własny depilator laserowy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-14, 09:11   #721
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Katarzyna67:

No i wspomniane 3 x 3 mm... Pisałyśmy o tym wielokrotnie na tym wątku. Daje to 9 mm2. Powierzchnia skóry zwykle poddawana zabiegom to ok. 0,15 m2. Po prostej kalkulacji mamy ok. 17 tysięcy impulsów lasera!!! Jeśli nawet na jedno przyjąć tylko 5 sekund na jeden taki impuls to mamy 24 godziny pracy!!! Komentarz chyba niepotrzebny...[/QUOTE]

Może się wydawać, że się czepiam, ale pytam ze zwykłej ciekawości... Zrobiłam obliczenia tych samych danych i mnie wyszło 1666(6) - czyli niecałe 1700 impulsów... (jesli dane powyzej to 9 milimetrow kw i 0,15 metra kw.)
Poza tym aniad pytała o brodę, więc chyba nie zajmie jej to 24h..

Dziewczyny, na brode najlepszy jest light sheer w salonie kosmetycznym. Ja kupilam na grouponie pakiet zabiegow i potem dokupilam z rabatem kolejne wizyty.

Edytowane przez fatatina
Czas edycji: 2013-06-14 o 09:17
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 12:32   #722
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Katarzyna67:

No i wspomniane 3 x 3 mm... Pisałyśmy o tym wielokrotnie na tym wątku. Daje to 9 mm2. Powierzchnia skóry zwykle poddawana zabiegom to ok. 0,15 m2. Po prostej kalkulacji mamy ok. 17 tysięcy impulsów lasera!!! Jeśli nawet na jedno przyjąć tylko 5 sekund na jeden taki impuls to mamy 24 godziny pracy!!! Komentarz chyba niepotrzebny...
Może się wydawać, że się czepiam, ale pytam ze zwykłej ciekawości... Zrobiłam obliczenia tych samych danych i mnie wyszło 1666(6) - czyli niecałe 1700 impulsów... (jesli dane powyzej to 9 milimetrow kw i 0,15 metra kw.)
Poza tym aniad pytała o brodę, więc chyba nie zajmie jej to 24h..

Dziewczyny, na brode najlepszy jest light sheer w salonie kosmetycznym. Ja kupilam na grouponie pakiet zabiegow i potem dokupilam z rabatem kolejne wizyty.[/QUOTE]
...
i jaki efekt,ile zabiegów w sumie miałaś..niestety istnieje duze prawdopodobienstwo,że włoski z czasem i tak odrosną lub uaktywnią się nowe...cała ta okolica jest poddana ściśle poziomowi hormonów.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 07:09   #723
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
i jaki efekt,ile zabiegów w sumie miałaś..niestety istnieje duze prawdopodobienstwo,że włoski z czasem i tak odrosną lub uaktywnią się nowe...cała ta okolica jest poddana ściśle poziomowi hormonów.
A pewnie, ze odrosną, jednak dopiero po bardzo długim czasie.. A jeśli weźmie się dużo zabiegów, to może część włosów wyeliminuje się całkowicie... Miałam już 4 zabiegi, jest super. Jeden włos był trochę oddalony od reszty i jak mi go usunęła w lutym, tak do tej pory się nie pojawił, więc widzę, ze działa. Pierwsze 3 zabiegi robiłam co 4 tyg., czwarty już po 2 miesiącach, tak będzie też i z piątym i szóstym. Za 2 tyg mam 5. wizytę a tu broda łysa..
Mimo wszystko nie kupiłam na próżno rio pro, bo stosuję go na bikini, brzuch i pachy. Kiedyś chodziłam na ipl do kosmetyczki i muszę przyznać, ze rezultaty po moim sprzęcie są takie same jak po kosmetyczce - włosy odrastały po takim samym czasie. Zauważyłam tylko, ze ipl nie działa już na włosy potraktowane laserem - raz chciałam sobie strzelić bo nie mogłam się doczekać lasera, ale w końcu wyrwalam dziada, by odrosl i wszedł w znów fazę wzrostu..

