Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-01, 16:01   #2881
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Papryczko, nie jest to zadna nagonka. Mnie osobiscie nic do tego co ten sklep sprzedaje, a co Aga, bo zakupy robie w pobliskiej drogerii.
Ty moze akurat doskonale wiesz, jak smakuja ciasteczka z matcha, i czy cos naprawde jest tak fenomenalne jak to zachwala w opisie sklep.
Ale wiele osob nie wie. I sie pyta, bo wiedza, ze odpowiem szczerze i bez owijania w bawelne.
I obecnie nie jestem w stanie tego zrobic, bo sklep zablokowal dostep do strony dla osob z Japonii.
Mnie to akurat wisi, ale jak ktos sie pyta ile co kosztuje i czy dobre, to zamiast bawic sie w proxy servery i obchodzic blokade, przeliczac ceny, jest mi po prostu latwiej zasugerowac inny produkt, kupic go dla kogos, i wyslac.
A chyba nie taka byla intencja tej blokady strony sklepu ;-)
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 17:00   #2882
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

2cats nie rozumiem czemu Tobie się pytają o takie rzeczy, okej, mieszkasz w Japonii, ale przecież mamy internet i znając podstawy angielskiego oraz posługując się tłumaczem (choćby google) można naprawdę mało znaleźć info czy przepłacamy czy nie.
Ja w ten sposób wyszukuje ceny bardzo często, bo oprócz kosmetyków z Azji kupuję też często ubrania, buty, akcesoria (czasem oryginały znanych azjatyckich marek, a czasem ''bazarkowe'' no name od chińczyków ) więc wiem o czym piszę.
No i w internecie zawsze będą inne ceny niż ''w realu'' bo to są dwa różne sposoby sprzedaży, różne koszty itd.
A sprzedawca zawsze będzie chciał zarobić, będzie więc podnosić ceny jak tylko się da, bo to przecież " oryginalne z Azji, unikatowe blablabla"" . Kiedyś mnie to bolało, teraz mam to gdzieś, bo jeżeli ktoś nie potrafi sprawdzić albo mu się nie chce, jaką rzecz ma wartość i woli przepłacać, to naprawdę nie ma co sobie głowy takimi ludźmi zawracać.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 17:00   #2883
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Czy w wątku pojawi się info o grupowym zamówieniu?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Grupowe jest w oddzielnym wątku "kupujemy azjatyckie bb creamy, pielęgnacje... cz.VI"
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 17:06   #2884
zielona_papryczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 12
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez 2cats Pokaż wiadomość
Papryczko, nie jest to zadna nagonka. Mnie osobiscie nic do tego co ten sklep sprzedaje, a co Aga, bo zakupy robie w pobliskiej drogerii.
Ty moze akurat doskonale wiesz, jak smakuja ciasteczka z matcha, i czy cos naprawde jest tak fenomenalne jak to zachwala w opisie sklep.
Ale wiele osob nie wie. I sie pyta, bo wiedza, ze odpowiem szczerze i bez owijania w bawelne.
I obecnie nie jestem w stanie tego zrobic, bo sklep zablokowal dostep do strony dla osob z Japonii.
Mnie to akurat wisi, ale jak ktos sie pyta ile co kosztuje i czy dobre, to zamiast bawic sie w proxy servery i obchodzic blokade, przeliczac ceny, jest mi po prostu latwiej zasugerowac inny produkt, kupic go dla kogos, i wyslac.
A chyba nie taka byla intencja tej blokady strony sklepu ;-)
Akurat ja pytałam tu na forum, Ty i chiao poleciłyście mi produkty, zapytałam się japanstore czy mają krem pod oczy Sana, który chiao polecała i na następny dzień już było w ofercie, jestem Wam wdzięczna za poradę i nie chcę się kłócić.
Co do zablokowanej strony dla osób z Japonii, to pewnie jesteście dla nich konkurencją. Gdzie nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
Skupmy się może na czymś przyjemniejszym. Czy byłabyś tak miła i poleciłabyś jakieś dobre japońskie kremy BB, przypominam że koreańskie już przerabiałam? Do cery suchej i naczynkowej.
zielona_papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 19:01   #2885
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Wybaczcie laikowi pytanie, kim jest Aga?

