MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 20:44   #1
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117

MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą


hej dziewczyny
nie znalazłam na forum medycznym dentysty wiec zakładam wątek tutaj,
nurtuje mnie taki problem nie mogę używac pasty do mycia zębów, bo mnie po niej głowa boli , czy Waszym zdaniem mogę myc zęby 2 razy dziennie samą szczoteczką i nitką dentystyczną i płukac do tego szałwią ? co Wy o tym myslicie? jakby nie bylo szczoteczka zmyje osad a szałwia zniszczy bakterie a o to przeciez chodzi w pascie, wybielanie mnie nie interesuje, dodam ze próbowalam innych sposobów m.in sól, glinka nawet naturalne pasty dla dzieci i efekt taki sam
doradzcie mi coś
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 20:48   #2
Sibbyl
Zadomowienie
 
Avatar Sibbyl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 487
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

A jesteś pewna, że głowa boli Cię od pasty? Może to jakiś składnik tak wpływa, np. fluor? Idź do dentysty, on Ci coś doradzi. Nie wydaje mi się, żeby sama szczoteczka i nitka wystarczyły...
Sibbyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 20:48   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

Wypróbowałaś wszystkie pasty ?mysle ,że to pytanie do swojego dentysty a i warto zbadac co powoduje ból głowy .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 21:08   #4
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

ja po prostu przesadzałam z iloscią pasty i czasem mycia zębów, strułam się fluorem, po odstawieniu pasty zaczely mi powoli objawy ustepowac, przyjmowalam duzo magnezu bo fluor nie przepuszcza magnezu i zaczelam myc zęby solą i na początku bylo spoko tylko ze znowu mi cos odbilo i zaczelam dlugo szorowac te zęby i znowu bóle się zaczely, dodam za na początku był to ból górnej szczęki a teraz boli mnie głowa, myślę zeby dac parę miesięcy odpocząc tej szczęce i myc ją samą szczoteczką z tym ze ja rozpieniam własną slinę uzywam nici a na koniec płukam szłwią która zabija bakterie, o próchnicę się nie martwię bardziej chodzi mi o kamien i jakies zapalenie ale chyba przy szalwi to niemozliwe bo szalwia dziala przeciwzapalnie
nie mogę po prostu nic wcierac w szczęke
dodam ze od tygodnia tak robię i zaden kamien mi się nie odkłada

Edytowane przez tipsara
Czas edycji: 2010-10-04 o 21:11
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 21:29   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

To ile ty tej pasty zjadałaś ?
myślisz ,że po tygodniu odłoży ci się kamień ?

byłas u dentysty ?bo to podstawowe pytanie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 21:31   #6
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

kup sobie pastę bez fluoru
Ziaja ma taką w ofercie
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 21:43   #7
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

Przecież są pasty bez fluoru..
Już mnie uprzedzono

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2010-10-04 o 21:44
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 21:43   #8
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

dziewuszki wszystkie naldelikatniejsze pasty bez fluoru wypróbowałam

Edytowane przez tipsara
Czas edycji: 2010-10-04 o 21:44
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 22:07   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

pasty dla dzieci nie maja fluoru
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 22:14   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

Cytat:
Napisane przez tipsara Pokaż wiadomość
dziewuszki wszystkie naldelikatniejsze pasty bez fluoru wypróbowałam

coś wymyślasz ,byłaś z tym problemem u dentysty bo jakoś się nie doczekałam odp.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 22:27   #11
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

wypróbuj pasę Yotuel z ksylitolem. ok 30 zetów, ale bardzo dobrze czyści, nie trzeba nakładać dużo. Ma enzymy, które ułatwiają rozpuszczanie osadów. ja kupuję w aptece. Możesz też wypróbować proszek do mycia zębów.
Słyszałam, że past mają dużo cukru w składzie i nie do końca chronią prze próchnicą... Dużo zależy od diety. Ponoć zjedzenie jabłka przed snem jest lepze, bo zawera ono substancje , ktore zwalczają bakterie w jamie ustnej. Ale dentyści jakoś nie są zbyt skorzy do udzielania tego typu porad. Wiadomo, jest klientela, jest kasa.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 22:46   #12
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

ksylitol tez jest substancja slodzaca
zapewniam, ze jablko nie jest tak dobra metoda jak metoda tradycyjna => szczoteczka i pasta.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 23:09   #13
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

idź do terapuety -bo cudowanie z pastami tu nie pomoże dopóki nie pozbędizesz się niezdrowych nawyków
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 23:10   #14
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

Mozesz po prostu rzuc gume czesciej, zeby myc rano z pasta a wieczorem bez pasty, tylko tak z 10-20 min pozuc te gume.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 01:05   #15
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

tylko, że fluor jest dodawany też do wody.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 07:47   #16
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