Edytowane przez fatatina
Czas edycji: 2013-06-15 o 07:13
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 09:59   #724
Katarzyna67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
Może się wydawać, że się czepiam, ale pytam ze zwykłej ciekawości... Zrobiłam obliczenia tych samych danych i mnie wyszło 1666(6) - czyli niecałe 1700 impulsów... (jesli dane powyzej to 9 milimetrow kw i 0,15 metra kw.)
Niezmiernie się cieszę, że ktoś zechciał pokusić się o sprawdzenie obliczeń Zacznę od przypomnienia reguły zamiany jednostek: 1 metr kwadratowy jest równy jednemu milionowi milimetrów kwadratowych. Tak więc poprawny wynik obliczeń to 150000/9=16666,(6) impulsów. Jak pomnożymy tę liczbę przez 5 sekund to wychodzi 83 333,(3) sekund, czyli ponad 23 godziny i 8 minut.
Faktycznie, jak się sprężymy to przy tak dobrym tempie coś z doby nawet nam zostanie na odpoczynek
Katarzyna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 16:03   #725
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Katarzyna67 Pokaż wiadomość
Niezmiernie się cieszę, że ktoś zechciał pokusić się o sprawdzenie obliczeń Zacznę od przypomnienia reguły zamiany jednostek: 1 metr kwadratowy jest równy jednemu milionowi milimetrów kwadratowych. Tak więc poprawny wynik obliczeń to 150000/9=16666,(6) impulsów. Jak pomnożymy tę liczbę przez 5 sekund to wychodzi 83 333,(3) sekund, czyli ponad 23 godziny i 8 minut.
Faktycznie, jak się sprężymy to przy tak dobrym tempie coś z doby nawet nam zostanie na odpoczynek
Katarzyna,
0,15 m² to 1500 cm², czyli obszar na przykład 30cm× 50cm. Może słoń ma takich rozmiarów brodę, ale nie osoba, która Cię pytała o radę..
Poza tym laser diodowy działa szybciej niż ipl ze swoimi pojedynczymi strzałami..
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 22:29   #726
magdad126
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

witam was laski powiedzcie mi bo kupiłam lase rio x 60 wszedzie jest napisane że dziewczyny czuja jakies spalone włoski ,że to boli a tymczasem ja nic nie czuje czy to znacyz ze laser jest zepsuty :/ mysle że uzywam dobrze ,czy mam zmoczyc skóre powieddzcie mi bo juz 3 razy uzywałam efektów narazie nie widac ....
magdad126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 22:57   #727
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Katarzyna67 Pokaż wiadomość
Niezmiernie się cieszę, że ktoś zechciał pokusić się o sprawdzenie obliczeń Zacznę od przypomnienia reguły zamiany jednostek: 1 metr kwadratowy jest równy jednemu milionowi milimetrów kwadratowych. Tak więc poprawny wynik obliczeń to 150000/9=16666,(6) impulsów. Jak pomnożymy tę liczbę przez 5 sekund to wychodzi 83 333,(3) sekund, czyli ponad 23 godziny i 8 minut.
Faktycznie, jak się sprężymy to przy tak dobrym tempie coś z doby nawet nam zostanie na odpoczynek
....
źle zacytowałaś post ,to nie moje wyliczenia
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 13:56   #728
Katarzyna67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
Katarzyna,
0,15 m² to 1500 cm², czyli obszar na przykład 30cm× 50cm. Może słoń ma takich rozmiarów brodę, ale nie osoba, która Cię pytała o radę..
Proszę czytać uważnie!
Pisałam o powierzchni "zwykle poddawanej zabiegom", a to z reguły są pachy, nogi (od kolana w dół) + bikini. I wtedy powierzchnia 30 cm na 50 cm będzie w przypadku większości niedoszacowana!

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
Poza tym laser diodowy działa szybciej niż ipl ze swoimi pojedynczymi strzałami..
A niby na jakiej podstawie tak sądzisz?
Katarzyna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 19:42   #729
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Katarzyna67 Pokaż wiadomość
Proszę czytać uważnie!
Pisałam o powierzchni "zwykle poddawanej zabiegom", a to z reguły są pachy, nogi (od kolana w dół) + bikini. I wtedy powierzchnia 30 cm na 50 cm będzie w przypadku większości niedoszacowana!



