Vines tabletki antykoncepcyjne - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-18, 16:19   #31
ewciadtr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Witam �� a może ktoś jest chętny? Ginekolog wypisał mi od razu 3 opakowania ale niestety nie mogę ich brać �� skutki uboczne dały się we znaki...
ewciadtr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 21:41   #32
CzarnaMamba666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 24
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

z tego co wiem to te tabletki sa dobre, maja malo hormonow ale wiesz jak jest ile ludzi tyle mozliwych skutkow ubocznych.. kazdy organizm reaguje inaczej i nie da sie jednoznacznie stwierdzic czy dane tabletki beda dla nas dobre. najlepiej najpierw zrobic badania porozmawiac z lekarzem itd.. ja np po tabletkach czulam sie dobrze a moja kolezanka po tych samych zle, loteria teraz mam wkladke levosert bo jest wygodniejszym rozwiazaniem
CzarnaMamba666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 19:38   #33
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Ja dzisiaj zaczynam Vines. Generalnie jestem dość sceptycznie nastawiona po wcześniejszej przygodzie z Madinette zobaczymy jak to będzie...
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 21:37   #34
wszystkojestpocos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Dziewczyny, ja dzisiaj zaczynam brać vines (pierwszy dzień okresu), i mam pytanie - wiem, że kolejny okres powinien pojawić się po zażyciu 1/2 tabletki placebo i np. jeśli dostanę go jak przyjmę 2 tabletkę placebo to przyjąć jeszcze te dwie pozostałe czy przejść od razu do nowego opakowania ?
wszystkojestpocos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 22:04   #35
longway01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 85
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Zuzywasz opakowanie do końca - wszystkie tabletki placebo. Potem kolejne opakowanie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
longway01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 07:54   #36
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez wszystkojestpocos Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja dzisiaj zaczynam brać vines (pierwszy dzień okresu), i mam pytanie - wiem, że kolejny okres powinien pojawić się po zażyciu 1/2 tabletki placebo i np. jeśli dostanę go jak przyjmę 2 tabletkę placebo to przyjąć jeszcze te dwie pozostałe czy przejść od razu do nowego opakowania ?
Robisz pełne 4 dni przerwy zawsze (chyba że chcesz przestawić sobie dzień rozpoczęcia nowego opakowania i krwawienia w następnym cyklu).
I niekoniecznie krwawienie musi wystąpić przy 1-2 tabletce placebo.
Ja dostaję przy 4 lub w nocy między 3/4 dniem przerwy.
Poza tym - równie dobrze możesz w ogóle nie brac tych tabletek placebo - to tylko skrobia, tabletki bez żadnych substancji aktywnych. Ja ich nie biorę. Robię zwykle 4 dni przerwy i tyle.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 15:55   #37
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

A jak wyglądały u Was krwawienia w pierwszych miesiącach? Właśnie kończę pierwszy blister, 21 dnia zaczęło się dość mocne plamienie (jeszcze podczas czynnych tabletek), dzisiaj 3 tabletka placebo i rano dostałam właściwego krwawienia. Przez cały tydzień do dzisiaj plamienie.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-22, 16:12   #38
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Zaczęłam w piątek trzecie opakowanie Vines.

Przy drugim opakowaniu, w połowie dostałam jednorazowego plamienia - tj. miałam odrobinę krwi na majtkach, ale później już nic.

Krwawienie z odstawienia dostaję 4 dnia placebo (raz rano, raz w nocy z 3 na 4). Lekki ból tylko pierwszego dnia (ale chyba najmniejszy spośród tabletek, które stosowałam), lekkie krwawienie, średnio obfite drugiego dnia, później mało obfite trzeciego dnia i plamienie jeszcze przez ok. 2 dni.


