Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy może mi coś pomóc??
tipsy 114 19,45%
silna wola 397 67,75%
płyn 31 5,29%
-- 44 7,51%
Głosujący: 586. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-01, 08:59   #631
Chrupka_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 16
GG do Chrupka_21
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Tss , silna wola jednak nie zawsze wystarcza .
Może jakaś motywacja ?
Ja na przykład robię tak - Nie obgryzam przez dwa tygodnie - kupuję sobie jakiś fajny ciuch . ;D
__________________
~Nie osiągniesz umiejętności bez ćwiczeń.~
Chrupka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 13:27   #632
Chanellkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Obgryzanie i pielęgnacja paznokci!!

Ja obgryzałam paznokietki od 8 roku życia... Także już kilka ładnych lat temu zaczęłam ;p
Walczyłam na wszelkie sposoby z tym moim dziwnym przyzwyczajemniem trzymania palców w buzi... Lakiery ''śmierdziuszki'', plastry na palce, mazanie paznokci cynamonem(ktorego nie cierpię)), malowanie kikutów czarnym lakierem ( zeby bylo brzydko ;p iii zebym sie wstydzila tego, że obgryzam) prosiłam też kolezanki, zeby bily mnie po łapach w razie powędrowania palców z buźki ;p

Ostatnioo... wymyśliłam dość dziwną metodę ;pp ( o dziwo ZADZIAŁAŁA!!!)
A mianowicie...

1. Na kartce A4 wypisałam dni całego miesiąca...
2. Obiecałam sobie, że od tego czasu nie będę obgryzała paznokci,
3. Po każdym dniu sukcesu ( nie obgryzania) stawiałam czarnym markerem krzyżyk przy tej szczęśliwej dacie,
4. Szczerze mówiąc udało mi się współpracować z tą kartką dość długo (3 tygodnie), po czym znudziło mi się to, bo po prostu odruch brania palców do buzi zanikł i już jakos o tym nie myślałam.
Choć powiem szczerze, kartka bardzo mi pomogła ;D Wspomagałam się na wszelki wypadek płynem przeciwko obgryzaniu paznokci

Moim zdaniem żadna metoda nie zadziała, jeżeli nie ma się silnej woli!
I chyba jednak trzeba po prostu z tego wyrosnąć
Motywacją też był dla mnie mój chłopak, który (naturalnie) nie lubił mojego nawyku

Mam nadzieję, że są na tym forum tylko silne osoby, potrafiące walczyć z tym brzydkim nawykiem

Jestem z Wami dziewczyny i trzymam kciuki! Buziaki

ps. zapomnialam wspomnieć o jednej z przyczym mojego nawyku. Otóż mając bardzo słabą płytkę paznokcie szybko się rozdwajały, pękały, itd. Trudno utrzymac takie paznokcie w dobrym stanie, dlatego wówczas nie myśląc brałam palce do buzi.

Znalazłam sposób na to z mojej małomiasteczkowej aptece
Pomogła mi ODŻYWKA WITAMINOWA Z KOLAGENEM, oraaaz optycznie wybielający lakier z INGLOTA )

Słyszałam, że do tragicznie zniszczonych paznokci jedynym skutecznym lekarstwem jest odżywka Nail Tek Foundation II ) Podobno naprawdę działa Ja nie wiem, bo nie używałam, choć mam w planach zamówienie jej

Jeszcze raz... trzymam za was kciuki pozdrawiam

Edytowane przez Chanellkaa
Czas edycji: 2010-05-02 o 13:33
Chanellkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 18:29   #633
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Obgryzanie i pielęgnacja paznokci!!

Cytat:
Napisane przez Chanellkaa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem żadna metoda nie zadziała, jeżeli nie ma się silnej woli!
I chyba jednak trzeba po prostu z tego wyrosnąć
Motywacją też był dla mnie mój chłopak, który (naturalnie) nie lubił mojego nawyku
Mój chłopak też nie lubił, ale musiał sie z tym pogodzić :P Obgryzałam paznokcie od 3 roku życia. Miałam kilka 1-2miesięcznych przerw. W sumie obgryzałam paznokcie...19 lat :P I nie do końca się zgodzę z tym, co napisałaś. Jeżeli człowiek ma nerwicę (a większosć osób obgryzających ją ma) to silna wola może nie wystarczyć. Ja od ponad roku mam żel na paznokciach. Wystarczy, że go zdejmę choć na godzinę - mam po paznokciach :P to jest odruch, którego nie kontroluję. Podejrzewam, że tak mi już zostanie. Walczę z obgryzaniem już 10 lat. Niestety każdą batalię przegrywam Nie pomaga nic Jestem strasznym nerwusem i w tym tkwi problem. Wystarczy, że na horyzoncie pojawia się jakiś problem i potrafię żel czy akryl zgryźć :P

