Sztywne i sterczące włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-04, 16:12   #1
peacher
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4

Sztywne i sterczące włosy


Cześć. Jestem 24 latkiem ze sztywnymi włosami, które bez niczego mi stoją. Nie muszę nakładać żelu czy gumy by mi stały.

Niestety na bokach głowy też mi stoją, nie opadają i przy dłuższych włosach robi się mi afro.

W ubiegłym tygodniu byłem u fryzjera, który boki ściął krótko, pomiędzy nimi a grzywką zrobił cieniowanie, a samą grzywkę dłuższą.

Fajnie to wyglądało, bardzo twarzowo i sam się sobie podobałem.

Niestety po umyciu włosów fryzura się rozpadła. Miałem taką na żołnierza, jak na zdjęciu:

learnhaircuts.com/wp-content/uploads/2014/04/Pictures-of-Fla...Haircuts-253x300.jpg

learnhaircuts.com/wp-content/uploads/2014/04/Flat-Top-Haircuts-For-Men-255x300.jpg

www.coolmenhairstyles.com/flat-top-hair-style/lat-top-hair-style-13/

Pasowała mi, ale niestety włosy mi stoją z przodu i z boku, a że głowę mam okrągłą robi się mi afro

img3.wikia.nocookie.net/__cb20120120223010/gta/pl/images/d/d...8fryzura_-_SA%29.jpg

W nim wyglądam jak ciepła klucha i mało męsko, natomiast w fryzurze tej zrobionej przez fryzjera podobam się dziewczynom.

Po umyciu włosów czar prysł, bowiem znowu włosy stoją po bokach i robi się afro, przez co nietwarzowo wyglądam.

Co powinienem zrobić?
peacher jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-04 16:12:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.