A niby na jakiej podstawie tak sądzisz?
No, a Ty czytasz uważnie? Biedne dziewczę prosiło Cię o radę bo ma problem z brodą, a nie z nogami, bikini i pachami.. Zależało jej bo promocja się kończyła.. I się nie doczekała..
Z reguły light sheer przesuwa się płynnym ruchem po ciele i ten reaguje na melaninę i "strzela", nie trzeba się przestawiać co 2cm jak przy ipl. No ale może ten domowy laser rio jest inny. Przyjmijmy, ze jest powolny jak zakładałas. Nie rozumiem tylko, dlaczego zniechecasz ludzi do produktów, których nie wypróbowałas. Gdyby to był tak niebezpieczny sprzęt, jak to przedstawiasz, to dawno już by się rozpętała afera międzynarodowa, jak to brytyjska firma Rio Beauty okalecza i przypieka ludzi.. A tak raczej nie jest.. Ma sie do wyboru 5 poziomów mocy właśnie po to, by się nie poparzyć. Trzeba dokładnie też przeczytać instrukcje. Jak już kiedys wspomniałam, sama też się raz przypieklam, no ale było to tylko z mojej winy. Umiem przyznać się do błędu, nie zwalam od razu wszystkiego na producenta.
Nie wydawaj opinii o artykułach niewyprobowanych. Dzielisz się wiedzą o funkcjonowaniu lasera i ipl - ok, fajnie się to czyta, ale nie bądź tendencyjna. Niech każdy samemu sobie wybierze sprzęt.

Edytowane przez fatatina
Czas edycji: 2013-06-16 o 19:44
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 19:50   #730
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

..
hmm..mi LS Pani przykłada miejsce przy miejscu i dopiero strzela...filmiki pokazujące ''latanie'' głowicą po nodze to przykłady źle przeprowadzonego zabiegu.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 23:40   #731
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
hmm..mi LS Pani przykłada miejsce przy miejscu i dopiero strzela...filmiki pokazujące ''latanie'' głowicą po nodze to przykłady źle przeprowadzonego zabiegu.
Mnie właśnie to latanie glowicą skutecznie usunęło wlosy na twarzy .. z pewnoscią nie definitywnie, bo zabiegi przypominające trzeba będzie nadal przeprowadzac, ale nie tak często jak przy ipl..
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 08:04   #732
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
Mnie właśnie to latanie glowicą skutecznie usunęło wlosy na twarzy .. z pewnoscią nie definitywnie, bo zabiegi przypominające trzeba będzie nadal przeprowadzac, ale nie tak często jak przy ipl..
...
ok,ale tak nie powinno się przeprowadzać zabiegu,ale i tak fajnie,że ci pomogło
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 15:30   #733
magdad126
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez magdad126 Pokaż wiadomość
witam was laski powiedzcie mi bo kupiłam lase rio x 60 wszedzie jest napisane że dziewczyny czuja jakies spalone włoski ,że to boli a tymczasem ja nic nie czuje czy to znacyz ze laser jest zepsuty :/ mysle że uzywam dobrze ,czy mam zmoczyc skóre powieddzcie mi bo juz 3 razy uzywałam efektów narazie nie widac ....
Pomoże Ktoś ?
magdad126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 01:30   #734
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez gosiax 21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! Pilnie potrzebuje pomocy i już nie wiem gdzie jej szukać ;( ! jeśli możesz wejdź w ten link www.przyszlosczwsb.pl/gosiax i pomóż mi wygrać roczne stypendium na studia aktualnie jestem na 2 miejscu ale wygrać może tylko pierwsze a chłopak z którym rywalizuję zaczął grać nieczysto chyba nie mógł pogodzić się że przegra z dziewczyną
PRZEPRASZAM ŻE PRZERYWAM
wystarczy tylko otworzyć link
Ale co i jak dokładnie trzeba zrobić?
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 23:06   #735
Katarzyna67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
No, a Ty czytasz uważnie? Biedne dziewczę prosiło Cię o radę bo ma problem z brodą, a nie z nogami, bikini i pachami.. Zależało jej bo promocja się kończyła.. I się nie doczekała..
Z reguły light sheer przesuwa się płynnym ruchem po ciele i ten reaguje na melaninę i "strzela", nie trzeba się przestawiać co 2cm jak przy ipl. No ale może ten domowy laser rio jest inny. Przyjmijmy, ze jest powolny jak zakładałas. Nie rozumiem tylko, dlaczego zniechecasz ludzi do produktów, których nie wypróbowałas. Gdyby to był tak niebezpieczny sprzęt, jak to przedstawiasz, to dawno już by się rozpętała afera międzynarodowa, jak to brytyjska firma Rio Beauty okalecza i przypieka ludzi.. A tak raczej nie jest.. Ma sie do wyboru 5 poziomów mocy właśnie po to, by się nie poparzyć. Trzeba dokładnie też przeczytać instrukcje. Jak już kiedys wspomniałam, sama też się raz przypieklam, no ale było to tylko z mojej winy. Umiem przyznać się do błędu, nie zwalam od razu wszystkiego na producenta.
Nie wydawaj opinii o artykułach niewyprobowanych. Dzielisz się wiedzą o funkcjonowaniu lasera i ipl - ok, fajnie się to czyta, ale nie bądź tendencyjna. Niech każdy samemu sobie wybierze sprzęt.
Forum to służyć powinno przede wszystkim do dzielenia się wiedzą i własnymi doświadczeniami! Zgadzam się - każdy wybierze sam, ale skoro trafił na to forum, to chyba właśnie po to, aby znaleźć informacje od innych użytkowników omawianych urządzeń. Akurat tak się składa, że Rio Lahs 20 było pierwszym z urządzeń, które kupiłam. Niestety, okazało się kompletną pomyłką. Zasłanianie się niby to renomą Rio Beauty (a raczej Dezac Ltd., bo taka jest właściwa nazwa producenta) brzmi co najmniej śmiesznie... A ta "afera międzynarodowa" to już argument bardzo wysokich lotów

