Ile czasu do perfekcji w pazurkach??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-18, 19:32   #1
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087

Ile czasu do perfekcji w pazurkach???


Jestem ciekawa jak dlugo cwiczyłyscie umiejetnosci nakladania akrylu czy zelu zamin byłyscie zadowolone i uzyskałyscie efekt powiedzmy perfekcji??? a osobne pytanie to czy wam tez tyle czasu zajeło ładne wymodelowanie lini frenczem ?????? pozdrawiam
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 20:04   #2
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Ile czasu do perfekcji w pazurkach???

Ja osobiscie uwazam ,że o jakiejkolwiek perfekcji moze mówić ktoś kto osiągnął tytuł instruktora. Wtedy jego umiejetnosci są w pewien sposob zmierzone i wiadomo ,że w stopniu doskonałym opanował daną technikę stylizacji ( choć z tym niestety roznie bywa bo zdarzalo mi sie ogladac takie prace "instruktorow" że... ).
Oczywiscie bywaja też bezkompleksowe stylistki ,ktore wysmażą byle kotlety i sa już z siebie zadowolone... Ale to kwestia samokrytyki i zdrowego podejscia do tematu-niezbednego w każdej dziedzinie.
Natomiast dojscie do wysokiego poziomu zalezy wg mnie przede wszystkim od zdolnosci manualnych, poswiecenia ( oszczedzanie na produktach i szkoleniach nie wrózy dobrze) oraz ilosci "przerobionych" klientek. Bo trudno dojsc do wprawy robiac 1 french w miesiacu..A jesli już o frenchu mowa- to fotka mojego 2go w życiu frencha na formie i bynajmniej zadowolona z siebie nie jestem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1697.jpg (37,0 KB, 143 załadowań)
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 20:39   #3
izabella aleksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: Ile czasu do perfekcji w pazurkach???

Czy mogę przy okazji zapytać,jako zupełny laik, co znaczy french na formie? Co to jest french, to wiem..ale na formie? Z góry dziękuję za wyjasnienie. Pozdr.
A tak a'propos - mnie się to i tak podoba, mimo Twojego niezadowolenia (mowię o pazurkach na fotce)
izabella aleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 21:08   #4
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Ile czasu do perfekcji w pazurkach???

Przedłużyć pazurki mozesz ( zarówno akrylem jak i żelem) na tipsie lub na formie. Przedłużenie na tipsie polega na naklejeniu plastikowego sztucznego pazurka ( czyli wlasnie tipsa) i pokryciu go materiałem (zel lub akryl). Natomiast przy przedłuzaniu na formie nie naklejasz plastiku a podkładasz papierową formę - i na niej od podstaw budujesz paznokiec - po czym formę odklejasz! To tak w telegraficznym skrócie!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 21:13   #5
izabella aleksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: Ile czasu do perfekcji w pazurkach???

Telegraficzny skrót mi wystarczy, przynajmniej już mam pojęcie o czym tu się mówi Uprzejmie dziękuję.
izabella aleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 10:47   #6
Aguska86
Raczkowanie
 
Avatar Aguska86
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 88
GG do Aguska86
Dot.: Ile czasu do perfekcji w pazurkach???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
A jesli już o frenchu mowa- to fotka mojego 2go w życiu frencha na formie i bynajmniej zadowolona z siebie nie jestem
Ehhh ja sie jeszcze nie odwazylam zrobic frenczu klientce... Szczerze mowiac nawet nie probowalam bo wydaje mi sie ze to jakas czarna magia.

A tak na temat. Ja zajmuje sie "stylizacja" paznokci od 8 miesiecy. Nie moge powiedziec ze jestem z siebie zadowolona. B. czesto zdarzaja mi sie jeszcze wpadki pod tytulem "podchodzace powietrze" itd. Wczoraj mialam zalamanie i stwierdzilam ze nie robie wiecej, bo mimo moich staran nie widac zadnej poprawy
Aguska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:34   #7
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Ile czasu do perfekcji w pazurkach???

Cytat:
Napisane przez Aguska86
Ehhh ja sie jeszcze nie odwazylam zrobic frenczu klientce... Szczerze mowiac nawet nie probowalam bo wydaje mi sie ze to jakas czarna magia.

A tak na temat. Ja zajmuje sie "stylizacja" paznokci od 8 miesiecy. Nie moge powiedziec ze jestem z siebie zadowolona. B. czesto zdarzaja mi sie jeszcze wpadki pod tytulem "podchodzace powietrze" itd. Wczoraj mialam zalamanie i stwierdzilam ze nie robie wiecej, bo mimo moich staran nie widac zadnej poprawy
Tez mam takie sytuacje załamki , ale później podnosze się dochodze czemu tak było i staram sie to eliminowac czy to błą w sztuce czy w produkcie.
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 12:35   #8
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Ile czasu do perfekcji w pazurkach???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Ja osobiscie uwazam ,że o jakiejkolwiek perfekcji moze mówić ktoś kto osiągnął tytuł instruktora. Wtedy jego umiejetnosci są w pewien sposob zmierzone i wiadomo ,że w stopniu doskonałym opanował daną technikę stylizacji ( choć z tym niestety roznie bywa bo zdarzalo mi sie ogladac takie prace "instruktorow" że... ).
Oczywiscie bywaja też bezkompleksowe stylistki ,ktore wysmażą byle kotlety i sa już z siebie zadowolone... Ale to kwestia samokrytyki i zdrowego podejscia do tematu-niezbednego w każdej dziedzinie.
Natomiast dojscie do wysokiego poziomu zalezy wg mnie przede wszystkim od zdolnosci manualnych, poswiecenia ( oszczedzanie na produktach i szkoleniach nie wrózy dobrze) oraz ilosci "przerobionych" klientek. Bo trudno dojsc do wprawy robiac 1 french w miesiacu..A jesli już o frenchu mowa- to fotka mojego 2go w życiu frencha na formie i bynajmniej zadowolona z siebie nie jestem
A ja myślałam, że Ty wymiatasz pazurki a tu taki zonk
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 14:34   #9
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Ile czasu do perfekcji w pazurkach???