Były jeszcze do niedawna dostępne tabletki z fluorem (Zymafluor) dla dzieci i dorosłych. I moja stomatolog powiedziała mi, że dawka toksyczna (sama sobie to przeliczała, żeby była jasność) to ponad szklanka tabletek A wyliczenia robiła stąd, że jakiś maluch znajomej zeżarł na raz całe opakowanie, bo znalazł i posmakowało
Czy naprawdę uważasz, że może Ci zaszkodzić fluor z niewielkiej ilości pasty?
BTW, gdzieś mi się obiło o uszy, że szałwia stosowana w nadmiarze przyciemnia szkliwo
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 07:59   #17
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

Cytat:
Napisane przez tipsara Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
nie znalazłam na forum medycznym dentysty wiec zakładam wątek tutaj,
nurtuje mnie taki problem nie mogę używac pasty do mycia zębów, bo mnie po niej głowa boli , czy Waszym zdaniem mogę myc zęby 2 razy dziennie samą szczoteczką i nitką dentystyczną i płukac do tego szałwią ? co Wy o tym myslicie? jakby nie bylo szczoteczka zmyje osad a szałwia zniszczy bakterie a o to przeciez chodzi w pascie, wybielanie mnie nie interesuje, dodam ze próbowalam innych sposobów m.in sól, glinka nawet naturalne pasty dla dzieci i efekt taki sam
doradzcie mi coś
Są specjalne szczotki którymi można myć zęby bez pasty, nie napiszę teraz na jakiej zasadzie działają, ale spytam męża i dopiszę ,jak ciebie to zainteresuje.
Teraz mogę tylko napisać,że szczotki nie są dostępne w sprzedaży w Polsce,chyba że na allegro i kosztują ok.20$.

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
wypróbuj pasę Yotuel z ksylitolem. ok 30 zetów, ale bardzo dobrze czyści, nie trzeba nakładać dużo. Ma enzymy, które ułatwiają rozpuszczanie osadów. ja kupuję w aptece. Możesz też wypróbować proszek do mycia zębów.
Słyszałam, że past mają dużo cukru w składzie i nie do końca chronią prze próchnicą... Dużo zależy od diety. Ponoć zjedzenie jabłka przed snem jest lepze, bo zawera ono substancje , ktore zwalczają bakterie w jamie ustnej. Ale dentyści jakoś nie są zbyt skorzy do udzielania tego typu porad. Wiadomo, jest klientela, jest kasa.
Ale jabłko ma w sobie też cukier i kwasy które niszczą szkliwo
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 08:05   #18
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

Idź do sklepu ze zdrową zywnością - dostaniesz przeróżniste pasty do zębów bez fluoru. Podejrzewam że na KWC również znajdziesz opinie co do tych past.

Ksylitol tak na marginesie zapobiega próchnicy, a w jabłku jest cukier o nazwie fruktoza, więc może bielsze ale niekoniecznie zdrowsze te ząbki będą.

Edytowane przez żurawinka
Czas edycji: 2010-10-05 o 08:07
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 09:44   #19
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Idź do sklepu ze zdrową zywnością - dostaniesz przeróżniste pasty do zębów bez fluoru. Podejrzewam że na KWC również znajdziesz opinie co do tych past.

Ksylitol tak na marginesie zapobiega próchnicy, a w jabłku jest cukier o nazwie fruktoza, więc może bielsze ale niekoniecznie zdrowsze te ząbki będą.
O tym, że ksylitol zapobiega to wiem. Czytałam dużo publikacji na ten temat. Jest ogólnie zdrowszy od sacharozy i innych słodzików. Jeżeli chodzi o jabłko, to sama już nie wiem... wiem, że w niektórych owocach ksylitol też występuje - maliny, jagody i inne jagodowe. Może więc w jabłku też? Trzeba podejść do tego naukowo.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 13:54   #20
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

a może głowa cię boli od nadmiernego szorowania
z pastą szorujesz bardziej i dłużej a bez pasty normalnie, czy tak

ciężko mi uwierzyć że głowa boli od pasty, c o to ma do głowy, nawet jak odrobinę połkniesz to to przewód pokarmowy, do głowy nie dochodzi
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 14:52   #21
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

[QUOTE=tinpanalley;2249112 3]Ponoć zjedzenie jabłka przed snem jest lepze, bo zawera ono substancje , ktore zwalczają bakterie w jamie ustnej. Ale dentyści jakoś nie są zbyt skorzy do udzielania tego typu porad. QUOTE]

Obawiam się,że to chyba nie jest prawda,ale podkreślam! Znawczynią nie jestem także mogę się mylić. Kiedyś mówili o tym w TV i nawet czytałam w gazecie,że jabłka źle wpływają na naszą jamę ustną,bo wydzielają jakieś tam kwasy itp. podobnie jest z cytrusami i sokami tego typu.