Jestem przypadkiem beznadziejnym. Radzę sobie na swój sposób - żelem. Warto jednak próbować Wiem z doświadczenia, że najgorszy jest pierwszy miesiąc. Warto wtedy szczególnie dbać o dłonie i skórki. Kiedy paznokcie podrosną a dłonie są zadbane jakoś tak.... żal je obgryźć

Powodzenia dziewczyny!
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 18:53   #634
Chanellkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Obgryzanie i pielęgnacja paznokci!!

Dokładnie...Silna wola NIE WYSTARCZY... Ale nie należy się poddawać
Ja też obgryzam paznokcie od wczesnego dzieciństwa. W poprzednim poście napisałam, że od 8 roku życia... Ale dokładnie nie pamiętam, może było to wcześniej... Też bardzo długo walczyłam z tym. Nie wiem jakim cudem, ale udało się! Jestem bardzo zadowolona z efektu, faktycznie pierwszy miesiąc był najgorszy teraz z uśmiechem na twarzy malluje moje paznokietki na ciemne kolorki ;D

Dlatego moje metody z pewnością nie trafią do wszystkich wizażanek, ale mam nadzieję, że przynajmniej jednej pomogę )
Troszkę odżywek, lakierów przeciwko obgryzaniu znam, także jeśli macie pytania ooo to jak zadbać o paznokcie w czasie (;p) i po obgryzaniu, to chętnie podzielę się z Wami moją małą ( ale zawszE!) wiedza ) ;*
Chanellkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 20:42   #635
madlinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Obgryzanie i pielęgnacja paznokci!!

Cytat:
Napisane przez Chanellkaa Pokaż wiadomość
I chyba jednak trzeba po prostu z tego wyrosnąć
Oj niestety ja ma 30 lat i nie wyrosłam, nie wiem czy kiedyś wygram z tym nałogiem, a przecież udało mi się rzucić palenie. Ale od dziś zaczynam walkę.
madlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 20:47   #636
Chanellkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Obgryzanie i pielęgnacja paznokci!!

Cytat:
Napisane przez madlinka Pokaż wiadomość
oj niestety ja ma 30 lat i nie wyrosłam, nie wiem czy kiedyś wygram z tym nałogiem, a przecież udało mi się rzucić palenie. Ale od dziś zaczynam walkę.


powodzenia! )
Chanellkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 23:09   #637
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

madlinka, 30 powiadasz? Oszustko Ty wstrętna! :P

sorry, za OT

Walcz walcz! Powodzenia
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 16:20   #638
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Mi się chyba nigdy nie uda przestać to robić Robię już to tak mimowolnie i odruchowo, że nawet nie wiem kiedy to się dzieję Jak nie mam stresów, np. latem to wszystko jest ok, ale wystarczy małe kolokwium i nawet nie wiem kiedy moje palce wędrują do buzi
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 09:04   #639
madlinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Robię już to tak mimowolnie i odruchowo, że nawet nie wiem kiedy to się dzieję
o dokładnie mam to samo
Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
madlinka, 30 powiadasz? Oszustko Ty wstrętna! :P
oj 29 a 30
madlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 09:15   #640
yks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Obgryzanie paznokci (rodzaj męski)

Witam, mam problem jak w temacie...
Zdecydowałem się napisać na tym forum ponieważ widzę profesjonalne i rzetelne podejście do wielu spraw. W związku z tym zwracam się do Was o poradę w tym zakresie: co można zrobić, gdzie uderzyć, itd żeby skutecznie pozbyć się tego męczącego problemu.
Co oprócz silnej woli? Wizyta w gabinecie kosmetycznym? Specyfiki?

Jeśli jakieś gabinety to zaznaczam, że na terenie Poznania.

