Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2017-02-08, 15:52   #31
Marvellous18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Relacja fascynująca i ciekawa sama w sobie. Postaci Christiana i Anastasii intrygują, sprawiają ,że widz stawia pytania i (często bezskutecznie) szuka odpowiedzi. Najciekawszym punktem jest jednak kreacja samego bohatera - Christiana Greya, który prowadzi podwójne życie, które sprawia,iż książka rodzi spore kontrowersje. Właśnie jego psychologia fascynuje mnie,jako czytelnika najbardziej. Za dnia szanowany ,przystojny miliarder na pozór wiodący spokojne, pełne luksusu życie. Jednak tak jak i w życiu bywa sprawdza się powiedzenie,że nigdy nie wiadomo,co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. W tym przypadku sytuacje nie przestają nas szokować i sprawiać,że wyobrażamy sobie,co czuje bohater, kim tak naprawdę jest. I właśnie to w książce sprawia,że pochłaniam każdą stronę,każdy wers. Choć przez chwilę mogę wyobrazić sobie,że jestem kimś innym, chcieć poczuć to,co czuje głowny bohater,co myśli, co zrobi i dlaczego. To fascynujące !
Marvellous18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 19:09   #32
igaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bratkowice
Wiadomości: 10
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

W miłosnej historii Christiana Greya i Anastasii Steele urzekla mnie nieograniczona wyobraznia Greya. Mężczyzna nie dosc ,ze ma bardzo bujna wyobraznie erotyczna to jeszcze potrafi swoje wizje wprowadzic w czyn.Jestem pelna podziewu dla niego bo umie tak pokierowac Anastazja ,że spelnia jego pragnienia wbrew sobie ale w przekonaniu ,ze jest to jej decyzja.Fascynacja obojga jest tak niesamowita,ze az boli.
igaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-08, 23:02   #33
darko11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Urzekła mnie perwersja i wyuzdanie- - na każdym kroku w filmie - działa to na mnie trochę jak kanapka ze smalcem, cybulą i posypana solą i pieprzem czyli z jednej strony ślina cieknie bo też by się tak chciało a z drugiej łzy i pot zalewa bo ten film to trochę piekąca sprawa jak ma się jaskrawe poglądy w życiu
darko11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 08:39   #34
atanazja20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

W historii Christiana Greya i Anastasii Steele urzekło mnie to że taka młoda i prosta dziewczyna okazała się być bardzo odważna i silna w porównaniu do Christiana , który wg mnie jest delikatny i kruchy. To Anastasia była tą silniejszą stroną związku, dzieki niej Christian otworzył się , poznał co to prawdziwa miłość i pozamykał sprawy z przeszłości. Ich historia fascynuje i pokazuje że w życiu wszytko jest możliwe wystarczy tylko chcieć i być otwartym na nowych ludzi i nowe doświadczenia. Nie warto chować się z swoimi kompleksami a odważnie stawiać czoło życiu.
atanazja20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 10:01   #35
Bromary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Najbardziej urzekło mnie to jak bardzo on chciał chronić ją, ona chciała zrobić dla niego wszystko... jednocześnie nigdy nie potrafili zrezygnować z siebie nawzajem
Bromary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 12:54   #36
Gosiaczeks12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

W historii miłosnej Christiana i Anastasii najbardziej urzeka mnie to, że jest inna od wszystkich miłosnych historii przedstawianych w książkach! Oni są pewni swojej miłości wobec siebie, a przeszkodą nie jest zdrada, a nietypowy charakter głównego bohatera oraz jego oczekiwania wobec swojej partnerki. Ponadto myślę, że nikt nie może zaprzeczyć, że ta książka bardzo porusza naszą wyobraźnie i fantazję!
Gosiaczeks12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 19:01   #37
xellex
Przyczajenie
 
