Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-25, 07:03   #1231
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Jaki kolor henny dla czarnych włosów i ciemnych brwi? Myślę, żeby zmieszać brąz i czerń dobry pomysł?
I jakie firmy polecacie?
Ja bym raczej zmieszala czerń i grafit albo zrobiła sama czernią.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 07:37   #1232
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja bym raczej zmieszala czerń i grafit albo zrobiła sama czernią.
A grafit sam nie może być?
Hm to może fakrycznie zmieszam.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 07:54   #1233
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Jak masz czarne włosy to odradzam mieszanie z brazem. Ja mam włosy ciemny brąz popielaty na poziomie 3, dużo ludzi myśli że są czarne i robię henne albo po prostu czarną albo z grafitem
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 07:55   #1234
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Jak masz czarne włosy to odradzam mieszanie z brazem. Ja mam włosy ciemny brąz popielaty na poziomie 3, dużo ludzi myśli że są czarne i robię henne albo po prostu czarną albo z grafitem
Tak mam czarne okej dzięki kupię dwie wrazie czego
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 08:00   #1235
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Tak mam czarne okej dzięki kupię dwie wrazie czego
Co do firmy to nie doradze, bo ja kupuję po prostu w Rossmannie i jest ok
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 08:02   #1236
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Co do firmy to nie doradze, bo ja kupuję po prostu w Rossmannie i jest ok
Z Delii kupię i zobaczę czy się sprawdzi
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 09:51   #1237
ewelinka033
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Dziewczyny, może ktoś mi poleci dobrą kosmetyczke w Warszawie (najlepiej gdzies na Woli) która dobierze odpowiedni kształt i dobrze wyreguluje brwi. Kiedyś próbowałam sama, ale nie mam w ogóle zdolności do tego
ewelinka033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 15:15   #1238
natim87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wieliszew
Wiadomości: 855
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Ewelinka033 na monte cassino, ma swój gabinet w bloku p.Agnieszka, to jest blok zaraz obok Carrefour Express, wejście jest od ulicy. Za samą regulację 10zł bierze. Jak chcesz, to napisz na priv, to dam Ci numer do niej, bo ona strony internetowej nie posiada.
natim87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 00:13   #1239
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Po nieudanych regulacjach brwi u kosmetyczki (zbyt mocno,za cienkie kreski) i zapuszczeniu ich od nowa zdecydowałam,że nikomu już nie dam przy nich grzebać
Oglądałam filmiki na Youtube o regulacji, kształtach itp i radzę sobie sama. Pęseta albo paski i tyle. Paski wygodniejsze, widać jaki kształt chcemy nadać. Polecam je gorąco!
Są jeszcze nożyki do regulacji,ale w moich rękach to może lepiej nie...zostałabym łysa.

Stosowaliście te nożyki czy tylko pęseta lub paski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9706c4b47ec418897071393fc1f6efdc.jpg (87,1 KB, 34 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 11:10   #1240
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Po nieudanych regulacjach brwi u kosmetyczki (zbyt mocno,za cienkie kreski) i zapuszczeniu ich od nowa zdecydowałam,że nikomu już nie dam przy nich grzebać
Oglądałam filmiki na Youtube o regulacji, kształtach itp i radzę sobie sama. Pęseta albo paski i tyle. Paski wygodniejsze, widać jaki kształt chcemy nadać. Polecam je gorąco!
Są jeszcze nożyki do regulacji,ale w moich rękach to może lepiej nie...zostałabym łysa.

Stosowaliście te nożyki czy tylko pęseta lub paski
Mnie one kuszą, ale moje się, że zrobię sobie nimi krzywdę. A raczej moim brwiom
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 15:05   #1241
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
(...)

Stosowaliście te nożyki czy tylko pęseta lub paski
Ja stosowałam, stosuję i będę ale absolutnie nie jako zastępstwo dla pęsety, nożyk nie jest precyzyjny, nie dotrze idealnie w każde miejsce. Wyrównuję nim linię początkową od dołu (od strony nosa, aż do zagięcia brwi, usuwa włoski, których nie zauważyłam przy wyrywaniu pęsetą) oraz linię górną od strony skroni, by nadać idealnie równy kształt. Jak dla mnie to świetny wynalazek. A jeżeli popełni się błąd - włoski nie są wyrwane z cebulką, lecz zgolone równo ze skórą, za kilka dni już odrastają.
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 20:12   #1242
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Ja stosowałam, stosuję i będę ale absolutnie nie jako zastępstwo dla pęsety, nożyk nie jest precyzyjny, nie dotrze idealnie w każde miejsce. Wyrównuję nim linię początkową od dołu (od strony nosa, aż do zagięcia brwi, usuwa włoski, których nie zauważyłam przy wyrywaniu pęsetą) oraz linię górną od strony skroni, by nadać idealnie równy kształt. Jak dla mnie to świetny wynalazek. A jeżeli popełni się błąd - włoski nie są wyrwane z cebulką, lecz zgolone równo ze skórą, za kilka dni już odrastają.
A jak się ich używa ?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 21:38   #1243
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A jak się ich używa ?
Wstawiam link do filmiku, bo nie wiem, jak to wytłumaczyć : https://www.youtube.com/watch?v=J93wrdK8cLM
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 08:46   #1244
brevkastudio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 5
Dot.: Łyse placki w brwiach- wypadanie brwi?