Będę wdzięczny za pomoc
yks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 10:10   #641
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Obgryzanie paznokci (rodzaj męski)

Myślę, że temat zostanie połączony

Metody są praktycznie te same No, moze poza malowaniem

Na pewno powinieneś zadbać o dłonie, skórki w okół paznokci. Może sie tym zająć dziewczyna, żona czy siostra jeśli sie na tym troszkę zna Zadbane dłonie troszkę mniej kuszą. Polecam gorzkie lakiery (są matowe ). Jeśli bęziesz chciał, to zje jesz, pewnie że tak ale kiedy weźmiesz palec do buzi i poczujesz ten smak przypomnisz sobie, że nie wolno.

Jeśli masz zmasakrowane paznokcie, mocno wygryzione możesz udać się do stylistki paznokci, która nałoży na paznokcie żel bądź akryl kamuflujący. Musisz jednak pamietać by wybrać osobę, która już to robiła żebyś nie wyszedł z gabinetu z frenchem a tak poważnie można tak przedłużyć męskie paznokcie wyglądały naturalnie.

Poczytaj sobie wątek o obgryzaniu, jest tam wiele cennych rad.

Zamiast używać odżywek w lakierach, które są zazwyczaj błyszczące, a tego pewnie chciałbyś uniknąć, wcieraj w paznokcie i skórki olejek rycynowy.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 12:09   #642
Elirena
Przyczajenie
 
Avatar Elirena
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Obgryzanie paznokci (rodzaj męski)

Jeśli znajdziesz dobry gabinet nie powinno być problemu i obsłużą Cie profesjonalnie.
Ja już od dłuższego czasu utwardzam kolegą z pracy płytkę bo strasznie obgryzali no i wstydzili się masaże czy zabiegi robić z takimi dłońmi. W pracy dopiero po 2 tygodniach ktoś zauważył ze jest masa na paznokciu bo już odrościk był. poszukaj dobrze a na pewno sie nie zawiedziesz
__________________
: ) : ) : )

Elirena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 13:39   #643
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Obgryzanie paznokci (rodzaj męski)

Nie oszukujmy się, jeśli SAM nie postanowisz przestać to raczej NIGDY się to nie stanie . Bo nawet jeśli stylistka nałoży Ci masę akrylową czy żelową na paznokci bo i tak będziesz w nich dłubał. A nawet jeśli nie, to po zdjęciu masy obgryziesz swoje na nowo. Znam to z autopsji Niestety żeby oduczyć się tego paskudnego nałogu potrzeba ogrom silnej woli. Nie pomogą żadne specyfiki do smarowania itp.
Mój Facet ma piękne paznokcie bo założył aparat na zęby i nie może obgryzać bo mu się zęby kiwają, ale to dosyć kosztowny sposób
Zrobię rozeznanie kogo by można z Poznania polecić.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 06:36   #644
yks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Obgryzanie paznokci (rodzaj męski)

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Zrobię rozeznanie kogo by można z Poznania polecić.
Będę wdzięczny
Na razie zainwestowałem w odżywkę missporty - niestety błyszcząca ale jest znośnie, na razie przeboleję. Byle przyniosło efekt
Pojawiła się determinacja (nie ukrywam, że niepierwszy raz) ale może w końcu się uda
yks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 10:07   #645
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Wiem, że Peggy Sage ma serię dla mężczyzn, w którego skład wchodzą matowy preparat zapobiegający obgryzaniu paznokci oraz matowy utwardzacz do paznokci o ekspresowym działaniu (odpowiednik rewelacyjnej, polecanej na forum wiele razy odżywki ekspresowej - błyszczącej ). Drogie, ale skuteczne. Lakiery mają beznadziejne, ale odżywki są naprawdę dobre.

Zainspirowałeś mnie Pogrzebię sobie w necie, może znajdę jakieś produkty do paznokci dla mężczyzn Moje mu to niepotrzebne, ale może kiedyś trafi się jakiś klient Jak coś znajdę, to dam znać

No i tak jak napisała byli (mam identycznie), nawet jeżeli nałożysz żel czy akryl to po zdjeciu możesz nadal mieć odruch obgryzania. Ja np mając żel na paznokciach nie pcham palców do buzi, w ogóle nie mam tego odruchu. Wystarczy, że zdejmę... nie powstrzyma mnie nawet ohydny smak zmywacza do paznokci :P Silna wola to nie wszystko, potrzebne są też inne 'zabiegi', ale jednak bez niej nie osiągnie się nic.

