Operacje nosa - zbiorczy! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-15, 20:51   #301
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Operacja nosa w wieku 16 lat..

cycki na czole ,dobre

A propos to podobno siostra Lohanowej zrobila sobie silikony i wlasnie ma 14 lat


Jesli lekarz zobaczy,ze masz normalny nos to raczej wybije Ci z glowy ten pomysl
Ja bym tak zrobiła


PS nos rosnie do konca zycia
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 22:01   #302
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Operacja nosa w wieku 16 lat..

no ta lohanka jakos zrobila ale w polsce oczywiscie nikt nie zrobi ehhh a ja mam takiego garba na tym nosie ze az zal patrzec =[[
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:41   #303
MaDaLennA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 150
Dot.: Operacja nosa w wieku 16 lat..

Ty się ciesz, że w Polsce nikt Ci tego na razie nie zrobi... tak jak pisał już ktoś wyżej- nos rośnie od końca życia, a w okresie dojrzewania- najintensywniej, za rok twoj nos może zmnienić się diametralnie i skutki oeracji w tym wieku były by zaprzepaszczone. A co do amerykańskich chirurgów plastyków- Lohanka swoją drogą, panna Spears podobno miała robiony biust w wieku lat 16 i co?
Implanty trzeba było za rok wyjąć, bo jej naturalny biust pod spodem URÓSŁ i wypychał wkładki od środka. Boże...
MaDaLennA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:46   #304
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Operacja nosa w wieku 16 lat..

Poczekaj do 20 roku zycia. Jezeli teraz zdecydujesz sie na operacje pozniej moze zrobic Ci sie garb na nosku... Tak szczerze Ci powiem, ze nie warto zadreczac sie nieidealnym noskiem i go poprawiac - on wg mnie jest bardzo wazny, gdyz pokazuje Twoj charakter A z reszta nos i uszy rosna cale zycie, wiec nigdy nie bedzie taki jaki chcesz
Pozdrawiam
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 03:29   #305
butterfly008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 443
Dot.: Operacja nosa w wieku 16 lat..

"Operacja nosa w wieku 16 lat.. "
-> no właśnie....


takie operacje plastyczne w tak wczesnym wieku moga pozniej miec swoje konsekwencje
wejdź na Pudelka i zobacz co się stało z cycami Tor Spelling, ktora zafundowała sobie operacje plastyczna biustu w wieku uwaga... 16 lat!!
teraz ma pomiedzy cycami dziure....


ja zgaduje co Ty bedziesz miec za pare lat pomiedzy dziurkami w nosie...
a mianowicie nie będziesz mięc nic!
sflaczały bedzie i w ogole feeee
butterfly008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 12:34   #306
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Operacja nosa w wieku 16 lat..

no widzialem te cyce tori spelling fuuuj czyli ile musze jako chlopak [slyszalem ze to jakos inaczej jest] czekac ze scieciem garba ? i ile taka operacja kosztuje w krakowie ?
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 13:53   #307
MaDaLennA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 150
Dot.: Operacja nosa w wieku 16 lat..

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
no widzialem te cyce tori spelling fuuuj czyli ile musze jako chlopak [slyszalem ze to jakos inaczej jest] czekac ze scieciem garba ? i ile taka operacja kosztuje w krakowie ?

eee...A co ma płeć do operacji nosa??
MaDaLennA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 17:23   #308
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Operacja nosa w wieku 16 lat..

czytalem ze ze chlopak musi miec niby poznije operacje nicz dziewczyny bo cos tam
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 17:45   #309
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Operacja nosa w wieku 16 lat..

Czytam, czytam - i brak mi słów : )
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 19:08   #310
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Operacja nosa w wieku 16 lat..

1. maacieek - masz rację, za granicą dziewczętom wykonuje się operacje plastyczne nawet w wieku 14 lat, chłopcy muszą poczekać (nie jestem specjalistą, więc dokładnie nie powiem - po prostu kiedyś na ten temat czytałam) ponieważ kości muszą być odpowiednio twarde by nos się nie 'zapadł'.

