Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-07, 12:22   #421
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Vril dziękuję za ogromny wkład pracy
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 20:08   #422
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

oj Vrill
juz się przyzwyczaiłam ze tobie zgłaszam złe posty

Bardzo cenie sobie twoja prace tutaj, i mam nadzieje ze będziesz nadal się udzielać
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 22:20   #423
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziekuje
Jestem, jestem, bede wpadac na watki, mniej regularnie ale bede
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 14:50   #424
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja mam pytanie do dziewczyn bardziej orientujących się ode mnie w minerałach
Czy są jeszcze jakieś inne podkłady mineralne w kompakcie oprócz Everyday Minerals, które akurat znam, a marzy mi się coś nowego
Czy Ktoś ma jakieś porównianie w takowych kompaktach, bo nie lubi jak ja sypańców?
Przepraszam, jeśli piszę w złym miejscu^^

Edytowane przez tompola
Czas edycji: 2011-04-08 o 14:52
tompola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 15:56   #425
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie do dziewczyn bardziej orientujących się ode mnie w minerałach
Czy są jeszcze jakieś inne podkłady mineralne w kompakcie oprócz Everyday Minerals, które akurat znam, a marzy mi się coś nowego
Czy Ktoś ma jakieś porównianie w takowych kompaktach, bo nie lubi jak ja sypańców?
Przepraszam, jeśli piszę w złym miejscu^^
Witaj w klubie ja też nie lubię sypańców. Polecam Ci Pur Minerals - REWELACJA! zobacz opinie na youtubie, lubie tez z amazing cosmetics - velvet mineral. Co do pierwszych - mam 2 odcienie - Light i golden medium, golden mogę wymienić z kimś - jeśli ma ochotę przetestować.
Jeśli chodzi o porównanie z EDM - miałam kiedyś prasowańca i on warzył mi się na buzi 2 3 min po nałożeniu i wyglądałam strasznie. Po purminerals i velvet - NIKT nie powie, że masz make up na twarzy = sprawdzone na TŻ
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________

Edytowane przez efelka
Czas edycji: 2011-04-08 o 15:57
efelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 19:34   #426
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Kochana Efelko...z nieba mi spadłaś Biegnę do Ciebie na Pw
tompola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 07:23   #427
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, pytałam na innym wątku, ale nie jest tak popularny jak ten :P i wątpię czy tam mi ktoś odpowie.
Czy kolory EDM zmieniły nazwy? Kończy mi się mój soft butter peach i nie mogę go znaleźć na all :/. Jeśli zmieniły się nazwy to możecie mi powiedzieć jaki jest teraz jego odpowiednik? Albo polecić jakiś podkład dostępny teraz na all (bo nie wierzę, że w sklepach stacjonarnych coś godnego uwagi się znajdzie), który może mieć podobny kolor? Chodzi o coś bardzo jasnego w ciepłej tonacji.
Z góry dziękuję
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 11:55   #428
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Widziałyście? co za ceny! przecież lucy, moew i inne są tańsze niż nasze polskie
http://bellaterra.pl/default/makijaz...klad-mineralny
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 17:37   #429
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Widziałyście? co za ceny! przecież lucy, moew i inne są tańsze niż nasze polskie
http://bellaterra.pl/default/makijaz...klad-mineralny
Noooo, ciekawe kto to kupuje
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 17:56   #430
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny mam pytanie:

1. próbowałam już kilkanaście próbek podkładów różnych firm, różnych formuł i każdy taki podkład zostawia na mojej skórze takie pudrowe wykończenie.
Jakiej formuły czy może marki powinnam spróbować?
Ręce idzie załamać, gdyż chcąc sobie zafundować lekki, naturalny look, koniec końców wyglądam jak stara pudernica

