Technik usług kosmetycznych - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-17, 13:05   #1261
Aneta12_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 2
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Ja polecam! Ja skończyłam w Cosinusie w Radomiu. Uczyłam się zaocznie a na co dzień pracowałam. Dla mnie to było rozwiązanie idealne. Zaoszczędziłam też kasę, bo szkoła jest bezpłatna.
Aneta12_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-19, 09:46   #1262
anula19_92
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 48
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Uczę się w liceum w cosinus Lublin i po zakończeniu liceum wybieram się na technika usług kosmetycznych. Dużo koleżanek chodzi na ten kierunek i są bardzo zadowolone- bezpłatnie, dobrze wyposażone pracownie, dużo zajęć praktycznych.
anula19_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 15:17   #1263
sararadwa12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 8
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Aneta12_1 Pokaż wiadomość
Ja polecam! Ja skończyłam w Cosinusie w Radomiu. Uczyłam się zaocznie a na co dzień pracowałam. Dla mnie to było rozwiązanie idealne. Zaoszczędziłam też kasę, bo szkoła jest bezpłatna.

Też polecam! Może uczyłyśmy się razem?

Sporo wiedzy, zwłaszcza praktycznej wyniosłam. Cieszę się, że trafiłam na Cosinusa, naprawdę nie mogę złego słowa powiedzieć.

Jak ktoś się zastanawia to warto spróbować! Serio Tym bardziej, że nic nie tracicie.
sararadwa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 08:10   #1264
Paullaaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 5
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Praktyki dużo jest w każdej szkole bo tak wymaga podstawa nauczania. Jednak ja byłam w cosinus Olsztyn i no... Nauczyciele spoko, fajnie uczyli itd. Jednak warunku tragedia Ciepłej wody często nie było wcale... Jak były zabiegi na ciało to mycie się w misce z zimą wodą, w zimę... Nauczycielka sama nam swoje koce elektryczne przynosiła żeby nam nie było zimno :X Teraz wiem, że w innych szkołach mają normalnie prysznic żeby się umyć itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No niestety nie w każdej szkole jest tyle praktyk Może mieli chwilową awarię? Takie rzeczy się zdarzają. Ja naprawdę nie mam na co narzekać. Wręcz przeciwnie i praktyk jest więcej niż na studiach. A tutaj robię sobie dodatkowy zawód. Lepiej zabezpieczyć się na różne ewentualności
Paullaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 15:40   #1265
renatabednarczyk12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 13
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Paullaaa90 Pokaż wiadomość
No niestety nie w każdej szkole jest tyle praktyk Może mieli chwilową awarię? Takie rzeczy się zdarzają. Ja naprawdę nie mam na co narzekać. Wręcz przeciwnie i praktyk jest więcej niż na studiach. A tutaj robię sobie dodatkowy zawód. Lepiej zabezpieczyć się na różne ewentualności

Praktyki w Cosinusie jest sporo. Jeżeli chodzi o awarie, no ja się nie spotkałam, ale myślę, że wystarczy to zgłosić i coś z tym robią. Wiadomo, że coś tam zawsze może się wydarzyć. Ja się cieszę, że wybrałam Cosinusa, pracowania kosmetyczna (wybrałam technika usług kosmetycznych) była bardzo dobrze wyposażona zarówno w sprzęt jak i w kosmetyki. Dużo się nauczyłam, potem poszłam na praktyki do salonu kosmetycznego i już tam zostałam, bo zaproponowano mi pracę. Więc super wspominam Cosinusa!
renatabednarczyk12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 10:16   #1266
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Godzin zajęć praktycznych jest tyle samo, ale wiele zależy od nauczyciela i wyposażenia sal. My mieliśmy dosyć fajne wyposażenie, ale kosmetyków z semestru na semestr coraz mniej. Nauczyciele już na 2 roku byli średni, bo często kazali nam robić co chcemy, bez nauczania.. Ale Cosinus jest za darmo to fakt, i raczej dobrze wspominam tam naukę. Ale wiele musiałam sama się uczyć w domu, gdyby nie książki+moja praca zawodowa to w sumie ciężko by było je zdać, no nauczyciele na teorii w ogóle mieli wylane..
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 14:19   #1267
Gabi_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 12
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cosinus! Fajnie wyposażone pracownie, dużo kosmetyków, dużo praktyki.

