Dietetyczny catering - co myślicie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-13, 18:05   #91
wiewiorek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 44
Dot.: Catering dietetyczny

A z jakiego miasta jesteś? Ja jak patrzyłam na ceny w warszawie to 5 posiłków dziennie przez 30 dni to koszt 3 tys to jak dla mnie trochę za dużo.
wiewiorek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 22:49   #92
Domcik1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Catering dietetyczny

Z Krakowa, to jest fakt nie jest to tania przyjemność, ale chyba nie spotkałam się jeszcze z ceną 3000 zl. Za tanio tez byc niestety nie moze wtedy bardzo spada jakość jedzenia, kalorie wcale nie są tak dokladnie wyliczone , generalnie dostalam taką informacje ze 60 zl dziennie za 5 posilkow to optymalna cena, zeby dostac w miare porzadny posilek. Ale poki co to tylko jakies pogloski, a bardzo iestem ciekawa jak widzą to inni
Domcik1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 11:20   #93
gorska_p
Przyczajenie
 
Avatar gorska_p
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Catering dietetyczny

Hej! A ile jesteś w stanie za taką dietę zapłacić? Możliwe, że będę mogła Ci coś polecić
gorska_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 11:49   #94
Domcik1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Catering dietetyczny

Myślę, ze do 60 zl dziennie bylabym w stanie dac, ale tansze opcje rowniez mnie interesują
Domcik1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 12:16   #95
gorska_p
Przyczajenie
 
Avatar gorska_p
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Hej Wam! Ja też miałam dietę cateringową i to była najlepsza rzecz. Tak jak mówicie, po powrocie z pracy czasem nie chce się iść do garów, a lato tuż tuż. Teraz mam trochę więcej czasu więc gotuje sama, ale mając na głowie dużo spraw, to idealne rozwiązanie - o ile kogoś stać, bo wiadomo, że to nie mały koszt.
gorska_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 07:30   #96
gorska_p
Przyczajenie
 
Avatar gorska_p
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Catering dietetyczny

Daj znać jeśli jeszcze jesteś zainteresowana, świąteczny czas całkowicie mnie pochłonął osobiście polecam FitMe w Krakowie, który u mnie bardzo się sprawdził

Edytowane przez gorska_p
Czas edycji: 2017-05-08 o 12:21 Powód: dodanie informacji
gorska_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 22:09   #97
Domcik1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Catering dietetyczny

Wciąž potrzebuję rady
Domcik1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-02, 09:48   #98
Karolinnna09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cześć, jeśli potrzebujecie dobrego cateringu dietetycznego, to ja z kolei mogę polecić http://diet4u.pl/ maja po pierwsze: dobre ceny, po drugie świeże dania, po trzecie na czas je dowożą, a po czwarte smaczne i dopasowane do potrzeb
Karolinnna09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 10:10   #99
AlicjaTetryk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 14
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Jeśli chodzi o Katowice to z lightdiet mają dobry catering. Kilka miesięcy po ciąży zaczęłam stosować dietę, bo już przestałam karmić córkę. Posiłki były dobre, różnorodne, coraz jakieś nowe składniki się powyjaławiały. Cenowo też w miarę okej. Do diety dołożyłam ćwiczenia i widziałam efekty.
AlicjaTetryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 10:21   #100
Dronek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4
Dot.: Catering dietetyczny

Cytat:
Napisane przez Domcik1994 Pokaż wiadomość
Z Krakowa, to jest fakt nie jest to tania przyjemność, ale chyba nie spotkałam się jeszcze z ceną 3000 zl. Za tanio tez byc niestety nie moze wtedy bardzo spada jakość jedzenia, kalorie wcale nie są tak dokladnie wyliczone , generalnie dostalam taką informacje ze 60 zl dziennie za 5 posilkow to optymalna cena, zeby dostac w miare porzadny posilek. Ale poki co to tylko jakies pogloski, a bardzo iestem ciekawa jak widzą to inni
Powiem Ci szczerze, że nie koniecznie jest tak źle. W KrkCatering xx mają naprawdę bardzo dobre ceny, a muszę powiedzieć, że lepszego cateringu w Krakowie nie jadłem chociaż miałem okazje jeść sporo . No więc polecam. Catering na wesele też robią, jeśli się nie mylę oczywiście.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-05-30 o 10:01 Powód: reklama
Dronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 19:21   #101
carola4903
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Catering dietetyczny

