Nieutwardzający się żel ! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-20, 11:50   #1
stochowa66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1

Nieutwardzający się żel ! :(


Cześć wszystkim!
Wiem, że podobne wątki, posty były już na tym forum, natomiast piszę ten post z bezsilności, ponieważ żadne doświadczenia, filmiki, instruktarze, które znalazłam w internecie, nie pomogły mi.
Otóż, do tej pory (ku zdziwieniu wielu osobom) przedłużałam swoje pazurki żelem jednofazowym firmy allepaznokcie pod lampą uv 9 W (!). Póki się pojemniczek nie skończył, wszystko było idealne, konstrukcja pazurków, twardość, wytrzymywały bez wad spokojnie ponad 2 tygodnie...
Dlatego pojechałam po następny pojemnik. I wtedy zaczął się ogromny problem. Nie utwardzał mi się. To co piękne, szybko się kończy, dlatego zdecydowałam się, że kupię żel również jednofazowy, tylko innej, lepszej firmy- wybrałam neonail. W tym przypadku nie było inaczej.
Zmieniłam lampę, na 34 W, jednak problem nie zniknął, dalej się nie utwardza, zareklamowałam lampę, wymienili mi na inny model o tej samej mocy 34 W. Dzisiaj spróbowałam na szablonie utwardzić żel, jednak dalej jest ten sam problem. Trzymam pod lampą do 3 min, jednak on nawet nie drgnie.
Myślę, że cały zabieg wykonuję dobrze, przygotowuję płytkę paznokcia, matuję, cleaner, primer, szablon i do roboty.

Przepraszam z góry za tą lekturę, ale problem mam na tyle poważny, że nie mogę zrobić wgl pazurków i stoję w miejscu. Mam nadzieję, że ktoś miał podobny problem i mi pomoże, bo nie wiem co mam robić!
stochowa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-27, 10:24   #2
helllensa
Przyczajenie
 
Avatar helllensa
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 3
Dot.: Nieutwardzający się żel ! :(

Hmm... to faktycznie dziwne, skoro lampa zmieniona i dalej żel się nie utwardza, jeśli chodzi o neonail to może to nich na fb napisz to Ci coś podpowiedzą?
helllensa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 18:55   #3
Bauba
Baubi
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: Nieutwardzający się żel ! :(

Może masz żele do lampy led, a lampę uv? Lampa uv nie utwardzi Ci żelu led
Bauba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-14 19:55:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.