Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-21, 20:49   #61
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Hey Kobietki

Ja jestem tak zmeczona i upalem i atmosfera w pracy ze w zasadzie nic mi sie nie chce

dodaja ktory BB cream uzywasz?Czaje sie na jakis japonski wlasnie ale w ciemno nie wiem co kupic

Tort pyszny

Dobrej Nocki pedze do lozka .
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 06:43   #62
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość

dodaja ktory BB cream uzywasz?Czaje sie na jakis japonski wlasnie ale w ciemno nie wiem co kupic
Generalnie to nie mam jednego ulubionego. Cały czas zamawiam odlewki i bawię się Oczywiście mam już kilka fajnych, które mi pasuję i kilka bubli. Wszystko zależy od naszych wymagań. Od skóry, od tego czy chcemy coś więcej ukryć czy tylko rozświetlić itd.

Dzień dobry

A co tutaj za cisza? Meldować się

U mnie od wczoraj ostra dieta z ćwiczeniami i jak się poddam to oddaje się do lochu na chłosty !

Miłego dnia
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 12:04   #63
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

cześć!

melduje się i ja nie wiem jak u Was ale u nas ponuro i deszczowo a i burzą straszą

byłam wczoraj z Arczim u weta, z łapką już wszystko dobrze, zaliczyliśmy też pierwsze obcinanie pazurków, kocięciu się chyba nawet podobało, w ogóle się nie wyrywał a nawet położył łapkę vetowi na dłoni w trakcie obcinania także myślę, że jak kupię gilotynkę to nie będzie problemu żeby mu w domu pazurki skrócić za wizytę zapłaciliśmy całe 10zl za 2 tygodnie czeka nas jeszcze jedno szczepienie i koniec wizyt na najbliższy czas (czego nam życzę bo jak widzę co ten kłak wyprawia to nie wierzę, że może sobie nie zrobić żadnej krzywdy )

z rzeczy niemiłych: wysypał nam się windows w laptopie i nie mogę zrobić nic poza korzystaniem z internetu, teraz się modlę żeby po wgraniu nowego systemu dało się odzyskać dokumenty i zdjęcia

z rzeczy miłych: zostałam wyróżniona i dostałam od szefostwa mini-wycieczkę promem do Szwecji w połowie września niestety tylko 1os ale i tak się cieszę bo zawsze chciałam odwiedzić Skandynawię to będę miała chociaż małą namiastkę no ale do Gdyni i spowrotem muszę dojechać na własny koszt, poza tym jeszcze jakieś kieszonkowe bo reszta opłacona więc kolejny wydatek a przypominam, że tydzień wcześniej jedziemy z rodzicami M. do Kołobrzegu na mini urlop więc też kasa poleci
itym samym uczestnictwo w spotkaniu we Wrocławiu na pewno odpada

a co u Was dziewczyny?
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 18:09   #64
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Generalnie to nie mam jednego ulubionego. Cały czas zamawiam odlewki i bawię się Oczywiście mam już kilka fajnych, które mi pasuję i kilka bubli. Wszystko zależy od naszych wymagań. Od skóry, od tego czy chcemy coś więcej ukryć czy tylko rozświetlić itd.

Dzień dobry

A co tutaj za cisza? Meldować się

U mnie od wczoraj ostra dieta z ćwiczeniami i jak się poddam to oddaje się do lochu na chłosty !

Miłego dnia
Nie wiedzialamz e mozna zamowic odlewke?Chetnie bym i ja zamowila zeby nie wywalac pieniedzy w bloto jesli cos mi nie przypasuje.

Kashmirko super ta mila rzecz i jak milo byc docenionym u mnie w firmie sie to nie zdarza

Zaczynam wpadac w rytm pracy ale zmeczona jestem bardzo.
Upal 37 w cieniu i myslalam ze ducha wyzione w drodze do domu. Autobus byl bez klimy a w nim ludz na ludziu.
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 18:41   #65
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

hej laski
Ja walcze dalej z magisterką wiec malo mnie na forum
Skonczylam opracowywać badania. Juz dużo nie zostało. Oby tylko propmotor za duzo się nie czepiał
Ale jak mi sie nieee chceee

Gotuje wlasnie obiadki dla Leny na zapas bo tż do szkoły jedzie w niedziele, a jak jestem z nią sama to nie raz nie da rady gotować
A juz te gotowe słoiczki mnie denerwują bo nie dośc ze drogie to wszystko na jednolitą papke zmielone wiec jak dziecko ma sie żucia nauczyć
zobaczymy co za cuda mi wyjdą i czy dama zechce to jesc
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 13:02   #66
Anastazja86
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8 016
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Witam

mam nadzieję, że Marta dobrze się czuje

Dodaja- o co chodzi z tymi BB, ja nawet nie wiem co to jest to jest podkład? krem?

Ijaa- zapisałam sobie przepis na tort, chociaż sama nie cierpię ciast z kremami to może jak się nadarzy jakaś okazja zrobię

Kash- miło ze strony firmy, jeśli chodzi o ten wyjazd, tylko szkoda że jeden bilet

Danusia- z jednej strony zazdroszczę, że jesz tak dużo i nie tyjesz, ale ja bym chyba zbankrutowała na jedzeniu mam nadzieję, że dietetyk ustali jakieś menu, żebyś głodna nie chodziła

Hania- ja mamie kupowałam kiedyś te słoiki z jedzonkiem dla dzieci, musze przyznać, że faktycznie wszystkie jednakowo zmielone, teraz jak nie mam czasu jej ugotować to kupuję takie jedzonka w miseczkach, tylko że tam jest zaznaczone że dziecko musi już dobrze żuć bo są naprawdę spore kawałki, ale one są po pierwszym roku życia na pewno, ze swojej strony polecam jedzonko z HIPP bo naprawdę są ciekawe dania, począwszy od zupek, po makarony i knedelki nawet i nie jest to sama papka

a u mnie nic nowego, pracuję, pracuję, pracuję, kłócę się z tatą straszliwie co nie jest miłe, nie wiem co mu się stało, na pewno nie odwala mu od siedzenia w domu bo wychodzi kiedy i gdzie chce, najgorsze jest to, że tylko dla mnie jest taki nie miły

poza tym biegam od piątku, na razie spokojnie po 3 km, chociaż wczoraj przebiegłam równo 4 km, biegam wolno i z pieskiem moim, poza tym ćwiczę w domu i kręcę nadal hh, jakoś wysiłek fizyczny bardzo mi pomaga, jestem spokojniejsza
Anastazja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:25   #67
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Dobry

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
tiny ja teraz latem uzywam BB garniera ( ale nie jest najlepszy- skóra mi sie świeci jak psu.. )
Mnie też - a nie mam cery tłustej, ani tendencji do mocnego przetłuszczania.
Ogólnie nawet go lubię - w nieupalne dni sprawuje się świetnie i fajnie wygląda na twarzy, a w upały nie nakładam go na nos i brodę (jeśli się zaczynam świecić, to zawsze tam) i też wygląda przyjemnie - tworzy jakby iluzję, że policzki są rozświetlone.


Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Skonczylam opracowywać badania. Juz dużo nie zostało. Oby tylko propmotor za duzo się nie czepiał
Trzymam kciuki, by szybko i sprawnie Ci poszło.

Kash gratuluje mini wyprawy - fajny gest ze strony firmy. Sama bardzo lubię pływać (statkami, kutrami, promami, łodziami - gorzej wpław ) więc leciutko zadraszczam.


Tak, tak.. znów napiszę, że czas leci. Bo leci!

Dzisiaj pierwszy raz.. zaspałam! Absolutnie nie wiem jak, ale budzik - który pewnie dzwonił - nie został usłyszany ani przeze mnie, ani przez A. W efekcie obudziłam się zapewne po któreś drzemce telefonu i.. dwadzieścia pięc minut później niż powinnam.
Sytuacja na szczęście uratowana przez A. który zawiózł mnie do pracy.

W pracy spoko, pracy co raz więcej, trochę ten-teges, w pewnych kwestiach, ale.. ogólnie pozytywnie.
Wieczory spędzamy albo u Mamy coś czyszcząc, skrobiąc, szlifując, albo.. padamy jak muchy po kilku dniach działań na najwyższych obrotach.

W ramach miłych akcentów po powrocie czekała na mnie w domu przesyłka w postaci balsamu do ust Carmex. Okazuje się, że czasem opłaca się czytać blogi dobrych, znanych blogerów.


Jutro znów lekki maratonik wytrzymałościowy - pobudka o 6, praca, a prosto z ślub i wesele. Kiecka naszykowana - jedzie ze mną rano do pracy, kosmetyczna spakowana - będę mieć z piętnaście minut na odświeżenie looku i.. pędzimy.


Na weekend planów szczególnych nie mamy. Podziałaby pewnie remontowo, ale jednocześnie potrzebujemy trochę odpocząć - nie da się tak ciągle i ciągle na maxa. Rower też nam się marzy, bo ostatnio nie było na niego sposobności (czasu, albo pogody).

Miałam też się spotkać z przyjaciółką, ale.. ech szkoda słów, na to co się 'z nią dzieje'. Na prawdę zaczyna mi odchodzić ochota, na wszelkie prośby, wyjaśniania, tłumaczenia i.. niech się dzieje wola Boża. Ja już nie mam siły!


Malnę jeszcze pazury, ogarnę jedzonko i czas na cotygodniową porcję Newsweeka w łóżku.

Dobrej nocy
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 07:59   #68
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość
Nie wiedzialamz e mozna zamowic odlewke?Chetnie bym i ja zamowila zeby nie wywalac pieniedzy w bloto jesli cos mi nie przypasuje.
Na wizażu organizowane są zakupy rozbiórkowe. Obecnie podchodzę do nich bezpiecznie, bo niejaka Zygmus (mllou- na blogu) oszukała dziewczyny na dobrych kilka tysięcy złotych. I nie ma ani pieniędzy ani kosemtyków. Obecnie 2 inne dziewczyny się tym zajmują i o ile ufam im i wiem, że są rzeczowe, to jakoś szał wielki mi przeszedł. Ja teraz więcej pięlęgnacji Azjatyckiej próbuję, bo jest też świetna

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
hej laski
Ja walcze dalej z magisterką wiec malo mnie na forum
Skonczylam opracowywać badania. Juz dużo nie zostało. Oby tylko propmotor za duzo się nie czepiał
Ale jak mi sie nieee chceee
Jeszcze trochę i będzie po ! Mnie to czeka od października

Super, że gotujesz jedzonko małej ! Ja znam dziewczyny, które swoim dzieciom dawały "słoiczki", "serduszka" i inne cuda i dziecko w wieku trzech lat wysyłane było do lekarza, bo dusiło się miękkim chlebem jak babcia dała Dla niektórych matek to wygoda i nie zamierzają z niej rezygnować.

Kashmirka, ależ masz super firmę, że Cię tak doceniają Faktycznie, szkoda, że bilet jeden, ale i tak super opcja

Witam się z kawką

Też dziś zaspałam, ale ... szef nie krzyczał
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 08:20   #69
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
=
Ja walcze dalej z magisterką wiec malo mnie na forum
Skonczylam opracowywać badania. Juz dużo nie zostało. Oby tylko propmotor za duzo się nie czepiał


pisz, pisz zepnij dupkę i będziesz miała z głowy nie ma nic gorszego niż zgubne odkładanie na później- i tak Cię to nie ominie więc lepiej się zmobilizować, przemęczyć i mieć to za sobą

Boże jak ja źle wspominam moje pisanie mgr wracałam z pracy i robiło mi się niedobrze na widok mojego laptopa, stosu książek i kserówek które na mnie czekały nigdy więcej!


Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
Witam

mam nadzieję, że Marta dobrze się czuje

a u mnie nic nowego, pracuję, pracuję, pracuję, kłócę się z tatą straszliwie co nie jest miłe, nie wiem co mu się stało, na pewno nie odwala mu od siedzenia w domu bo wychodzi kiedy i gdzie chce, najgorsze jest to, że tylko dla mnie jest taki nie miły

poza tym biegam od piątku, na razie spokojnie po 3 km, chociaż wczoraj przebiegłam równo 4 km, biegam wolno i z pieskiem moim, poza tym ćwiczę w domu i kręcę nadal hh, jakoś wysiłek fizyczny bardzo mi pomaga, jestem spokojniejsza

cześć też mam nadzieję, że z Martusią ok
trochę niefajna ta sytuacja z ojcem, może po prostu pogadaj z nim otwarcie o co mu chodzi?
i za bieganie ja muszę wrócić w końcu do hulania bo mój brzuch znów przestaje być płaski tylko strasznie niezorganizowana i nieogarnięta jestem chyba mam jakiś kryzys


Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Kash gratuluje mini wyprawy - fajny gest ze strony firmy. Sama bardzo lubię pływać (statkami, kutrami, promami, łodziami - gorzej wpław ) więc leciutko zadraszczam.