2. Czy myślicie, że połączenie podkładów mineralnych z kremem, którego używam na dzień to dobry pomysł? Nie chciałabym wyrzucać podkładów, które mam, a przez to pudrowe wykończenie nie mogę ich używać.
Boję się trochę, że kiedy krem się "wsyśnie" w skórę to tak czy siak zostanie tylko proszek.
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:04   #431
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie:

1. próbowałam już kilkanaście próbek podkładów różnych firm, różnych formuł i każdy taki podkład zostawia na mojej skórze takie pudrowe wykończenie.
Jakiej formuły czy może marki powinnam spróbować?
Ręce idzie załamać, gdyż chcąc sobie zafundować lekki, naturalny look, koniec końców wyglądam jak stara pudernica

2. Czy myślicie, że połączenie podkładów mineralnych z kremem, którego używam na dzień to dobry pomysł? Nie chciałabym wyrzucać podkładów, które mam, a przez to pudrowe wykończenie nie mogę ich używać.
Boję się trochę, że kiedy krem się "wsyśnie" w skórę to tak czy siak zostanie tylko proszek.
A próbowałaś gotowy makijaż spryskać hydrolatem? Ja zawsze psikam hydrolatem i chusteczką delikatnie przyciskam [nie wiem jak to opisać ]. A próbowałaś minerałów Lucy Minerals?
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 18:20   #432
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

ceith, a jaką ilosc minerałów nakladasz?
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 20:22   #433
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Tak się zastanawiam warto zamawiać te osłonki na pędzle na pędzle dooczne? Brush Guard jest teraz na promocji i na pewno biorę Variety Pack i myślę nad Shadow/Liner Pack Doradzi któraś?
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 21:00   #434
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
A próbowałaś gotowy makijaż spryskać hydrolatem? Ja zawsze psikam hydrolatem i chusteczką delikatnie przyciskam [nie wiem jak to opisać ]. A próbowałaś minerałów Lucy Minerals?
Nie, nie próbowałam. A może być tonik zamiast hydrolatu, lub woda mineralna?
Próbowałam Lucy, w formułam OCS, LL i zwykłej - wszędzie to samo.

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
ceith, a jaką ilosc minerałów nakladasz?
Julianka, taką, żeby krycie mnie zadowalało. Różnie to bywa.

Proszę jeszcze o jakieś rady odnoście tego:
Cytat:
2. Czy myślicie, że połączenie podkładów mineralnych z kremem, którego używam na dzień to dobry pomysł? Nie chciałabym wyrzucać podkładów, które mam, a przez to pudrowe wykończenie nie mogę ich używać.
Boję się trochę, że kiedy krem się "wsyśnie" w skórę to tak czy siak zostanie tylko proszek.
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 21:19   #435
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Julianka, taką, żeby krycie mnie zadowalało. Różnie to bywa.
No to pewnie nakładasz za dużo i stąd pudrowy efekt Mozesz tez spróbować korektora mineralnego, na te miejsca ktore wymagaja wiekszego krycia.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 21:41   #436
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Mam akurat problem z wiecznie czerwoną naczynkową cerą (pod oczami zwłaszcza) i musiałabym sobie nawalić korektor na pół twarzy
A ten pudrowy efekt jest już po pierwszej warstwie, także nie jest to wina ilości

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

O właśnie, apropo naczynkowej cery - myślicie, że zielona mika sprawdziłaby się na całą twarz (albo największe skupiska czerwieni) pod podkład jako taka hmm baza?
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 21:59   #437
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Vrill, dzieki za wklad!

