DJ na wesele - ŚLĄSK - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-19, 20:07   #331
zuzubela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Niestety mam takie samo zdanie jak powyzej na temat DJ Greg z Bielska. Niestety za pozno wpadlam na te wszystkie opinie i bardzo zaluje. Ogolnie goscie byli zadowoleni z Dj bo zabawy byly kulturalne, bylo cos dla dzieci, w porzadku. Dopoki nie opuscily go checi, wychodzil wtedy na dlugie chwile, byly zbyt dlugie bloki muzyczne. Na dodatek prosil jednego z gosci zeby przynisl jakies piwko. Ciagle sie pytal kiedy jaka piosenke puscic przy toascie przy ocepinach, okej rozumiem nadanie klimatu ale on nawet nie dal mi jakiejs propozycji a skad ja mialam na poczekaniu wymyslic cos. Poza tym na koncu odwalil strasznie. Ludzie chcieli Lady Pank a on Puscil Linkin Park, dobrze ze juz czesc gosci byla w domu, bo jak wyszla ta metalowa piosenka z glosnika myslalam ze umre na zawal. A jaki byl jego komentarz na buczenie gosci- "co to za wies, na muzyce sie nie znaja' Masakra...

Edytowane przez zuzubela
Czas edycji: 2016-07-19 o 20:08
zuzubela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 09:39   #332
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Z własnych doświadczeń mogę polecić Pana Krzysztofa Bednarskiego z Krakowa (dojeżdża również na Slask) - http://www.dj-bednarski.pl/ Prowadził nasze wesele i wszyscy byli zadowoleni. Zabawy na poziomie, wcześniej ustalone.
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 08:23   #333
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Czy ktoś miał do czynienia z DJ Krzysztofem Paruchem z Weselnie?
Jestem bardzo ciekawa opinii
Będę wdzięczna za odpowiedź.
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 21:35   #334
katstan
Raczkowanie
 
Avatar katstan
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 198
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Ostatecznie u nas na weselu grał DJ Waler z Bytomia. Nie mogę go polecić. Miał grać do 4:00 rano wg umowy. Mieliśmy nawet zapis że gdyby impreza się przedłużyła to zostanie do 6:00. O 3:15 to już spakowany siedział w samochodzie. Goście zostali przy stołach bez muzyki. Nie warto...
katstan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 11:47   #335
zuzanna12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Ja mogę polecić z czystym sumieniem DJa Roberta Kossa, świetna muzyka, elastyczny w spełnianiu naszych oczekiwań, zabawa szalona
zuzanna12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 21:53   #336
aniarzeszow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Jeśli szukacie Dja to z czystym sercem polecam DJ a Adriana z Tarnowa - Super zabawy , Super muza i bardzo sympatyczny chłopak.Potrafił tak rozkręcić wesele ,że skończyliśmy o 7 rano
aniarzeszow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 08:05   #337
julia_p111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez julia_p111 Pokaż wiadomość
No i się zdecydowaliśmy... Sławek Rybka Rybczyński, ma program w radio Express, może któraś z Was miała okazję się bawić na jego imprezach? stwierdziliśmy, że zna się na rzeczy, napewno umie rozkręcić imprezę, więcej Wam powiem po

My już po ... co do DJ to fajnie rozkręcił wesele. Był kontaktowy, z charyzmą, puszczał fajną muzykę, przy której każdy mógł się pobawić. Wspólne zabawy, tańce i integracja też były ok. Ogólnie polecam
julia_p111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-31, 07:49   #338
aleksa9111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez nati12321 Pokaż wiadomość
Hej,
czy ktoś coś słyszał dobrego/złego na temat DJ WiLLy'ego? Zależałoby mi na opinii osób, które były na jakims weselu prowadzonym przez niego
Byłam na weselu gdzie grał DJ Willy i było super Młoda para była również bardzo zadowolona i wiem, że teraz polecają go wszystkim znajomym. Jest rozchwytywany i niestety ciężko u niego z terminami.
aleksa9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 09:10   #339
karolciam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Czesc dziewczyny, a czy ktoras z Was slyszala cos o SHOWTIME dj?
karolciam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 13:21   #340
blond_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cześć Dziewczyny
Czy któraś z Was bawiła się na weselu z djem Sławkiem Rybką Rybczyńskim? Czytałam wyżej jedną opinię na jego temat, ale z chęcią dowiedziałabym się co nieco więcej Dzięki za odpowiedź!
blond_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 15:51   #341
karolciam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