Jeśli plamisz w trakcie tabletek aktywnych, być może są one nie dla Ciebie. Jak nie przejdzie po trzecim opakowaniu, zmień na inne, np. z nieco wyższą dawką hormonów.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 16:33   #39
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Takie mam ustalenia z ginekologiem, 3 miesiące na "adaptacje". Podobno dużo dziewczyn w pierwszym miesiącu ma plamienia, więc pytam z ciekawości
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 18:17   #40
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Takie mam ustalenia z ginekologiem, 3 miesiące na "adaptacje". Podobno dużo dziewczyn w pierwszym miesiącu ma plamienia, więc pytam z ciekawości
Ja w pierwszym nic.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 10:08   #41
izycka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

U mnie praktycznie zero skutków ubocznych, czasem tylko zdarza się pobolewanie w podbrzuszu. Zero plamień, krwawienie zawsze przy trzeciej zielonej tabletce, trwa 3 dni i prawie nie boli (a zazwyczaj bolało okropnie). Jestem w połowie czwartego opakowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-27, 12:28   #42
Floriana22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 37
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Cześć kochane! Jestem obecnie na 17 tabletce VINES. Z początku było dobrze, ale obecnie narzekam na ciągły ból piersi, praktycznie codziennie pojawiają sie nowe wypryski na twarzy, odczuwam delikatne zbieranie sie wody. Jednak najgorsze są moje zmiany nastrojów. Jestem płaczliwa i drażliwa, jest to dla mnie szok ponieważ wczesniej naprawdę byłam niezwykle optymistyczną osóbką. Przez to cierpi tez moj związek. Zastanawiam sie nad odstawienie pigułek. Co sądzicie? Skończyć cały blister i zaprzestać brania tych pigułek czy wziąć kolejne 2 opakowania na ktore mam receptę licząc ze organizm sie unormuje?
Floriana22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 11:17   #43
mirassh
Raczkowanie
 
Avatar mirassh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 79
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Hej dziewczyny, wczoraj skończyłam drugie opakowanie vines, jestem 7 miesięcy po porodzie, zaczęłam brać sylvie 30 ale pierwsze trzy miesiączki po porodzie przy nich to zamiast miesiączki były krwotoki, więc lekarz przepisał mi vines. Zmieniłam tabletki tak jak kazał lekarz i ulotka, wzięłam pierwsza tabletkę vines przy pierwszym dniu miesiączki, od połowy pierwszego opakowania do końca plamilam , przy ostatnich tabletkach placebo plamilam intensywniej więc wzielam to za miesiączkę . Tesco skończyłam drugie opakowanie, wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę placebo a miesiączki nie ma, przy tym opakowaniu również nie plamilam, od dwóch dni pobolewa mnie brzuch, wyszły wypryski na twarzy, dziś nawet lekko poplamilam więc myślałam że to okres ale skończyło się na jednej plamce . Nigdy nie zapomniałam o tabelkę, biorę jak powinnam a jak się fiksuje że jestem znowu w ciąży, dzisiaj wieczorem zaczynam następne opakowanie a miesiączki nadal brak, mój gin ma urlop, miałyście też brak miesiączki przy początku brania vines?
mirassh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 12:10   #44
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez mirassh Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wczoraj skończyłam drugie opakowanie vines, jestem 7 miesięcy po porodzie, zaczęłam brać sylvie 30 ale pierwsze trzy miesiączki po porodzie przy nich to zamiast miesiączki były krwotoki, więc lekarz przepisał mi vines. Zmieniłam tabletki tak jak kazał lekarz i ulotka, wzięłam pierwsza tabletkę vines przy pierwszym dniu miesiączki, od połowy pierwszego opakowania do końca plamilam , przy ostatnich tabletkach placebo plamilam intensywniej więc wzielam to za miesiączkę . Tesco skończyłam drugie opakowanie, wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę placebo a miesiączki nie ma, przy tym opakowaniu również nie plamilam, od dwóch dni pobolewa mnie brzuch, wyszły wypryski na twarzy, dziś nawet lekko poplamilam więc myślałam że to okres ale skończyło się na jednej plamce . Nigdy nie zapomniałam o tabelkę, biorę jak powinnam a jak się fiksuje że jestem znowu w ciąży, dzisiaj wieczorem zaczynam następne opakowanie a miesiączki nadal brak, mój gin ma urlop, miałyście też brak miesiączki przy początku brania vines?
Ja nie miałam, ale to indywidualna sprawa i tak może się zdarzyć.
Jeśli prawidłowo przyjmowalaś tabletki, nie masz się czym martwić.
A jeśli dalej się martwisz, to zrób test i przestań się martwić
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 12:22   #45
mirassh
Raczkowanie
 