Ja tez sie przyzwyczailam ze czuwasz.........
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 22:02   #438
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ceith, spróbuj zielonego korektora. Np. tego . Mint z edm tez lubiłam ale tylko w tej starej wersji. Nie wiem jak z zieloną mika, ale podejrzewam ze nie spisałaby sie dobrze w tej roli bo miki najczesciej są blyszczące
wiesz, ja tez klade korektor na pol twarzy - czasem nawet na dwie trzecie i daje to o wiele naturalniejszy look niz przy kilku wartswach podkładu.
Spróbuj tez tej metody spryskiwania makijażu wodą na koniec - moze byc mineralna w atomizerze, moze byc kupiona w aptece termalna co ci wygodniej. I kladź naprawde cienkie wartswy prochów, moim zdaniem to jest tylko złudne przekonanie ze kladąc wiecej proszku, wiecej przykryjesz. (wiem co mówie, mam co kryć...)
I zanim stwierdzisz ze to nie mozliwe, spróbuj zrobic makijaz minimalistycznie a potem sprawdzić go jak wygląda przed lustrem co najmniej przy czterech róznych oknach, w lazience, w przedpokoju i gdzie jeszcze sie da....
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 00:37   #439
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Witajcie,

jestem początkującą w tym temacie na razie nie używałam żadnego mineralnego podkładu,

po wielu latach natknęłam się na Bare Minerals i w porównaniu z innymi wypadł najlepiej jednak to jeszcze nie jest to dlatego postanowiłam się przełamać i poszukać czegoś naprawdę rewelacyjnego

mam skórę nadwrażliwą, z lekkim rumieniem, płytko unaczynioną, mieszaną z pojawiającymi się od czasu do czasu "niespodziankami" największy problem to mega pory

BM miałam odcień Fairly Light i uważam że jest ok (((choć czasami zastanawiam się czy nie powinnam mieć Golden Fair ze względu na żółtą skórę w okolicy oczu a właściwie dookoła oczu widać na fotce))) ale szukam zatem podobnego odcienia ale innej formuły jakby to powiedzieć mniej takiej suchej proszkowej bo coś zaczyna mi ona nie służyć

dodaje fotki pierwsze są w świetle dziennym dalsze w nocnym ale się nie przerażajcie tylko pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201104204425.jpg (98,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201104204428.jpg (108,6 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201104214451-crop.jpg (80,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (18,1 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez Wojowniczka_
Czas edycji: 2011-04-28 o 00:40
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 00:59   #440
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie:
próbowałam już kilkanaście próbek podkładów różnych firm, różnych formuł i każdy taki podkład zostawia na mojej skórze takie pudrowe wykończenie.
może to idiotyczne pytanie, ale ...próbowałaś pod minerały nałożyć jakiś inny, treściwszy krem? wg moich obserwacji ten sam podkład wygląda inaczej pod lekkim kremem nawilżającym, a inaczej pod półtłustym, etc. różnica jest zauważalna do tego stopnia, że po użyciu pod minerały kremu półtłustego jednej firmy świeciłam się po godzinie, kiedy przy tej samej formule innej firmy mogłam całkowicie zrezygnować z pudru wykończeniowego, bo sam podkład wyglądał idealnie...
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 19:16   #441
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
Witajcie,

jestem początkującą w tym temacie na razie nie używałam żadnego mineralnego podkładu,

po wielu latach natknęłam się na Bare Minerals i w porównaniu z innymi wypadł najlepiej jednak to jeszcze nie jest to dlatego postanowiłam się przełamać i poszukać czegoś naprawdę rewelacyjnego

mam skórę nadwrażliwą, z lekkim rumieniem, płytko unaczynioną, mieszaną z pojawiającymi się od czasu do czasu "niespodziankami" największy problem to mega pory

