Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 20:41   #1
aneczka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17

Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)


Witam jestem tutaj całkowicie nowa Chciałabym rozpocząć odchudzanie z kimś mam nadzieję, że się ktoś do mnie przyłączy postanowiłam, że tak będzie raźniej i będzie to bardziej motywujące)
Otóż w marcu rok temu rozpoczełam diete Dukana schudłam do sierpnia 9 kg byłam bardzo zadowolona jednak cieżko mi było poźniej utrzymać nową wagę gdyż zaczełam odrazu jeść normalnie. Teraz rozpoczełam intensywne ćwiczenia i zdrowe jedzenie bez słodyczy chleba, ziemniaków, ryżu i inncyh zapychaczy.
Wzrost 173 cm,
Obecna waga 68kg
CEL...- 58-60kg
Kto się przyłączy, żeby było raźniej?
aneczka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 21:18   #2
ChocoMonster
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoMonster
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6 678
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=563213&page=91
Zapraszamy
__________________
Szczerość jest sztuką, nie oczekuj jej zatem od prostych ludzi.
ChocoMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 21:19   #3
dodi20
Raczkowanie
 
Avatar dodi20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śniadowo
Wiadomości: 131
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Cytat:
Napisane przez aneczka1988 Pokaż wiadomość
Teraz rozpoczełam intensywne ćwiczenia i zdrowe jedzenie bez słodyczy chleba, ziemniaków, ryżu i inncyh zapychaczy.
Nawet na redukcji powinno się spożywać ryż, ziemniaki a nawet chleb (pełnoziarnisty). Rezygnując z tych produktów robisz poważny błąd. Mówi się, że ziemniaki tuczą, chleb tuczy, ryż tuczy.... Wszystko tuczy, jesli nie jest spozywane z umiarem. Ja jestem na diecie odchudzającej, wcinam te rzeczy i chudne.
__________________
Dążę do celu...
63-62-61-60-59-58-57,5-56,9-56-55-54-53
dodi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 21:32   #4
aneczka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Rozumiem, ja wiem, że jeżeli z umiarem się je spożywa nie tyje sie po nich jednak ja mam tendencje do tego i to spore, chleb czasem zjem ciemny, jednak kupiłam również chrupkie pieczywo pełnoziarniste i mararon razowy który jem np. ze szpinakiem w związku z tym staram się dostarczac organizmowi węglowodanówDziękuję za radę.
aneczka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 14:16   #5
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

jedzenie chleba chrupkiego to najgorsze ze "zdrowych rzeczy", które możesz zaserwować swojemu organizmowi.
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 19:44   #6
yule
Raczkowanie
 
Avatar yule
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
jedzenie chleba chrupkiego to najgorsze ze "zdrowych rzeczy", które możesz zaserwować swojemu organizmowi.
seriooo? słyszałam podobną opinie też o waflach ryżowych... ale dlaczego?? mają przecież mało kalorii te chlebki?
__________________
Take care of your body, it's the only place you have to live.
yule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 23:05   #7
Aleksandrai1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 54
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Cytat:
Napisane przez yule Pokaż wiadomość
seriooo? słyszałam podobną opinie też o waflach ryżowych... ale dlaczego?? mają przecież mało kalorii te chlebki?
Wafle ryżowe mogą powodować wzdęcia. A pieczywo chrupkie nigdy nie będzie tak zdrowe jak pełnoziarnisty chleb (nie taki z toną spulchniaczy), gdyż zawiera wiele substancji podtrzymujących choćby jego przydatność. Poza tym ma czasami jeszcze więcej kcal! Wydaje się mało, bo jedna kromka to od 24 do 42 kcal, tylko żeby cokolwiek się najeść musisz zjeść trzy, po czym za godzinę, dwie znów będziesz głodna. Chleb pełnoziarnisty dostarczy Ci energii na dłużej
Aleksandrai1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 19:36   #8
bir_dy
Przyczajenie
 