Avatar mirassh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 79
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Tak prawidłowo wszystko, zmieniając tabletki , pierwsza tabletkę vines wzięłam pierwszego dnia miesiączki, codziennie biorę o godz 22 plus minus pół h , ani razu nie zapomniałam o tabletce nie wymiotowałam po wzięciu tabletki ani nic na innym forum też czytałam że często przez te pierwsze miesiące wstępują plamieniaa potem braki miesiączki. Pewnie jak już dzisiaj zaczynam nowe opakowanie to miesiączka już nie wystąpi? Pewnie dla pewności zrobię test w niedługim czasie żeby się upewnić ale mimo wszystko stres i niepewność jednak jest

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Dodam też że od dwóch tygodni codziennie od pn do pt zaczęłam intensywne treningi na rowerze stacjonarnym, myślicie że to też może być przyczyną tego braku miesiączki?
mirassh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 08:04   #46
sopkrus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Hej, dziewczyny
jestem przy 10 tabletce 1 opakowania vines i cały czas mam krwawienie, tj. tak jakbym miała wciąż okres. Wszystko robię zgodnie z zaleceniami, tabletka jest przyjmowana zawsze o tej samej godzinie. Czuję się ok, ale to długie krwawienie mnie przeraża, bo zaraz okres będzie trwał 2 tyg.!
Czy u którejś z Was wystąpiło coś podobnego?
sopkrus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 08:36   #47
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez sopkrus Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny
jestem przy 10 tabletce 1 opakowania vines i cały czas mam krwawienie, tj. tak jakbym miała wciąż okres. Wszystko robię zgodnie z zaleceniami, tabletka jest przyjmowana zawsze o tej samej godzinie. Czuję się ok, ale to długie krwawienie mnie przeraża, bo zaraz okres będzie trwał 2 tyg.!
Czy u którejś z Was wystąpiło coś podobnego?
Przez pierwsze opakowania tak się może zdarzyć.

Wysłane z mojego LG-H340n przy użyciu Tapatalka
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 09:39   #48
mekarenna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Zaczęłam stosować tabletki Vines. Wystąpiły u mnie międzycykliczne krwawienia które są normalne. Lecz Jestem podczas stosowania pierwszego opakowania w połowie drugiego rządku iii po stosunku przestałam krwawić sródcyklicznie. Mam się czego obawiać ? Czy tableka działa napewno od pierwszego użycia ?
mekarenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 15:04   #49
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez sopkrus Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny
jestem przy 10 tabletce 1 opakowania vines i cały czas mam krwawienie, tj. tak jakbym miała wciąż okres. Wszystko robię zgodnie z zaleceniami, tabletka jest przyjmowana zawsze o tej samej godzinie. Czuję się ok, ale to długie krwawienie mnie przeraża, bo zaraz okres będzie trwał 2 tyg.!
Czy u którejś z Was wystąpiło coś podobnego?
Przez pierwsze 3 opakowania może się zdarzać, ale jeśli ciągle krwawisz (a nie plamisz), to jeśli będzie to jeszcze dłużej trwało, poszłabym na Twoim miejscu do ginekologa i poradziła się go, czy już zmienić, czy może próbować dalej.

