Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-02, 10:23   #1591
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez jusia_dor Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać: sorki za wygląd moich łapek, ale aktualnie walczę z AZS. Może któraś ma ten sam problem i może podsunąć jakieś pomysły na zwalczenie tego potwora?
Ja mam bardzo suche zimą, nie Azs ale kiedyś były troche przemrożone i zimą zawsze teraz wyschnięte.
Otwieram dłoń, nalewam do niej trochę oleju, na oko, tak by tłusto było, i do tego kwas hialuronowy jeden wycisk z pipety, i tym smaruję na noc i spać, rąk już nie myć, rano są lepsze. Można codziennie jak są w złym stanie, jak w lepszym to rzadziej by się skóra nie przyzwyczaiła zbytnio.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 17:57   #1592
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Zgodnie z prośbą Miramej wstawiam golaski Jak wspomniałam, przyrost na palcach serdecznych jest moją olejową zmorą. I te bardziej przezroczyste fragmenty między białą końcówką a samą płytką.. Czasem ich nie ma, a czasem są.

Tak od siebie dodam, że chyba miniaturka zdjęcia lepiej się prezentuje niż w powiększeniu. Nie mam niestety aparatu, jedyny jaki posiadam to ten w telefonie, który robi w miarę ładne zdjęcia tylko w świetle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2016-03-02 18.19.11.jpg (80,3 KB, 110 załadowań)
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 19:00   #1593
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
A maść sterydowa przestała działać po jakimś czasie? Na zajęciach z dermatologii prowadzące grzmiały, że tego typu lekarstwa to zło wcielone i należy je stosować w przypadkach zagrożenia życia.. No tak, ciąża to taki dziwny stan, że sporo rzeczy działa nie tak. Co prawda nigdy nie byłam w ciąży, no ale.. Szkoda, naprawdę szkoda. Chociaż skoro zajęli się łuszczycą, to i AZSem może też.
Maść sterydową używałam bardzo ostrożnie, przy dużym nasileniu choroby. W ciąży wolę nie ryzykować.

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość

przykro mi, że musisz się męczyć "zaleczanie" AZS to głównie smarowanie się emolientami?
w którym jesteś miesiącu?
Coś kosztem czegoś. Dzidzia ważniejsza niż jakieś tam AZS, tylko niestety duży dyskomfort jest. Miejmy nadzieję, że po porodzie stan skóry się poprawi. Jestem w 29 tyg. ciąży.

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo suche zimą, nie Azs ale kiedyś były troche przemrożone i zimą zawsze teraz wyschnięte.
Otwieram dłoń, nalewam do niej trochę oleju, na oko, tak by tłusto było, i do tego kwas hialuronowy jeden wycisk z pipety, i tym smaruję na noc i spać, rąk już nie myć, rano są lepsze. Można codziennie jak są w złym stanie, jak w lepszym to rzadziej by się skóra nie przyzwyczaiła zbytnio.
Używam na noc grubą warstwę olejków, kremów, gliceryny. Postaram w najbliższym czasie zaopatrzyć się w kwas hialuronowy, może on da lepsze efekty.
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 19:29   #1594
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez jusia_dor Pokaż wiadomość
Maść sterydową używałam bardzo ostrożnie, przy dużym nasileniu choroby. W ciąży wolę nie ryzykować.


Coś kosztem czegoś. Dzidzia ważniejsza niż jakieś tam AZS, tylko niestety duży dyskomfort jest. Miejmy nadzieję, że po porodzie stan skóry się poprawi. Jestem w 29 tyg. ciąży.