Ja mogę się co Wwy wypowiedzieć, bo ktoś u góry wspominał. Na początku w catering wierzyłam średnio, bo na zdjęciach wydawało mi się tego mało, ale zdanie zmieniłam. Posiłki z Diet4u mnie przekonały.
carola4903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-28, 21:35   #102
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez katarynka1987 Pokaż wiadomość
Kochani,
latka lecą, lat przybywa, tak samo jak kilogramów... Mieszkam w Katowicach, pracuję, mam na głowie dzieci, męża. Jestem załamana wchodząc na wagę, ale niestety nie mam czasu na gotowanie specjalnie dla siebie dietetycznych dań. Słyszałam, że działa na śląsku catering dietetyczny. Ktoś z Was stosował już taką dietę? Dania są rzeczywiście zdrowe? Proszę o pomoc....
Tak, są zdrowe, smaczne i ładnie przyrządzone. Możesz sobie dobrać opcję według własnego zapotrzebowania kalorycznego, a także porozmawiać z dietetykiem. On pomoże ci określić, ile kalorii naprawdę potrzebujesz. Zwykle jemy zbyt wiele. Gdy się przyzwyczaisz do nowych porcji i innego odżywiania łatwiej ci będzie samej sobie coś przygotować. Ale pamiętaj o zasadzie - 70% sukcesu to dieta, a 30 % - to niezwykle ważna aktywność fizyczna. Nie trzeba latać do klubu, na co pewnie brak ci czasu. W sieci są dostępne różne zestawy ćwiczeń.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez carola4903 Pokaż wiadomość
Ja mogę się co Wwy wypowiedzieć, bo ktoś u góry wspominał. Na początku w catering wierzyłam średnio, bo na zdjęciach wydawało mi się tego mało, ale zdanie zmieniłam. Posiłki z Diet4u mnie przekonały.
Dokładnie.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Domcik1994 Pokaż wiadomość
Myślę, ze do 60 zl dziennie bylabym w stanie dac, ale tansze opcje rowniez mnie interesują
Można znaleźć cateringi za 36-56 złotych dziennie.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 11:04   #103
Thirty_One
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Nie wiem czy była już o tym mowa, ale w Warszawie niedawno sanepid skontrolował kilkanaście takich firm kateringowych zajmujących się dietami pudełkowymi i wyniki były opłakane.
Należy też pamiętać, że przy wprowadzaniu diety do naszego życia powinnismy się sami uczyć wartości kalorycznych, przepisów na nowe dania i generalnie całego tego know-how przy przyrządzaniu posiłków. Dieta pudełkowa wam tego nie da.

Ja osobiście zamierzam wprowadzic do swojego zycia diete na ktorej bede duzo gotowac, bede szukac produktow i liczyc kalorie. Ale tak wlasnie chce, chce sie tym "zajarać". Catering dietetyczny jest dobry na chwile. Pozniej sie konczy a jakoś jesc trzeba..
Thirty_One jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 11:35   #104
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Thirty_One Pokaż wiadomość
Nie wiem czy była już o tym mowa, ale w Warszawie niedawno sanepid skontrolował kilkanaście takich firm kateringowych zajmujących się dietami pudełkowymi i wyniki były opłakane.
Należy też pamiętać, że przy wprowadzaniu diety do naszego życia powinnismy się sami uczyć wartości kalorycznych, przepisów na nowe dania i generalnie całego tego know-how przy przyrządzaniu posiłków. Dieta pudełkowa wam tego nie da.

Ja osobiście zamierzam wprowadzic do swojego zycia diete na ktorej bede duzo gotowac, bede szukac produktow i liczyc kalorie. Ale tak wlasnie chce, chce sie tym "zajarać". Catering dietetyczny jest dobry na chwile. Pozniej sie konczy a jakoś jesc trzeba..
Ależ taka dieta to da. Z wielu powodów. Korzystając z niej kilka miesięcy uczymy się jakie są przyjmowane porcje, kompozycje potraw, uczymy się regularności przyjmowania posiłków, nabieramy innych nawyków. Co do tego sanepidu - czasem może się to zdarzyć ale to incydenty, trzeba korzystać z usług sprawdzonych firm.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 12:55   #105
funtik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Zdecydowanie najlepszy wrocław catering to http://catering-pozywny.pl/. Zdrowa dieta, zawsze świeże i niebanalne dania. Mają w ofercie dietę sportową, dietę bez laktozy ale także catering bezglutenowy więc każdy znajdzie coś dla siebie. Przed wyborem diety jest również możliwość skorzystania z porad specjalisty do spraw żywienia, który dopasuje dietę do waszych potrzeb. Korzystam z ich usług już 2 miesiąc i jestem bardzo zadowolona. Schudłam 4 kilo 😊
funtik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 13:18   #106
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

WS Opolu polecam "Dąbrowiankę"
http://www.dabrowianka.opole.pl/
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2017-06-20 o 13:20
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 12:48   #107
feeder
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 8
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Thirty_One Pokaż wiadomość
Nie wiem czy była już o tym mowa, ale w Warszawie niedawno sanepid skontrolował kilkanaście takich firm kateringowych zajmujących się dietami pudełkowymi i wyniki były opłakane.
Należy też pamiętać, że przy wprowadzaniu diety do naszego życia powinnismy się sami uczyć wartości kalorycznych, przepisów na nowe dania i generalnie całego tego know-how przy przyrządzaniu posiłków. Dieta pudełkowa wam tego nie da.

