ParisBeauty College Katowice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-24, 11:48   #1
szydLOVE
Raczkowanie
 
Avatar szydLOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 333

ParisBeauty College Katowice


Po długich przemyśleniach postanowiłam, że będę w życiu robiła to co lubię, a nie to co mi każą i zapisałam się na studium kosmetyczne w szkole ParisBeauty w Katowicach. Przed podjęciem decyzji oczywiście poczytałam opinie, zapoznałam się ze stroną, poszłam zobaczyć kosmetyki, sale, sprzęty w szkole, porozmawiałam z panią sekretarką, a także poradziłam się znajomej kosmetyczki, która prowadzi szkolenia ze stylizacji paznokci i ma dwa duże salony kosmetyczne. Jak na razie wydaje mi się, że to był świetny wybór, ale przekonam się we wrześniu, kiedy zacznie się nauka.
Czy są na forum jakieś dziewczyny, które uczyły się lub może od września będą chodziły razem ze mną do tej szkoły? Jakieś opinie, wskazówki?

No i interesuje mnie też jak wygląda sprawa licencjata w rok po zrobieniu technika.

Pozdrawiam
__________________
Wątek ciuszkowy

kocham Cię Adrian
szydLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 02:26   #2
Siostra Bez Endu
Przyczajenie
 
Avatar Siostra Bez Endu
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6
Dot.: ParisBeauty College Katowice

Hej Zaczęłaś juz pewnie naukę w tej szkole. Jeśli możesz opowiedz jak wygląda nauka? Jesteś zadowolona? Jakieś plusy, minusy? Jestem teraz na takim etapie jak Ty, gdy wybierałaś szkołę. Kieruję się dokładnie tym samym - czas zacząc robic co się lubi

Pozdrawiam i proszę o opinie na temat szkoły.
Siostra Bez Endu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.