jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-18, 22:21   #1
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545

jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...


wiem, ze na poczatku kazdy zwiazek wydaje sie tym jedynym i slusznym...ale z czasem okazuje sie, ze jednak nie....(przynajmniej czasami)...

czy po totalnym rozczarowaniu (czytajcie zainwestowaniu kilu lat zycia) mozliwe jest zaufanie jeszcze komus? mozliwe jest stworzenie prawdziwego, szczerego i trwalego zwiazku...?

jak to zrobic? jak 'kobieta po przejsciach' moze zaufac facetowi?

jest na to jeszcze jakas szansa czy pozostaje tylko zycie w przelotnych zwiazkach bez przyszlosci....?
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 22:39   #2
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

Jasne, że jest taka szansa. Nie wiem jak można to podawać w wątpliwość.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 22:46   #3
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

po rozczarowaniu trudno to sobie wyobrazic...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 23:10   #4
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
wiem, ze na poczatku kazdy zwiazek wydaje sie tym jedynym i slusznym...ale z czasem okazuje sie, ze jednak nie....(przynajmniej czasami)...

czy po totalnym rozczarowaniu (czytajcie zainwestowaniu kilu lat zycia) mozliwe jest zaufanie jeszcze komus? mozliwe jest stworzenie prawdziwego, szczerego i trwalego zwiazku...?

jak to zrobic? jak 'kobieta po przejsciach' moze zaufac facetowi?

jest na to jeszcze jakas szansa czy pozostaje tylko zycie w przelotnych zwiazkach bez przyszlosci....?
Tak,oczywiście że mozna kolejnemu partnerowi/facetowi zaufać,napewno nie na 100%,bo jakiś tam uraz zostaje,ale to zależy kto jak to przezywa/ł.Wiadomo też,że zaraz po rozczarowaniu cięzko jest uwierzyć,że nowa miłość będzie lepsza,a tak naprawde to kwestia czasu.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 23:19   #5
sylvia365
Raczkowanie
 
Avatar sylvia365
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 409
GG do sylvia365
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

pewnie ze mozna zaufac, pamietaj ze kazdy facet ma inny charakter tak samo kobieta i jesli na 1 sie przejechalas nie znaczy ze kazdy bedzie robil tak samo...)
sylvia365 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 23:48   #6
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

Cytat:
Napisane przez sylvia365 Pokaż wiadomość
pewnie ze mozna zaufac, pamietaj ze kazdy facet ma inny charakter tak samo kobieta i jesli na 1 sie przejechalas nie znaczy ze kazdy bedzie robil tak samo...)
dokladnie zgadzam sie .mialam podobnie ,nie ufalam ,nie chcialam zadnych zwiazkow,ale sprobowalam .na poczatku owszem to nie byl zwiazek ale wiedzialam ze cos sie kroi to bylo czuc,ale tak czy inaczej obserwowalam ,analizowalam ,i na niektore rzeczy patrzylam z rezerwa i przymrozeniem oka.dzis ufam mu bezgranicznie tak samo jak on mi.napomkne ze on tak samo nie ufal jak ja ....ale postanowilismy sprobowac .i mozna ,naprawde mozna.nie wolno a raczej nie powinno sie przekreslac wszystkich facetow i stawiac ich na tym samym piedestale.trudno jest zaufac komus nowemu ale warto czasami sprobowac,ja to zrobilam i nie zaluje )))
trzeba dac sobie szanse......pozdrawiam
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 00:38   #7
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
wiem, ze na poczatku kazdy zwiazek wydaje sie tym jedynym i slusznym...ale z czasem okazuje sie, ze jednak nie....(przynajmniej czasami)...

czy po totalnym rozczarowaniu (czytajcie zainwestowaniu kilu lat zycia) mozliwe jest zaufanie jeszcze komus? mozliwe jest stworzenie prawdziwego, szczerego i trwalego zwiazku...?

jak to zrobic? jak 'kobieta po przejsciach' moze zaufac facetowi?

jest na to jeszcze jakas szansa czy pozostaje tylko zycie w przelotnych zwiazkach bez przyszlosci....?

1. O rety, jak by tak nie bylo to polowa ludzkosci bylaby samotna. No oczywisice, ze sie da co za niepowazne stwierdzenie. Jdynie co wystepuje to czas. U innych to trwa dluzej u innych krocej, ale wiaza sie z nastepnym osobnikiem.

2. To zalezy od wielu rzeczy. Tez od spotkanego faceta, bo jak to bedzie dupek to trudno bedzie sie przelamac, a jak fajny, mily i posiadajacy empatie facet, ktory jej to latwi.

3. Tak nie ma na to zadnych szans takie kobiety sa skazane na bezzwiazkowa tulaczke do konca zycia.

A teraz powaznie. Madra kobieta z kazdego nieudanego zwiazku powinna wyciagac nauke. I wiecej nie popelniac pewnych bledow. Ja bylam w okropnym toksycznym zwiazku, ale odeszlam to byl sprawdzian dowiedzialam sie wiele rzeczy o zyciu i o sobie. Wiem jakich bledow juz nie popelnie, stalam sie bardziej twarda i bardziej patrzaca realistycznie na swiat. Ale czas mijal spotkalam faceta z ktorym jestem szczesliwa. Wiec chyba to mozliwe.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________


Edytowane przez Maalwaaa
Czas edycji: 2008-12-19 o 00:41
Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 07:29   #8
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość



A teraz powaznie. Madra kobieta z kazdego nieudanego zwiazku powinna wyciagac nauke. I wiecej nie popelniac pewnych bledow. Ja bylam w okropnym toksycznym zwiazku, ale odeszlam to byl sprawdzian dowiedzialam sie wiele rzeczy o zyciu i o sobie. Wiem jakich bledow juz nie popelnie, stalam sie bardziej twarda i bardziej patrzaca realistycznie na swiat. Ale czas mijal spotkalam faceta z ktorym jestem szczesliwa. Wiec chyba to mozliwe.
oj prawda ,prawda.mam dokladnie taka sama sytuacje......wiec mozna)
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 08:13   #9
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

powialo optymizmem...

dziekuje
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 08:18   #10
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

można tylko potrzeba na to czasu i mądrości..
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 08:20   #11
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

Pewnie teraz nie mozeszw to uwierzyć,ze mysle ze po jakimś czasie, kiedy emocje juz opadną, jak najbardziej możliwe jest ponowne zakochanie się
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 09:47   #12
Hija
Raczkowanie
 
Avatar Hija
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 344
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

Pewnie, że się da, trzeba tylko troszkę poczekać, a nie wchodzić w 2 związek od razy po 1. A nawet bym powiedziała, że ludzie są często w więcej niż 2 związkach. Pozdrawiam.
Hija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 17:16   #13
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

[quote=Maalwaaa;10134196]

A teraz powaznie. Madra kobieta z kazdego nieudanego zwiazku powinna wyciagac nauke. I wiecej nie popelniac pewnych bledow. Ja bylam w okropnym toksycznym zwiazku, ale odeszlam to byl sprawdzian dowiedzialam sie wiele rzeczy o zyciu i o sobie. Wiem jakich bledow juz nie popelnie, stalam sie bardziej twarda i bardziej patrzaca realistycznie na swiat. Ale czas mijal spotkalam faceta z ktorym jestem szczesliwa. Wiec chyba to mozliwe.[/quoteiagnac ]

Tu masz racje, kazdy madry czlowiek z nieudanego zwiazku powinnien wyciagnac wnioski. Jakich bledow nie popelniac, , czego nie mowic, nie robic.
Jestem w tej samej sytuacji, 2 lata toksycznego, bardzo toksycznego zwiazku, potem zerwanie(mimo ze wybaczylam zdrade, na ktorej go przylapalam), a po kilku miesiacach zwiazek z kims fenomenalnym. Z kims kto mnie rozumie i dba jak nigdy nikt. Ktos z kims zamieszkalam po 3 miesiacach bycia, mimo ze w poprzedniej relacji nie bylam gotowa na to po 2 latach. I choc nie zawsze udaje sie uniknac bledow, choc nie zawsze jest sie ta dobra i kochajaca, to ta druga osoba rozumie, ze pewne rzeczy ktorych doswiadczylam wplywaja na takie a nie inne moje zachowanie. Choc niektorzy nie sa zwolennikami opowiadania partnerow o przeszlosci, o bylych partnerach, to cxzasem warto jest wyrzucic to co lezy na serduchu bo wtedy ta druga osoba moze poznac powody dlaczego czasem jestesmy takie a nie inne, i moze zrozumiec dlaczego nie zawsze ufamy w 100% od samego poczatku. Warto jest zaufac kolejnemu partnerowi nawet jesli wczesniej doznawalysmywielu rozczarowan. Jesli to jest TA OSOBA, to bedzie cierpliwa, zrozumie i pokaze ze warto zaufac
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 17:32   #14
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

kazdy Wasz post to nastepny cud....zaczynam wierzyc, ze cuda jednak sie zdarzaja...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 17:44   #15
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
kazdy Wasz post to nastepny cud....zaczynam wierzyc, ze cuda jednak sie zdarzaja...
zdarzaja sie tylko czasem trzeba poczekac
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 17:57   #16
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

Jestes bogatsza o nowe doswiadczenia, wiesz czesciowo, czego powinnas unikac i bardziej swiadmomie bedziesz wiedziała, czego chcesz szukac u ewentulanego faceta i w ewentualnym zwiazku. Od poczatku okreslaj swoje oczekiwania i to, co masz do zaoferowania. Patrz, czy cele sa podobne i czy wogole sa. Oczywiscie, ze mozna, ja w to goraco wierze i mam nadzieje,ze sie sprawdzi.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 18:07   #17
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Jestes bogatsza o nowe doswiadczenia, wiesz czesciowo, czego powinnas unikac i bardziej swiadmomie bedziesz wiedziała, czego chcesz szukac u ewentulanego faceta i w ewentualnym zwiazku. Od poczatku okreslaj swoje oczekiwania i to, co masz do zaoferowania. Patrz, czy cele sa podobne i czy wogole sa. Oczywiscie, ze mozna, ja w to goraco wierze i mam nadzieje,ze sie sprawdzi.
masz racje.
tylko trzeba pamietac by nie przesadzicw druga stronie i nie przestraszyc partnera
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 18:28   #18
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: jak zaufac facetowi po rozczarowniu...no dobra, po rozczarowaniach...

Jasne, że można i trzeba ponownie zaufać Ja rozstałam się z kimś, po prawie siedmiu latach bycia razem, w tym trzech latach małżeństwa, więc coś o tym wiem.
Łatwo nie było, ale pobyłam trochę sama, przemyślałam wiele spraw i zakochałam się znowu. Mój drugi związek trwa do teraz, to już prawie cztery lata.
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.