Gorąca prośba o pomoc - jak sie malować ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-02, 19:29   #1
gonia_32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5

Gorąca prośba o pomoc - jak sie malować ??


Witam serdecznie
debiutuję na forum i od razu mam gorącą prośbę o pomoc w doborze makijażu do mojego typu urody.
Przy okazji - czy któraś z Was mogłaby określić mój typ kolorystyczny?? Nie mam pojęcia czy jestem zimą (czarne brwi, rzęsy, brązowe oczy) czy jesienią (włosy o ciepłym odcieniu brązu, cera zdecydowanie o odcieniu pomarańczowym, piegi, teraz też przebarwienia po ciąży )
Chciałabym zatuszować zbyt długi nos i jakoś podkreślić usta gdyż są wąskie i straszliwie blade w kolorycie. Nie wiem też jakich cieni używać.
Bardzo Was proszę dziewczyny - pomóżcie
Ponizej załączam swoje zdjęcia.
Pozdrawiam i z góry dziękuję !!!
gonia_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 19:36   #2
gonia_32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: Gorąca prośba o pomoc - jak sie malować ??

dołączam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (109,4 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (120,2 KB, 118 załadowań)
gonia_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 14:44   #3
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127
Dot.: Gorąca prośba o pomoc - jak sie malować ??

może nie jestem ekspertem, ale zaczełabym od zmiany uczesania. Jakiś fajny kolorek, może ukosna grzywka, delikatne pazurki. Napewno musisz wyr ównać kolor cery. Polecam najpierw bazę, później podkład. Oczy widziałabym podkreślone, żeby stały się bardziej widoczne. Np kreska linerem na górze przy linii rzęs, na dole kredką, później rozetrzeć. Cień proponuję MaxFactor kolor 104 WALNUT(delikatny, opalizujący brązik)nałożony od zew. strony oka. Wytuszowane rzęsy. Róź na kosci policzkowe. Godne uwagi róże Loreal`a. Rozświetlają i długo trzymają się na twarzy. Usta - jeśli wolisz naturalnie proponuję błyszczyk, ale najpier obrysowałabym je konturówką, żeby je odrobinę powiększyć. Błyszczyk jak najbardziej zbliżony do koloru konturówki. Jeśli wolisz matowe to konturówka i pomadka. Super kolorek Maybelline 413 Resert bloom.
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 19:06   #4
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Gorąca prośba o pomoc - jak sie malować ??

Zeby zmniejszyc optycznie nozek jest pare sposobow ja znam dwa
1.nosic fryzury gdzie włosy okalają twarz
2.odrobine ciemniejszy korektor polozyc na grzbiecie noska
A po trzecie podobno długie nosy symbolizuja namietność Tak gdzies wyczytałam.
Zeby twarz jasniala najlepiej pod oczka korektor,jasny cien na powieki, wytuszowac rzęsiorki i nałożyc odrobine białego,perłowego cienia do wewnętrznych kącików oczek. Na usta błyszczyk lub jasa pomadke. Sądze że jesteś ciepłym typem urody i być może jesienią ale niestety nie ejstem pewna wiec prosze o wsparcie Jedno jest pewne bedzie Ci ładniew ciepłych barwach-brązy pomadek
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 19:27   #5
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Gorąca prośba o pomoc - jak sie malować ??

Goniu,na pierwszy rzut oka ,brwi.Moim zdaniem powinnaś je troszkę zapuścić i nadać bardziej naturalny kształt.Czy masz mieszaną lub tłustą cere?

Masz ładne duze oczy,to atut na który bym postawiła robiąc makijaz.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 07:20   #6
gonia_32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: Gorąca prośba o pomoc - jak sie malować ??

Bardzo, bardzo dziękuję za dotychczasowe porady
I pytam :
- jaki najlepszy kryjący podkład?? Mam cerą MIESZANĄ, z tendencją do błyszczącego noska i zaskórników
- czy mogłaby któraś z Was wkleić jakieś zdjątka makijażu odpowiedniego dla mnie?? żebym mogła spróbować ponaśladować
- jaka paletka kolorów ??
- jaki kolor włosków i ewentualna fryzurka (zdjątka, zdjątka)
Co do brwi to wyskubałam je straszliwie w czasach licealnych i nie bardzo chcą odrastać
Wiem, ze sporo tych moich pytań, ale w czerwcu biorę ślub a w sierpniu wracam do pracy po wychowawczym i chciałabym jakoś odmienić swój smętny wygląd.
Buziaczki !!
gonia_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 09:30   #7
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Gorąca prośba o pomoc - jak sie malować ??