Avatar bir_dy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 8
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

z chęcia będę odchudzała się razem z Tobą!
Od jutra zaczynam bieganie, a6w bo mam lekką oponkę na brzuchu i ćwiczenia na tyłek i uda

mam 170 cm. 70kg
chcę schudnąć 10kg!
bir_dy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:49   #9
Magdaa911
Raczkowanie
 
Avatar Magdaa911
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 56
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Mogę dołączyć?
Waga 68kg
Wzrost 168cm
cel 58kg
Magdaa911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 08:46   #10
bir_dy
Przyczajenie
 
Avatar bir_dy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 8
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

nie ma to jak rano wstać i zacząć pierwszy dzień z a6w
wieczorem bieganie i ćwiczenia na tyłek dobrze, że dzisiaj u mnie jest strajk i żadna komunikacja miejska nie jeździwięc mam wolne
bir_dy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 12:04   #11
aneczka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Pewnie, że możecie Witam mamy podobny cel ja chciałabym tak 8kg - góra 10 ale chyba aż 10 mi sie nie uda... Nie bylo mnie przez 2 dni ale juz jestem ja dzisiaj dopiero wieczorkiem poćwicze bo ostatnio skakałam na skakance i biegalam po schodach i sobie łydke w prawej nodze nadwyrezyłam miesien mi sie troche uszkodził i nie chce na razie na tą noge cwiczyc ale bylam wczoraj na basenie i jutro równiez ide
aneczka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 13:27   #12
bir_dy
Przyczajenie
 
Avatar bir_dy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 8
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

też z chęcią poszłabym na basen ale moja skóra nie toleruje chloru ..
bir_dy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 17:13   #13
ErnestyLda
Zadomowienie
 
Avatar ErnestyLda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Wiadomości: 1 584
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Hej. Z chęcią się do was dołączę. Dzisiaj weszłam na wagę i doznałam szoku mam 60kg. mój cel to 52-50 kg. Głównie zależy mi na zrzuceniu oponki z brzucha i ujedrnić pupe oraz uda. Postanowiłam nie jeść słodyczy , oraz intensywnie ćwiczyć brzuszki, a6w, jakieś cwiczenia na uda i pośladki
ErnestyLda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 08:50   #14
aneczka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Witamy nie ma tu za dużego ruchu ale myśle, że będzie dobrze Ja własnie zjadlam sniadanko - owsianke (dlatego tak pozno bo póki co jestem na bezrobociu) i zaraz sobie zrobie herbatke
aneczka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:26   #15
Magdaa911
Raczkowanie
 
Avatar Magdaa911
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 56
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Hej dziewczyny!
Ja dzisiaj frytki na obiad więc mało dietetycznie:P chyba zrezygnuje z kolacji:P
Zastanawiam się, co jest najlepszą metodą na stracenie kilku centymetrów w udach.. to moja zmora( Jakieś pomysły;>? )
Magdaa911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:26   #16
aneczka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Cytat:
Napisane przez Magdaa911 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ja dzisiaj frytki na obiad więc mało dietetycznie:P chyba zrezygnuje z kolacji:P
Zastanawiam się, co jest najlepszą metodą na stracenie kilku centymetrów w udach.. to moja zmora( Jakieś pomysły;>? )
Hehe no niestety mało dietetyczne nie rezygnuj całkiem z kolacji bo nie bedziesz miala za wiele siły tylko zjedz cos lekkiego. A co do ud również mam ten problem, znalazłam wiele ciekawych ćwiczen na interencie przede wszystkim na youtube wpisz sobie ćwiczenia na uda i znajdziesz napewno cos dla siebie Ja chodze na basen skacze na skakance i biegam po schodach zeby wzmocnic te nogi i pozbyć sie troche tłuszczu na razie efektu nie widac niestety...ale wiadomo wymaga to czasu....
aneczka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 15:18   #17
avocado22
Przyczajenie
 