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
I mnie wypadają brwi,już nie wiem co robić. Jestem załamana. Mam niedoczynność tarczycy,ale lekarz mówi,że od tego nie powinny wypadac szczególnie,że hormony mam uregulowane. Zauważyłam,że jakby zaczerwieniona była ta skóra i jakby swędziała Zdarzało się,że łuszczyła mi się i produkowała za dużo łoju. Nie wiedziałam,ćzy przesuszona jest skóra,czy jednak za tłusta
Chce zrobić badania na nużeńca,szczególnie,że wypadają brwi i włosy,tylko nie wiem jakie to się robi
Kochana będąc jakiś czas temu na spotkaniu organizacji Derma Friendly była tam przekazana informacja, iż będąc chorym na niedoczynność można zauważyć zanikanie łuków brwiowych. To bardzo typowe. Mało który lekarz o tym wie. Proponuję zastosować się do wskazań lekarza. Brać odpowiednie leki i po pewnym czasie wszystko powinno wrócić do normy.
Pozdrawiamy
Brevka Studio
https://www.facebook.com/Brevka-Stud...0402621058785/

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Wstawiam link do filmiku, bo nie wiem, jak to wytłumaczyć : https://www.youtube.com/watch?v=J93wrdK8cLM
Witaj, Golenie brwi to najgorsza z możliwych metod depilacji. Po roku można będzie zauważyć nadmierny przyrost nasady włosa. Po kilku latach takiej depilacji włos będzie rzadki i gruby. Prowadzę sporo takich klientek i potrzeba dużo czasu aby wrócić do stanu pierwotnego.
Pozdrawiam
Brevka Studio
https://www.facebook.com/Brevka-Stud...0402621058785/

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez asd123a Pokaż wiadomość
Witam, bardzo wkurzaja mnie moje brwi.
Idzie coś z nimi zrobić?
Wybierać się do kosmetyczki?
Na początku są krzaczaste, dalej są ok :/
Witamy, Brwi są bardzo ładne. Nie są krzaczaste. Wystarczy odpowiednia regulacja. Zapraszamy serdecznie. Pozdrawiamy
Brevka Studio
https://www.facebook.com/Brevka-Stud...0402621058785/
brevkastudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 14:51   #1245
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Łyse placki w brwiach- wypadanie brwi?

Cytat:
Napisane przez brevkastudio Pokaż wiadomość

(...)

Witaj, Golenie brwi to najgorsza z możliwych metod depilacji. Po roku można będzie zauważyć nadmierny przyrost nasady włosa. Po kilku latach takiej depilacji włos będzie rzadki i gruby. Prowadzę sporo takich klientek i potrzeba dużo czasu aby wrócić do stanu pierwotnego.
Pozdrawiam
Brevka Studio
(...)
Proszę o przeczytanie mojego posta powyżej - zaznaczyłam w nim, że w moim przypadku nożyk nigdy nie zastąpi pęsety, natomiast pomoże idealnie wyrównać linię brwi, jeśli pominę kilka maleńkich włosków przy wyrywaniu. Zatem: najpierw pęseta, później, na końcu, ewentualne wyrównanie nożykiem. Metodę tę uskuteczniam od ponad 5 lat, żadnych zmian na minus nie zauważyłam
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 12:33   #1246
brevkastudio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 5
Dot.: Łyse placki w brwiach- wypadanie brwi?

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Proszę o przeczytanie mojego posta powyżej - zaznaczyłam w nim, że w moim przypadku nożyk nigdy nie zastąpi pęsety, natomiast pomoże idealnie wyrównać linię brwi, jeśli pominę kilka maleńkich włosków przy wyrywaniu. Zatem: najpierw pęseta, później, na końcu, ewentualne wyrównanie nożykiem. Metodę tę uskuteczniam od ponad 5 lat, żadnych zmian na minus nie zauważyłam
Witamy, Oczywiście, że tak jest ponieważ reguluje Pani brwi na bieżąco. Gdyby brwi zapuścić na około 6-7 miesięcy byłoby widać zmiany. Pozdrawiamy.
brevkastudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 18:23   #1247
Niezastapiona
Raczkowanie
 
