co zrobic z ta twarza?! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-18, 13:06   #31
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
no coz, niektorzy uznaliby to za komplement
zdecydowanie

Dziekuje dziewczyny za rady i komentarze. Zdecydowalam sie na regulacje brwi u kosmetyczki, moze faktycznie jakos je fjaniej wymodeluje niz ja zazwyczaj (nie mowie o tych na fotach, tam sa odrosniete )

Narazie sama kombinowalam z makijazem i efekty byly srednie. Zobacze co wymysli babka od kosmetykow i zglosze sie tu juz z fota z jakimis efektami... To takie postanowienie, zeby nie jeczec Wam ciagle jak to ja potrzebuje zmian, a nic pozniej nie robie.. Czas wprowadzic zmiany w zycie
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 10:18   #32
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Czesc
Wzielam sobie Wasze rady do serca, staram sie bardziej podkreslac oczy (chociaz i tak chowaja sie za okularami) i kombinuje z podkladami, tak zeby choc troche poprawic ksztalt twarzy - tu by sie bardziej dieta przydala

Ostatnio jednak cos mi odbilo i tak totalnie bez zastanowienia przefarbowalam sie na ostra czerwien (farba od kilku lat lezala sobie w szufladzie, bo wymyslilam sobie ze zrobie sobie czerwone paseczki na glowie na Sylwestra, ale pozniej zmienilam zdanie). Nie dosc, ze kolor ZUPELNIE do mnie nie pasuje, to jeszcze nierowno mi to wyszlo... z przodu mam suche wlosy, jasniejsze, wiec tam byl zywy ogien, z tylu mam zdrowe geste wlosy, ciemniejsze, wiec farba slabo je chwycila.

Nastepnego dnia fryzjerka poprawiala po mnie, dodala sporo brazu i kilka jasniutkich pasemek. Przy okazji troche inaczej sciela mi wlosy (na moje wlasne zyczenie).

I teraz prosze o ocene nowej fryzury

Co sadzicie o kolorze?
A fryzura? Nie za bardzo odslania moja wielka twarz?
Jakies rady na przyszlosc?

Dodam, ze na zdjeciam mam full make-up nawet 2 odcienie podkladu Tylko rozu nie ma, bo zostal w samochodzie.

Dla porownania jeszcze foty tuz sprzed sciecia (nieukladane, niedzielne, odrosniete) i po farbowaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg faza1.jpg (66,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg faza 1.jpg (60,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg faza2.jpg (23,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg faza 2.jpg (125,6 KB, 40 załadowań)
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 10:26   #33
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

i po wizycie u fryzjerki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg faza 3.jpg (40,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg faza3b.jpg (34,2 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg faza 3c.jpg (54,9 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg faza 3d.jpg (33,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg frog wi'tha mug.jpg (62,5 KB, 43 załadowań)
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 10:41   #34
Martika87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 24
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Moim zdaniem wygladasz super, w szczegolnosci na 3 i 4 zdjeciu zostatniego postu Moze faktycznie moglabys zapuscic troche wlosy, chco taka fryzura tez Ci pasuje Pozdrawiam
Martika87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 13:34   #35
ewcia123
Rozeznanie
 
Avatar ewcia123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice W-wy
Wiadomości: 776
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Chyba mnie kochana przeceniasz jeśli chodzi o doradztwo mazidłowe Taki ze mnie specjalista jak z koziej doopy trąba