I ponawiam zapytanie o zamówienie - pojawi się tu informacja i wystarczy śledzić, czy nie i wtedy skąd wiedzieć, że ktoś akurat organizuje zakupy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 22:30   #2886
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość

I ponawiam zapytanie o zamówienie - pojawi się tu informacja i wystarczy śledzić, czy nie i wtedy skąd wiedzieć, że ktoś akurat organizuje zakupy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
odpowiedz dwa posty wyzej
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 08:22   #2887
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

O rety, dzieki. Nie zauwazylam, ze jest jeszcze jedna strona... Poszukam ☺

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Poradzilam sobie i znazlam, poradzcieprosze jeszcze tylko jak na gmarket sprawdzjc, czy dostepne sa probki?
Polecacie jakies kremy z filtrem spf50?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2015-06-02 o 08:24
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 13:00   #2888
Diffa
Przyczajenie
 
Avatar Diffa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 28
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Ja przypuszczam, że ani nosa, ani kosmetyku, tylko aplikacji.
Na jedną warstwę kremu bb powinno się użyć minimalnej ilości kosmetyku. Przez minimalną rozumiem tu małą kroplę - mi opakowanie kremu BB, używanego prawie codziennie, starcza nawet na pół roku.

Rozgrzewasz między palcami i wklepujesz, zaczynając od środka twarzy. Jeżeli krycie jest niewystarczające, musisz chwilę odczekać i procedurę powtórzyć.

A może masz też za suchą skórę. Używasz kremu nawilżającego parę minut przed aplikacją BB?

Od kiedy odkryłam, że kluczem do ładnej cery jest nie kosmetyk do makijażu, ale stan skóry przed jego nałożeniem, przestałam być miłośniczką mocnego krycia . Często mieszam krem BB z kremem nawilżającym, szczególnie, jeżeli maluję się w ostatniej chwili. Spróbuj, może u Ciebie to też zda egzamin.
używam bardzo mało i ostatnio właśnie zaczęłam wklepywać, bo faktycznie lepiej to wygląda. używam kremów zawsze, ale spróbuję jeszcze zrobić lekki peeling i zobaczymy. niestety mam suchą skórę chyba będę musiała spróbować jeszcze mniej nakładać, bo później jak delikatnie przypudruję, żeby zmatowić to efekt ten sam. Chyba że mam zły krem BB, są takie matowe, których nie trzeba później pudrować?
__________________
Szczęście jest kobietą!
Diffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 13:25   #2889
zielona_papryczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 12
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
O rety, dzieki. Nie zauwazylam, ze jest jeszcze jedna strona... Poszukam ☺

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Poradzilam sobie i znazlam, poradzcieprosze jeszcze tylko jak na gmarket sprawdzjc, czy dostepne sa probki?
Polecacie jakies kremy z filtrem spf50?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też szukałam m-c temu kremu z ultrawysokim filtrem. Dzięki chiao skusiłam się na złotą Shiseido Anessę nie żałuje, gdzie kupiłam to już pewnie śledzący watek wiedzą , jestem bardzo zadowolona. Czytałam, że z tańszych dobre są też Biore, rewelacyjnie się wchłaniają.
zielona_papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 13:44   #2890
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Shisheido jest super, ale złotego nie widziałam. Śledzę od niedawna, zdradzisz, gdzie najkorzystniejszej kupić? O Biore też słyszałam dobre opinie, ale jeszcze nie miałam okazji sprawdzić.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 14:06   #2891
zielona_papryczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 12
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Shisheido jest super, ale złotego nie widziałam. Śledzę od niedawna, zdradzisz, gdzie najkorzystniejszej kupić? O Biore też słyszałam dobre opinie, ale jeszcze nie miałam okazji sprawdzić.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wysłałam na PW, bo dziewczyny mnie tu zjedzą
zielona_papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 14:11   #2892
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

dziś zamówiłam biore, ten żel w większym opakowaniu. filtry w żelu do mnie przemawiają
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 15:24   #2893
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja po poradę
jaie znacie dobre maski płachtowe. Trochę już przerobiłam ale ewidentnie te co miałam mi nie służą. Rozumiem, że moja skóra nie lubi SK II ale że każdej azjatyckiej którą zastosuję nie lubi to nie rozumiem i już
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 08:19   #2894
Alzea
Raczkowanie
 