Avatar Niezastapiona
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 373
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Byłam dziś na mojej pierwszej hennie w życiu...
Zawsze malowałam brwi paletką, ale chciałam coś zmienić i mieć spokój rano z malowaniem brwi...
Kosmetyczka trzymała henne chyba z 2 minuty ja chciałam efekt naturalny... No i niby w kolorze wszystko było ok jak to mi zmyła, ale jak dzisiaj umyłam już normalnie twarz z makijaży miclem plus żel do mycia twarzy to mam o wiele jaśniejsze po pierwszym dniu!
czy to normalne?
kosmetyczka też nie zapytała jaki chciałabym dokładnie łuk... Zrobiła według własnego uznania... Ja jak maluje w domu paletką robie inny łuk... Moim zdaniem lepszy bardziej opływowy...
Koniec końców jutro i tak będę musiała poprawić brwi paletką więc nic się nie zmieniło... Może poprosiłam o za lekki efekt nie wiem sama... Powiedziałam, ze chce naturalnie, ale wyraźnie... W sumie dla każdego to co innego oznacza.
Niezastapiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 23:14   #1248
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Krótko Ci trzymała hennę, ja zazwyczaj mam z 10-15 minut
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 16:41   #1249
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Łyse placki w brwiach- wypadanie brwi?

Cytat:
Napisane przez brevkastudio Pokaż wiadomość
Witamy, Oczywiście, że tak jest ponieważ reguluje Pani brwi na bieżąco. Gdyby brwi zapuścić na około 6-7 miesięcy byłoby widać zmiany. Pozdrawiamy.
Aha, rozumiem to dobrze, myślałam, że jakieś ewentualne zmiany byłyby widoczne już teraz. W takim razie pewnie nigdy ich nie zobaczę, ponieważ ciągle wyrywam i golę to samo... Pozdrawiam również
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 11:20   #1250
msabu
Raczkowanie
 
Avatar msabu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 122
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Bardzo krótko trzymała henne. Moim zdaniem powinna przynajmniej 5 minut trzymać, a efekt i tak byłby naturalny. A to, że nie zapytała jakiego kształtu brwi oczekujesz to trochę dziwne. Może warto pomyśleć o zmianie kosmetyczki?
msabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 09:47   #1251
makarena2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Witam, chciałabym się poradzić odnośnie kształtu moich brwi, nigdy nie byłam na regulacji a aktualnie nie czuje się w nich komfortowo. Ryzykować wizytę u kosmetyczki czy samej coś z nimi zrobić, jakieś rady?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (41,9 KB, 73 załadowań)
makarena2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 16:24   #1252
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez makarena2 Pokaż wiadomość
Witam, chciałabym się poradzić odnośnie kształtu moich brwi, nigdy nie byłam na regulacji a aktualnie nie czuje się w nich komfortowo. Ryzykować wizytę u kosmetyczki czy samej coś z nimi zrobić, jakieś rady?


najlepiej idź do dobrej kosmetyczki, to duzo nie kosztuje, a pozniej mozesz juz sama regulowac to co odrosnie. Sama mozesz sobie tylko biedy narobić.
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 09:02   #1253
makarena2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

A czy któraś z Was mogłaby polecić kogoś zaufanego do regulacji brwi w Poznaniu?
makarena2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 14:39   #1254
yanky
Yanky
 
Avatar yanky
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Question Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Jak wyregulować moje brwi? Na prawej brwi mam bliznę i w tym miejscu włoski nie rosną, czyli najlepiej usunąć te włoski co rosną pod blizną? Jaki kształt im nadać? Twarz "diamentowa", no i mam taką babyface Raczej wybiorę się do kosmetyczki, ale chciałabym najpierw poznać wasze zdanie na temat moich brwi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2016-10-081222.jpg (42,0 KB, 57 załadowań)
yanky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 22:07   #1255
xwikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Hej,
potrzebuję porady co do regulacji moich brwi. Taki łukowaty kształt mają naturalnie, ale ewidentnie nie wyglądają zbyt dobrze.. Kosmetyczka niestety na wiele się nie zda, bo ostatnim razem zostawiła identyczny kształt, tylko wyskubany i cieniutki. Bardzo proszę o pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1114.jpg (26,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1116.jpg (32,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1117.jpg (75,1 KB, 33 załadowań)
xwikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 20:33   #1256
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Jak dla mnie wyglądają okey, tylko bym trochę uporządkowała linie i jest ładnie. Nie wiem co Ci się w nich nie podoba

