jasne przebarwienia - pomozcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-07, 00:02   #1
nati133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Unhappy

jasne przebarwienia - pomozcie


hej dziewczeta !
mam problem... niedawno mialam robiona w niektorych miejscach krioterapie i po odpadnieciu dosc duzych strupkow (srednica ok 7cm) zostaly mi biale-rozowe przebarwienia, wyglada tak jakby mi sie zluszczyla skora, bylam dosyc odpalona wiec sa BARDZO widoczne. chcialabym sie tego jak najszybciej pozbyc!
poleccie cos na takie jasne przebarwienia czy cos... bo to moze sie wyrownywac miesiacami!
ja bym chciala zeby w tydzien to sie wyrownalo bo mam wazny wyjazd a nie ma jak tego ukryc
moze no-scar?
nati133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 08:43   #2
nati133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: jasne przebarwienia - pomozcie

up~!
nati133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 10:18   #3
blondi88o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: jasne przebarwienia - pomozcie

hej.. ja mam podobny problem ktory wyniknal z mojej bezmyslnosci.. otoz kiedys do pewnego duzego wyprysku ktory mi sie pojawil na policzku przykladalam sobie zmrozone mieso z zamrazalnika.. (zeby troche zeszla opuchlizna oczywiscie nic nie pomoglo, przeczytalam to w jakiejs glupiej gazecie) i pojawilo sie bialo-rozowe przebarwienie.. niestety to mialo miejsce juz pol roku temu a dalej jest widoczne.... przez jakis czas przemywalam to miejsce sokiem z cytryny ale mnie szczypalo.. i zaprzestalam.. niestety przyzwyczailam sie do tego, kiedy naloze podklad i puder nie widac tego wiec jakos zyje.. sprobuj moze ta cytryne? choc nie gwarantuje cudu
blondi88o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.