Avatar avocado22
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 22
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

hej dziwczyny ja tez chce dolaczyc bardzo bym chciala dotrzec do 75kg dluga droga przedemna moim grzechem jest kolacja okolo 23 a nawet i pozniej zacelam od wczoraj bylo ok dzisiaj tez przedtrwam ogolem odzywiam sie zdrowo tak na 1000-1200kcl ale podjadam
avocado22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 15:29   #18
bir_dy
Przyczajenie
 
Avatar bir_dy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 8
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

u mnie drugi dzień a6w jak na razie dobrze, do tego 50przysiadów(mam lekkie zakwasy na udach) śniadanie lekkie a obiadek jeszcze przede mną na kolację dzisiaj warzywa gotowane na parze
__________________
three words, eight letters.. say it. And I'm Yours
bir_dy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 15:58   #19
ErnestyLda
Zadomowienie
 
Avatar ErnestyLda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Wiadomości: 1 584
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Ja już jestem po zrobieniu 100 brzuszków, a wieczorkiem zrobię jeszcze z 50 + a6w. Jak na pierwszy dzien zapałi motywację mam, zobaczymy jak długo wytrwam w postanowieniu ćwiczenia
ErnestyLda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 16:16   #20
aneczka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

No to super ja wlasnie za pół godzinki ruszam na basen jak wroce zrobie jakies cwiczenia na brzuch i uda noi pozniej kolacja
aneczka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 13:48   #21
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Cytat:
Napisane przez dodi20 Pokaż wiadomość
Nawet na redukcji powinno się spożywać ryż, ziemniaki a nawet chleb (pełnoziarnisty). Rezygnując z tych produktów robisz poważny błąd. Mówi się, że ziemniaki tuczą, chleb tuczy, ryż tuczy.... Wszystko tuczy, jesli nie jest spozywane z umiarem. Ja jestem na diecie odchudzającej, wcinam te rzeczy i chudne.

Zgadza się..
Nawet na diecie powinno się spożywac te produkty
Pieczywo - pełnoziarniste
ryż - brazowy
Makaron - razowy
i odpowiednie ilości

Mi najbardziej cieżko było zrezygnować z makkaronów - uwielbiam je - więc nie zrezygnowałam z nich- zastąpiłam biały makarton - razowym i nie widze abym tyła.. waga pomału, ale spada - dzieki temu że jem wszystko odpowiednie i o odpowiednich ilościach wiem, że nie grozi mi efekt jo -jo

powodzenia!
uda Ci się zrzucić ten zbędny balast
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 11:49   #22
parkiethajnowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Zdrowe odżywianie to najlepsza z możliwych diet. Trzeba jeść wszystkie pełnowartościowe produkty, tylko w miarę możliwości ograniczać ich ilość. Mniej ziemniaków więcej surówek i damy radę. Odchudzanie bardzo wspomagają zioła, ponieważ pozwalają na usunięcie szkodliwych toksyn, które się wytwarzają podczas przemiany materii. Ja piję bardzo dużo czystka i ostropestu, które pozwalają na oczyszczenie krwi i regenerację wątroby. Polecam zdrowy sklep internetowy z bezpiecznymi ziołami. xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-03-04 o 12:48 Powód: Link.
parkiethajnowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 16:34   #23
kasiak1593
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Cześć,
piszę pracę magisterską na temat skuteczności działania suplementów odchudzających. Czy mogę prosić Was o wypełnienie ankiety. Z góry dziękuję bardzo https://www.survio.com/survey/d/Y6R1Y2Y9U3I0G9I2N
kasiak1593 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 14:16   #24
AannaDominika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 5
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Cytat:
Napisane przez parkiethajnowka Pokaż wiadomość
Zdrowe odżywianie to najlepsza z możliwych diet. Trzeba jeść wszystkie pełnowartościowe produkty, tylko w miarę możliwości ograniczać ich ilość. Mniej ziemniaków więcej surówek i damy radę. Odchudzanie bardzo wspomagają zioła, ponieważ pozwalają na usunięcie szkodliwych toksyn, które się wytwarzają podczas przemiany materii. Ja piję bardzo dużo czystka i ostropestu, które pozwalają na oczyszczenie krwi i regenerację wątroby. Polecam zdrowy sklep internetowy z bezpiecznymi ziołami. xxx
TAK. Zero przetworzonych śmieci. Same naturalne produkty. Dużo warzyw. Waga sama spada.
__________________
Blog https://healthpills.pl/