2. Czytam wasze komentarze i nie mogę zrozumieć dlaczego na dziewczynę 'wjeżdżacie'. To czy ma naprawdę krzywy nos i czy się nadaje do operacji może ocenić tylko lekarz. Zakładacie z góry że jej się, za przeproszeniem, w dupie poprzewracało, na podstawie wieku. Jeśli jest problem i są warunki - czemu nie? Bo jeśli problem jest wymyślony (i nawet jeżeli są warunki) to wydaje mi się że lekarz i rodzice zrobią swoje, by nie dopuścić do bezsensownej operacji, która może pogorszyć sprawę.

No, myślę że to na tyle. Myśle że warto byłoby się przejść do lekarza, ale przedtem przemyśleć 'za i przeciw', które bardzo dobrze sprecyzowała MaDaLenna
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 14:32   #311
skalny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja plastyczna nosa, a dobry lekarz w Łodzi?

Cytat:
Napisane przez bolus87 Pokaż wiadomość
Witam, jesli ktos nadal sledzi ten watek bardzo prosze o kontakt pod nr gg 2892334 (operacja plastyczna nosa w Łodzi)
Konsultację miałem u dr.Pisery,zabieg wykonywał dr.Zieliński(dr.Pisera był wtedy na urlopie).Obaj wywarli na mnie pozytywne wrażenie.Nie narzekam na efekty zabiegu.Zrobiono nos tak jak chciałem.Wszystko odbyło się w Barlickim.Jak chcesz,spróbuj (na konsult.czeka się ok.2,3 tyg.),zdecyduj coś i...powodzenia.
skalny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 14:50   #312
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Operacja nosa w wieku 16 lat..

a moglibyscie podac jakies za i przeciw operacji nosa w mlodych wieku ?
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 15:57   #313
aleksyna
Przyczajenie
 
Avatar aleksyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja plastyczna nosa, a dobry lekarz w Łodzi?

Jestem po operacji nosa. Zabieg wykonywany był w Barlickim w Łodzi - lekarz - profesor Julia Kruk Jeronim. Efekt - nie wiem, bo jeszcze mam opatrunek. Ból - poza zastrzykami znieczulającymi - żaden. Nie mam sińców, głowa mnie nie boli. Spuchnięty jest tylko nos... Cykam się przed wyjęciem setonów.. Zobaczymy jutro.. Dam znać, czy jestem zadowolona..
aleksyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 19:57   #314
Iwonka1311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja nosa w wieku 16 lat..

Ehhhh... no dobra, widze ze lepiej bedzie jak poczekam z tą operacją. Myślałam ze jak juz nie rosne to i cialo mi sie nie zmienia wiec i nos zostanie taki jaki jest, ale jak niektórzy mowia ze rosnie cale zycie to moze jeszcze sie zmeni... tylko mam nadzieje ze nie urosnie wiekszy bo wtedy to sie juz calkiem zalamie.... ;(
Iwonka1311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:48   #315
vvatermelon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 45
Dot.: Operacja nosa w wieku 16 lat..

Najlepiej jest zrobic operacja po 21 roku zycia. Ale za zgoda rodzicow chyba moga Ci zrobic, ale nie kazdy chirurg taka operacje przeprowadzi.
Mi nie wiem jakim cudem z zadartego nosa zrobil sie nieco garbaty -_-
vvatermelon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:54   #316
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

zagląda ktoś na to forum jeszcze?
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 13:04   #317
aleksyna
Przyczajenie
 
Avatar aleksyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

jestem tydzień po zabiegu, gips był zdięty po 3 dniach i chyba niezbyt dobrze się ułożył bo mam niewiekie wklęśnięcie na jednej dziurce.. Szczerze - jak na razie efekt żaden.. kompletnie.. mam nadzieje, że to jeszcze opuchlizna.. Jestem trochę rozczarowana.. na dodatek profil wydaje mi się jeszcze gorszy niż był.. Podobno efekt jest widoczny dopiero po 3 miesiącach, wiec mam jeszcze nadzieje. Jeśli zostanie tak jak jest - pewnie czeka mnie poprawka - ale wtedy nie wiem czy wybiorę Łódź.. :/
aleksyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 06:05   #318
NIKA5550
Przyczajenie
 