Ja nie mogę narzekać i polecam.
Uczyłam się w radomiu.
Gabi_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-09, 13:35   #1268
Olci33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 4
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Ja bardzo dobrze oceniam naukę w policealnej, w cosinusie macie całość za darmo, a szkoła zapewnia materiały. Jak dla mnie nie ma lepszej szkoły, nie ma żadnej umowy więc czuje się bezpiecznie a na końcu egzamin państwowy. Super opcja, by spróbować chociaż, bo zjazdy są w weekendy wiec szkoła naprawdę próbuje być dla każdego niezależnie od sytuacji i wieku!
Olci33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 09:29   #1269
olciakkkk87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 8
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Jak dla osób, które się tym interesują, to kierunek bardzo przydatny, bo po teorii odrazu przechodzimy do praktyki na pracowni, także no według mnie warto, nauka kończy się egzaminem państwowym. Ja chodziłam do cosinusa, tam też miałam darmową naukę łącznie z kosmetykami
olciakkkk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 10:34   #1270
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Ja chodziłam do cosinusa i masakra. Po zabiegach na ciało myłyśmy się w miskach... Do tego woda była zimna, trzeba było gotować w czajniku żeby coś ciepłej było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 10:32   #1271
wilki008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Kończyłam kosmetyke a obecnie podjęłam drugi kierunek Ale jeśli chodzi o kosmetyke to piękne pracownie, nauka na gabinecie gdzie od pierwszych zajęć po teorii przechodzimy do praktyki. Bardzo dobre kosmetyki i do tego wszystko darmowe. Do egzaminu państwowego zostaliśmy wszyscy bardzo dobrze przygotowani.
wilki008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-02, 12:42   #1272
PatiKowal93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 12
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez KarolinaLinaK Pokaż wiadomość
U mnie wszystko na odwrót

Ja skończyłam Cosinus w Krakowie. Kierunek – Kosmetyka. Panie nauczycielki naprawdę są bardzo profesjonalne! Pracownie są bardzo dobrze wyposażone. Zajęcia odbywały się co drugi weekend i tak naprawdę wolałabym więcej tych zajęć!
Nie jest to szkoła wizażu czy makijażu. Uczyliśmy się kosmetologii. Wiedza była bardzo przydatna. Pracę znalazłam w 2 miesiące. Tak że szczerze polecam!



Ja skończyłam Cosinus w Toruniu i jestem bardzo zadowolona z dokonanego wyboru. Nauczyciele byli bardzo kompetentni i umieli przekazać wiedzę w ciekawy sposób. Do tego odbywało się dużo zajęć praktycznych i co jakiś czas organizowane były kursy np z makijażu wieczorowego, zagęszczania i wydłużania rzęs metodą 2D:3D. Ja też znalazłam dosyć szybko pracę, bo w miesiąc po skończeniu szkoły. Polecam wszystkim. Zajęcia odbywały się w weekendy a szkoła jest darmowa. Nie ma nad czym się zastanawiać. Warto poświęcić trochę czasu, aby zmienić swoje życie na lepsze
PatiKowal93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 10:40   #1273
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Technik usług kosmetycznych

dziewczyny, przepraszam Was, ale osobiscie balabym sie skorzystac z uslug osoby, ktora nie ma przynajmniej tego licencjatu z kosmetologii, a i to nie daje wielkiej gwarancji na bezpieczenstwo zabiegow i praktyczna wiedze takiej osoby. Henne mozna zrobic sobie samemu, depilacje rowniez (bo beda zaraz protesty, ze to henny to licencjat niepotrzebny...), przynajmniej wiekszej czesci ciala, kazdy juz wie, ze tzw mechaniczne oczyszczanie twarzy to juz przezytek, zamiast bujac sie po @darmowych@ szkolach (bo one sa finanasowane przez budzet czyli nas wszystkich, a wiec darmowe nie sa) i nabijac im kase za nic, zrobcie te mature i licencjat, po co psuc rynek pracy tak fajnemu zawodowi jakim jest kosmetolog (czy ktos jeszcze chodzi do tzw kosmetyczek?), z tego co wiem, do kurs stylizacji paznikci trwa chwile, a tak naprawde liczy sie talent artystyczny stylistek
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 10:26   #1274
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Technik usług kosmetycznych