Tak, tak.. znów napiszę, że czas leci. Bo leci!
dzięki ja się trochę obawiam bo nigdy nie płynęłam statkiem/promem więc nie wiem czy nie mam choroby morskiej no ale wyjdzie w praniu co prawda to tylko 2 imprezowe wieczoro-noce na promie i cały dzień zwiedzania w Szwecji ale i tak się cieszę jasne, że wolałabym jechac z kimś ale z tego co mówiła babka z firmy która to organizuje to większość osób jest sama (tzn. po 1 z każdej firmy), na pewno mi kogoś przydzielą do kajuty bo są 2os no i podobno jest b.fajnie, zawsze duża integracja wśród uczestników i dobra zabawa mi się wydaje, że jestem dość towarzyska i otwarta więc raczej nie powinnam się nudzić

o to, to! dokładnie nawet powiedziałabym, że nie leci a zapitala przerażona jestem tym jak ostatnio dni uciekają, ciągle tylko jest poniedziałek i piątek i tak w kółko, nim się nie obejrzymy będzie zima
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 08:21   #70
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

cześć wszystkim! standardowo witam piątek- weekendu początek

cieszę się na ten weekend bo planujemy przede wszystkim odpocząć i nacieszyć się sobą z miłych rzeczy okazało się, że M. dostał wolną sobotę w pracy więc zamiast na 3 dni jedziemy do Kołobrzegu na 5 tzn bedziemy jechać i wracać z Jego rodzicami (bo początkowo miał iść do pracy w sobotę więc jechalibyśmy z nimi w środę i wracali w piątek pociągiem) tak więc nie dość że autem w dwie strony to jeszcze.. zabieramy ze sobą Artusia to będzie Jego pierwsza taka długa podróż ale myślę, że zniesie ją bez większych problemów

co jeszcze- mamy w końcu zamontowane w korytarzu drzwi od szafy tak więc wszystko pochowane, ład i porządek a wczoraj kupiłam kotu w biedronce pluszowe legowisko- mruczenie jakie nastąpiło po umieszczeniu go w środku- bezcenne to kocie ma chyba naprawdę zamontowany traktor w sobie

Ijaa brawo za pierwsze zaspanie kiedyś musi byc ten pierwszy raz! chociaz w sumie się nie liczy skoro A. Cię podrzucił i zdążyłaś ja mam ewidentny kryzys ze wstawaniem w tym tygodniu, ilekroć dzwoni budzik to chce mi się wyć ale to pewnie też dlatego, że w sierpniu chodzimy do pracy na 7 co skutkuje wstawaniem o 5.30 gdy jest jeszcze nie do końca widno na szczęście od września już na 8

miłego dnia Kochane!
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 08:58   #71
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez Anastazja86 Pokaż wiadomość
Dodaja- o co chodzi z tymi BB, ja nawet nie wiem co to jest to jest podkład? krem?
Tak naprawdę to jest to krem BB. Jednak jego kolor jest podkładowy, ale właściwości ma więcej pielęgnacyjnych Takie połączenie wszystkiego co dobre, plus jeszcze krycie Najlepsze BB są oczywiście te Azjatyckie, bo nasze polskie typu Garnier czy Eveline podobna nie mają z nimi nic wspólnego i składy też nie są rewelacyjne. Sama jeszcze nie próbowałam, także nie mam porównania
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 08:58   #72
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
N
Kashmirka, ależ masz super firmę, że Cię tak doceniają Faktycznie, szkoda, że bilet jeden, ale i tak super opcja

Też dziś zaspałam, ale ... szef nie krzyczał
czy ja wiem czy taka "super" nie powiem że nie doceniam bo doceniam i to bardzo ale szczerze powiedziawszy wolałabym inny rodzaj "wyróżnienia" za moją pracę

Ty to masz dobrego szefa! sama sobie sterem, żeglarzem, okrętem,
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 12:55   #73
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cześc dziewczynki.

My jeszcze do jutra odpoczywamy nad polskim morzem. Pogoda w kratkę ale jesteśmy w Trójmieście więc zawsze jest co robić.

Kash bardzo miło ze strony szefa, że zafundował Ci taką "premię"

U Marty ok, leży w szpitalu ale jeszcze tydzień, wtedy skończy 36 tydz. i prawdopodobnie wypuszczą Ją do domu do czasu porodu.

Haniula zepnij się i szybko napisz mgr - bedzie z głowy

Pozdrawiam serdecznie i zycze miłego popołudnia, a Ijii miłego weselicha
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 17:25   #74
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Kraven super, że sobie odpoczywacie mimo że pogoda nie rozpieszcza ale faktycznie w trójmieście zawsze jest co robić bardzo się cieszę, że będę w mojej ukochanej Gdyni niedługo,stęskniłam się już!

super, że u Marty ok, 3mam dalej kciuki za nią i za Zuzię

dziewczyny widziałam, że pisałyście o kremach bb m.in z garnier, ja też go miałam (dostałam z pracy) ale miałam wrażenie że mnie zapycha podarowałam więc jedną tubkę siostrze a drugą przyjaciółce i obie są zachwycone a jeśli chodzi o świecenie to garnier właśnie wypuścił nowy bb krem do cery mieszanej i tłustej- ja wiem, że te polskie bb kremy z prawdziwymi mają niewiele wspólnego ale skoro do mieszanej i tłustej to może nie będzie się buzia świecić po nim?
w każdym razie dostałam go też dziś z pracy plus dwa kremy z nowej serii loreal na dzień i na noc- bardzo się cieszę bo właśnie kończy mi się krem więc chętnie wypróbuję co to za cudo
no i w ogóle mam dziś dobry dzień bo w skrzynce czekał na mnie nowy katalog z ikea wiedziałam że dobrze robię nie decydując się na oglądanie katalogu online- nie ma to jak wersja papierowa tak więc zaraz zabieram sie za przeglądanie a wieczorem bedziemy oglądać z M. "Gorzkie gody" Polańskiego, podobno b. dobry film

a Wy dziewczyny jakie macie plany na wieczór i na weekend?

miłego leniuchowania weekendowego Kochane!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc04841w.jpg (53,9 KB, 55 załadowań)
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 05:30   #75
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Witajcie

Ja jestem tak zmeczona ze w sumie niewiele robie jak wracam z pracy
Szybki obiad, troche pogapie sie na tv a pozniej prysznic i lozko , chociaz bynajmniej sie nie wysypiam bo spie bardzo niespokojnie.
DZis postanowilam sie wybrac na saune - od wielogodzinnego siedzenia przy kompie w pracy bola mnie barki i szyja.Sauna zawsze mnie rozluzniala i bol mijal.