Avatar Alzea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja tylko dodam, ze również polecam Biore - Aqua Watery Essence, pieknie sie wchłania. Miałam tez polecaną Misshe, ale po 5-6 godzinach wszystko mi się na niej ciastoli Dobra sama w sobie bez podkładu lub tylko na chwilę.
A z innej beczki, bo może ktoś używał a nie wypowiadał się - Canmake perfect serum BB cream - ktoś zna, używał, ktoś znajomy zna i używał. Kolor 02 to ponoć bardzo ładny żółtek, ale słyszałam tez opinię, że wersja zwykła ma tendencje do ciastolenia i sama już nie wiem.
Alzea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 09:59   #2895
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Porzuciłam BB. Goowonsesang który jako jedyny dawał radę mojej cerze, nie odpowiada mi już kolorystycznie, a i miewał swoje kapryśnie dni, tłuścił i ścierał się w ekspresowym tempie. Spróbuję jeszcze BB z profesjonalnej linii kosmetycznej i jak mi nie podpasuje, uderzam w podkłady.

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Ja po poradę
jaie znacie dobre maski płachtowe. Trochę już przerobiłam ale ewidentnie te co miałam mi nie służą. Rozumiem, że moja skóra nie lubi SK II ale że każdej azjatyckiej którą zastosuję nie lubi to nie rozumiem i już
Na mnie te maski kompletnie nie działają, także dałam już sobie z nimi spokój.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 13:40   #2896
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Porzuciłam BB. Goowonsesang który jako jedyny dawał radę mojej cerze, nie odpowiada mi już kolorystycznie, a i miewał swoje kapryśnie dni, tłuścił i ścierał się w ekspresowym tempie. Spróbuję jeszcze BB z profesjonalnej linii kosmetycznej i jak mi nie podpasuje, uderzam w podkłady.



Na mnie te maski kompletnie nie działają, także dałam już sobie z nimi spokój.

To raczej takie nawilżacze niz maski o niewiadomo jakim działaniu ja używałam rożnych, na jedna z sidmool miałam uczulenie bo cos było w składzie czego nie tolerowałam
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 14:41   #2897
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Porzuciłam BB. Goowonsesang który jako jedyny dawał radę mojej cerze, nie odpowiada mi już kolorystycznie, a i miewał swoje kapryśnie dni, tłuścił i ścierał się w ekspresowym tempie. Spróbuję jeszcze BB z profesjonalnej linii kosmetycznej i jak mi nie podpasuje, uderzam w podkłady.



Na mnie te maski kompletnie nie działają, także dałam już sobie z nimi spokój.

dużo lepszy od doktorka jest moim zdanie BRTC gold caviar spf 50. Nie nadaje się dla bladziochów bo ma dość ciemny beżowo oliwkowy odcień choć nieźle się nawet wtapia(poza super bladymi i super ciemnymi buźkami oczywiście jak to bb). Jest treściwy, trzeba chwilę z nim popracować, ma świetną przyczepność do skóry, jak się go przypudruje krzemionką lub czymś w tym stylu to jest trwały bo fajnie się fixujące pudry do niego "przylepiają", nie spływa, nie ciastoli, skóra wygląda zdrowo. Moja matula używa 3 tubkę i bardzo go lubi, ja też próbowałam(za ciemny mi jest bym go stale używała) i też uważam że fajny pielęgnujący-nawilżający kremik


Po dzisiejszym gorącym dniu jestem bardzo filtrowo zrozpaczona Pharmaceris hydrolipidowy dzisiaj poległ Filtry koreańskie również są dla mnie zbyt pielęgnujące, bogate Mam tłustą buzię a w upał sebum się wręcz leje. Mój jedyny ratunek to filtry japońskie miałam kiedyś tylko Biore UV Milk i byłabym skłonna znowu go kupić bo dawał mi mat i robił za bazę ale może jest coś podobnego/lepszego dla tłuściochów?
Myślałam również nad Biore UV Aqua Rich Watery Essence(ktoś ma porównanie do wersji UV milk?), Kose sekkisei sun protect gel, jakaś Anessa może? Przydałaby się też jakaś koloryzująca baza również matująco wygładzająca z spf przynajmniej 30, 2cats kusi Chacott for professionals enriching base Patrzyłam jeszcze na Isehan kiss me sunkiller super lasting base ale jest tani więc nie wiem....
http://www.askmewhats.com/2015/05/am...ler-super.html


