jestem wściekła na siebie, polski rozszerzony.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-18, 12:54   #1
Hermossa
Raczkowanie
 
Avatar Hermossa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 29

jestem wściekła na siebie, polski rozszerzony..


Cześć. Mam ogromne wyrzuty sumienia i zawaliłam sprawę po całości- usunęłam w ostatniej chwili polski rozszerzony z deklaracji maturalnej. Powodem było to, że profesorka od polskiego nas nastraszyła, że w tym roku będzie bardzo trudny, że nie damy rady, więc lepiej się zastanowić. Ja głupia wzięłam to sobie do serca, zamiast myśleć o przyszłości zmieniłam deklarację. no jestem wściekła na samą siebie. Zdaję na rozszerzeniu angielski i geografię i zastanawiam się teraz czy będę miała jakiekolwiek szanse dostać się na kierunek taki jak Praca socjalna, lub Psychologia. Bardzo chciałabym na APS, ale zdaję sobie sprawę, że szanse są nikłe, nawet jeśli bym podstawę polskiego napisała na 100%. Nie wiem, czego oczekuję i po co tu piszę, chciałam spytać tylko, czy komuś z Was udało się dostać na tą uczelnię właśnie bez polskiego na rozszerzeniu? Jak sądzicie, jest to możliwe nawet jeśli napisałabym geografię i angielski na wysokim poziomie? Może ktoś się orientuje, jak to jest z progami punktowymi. Wiem oczywiście, że co roku się to zmienia, ale pytam tak orientacyjnie.
Hermossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 15:52   #2
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: jestem wściekła na siebie, polski rozszerzony..

Wiesz co, w teorii jest możliwe wszystko - jak napiszesz świetnie inne egzaminy, to brak rozszerzonego polskiego pogrąży Cię tylko wtedy jeśli kandydat o podobnej ilości punktów dostanie ten 1 więcej za rozszerzony.
Czyli w sumie - na dwoje babka wróżyła
Szkoda, że nie zdecydowałaś się na ten rozszerzony, no ale jak już nie można zmienić, to nie ma co płakać, tylko kuć na to, zeby pozostałe były maksymalnie dobrze zaliczone.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-18 16:52:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.