Dodaja a to ja nie wiedzialam ze dziewczyny rozbieraja kremy do tej pory bralam udzial tylko w rozbiorkach perfum

Kash o to i ja pewnie dostane niebawem nowy katalog ikei lubie go przegladac chociaz kupuje zazwyczaj jakies drobne rzeczy

Z planow na weekend mam zamiar spac i odpoczywac!Juz TZ owi zapowiedzialam ze nie idziemy nigdzie chociaz znajomi nas zapraszali na grilla ale uwierzcie mi- nie mam ochoty.

Milej soboty Dziewczyny
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 09:24   #76
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość
Witajcie

DZis postanowilam sie wybrac na saune - od wielogodzinnego siedzenia przy kompie w pracy bola mnie barki i szyja.Sauna zawsze mnie rozluzniala i bol mijal.

Kash o to i ja pewnie dostane niebawem nowy katalog ikei lubie go przegladac chociaz kupuje zazwyczaj jakies drobne rzeczy

cześć! co Ty tu robiłaś tak wcześnie? chyba faktycznie kiepsko śpisz

my też idziemy dziś na saunę i na basen oboje z Tż uwielbiamy saunę i marzy nam się kiedyś dom z własną sauną a dziś w ogóle mam zamiar zabrać na basen jakąś odżywkę do włosów i jak pójdziemy na ostatnie posiedzenie do sauny to nałożyć na włosy bo podobno są rewelacyjne efekty

a jeśli chodzi o ikeę to my też raczej drobiazgi kupujemy a nie np. meble choć stolik pod tv mamy właśnie od nich no ale kryterium wyboru była głównie cena w ogóle śmiałam się wczoraj sama z siebie bo robiłam w kuchni obiad, patrzę przez okno a z klatki obok wychodzą chłopcy roznoszący te katalogi to ja co? biegiem na dół do skrzynki sprawdzić czy nam na pewno zostawili bo tak to bym chyba za nimi biegła jak taka wariatka

miłego weekendu Kochane!
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 12:49   #77
francuski pocalunek
Zadomowienie
 
Avatar francuski pocalunek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 670
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość

cześć! co Ty tu robiłaś tak wcześnie? chyba faktycznie kiepsko śpisz

my też idziemy dziś na saunę i na basen oboje z Tż uwielbiamy saunę i marzy nam się kiedyś dom z własną sauną a dziś w ogóle mam zamiar zabrać na basen jakąś odżywkę do włosów i jak pójdziemy na ostatnie posiedzenie do sauny to nałożyć na włosy bo podobno są rewelacyjne efekty

a jeśli chodzi o ikeę to my też raczej drobiazgi kupujemy a nie np. meble choć stolik pod tv mamy właśnie od nich no ale kryterium wyboru była głównie cena w ogóle śmiałam się wczoraj sama z siebie bo robiłam w kuchni obiad, patrzę przez okno a z klatki obok wychodzą chłopcy roznoszący te katalogi to ja co? biegiem na dół do skrzynki sprawdzić czy nam na pewno zostawili bo tak to bym chyba za nimi biegła jak taka wariatka

miłego weekendu Kochane!
Wlasnie nie moglam spacAle tez i wczesnie bylam z kolezanka na saune umowiona bo na 9 .
Tez zawsze sie ciesze jak glupia z tego katalogui juz nie bedesie mogla doczekac kiedy nam tu zaczna roznosic.

A teraz wrzucilam kartacze do ugotowania a do nich pyszny sosik z kurek
I ide lezakowac oraz ogladac "Homeland"
__________________
...Ja tuląc sie do Ciebie
daje Ci siebie...
tylko tyle mam...



Pocałunek jest jak pukanie do drzwi na pierwszym piętrze z pytaniem czy parter jest do wynajęcia.




przyłączę się do rozbiórki
KLIK
francuski pocalunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 10:58   #78
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Dobry

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość

dzięki ja się trochę obawiam bo nigdy nie płynęłam statkiem/promem więc nie wiem czy nie mam choroby morskiej no ale wyjdzie w praniu co prawda to tylko 2 imprezowe wieczoro-noce na promie i cały dzień zwiedzania w Szwecji ale i tak się cieszę


Jeśli nie masz choroby lokomocyjnej i nie jesteś wrażliwa na różnego typu huśtawki i inne rolercostery, to myślę, że nie powinno być problemu.


Ja jako dziecko i nastolatka miałam OLBRZYMIĄ chorobę lokomocyjną - taką, że przejazd autobusem w mieście kilka przystanków powodował odruchy wymiotne. Z czasem się to wyciszało, aż zniknęło zupełnie, ale pamiętam, że jak miałam płynąć pierwszy raz - miałam wtedy osiemnaście albo dziewiętnaście lat to byłam przerażona.

Ku mojemu zdziwieniu jednak, o ile wtedy podróżowałam jeszcze na awiomarinie, tak na promie absolutnie nic mi nie było - a płynęłam z Włoch do Grecji i z powrotem, więc nie jakoś super krótko.

Trzymam kciuki, by wszystko było w porządku, a w ramach przezorności, polecam rozpoczęcie podróży raczej na pusty niż pełny żołądek.


Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość

cieszę się na ten weekend bo planujemy przede wszystkim odpocząć i nacieszyć się sobą z miłych rzeczy okazało się, że M. dostał wolną sobotę w pracy więc zamiast na 3 dni jedziemy do Kołobrzegu na 5 tzn bedziemy jechać i wracać z Jego rodzicami (bo początkowo miał iść do pracy w sobotę więc jechalibyśmy z nimi w środę i wracali w piątek pociągiem) tak więc nie dość że autem w dwie strony to jeszcze.. zabieramy ze sobą Artusia to będzie Jego pierwsza taka długa podróż ale myślę, że zniesie ją bez większych problemów

wstawaniem o 5.30 gdy jest jeszcze nie do końca widno na szczęście od września już na 8


Fajnie, że tak Wam się to ułożyło. Pięć dni, to już jak małe wakacyjki.

My na chwile obecną z wiadomych względów nic nie planujemy, ale.. rozmawialiśmy właśnie z przyjaciółmi ostatnio i jest plan na jakąś wyprawę na koniec roku - pewnie łącznie z Sylwestrem.

Matko - toż to mordercza pora na wstawanie. Chyba bym nie dała rady.

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
no i w ogóle mam dziś dobry dzień bo w skrzynce czekał na mnie nowy katalog z ikea


Do mnie też już dodarł.
Jak otworzyłam skrzynkę i go zobaczyłam to pierwsze co pomyślałam to czemu oni się nade mną tak znęcają i przysyłają katalog wtedy kiedy maksymalnie oszczędzamy i jakiekolwiek zbędne zakupy są poza naszymi możliwościami.

Tak na serio - lubię oglądać ich katalogi, ale powiedziawszy szczerze aktualny nie zachwycił mnie absolutnie.


Zazwyczaj również kupujemy u nich drobiazgi - coś do kuchni, do sypialni, świeczki - uwielbiamy, więc myślę, że za jakiś czas się wybierzemy - daaaaaaaaaawno nie byliśmy.


Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość

biegiem na dół do skrzynki sprawdzić czy nam na pewno zostawili bo tak to bym chyba za nimi biegła jak taka wariatka

you made my day!


Czy u Was też się pogoda rypła?
Teraz co prawda się jakby przejaśnia, ale od rana lało jak z cebra. Na szczęście nie jest zimno, bo na wyciąganie swetrów to ja jeszcze nie jestem gotowa.

Od początku:
Piątkowy ślub i przyjęcie - boskie! Serio z kilku na których byliśmy w przeciągu ostatnich dwóch lat, to podobało nam sie najbardziej.
O ile sama jestem w kwestiach kościelnych na bakier tak.. BARDZO podobała mi się ceremonia. Świetny Ksiądz, było dość 'modlitewnie' że tak powiem - para młoda jest z tych wierzących, ale jednocześnie pięknie i.. luźno! Nawet brawa biliśmy - ksiądz zaczął!
Na prawdę, byłam zachwycona.

Przyjecie równie piękne . Restauracja bardzo ładna, DJ świetny - prowadzący imprezę, ale nie narzucający się, muzyka fajna. Jedzenie BARDZO dobre. Wytańcowaliśmy się ostro, co aż bąblem na stopie za skutkowało.
Fakt, że imprezka była tylko do dwunastej trzydzieści, równiez na plus, bo zwyczajnie o tej porze wszyscy zaczynali lekko podupadać w związku z brakiem energii.
Jednym słowem - idealnie!

Po małym nocnym spacerku który uskuteczniliśmy sobie z A. zjechaliśmy do domu po wpół do drugiej i.. padliśmy! Jak muchy! I to tak, że spaliśmy dziesięć godzin.
Śniadanko, sprzątanko, zakupy - standardowa sobota.
Kumpel też wpadł na mecz, a wieczór już we dwoje, na całkowitym relaksie.

Dzisiaj wybieramy się do rodziców - zaprosili nas na obiad, a później szczerze mówiąc.. jeszcze nie wiemy. Co prawda, mamy co robić u mamy w mieszkaniu, ale chyba odpuścimy, przyda nam się cały jeden dzień nic nie robienia, co by się chodź lekko naładować, przed tygodniem pracy.


Z serii pytań dodatkowych:
Która z Was maluje pazurki na kolorowo? Jakich lakierów używacie, albo może jakiś topcoatów?
Ja lubię czasem nałożyć sobie jakiś kolorek, ale cholera jasna mnie strzela, jak paznokcie nie wytrzymują nawet dnia.
Wczoraj wieczorem zrobiłam sobie manicure. Paznokcie pięknie oczyszczone, wygładzone, odtłuszczone, nałożyłam lakier i.. dzisiaj po śniadaniu miałam już odprysk!
Rozumiem jeszcze gdybym, nie wiem szorowała łazienkę pazurami, ale nie.. nic z tych rzeczy, ledwo może dwa raz dłonie po prostu umyłam!
Pomocy!


Miłego dnia Dziewuszki.

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2012-08-26 o 11:03
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 11:37   #79
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Dzień dobry

witam się w nowym wątki, bo jakoś mnie tak się zeszło

nie mam weny, niestety

do tego jeszcze jestem u rodziców, tzn mieszkamy razem z Tż, bo oni wyjechali a dwie świnki morskie na utrzymaniu mają i trzeba je oporządzać już tydzień tak mieszkamy
szczerze to mam dość

ijaa w odpowiedzi na Twoje pytanie:
KLIK
i
KLIK

przygodę zaczęłam od seche, kupiłam ze względu na przyspieszanie wysychania lakieru- super działa
najdłużej chodziłam z mani 6 dni z kolorowym zdobieniem
jednakże przy końcu buteleczki gęstnieje i glucieje i nie da się go zużyć do końca

obecnie mam poshe, też jestem zadowolona, działanie takie jak wyżej
jednak nie sprawdziłam ile można max w pazurkach chodzić bo zmieniam co dwa dni
ale dziewczyny na pazurkowym są z niego zadowolone i po tydzień potrafią chodzić w lakierze

dzięki nim tak naprawdę to mogę mieć jaki kolor ze chcę na paznokciach i nie muszę czekać godzin aż lakier wyschnie

jedyny minus to taki, że jak się nieumiejętnie nałoży to potrafi ściągać lakier
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 13:07   #80
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość

Czy u Was też się pogoda rypła?
Teraz co prawda się jakby przejaśnia, ale od rana lało jak z cebra. Na szczęście nie jest zimno, bo na wyciąganie swetrów to ja jeszcze nie jestem gotowa.