Avatar NIKA5550
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Hejka, też mam taką nadzieję że ci się poprawi, ja mam operację za 5 dni i juz na niczym innym nie potrafie się skupić tym bardziej na pracy, paniznie się boję. Co się tyczy efektu to podobno ostateczny jest dopiero po roku , ale efekt taki mniej więcej powienien być już po 2 tygodniach, no nic czas pokaże.
NIKA5550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 08:50   #319
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

a w którym szpitalu robiłaś i kto Cię operował?
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 07:56   #320
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez NIKA5550 Pokaż wiadomość
Hejka, też mam taką nadzieję że ci się poprawi, ja mam operację za 5 dni i juz na niczym innym nie potrafie się skupić tym bardziej na pracy, paniznie się boję. Co się tyczy efektu to podobno ostateczny jest dopiero po roku , ale efekt taki mniej więcej powienien być już po 2 tygodniach, no nic czas pokaże.
to daj nam potem znać jak będzie po wszystkim 3mam kciuki
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 20:51   #321
basia31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Do adus90pl
Skorzystałam z Twojej rady i umówiłam się na konsultację do doktora Cieślika. Umówiona jestem na 06-09-2008 - też mam skierowanie od laryngologa. Ale mam do Ciebie pytanie. Muszę mieć jakieś zaświadczenie o ubezpieczeniu. Pracuje na umowę o prace, ale tymczasową i nie mam legitymacji ubezpieczeniowej w pracy. Nie wiem co konkretnie powinnam mieć, żeby ich zadowolić, a żeby mnie nie odesłali. Dostaje co miesięcznie kwitki z wypłatą, gdzie widać, ze mam odprowadzaną składkę na ubezpieczenie, ale czy to wystarczy????
Aha i chciałam się jeszcze zapytać ile musiałeś czekać na ta operację od czasu konsultacji u doktora?
Czekam na odpowiedz!!
basia31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 07:35   #322
NIKA5550
Przyczajenie
 
Avatar NIKA5550
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

1 Dzień po operacji
Na stole operacyjnym owszem nic się nie czuje, narkoza jest tak silna łączne z środkami przeciwbólowymi,że o to nie należy sie martwić. Najgorsze dla mnie było moment kiedy zabrali odemnie respirator, zmusili do samodzielnego oddychania, wsadzili jakieś rury do buzi i wysysali krew, miałam wrażenie, ze sie zaraz uduszę wpadłam w panikę. aż popękału mi dziurki po kolczykach. Potem automatycznie usiadłam i próbowałam dojść do siebie, z początku nie mogłąm oczy otworzyć ,potem widziałam to podwójnie to potrójnie i kręciło mi się w głowie. Po 5-10 min zaczęłam mniej wiecej patrzeć normalnie. Zaprowadzono mnie do drugiego pokoju gdzie czekała na mnie mama, miałam jeszcze kroplówkę z lekami(ale tego się nie czuje).Po 15 min już wracałam do domy wszystko wydawało sie wporządku. Na twarzy mam gips, setony i opatrunek który z poczatku musiałam zmieniać co 5-10 min tak szybko nasiąkał krwią, potem rzadziej, ale przez top cała noc nie przespałam, prawe oko mam silnie napuchniętei z fanarem , na lewym prawie nic, cały czas tez oddycham buzią, biorę multum tabletem od bólu i na krzepliwośc krwi ale dalej czache mi rozsadza. Sądząc po kształcie gipsu to mam znacznie mniejszy nosek i bez garba, opiekę w klinice miałam ssuper , lekarz co raz też wcześniej do mnie dzwonił jak mam się przygotowac do operacji kiedy i co jeść, jak sie ubrać (byłam w cienkim luźnym dresie koniecznie musi to być coś rozpinanego)Jutro mam zdjęcie setonów już niemogę sie doczekać coś okropnego. Gdybym miała tylko małą wadę nosa to choćby mi płacili nie zdecydowałabym sie na to ale mialam znaczny garb i krzywą przegrodę uniemożliwiająca mi normalne oddychanie
NIKA5550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 15:40   #323
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