BM miałam odcień Fairly Light i uważam że jest ok (((choć czasami zastanawiam się czy nie powinnam mieć Golden Fair ze względu na żółtą skórę w okolicy oczu a właściwie dookoła oczu widać na fotce))) ale szukam zatem podobnego odcienia ale innej formuły jakby to powiedzieć mniej takiej suchej proszkowej bo coś zaczyna mi ona nie służyć

dodaje fotki pierwsze są w świetle dziennym dalsze w nocnym ale się nie przerażajcie tylko pomóżcie
Przepraszam, że tak bez wstępów, ale czy byłaś u endokrynologa? Wydaje mi się, że zarówno pory jak, jak i błyszczenie się twarzy, to nie jest Twoja "uroda" a efekt zaburzonej gospodarki hormonalnej, patrząc po włoskach na twarzy.
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 22:00   #442
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
Witajcie,

jestem początkującą w tym temacie na razie nie używałam żadnego mineralnego podkładu,

po wielu latach natknęłam się na Bare Minerals i w porównaniu z innymi wypadł najlepiej jednak to jeszcze nie jest to dlatego postanowiłam się przełamać i poszukać czegoś naprawdę rewelacyjnego

mam skórę nadwrażliwą, z lekkim rumieniem, płytko unaczynioną, mieszaną z pojawiającymi się od czasu do czasu "niespodziankami" największy problem to mega pory

BM miałam odcień Fairly Light i uważam że jest ok (((choć czasami zastanawiam się czy nie powinnam mieć Golden Fair ze względu na żółtą skórę w okolicy oczu a właściwie dookoła oczu widać na fotce))) ale szukam zatem podobnego odcienia ale innej formuły jakby to powiedzieć mniej takiej suchej proszkowej bo coś zaczyna mi ona nie służyć

dodaje fotki pierwsze są w świetle dziennym dalsze w nocnym ale się nie przerażajcie tylko pomóżcie
Mam coś z kartą graficzną, więc kolory na moim monitorze są nieco przekłamane, ale i tak wydaje mi się, że wszelkie neutrale bez wybijających się tonów będą Ci pasować. Obwódkami oczu się na pewno nie kieruj; zawsze patrz na kolor dekoltu i szyi.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 03:46   #443
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak bez wstępów, ale czy byłaś u endokrynologa? Wydaje mi się, że zarówno pory jak, jak i błyszczenie się twarzy, to nie jest Twoja "uroda" a efekt zaburzonej gospodarki hormonalnej, patrząc po włoskach na twarzy.
nigdy nie byłam :/ pory i błyszczenie to pozostałość po wieloletnim ZŁYM "leczeniu" przez antylekarzy trądziku młodzieńczego teraz również jestem leczona ale u dr estetycznego - jest lepiej ale po ponad 10 latach pomyłek trudno doprowadzić skórę do stanu sprzed :

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Mam coś z kartą graficzną, więc kolory na moim monitorze są nieco przekłamane, ale i tak wydaje mi się, że wszelkie neutrale bez wybijających się tonów będą Ci pasować. Obwódkami oczu się na pewno nie kieruj; zawsze patrz na kolor dekoltu i szyi.
dziękuję ale chciałam się doradzić w sprawie jakie konkretnie minerały nie są takie "suche" czytałam i mówiono mi że Lucy ale tam zupełnie nie wiem jaki kolor jest odpowiednikiem fairy light z BM jak i w innych jeśli są jeszcze takowe
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 11:33   #444
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
nigdy nie byłam :/ pory i błyszczenie to pozostałość po wieloletnim ZŁYM "leczeniu" przez antylekarzy trądziku młodzieńczego teraz również jestem leczona ale u dr estetycznego - jest lepiej ale po ponad 10 latach pomyłek trudno doprowadzić skórę do stanu sprzed :



dziękuję ale chciałam się doradzić w sprawie jakie konkretnie minerały nie są takie "suche" czytałam i mówiono mi że Lucy ale tam zupełnie nie wiem jaki kolor jest odpowiednikiem fairy light z BM jak i w innych jeśli są jeszcze takowe
Wojowniczko, też sądzę, żebyś poszła do endokrynologa. Ja byłam i się okazało, że mam androstendion podwyższony.
A jak Cię leczyli?
Radzę mieć dystans do lekarzy- trzeba samemu się doinformowywać.