Z serii pytań dodatkowych:
Która z Was maluje pazurki na kolorowo? Jakich lakierów używacie, albo może jakiś topcoatów?
Ja lubię czasem nałożyć sobie jakiś kolorek, ale cholera jasna mnie strzela, jak paznokcie nie wytrzymują nawet dnia.
Wczoraj wieczorem zrobiłam sobie manicure. Paznokcie pięknie oczyszczone, wygładzone, odtłuszczone, nałożyłam lakier i.. dzisiaj po śniadaniu miałam już odprysk!
Rozumiem jeszcze gdybym, nie wiem szorowała łazienkę pazurami, ale nie.. nic z tych rzeczy, ledwo może dwa raz dłonie po prostu umyłam!
Pomocy!


Rypła i to konkretne. Rano tak lało, że obudziłam się bo taki hałas! Dobrze, że się obudziłam bo wzięłam leżak z balkonu

Co do pazurków, to ja maluję, praktycznie cały czas. Mam jakiś zwykły podkład i top z Miss Sporty i nie narzekam. Lakiery Bell super się u mnie trzymają, essence też dają radę. Lubię też Eveline, ale tutaj koniecznie 2 warstwy. Ale wszystkie, które mam, nawet jakieś no name trzymają mi się co najmniej 3 dni

Cieszę się, że wesele i ślub się udały

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

ijaa w odpowiedzi na Twoje pytanie:
KLIK
i
KLIK

przygodę zaczęłam od seche, kupiłam ze względu na przyspieszanie wysychania lakieru- super działa
najdłużej chodziłam z mani 6 dni z kolorowym zdobieniem
jednakże przy końcu buteleczki gęstnieje i glucieje i nie da się go zużyć do końca

obecnie mam poshe, też jestem zadowolona, działanie takie jak wyżej
jednak nie sprawdziłam ile można max w pazurkach chodzić bo zmieniam co dwa dni
ale dziewczyny na pazurkowym są z niego zadowolone i po tydzień potrafią chodzić w lakierze

dzięki nim tak naprawdę to mogę mieć jaki kolor ze chcę na paznokciach i nie muszę czekać godzin aż lakier wyschnie

jedyny minus to taki, że jak się nieumiejętnie nałoży to potrafi ściągać lakier
Oo dobrze wiedzieć, że je polecasz. Może niedługo w któryś zainwestuję Który polecasz bardziej? A powiedz mi jeszcze o co chodzi z tym nieodpowiednim nakładaniem? Wysychanie doprowadza mnie czasami do szewskiej pasji, a jeszcze bardziej, jak siedzę 40 minut idę coś robić i zrobi mi się zadzior, a trzeba wychodzić

Dzień dobry

Ależ intensywny weekend...
Wczoraj robiłam z siostrą imprezę dla rodziny. Urodzinową. Generalnie było super, posiedzieliśmy dosyć długo. Byłam też wczoraj dobrą ciocią- spało u mnie 4 siostrzeńców

Poszli spać po 2 Nie wiedziałam, że tyle wytrzymają, ale stwierdziłam, że na zakończenie wakacji niech mają swobodę i luz od rodziców Myślałam też, że dziś pośpią co najmniej do 10. Niestety już po 8 roznosili nam chałupę Pomimo wszystko było fajnie, chłopaki niechętnie jechali do domu i chcieli zostać dłużej
Ja stwierdziłam, że czwórka facetów to zdecydowanie za dużo Wystarczy mi moja wymarzona dwójka
Teraz odpoczywamy z tż i zbieramy siły

Za tydzień, kolejna impreza- dla rodziny tż. Mam nadzieje, że już po raz ostatni robimy dwie imprezy. Obyśmy we wrześniu zamówili meble i narożnik, bo będzie miejsce dla wszystkich
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 13:30   #81
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Oo dobrze wiedzieć, że je polecasz. Może niedługo w któryś zainwestuję Który polecasz bardziej? A powiedz mi jeszcze o co chodzi z tym nieodpowiednim nakładaniem? Wysychanie doprowadza mnie czasami do szewskiej pasji, a jeszcze bardziej, jak siedzę 40 minut idę coś robić i zrobi mi się zadzior, a trzeba wychodzić
Oba polecam jednakowo są u mnie na równi.

A nieodpowiednie nakładanie hmmm jak to wytłumaczyć aby było wiadomo o co chodzi
malujesz paznokieć lakierem i dokładnie tak samo musisz przykryć ten lakier tym topem, bo inaczej jak dasz go za mało to będzie tzw ściągnięcie lakieru
nie znalazłam nigdzie zdjęcia
ale jak mi się coś takiego zrobi to jak nie zapomnę to postaram się zrobić zdjęcie

aaa francuski pocałunku pytałaś chyba o zestaw do woskowania
nie mam żadnego do polecania, na all jest tego dużo
ostatnio jedna z dziewczym zrobiła filmik na you toube o tym
KLIK i KLIK
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:06   #82
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez francuski pocalunek Pokaż wiadomość
Wlasnie nie moglam spacAle tez i wczesnie bylam z kolezanka na saune umowiona bo na 9 .

A teraz wrzucilam kartacze do ugotowania a do nich pyszny sosik z kurek
I ide lezakowac oraz ogladac "Homeland"
zazdroszczę tej sauny bo my w końcu nie byliśmy pływalnia miała
"przerwę technologiczną" do wczoraj włącznie no nic może innym razem za to byliśmy wczoraj na wycieczce rowerowej w ładnych okolicach

co to są te kartacze? bo nie wiem a na kurki tez mamy ostatnio fazę M. zrobił nam ostatnio taki pyszny sos śmietanowo-kurkowy z szynką wieprzową, że myślałam, że oszaleję

my wczoraj oglądaliśmy bardzo dobry i bardzo stary film "Świadek oskarżenia" gorąco polecam, prawdziwy klasyk gatunku szczególnie dla miłośników filmów czarno-białych i których akcja toczy się w sądzie


Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Dobry
Fajnie, że tak Wam się to ułożyło. Pięć dni, to już jak małe wakacyjki.

My na chwile obecną z wiadomych względów nic nie planujemy, ale.. rozmawialiśmy właśnie z przyjaciółmi ostatnio i jest plan na jakąś wyprawę na koniec roku - pewnie łącznie z Sylwestrem.