My wybraliśmy Rafała Freitaga, w sumie polegając tylko na wpisach w tym wątku . Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni, tak jak i nasi goście . Gdyby ktoś jeszcze bawił się na weselu z tym DJ to proszę o wpisy .
karolciam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-23, 00:42   #342
Ivanaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Hej jakieś nowe propozycje jeśli chodzi o DJ?? Wesele w 2019. Na dodatek w tygodniu, a do kogo pisałam to albo wgl nie mają terminu albo tylko na pierwszy dzień
Zastanawiamy się nad DJ Tomsky z Strzelec Opolskich, DJ Artur Mazurek, ale jest wolny tylko na jeden dzień, na drugi proponuje zastępstwo, jakiegoś kolegę i mamy kilka propozycji właścicieli sali z czego zainteresował nas jeden DJ Dawid Antończyk.
Macie jakieś opinie na ich temat, a może polecacie jeszcze kogoś innego?
Ivanaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 08:06   #343
atka1208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez Ivanaa21 Pokaż wiadomość
Hej jakieś nowe propozycje jeśli chodzi o DJ?? Wesele w 2019. Na dodatek w tygodniu, a do kogo pisałam to albo wgl nie mają terminu albo tylko na pierwszy dzień
Zastanawiamy się nad DJ Tomsky z Strzelec Opolskich, DJ Artur Mazurek, ale jest wolny tylko na jeden dzień, na drugi proponuje zastępstwo, jakiegoś kolegę i mamy kilka propozycji właścicieli sali z czego zainteresował nas jeden DJ Dawid Antończyk.
Macie jakieś opinie na ich temat, a może polecacie jeszcze kogoś innego?
Niestety nie znam wszystkich osobiście, na imprezie u mazurka byłam, było super i z tego co mi wiadomo to on ma swoją agencję, więc DJe z drogi przez niego polecani być raczej nie powinni. U Dawida Antończyka byłam raz jak grał imprezę na zmianę z zespołem i też było całkiem sympatycznie
atka1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 09:13   #344
karolciam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Dziewczyny, a czy któraś z Was może się jeszcze wypowiedzieć o DJ WILLY z Jaworzna? Czy faktycznie wesele z nim to taka petarda, jak wszędzie wszyscy opisują?
karolciam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 22:37   #345
Ivanaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cytat:
Napisane przez atka1208 Pokaż wiadomość
Niestety nie znam wszystkich osobiście, na imprezie u mazurka byłam, było super i z tego co mi wiadomo to on ma swoją agencję, więc DJe z drogi przez niego polecani być raczej nie powinni. U Dawida Antończyka byłam raz jak grał imprezę na zmianę z zespołem i też było całkiem sympatycznie
Rzecz w tym, że jakoś nie widzimy tego żeby na wesele grał ktoś inny i poprawiny też ktoś inny. Gdyby Artur Mazurek był wolny na dwa dni to myślę, że bez zastanowienia byśmy go wzięli, bo wydaje się być dobry w tym co robi. Fakt osoba która miałaby być na poprawiny należy do jego agencji. Ciężka sprawa. Może za bardzo przeżywamy, ale wiadomo każdy chce, żeby ten jedyny dzień w życiu był idealny

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez karolciam Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z Was może się jeszcze wypowiedzieć o DJ WILLY z Jaworzna? Czy faktycznie wesele z nim to taka petarda, jak wszędzie wszyscy opisują?

Pisałam do niego i w odpowiedzi dostałam, że wesele poprowadzi, ale poprawiny gra współpracownik. Z rozmowy wynikało, że zawsze to tak u niego wygląda. Nie ma możliwości przedłużenia za dopłatą. Wiem, że te 12 godz to sporo, plus przygotowanie sprzętu.. No ale trochę nie bardzo, żeby goście chcieli się jeszcze bawić a DJ pojedzie do domu ;/ także za tą cenę, niezbyt. Głównie dlatego, że zależy nam żeby oby dwa dni prowadził ten sam DJ.