Ja osobiście zamierzam wprowadzic do swojego zycia diete na ktorej bede duzo gotowac, bede szukac produktow i liczyc kalorie. Ale tak wlasnie chce, chce sie tym "zajarać". Catering dietetyczny jest dobry na chwile. Pozniej sie konczy a jakoś jesc trzeba..
Zgadzam się, ale uważam też że jedno z drugim można połączyć. Mi mój catering (Przełom w odżywianiu) dał wiele pomysłów na dietetyczne dania. No a w cateringu wiadomo, że kalorie są liczone i najczęściej jakiś dietetyk nad tym czuwa.
feeder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 13:23   #108
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez feeder Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ale uważam też że jedno z drugim można połączyć. Mi mój catering (Przełom w odżywianiu) dał wiele pomysłów na dietetyczne dania. No a w cateringu wiadomo, że kalorie są liczone i najczęściej jakiś dietetyk nad tym czuwa.
Dokładnie tak.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 15:25   #109
zofzyx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

fajna sprawa wydaje się z tym cateringiem, tyle że często ceny są mega wysokie coś w Częstochowie polecacie? i czy może ktoś z tego miasta korzystał już z dietetyka Zdrova. nowy gabinet, opinii jak na lekarstwo, a zaciekawiła mnie ich oferta
zofzyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 16:24   #110
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Thirty_One Pokaż wiadomość
Nie wiem czy była już o tym mowa, ale w Warszawie niedawno sanepid skontrolował kilkanaście takich firm kateringowych zajmujących się dietami pudełkowymi i wyniki były opłakane.
Należy też pamiętać, że przy wprowadzaniu diety do naszego życia powinnismy się sami uczyć wartości kalorycznych, przepisów na nowe dania i generalnie całego tego know-how przy przyrządzaniu posiłków. Dieta pudełkowa wam tego nie da.

