Suknia ślubna z cielistą siatką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-30, 10:22   #1
WhiteChocolate27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15

Suknia ślubna z cielistą siatką


Stoję przed wyborem sukni ślubnej - moją wymarzoną była taka z rękawkami po bokach, jednak przymierzając tego typu suknie w salonach były one zazwyczaj też trochę zabudowane - miały np. siatkę na dekolcie albo ramiączka były za szerokie, co trochę obciążało moją sylwetkę (jestem drobnej budowy). Najbardziej pasowały mi takie bez rękawków, z dekoltem w serduszko. Ostatnio jednak przymierzyłam suknię z rękawkami po bokach, która bardzo mi się spodobała, bo ramiączka są delikatne, a siatka jest cielista i teoretycznie nie powinna być widoczna. I tu właśnie rodzą się moje obawy - czy jej faktycznie nie będzie widać... w końcu każda z nas ma inny odcień skóry, a siatka jest szyta w jednakowym odcieniu dla wszystkich.
Suknia wygląda tak:
http://slubne.pl/suknie-slubne/sofia...shop&refid=-49

Na zdjęciach faktycznie wygląda tak jakby była niewidoczna.
W załączniku dodałam zdjęcie, jak ta suknia wygląda na manekinie w salonie. Tutaj suknia jest w kolorze morelowym, ja będę mieć ją w białym.

Co sądzicie o siatkach w kolorze cielistym? Czy któraś z Was miała taką suknię albo któraś z Waszych znajomych?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15027588_1081826438609633_4145297340611335133_n.jpg (47,8 KB, 197 załadowań)
WhiteChocolate27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 11:10   #2
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Suknia ślubna z cielistą siatką

Według mnie jak nawet jest nieco inny odcień tej siatki, to ona i tak stapia się ze skórą i jej nie widać, bo jest półprzejrzysta. Chociaż mnie się podoba nawet jak jest biała transparentna siateczka i trochę widać, że ona tam jest, a trochę skóra prześwituje spod spodu.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 00:28   #3
WhiteChocolate27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: Suknia ślubna z cielistą siatką

Nad białą siatką też się zastanawiałam, ale pani w salonie doradziła mi, żebym do tej sukni wybrała cielistą, tak jak jest na modelu, bo biała zmieni już trochę charakter sukni.
WhiteChocolate27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 12:27   #4
WhiteChocolate27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: Suknia ślubna z cielistą siatką

Odnośnie jeszcze tej sukni ślubnej - czy uważacie, że do kościoła będzie jeszcze potrzebne bolerko? Są co prawda rękawki, ale delikatne.
WhiteChocolate27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 18:03   #5
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: Suknia ślubna z cielistą siatką

Autorko, odradzam Ci białą siateczkę. Moim zdaniem wygląda to bardzo kiepsko. Tych cielistych siateczek prawie w ogóle nie widać.

Uważaj jeszcze z tymi kolorami sukienek. Ja mierzyłam piękną suknie w kolorze morelowym i wyglądała cudownie, chociaż na początku bałam się trochę, że to jest zbyt odważne na ślub. Pojechałam do salonu do innego miasta, gdzie była ta suknia w kolorze białym i czar prysł. To jest wtedy ZUPEŁNIE inna suknia i nie miała nawet 10% uroku tej morelowej. Nie chcę Cię zniechęcać tylko po prostu nie mierz sukni w kolorze zupełnie innym, jak finalnie chcesz kupić białą, bo niestety to będzie już inna suknia.
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 00:01   #6
WhiteChocolate27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: Suknia ślubna z cielistą siatką

Hm, w takim razie będę musiała się zastanowić i wyobrazić sobie jakoś tę suknię w białym kolorze Niestety nie mogę przymierzyć jej w salonie, bo mają tam tylko kolor morelowy.
WhiteChocolate27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 12:09   #7
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Suknia ślubna z cielistą siatką

Biała siateczka jest ładna, gdy jest gęsta i stanowi część sukienki.

Jeśli jest cieniutko tkana, to faktycznie lepiej w odcieniu skóry wybierać. W razie czego przecież możesz się lekko opalić kremem/ nie opalać, żeby kolor mocno się stopił.
A nawet jeśli będzie widać, to taki był zamiar i moim zdaniem nie wygląda to źle.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-09, 18:01   #8
WhiteChocolate27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: Suknia ślubna z cielistą siatką

Dziękuję za odpowiedzi To tak przy okazji, jak już jest poruszony temat tej sukni - myślicie, że warto byłoby założyć do kościoła na tą suknię coś jeszcze? Np. bolerko?
WhiteChocolate27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 08:25   #9
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: Suknia ślubna z cielistą siatką

Cytat:
Napisane przez WhiteChocolate27 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi To tak przy okazji, jak już jest poruszony temat tej sukni - myślicie, że warto byłoby założyć do kościoła na tą suknię coś jeszcze? Np. bolerko?
Ja bym już nic nie zakładała. Suknia zakrywa ramiona i dekolt, także moim zdaniem bolerko to byłoby już za dużo
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 13:56   #10
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Suknia ślubna z cielistą siatką

Moja suknia właśnie ma taką cielistą siateczkę i przyznaję, że jej nie widać

Trochę vouvray mnie zmartwiłaś, ponieważ moja suknia była w kolorze ecru a ja zamówiłam białą. Oby dalej była piękna
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-01 14:56:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.