Matko - toż to mordercza pora na wstawanie. Chyba bym nie dała rady.


Do mnie też już dodarł. Jak otworzyłam skrzynkę i go zobaczyłam to pierwsze co pomyślałam to czemu oni się nade mną tak znęcają i przysyłają katalog wtedy kiedy maksymalnie oszczędzamy i jakiekolwiek zbędne zakupy są poza naszymi możliwościami.

Tak na serio - lubię oglądać ich katalogi, ale powiedziawszy szczerze aktualny nie zachwycił mnie absolutnie.

Zazwyczaj również kupujemy u nich drobiazgi - coś do kuchni, do sypialni, świeczki - uwielbiamy, więc myślę, że za jakiś czas się wybierzemy - daaaaaaaaaawno nie byliśmy.


you made my day!


Czy u Was też się pogoda rypła?

Od początku:
Piątkowy ślub i przyjęcie - boskie! Serio z kilku na których byliśmy w przeciągu ostatnich dwóch lat, to podobało nam sie najbardziej.

Przyjecie równie piękne .

Jednym słowem - idealnie!
też się bardzo cieszę i ta perspektywa dodaje mi energii i optymizmu bo inaczej bym chyba nie wyrobiła w robocie

no wiesz jak to jest- jak się nie ma co się lubi ale na szczęście od przyszłego tygodnia wracamy do normalnej pory czyli będe wstawać o 6.30

też kupujemy zazwyczaj drobiazgi w ikea i też mnie nie zachwycił nowy katalog i nie dziwię, że się uśmiałaś z mojego zrywu, sama tez się z siebie śmiałam jak już weszłam z katalogiem do domu

a pogoda u nas w weekend była jeszcze bardzo ładna dziś za to już znacznie chłodniej i niebo zachmurzone

super, że przyjęcie weselne udane może chcesz nam pokazać jakieś zdjęcia?

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Ależ intensywny weekend...
Wczoraj robiłam z siostrą imprezę dla rodziny. Urodzinową. Generalnie było super, posiedzieliśmy dosyć długo. Byłam też wczoraj dobrą ciocią- spało u mnie 4 siostrzeńców
na śląsku urodziny obchodzi się huczniej niż imieniny prawda? to dokładnie odwrotnie niż u nas i też mnie zaskoczyłaś, że robicie imprezę urodzinową PRZED urodzinami, u nas się tego nie praktykuje bo niby przynosi pecha co region to inne tradycje

a ciocia z Ciebie najlepsza

Ala jak Ci się urlop udał? wypoczęłaś, doładowałaś bateryjki?
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:06   #83
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

dzień dobry

witam się po weekendzie planowaliśmy lenistwo i faktycznie udało nam się odpocząc jednak chyba nie umiemy usiedzieć na tyłku w domu zbyt długo tak więc w sobotę popołudniu pojechaliśmy do naszych przyjaciół niby na mecz a wracaliśmy grubo po północy było naprawdę fajnie, strasznie ich lubimy i w ramach rewanżu oni mają wpaść do nas w środę (też na mecz ) i przy okazji poznać naszego kota

a w niedzielę pospaliśmy do późna, celebrowaliśmy śniadanie (uwielbiam te niedzielne śniadania bo to jedyny dzień w tygodniu kiedy możemy ten posiłek zjeśc razem! ) i wybraliśmy się na tą wycieczkę rowerową zwiedziliśmy bardzo ładną (i zamożną) okolicę, hacjendy tam jak u Carringtonów a wszystko położone w pięknym, wzgórzystym i zielonym terenie, niby ciągle miasto a widoki jak na najpiękniejszej wsi

czuję sie dziś wypoczęta i pozytywnie nastawiona do świata i mimo, że nie mam szczególnych chęci do pracy to postanowiłam sobie, że nie będę narzekać zobaczymy jak mi się to uda

Dziewczyny co robicie dziś na obiad?

ja dostałam od rodziców z działki całą siatę warzyw więc chyba zrobię jakąś zupę-krem

miłego dnia i tygodnia Moje Drogie!
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:29   #84
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
na śląsku urodziny obchodzi się huczniej niż imieniny prawda? to dokładnie odwrotnie niż u nas i też mnie zaskoczyłaś, że robicie imprezę urodzinową PRZED urodzinami, u nas się tego nie praktykuje bo niby przynosi pecha co region to inne tradycje

a ciocia z Ciebie najlepsza

Szczerze to u nas w ogóle się nie obchodzi imienin, prócz Barbórki. Tata jako, że górnik dostaje zawsze jakiś drobiazg, a mama, jako, że Barbara dostaje kwiaty albo też coś drobnego

Z tymi urodzinami to jest tak, że moja siostra ma 26 sierpnia, a ja tydzień po niej, więc zawsze robimy jakoś tak żeby pasowało. Poza tym ja też musiałam myśleć o tym, żeby zrobić drugą imprezę, która nota bene też będzie przed urodzinami Wiele razy robiłam i szczęścia mi nie brakuje

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co robicie dziś na obiad?

ja dostałam od rodziców z działki całą siatę warzyw więc chyba zrobię jakąś zupę-krem
U mnie dziś fasolka szparagowa, z duszonymi filetami z udźca indyka ze szpinakiem. Tzn dla mnie ze szpinakiem, dla tż z niczym Ja ubolewam nad tym, że nie mam blendera ręcznego, bo też marzą mi się zupy kremy.

Dasz znać jak sprawuje się nowy BB od Garniera?
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 12:49   #85
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Witam się z Zuzią w brzuszku w domku


Dziękuję za troskę,do środy muszę leżeć plackiem a potem mogę już urodzić bo będziemy donoszone

Po pobycie w szpitalu bardzo boję się porodu bo nasłuchałam się różnych opowieści ale jakoś muszę dać radę.