Używam na noc grubą warstwę olejków, kremów, gliceryny. Postaram w najbliższym czasie zaopatrzyć się w kwas hialuronowy, może on da lepsze efekty.
Pewnie, maluszek ważniejszy Na spokojnie zajmiesz się sobą po porodzie, gdy już dojdziesz do siebie. Przy okazji gratuluję! Będzie mała dzidzia czy mały dzidź?
Jak już będziesz miała kwas hialuronowy, nie zaprzestawaj używania olejów. Sam kwas może odnieść efekt odwrotny do zamierzonego.
Przypomniałam sobie, jak za dzieciaka tak bardzo rozniosłam po ciele alergię (jestem uczulona na nikiel) przez drapanie, że nabawiłam się poważnego stanu zapalnego, o ile mogę to tak nazwać - miałam czerwoną, potwornie swędzącą wysypkę w wielu miejscach. Skończyło się stosowaniem bardzo tłustych maści, które wchłaniały się całą wieczność.
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 20:30   #1595
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Pewnie, maluszek ważniejszy Na spokojnie zajmiesz się sobą po porodzie, gdy już dojdziesz do siebie. Przy okazji gratuluję! Będzie mała dzidzia czy mały dzidź?
Jak już będziesz miała kwas hialuronowy, nie zaprzestawaj używania olejów. Sam kwas może odnieść efekt odwrotny do zamierzonego.
Przypomniałam sobie, jak za dzieciaka tak bardzo rozniosłam po ciele alergię (jestem uczulona na nikiel) przez drapanie, że nabawiłam się poważnego stanu zapalnego, o ile mogę to tak nazwać - miałam czerwoną, potwornie swędzącą wysypkę w wielu miejscach. Skończyło się stosowaniem bardzo tłustych maści, które wchłaniały się całą wieczność.
Za gratulacje nie dziękuję. Podziękuję jak wszystko dobrze się skończy Podobno ma być synek. Już jednego urwisa 4-letniego w domu mam, więc nie wiem jak wytrzymam z trzema facetami.... Ciężki los...
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 20:38   #1596
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez jusia_dor Pokaż wiadomość
Za gratulacje nie dziękuję. Podziękuję jak wszystko dobrze się skończy Podobno ma być synek. Już jednego urwisa 4-letniego w domu mam, więc nie wiem jak wytrzymam z trzema facetami.... Ciężki los...
Widziałaś na usg płeć? Mama opowiadała że jak ze mną była w ciąży to nijak nie szło zobaczyć jakiej będę płci, to były wczesne lata 90'te, a jako że wszystkie jej koleżanki rodziły pierwszych synów to myślała, że z nią będzie podobnie.. A tu taki psikus! Ale mama zawsze chciała mieć córkę i syna, i tak też ma. Więc czasem marzenia się jednak spełniają.


Żeby całkiem od tematu paznokci nie odchodzić - którą odżywkę z Nail Tek polecacie? Żeby dobrze sprawiała się pod lakier
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 20:41   #1597
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Widziałaś na usg płeć? Mama opowiadała że jak ze mną była w ciąży to nijak nie szło zobaczyć jakiej będę płci, to były wczesne lata 90'te, a jako że wszystkie jej koleżanki rodziły pierwszych synów to myślała, że z nią będzie podobnie.. A tu taki psikus! Ale mama zawsze chciała mieć córkę i syna, i tak też ma. Więc czasem marzenia się jednak spełniają.


Żeby całkiem od tematu paznokci nie odchodzić - którą odżywkę z Nail Tek polecacie? Żeby dobrze sprawiała się pod lakier
Ja miałam być Gabrysiem a urodziła się Gabrysia haha
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 20:49   #1598
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Widziałaś na usg płeć? Mama opowiadała że jak ze mną była w ciąży to nijak nie szło zobaczyć jakiej będę płci, to były wczesne lata 90'te, a jako że wszystkie jej koleżanki rodziły pierwszych synów to myślała, że z nią będzie podobnie.. A tu taki psikus! Ale mama zawsze chciała mieć córkę i syna, i tak też ma. Więc czasem marzenia się jednak spełniają.