Mentrum ktoś próbował?
http://www.ratzillacosme.com/sun/men...ong-cool-plus/

Co do filtra interesowałby by mnie konsystencja rzadka emulsyjna albo żelowa, pragnę by wchłaniał się do matu, prawdziwego matu, żadnego glow buzia żeby suchutka była, alkohol w składzie mi nie straszny, może mieć nawet potencjał wysuszający. Jestem zrozpaczona tłustością wszystkiego Dodam że potrzebuję go na warunki miejskie czyli makijaż ma na nim nienagannie wyglądać. Help

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2015-06-03 o 15:51
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 18:15   #2898
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Moim skromnym zdaniem nie pomoze nic w przypadku cery przetluszczajacej sie. Ja zawsze mam pod reka bibulki matujace (bez zadnych talkow). Przykladam do buziuchny, wchlania nadmiar sebum a makijaz w miare nienaruszony. Smiem nawet twierdzic ze filtr + bb wyglada ciezko i szybciej sie tlusci. Ja na dzien uzywam slimakowego zelu, na to matujaca esencja i bb lub cc w miare mozliwosci z filtrem powyzej 30 i tyle
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 10:17   #2899
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
To raczej takie nawilżacze niz maski o niewiadomo jakim działaniu ja używałam rożnych, na jedna z sidmool miałam uczulenie bo cos było w składzie czego nie tolerowałam
Dokładnie, one tylko nawilżały, do tego krótkotrwale.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
dużo lepszy od doktorka jest moim zdanie BRTC gold caviar spf 50. Nie nadaje się dla bladziochów bo ma dość ciemny beżowo oliwkowy odcień choć nieźle się nawet wtapia(poza super bladymi i super ciemnymi buźkami oczywiście jak to bb). Jest treściwy, trzeba chwilę z nim popracować, ma świetną przyczepność do skóry, jak się go przypudruje krzemionką lub czymś w tym stylu to jest trwały bo fajnie się fixujące pudry do niego "przylepiają", nie spływa, nie ciastoli, skóra wygląda zdrowo. Moja matula używa 3 tubkę i bardzo go lubi, ja też próbowałam(za ciemny mi jest bym go stale używała) i też uważam że fajny pielęgnujący-nawilżający kremik
Spróbuję jeszcze, ale skoro on taki nawilżający to nie wiem czy będzie mi służył w lecie, a skoro i ciemniejszy, to i na zimę mi się nie nada. Jeeeesu . Na razie smaruję się Studio Fix Mac'a i jest dobrze.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-04, 12:45   #2900
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem nie pomoze nic w przypadku cery przetluszczajacej sie. Ja zawsze mam pod reka bibulki matujace (bez zadnych talkow). Przykladam do buziuchny, wchlania nadmiar sebum a makijaz w miare nienaruszony. Smiem nawet twierdzic ze filtr + bb wyglada ciezko i szybciej sie tlusci. Ja na dzien uzywam slimakowego zelu, na to matujaca esencja i bb lub cc w miare mozliwosci z filtrem powyzej 30 i tyle
ten Biore właśnie spisywał się nawet lepiej niż typowe bazy pod makijaż, miałam mat prawie cały dzień ale kusi mnie żeby coś innego/podobnego/lepszego spróbować. I żeby fortuny nie kosztował