Wysłane z mojego BAH2-W19 przy użyciu Tapatalka
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 10:46   #1257
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Hej, dziewczyny, potrzebuję porady. W zeszłym tygodniu byłam na samej regulacji brwi u kosmetyczki. Zawsze miałam robione pęsetą, teraz pierwszy raz woskiem. No i mam problem. Od razu po zabiegu powieki były zaczerwienione, miałam wrażenie, że opuchnięte, ale to chyba normalne. Dwa dni później skóra na powiece stała się bardzo pomarszczona, tak jak bibuła. A dzisiaj schodzi mi skóra. Co poszło nie tak?? Bo chyba to nie jest normalne
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 12:12   #1258
Handsome100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Mam poważny problem i zarejestrowałem się tutaj, bo głęboko wierzę, że uzyskam tu pomoc. W wieku 14 lat zauważyłem, że pojawia się u mnie monobrew. Ktoś mi to wytknął, zareagowałem tak jak umiałem. Bez dostępu do internetu, bez wiedzy w tym zakresie postanowiłem ogolić zrastające miejsce. Było to bardzo widoczne, co znów zostało mi wytknięte, więc zamaskowałem to pudrem. Do momentu wyprowadzki z domu podbierałem mamie puder i tuszowałem wygolone miejsce. I robię tak codziennie od 15 lat podbierając podkłady/pudry swoim kolejnym dziewczynom. Przyznam szczerze, że mam już tego dosyć, ale nie wiem jak mógłbym inaczej się tego pozbyć. Wyjściem byłoby pewnie poczekanie aż włoski odrosną i usunięcie ich pęsetą. Nie wyobrażam sobie zostawić to miejsce na kilka dni i dać im rosnąć. Próbowałem depilatora - nie działał. Pomóżcie...
Handsome100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 17:07   #1259
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Cytat:
Napisane przez Handsome100 Pokaż wiadomość
Mam poważny problem i zarejestrowałem się tutaj, bo głęboko wierzę, że uzyskam tu pomoc. W wieku 14 lat zauważyłem, że pojawia się u mnie monobrew. Ktoś mi to wytknął, zareagowałem tak jak umiałem. Bez dostępu do internetu, bez wiedzy w tym zakresie postanowiłem ogolić zrastające miejsce. Było to bardzo widoczne, co znów zostało mi wytknięte, więc zamaskowałem to pudrem. Do momentu wyprowadzki z domu podbierałem mamie puder i tuszowałem wygolone miejsce. I robię tak codziennie od 15 lat podbierając podkłady/pudry swoim kolejnym dziewczynom. Przyznam szczerze, że mam już tego dosyć, ale nie wiem jak mógłbym inaczej się tego pozbyć. Wyjściem byłoby pewnie poczekanie aż włoski odrosną i usunięcie ich pęsetą. Nie wyobrażam sobie zostawić to miejsce na kilka dni i dać im rosnąć. Próbowałem depilatora - nie działał. Pomóżcie...
Pęseta złapie nawet krótkie włoski, ale fakt, kilka dni muszą mieć. Natomiast pierwsze, co przyszło mi do głowy, to depilacja laserowa tej partii - pomoże Ci pozbyć się tego na stałe. Nawet jeśli później coś tam odrośnie, to już te włoski są bardzo delikatnie i mało widoczne. Trzeba tylko uważać, żeby ktoś nie usunął zbyt dużo, bo jest to właściwie nieodwracalne.
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 23:09   #1260
Darjeeling
Raczkowanie
 
Avatar Darjeeling
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 43
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Jestem ogromną fanką dużych brwi. Dużą inspiracją są dla mnie brwi modelek, na przykład tej dziewczyny czy tej (na tych zdjęciach w bluzce w kropki ma po prostu brwi idealne!). Wiem, że dużą rolę odgrywa tutaj makijaż, ale też trzeba mieć dobrą bazę.

Chciałabym się dowiedzieć, czy mogę się z takimi brwiami zbliżyć do mojego ideału. Jeśli są jakieś szanse - jak depilować, gdzie wyrywać włoski, a gdzie je zapuszczać? Regulować tylko pod łukiem, a nakładać olej rycynowy na górę? A może bardziej zatroszczyć się o długość włosków?

Zdjęcia 1 i 2 przedstawiają moje brwi, kiedy już trochę zarosną po regulacji, a numer 3 i 4 - bardzo zarośnięte, tuż przed regulacją + w makijażu, więc dokładnie widać, jak rosną. Wybaczcie, że publikuję tu zdjęcia aż tak zarośniętych brwi, ale kosmetyczki polecały mi wstrzymywać się od wyrywania pęsetą, bo często urywałam włosek do połowy zamiast wyrwać go z cebulką i potem miały problemy przy nitkowaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (37,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (41,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (29,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (59,7 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez Darjeeling
Czas edycji: 2019-08-23 o 23:29
Darjeeling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 16:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.