Autorko,a zbadałaś przycznę bólu głowy? Możesz się myślić co do fluoru. Ja kiedyś myłam zęby 2 razy dziennie i po założeniu aparatu musiałam zwiększyć liczbę szorowań i w dodatku zakupiłam sobie jeszcze przeróżne elmexy,płyny do płukania ust itp.
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 15:09   #22
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

uzywalam tubke pasty w ciągu krótkiego czasu i tak przez długi okres bardzo dlugo mylam zęby ,strułam się fluorem miałam białe plamy na zębach , to byla fluoroza oprócz tego miałam bardzo bolesne skurcze których nie dało się wytrzymac zaburzenia widzenia takie uczucia jak niedowłady słabo mi się robiło, miałam cały organizm struty fluorem dodam ze pasty nie plykalam, kiedy odstwailam paste objawy zaczely ustępowac a po magnezie całkiem wrócialm do normy ale pozostał problem mycia zebów bo jak myłam po tym zęby pastą lavery jedną z najdelikatniejszych to mnie szczęka bolała wiec zaczełam myc zęby solą ale sól tez przedawkowalam
jezeli od mycia zebów mialam caly organizm struty to się nie dziwcie ze boli mnie szczęka która miała największy kontakt z chemią
moja szczęka nie toleruje po prostu zadnych substancji nawet takich z naturalnej pasty
to jest tak jak z zatruciem np zołądka jesli się zatrujesz musisz przez kilka dni jesc kleik i flipsy, a to była silna trucizna w nadmiarze ten fluor
wiec skumulowany w szczęce fluor w toksycznych dawkach powoduje zatrucie i szczeka nie toleruje zadnych innych substancji
u dentysty byłam na początku nie wierzyła mi ale jak jej opowiedzialam ile tej pasty uzywalam i jakie mialam objawy to przyznala ze jest to mozliwe ale nie byla w stanie powiedziec mi czy wystarczy myc zeby samą sczoteczką powiedziala ze nie wie
a ból ze szczęki po umyciu zebów nawet delikatną pastą i delikatnie myjąc promieniuje na calą głowę i wtedy czuje się jakby grypa mnie brala i po dwóch dniach zaczyna mnie gardło bolec kiedy myje zeby szczoteczką i płukam szałwią wszystko jest ok
rozpieniam ślinę myje tez język nitka i szalwia i powiem wam ze jeszcze przed płukaniem szalwią czuje swiezosc jak po umyciu pastą
co do terapeuty faktycznie powinnam się wybrac choc ja zaczelam myc zeby w nadmiarze po usuwaniu ósemek
Droga Kalina121 jesli mozesz napisz proszę o szczegółach odnosnie tej szczoteczki
a jelsi chodzi o jabłko to mozna zjesc 20 min przed myciem zebów bo podobno zbiera płytkę bakteryjną i przygotowuje zęby do mycia

Edytowane przez tipsara
Czas edycji: 2010-10-05 o 15:10
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 15:12   #23
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

Moze tu coś znajdziesz:http://www.dentylium.pl/elektryczne-c-47_35.html
do tego wybralabym sie do alergologa.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 15:13   #24
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

[QUOTE=wyszukiwarka;224999 66]
Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
Ponoć zjedzenie jabłka przed snem jest lepze, bo zawera ono substancje , ktore zwalczają bakterie w jamie ustnej. Ale dentyści jakoś nie są zbyt skorzy do udzielania tego typu porad. QUOTE]

Obawiam się,że to chyba nie jest prawda,ale podkreślam! Znawczynią nie jestem także mogę się mylić. Kiedyś mówili o tym w TV i nawet czytałam w gazecie,że jabłka źle wpływają na naszą jamę ustną,bo wydzielają jakieś tam kwasy itp. podobnie jest z cytrusami i sokami tego typu.

Autorko,a zbadałaś przycznę bólu głowy? Możesz się myślić co do fluoru. Ja kiedyś myłam zęby 2 razy dziennie i po założeniu aparatu musiałam zwiększyć liczbę szorowań i w dodatku zakupiłam sobie jeszcze przeróżne elmexy,płyny do płukania ust itp.
jesli chodzi o cytrusy to z nimi jest tak równiez z jablkami ze po zjedzeniu przez 20 min nie mozna umyc zebó bo mozna szkliwo uszkodzic , najlepiej od razu po zjedzeniu przepłukac zęby wodą
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 16:08   #25
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

fluor jest dodawany także do wody pitnej, właśnie oficjalnie po to, by przeciwdziałać próchnicy, to co Ty kobieto pijesz , samą mineralną?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 16:39   #26
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

Przypomina mi się "dobrodziejstwo" w szkołach w postaci fluoryzacji... A może na kilka dni przestaniesz myć zęby? Chciałabym lepiej doradzić, niestety nie jestem stolatologiem, oni powinni takie rzeczy wiedzieć.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 18:04   #27
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

A ja gdzieś czytałam o myciu zębów mydłem. O tutaj np. (nie wiem,czy mogę wkleić link), w goglach wpisz : mycie zębów mydłem, pierwsza strona jaka się pojawia.
Sama nie spróbuję
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 18:50   #28
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: MYCIE ZĘBÓW w zgodzie z naturą

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Przypomina mi się "dobrodziejstwo" w szkołach w postaci fluoryzacji... A może na kilka dni przestaniesz myć zęby? Chciałabym lepiej doradzić, niestety nie jestem stolatologiem, oni powinni takie rzeczy wiedzieć.

Fluoryzacja w szkolach jest nadal

Blee pamiętam swoje brrr

Obecnie sama przeprowadzam fluoryzację raz w tygodniu w domu .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.