Edytowane przez Ivanaa21
Czas edycji: 2017-11-26 o 22:30
Ivanaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 06:20   #346
Fajnanatalia
Przyczajenie
 
Avatar Fajnanatalia
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Cześć mam na imię Natalia i na początek chciałabym się przywitać jestem 3 miesiące po ślubie i chciałam podzielić się kilkoma spostrzeżeniami przed tym wyjątkowym dla nas dniem
Ślub i wesele miałam we wrześniu w Katowicach Strasznie się bałam tego dnia jak się potem okazało niepotrzebnie

Pogoda jak to we wrześniu oczywiście nie dopisała ale ja nie o tym

Po pierwsze sala, była to restauracja Club 99 i powiem tak fajna i w miarę tania . Obsługa na najwyższym poziomie nigdy niczego nie brakowało na stole jedzenie pyszne a kelnerki pomocne wystrój całkiem ładny i wielkim plusem okazało się brak pięknego ogrodu na który by goście mogli uciekać, ale to oczywiście jak kto woli

Drugą najważniejszą rzeczą dla mnie była muzyka i tu zaufałam dziewczynom właśnie z wizaż Przeczytałam chyba milion opinii o różnych DJach i wybór padł na polecanego na forum DJ Sławka z Zabrza Powiem tyle to po prostu mistrz świata zauroczył nas już na pierwszym spotkaniu Wszystko opowiedział i oczywiście wszystko potem zrealizował z nawiązką. Jeśli miałabym jeszcze raz brać ślub to wręcz mogłabym dopasować termin tylko do niego. Poprowadził i muzykę dobrał tak że właściwie nie było ani razu mniej niż 2/3 ludzi na parkiecie cały czas pełno REWELACJA !
Następną ważną dla mnie osobą był fotograf. Kamerzysty nie chcieliśmy troszeczkę też ze względu na koszty. Wybór padł na fototrendy z Piekar Śląskich albo okolic nie pamiętam fajne zdjęcia już mamy je w rece i dobra cena
Wiedzieliśmy również od samego początku że nie będziemy bawić się w dodatki typu sztuczne ognie barman i takie tam. Jedyne co mogliśmy dobrać to fotobudkę bo w sumie fajna pamiątka by była.

Ten dzień minął mi bardzo szybko i prawda jest taka że jak oddasz się w ręce profesjonalistów to właściwie więcej nie musisz się tym martwić, także dziewczyny słuchać i czytać to co piszą na forum bo jeżeli nie było się na weselu w danej restauracji czy przy danym DJ To forum to najlepsza rekomendacja
No to się rozpisałam podsyłam wam jeszcze linki do osób które zrobiły dla mnie ten dzień wyjątkowym A jeśli chciałaby się któraś coś dowiedzieć to pisać PW

Restauracja <reklama> - polecam

DJ <reklama>mega polecam świetny !!! Rewelacyjny !!!

Foto <reklama> na jego stronie są moje zdjęcia
( pozwoliłam)

A i jeszcze jedno
Na weselu miałam 76 osób (bez dzieci) i całość wyszła Nas ok 24 tys zł (wiec nie tak źle)


Mam nadzieję że to komuś pomoże Pozdrawiam NL

Edytowane przez Dorotti666
Czas edycji: 2017-12-21 o 09:12 Powód: reklama
Fajnanatalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 14:46   #347
juz_po
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Jestem już jakiś czas po ślubie i zdecydowanie odradzam agencję FABRYKA SHOW niestety ale bardzo się zawiodłam....
juz_po jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 11:07   #348
Pola_lola1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 2
Dot.: DJ na wesele - ŚLĄSK

Hej dziewczyny.


Jestem nowa tutaj.


Ślub zaplanowany, powoli się organizujemy.


Proszę opinie na temat Dj Sebastiana Krywulta.
Pola_lola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-04 12:07:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.