Żeby całkiem od tematu paznokci nie odchodzić - którą odżywkę z Nail Tek polecacie? Żeby dobrze sprawiała się pod lakier
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja miałam być Gabrysiem a urodziła się Gabrysia haha
Niby widziałam jąderka. Wkrótce mam kolejne USG więc się upewnimy. Też chciała mieć córkę i syna, ale trzeba się cieszyć, że będzie drugie dziecko. Tyle osób z mojego otoczenia stara się od długiego czasu i nic....
Ja żadnego Nail Teka nie miałam więc się nie wypowiem
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 21:08   #1599
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja miałam być Gabrysiem a urodziła się Gabrysia haha
Ja miałam być Michałem, a jestem Mają Położna jak usłyszała, że ma być Michał powiedziała mamie, że będzie Michalina. Ponoć mama krzyczała na cały korytarz, że tak swojej pierworodnej na imię nie da Wyjaśniła mi, że nie podobają się jej imiona żeńskie stworzone z męskich. Dziwne upodobanie ale niech będzie, lubię swoje imię

Cytat:
Napisane przez jusia_dor
Też chciała mieć córkę i syna, ale trzeba się cieszyć, że będzie drugie dziecko. Tyle osób z mojego otoczenia stara się od długiego czasu i nic....
To prawda. A teraz utrudnia się metodę in vitro każąc w zamian stosować kalendarzyk i pomiary temperatury.. Nic dziwnego, że spada nam dzietność w kraju.
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 21:11   #1600
olaola12x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 14
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja mam nadzieje, ze in vitro wroci jeszcze, tylko PIS musi przestac rzadzic. Program sprawdzil sie super. Nie rozumiem dlaczego zostal zamkniety, ale jak patrze co sie dzieje w innych dziedzinach naszego zycia to za glowe sie lapie. Wlaczam wiadomosci i pytam meza czy tez to slyszal, bo nie moge uwierzyc.

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Ja miałam być Michałem, a jestem Mają Położna jak usłyszała, że ma być Michał powiedziała mamie, że będzie Michalina. Ponoć mama krzyczała na cały korytarz, że tak swojej pierworodnej na imię nie da Wyjaśniła mi, że nie podobają się jej imiona żeńskie stworzone z męskich. Dziwne upodobanie ale niech będzie, lubię swoje imię


To prawda. A teraz utrudnia się metodę in vitro każąc w zamian stosować kalendarzyk i pomiary temperatury.. Nic dziwnego, że spada nam dzietność w kraju.
Ja mam nadzieje, ze in vitro wroci jeszcze, tylko PIS musi przestac rzadzic. Program sprawdzil sie super. Nie rozumiem dlaczego zostal zamkniety, ale jak patrze co sie dzieje w innych dziedzinach naszego zycia to za glowe sie lapie. Wlaczam wiadomosci i pytam meza czy tez to slyszal, bo nie moge uwierzyc.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Dziewczyny a mozecie podpowiedziec, gdzie kwas hialuronowy mozna dostac? Dzieki
olaola12x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 21:13   #1601
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez olaola12x Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieje, ze in vitro wroci jeszcze, tylko PIS musi przestac rzadzic. Program sprawdzil sie super. Nie rozumiem dlaczego zostal zamkniety, ale jak patrze co sie dzieje w innych dziedzinach naszego zycia to za glowe sie lapie. Wlaczam wiadomosci i pytam meza czy tez to slyszal, bo nie moge uwierzyc.

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------


Ja mam nadzieje, ze in vitro wroci jeszcze, tylko PIS musi przestac rzadzic. Program sprawdzil sie super. Nie rozumiem dlaczego zostal zamkniety, ale jak patrze co sie dzieje w innych dziedzinach naszego zycia to za glowe sie lapie. Wlaczam wiadomosci i pytam meza czy tez to slyszal, bo nie moge uwierzyc.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Dziewczyny a mozecie podpowiedziec, gdzie kwas hialuronowy mozna dostac? Dzieki
W sklepach internetowych. Na przykład Mazidła albo Zrób Sobie Krem
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 18:10   #1602
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez olaola12x Pokaż wiadomość

Ja mam nadzieje, ze in vitro wroci jeszcze, tylko PIS musi przestac rzadzic. Program sprawdzil sie super. Nie rozumiem dlaczego zostal zamkniety, ale jak patrze co sie dzieje w innych dziedzinach naszego zycia to za glowe sie lapie. Wlaczam wiadomosci i pytam meza czy tez to slyszal, bo nie moge uwierzyc.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Dziewczyny a mozecie podpowiedziec, gdzie kwas hialuronowy mozna dostac? Dzieki
U mnie się już nawet TVP nie ogląda Jest mi przykro, że tak się dzieje.