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Spróbuję jeszcze, ale skoro on taki nawilżający to nie wiem czy będzie mi służył w lecie, a skoro i ciemniejszy, to i na zimę mi się nie nada. Jeeeesu . Na razie smaruję się Studio Fix Mac'a i jest dobrze.
Jaki poziom masz z MAC'a? Jesteś mocno żółta? U mnie przypudrowany krzemionką, nawet w gorący dzień mi się trzymał, jednocześnie pod wieczór po demakijażu buzia wypielęgnowana była, dziwne ale prawdziwe mogę Ci wysłać odlewkę na spróbowanie.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 11:47   #2901
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
dużo lepszy od doktorka jest moim zdanie BRTC gold caviar spf 50. Nie nadaje się dla bladziochów bo ma dość ciemny beżowo oliwkowy odcień choć nieźle się nawet wtapia(poza super bladymi i super ciemnymi buźkami oczywiście jak to bb). Jest treściwy, trzeba chwilę z nim popracować, ma świetną przyczepność do skóry, jak się go przypudruje krzemionką lub czymś w tym stylu to jest trwały bo fajnie się fixujące pudry do niego "przylepiają", nie spływa, nie ciastoli, skóra wygląda zdrowo. Moja matula używa 3 tubkę i bardzo go lubi, ja też próbowałam(za ciemny mi jest bym go stale używała) i też uważam że fajny pielęgnujący-nawilżający kremik


Po dzisiejszym gorącym dniu jestem bardzo filtrowo zrozpaczona Pharmaceris hydrolipidowy dzisiaj poległ Filtry koreańskie również są dla mnie zbyt pielęgnujące, bogate Mam tłustą buzię a w upał sebum się wręcz leje. Mój jedyny ratunek to filtry japońskie miałam kiedyś tylko Biore UV Milk i byłabym skłonna znowu go kupić bo dawał mi mat i robił za bazę ale może jest coś podobnego/lepszego dla tłuściochów?
Myślałam również nad Biore UV Aqua Rich Watery Essence(ktoś ma porównanie do wersji UV milk?), Kose sekkisei sun protect gel, jakaś Anessa może? Przydałaby się też jakaś koloryzująca baza również matująco wygładzająca z spf przynajmniej 30, 2cats kusi Chacott for professionals enriching base Patrzyłam jeszcze na Isehan kiss me sunkiller super lasting base ale jest tani więc nie wiem....
http://www.askmewhats.com/2015/05/am...ler-super.html


Mentrum ktoś próbował?
http://www.ratzillacosme.com/sun/men...ong-cool-plus/

Co do filtra interesowałby by mnie konsystencja rzadka emulsyjna albo żelowa, pragnę by wchłaniał się do matu, prawdziwego matu, żadnego glow buzia żeby suchutka była, alkohol w składzie mi nie straszny, może mieć nawet potencjał wysuszający. Jestem zrozpaczona tłustością wszystkiego Dodam że potrzebuję go na warunki miejskie czyli makijaż ma na nim nienagannie wyglądać. Help

cholera, to chyba jestem ekstra ciemna, bo z tego, co pamiętam, ten gold caviar był dla mnie za jasny...a zawsze mi się wydawało, że taki medium jestem

jeśli chodzi o filtr, to dla mnie ekstra matujący jest Innisfree Eco Safety No Sebum Sunblock SPF 35 PA+++ - zapach mógłby być przyjemniejszy (hmm jakby trochę chemiczna cytryna), ale macik, że oh ah
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 14:10   #2902
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
cholera, to chyba jestem ekstra ciemna, bo z tego, co pamiętam, ten gold caviar był dla mnie za jasny...a zawsze mi się wydawało, że taki medium jestem

jeśli chodzi o filtr, to dla mnie ekstra matujący jest Innisfree Eco Safety No Sebum Sunblock SPF 35 PA+++ - zapach mógłby być przyjemniejszy (hmm jakby trochę chemiczna cytryna), ale macik, że oh ah
może masz bardzo ciepły, złocisty odcień skóry a ten Caviar jest jednak beżowawy więc wtedy może dawać takie wrażenie Nie jest to super mega ciemny bb, znaczy po wyciśnięciu jest ciemny ale potem jaśnieje. Dla mnie i tak jest dużo za ciemny tutaj jest dość dobrze odcień oddany:
http://miszni.blogspot.com/2015/03/h...t-bb-nowy.html