Mniej więcej raz na miesiąc w polskich czasopismach dla kobiet znajdują się mniej lub bardziej fachowe recenzje urządzeń do domowej epilacji. Fakt, że produkty Rio się tam nie pojawiają moim zdaniem nie jest przypadkiem.
Katarzyna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:01   #736
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Katarzyna67 Pokaż wiadomość
Forum to służyć powinno przede wszystkim do dzielenia się wiedzą i własnymi doświadczeniami! Zgadzam się - każdy wybierze sam, ale skoro trafił na to forum, to chyba właśnie po to, aby znaleźć informacje od innych użytkowników omawianych urządzeń. Akurat tak się składa, że Rio Lahs 20 było pierwszym z urządzeń, które kupiłam. Niestety, okazało się kompletną pomyłką. Zasłanianie się niby to renomą Rio Beauty (a raczej Dezac Ltd., bo taka jest właściwa nazwa producenta) brzmi co najmniej śmiesznie... A ta "afera międzynarodowa" to już argument bardzo wysokich lotów

Mniej więcej raz na miesiąc w polskich czasopismach dla kobiet znajdują się mniej lub bardziej fachowe recenzje urządzeń do domowej epilacji. Fakt, że produkty Rio się tam nie pojawiają moim zdaniem nie jest przypadkiem.

Skoro nie widzisz roznicy miedzy pionierskim, rzeczywiscie nic nie wartym Rio scanning x 20 (lub jak to nazwalas rio lahs 20) a najnowszym Rio Pro, to rzeczywiscie nie mamy o czym rozmawiac..
Widze, ze metafor tez nie chwytasz...
A to, ze niewiele czasopism ani nie zachwala ani nie krytykuje Rio Ipl moze wynikac np. z niewiedzy dziennikarzy.. Poza tym cena tez nie jest dla kazdego przystepna. W kazdym razie daleko mija sie z prawda stwierdzenie, ze pod koniec zywotnosci lampy w Rio Pro mozna sobie pstrykac do woli bez widocznych efektow. Tak wiec krytykuj sobie rio scanning x 20 ile chcesz, ale Rio Pro najpierw sobie wyprobuj, zanim sie o nim wypowiesz.. Jak to powiedzialas, dziel sie wiedza i wlasnymi spostrzezeniami, a nie przypuszczeniami.. Jednak jest to tylko forum, gdzie kazdy moze sie wielokrotnie zarejestrowac i pod innym nickiem pisac co mu sie zywnie podoba..
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 16:12   #737
Camilla1393
Przyczajenie
 