Ja osobiście zamierzam wprowadzic do swojego zycia diete na ktorej bede duzo gotowac, bede szukac produktow i liczyc kalorie. Ale tak wlasnie chce, chce sie tym "zajarać". Catering dietetyczny jest dobry na chwile. Pozniej sie konczy a jakoś jesc trzeba..
W Rzeszowie z jednym cateringiem był mega problem, kilka dni później pojawiła się właśnie informacja że sprawdzają te w Warszawie.
Jaki problem ? Kilkadziesiąt osób "złapało" salomonellę.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 08:56   #111
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Jedzenie z plastikowych pojemników nie jest najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowo ludzie często wsadzają je wraz z jedzeniem do mikrofalówki. Lepiej rano w 15 min zrobić zdrowe i pożywne kanapki na cały dzień jeśli komuś brakuje czasu..
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 18:48   #112
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Malinkna1986 Pokaż wiadomość
Jedzenie z plastikowych pojemników nie jest najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowo ludzie często wsadzają je wraz z jedzeniem do mikrofalówki. Lepiej rano w 15 min zrobić zdrowe i pożywne kanapki na cały dzień jeśli komuś brakuje czasu..
To jest bardzo dobre rozwiązanie na krótki czas, kilku miesięcy. Nikt przecież nie zakłada, że catering będzie mu towarzyszył do końca życia. Ale kanapki to wcale nie jest najlepsze rozwiązanie. Nie wszyscy mogą żywić się chlebem bez ograniczeń. Chodzi właśnie o to, aby nauczyć się ile go jeść i czym zastępować. Zobaczyć ile ma alternatyw w postaci kasz i jak wygląda ich dzienna porcja. Ile w ogóle jeść, bo często jemy zbyt dużo i opychamy się pieczywem zamiast zrobić sobie np. faszerowaną cukinię lub bakłażana. Co do wsadzania pojemników do mikrofalówek - to głupie i szkodliwe. Ale zapakowanie na krtóko jedzenia w plastik już nie.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
W Rzeszowie z jednym cateringiem był mega problem, kilka dni później pojawiła się właśnie informacja że sprawdzają te w Warszawie.
Jaki problem ? Kilkadziesiąt osób "złapało" salomonellę.
Oczywiście. Takie przypadki mogą się zdarzyć, trzeba więc patrzeć na opinie. Ale w przypadku wyrobu lodów też się zdarza salmonella. Można ją złapać w kawiarni i w restauracji, a także w domu, choć w tym ostatnim przypadku mamy szansę na większą kontrolę.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 11:04   #113
kamil2227
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Moim zdaniem takie cateringi są dla osób zapracowanych ale na pewno to na zdrowie nie ma pozytywnego efektu. Lepiej samemu diete przygotować dołożyć do tego odpowiednie suplementy np
kankusta duo i cwiczyć.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-07-25 o 14:19 Powód: Link.
kamil2227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 15:30   #114
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez kamil2227 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem takie cateringi są dla osób zapracowanych ale na pewno to na zdrowie nie ma pozytywnego efektu. Lepiej samemu diete przygotować dołożyć do tego odpowiednie suplementy np
Xxx i cwiczyć.
Ma bardzo dobry wpływ na zdrowie. Osobiście tego doświadczyłam. Mam obecnie rewelacyjne wyniki badań. Tu nie zawsze chodzi o schudnięcie, a samemu się diety nie zbilansuje. 70% zdrowia i ładnej sylwetki to odpowiednio skomponowana dieta, wtedy nie trzeba suplementów. Chyba, że buduje sie masę mięśniową, wtedy suplementy idą w ruch.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-10-01 o 09:09
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 08:58   #115
cealeksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 21
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Catering jest dobrym pomysłem, jeżeli faktycznie nie mamy czasu gotować i mam trochę dodatkowej gotówki. Przy odchudzeniu polecam pić koktajle, najlepiej zielone. Wystarczy użyć blendera xxx by po chwili cieszyć się z pysznego, słodkiego i zdrowego poisłku lub przekąski.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-09-30 o 22:19 Powód: link
cealeksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 10:37   #116
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez cealeksandra Pokaż wiadomość
Catering jest dobrym pomysłem, jeżeli faktycznie nie mamy czasu gotować i mam trochę dodatkowej gotówki. Przy odchudzeniu polecam pić koktajle, najlepiej zielone. Wystarczy użyć blendera (http://www.eldom.eu/sklep/kategoria/blendery), by po chwili cieszyć się z pysznego, słodkiego i zdrowego poisłku lub przekąski.
Rzecz w tym, że to - owszem działa - ale całe życie nie da się na tym żyć. Wystarczy skończyć dietę i waga wróci. Aby trwale schudnąć, trzeba na trwałe zmienić sposób odżywiania. Catering w tym pomaga, bo widać porcje, proporcje i kompozycje składników. Człowiek zwykle je za dużo i zbyt monotonnie, a to drugie też sprzyja tyciu. Przy cateringu nabiera też nawyku regularnego jedzenia. Ale jest prawdą co napisałaś, trzeba mieć odłożone trochę dodatkowej gotówki. Ja troche policzyłam ile wydawałam na jedzenie dla siebie samej. Okazało się, ze miesięcznie wydawałam wcale niewiele mniej, niż na ten abonament. I jedzenie się marnowało, bo sama nie byłam w stanie zjeść np. całego opakowania rukoli. A kupowanie popierdółek-przekąsek też dawało po portfelu.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 15:14   #117
Radoslaw75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Post Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Ja też byłem specyficznie nastawiony do diety a co dopiero połączenia wraz z cateringiem. Jednak za namową żony (sama korzysta do dziś) zamówiłem jeden dzień testowy za jedyne 35 złotych ! Chwile potem umówiłem się na wizytę z dietetykiem i z firmą xxxx w celu konstultacji usługi. Ku mojemu zdziwieniu posiadają oni aż 7 diet! Polecam wszystkim, którym zależy na sylwetce! Nie ma co odkładać tego na później. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-08-16 o 11:15 Powód: reklama
Radoslaw75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 11:39   #118
gabynia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 5
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Też się nad taka opcją zastawiam, u mnie pracy do druga osoba zamawia i faktycznie chwalą, głównie za to że jedzą regularnie, mniej a częściej i zdrowo przede wszystkim. Wygodna dieta podobno jest ok, ktoś może od nich zamawia? Ja rozważam jak na razie różne opcje, cenowo jest ogólnie podobnie
gabynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 13:13   #119
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Fajna opcja dla osób które zarabiają dużo i nie mają czasu na gotowanie. Dla zwykłego Kowalskiego jest raczej poza zasięgiem ponieważ miesięczny koszt wynosi 2k+ w zależności od rodzaju.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 13:36   #120
platero
Przyczajenie
 
Avatar platero
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 28
Dot.: Dietetyczny catering - co myślicie?

Ja korzystałam dwa razy po dwa miesiące. Najpierw z LightBoxa, ale im dalej, tym jedzenie było coraz bardziej nudne. Potem z NTFY - tu już było smaczniej. Jeśli chodzi o efekt chudnięcia, to ani tu, ani tu nie szału nie było (miałam opcję 1200kcal). Szczerze mówiąc lepsze rezultaty mam teraz po odstawieniu glutenu i cukru.
platero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-02 23:29:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.