Ale opinie moge wyrazić
Kolorek na włosach wyszedł rewelacyjnie, te jasne paseczki też mi sie bardzo podobają. Jeśli idzie o fryzurke to wydaje mi się, że w ciut dłuższych włosach jest ci lepiej.
Masz ładnie wyregulowane brwi. Byłaś na jakimś skubaniu?
Poza tym ty siedzisz w domu z H. i miałaś sie nie malować Czyżbyś uległa presji otoczenia No to jeśli idzie o makijaż to:
primo - uważałabym na wszelkie bronzery i róże. Masz jasną karnację z przebarwieniami, więc takie zabawy mogłyby sie skończyć podkreśleniem tego co chcesz ukryć. Idzie lato, więc myślę, że wystarczy odrobina pudru z jakimś różem (zabij, ale nie potrafie określić odpowiedniego dla ciebie koloru różu, może tzw. brudny róż). Ale jak wspomiałam z tym różem to muśnięcie na policzki, nic więcej.
secundo - podkreśl troche usta. Są bardzo mało widoczne, a kolorem można je troche "wyregulować"
tertio - ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. Praktyka czyni mistrza.
ewcia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:19   #36
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Dzieki dziewczyny za komentarze

Brwi sama podskubalam, nie doczekalam sie juz.. Za rzadko bywam w miescie. To samo z makijazem - nie mialam jeszcze okazji poprosic o pomoc w stoisku z kosmetykami

Ewcia, jak przefarbowalam kudly, to musialam troche podkolorowac buzie, w tym czerwonym bylam blada jak Poza tym czas najwyzszy nauczyc sie tej trudnej sztuki makijazu, chocby miala sie przydac tylko 2 razy w roku Wlasnie cwicze ;D

Wlosy chyba powinny jednak byc dluzsze Nie oszukujmy sie, wybralam te lepsze foty Na gorszych twarz mi sie ..wylewa

Z ustami mam problem, jak pomaluje je nawet jasnym kolorkiem, od razu sa jeszcze mniejsze. Ale tez musze pocwiczyc

Z bronzerem raz zaszalalam, kolezanka mi wtedy make-up robila i przyznaje, ze chociaz na fotach nie wygladalo zle, to sama siebie w lusterku poznac nie moglam, sadze ze bylo za mocno. A co do rozu, to powinnam go uzywac na tych gornych czesciach policzka, tych wystajacych? Czy pod spodem? Czy jakos jeszcze inaczej? Za groma mi nie wychodzi...

Dzieki za rady i prosze o jeszcze
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 07:28   #37
ewcia123
Rozeznanie
 
Avatar ewcia123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice W-wy
Wiadomości: 776
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

W kolorowych gazetach kobiecych często piszą jak malowac sie różem (dopasowując do kształtu twarzy). Coś znajde to wkleje.

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

znowu edyty zniknęły

No nic, a propo malowania różem:

https://polki.pl/uroda_makijaz_artykul,10013099.html

A tak uniwersalnie to róż nakłada się pod kością policzkową, rozcierając koliście na zewnątrz.
ewcia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 13:08   #38
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Ewciu, edyty nie zniknely, na metamorfozach nie ma ich wcale (to tak zeby dziewczyny zdjec nie wycinaly).

A propos rozu i artykulow w gazetach, to ja nie mam pojecia jaki mam ksztalt twarzy istnieje ksztalt rozlazly? Bo jesli tak, to ja bym w tej kategorii wlasnie byla.

I dlatego wlasnie liczylam na to, ze dziewczyny ktore tu wariuja z photoshopem zrobilyby mi jakis schemat (taki ze strzalkami, ze np. roz stad dotad, a cien na powiece w tym miejscu do tego miejsca) na podstawie ktoregos z moich zdjec .

Da sie???
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 21:48   #39
slooneckoo
Przyczajenie
 
Avatar slooneckoo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Cool Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Ps. Jeszcze usta Bardzo waskie i nierowne. Boje sie wyraznego makijazu, zeby jeszcze ich dodatkowo nie podkreslic, wiec jedyne czego uzywam to bezbarwna lub lekko-rozowa pomadka ochronna. A moze wlasnie powinnam jakos je podkreslic? Tylko jak?
mozesz kupic sobie konturówke do ust naturalny kolor lub ciemniejszy najlepiej z eveline nastepnie "obrysuj" usta z zewnetrznej strony ust a potem pomaluj je podobnym kolorem lub jasniejszym jesli konturówka bedzie ciemna powiekszy Ci usta. efekt murowany
slooneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.