Powodzenia zatem
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 13:09   #646
Chanellkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

A ja Ci polecam preparat, ktory kupisz w każdej aptece "Gorzki paluszek".
Ma tak okrutny smak, że na pewno przyjemność trzymania paluszków w buzi zniknie ;pp
Do tego jest to płyn, a nie lakier. Dlatego jest bezbarwny i można smarować nim też skórki dookoła paznokcia

DO tego oczywiście niezbędna jest silna wola niestety ;p

Życzę powodzenia ! )
Chanellkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 13:23   #647
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

chyba każda z nas przerabiała "gorzki paluszek"
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 19:08   #648
Chanellkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

A może kolega akurat nie słyszał o tym specyfiku...
Chanellkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 20:11   #649
katarina2500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: Re: obgryzanie paznokci

Tez mam z tym problem. Kurka, pomalowalam sobie wczoraj na niebiesko, ladnie wygladaly, ale mysle, ze te obgryzanie jest z nerwow. Wlasnie dzis nerwy mnie poniosly i.. ciach, ciach. Teraz siedzie i marudze. Mysle, wlasnie, ze tipsy beda najlepsze. Sam ladny kolor nie pomoze.
katarina2500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 16:03   #650
halokuku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Moj sposob (poki co zadzialal i po raz pierwszy pierwszy miesiac za mna) - po pierwsze: mocne postanowienie. Postanowienie poparlam nagroda - mianowicie 2 tyg. przed urodzinami zdecydowalam sie zerwac z nalogiem. Wymyslilam, ze jesli wytrwam, to na urodziny moge sobie zafundowac mega drogi od dawna wypatrzony ciuch
Po drugie - zaczelam od mocnego spilowania wszelkich resztek paznokci, ktore mialam. Nie mialam prawie nic, czasami zdazalo mi sie obgryzac do krwi, ale idea byla taka, zeby wyrownac ich ksztalt i zeby zadne odstajace nierownosci nie kusily.
Jak juz spilowalam, to chwycilam za bezbarwny lakier i jechalam nie tylko po plytce paznokcia, ale i po skorkach. Jak takie cos wyschlo mialam caly czas jakby dziwna swiadomosc istnienia moich paznokci. Warstwa lakieru pozostawia jakas 'ciezkosc' na palcach (nie wiem jak to okreslic) co sprawia, ze nie da sie o nich zapomniec. Dzieki temu wcale nie mialam ochoty obgryzac skorek ani paznokci, ale na okragla sie im przygladalam.
Czynnosc pilowania i malowania powtarzam co tydzien. Poki co nie obgryzlam ani troszeczke (oprocz skorek, ktore zdaza mi sie niekiedy uszczknac) a paznokcie rosna jak glupie i sa coraz ladniejsze.
Wydaje mi sie, ze obgryzanie zastapilam nadmiernym skupieniem na wlasnych dloniach. Ciagle smaruje lapska kremem, podziwiam i ogladam swoje palce z kazdej storny
Tak czy owak, wydaje mi sie, ze mocne postanowienie i silna wolna to podstawa. Powodzenia Wam i sobie!

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Aha, dodac chcialam, ze gorzki paluszek (czy inne cudo z Avonu) na mnie nie dzialal i przyzwyczailam sie z czasem do tego smaku. Wydaje mi sie, ze lepszy jest zwykly bezbarwny lakier, ktory w nerwach w razie czego mozna z plytki paznokcia sobie pozdrapywac
I przepraszam za brak polskich czcionek, ale niestety nie moge chwilowo zmienic ustawien jezyka.
halokuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 08:57   #651
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja myślałam, że wygrałam, ale połamały się paznokcie i znowu zaczęłam obgryzać
A miałam już takie ładne długie.

U mnie zadziałało malowanie ich na ciemne kolory, wtedy miałam mniejszą chęć obgryzać i w końcu zapuściłam ładne. A teraz - znowu tragedia Nie mogę nawet pomalować bo na niektórych mam zerwaną wierzchnią część paznokcia i lakier odchodzi zaraz po wyschnięciu.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 12:56   #652
BlackxButterfly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Re: obgryzanie paznokci

Też obgryzałam paznokcie tylko że jak ktoś ma około 13 lat to nie może sobie zrobić manicure, albo przynajmniej nie powinien(tak mi się zdaje). Wtedy próbowałam wszystkiego - wszystkie gorzkie pazurki, siłę woli, a nawet moczyłam palce w wodzie z pieprzem, ale nic nie pomogło. Wtedy wpadłam na pewien pomysł który może zdawać się absurdalny, albo tylko u mnie zadzialał. Cały czas chodziłam z błyszczykiem na ustach, bo nie wiem jak wy, ale jak ja mam taki lepki błyszczyk na ustach to nie mam ochoty wsadzać tam palców bo później będą się kleić. U mnie to podziałało a szczególnie jak nakładałam go sobie parę warstw
BlackxButterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 12:45   #653
sieczunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Obgryzanie i pielęgnacja paznokci!!