No właśnie w Lucy będzie ciężko. Myślę, że to będzie mix paru kolorów. W Lumiere w Neutralach Cię widzę, ale tam neutrale to takie przygaszone beże. W Adorned with Grace- Peace.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 14:58   #445
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Wojowniczko, też sądzę, żebyś poszła do endokrynologa. Ja byłam i się okazało, że mam androstendion podwyższony.
A jak Cię leczyli?
Radzę mieć dystans do lekarzy- trzeba samemu się doinformowywać.

No właśnie w Lucy będzie ciężko. Myślę, że to będzie mix paru kolorów. W Lumiere w Neutralach Cię widzę, ale tam neutrale to takie przygaszone beże. W Adorned with Grace- Peace.
zaczynam się bać jeszcze tego brakuje żebym miała coś z hormonami ... wtedy to dopiero miałabym depresje
znacie jakiegoś dobrego endokrynologa w okolicach Katowic?

szukam jakiegoś podkładu nie takiego suchego bo strasznie zaczyna mi się ten Bare odcinać więc pomyślałam że coś w tą drugą stronę beże myślę że ok ja sama nie wiem jakich kolorów powinnam szukać ... wiem że napewno nie takie co wpadają w róż

a jaka baza i wykończenie do takiej skóry będzie najlepsza? zupełnie nie wiem co z tym robić chcę wyglądać normalnie nie ładnie a normalnie czyli mieć zdrową skórę a teraz choć mieć dobry makijaż




btw jeśli chodzi o moje leczenie to antybioty wszelakie plus ROA nic a nic nie pomagało , od 11 roku życia to trwa ... potem maści maści wysuszanie ... w lato jakieś lasery ale nie ipl bo wtedy nie było, wychodzenie na słońce a ochrony żadnej :/ nic nie wiedziałam nie było neta ufałam pani dr świetnej specjalistce z wieloma tytułami ...
od 11 roku życia do 25 ja nie miałam żadnego kremu nawilżającego ... choć zmieniłam dr i miałam inne to nadal było wysuszanie potem mi zdiagnozowano TR i się załamałam...

nie robiłam nic ... kupowałam jakieś nawilżające LRP i Avene a potem trafiłam do dr medycyny estetcznej na zabiegi IPL i peelingi migdalowe teraz mam mieć kawitacje lub oxybrazje - serie a na jesień to się zobaczy

Edytowane przez Wojowniczka_
Czas edycji: 2011-04-29 o 15:02
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 12:25   #446
YellowSun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Question Prośba, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże

Chcę sobie kupić podkład, ale przeszkadzają mi w tym dwie kwestie:
-posiadam ograniczone fundusze,
-nie mogę dobrać koloru.

Mam bardzo jasną cerę, bladą; ecru z niewielką ilością różu. Natomiast barwy podkładów, które testowałam, są jakieś żółtawe oraz niewiarygodnie ciemne. Ponadto konsystencja jest jakaś tłustawa, ciężka i nieciekawa.
Co mogłyby mi Panie polecić?

YellowSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 18:05   #447
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Prośba, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże

Hej!
Jesli nie stac Cie w chwili obecnej na kupno mineralow zaloz watek na Targowisku. Jesli masz jakies zbedne kosmetyki wrzuc je na wymiankowy.Napisz w watku ze w zamian poszukujesz mineralow na wyprobowanie do jasnej cery

Tez mam taka cere, wiec sama od siebie moge polecic mineraly Everyday Minerals i Lumiere, sa calkiem niezle.
Podaje Ci link na targowisko kosmetyczne

https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=10

Powodzenia na Forum

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2011-04-30 o 18:09
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 21:43   #448
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
zaczynam się bać jeszcze tego brakuje żebym miała coś z hormonami ... wtedy to dopiero miałabym depresje
znacie jakiegoś dobrego endokrynologa w okolicach Katowic?