co do brwii to ja tez bym pozapuszczala troszke, moze poradz sie kosmetyczki jak najskuteczniej to zrobic... kolorek wloskow jak najbardziej braz... ja polecam gorzka czekolade z palet, nie jest droga a dobrze sie naklada i dlugo utrzymuje na wloskach, jest to zimny odcien brazu, co bedzie pasowac do czarnej oprawy oczek... oczka masz bardzo ladne i warte podkreslenia, wydaje mis ie ze smialo mozesz uzywac wszelkich odcieni brazu, zwlaszcza tych zimnych... musisz troszke poeksperymentowac a na pewno sie oplaci a co do noska to jest taka zasada, ze miajsca które chcwmy zatuszowac pokrywamy ciemniejszym podkladem, jesli jest to czubek noska ktory wydaje Ci sie za dlugi to mozesz musnac go pudrem brazujacym, lub różem, jesli uwazasz nosek za zbyt szeroki, wtedy przyciemniesz jego boki a srodek zaznaczasz jasniejszym kolorkiem to go optycznie wyszczupli
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 10:06   #8
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127
Dot.: Gorąca prośba o pomoc - jak sie malować ??

1. Podkład - na partie błyszczące polecam Mayballine podkład w musie
pod podkład polecam bazę np Dax Cosmetics. Podkład lepiej się wiąże ze skórą
2. na resztę twarzy ja używam z Max Factora rozwietlającego
3. Puder matujący, sypki bedzie najlepszy
4. Róż na policzki - gorąco polecam Loreal - rozświetla długo się trzyma
5. kolorki proponowałabym raczej stonowane, brązy, beże, ewentualnie jakieś mocniejszy akcent w kontrastowym kolorze.
6. Co do fryzurki hmmm, to zależy jak bardzo chcesz zmienić wygląd.Osobiscie podoba mi się fryzurka :
http://kosmetyki.naczasie.pl/tematy7...0b686582949fd6 pani w czrnych włosach w różowej marynarce. Dla ciebie oczywiście nie taki kolor, raczej jakiś brązik, bakłażan, wiśnia. Z tego co widzę, masz chyba cienkie włosy i nie jest ich za dużo. W tej sytuacji proponuję balejage. Rozświetli to włosy i nada im objętości.
Gdybyś miała jakieś pytania pytaj, jesli tylko będę mogła odpowiem.
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 15:01   #9
gonia_32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: Gorąca prośba o pomoc - jak sie malować ??

Dziewczynki a jaki KOLOREK rózu i jak go nakładać ??
Bo w życiu nie uzywałam..
Co do fryzurki to muszę zostawić włosy co najmniej do ramion bo musze mieć mozliwość w sytuacjach awaryjnych na związanie ich w kitke bez zbytniego układania - może macie jakieś zdjątka ??
Dziękuje za wszystkie rady, dziś wybiorę się do sephory troche poeksperymentować
gonia_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 17:55   #10
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Gorąca prośba o pomoc - jak sie malować ??

Jak nakładać róż: http://www.wizaz.pl/images/agaz/kurs_makijazu_04/
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 18:24   #11
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Gorąca prośba o pomoc - jak sie malować ??

Goniu_32,
masz faktycznie bardzo ładne, duże oczy i, jak juz któraś z Wizażanek napisała-> warto jest podkreślic, nawet mocno. Brwiami bym się aż tak bardzo nie przejmowała, ponieważ mają bardzo ładny, ciemny kolor. Włosy myślę, że byłoby fajnie obciąć do ramion lub połowy szyji, wycieniowane. Ładnie Ci bardzo w tym brązowym kolorze, więc napewno bym ich nie farbowała, ewentualnie może jakieś o ton, dwa jaśniejsze pasemka
Generalnie ja chyba bym Cię widziała w ciepłych kolorach-> brązach, i tak mi się widzisz w pastelach (może jakiś cielisty róz...?)

a poza tym masz na drugim zdjęciu za sobą przepiękne drzwi lub szafę!!! zazdroszczę!!

pozdrawiam
Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 18:50   #12
gonia_32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: Gorąca prośba o pomoc - jak sie malować ??

Bardzo bardzo dziękuję Dziewczyny
Warto było założyć ten wątek choćby po to, zeby sie troszkę dowartościować
Zakupiłam dzisiaj tusz wydłużający Maybelline i cienie w brązikach Inglota oraz hm.. Dermacol.. myślałam, ze ten podkład juz nie istnieje bo malowała sie nim moja Mama chyba w latach 80 tych ale Pani w perfumerii poleciła mi go ze względu na właściwości kryjące (cenę też ma niezłą - 10 zł )
Różu nie zakupiłam jeszcze gdyż nadal nie wiem jaki kolorek - maziałam się róznymi ale nie jestem przekonana..
Kupiłam też farbę pt gorzka czekolada.
Jutro spróbuję trochę poeksperymentować - jak tylko znajdę czas - i zamieszczę fotki do oceny
Dewjani - te drzwi to moja "posagowa" szafa - super, że ci się podoba, odbyła juz ze mną długa wędrówkę po różnych mieszkaniach
Jeszcze raz dziękuję - miłego weekendziku !!
gonia_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.