Praca Przy Komputerze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-09, 09:05   #1
-monia-
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 9

Praca Przy Komputerze


Spedzam duzo czsu w domu i chcialabym zajac sie jakas dodatkowa praca,np.przy komputerze,znalazlam pare takich ogloszen.PRACA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU,MUSISZ MIEC TYLKO KOMPUTER I TROCHE WOLNEGO CZASU.Czy ktoras z Was wie cos na temat takiej pracy,czy mialyscie z czyms takim do czynienia?
-monia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 09:19   #2
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Dot.: Praca Przy Komputerze

Ja kiedyś dorywczo wklepywałam ankiety dla firmy zajmującej się badaniem opinii społecznej, tyle że to nie było z ogłoszenia... ale może to coś w tym stylu? Najlepiej zadzwoń i zapytaj co to jest...
Ta moja praca była dość ciężka, bo jak była robota, to trzeba było zrobić dużo w krótkim czasie, więc było siedzenie po nocach, czerwone oczy itd. ale pieniążki w przeliczeniu na godzinę były całkiem przyzwoite...
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 12:44   #3
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: Praca Przy Komputerze

Jesli chodzi o kase za czytanie e-maili to nie zaprzataj sobie tym glowy bo nie warto.
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 16:53   #4
-monia-
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 9
Dot.: Praca Przy Komputerze

dziekuje za informacja,chyba zrezygnuje z tego,nadal bede `prostowac kregoslup`
-monia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 19:00   #5
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Praca Przy Komputerze

Zatoko czemu nie warto? Wiem, że to małe pieniądze ale chyba się je dostaje..? Cyz nie...?
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 19:37   #6
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: Praca Przy Komputerze

Razem z moim TZ (na 2 roznych kompach) po 9 miesiacach zarobilismy 190zl (na dzien 63 groszy, nie przyznam sie ile czasu na to poswiecilam bo mi wstyd). Owszem byly wyplaty ktore zostaly "zainwestowane" w reklame bo na tym to polega. Jedank bardzo czesto zdazalo sie, ze sie inwestowalo w "firme" ktora po 2 tyg znikala z nasza kasa niedajac nic w zamian. Generalnie co sie zarobilo to sie zaraz wydalo na reklame... I tak w kolko...
To jest bardziej zabawa niz zarabianie... Szkoda czasu
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 09:19   #7
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Praca Przy Komputerze

Hmmm dlaczego na reklamę? To oni tych pieniędzy nie przesyłają na konto tak jak było napisane? Przepraszam, że tak męczę , ale ja dopiero wczoraj zaczęłam i jestem zupełnie zielona w tym temacie, a nie chciałabym tracić czasu na coś bezsensownego...Co to wogóle jest ta reklama???
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-10, 11:29   #8
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: Praca Przy Komputerze

Nie wiem czy sie zmienily zasady od zeszlego roku ale wtedy to bylo tak:
Za klikniecie w e-mailu dostawalo sie jakies 2-4 centy, ale firma wyplacala kase dopiero wtedy gdy uzbieralo sie np. 50$, 100$, najczesciej bylo to 50$. Srednia ilosc maili na dzien to 3-4, wiec aby samemu to wyklikac to potrzeba okolo 10 miesiecy. Te firmy jesli nie zniknely po np 4 miesiacach to zmienialy swoje zasady np podnoszac minimum wyplaty z 50$ na 75$.
Minimum mozna bylo osiagnac szybciej jak sie mialo poleconych (otrzymywalo sie jakis procent z ich zarobkow), ale aby miec poleconych (tzw referali) to trzeba bylo wlasnie reklamowac ta firme swoim linkiem. Reklame mozna bylo wykupic w kazdej firmie np e-maila do 500 osob za 3$, ale zapisywalo sie nie wiecej niz 5 osob wiec zysk zaden.
Byc moze jest to zajecie oplacalne jak sie w nie zainwestuje troche kasy i do tego ma sie szczescie. Jak sie trafi na dobra (i w miare nowa) firme, zdobedzie sie w ciagu 1 miesiaca wiecej niz 200 poleconych to byc moze wyjdzie sie na plus.

Pewnie jeszcze bardziej Ci namieszalam , ale ja tego naprawde nie polecam. Zarobilabym wiecej gdybym robila sweterki albo torebki na szydelku i sprzedawala na allegro . Czas pracy ten sam a zysk bylby na pewno wiekszy...
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 15:25   #9
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Praca Przy Komputerze

No nic dzięki za pomoc przeczytam to jescze ze 2o razy to pewnie zrozumiem W tym co ja się bawię to płacą po ok. 1-2 gr za maila i wypłata po ok. 5 zł. poczekam zobaczę może coś zarobię, jak nei to będę sobie pluć w brodę i mówić "a przecież zatoka mi mówiła "
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.