[1=77306feab5a5308f8ebf499 db0d2cc77353731f9_614fa9f 7baead;88267076]dziewczyny, przepraszam Was, ale osobiscie balabym sie skorzystac z uslug osoby, ktora nie ma przynajmniej tego licencjatu z kosmetologii, a i to nie daje wielkiej gwarancji na bezpieczenstwo zabiegow i praktyczna wiedze takiej osoby. Henne mozna zrobic sobie samemu, depilacje rowniez (bo beda zaraz protesty, ze to henny to licencjat niepotrzebny...), przynajmniej wiekszej czesci ciala, kazdy juz wie, ze tzw mechaniczne oczyszczanie twarzy to juz przezytek, zamiast bujac sie po @darmowych@ szkolach (bo one sa finanasowane przez budzet czyli nas wszystkich, a wiec darmowe nie sa) i nabijac im kase za nic, zrobcie te mature i licencjat, po co psuc rynek pracy tak fajnemu zawodowi jakim jest kosmetolog (czy ktos jeszcze chodzi do tzw kosmetyczek?), z tego co wiem, do kurs stylizacji paznikci trwa chwile, a tak naprawde liczy sie talent artystyczny stylistek[/QUOTE]


Tutaj głownie wypowiadamy się na temat szkół, poza tym widziałam taką naukę na kosmetologa, praktyka jest taka sama, tyle że z większą ilością teorii. Zależy oczywiście od uczelni.

Ja sama skończyłam technika i generalnie byłam zadowolona, poza tym znalazłam dobrą pracę, moja kariera głównie potoczyła się w kierunku SPA, i tam mi było najlepiej. Nie mam nic do kosmetologów, i z wieloma pracowałam, ale chyba nie należy tego nazywać psuciem zawodu.. Dzięki temu że miałam różne kursy nie tylko takie za które płaciłam, ale i w pracy wiele się nauczyłam i wiedziałam sporo
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 14:40   #1275
jurao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 3
Dot.: Technik usług kosmetycznych

W cosinusie bezpłatnie nauczysz się podstaw z kosmetyki, pracy praktycznej na pracowni którą posiadają jak i podejście do biznesu jak nim zarządzać jak i również podejście do klienta.
jurao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 13:51   #1276
pati88k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 3
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Ukończyłam cosinusa, początkowo wybrałam tylko ze względu na to że jest darmowa, nie nastawiałam się na dużą wiedze, a oto moje zdziwienie było jak dostaliśmy mase wiedzy i nauki, po każdej omówionej teorii zajęcia na gabinecie, byłam pod wrażeniem że za darmo można się tyle nauczyć
pati88k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 13:02   #1277
Dolores1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 4
Dot.: Technik usług kosmetycznych

A jak wyglądają zajęcia ile u jakie dokładnie zabiegi robi się na twarz a jakie na ciało i dekolt, czy z wszystkiego są zaliczenia?
Dolores1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 07:19   #1278
Dolores1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 4
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Ok,to super ,czyli zalezy od szkoly bo u nas sama teoria pisanie
Dolores1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 10:16   #1279
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Dolores1212 Pokaż wiadomość
A jak wyglądają zajęcia ile u jakie dokładnie zabiegi robi się na twarz a jakie na ciało i dekolt, czy z wszystkiego są zaliczenia?
U mnie nie ze wszystkiego były zaliczenia, ale duży nacisk był kładziony na masaż twarzy -w gruncie rzeczy jest on podstawą manualną do wykonywania zabiegów. Uczyliśmy się nakładać maski algowe, robić peelingi, oczywiście diagnozować skórę. Teorii było mniej niż praktyki oczywiście.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-09, 16:32   #1280
Dolores1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 4
Dot.: Technik usług kosmetycznych

A czy mozesz powiedziec jak wyglada zaliczenie po pierwszym roku z makijazu i twarzy? I jak jest z egzaminem panstwowym ? Czy po tej szkole jest szansa go zdac?
Dolores1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-09 17:32:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.