Kashmirko gdzie mogę oglądnąć zdjęcia Waszego gniazdka?
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 06:41   #86
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Ja ubolewam nad tym, że nie mam blendera ręcznego, bo też marzą mi się zupy kremy. [/FONT]

Dasz znać jak sprawuje się nowy BB od Garniera?
też ubolewałam dlatego nie miałam problemu z wyborem co chcielibyśmy dostać na parapetówkę naprawdę polecam, często w biedronce można dostać całkiem porządny za jakieś 70zł zupy kremy to szczególnie jesienią i zimą najfajniejszy obiad- gęste i sycące na długo a za to latem blender jest niezastąpiony do wszelakich koktajli- my wczoraj mieliśmy np. na kolację malinowy koktajl z owoców z działki od moich rodziców, dodałam do nich trochę cukru i jogurt naturalny- normalnie niebo w gębie

a jeśli chodzi o krem bb z garniera to prawdopodobnie dostanie go moja siostra bo ja nie mam cery mieszanej/tłustej więc ewentualnie dam znać jak u niej się sprawuje


Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Witam się z Zuzią w brzuszku w domku

Kashmirko gdzie mogę oglądnąć zdjęcia Waszego gniazdka?



nic się nie martw na zapas Kochana, na pewno wszystko bedzie dobrze! musi być

a link do zdjęć wysłałam Ci na pw


cześć!

ale zimno od rana u nas było aż 11 stopni piszę aż bo w radiu mówili, że w Zakopanym mieli dziś tylko 6 muszę zacząć się ubierać na cebulkę, bez kitu

wczoraj wieczorem byłam w ch po prezent urodzinowy dla koleżanki z pracy i po swój zaległy prezent imieninowy od siostry (nie wiedziała co mi kupić więc dostałam $ z przykazem kupienia sobie czegoś ładnego ) i mile się zaskoczyłam raz że ludzi mało wiec komfort zakupów ogromny dwa, że kupiłam sobie aż dwie kiecki- każda po 49,90 w croppie
takie tam basicowe zwyklaki ale na jesień do pracy będą jak znalazł

sukienka_T9818-33X-01.jpg sukienka_T9818-59X-01.jpg

kurcze chciałabym też w końcu wrócić do hulania ale jestem tak nieogarnięta, że wiecznie brakuje mi czasu muszę się lepiej zorganizować w myśl zasady, że im więcej rzeczy do zrobienia tym więcej znalezionego czasu na nie

miłego dnia Kochane!
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 09:06   #87
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

kash sliczne kiecki ! lubie takie proste i do tego np długi naszyjnik
Nie wiem czemu ale nigdy nie wchodze do croppa czy housa, jakos wydaje mi sie ze to nie mój styl

a blender przy małym dziecku to wrecz koniecznośc ! ja pomimo ze mam ogromnego robta kuchennego tez ostatnio kupilam blender i jest ciagle w obrotach a Kasia lezy w szafie i się kurzy

marta nie bój się porodu to naprawde nie jest takie straszne, a finał niesamowity wazne zeby Zuzia posiedziala jeszcze te pare dni

Ja znowu sama, tz w szkole ale jakos jestem pełna optymizmu bo L juz jest 'łatwiejsza', nie ma kolek wiec juz koszmar najgorszy minął.
w sobote idziemy na 30stke do mojej bratowej i nie mam najmniejszego pomysłu co jej kupić
tzn pomysly to ja mam, ale ona jest tak wymagająca ze pewnie cokolwiek bym kupiła to by jej nie pasowało. A pieniazki nie bardzo chce dawać ..
fajnego damskiego alkoholu tez nie kupie bo ona karmi piersią wiec troche nie wypada. No kompletnie nie wiem

Moja fruzina mała konczy dziś 7msc
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 09:09   #88
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Kashmirko macie naprawdę śliczne gniazdko i bardzo przytulne a Artur jest do schrupania


Sukienki bardzo fajne może sama sobie sprawię taką i cena całkiem przyjemna a właśnie na jesienne spacery z wózeczkiem
będzie idealna.


Od jutra od 19 mogę rodzić bo po pierwsze będziemy donoszone a po drugie z urlopu wraca położna która ma być przy moim porodzie,także kciuki wskazane

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość

Moja fruzina mała konczy dziś 7msc


dla Lenki
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 09:46   #89
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Witam się z Zuzią w brzuszku w domku

Super, że już w domku ! Jeszcze troszkę o będziecie razem Przy porodzie tż będzie?

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
też ubolewałam dlatego nie miałam problemu z wyborem co chcielibyśmy dostać na parapetówkę naprawdę polecam, często w biedronce można dostać całkiem porządny za jakieś 70zł zupy kremy to szczególnie jesienią i zimą najfajniejszy obiad- gęste i sycące na długo a za to latem blender jest niezastąpiony do wszelakich koktajli- my wczoraj mieliśmy np. na kolację malinowy koktajl z owoców z działki od moich rodziców, dodałam do nich trochę cukru i jogurt naturalny- normalnie niebo w gębie

Mam blender, ale taki stojący- używamy do koktajli. Muszę kiedyś kupić taki ręczny. Słyszałam też, że te z Lidla są super i chyba mają większą moc niż te Biedronkowe.

Ja już drugi tydzień ładnie ćwiczę i dobrze mi z tym


Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość

a blender przy małym dziecku to wrecz koniecznośc ! ja pomimo ze mam ogromnego robta kuchennego tez ostatnio kupilam blender i jest ciagle w obrotach a Kasia lezy w szafie i się kurzy



Moja fruzina mała konczy dziś 7msc

A jako, że dziecka nie mam, to i blendera nie mam Żartuję, wiem, że przy dziecku to dobra rzecz. Choć pamiętam jak ja siostrzeńcom zupki przecierałam

Gratulacje za 7 miesięcy

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość


Od jutra od 19 mogę rodzić bo po pierwsze będziemy donoszone a po drugie z urlopu wraca położna która ma być przy moim porodzie,także kciuki wskazane

Kciuki są !

Edytowane przez dodaja
Czas edycji: 2012-08-28 o 09:47
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 09:50   #90
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Pracujemy, gotujemy, kochamy i czatu (non-stop) nie uskuteczniamy :] II.

Jeszcze w sprawie blendera to chba najlepsze są te z metalowym końcem co można od razu na gorąco w garnku miksować

marta ile placisz za położną?
ja długo dywagowałam czy wynając połozną czy nie, i wsumie ciesze sie ze z tego zrezygnowałam bo miałam fajną opieke a pozatym itak mnie pocieli
ale tż obowiązkowo ! bez niego to bym tam zginęła ! chyba dosłownie
az nawet chcialam mu dyplom dzielnego taty załatwić, bo widzialam ze cos takiego na oddziale wisiało, aż ostatecznie nie mialam do tego głowy
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-22 22:29:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.