Avatar Camilla1393
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: własny depilator laserowy

Od 2 miesięcy posiadam RIO ipl 8000 i jestem z niego bardzo zadowolona. Jedyny minus to duża głowica któtą ciężko laserować niektóre fragmenty ciała. Ale wtedy pod czujnik podkładam palec i jest ok. Na nogach pozostało mi jakieś 40% włosów. Pod pachami niestety nie zniknęło jeszcze nic. Osobiście bardzo polecam Rio.
Camilla1393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 21:56   #738
ashleeyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

czy depilatory laserowe działają na osoby z ciemną karnacją? i czy warto kupować taki depilator z myślą o wąsiku i ogólnie twarzy?
ashleeyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 11:44   #739
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: własny depilator laserowy

Czesć dziewczyny
Mam pytanie ponieważ korzystałam z zabiegów laserowych na light sheer w de luxie na różne części ciała: twarz, szyja, pachy, łydki i bikini i jestem z niekórych częsci ciała naprawde zadowolona jednak na innych ciągle odrastają mimo 7 zabiegów. To pomyślałam, ze zakupie sobie domowy laser aby troszkę zaoszczędzić. No i kompletnie się nie orientuje jaki laser jest teraz najlepszy i najskuteczniejszy???? Mogłybyście poradzić mi???? ze wskazówkami gdzie najtaniej go zakupię itp????
Chyba super by było zakupić taki mini Light sheer domowy??? ale czy taki jest????pozdrawiam was serdecznie i liczę na wskazówki **
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 12:33   #740
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez palinkaaa13 Pokaż wiadomość
Czesć dziewczyny
Mam pytanie ponieważ korzystałam z zabiegów laserowych na light sheer w de luxie na różne części ciała: twarz, szyja, pachy, łydki i bikini i jestem z niekórych częsci ciała naprawde zadowolona jednak na innych ciągle odrastają mimo 7 zabiegów. To pomyślałam, ze zakupie sobie domowy laser aby troszkę zaoszczędzić. No i kompletnie się nie orientuje jaki laser jest teraz najlepszy i najskuteczniejszy???? Mogłybyście poradzić mi???? ze wskazówkami gdzie najtaniej go zakupię itp????
Chyba super by było zakupić taki mini Light sheer domowy??? ale czy taki jest????pozdrawiam was serdecznie i liczę na wskazówki **
...
niestety nie ma czegos takiego jak laser domowy LS....albo i stety..lasera do domu nie kuipisz,jedynie urządzenia działające na zasadzie ipl+ewentualnie fale radiowe,czyli one opózniają odrost włosów ,nie tłuka ich na amen...pomysł do przemslenia.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 11:59   #741
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: własny depilator laserowy

to te laserki domowe nie usuwaja włosów na stałe??? bo myslalam ze tak tylko znacznie dluze to trwa niz w salonie wtedy bym sobie traktowala nim nogi, pachy i bikini a twarz do salony tak to sobie wymyslilam
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 13:26   #742
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez palinkaaa13 Pokaż wiadomość
to te laserki domowe nie usuwaja włosów na stałe??? bo myslalam ze tak tylko znacznie dluze to trwa niz w salonie wtedy bym sobie traktowala nim nogi, pachy i bikini a twarz do salony tak to sobie wymyslilam
...
nie, domowe<ipl> a innych nie dostaniesz do domowego użytku osłabiają odrost ,ale nie eliminują całkowicie.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 14:51   #743
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
nie, domowe<ipl> a innych nie dostaniesz do domowego użytku osłabiają odrost ,ale nie eliminują całkowicie.
Uzywam domowego lasera albo raczej domowego IPL juz od 2 i pol roku i wydaje mi sie ze wystarczajaco dlugo zeby wyrazic opinie na jego temat.

Dziala!!! wiekszosc wlosow w ogole nie odrasta a te co odrastaja to sa prawie niewidoczne i gole je co 3 dzien ... nogi maja piekny odcien i ie widac zadnych czarnych kropek ktore zawsze byly dla mnie udreka.