szukam jakiegoś podkładu nie takiego suchego bo strasznie zaczyna mi się ten Bare odcinać więc pomyślałam że coś w tą drugą stronę beże myślę że ok ja sama nie wiem jakich kolorów powinnam szukać ... wiem że napewno nie takie co wpadają w róż

a jaka baza i wykończenie do takiej skóry będzie najlepsza? zupełnie nie wiem co z tym robić chcę wyglądać normalnie nie ładnie a normalnie czyli mieć zdrową skórę a teraz choć mieć dobry makijaż




btw jeśli chodzi o moje leczenie to antybioty wszelakie plus ROA nic a nic nie pomagało , od 11 roku życia to trwa ... potem maści maści wysuszanie ... w lato jakieś lasery ale nie ipl bo wtedy nie było, wychodzenie na słońce a ochrony żadnej :/ nic nie wiedziałam nie było neta ufałam pani dr świetnej specjalistce z wieloma tytułami ...
od 11 roku życia do 25 ja nie miałam żadnego kremu nawilżającego ... choć zmieniłam dr i miałam inne to nadal było wysuszanie potem mi zdiagnozowano TR i się załamałam...

nie robiłam nic ... kupowałam jakieś nawilżające LRP i Avene a potem trafiłam do dr medycyny estetcznej na zabiegi IPL i peelingi migdalowe teraz mam mieć kawitacje lub oxybrazje - serie a na jesień to się zobaczy
Widzę, że cera sporo przeszła. Nie masz dużo do krycia, jedynie może być problem z warzeniem się podkładu, bo z tego co widzę masz tłustą cerę, choć to może być efekt po jakimś kremie. Szukaj neutralnych kolorów- bez wybijających się tonów.
Lucy może Cię zapchać, ale to nie jest reguła. Polecam firmę, ale ich podkłady są takie, że albo się je kocha, albo nienawidzi. Z kolorem też będzie ciężko, więc na razie bym sobie odpuściła.
Lumiere możesz spróbować.
Mam przeczucie, że Adorned with Grace byłby strzałem w dziesiątkę, ale to tylko moja sugestia
Cytat:
Napisane przez YellowSun Pokaż wiadomość
Chcę sobie kupić podkład, ale przeszkadzają mi w tym dwie kwestie:
-posiadam ograniczone fundusze,
-nie mogę dobrać koloru.

Mam bardzo jasną cerę, bladą; ecru z niewielką ilością różu. Natomiast barwy podkładów, które testowałam, są jakieś żółtawe oraz niewiarygodnie ciemne. Ponadto konsystencja jest jakaś tłustawa, ciężka i nieciekawa.
Co mogłyby mi Panie polecić?

Ograniczone fundusze czyli ile? Bo każdy inaczej wyobraża sobie fundusz ograniczony Prawie wszędzie coś znajdziesz- popatrz na ceny . I sugestia poprzedniczki.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 14:47   #449
YellowSun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Prośba, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże

Zastanowię się jeszcze. Co do wymiany, to raczej odpada, bo jestem minimalistką. Jeśli coś mi nie odpowiada daję mamie lub cioci. Ponadto jestem "teen", więc fundusze mam baaaardzo ograniczone, zwłaszcza w roku szkolnym. Mimo wszystko dziękuję. Pozdrawiam.
YellowSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 00:56   #450
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Która z firm mineralnych ma bazę pod cienie? Tzn prócz Coastal Scents. W Lumiere czy Silk Naturals nie widzę, jest tylko taka do mieszania z cieniem, by powstal eyeliner (SN). Szukam czegoś naturalnego, miałam do czynienia z Joko i ArtDeco i niestety podrażniają mi oczy w jakiś sposób. Nie chcę wydawać kaski na Lumene z obawy, że zrobi to samo. Eyelinera też się chyba pozbędę i zainwestuję w jakiś z naturalnym składem (z Silka spotkałam się z pozytywnymi recenzjami). Tusze nie robią mi czegoś takiego, a tu

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-05-04 o 00:57
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.