Ja swój kwas hialuronowy kupiłam w EcoSpa
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 20:10   #1603
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez jusia_dor Pokaż wiadomość
Niby widziałam jąderka. Wkrótce mam kolejne USG więc się upewnimy. Też chciała mieć córkę i syna, ale trzeba się cieszyć, że będzie drugie dziecko. Tyle osób z mojego otoczenia stara się od długiego czasu i nic....
Ja żadnego Nail Teka nie miałam więc się nie wypowiem
No pewnie ze trzeba się cieszyć ja nie mam w ogóle dzieci a 40lat zbliża się wielkimi krokami
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 08:55   #1604
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Widziałaś na usg płeć? Mama opowiadała że jak ze mną była w ciąży to nijak nie szło zobaczyć jakiej będę płci, to były wczesne lata 90'te, a jako że wszystkie jej koleżanki rodziły pierwszych synów to myślała, że z nią będzie podobnie.. A tu taki psikus! Ale mama zawsze chciała mieć córkę i syna, i tak też ma. Więc czasem marzenia się jednak spełniają.


Żeby całkiem od tematu paznokci nie odchodzić - którą odżywkę z Nail Tek polecacie? Żeby dobrze sprawiała się pod lakier
i obecnie czasem się zdarzają niespodzianki przy porodzie
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 09:53   #1605
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Dziewczyny, proszę piszcie offtopy na szaro
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 14:53   #1606
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

JEZU, ALE SIĘ ZA WAMI STĘSKNIŁAM NAPRAWDĘ!!!
Obecnie nie mam na nic kompletnie czasu, moja pielęgnacja paznokciowa to jedynie krem + jeden olejek. Zapuszczam paznokcie, chcę by jeszcze ciut podrosły (by byłe ładne migdałki, ale nie szpony ) i bym mogła raczyć was jakimiś fajnymi zdobieniami, bo zamierzam zacząć ćwiczyć i ćwiczyć jak podrosną! Na razie zamówiłam sobie pare pięknych lakierów, żeby poćwiczyć perfekcyjne malowanie zanim wezmę się za zdobienia
Oto jak podrosły (oceńcie proszę czy to szybko czy normalnie?) :
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 15:47   #1607
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę piszcie offtopy na szaro
Ale przecież wątek to "olejowanie i nie tylko". Offtop miał być dozwolony, pytanie tylko, w jakiej ilości
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 16:06   #1608
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ale przecież wątek to "olejowanie i nie tylko". Offtop miał być dozwolony, pytanie tylko, w jakiej ilości
Dlatego nie mam nic przeciwko, tylko pisany na szaro przynajmniej można ominąć a zainteresowane mogą pisać ile chcą.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;56898616]JEZU, ALE SIĘ ZA WAMI STĘSKNIŁAM NAPRAWDĘ!!!
Obecnie nie mam na nic kompletnie czasu, moja pielęgnacja paznokciowa to jedynie krem + jeden olejek. Zapuszczam paznokcie, chcę by jeszcze ciut podrosły (by byłe ładne migdałki, ale nie szpony ) i bym mogła raczyć was jakimiś fajnymi zdobieniami, bo zamierzam zacząć ćwiczyć i ćwiczyć jak podrosną! Na razie zamówiłam sobie pare pięknych lakierów, żeby poćwiczyć perfekcyjne malowanie zanim wezmę się za zdobienia
Oto jak podrosły (oceńcie proszę czy to szybko czy normalnie?) :
[/QUOTE]

Lepiej by było ocenić na niepomalowanej płytce. Czy szybko czy normalnie musisz sama ocenić, bo u każdego to inaczej wygląda Np. ja po takim czasie miałabym o wiele dłuższe więc chyba kwestia osobnicza
Najważniejsze, że bardzo ładnie wyglądają
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 16:16   #1609
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Zgodnie z prośbą Miramej wstawiam golaski Jak wspomniałam, przyrost na palcach serdecznych jest moją olejową zmorą. I te bardziej przezroczyste fragmenty między białą końcówką a samą płytką.. Czasem ich nie ma, a czasem są.