Avatar xellex
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

W historii Any i Christiana najbardziej urzekło mnie, jak człowiek potrafi zmienić się pod względem drugiej osoby i uczucia, jakim został obdarzony. Początkowo nieco oziębły Christian, któremu zależało tylko na stosunkach seksualnych z kobietami zmienił się w kochającego i troskliwego mężczyznę. Podzielił się z Anastasią swoją przeszłością i dzięki temu mógł ruszyć do przodu. To ona mu w tym pomogła, jej wytrwałość i wielkie uczucie, jakim go obdarzyła. Gdy wszyscy inni myślą, że Grey nie niesie ze sobą żadnego przesłania, grubo się mylą. Trzeba umieć dostrzec to, co na pierwszy rzut oka nie jest widoczne. I właśnie tym czymś staje się siła uczucia, które połączyło dwoje głównych bohaterów. To najbardziej urzekająca strona całej trylogii, która pokazuje, jak dwie - całkowicie różne od siebie osoby - potrafiły pokonać duchy przeszłości, jak i bariery teraźniejszości, aby być razem.
xellex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-10, 06:33   #38
kdura
Kasia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Naturalność, namiętność.....
kdura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 22:24   #39
ewsonmewson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Z racji, że studiuję psychologię, w całej historii Christiana i Anastazji najbardziej fascynujący był dla mnie aspekt psychologiczny - zarówno ich postaci, jak i relacji, która ich łączyła. Atmosfera 50 twarzy Graya w znakomity sposób pozwoliła na wczucie się w skóry bohaterów, na analizę ich światopoglądów i motywów, które nimi kierowały. Kwestią, która najbardziej mnie zaintrygowała i skłoniła do refleksji, był wpływ doświadczeń Christiana na jego późniejsze, dorosłe życie uczuciowe czy seksualne. Refleksje te pozwoliły mi wysnuć hipotezę dotyczącą intensywności uczuć dwojga tych ludzi. Jak bardzo Anastazja musiała kochać Christiana, by pragnąć zrozumieć obcy jak dotąd dla niej świat oraz Christiana, który starał się uchronić ją przed cieniami swojej przeszłości. Myślę, że w dzisiejszych czasach topienia smutków w alkoholu czy ślepej pogoni za pieniądzem. Czasach kiedy ludzie są tak spragnieni uczucia, że zadowalają się przypadkowym seksem z nieznajomymi, miłość tych dwoje może stać się wzorem.
ewsonmewson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-11, 10:42   #40
do_not_ask
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

W całej historii Christiana i Any najbardziej urzekła mnie relacja jaka ich połączyła. Poza wielką, trudną miłością i " mroczną" niesamowitą intymnością zauważamy jak druga osoba jest w stanie nauczyć Nas własnej świadomości. Zarówno Anastasia jak i Christian poznają siebie na nowo. Zmieniają się dla drugiej osoby. Robią i czują coś o co w życiu by się nie podejrzewali, co wiecej coś do czego we własnych oczach nigdy nie byliby zdolni.

Dzięki tej historii widzimy, że uzupełniając się razem możemy więcej. :-D
do_not_ask jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 13:06   #41
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Dokładnie 2 lata temu, na imprezie walentynkowej w klubie, poznałam mojego obecnego chłopaka.
Dzień później poszliśmy na randkę - najpierw do pijalni czekolady, a później spontanicznie do kina. Akurat "50 twarzy Greya" było 1 dzień po premierze i nasz wybór padł właśnie na ten film.

Oglądając go czuliśmy się trochę jak Anastasia i Christian - pierwsza randka, poznawanie się, nieśmiałe spojrzenia, małe skrępowanie, rodząca się chemia, pierwsze złapanie się za rękę...

Fajnie byłoby odświeżyć sobie ten film z sentymentu i obejrzeć go teraz po dwóch latach, kiedy znamy się już jak łyse konie.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-12, 14:12   #42
agf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Ta miłosna historia nie byłaby tak wciągająca i urzekająca, gdyby nie to, że jest ... niedostępna. Nierealna, niedościgniona, nie do przeżycia, a jednocześnie jest odpowiedzią na wszystkie kobiece potrzeby. I nie, nie mówię tu o seksie, ale o tej całej reszcie, o której marzą kobiety. Mężczyzna piękny, bogaty, niemal królewicz na białym koniu. Wszystko od początku osnute mgłą tajemniczości, niedopowiedzeń, takiego lekkiego zawieszenia, gdy nie wiadomo, jak się historia potoczy. A wiadomo, że to, czego nie mamy, kusi najbardziej. Zabawa w kotka i myszkę, motyle w brzuchu jak w pierwszych tygodniach zakochania, zero rutyny, jaka tak naprawdę wdziera się w związki w realnym świecie. To wszystko sprawia, że kobiety tę historię uwielbiają. Mogą przeżyć takie emocje, uniesienia i poczuć takie podniecenie i podekscytowanie, na jakie w prawdziwym życiu w większości nie mają szans.
agf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 15:58   #43
LittleCookie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Christian Grey biznesmen, przystojny, władczy. Anastasia Steele zwykła dziewczyna, szara myszka. Podoba mi się ich odmienność, oboje się różnią charakterem, a jednak połączyło ich uczucie. Jestem ogromną fanką powieści mówiących o miłości dominatora i bezbronnej istoty, to urzekło mnie w całej serii „Grey". Czytając książkę można zobaczyć ich miłość, która jest w stanie przetrwać najgorsze scenariusze przykładem może być moment, kiedy Anastasia Grey idzie do banku, żeby wypłacić dużą sumę pieniędzy, Christian, dowiadując się o tym mówi jej żeby wsiąść wszystko, mimo iż myśli, że ona odejdzie z pieniędzmi, on jej pozwala. Dużo łez wylałam czytając ten moment książki, a słowa Grey'a urzekły mnie i pokazały, że on nie jest osobą bezduszną, pokazuje przeciwieństwo siebie z początku. Pokazuje skruchę. Mam na myśli to, że człowiek się zmienia przez miłość, ta „chemia” pomiędzy nimi przetrwała dużo i ja to pokochałam tę trudną miłość, a jednak prawdziwą.
LittleCookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 21:04   #44
Pitrzok7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Najbardziej w Christianie Greyu podobało mi się to,że był miły,szarmancki,zabierał swoją ukochaną w podróże,kupował jej prezenty oraz że nie umiał się do tego przyznać,że ją kocha. Bardzo chciałbym wybrać się na premierę filmu,ponieważ chciałbym się dowiedzieć,czy wreszcie,on przyzna się że kocha Anastasie. Najbardziej urzekło mnie w miłosnej historii Christiana Greya i Anastasii Steele, że oboje spotykają się przez przypadek.Zakochują się w sobie,ale oboje nie potrafią się do tego przyznać.
Pitrzok7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 21:26   #45
Maszanyi
Przyczajenie
 