Gwoli wyjasnienia - french jak najbardziej robie a ten na fotce byl moim drugim. To własnie mialam na mysli.
Tyle w tym temacie.

Edytowane przez paulakrk
Czas edycji: 2006-02-19 o 16:54
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 15:13   #10
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Ile czasu do perfekcji w pazurkach???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Chyba za duzo ostatnio myslisz. Zajmij sie tymi egzaminami, ktore ci nie idą, znalezieniem wreszcie pracy, płakaniem w poduszke, marzeniami o tytule instruktora spn i słuchaniem jlo. A od mojej osoby trzymaj sie z daleka.
skad ta agresja? widzialam juz Twoje posty w kilku watkach i niektore z nich naprawde sa napisane w bardzo nieprzyjemnym tonie
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 15:15   #11
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Ile czasu do perfekcji w pazurkach???

1.Zobacz kilka postów mojej poprzedniczki skierowanych do mnie ( nie tylko na tym forum) to zrozumiesz skąd.
2.I nie jest to agresja a sugestia by interlokutorka darowała sobie tego typu komentarze.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 16:37   #12
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Ile czasu do perfekcji w pazurkach???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
1.Zobacz kilka postów mojej poprzedniczki skierowanych do mnie ( nie tylko na tym forum) to zrozumiesz skąd.
2.I nie jest to agresja a sugestia by interlokutorka darowała sobie tego typu komentarze.
Po pierwsze nie wiedziałam, że jestes na innym forum chyba, że pod innym nickiem.
No i źle odebrałaś moją wypowiedź uważałam Cię za doświadczona stylistke a Ty źle odebrałaś co napisałam.
Przykro mi, że we wszystkim doszukujesz sie złych intencji.

I chyba mnie pomyliłąś z kims innym bo nie marzę o zostaniu instruktorem ani SPN ani EF ani innej marki i nie mam problemów z egzaminami ani nie szukam już pracy. Nie mam pojęcia o co Ci chodzi z JLo.

Prosze w nastepnych postach wrocic do tematu.
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 16:51   #13
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Ile czasu do perfekcji w pazurkach???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Chyba za duzo ostatnio myslisz. Zajmij sie tymi egzaminami, ktore ci nie idą, znalezieniem wreszcie pracy, płakaniem w poduszke, marzeniami o tytule instruktora spn i słuchaniem jlo. A od mojej osoby trzymaj sie z daleka.
Paula, nie rozumiem dlaczego tak naskoczylas na butterflynails niestosowny wydaje mi sie Twoj powyzszy komentarz - z ciekawosci przejrzalam inne wypowiedzi Butterflynails i nijak nie moge sie doszukac niemilych tekstow z jej strony w stosunku do Ciebie...
Nie doszukuj sie we wszystkim zlych intencji, nikt nie jest wobec Ciebie wrogo nastawiony
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 17:07   #14
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Ile czasu do perfekcji w pazurkach???

Chomisiu wybacz ale jak słyszę komentarz ,ze do Butterfly "przychodzą klientki i na mnie najezdzają bo je denerwuję" (sic! co to wogole ma być!!??) no to sorry...
Wiem doskonale,że mało kto jest do mnie negatywnie nastawiony, mam na liscie gg okolo 35 dziewczyn z wizazu z , ktorymi jestem w znakomitej komitywie i jakoś nikt nie ma problemu z moja "niemiłością".
NIe zamierzam tego tematu więcej ciągnąć bo o ile dobrze kojarze nikogo nie obraziłam a komentowanie charakteru forumek podpada pod punkt regulaminu - podobnie jak wytykanie blędów ortograficznych.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 17:28   #15
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Ile czasu do perfekcji w pazurkach???

Przytocz mi post w którym tak napisałam... nie chcesz ciągnąć tematu a jednak to robisz...
Myslałam, że wyjasniłyśmy sobie już wszystko na gg jednak widze, że nie potrafisz dac spokoju. Nie będę się juz wypowiadać na ten ani inny związany z Twoja osoba temat.

Edytowane przez Butterflynails
Czas edycji: 2006-02-19 o 17:48
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 17:50   #16
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Ile czasu do perfekcji w pazurkach???

Wiesz dobrze ,że napisałaś to na gg.
Koniec tematu tak czy tak.
Czekam na kolejne komentarze dotyczace pazurkow.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.