Meridia - Strona 173 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-15, 11:31   #5161
psmutna
Przyczajenie
 
Avatar psmutna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Meridia

zakaz handlu
.admin.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-12-17 o 10:29
psmutna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 11:36   #5162
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Meridia

Czyli koleżanka sprzedaje depresję, ktoś chętny? Pobyt w szpitalu psychiatrycznym gratis od NFZ Oczywiście post zgłoszony już!
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 13:46   #5163
zuzixs
Przyczajenie
 
Avatar zuzixs
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2
GG do zuzixs
Dot.: Meridia

Hej . Chciałabym odświeżyć wątek i spytać Was jakie osiągnęliście efekty po Meridii . Czy waga pozostała taka sama czy też zbędne kilogramy powróciły ? Pozdrawiam .
zuzixs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 21:00   #5164
kokoszanel84
Przyczajenie
 
Avatar kokoszanel84
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 20
Dot.: Meridia

Ech, ja kiedyś wpadłam na genialny pomysł odchudzania się tym specyfikiem. Skutek był taki, że wylądowałam u dietetyka z koszmarnym efektem jojo i 30 kg do zrzucenia. Nie polecam. Z grzeczności pominę opis dodatkowych atrakcji w stylu bezsenność, duszności, napady paniki i kołatanie serca (zapomniałabym o zaburzeniach miesiączkowania). Jako osobnik, który próbował większości znanych diet (i przy okazji przez lata zmagał się z ED) mogę z całą stanowczością stwierdzić, że najlepszy wybór to ruch i racjonalne odżywianie się. U mnie to wygląda tak, że nie jem słodyczy, pieczywa, tłustych potraw i nie piję gazowanych, słodkich napojów. Wcinam sporo warzywek, mięso gotuję na parze (uwierzcie mi, można to polubić, tajemnica tkwi w przyprawach), jem tez sporo chudych zup i pełnoziarnistych produktów. Biegam, zaczynałam od 30minutowych marszy, aktualnie przebiegam 10 km. Od przeszło dwóch lat nie mam problemów z utrzymaniem wagi i gorąco, gorąco polecam tę metodę
__________________
Nec habeo, nec careo, nec curo
kokoszanel84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 13:18   #5165
zuzixs
Przyczajenie
 
Avatar zuzixs
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2
GG do zuzixs
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez kokoszanel84 Pokaż wiadomość
Ech, ja kiedyś wpadłam na genialny pomysł odchudzania się tym specyfikiem. Skutek był taki, że wylądowałam u dietetyka z koszmarnym efektem jojo i 30 kg do zrzucenia. Nie polecam. Z grzeczności pominę opis dodatkowych atrakcji w stylu bezsenność, duszności, napady paniki i kołatanie serca (zapomniałabym o zaburzeniach miesiączkowania). Jako osobnik, który próbował większości znanych diet (i przy okazji przez lata zmagał się z ED) mogę z całą stanowczością stwierdzić, że najlepszy wybór to ruch i racjonalne odżywianie się. U mnie to wygląda tak, że nie jem słodyczy, pieczywa, tłustych potraw i nie piję gazowanych, słodkich napojów. Wcinam sporo warzywek, mięso gotuję na parze (uwierzcie mi, można to polubić, tajemnica tkwi w przyprawach), jem tez sporo chudych zup i pełnoziarnistych produktów. Biegam, zaczynałam od 30minutowych marszy, aktualnie przebiegam 10 km. Od przeszło dwóch lat nie mam problemów z utrzymaniem wagi i gorąco, gorąco polecam tę metodę
A jak u Ciebie wyglądała "kuracja" Meridią ? Tzn chodzi mi o dawkowanie ,czas brania , ilość opakowań itp..
zuzixs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 08:20   #5166
Yellyfish
Przyczajenie
 
Avatar Yellyfish
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Meridia

mam nietypową prośbę o pomoc - wiesz może jak sprawdzić sibutraminę? czy to jest ta substancja a nie jakaś inna?
daj znać proszę najlepiej priv: mwnn@o2.pl