Tak od siebie dodam, że chyba miniaturka zdjęcia lepiej się prezentuje niż w powiększeniu. Nie mam niestety aparatu, jedyny jaki posiadam to ten w telefonie, który robi w miarę ładne zdjęcia tylko w świetle dziennym
Na golaskach widać, jak długą drogę przeszłaś Super są, trochę podobne do moich, ale Twoje są lepsze, bo równe, a moje środkowe się ociągają z przyrostem Zazdroszczę, bo masz już czym się pochwalić i co pomalować Ile już olejujesz?
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 17:04   #1610
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Zgodnie z prośbą Miramej wstawiam golaski Jak wspomniałam, przyrost na palcach serdecznych jest moją olejową zmorą. I te bardziej przezroczyste fragmenty między białą końcówką a samą płytką.. Czasem ich nie ma, a czasem są.
, świetne są Napiszesz mi, jak piłowałaś?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 18:20   #1611
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Na golaskach widać, jak długą drogę przeszłaś Super są, trochę podobne do moich, ale Twoje są lepsze, bo równe, a moje środkowe się ociągają z przyrostem Zazdroszczę, bo masz już czym się pochwalić i co pomalować Ile już olejujesz?
U mnie serdeczne się ociągają, leniuchy jedne! Może nieświadomie częściej pod nimi grzebię? Olejuję od sierpnia, po lipcowych praktykach w salonie moje paznokcie były koszmarem i postanowiłam sobie, że je naprawię. Obawiałam się spania w rękawiczkach w takie upały, ale praktycznie w ogóle nie odczułam różnicy

Cytat:
Napisane przez Miramej
, świetne są Napiszesz mi, jak piłowałaś?
Teraz piłuję po prostu na prosto. Mam jeszcze zwyczaj podpiłowywania boków, mimo dość ładnych tuneli Kiedy są dłuższe, piłuję na coraz bardziej okrągło. Mam krótkie palce i długie kwadraty chyba źle by wyglądały. Chciałabym nauczyć się piłować w migdały
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 21:28   #1612
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
U mnie serdeczne się ociągają, leniuchy jedne! Może nieświadomie częściej pod nimi grzebię? Olejuję od sierpnia, po lipcowych praktykach w salonie moje paznokcie były koszmarem i postanowiłam sobie, że je naprawię. Obawiałam się spania w rękawiczkach w takie upały, ale praktycznie w ogóle nie odczułam różnicy


Teraz piłuję po prostu na prosto. Mam jeszcze zwyczaj podpiłowywania boków, mimo dość ładnych tuneli Kiedy są dłuższe, piłuję na coraz bardziej okrągło. Mam krótkie palce i długie kwadraty chyba źle by wyglądały. Chciałabym nauczyć się piłować w migdały
No to szybko poszło, takie efekty w niedługim czasie Moje się ociągają, bo były krzywo obcinane latami, boczny wał musi mi się odbudować, bo nie są równe Te naturalnie dłuższe przyrosły szybko, kciuki i wskazujące mam do końca palca

Ja piłuję na prosto odkąd zaczęłam olejowanie i też kiedyś podpiłowywałam boki Ale teraz rzadko, pilnuję się.

Staram się sumiennie olejować paznokcie u stóp i jestem prawie pewna, że po dwóch miesiącach widzę pierwsze efekty
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 07:19   #1613
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
No to szybko poszło, takie efekty w niedługim czasie Moje się ociągają, bo były krzywo obcinane latami, boczny wał musi mi się odbudować, bo nie są równe Te naturalnie dłuższe przyrosły szybko, kciuki i wskazujące mam do końca palca

Ja piłuję na prosto odkąd zaczęłam olejowanie i też kiedyś podpiłowywałam boki Ale teraz rzadko, pilnuję się.