Cytat:
Napisane przez mekarenna Pokaż wiadomość
Zaczęłam stosować tabletki Vines. Wystąpiły u mnie międzycykliczne krwawienia które są normalne. Lecz Jestem podczas stosowania pierwszego opakowania w połowie drugiego rządku iii po stosunku przestałam krwawić sródcyklicznie. Mam się czego obawiać ? Czy tableka działa napewno od pierwszego użycia ?
Jeśli wzięłaś pierwszą tabletkę zgodnie z zaleceniami, to jesteś zabezpieczona od pierwszej tabletki.
Krwawienia/plamienia śródcykliczne tak już mają, że się nagle pojawiają i nagle znikają.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-10, 15:44   #50
mekarenna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Przez pierwsze 3 opakowania może się zdarzać, ale jeśli ciągle krwawisz (a nie plamisz), to jeśli będzie to jeszcze dłużej trwało, poszłabym na Twoim miejscu do ginekologa i poradziła się go, czy już zmienić, czy może próbować dalej.



Jeśli wzięłaś pierwszą tabletkę zgodnie z zaleceniami, to jesteś zabezpieczona od pierwszej tabletki.
Krwawienia/plamienia śródcykliczne tak już mają, że się nagle pojawiają i nagle znikają.
dziękuje, bardzo mnie uspokoiłaś
mekarenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 20:06   #51
Goldina26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez ewciadtr Pokaż wiadomość
Witam �� a może ktoś jest chętny? Ginekolog wypisał mi od razu 3 opakowania ale niestety nie mogę ich brać �� skutki uboczne dały się we znaki...
Cześć jakie były skutki uboczne, ponieważ u mnie występuje obniżenie libido
Goldina26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 17:07   #52
Natass
Przyczajenie
 
Avatar Natass
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
GG do Natass
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Jestem na Vines od ponad pół roku. Cera poprawiła mi się o 180 stopni, nie mam żadnych wahań nastrojów, zmian wagi, niczego. Czuję się świetnie, miesiączki nie są bolesne.
Mimo wszystko odstawiam, bo zbyt mała dawka hormonów wywołuje u mnie nieprawidłowe krwawienia w środku miesiąca. Zmieniam tabletki na inne.
Natass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 08:53   #53
_Lilly
Rozeznanie
 
Avatar _Lilly
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 822
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Vines to moje pierwsze tabletki anty. Biorę je od pół roku, nie wiem czy od nich cera się poprawiła, bo co miesiąc/dwa chodzę do kosmetyczki. Niestety miewam zmiany nastrojów i przytyłam 8kg do tego woda w organizmie mi się prawdopodobnie przez nie zatrzymuje, bo nigdy nie tyłam i zawsze miałam stałą wagę..źle się czuje z tym jak wyglądam teraz i jestem załamana. W przyszłym tygodniu wybieram się do ginekologa po zmianę tabletek, ale też zapytam o wkładkę bo jednak hormony działają w jednym miejscu przy niej. Co do bóli miesiączkowych po 2 opakowaniach nie były odczuwane i było o niebo lepiej jak bez tabletek, miewałam duże bóle, ale po 5 opakowaniu okres zaczął być bolesny

Edytowane przez _Lilly
Czas edycji: 2018-02-17 o 08:55
_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-18, 20:05   #54
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

A u mnie już 2. blister i 2 miesiąc przebiegł zupełnie bez plamień, bez żadnych skutków ubocznych

Edytowane przez annabelka
Czas edycji: 2018-02-18 o 20:17
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 08:01   #55
mary2021
Przyczajenie
 
Avatar mary2021
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 8
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

jakie są najlepsze tabletki antykoncepcyjne dwuskładnikowe ?
mary2021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 10:14   #56
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez mary2021 Pokaż wiadomość
jakie są najlepsze tabletki antykoncepcyjne dwuskładnikowe ?
Nikt Ci nie odpowie na to pytanie, bo to sprawa bardzo indywidualna. Jedne tabletki będą super dla osoby A, a osoba B będzie przy nich plamić, mieć bóle głowy, bóle piersi itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 22:34   #57
mirassh
Raczkowanie
 