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja pracuję w hurtowni farmaceutycznej...słuchaj cie gdy się dowiedzieliśmy (pracownicy), ze sibutraminy mają być wstrzymane to każdy zrobił sobie zapas (kazdy kto miał taką możliwość, czyli np.znajome aptekarki, które niby kupiły do apteki, a tak naprawdę pracownik płacił za lek)...ale co się działo gdy następnego dnia, czy nawet wieczorem tego samego dnia informacja dotarła do farmaceutów...pogrom!
Ale co ciekawe informacja o wstrzymaniu sprzedaży, a potem całkowitym zaprzestaniu dotarła do dyrekcji dzień wcześniej i zostały poczynione "odpowiednie" kroki tj. szanowny dyrektor wywoził z hurtowni meridię, zelixe i lindaxe dosłownie kartonami! najprawdopodobnej do "mocno zaprzyjaźnionych aptek"...oczywiście wszystko po cichutku. A ponieważ nie było od razu decyzji o zwrocie do producenta to trochę towaru kazał "zachomikować" dla wyjątkowych aptek (na zasadzie- apteka kupi u nas za za***iste pieniądze towar to jej sprzedamy też sibutraminy)....potem przyszła decyzja o zakazie sprzedaży (nie mylić ze wstrzymaniem) i cały niesprzedany towar trzeba było zwrócić do producenta- tak więc apteki miały obowiązek zwrócić do hurtowni powiedzmy w ciągu 3 dni, a hurtownia miała obowiązek odesłać do producenta w jakimś nieprzekraczalnym terminie...wtedy zaczął się istny armagedon- wszyscy kręcili lewe recepty z datami wcześniejszymi niż data decyzji, zeby tylko dało się kupić...mówię wam czyste szaleństwo!
Ale mówię to wszystko po to, zebyście miały świadomość, ze NIGDZIE nie mogło zostać uszkodzone, niesprzedane, czy zapomniane opakowanie żadnej sibutraminy!!
Farmaceuci nie mogą sobie pozwolić na niezgodności w towarze- to raz, a dwa- za bardzo boją się nadzoru farmaceutycznego i tego, ze aptekę wbrew pozorom całkiem łatwo jest zamknąć z takiego powodu jak sprzedaż nielegalnych substancji.
Także jeśli ktoś ma do sprzedania jakąkolwiek sibutraminę to tylko z własnych, też raczej lewych zapasów (bo po co by kupował na zapas ileś tam opakowań i skąd by wziął recepty)
A teraz dobra wiadomość dla wszystkich "prawie uzależnionych"
wydaje się, że to dość podły chwyt marketingowy- zbyt dużo było na rynku preparatów z sibutraminą o działaniu analogicznym co meridia- nie opłacało się już jej produkować.
Zobaczycie za jakieś 6 miesięcy wejdzie znów do sprzedaży (lub nawet krócej) nowy, super-extra-za***iaszczy preparat o odrobinę zmienionym składzie,też z sibutraminą,ale w koszmarnej cenie...i chwilowo bedzie jedyny na rynku, więc wszyscy będą go kupować z braku alternatywy
Potem zaczną pokazywać sie preparaty innych firm, aż dojdziemy do punktu kulminacyjnego gdy na rynku będzie ich kilka i ceny dla pacjenta będą powiedzmy "do wytrzymania"...i wtedy znów ktoraś z firm zrobi badania na grupie ryzyka i sytuacja się powtórzy- nie pierwszy i nie ostatni raz...
czy może mi ktoś podpowiedzieć w jaki sposób rozpoznać czy w kapsułce jest sibutramina czy coś innego?
wszelkie wskazówki cenne najlepiej na priv: mwnn@o2.pl
Yellyfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 21:34   #5167
kokoszka534
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Meridia

Zamiennikiem Meridii jest Sibutril 15mg, Sibutramine 20mg
Jak wiadomo Meridii już nie można kupić.
Polecam również Adipex Retard 15mg
Więcej informacji u Julii 513-897-857
kokoszka534@o2.pl
kokoszka534 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-02, 13:20   #5168
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Meridia

A ja polecam zdrowe odzywianie, sport, ciezka prace lub akceptacje siebie i swoich slabosci.

Stosujac meridie mozna sie ugotowac od srodka. NIE MA cudow w odchudzaniu.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 15:44   #5169
Kasandra25ww
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 34
Dot.: Meridia

Temat już stary ale chciałabym coś dodać. Jak ktoś odradza meridie to znaczy że w życiu nie brał tego leku i naczytał się głupot w internecie o tym leku. Większość ludzi nie ma żadnych skutków ubocznych i można na nim na prawdę sporo schudnąć. Ja zamawiałam z xxx, to nie mój 1 kontakt z meridią i udało mi się zredukować wagę nie mając żadnych skutków ubocznych.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-10-31 o 17:11 Powód: sprzedaz lekow
Kasandra25ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-31 16:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.