Wiec jesli ktoras z was sie boi ze nie eliminuje calkowicie to przestancie sie bac!!! bo IPL tak oslabia wlosy ze totalnie o nich zapomnicie, oczywiscie zabiegi trzeba powtarzac raz w miesiacu na nieopalona skore a na sloncu zawsza ale to zawsze uzywac filtrow i to najwyzszych bo skora jest bardzo wrazliwa szybko sie wysusza i podejrzewam ze mozna dostac raka jesli bedzie sie dlugo na sloncu siedziec ... nie jestem lekarzem, nie znam sie, ale kiedys czytalam ze dlugotrwale uzywanie ipl uwrazliwia skore na slonce, moje nogi po 2 tygodniowym urlopie byly suche jak wior choc stosowalam filtry i kremy nawilzajace.

Po drugie, z tego co ja sie orientowalam to RIO robi najgorsze IPL wiele ludzi pisalo ze parzy skore ale nie usuwa owlosienia.

Ja uzywam Philipsa ale nie bede pisac jakiego modelu zeby mnie nikt nie posadzil o reklame. Przed zakupem czytalam mnostwo opinii i ogladalam filmiki na youtube i zdecydowalam ze kupie Philipsa bo mial najlepsze noty i dziewczyny byly zadowolone.

Podsumowujac : IPL NAPRAWDE DZIALA :lov e:
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 14:59   #744
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Uzywam domowego lasera albo raczej domowego IPL juz od 2 i pol roku i wydaje mi sie ze wystarczajaco dlugo zeby wyrazic opinie na jego temat.

Dziala!!! wiekszosc wlosow w ogole nie odrasta a te co odrastaja to sa prawie niewidoczne i gole je co 3 dzien ... nogi maja piekny odcien i ie widac zadnych czarnych kropek ktore zawsze byly dla mnie udreka.

Wiec jesli ktoras z was sie boi ze nie eliminuje calkowicie to przestancie sie bac!!! bo IPL tak oslabia wlosy ze totalnie o nich zapomnicie, oczywiscie zabiegi trzeba powtarzac raz w miesiacu na nieopalona skore a na sloncu zawsza ale to zawsze uzywac filtrow i to najwyzszych bo skora jest bardzo wrazliwa szybko sie wysusza i podejrzewam ze mozna dostac raka jesli bedzie sie dlugo na sloncu siedziec ... nie jestem lekarzem, nie znam sie, ale kiedys czytalam ze dlugotrwale uzywanie ipl uwrazliwia skore na slonce, moje nogi po 2 tygodniowym urlopie byly suche jak wior choc stosowalam filtry i kremy nawilzajace.

Po drugie, z tego co ja sie orientowalam to RIO robi najgorsze IPL wiele ludzi pisalo ze parzy skore ale nie usuwa owlosienia.

Ja uzywam Philipsa ale nie bede pisac jakiego modelu zeby mnie nikt nie posadzil o reklame. Przed zakupem czytalam mnostwo opinii i ogladalam filmiki na youtube i zdecydowalam ze kupie Philipsa bo mial najlepsze noty i dziewczyny byly zadowolone.

Podsumowujac : IPL NAPRAWDE DZIALA :lov e:
...
rozumiem,że od 2 lat przeprowadzasz na sobie naswietlania? no to się zgadza jak regularnie się naświetlasz to to osłabia odrost,ale jak przestaniesz to robić problem wróci...o to mi chodzi...laser tłucze do konca cebulki<co kilka mc wystrczy naświetlanie przypominające,jeżeli sporadycznie coś odrośnie>ipl wymaga ciągłych ,regularnych zabiegów...o tę różnice mi chodzi.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 15:05   #745
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: własny depilator laserowy

wiesz co, ja nigdy nie zrobilam dluzszej przerwy niz miesiac ... dlatego nie wiem co sie stanie jesli nagle przestane uzywac a podejrzewam ze jesli zajde w ciaze a pozniej bede karmic piersia to nie bede sie naswietlac z wiadomych przyczyn i wtedy nie wiem jak beda moje wloski wygladac.

Poki co wlosow prawie nie mam, moze 5% tego co bylo kiedys.