Avatar Maszanyi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań i Śrem
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Historia Christiana i Anastazji, to nie kolejna opera mydlana, na początku której już wiesz, że żyli długo i szczęśliwie. W tej powieści urzekła mnie jej realność, brutalne zderzenie z rzeczywistością, a jednocześnie taka bajkowość tego związku. To najlepiej opowiedziana historia współczesnego kopciuszka, która dała nam dorosłym już kobietą wiele chwil radości jak wtedy gdy po raz pierwszy usłyszałyśmy, że książe dopasował pantofelek.
Maszanyi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 22:45   #46
wicia203
Przyczajenie
 
Avatar wicia203
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Najbardziej urzekła mnie tajemnica! Bo o ile Ana była słodką, ale ułożoną dziewczyną, o tyle Grey swoje tajemnice odkrywał naprawdę powoli Pierwszy szok- ten tajemniczy, zmysłowy czerwony pokój, który każda z nas z pewnością próbowała sobie wyobrazić, choć było to bardzo ciężkie (nie wiem jak Wy, dziewczyny, ale ja w takim nie miałam okazji być ) Trzeba więc było zdać się na swoją wyobraźnię, co było bardzo dużym plusem na początku opowieści! Potem blizny- i te na ciele i na duszy! Grey ma ich tak wiele, że trudno byłoby pojąć to na raz, więc tajemnice przyciągały z każdą stroną coraz bardziej! Potem zagadkowa była dziewczyna, która pojawiła się i znikała, a o której Ana oczywiście nie miała pojęcia- to kolejny, misterny wątek, który niesamowicie przyciągał i urzekał w całej opowieści! do tego te niewielkie przejawy czułości i zaborczości ze strony Christiana- nie wiem jak Was, ale mnie strasznie rozczulały i rozśmieszały zarazem, przez co inaczej patrzyłam na relację głównych bohaterów! Ana była uparta, on nieugięty- z każdej strony iskry aż się sypały, co rozbawiało i sprawiało, że ciągle chciało się więcej! Dobrze, że Ana nie była uległa w każdym względzie, ponieważ opowieść straciłaby dużo ze swojej ostrości i zabawnej strony
__________________

Weź udział w konkursie Dove i wygraj atrakcyjne nagrody!
wicia203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 18:18   #47
laraclarson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość


Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

„Ciemniejsza strona Greya”, druga część ekranizacji bestsellerowej powieści E.L. James, swojej premiery doczeka się już 10 lutego. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym wygrać możecie książkę „50 twarzy Greya” w zestawie z filmem na DVD!

https://wizaz.pl/Kobieta/Konkurs-50-twarzy-Greya

zapraszamy
Powieść jest napisana w niezwykle odpowiedzialnie poruszający wątek miłosny pod przykrywką naiwnej dziewczyny i bogatego biznesmena. Książka pomimo wydającej się na początku prostej i nieskomplikowanej fabuły okazuje się trudna do zrozumienia i do odnalezienia drugiego dna które może jest ukryte głęboko w książce które uwodzi czytelników szukających miłości i zrozumienia w tym co czują a drugich niekoniecznie czyli ludzi czytujących to dlatego że nazwano tą książką bestsellerem ,co mnie urzekło w tej historii miłosnej ? To że pomimo różnych klas społecznych pomimo wieku się zrozumieli i być może coś do siebie czują i tego jeszcze nie odkryli....., i to właśnie jest w tym wspaniałe ze odkrywają poznają samych siebie i kiedyś może dotrą do jakiegoś uczucia.
laraclarson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 18:32   #48
martus283328
Raczkowanie
 