Po tym Innisfree jest suchutka buzia w dotyku? Nie potęguje przetłuszczania w ciągu dnia?Makijaż się na nim nie warzy? Z koreańskich miałam próbki Misshy, Etude House i Dr G i to nie było to, a Doktorek to już w ogóle smalec z OHUI też coś miałam i też jakieś ciężkawe było i mnie wypryszczało
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 16:15   #2903
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość

jeśli chodzi o filtr, to dla mnie ekstra matujący jest Innisfree Eco Safety No Sebum Sunblock SPF 35 PA+++ - zapach mógłby być przyjemniejszy (hmm jakby trochę chemiczna cytryna), ale macik, że oh ah
Ty serio jesteś w stanie go używać o_O? U mnie zrobił suchą, różowawą, tynkową skorupę na twarzy, ściągając przy okazji skórę! Wyglądałam, jakbym tynkiem twarz wysmarowała. Tego nie da się używać. Nie wyobrażam sobie, że u kogoś może się zachowywać, jak normalny kosmetyk.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 18:14   #2904
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Jaki poziom masz z MAC'a? Jesteś mocno żółta? U mnie przypudrowany krzemionką, nawet w gorący dzień mi się trzymał, jednocześnie pod wieczór po demakijażu buzia wypielęgnowana była, dziwne ale prawdziwe mogę Ci wysłać odlewkę na spróbowanie.
W zimie NC15, teraz już NC20. Nie jestem jakaś mega żółta i takich odcieni raczej unikam w podkładach, tak samo jak różowych, delikatne beże z minimalną domieszką żółci - to coś dla mnie. Dziękuję za propozycję, odezwę się.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ty serio jesteś w stanie go używać o_O? U mnie zrobił suchą, różowawą, tynkową skorupę na twarzy, ściągając przy okazji skórę! Wyglądałam, jakbym tynkiem twarz wysmarowała. Tego nie da się używać. Nie wyobrażam sobie, że u kogoś może się zachowywać, jak normalny kosmetyk.
U mnie to samo, ten filtr to porażka.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 19:07   #2905
Dasha80
Raczkowanie
 
Avatar Dasha80
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 57
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczynki !
Chcę kupić japoński filtr UV do twarzy.
Zastanawiam się nad czterema :
-KOSE Sekkisei Sun Protect Essence Gel
- Hada Labo Perfect UV
- Kanebo Allie Extra UV
- Isehan Sunkiller Perfect Water Essence

Zależy mi na SPF50+ i PA++++.
Pamiętam, że chiao polecała Anessę , ale to chwilowo ciut dla mnie za drogie. Nie potrzebuję matu na buzi bo raczej mam suchą skórę , potrzebującą nawilżenia.

Myślałam nad Hada Labo Perfect UV - czy on jest tak nawilżający jak Lotion HL bez filtra ?
Polećcie coś ! Plisss...

Edytowane przez Dasha80
Czas edycji: 2015-06-06 o 19:09
Dasha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 12:24   #2906
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, znacie może jakieś bb/podkłady w kompakcie? Nie chodzi mi o cushion, tylko o formę pudrową. Z aptecznych marek większość ma, ale zdecydowanie za ciemne
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 13:35   #2907
enchant
Raczkowanie
 
Avatar enchant
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 288
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, co sądzicie o Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Ampoule? Na wizażu tylko jedna opinia.

enchant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 21:21   #2908
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny
dzięki za podzielenie się opiniami o maseczkach, to obrze że nie jestem odosobniona w swych wrażeniach

Cytat:
Napisane przez enchant Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Ampoule? Na wizażu tylko jedna opinia.

Nie miałam, ale esencję z tej linii miałam i nie wrócę. Dla mnie Missha to jednak marka średnia jakościowo
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 21:25   #2909
Dasha80
Raczkowanie
 
Avatar Dasha80
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 57
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez enchant Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Ampoule? Na wizażu tylko jedna opinia.

Używam tego produktu od dłuższego czasu. Użyłam 3/4 opakowania. Nie widzę specjalnie działania p/zmarszczkowego .Używam go na dzień pod krem. Nie wchłania się do matu, pozostawia lekką, lepką warstewkę.Mnie nie zapycha ale mam sucha skórę.
Dasha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 05:24   #2910
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Jeśli chodzi o filtry, to miała może któraś z Was różową emulsję Misshy? Korci mnie żel z filtrem, ale za niska ochrona. Moja cera się buntuje i chyba jakoś dorobiłam się uczulenia na słońce
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.