Staram się sumiennie olejować paznokcie u stóp i jestem prawie pewna, że po dwóch miesiącach widzę pierwsze efekty
Dobrze że szybko poszło, bo paznokcie były tragiczne.. Ciągle się łamały, rozdwajały, rękawiczki przy robocie w salonie mało pomagały. Praktyki w salonie kosmetycznym a miałam zniszczone ręce, coś tu jest nie halo

Kurczę, też będę musiała powstrzymywać od podpiłowywania boków, bo czasem zrobię o jedno pociągnięcie pilnikiem za dużo i już średnio to wygląda. A paznokcie u stóp olejujesz na noc + skarpetki?
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 09:42   #1614
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Mam do was pytanie, idzie wiosna i mocne słońce a używam kwasu hialuronowego, nie przebarwi mi się skóra?
Drugie pytanie, dawkowanie kwasu, ile go dawać na obie dłonie i paznokcie? bo na moim opakowaniu nie pisze, w sklepach pisze że kropla, ale jaka duża ta kropla? bo ja tak na chybił trafił, ale boję się że mogę sobie zaszkodzić. Bo to w końcu kwas, sama nazwa groźnie brzmi, mam mętlik w głowie.

Edytowane przez Sylwia1900r
Czas edycji: 2016-03-07 o 10:45
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 12:10   #1615
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie, idzie wiosna i mocne słońce a używam kwasu hialuronowego, nie przebarwi mi się skóra?
Drugie pytanie, dawkowanie kwasu, ile go dawać na obie dłonie i paznokcie? bo na moim opakowaniu nie pisze, w sklepach pisze że kropla, ale jaka duża ta kropla? bo ja tak na chybił trafił, ale boję się że mogę sobie zaszkodzić. Bo to w końcu kwas, sama nazwa groźnie brzmi, mam mętlik w głowie.
kwas kwasowi nierówny. hialuronowym na pewno nie wypalisz sobie skóry, ani nie nabawisz się przebarwień. Testuj, sprawdź, jaka ilość się najlepiej wchłonie ;-)
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 12:25   #1616
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Dobrze że szybko poszło, bo paznokcie były tragiczne.. Ciągle się łamały, rozdwajały, rękawiczki przy robocie w salonie mało pomagały. Praktyki w salonie kosmetycznym a miałam zniszczone ręce, coś tu jest nie halo

Kurczę, też będę musiała powstrzymywać od podpiłowywania boków, bo czasem zrobię o jedno pociągnięcie pilnikiem za dużo i już średnio to wygląda. A paznokcie u stóp olejujesz na noc + skarpetki?
No tak, w takim zawodzie zadbane dłonie to podstawa

Tak, najczęściej na noc, obowiązkowo też po prysznicu, bo mam mocno chlorowaną wodę w domu. Ale bez skarpetek, wkraplam olej pipetą i masuję paluchy aż się wchłonie
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 12:51   #1617
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
kwas kwasowi nierówny. hialuronowym na pewno nie wypalisz sobie skóry, ani nie nabawisz się przebarwień. Testuj, sprawdź, jaka ilość się najlepiej wchłonie ;-)
Dziękuję, uspokoiłaś mnie.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 13:00   #1618
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
No tak, w takim zawodzie zadbane dłonie to podstawa

Tak, najczęściej na noc, obowiązkowo też po prysznicu, bo mam mocno chlorowaną wodę w domu. Ale bez skarpetek, wkraplam olej pipetą i masuję paluchy aż się wchłonie
Co prawda w salonie nie zamierzam pracować, ale praktyki są obowiązkowe, więc trzeba przeżyć Kurczę, parę razy olejowałam paznokcie u stóp i chyba do tego wrócę, bo boczne wały są tak koszmarnie suche że nawet nie chcę na nie patrzeć..
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 07:39   #1619
jusia_dor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 80
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Hej dziewuszki Czy któraś z Was stosowała na pazury Olej Wellness & Beauty z Jojoba i masło shea? Były jakieś pozytywne efekty?
jusia_dor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 08:55   #1620
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez jusia_dor Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki Czy któraś z Was stosowała na pazury Olej Wellness & Beauty z Jojoba i masło shea? Były jakieś pozytywne efekty?
Ja, ja! Skórki ładne, ale z przyrostem kiepściutko niestety, przynajmniej u mnie
__________________
7/2016


Picie pokrzywy od 25.03.2016
Pantotenian wapnia od 25.03.2016
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.