Ja tez obgryam paznokcie i probowalam wszystkiego . Ale najlepiej pomagaly zrobione zele albo akryle. Idz do kosmetyczki i zrob sobie najlepsze jakie sa . pomaga naprawde !! )
sieczunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 22:30   #654
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Obgryzanie paznokci (rodzaj męski)

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Nie oszukujmy się, jeśli SAM nie postanowisz przestać to raczej NIGDY się to nie stanie . Bo nawet jeśli stylistka nałoży Ci masę akrylową czy żelową na paznokci bo i tak będziesz w nich dłubał. A nawet jeśli nie, to po zdjęciu masy obgryziesz swoje na nowo. Znam to z autopsji Niestety żeby oduczyć się tego paskudnego nałogu potrzeba ogrom silnej woli. Nie pomogą żadne specyfiki do smarowania itp.
Mój Facet ma piękne paznokcie bo założył aparat na zęby i nie może obgryzać bo mu się zęby kiwają, ale to dosyć kosztowny sposób
Zrobię rozeznanie kogo by można z Poznania polecić.
Święta prawda!
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 20:33   #655
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Obgryzanie i pielęgnacja paznokci!!

Ja obgryzam głównie jak siedzę przy kompie. Niewiele piszę, raczej czytam i wtedy jedna dłoń wędruje do buzi moja metoda (przed chwila zaczęłam stosować założyłam rękawiczkę... Gorąco, ale cóż kara z obgryzanie musi być! :P
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 20:35   #656
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Obgryzanie i pielęgnacja paznokci!!

Cytat:
Napisane przez asta9126 Pokaż wiadomość
Ja obgryzam głównie jak siedzę przy kompie. Niewiele piszę, raczej czytam i wtedy jedna dłoń wędruje do buzi moja metoda (przed chwila zaczęłam stosować założyłam rękawiczkę... Gorąco, ale cóż kara z obgryzanie musi być! :P
tez czasem wkładam do buzi, ale na pewno nie gryzę!
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 21:43   #657
wredota333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 26
Exclamation Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Witam serdecznie,

Ja od dziecka walczę z tym problemem. Chociaż... ta moja "walka" polega tylko na biciu się po łapach jak już jest po fakcie.
Nerwy niestety robią swoje, a paznokcie są obgryzione non stop.

Mi te wszystkie lakiery i preparaty nic nie pomogły.
Owszem, były gorzkie, ale nie na tyle by w końcu nie zrobić tego mało estetycznego gestu

Może poradzicie coś więcej niż tylko gorzkie pazurki?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

ak.
__________________
Niespełnione marzenie, które każdego dnia dotyka Cię swą cielesnością, nie jest już Twoim marzeniem.
Jest Twoim koszmarem.
Zrób wszystko, by się obudzić.
ak.
wredota333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 22:14   #658
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wredota333 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,

Ja od dziecka walczę z tym problemem. Chociaż... ta moja "walka" polega tylko na biciu się po łapach jak już jest po fakcie.
Nerwy niestety robią swoje, a paznokcie są obgryzione non stop.

Mi te wszystkie lakiery i preparaty nic nie pomogły.
Owszem, były gorzkie, ale nie na tyle by w końcu nie zrobić tego mało estetycznego gestu

Może poradzicie coś więcej niż tylko gorzkie pazurki?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

ak.
przeglądnij wątek, aż 100 stron nie ma, moze bedą lepsze pomysły niż rękawiczki, lub guma do żucia
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 18:50   #659
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja od kilku dni nie obgryzam!
metoda z rękawiczką średnio wygodna, więc zrezygnowałam :P
Często kremowałam dłonie i paznokcie, krem nie był zbyt smaczny. Poza tym to może też nie mam już takiej ochoty obgryzać, bo są wakacje, więc obecnie brak stresu

Teraz najbardziej denerwują mnie pozadzierane skórki, poobgryzane były i teraz odrastają;/
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 19:03   #660
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

.
__________________







Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:35
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-13 13:00:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.