Avatar martus283328
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 58
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Trylogia " 50 twarzy Greya" została okrzyknięta najlepszym erotykiem. Lecz skupiając się bardziej na relacjach głównych bohaterów niż na szczegółach erotycznych można dostrzec jak Christian pod wpływem uczyć do Any chce i zmienia się na lepsze starając się porzucić dotychczasowe życie,które było jedynie układem, rodzajem umowy miedzy "Panem" a "Uleglą". " Czytając miedzy wierszami" dostrzec można(tak było u mnie) to, gdy spotkamy na swojej drodze tą wyjątkową osobę, jesteśmy wstanie zmienić się lub nasze zachowanie na lepsze, zamknąć "drzwi do przeszłości" i spoglądać w lepszą przyszłość. Moim zdaniem tę trylogię można śmiało nazwać książkami nie tylko erotycznymi lecz również o miłości
martus283328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 10:25   #49
megus90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 32
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

W imieniu Rzeczypospolitej Książkowo-Filmowej,
Sąd Walentynkowy w składzie tu obecnym.
Na podstawie art 123 Kodeksu Miłosnego orzeka co następuje:
Uznać racje powódki Magdaleny S w całości. Bez wątpliwości wykazała ona, iż osoby wymienione w pozwie tzn. Christian Grey i Anastasia Steele urzekły ją w sposób nie budzący żadnych wątpliwości. Ich historia jest dowodem na to, że przeciwieństwa się przyciągają. Pozwana wykazała, że wątek BDSM jest poboczny ponieważ najważniejsze i najciekawsze są zmiany emocjonalne, które zaszły w obojgu bohaterach.
Powyższy wyrok jest prawomocny i nie przysługują od niego żadne środki odwoławcze.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
megus90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-14, 11:28   #50
anikirax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

50 twarzy Greya - może banalnie to zabrzmi, ale to prawda, przeczytałam tę książkę i nie mogąc zasnąć odtwarzałam w głowie sceny, dialogi z udziałem świeżo poznanego Pana. Przewracając się z boku na bok nie mogłam zmrużyć oka i nie widzieć pojawiających się, perwersyjnych obrazów, zatrzymać pokusę i pohamować wszelkie żądze! Noc nie daje snu. Znaczy książka.
Film też mnie urzekł i choć nie byłam przekonana do aktora, który odtwarzał główną postać zmieniło się to po seansie. W jego oczach jest naprawdę coś niezwykłego, niebezpiecznego, a zarazem tajemniczego, czyli dokładnie to, co siedzi w Christianie. Jego postać i wygląd zewnętrzny budzi pożądanie, ale i paraliżujący strach w głębi. Czyli tak jak to było opisane! Już od pierwszego spojrzenia budzi uczucie pewnego siebie, biorącego, czego chce i bardzo męskiego. Po seansie z nim w roli głównej, jego krystalicznym, przenikającym na wylot spojrzeniu, wiem, że jest idealny do tej roli. Przystojny, w garniturze, porywczy łamacz serc wyprawiający nie tylko w nocy coś, czego nie sposób opisać słowami. Kto nie oglądał polecam gorąco, by ocenić w sposób własny i czysto subiektywny, a nie podzielać jedynie opinii przyjaciela czy magazynów. Film pobudza i rodzi we wnętrzu coś, co rzadko spotykane przy innych filmach. Zobaczycie na własne oczy Dakotę Johnson, która na planie pewnie trzęsła się z nerwów i stresu, nie tylko obnażając swoje ciało, ale mając świadomość, że spoczywa na niej pewnego rodzaju odpowiedzialność - jeśli się nie spodoba, dobrze nie będzie. Będziecie mieli okazję dotknąć czegoś (wzrokiem), co osiągnęło olbrzymi sukces i pobiło rekordy oglądalności, więc to jest jak MUST SEE! No i przede wszystkim to, co jest perełką - soundtrack, przyjemność dla uszu, choćby dla tych dźwięków warto poświęcić te dwie godzinki, a może i w nas obudzi się bestia? Mnie urzekła niesamowicie. I Sia, i Annie Lennox, czy Ellie Goulding.
anikirax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 21:48   #51
Panisamosia95
Przyczajenie
 