w jakim miescie doktor Cieslik ma klinike?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 17:09   #324
dominika09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Witaj domino 21 (chyba moja imienniczko). Moja przyjaciółka zrobiła sobie rok temu operację nosa w Warszawie i jest zachwycona. Miała mnóstwo wątpliwości przed i się bała, ale naprawdę ten nosmiała nie fajny. Operował ją pan dr Krzysztof Szymański - chirurg plastyk.
Pozdrawiam
dominika09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 06:19   #325
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

ciesze się, że wszystko w porządku najgorsze juz za Tobą, dobrze że obyło się bez komplikacji. jestem ciekawa jak ocenisz potem efekty... 3maj się.
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 06:37   #326
NIKA5550
Przyczajenie
 
Avatar NIKA5550
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Hejka
Dzięki, dziś rano jak się obydzułam to się przeraziłam, oczy mam juz tak zapuchnięte że na prawe ledwo widzę, jeden plus krwawienie ustało, przez całą noc ani razy nie musiałam wstawać zmieniać opatrynku tylko wziąść tabletkę przeciwbólową, jade zaraz na zdjęcie setonów.
Pozdrawiam
NIKA5550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 09:43   #327
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

jak wrócisz zdaj relacje
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 11:24   #328
klimatyczna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 67
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

jak widac kazdy organizm reaguje inaczej na operacje.Ja nie czulam wogole bolu po calkowitej korekcie nosa i mimo iz kupilam ketonal to nie byl mi wogole potrzebny. Po wyjeciu setonow nos byl od razu drozny,wiec moglam swobodnie oddychac.Tak wiec ja operacje wspominam lepiej niz wizyte u dentysty;D acha,i po zdjeciu gipsu nie przejmujcie sie jak bedziecie wygladac dziwnie.Mi na poczatku wydawalo sie,ze nos jest jakis sztuczny,nienaturalny i myslalam,ze sie poplacze;>Dopiero po tygodniu zaczal wygladac normalnie,no juz nie wspomne o tym,ze teraz jest po prostu idealny(przynajmniej ja jestem zadowolona,a to chyba najwazniejsze;P ech...moje zycie bardzo sie zmienilo od operacji,pewnosc siebie wzrosla do niebotycznych rozmiarow i juz nie musze przechodzac obok grupy osob i zaslaniac nochal reka. Nie jestem na pewno idealna,ale moj najwiekszy kompleks zniknal,wiec to najwazniejsze.Pozdrawiam wszystkie dziewczynki po operacji i zycze zadowolenia z noskow
klimatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 11:31   #329
NIKA5550
Przyczajenie
 
Avatar NIKA5550
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23
Smile Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Juz jestem po zdjeciu setonów, normalnie chęć do życia mi wróciła, nie było potrzeby zakładac ich jeszcze raz, krwawienie ustąpiło choć podobno na stole mało się nie wykrwawiłam ale przyczyną może byc w moim przypadky silna alegria, ale oddycham już przez 2 dziurki normalnie, przegrodę mam zrobioną super, dziurki tez wyglądają jak odbicie lustrzane teraz czekam na zdjęcie gipsu umieram z ciekawości jak teraz będzie mój nos wyglądał ale ketonal nadal biorę, mam bóle głowy i czyje jakby nos zospychał mi gips. Odezwę się za 4 dni jak zdejmą mi gips.
Pozdrowionka dla wszystkich
NIKA5550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 11:35   #330
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

klimatyczna gdzie robiłas operacje??

NIKA gratuluje
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.