Jak urządzić pokój idealny dla ucznia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-08-20, 10:15   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Jak urządzić pokój idealny dla ucznia?


Dostęp do światła dziennego i świeżego powietrza wpływa na koncentrację i efektywność uczenia się. Ważna jest również dobra izolacja akustyczna czy odpowiednia kolorystyka pokoju. Jak stworzyć przyjazne wnętrze do nauki i rozwoju dziecka? ? radzi Monika Kupska-Kupis, architekt VELUX Polska. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 20:41   #2
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jak urządzić pokój idealny dla ucznia?

. Pojemnik na kredki i długopisy w kształcie temperówki, mrjoy.pl, ok.70zł; 3. Podkładka na biurko - mapa świata, ravelo.pl, 19,90zł; 4. Lampka na biurko, Ikea, 59,99zł; 5. Globus Blank do kolorowania, empik.com, ok. 130zł; 6. Liczydło, mall.pl, 49zł
Ceny mnie zabiły
No cóż moje dziecko nie będzie miało organizera na biurko ( szuflady muszą starczyć) , ani podkładki na biurko ( cotygodniowe mycie powinno wystarczyć), globus widziało u babci ( wystarczy ), liczydło ... no przecież do czegoś pożytecznego przyda się laptop mamy
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 11:29   #3
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Jak urządzić pokój idealny dla ucznia?

Organizer na biurko jest przydatny, nie trzeba od razu kupować takiego za 70 zł można kupić za 5-10 zł w zwykłym sklepie z jakimiś stworami z ulubionej bajki (w sklepach papierniczych też można kupić duże organizery z przegródkami do ok 20 zł).
Zamiast globusu najlepiej kupić atlas geograficzny (jakiś porządny bo z doświadczenia wiem, że mój mi się przydał od 1 kl podstawówki aż po 2 liceum) więc to dobry wydatek.
Atlas historyczny też jest przydatną rzeczą.
Tablica korkowa : poprzyczepiać dziecku (kolorowo opisane) zagadnienia, wzory i inne rzeczy z którymi ma problem by zapamiętać.
Kalkulator - Najlepiej by uczyć dziecko używać go od początku ALE! nie od 1 kl podst a 1 -2 kl gimnazjum. Nie pozbawiajcie swoich dzieci myślenia...
Zszywacz, dziurkacz, teczki na papiery, segregator, urządzenie wielofunkcyjne -drukarka, skaner, ksero, brudnopis, karteczki do notatek.

To jest prawdziwa podstawa ucznia, mówię to jako osoba, która 2 lata temu zakończyła te "standardową" edukację ;P
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 22:01   #4
Liviene
Raczkowanie
 
Avatar Liviene
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 479
Dot.: Jak urządzić pokój idealny dla ucznia?

miałam taką podkładkę co prawda z mapą Europy, a po drugiej str układ okresowy pierwiastków, wzory matematyczne i kosztowała 5 zł, 20 bym nie dała :/
__________________
~ Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt. ~
78 - 77 - 76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
1 z 20 |||||||||||||||||||||||| loading
Liviene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 16:36   #5
asia4488
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jak urządzić pokój idealny dla ucznia?

Świetne te dodatki, ale fakt - drogie. I już któryś raz z kolei widzę ten pojemnik na długopisy, tylko ta cena... Ale ciekawy znalazłam na tej stronie : http://sztukadrewna.pl/pl/p/Kubek-na-dlugopisy-ENTER/65 . Lubię wyszukiwać takie "perełki". Pojemnik na długopisy tez może być ciekawy, a nie taki zwykły plastikowy za 5 zł
asia4488 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-24 17:36:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.