Avatar mirassh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 79
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

A u mnie po sytuacji że ostatnio przy drugim opakowaniu i tabletkach placebo nie pojawił się okres teraz jestem przy końcu trzeciego opakowania, za trzy dni zaczynam tabletki placebo a od dwóch dni pojawiają się ciemne plamienia , zastanawiam się czy tym razem okres pojawi się prawidowo czy znowu nie, wtedy pędzę do lekarza
mirassh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 08:26   #58
mirassh
Raczkowanie
 
Avatar mirassh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 79
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

trzecie opakowanie pod koniec przed tabletkami placebo trochę ciemnych plamien i przy trzeciej tabletce placebo wystąpiła normalna "miesiączka ", aktualnie trwa już trzeci dzień bóle brzucha umiarkowane, także u mnie się unormowało przy trzecim opakowaniu z tym brakiem miesiączki. U mnie od tych tabletek mam powiększone jakby nabrzmiałe piersi ale to chyba plus
mirassh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 06:58   #59
Suzy88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Hej dziewczyny,

Koncze zazywac 2 opakowanie (4 tabletka placebo), a okresu nie ma..

Dodam, ze przy pierwszym mialam normalnie. Zaczelam zazywac w 1 dzien okresu i kolejny dostalam przy 3 zielonej.

W polowie drugiego opakowania mialam plamienie przypominajace okres (a moze to byl okres?). Kolezanka miala podobnie, lecz teraz dostala normalnie miesiaczke.

Mialyscie podobnie? Co mam zrobic?

Dodam, ze wspolzylam z chlopakiem i doszedl we mnie 2 razy. (W 2 opakowaniu)

Przy 3 tabletce placebo wystapilo leciutkie plamienie z krwia (trwalo 2 dni), a kilka dni wczesniej bardzo ostre plamienie zoltym sluzem (przez noc i dzien cala wkladka mokra)
Suzy88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 11:00   #60
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Vines tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Suzy88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Koncze zazywac 2 opakowanie (4 tabletka placebo), a okresu nie ma..

Dodam, ze przy pierwszym mialam normalnie. Zaczelam zazywac w 1 dzien okresu i kolejny dostalam przy 3 zielonej.

W polowie drugiego opakowania mialam plamienie przypominajace okres (a moze to byl okres?). Kolezanka miala podobnie, lecz teraz dostala normalnie miesiaczke.

Mialyscie podobnie? Co mam zrobic?

Dodam, ze wspolzylam z chlopakiem i doszedl we mnie 2 razy. (W 2 opakowaniu)

Przy 3 tabletce placebo wystapilo leciutkie plamienie z krwia (trwalo 2 dni), a kilka dni wczesniej bardzo ostre plamienie zoltym sluzem (przez noc i dzien cala wkladka mokra)
To plamienie mogło być całym Twoim krwawieniem z odstawienia.
Ja z opakowania na opakowanie mam coraz bardziej skąpe krwawienia na Vines I coraz mniej je odczuwam.
To, że chłopak doszedł w środku, nie ma nic do rzeczy. Jeśli zażywasz poprawnie tabletki, to jesteś chroniona. Mój chłopak dochodzi we mnie od 3 lat za każdym razem, bo po to biorę tabletki, żeby normalnie uprawiać seks, a nie bawić się w stosunki przerywane.
Tylko ten żółty śluz wygląda niepokojąco - mogła to być jakaś oznaka infekcji. Jak się powtórzy lub odczuwasz swędzenie, pieczenie lub cokolwiek niekomfortowego w pochwie, poszłabym na Twoim miejscu do ginekologa.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-04 11:52:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.