Avatar Panisamosia95
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

[QUOTE=Panisamosia95;70692 756]Urzekły mnie głównie postacie całej historii. Aspekt psychologiczny. Dwie na pozór różne pod względem charaktery które w pewnym momenci zaczynają tworzyć całość. Jeden organizm nie moga bez siebie żyć. Mimo, że kikla razy w różnych sytuacjach dochodzi do nieporozumień przez te różnice charakterów znowu wracają do siebie i znów tworzą jedność. Dla wielu ludzi to zwykły książkowy ochłap, ale ta książka na pozór prosta o romansie z happy endem może wiele nauczyć szczególnie kobiety. Ny też możemy mieć władze być piękne bogate spełniać swoje marzenia ale musimy miec obok kogos kto bedzie z nas dumny. A sama sfera erotyczno psychologiczna gdzie kazdy z partnerów uczy sie czegoś od siebie. Najważniejsze to szczera rozmowa bez ukrywania naszych leków tylko dzieki temu dojdziemy do celu. Rozmowa,szczera rozmowa o wszystkim to również ujęlo mnie w całej trylogii.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

[QUOTE=Panisamosia95;70692 756]Urzekły mnie głównie postacie całej historii. Aspekt psychologiczny. Dwie na pozór różne pod względem charaktery które w pewnym momenci zaczynają tworzyć całość. Jeden organizm nie moga bez siebie żyć. Mimo, że kikla razy w różnych sytuacjach dochodzi do nieporozumień przez te różnice charakterów znowu wracają do siebie i znów tworzą jedność. Dla wielu ludzi to zwykły książkowy ochłap, ale ta książka na pozór prosta o romansie z happy endem może wiele nauczyć szczególnie kobiety. Ny też możemy mieć władze być piękne bogate spełniać swoje marzenia ale musimy miec obok kogos kto bedzie z nas dumny. A sama sfera erotyczno psychologiczna gdzie kazdy z partnerów uczy sie czegoś od siebie. Najważniejsze to szczera rozmowa bez ukrywania naszych leków tylko dzieki temu dojdziemy do celu. Rozmowa,szczera rozmowa o wszystkim to również ujęlo mnie w całej trylogii.
Panisamosia95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 22:30   #52
et1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Miłość, jak to miłość - doświadczenia życiowe wyraźnie wskazują, że związki ludzi całkowicie różnych od siebie i o różnych temperamentach mają właśnie szansę przetrwania. Tacy ludzie, bowiem nigdy się sobą nie znudzą, zawsze są dla siebie ciekawi i intrygujący, właśnie dlatego, że partner jest zupełnie inny i nieprzewidywalny. Tak naprawdę odkrywa się go i poznaje całe życie. Związki ludzi podobnych do siebie, mentalnie, intelektualnie, reprezentujących podobne spojrzenie na życie, szybko popadają w rutynę, wioną nudą... Ale to co mnie zachwyciło w miłosnej historii Christiana Greya i Anastasii Steele, to nie właśnie dwa światy z których oni pochodzą, tylko namiętność i pożądanie które w tej historii buzuje, wrze, jest jak rażenie pioruna, jak wodospad, którego siła jest ogromna, nieokiełznana i trwa wiecznie. Ta ich pasja, fascynacja sobą jest niebywała, niewyobrażalna i nadzwyczaj realna. Cóż chciałabym raz w życiu przeżyć jeden dzień takiej namiętności i pożądania - a potem mogę umrzeć.
et1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-17, 17:38   #53
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Kiedy rozwiązanie konkursu?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-17, 23:01   #54
Panisamosia95
Przyczajenie
 
Avatar Panisamosia95
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Też czekam na wyniki wiec dołaczam sie do pytania😊
Panisamosia95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 14:40   #55
Muhomorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 12
Smile Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Kiedy i gdzie można spodziewać się ogłoszenia wyników?
Muhomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 23:26   #56
megus90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 32
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

W regulaminie jest napisane, że wyniki zostaną podane do 21 lutego a zwycięzcy poinformowani w wiadomościach prywatnych. Ciekawe czy ktoś otrzymał wiadomość.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
megus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 08:25   #57
Dragomira30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pomiechówek
Wiadomości: 10
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

Cześć, ja dostałam wiadomość na pw
Dragomira30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 09:44   #58
puchatkowax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 13
Dot.: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem!

WYNIKI.
zazdroszczę tym który wygrali Mi niestety się nie poszczęściło bo wiadomości żadnej
Miłej lekturki.

Edytowane przez puchatkowax3
Czas edycji: 2017-02-27 o 09:45
puchatkowax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-27 10:44:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.