Lasery tez nie usuwaja owlosienia na stale!!! tylko na kilka lat z tego co sie orientowalam. Moj wybor byl w dluzszej mierze podyktowany kosztami, IPL wychodzi zdecydowanie taniej niz zabiegi laserami, ktore i tak trzeba co pare lat powtarzac.
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 15:11   #746
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
wiesz co, ja nigdy nie zrobilam dluzszej przerwy niz miesiac ... dlatego nie wiem co sie stanie jesli nagle przestane uzywac a podejrzewam ze jesli zajde w ciaze a pozniej bede karmic piersia to nie bede sie naswietlac z wiadomych przyczyn i wtedy nie wiem jak beda moje wloski wygladac.

Poki co wlosow prawie nie mam, moze 5% tego co bylo kiedys.

Lasery tez nie usuwaja owlosienia na stale!!! tylko na kilka lat z tego co sie orientowalam. Moj wybor byl w dluzszej mierze podyktowany kosztami, IPL wychodzi zdecydowanie taniej niz zabiegi laserami, ktore i tak trzeba co pare lat powtarzac.
....
tu jest pewna nieścisłość..laser działa na aktywne mieszki włosowe i je niszczy,to co w między czasie,lub po dłuższym czasie wyrasta są to nowouaktywnione mieszki<działają na nie hormny,brak równowagi hormonalnej,ciąża,menopau za>więc to najzupełniej normalne zjawisko....po ipl wszystko ci niestety odrośnie tak jak było przed zabiegami.....co nie zmienia faktu,że ciąża w przy laserze i przy ipl może spowodowac podobny powrót problemu,a nawet silniejszy...swoją droga możesz spokojnie wspisać model Philipsa...dziewczyny tez pewnie sa ciekawe...myslę sobie,że to może byc jakies rozwiązanie np po serii zabiegów laserowych..kiedy jakieś niedobitki chcemy jeszcze ''usunąć''
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 15:45   #747
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: własny depilator laserowy

Precision Plus IPL hair removal system

to moje cudenko ktore kocham nad zycie hehehe no moze troche przesadzilam, ale jesli mialambym wybrac jeden wynalazek ktory odmienil moje zycie to bedzie wlasnie IPL goraco polecam

PS to nie jest reklama
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg en_GB_PDP_Ping.jpg (13,0 KB, 24 załadowań)
__________________

Edytowane przez Fuxia83
Czas edycji: 2013-07-21 o 15:47
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 21:23   #748
ggroch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 13
Dot.: własny depilator laserowy

ja sobie zrobiłam przerwe wakacyjną po 6-7 zabiegach, było nawet ok, ale widzę że po 2 mies. wszystko po woli wraca do stanu sprzed epilacji, więc nawet o wakacyjnej przerwie chyba nie ma mowy
ggroch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 00:03   #749
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez ggroch Pokaż wiadomość
ja sobie zrobiłam przerwe wakacyjną po 6-7 zabiegach, było nawet ok, ale widzę że po 2 mies. wszystko po woli wraca do stanu sprzed epilacji, więc nawet o wakacyjnej przerwie chyba nie ma mowy
Na pewno nie po 6 lub 7 zabiegach. Trzeba zrobic cala serie przed latem I dopiero jak przestana rosnac mozna zrobic dluzsza przerwe nawet 2 miesiace ... tzn ja tak robie i nie odrasta tak jak przed zabiegami tylko sporadycznie I bardzo slabe
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 00:50   #750
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez ggroch Pokaż wiadomość
ja sobie zrobiłam przerwe wakacyjną po 6-7 zabiegach, było nawet ok, ale widzę że po 2 mies. wszystko po woli wraca do stanu sprzed epilacji, więc nawet o wakacyjnej przerwie chyba nie ma mowy
Ja zaczęłam dość późno, bo przed latem zdążyłam zrobić tylko 6 zabiegów - ale powiem Wam, że już nie "strzelam" 2 miesiące i jest bez porównania! Odrastają, nie powiem, ze nie, ale spokojnie wytrzymam do końca lata z mniejszym owłosieniem na nogach! Hip hip hurra!

Co śmieszniejsze, mąż sobie zażyczył depilacje klaty, szyi i brzucha!!! Z radością to na nim wykonam!
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.