Edytowane przez AannaDominika
Czas edycji: 2017-04-13 o 14:17
AannaDominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 11:05   #25
karola_1702
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Witam Was wszystkie!
Jestem tu całkowicie nowa, czy któraś z Was ma może w planach start z dietą/ ćwiczeniami?
Albo mają jakieś sprawdzone ćwiczenia na pośladki i uda za sobą i chętnie podzieliła by się doświadczeniami?
karola_1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 09:26   #26
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

hej dziewczyny, chętnie dolacze


jestem 2 miesiące po 2gim porodzie i walcze z nadmiarem kilogramow. cala ciaze wymiotowałam i to chyba rozregulowalo mi metabolizm, od miesiąca jem przykładnie (zdarzają się raz na jakiś czas gorsze dni, ale nie zakladalam nigdy ze tak nie będzie ), skonczylam 1 poziom 30days shred z Jilian M, biegam i trzaskam kilometry z wozkiem a waga zamiast szybko spadac, powoli rosnie...
nie poddaje się, zależy mi na tym, żeby unknac konecznosci odswiezania garderoby...


po wyjściu ze szpitala wazylam 63 kg. dziś 64.4... licze, ze uda się zejść przynajmniej do wagi sprzed ciąży (56kg)
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 13:54   #27
karola_1702
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Cytat:
Napisane przez OkoPani Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, chętnie dolacze


jestem 2 miesiące po 2gim porodzie i walcze z nadmiarem kilogramow. cala ciaze wymiotowałam i to chyba rozregulowalo mi metabolizm, od miesiąca jem przykładnie (zdarzają się raz na jakiś czas gorsze dni, ale nie zakladalam nigdy ze tak nie będzie ), skonczylam 1 poziom 30days shred z Jilian M, biegam i trzaskam kilometry z wozkiem a waga zamiast szybko spadac, powoli rosnie...
nie poddaje się, zależy mi na tym, żeby unknac konecznosci odswiezania garderoby...


po wyjściu ze szpitala wazylam 63 kg. dziś 64.4... licze, ze uda się zejść przynajmniej do wagi sprzed ciąży (56kg)
Cześć! znalazłam na YouTube fajny filmik z prostymi, jasno przedstawianymi ćwiczeniami. Ma nawet kilka dobrych opinii, ja zaczynam już dziś! zobaczymy czy będą jakieś efekty

Podrzucam Ci link jakbyś miała ochotę!
https://www.youtube.com/watch?v=425Tz8ueAZY
karola_1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 13:39   #28
Holaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 23
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

oj ciezko jest zrzucic kilkanascie kilogramów, bardzo sie trzeba postarac o wsparcie profesjonalne np trenera albo dietetyka, dobrze tez jest cwiczyc ze znajomym albo przyjacielem - mnie wlasniie motywują wspolne treningi z kumplem i podwyższanie sobie poprzeczki do tego dieta dieta, raz albo dwa w tygodniu pozwalam sobie na szalenstwo jedzeniowe, po kazdym wiekszym posilku dwa razy dziennie pije herbatki odchudzające - są naturalne, bezpieczne, do tego tez smaczne). poza tym odpowiednia ilosc snu i dobre mocne postanoienie, że osiągniesz cel. to jest mozliwe ja tak zrzucilam 8 kg, zostaly mi jeszcze 4!
Holaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 09:31   #29
Katrioshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Dziewczyny, jestem studentką psychologii i piszę pracę o zdrowym odżywianiu. Niesamowicie mi pomożecie wypełniając ten test. Jest dość długi, ale jeśli zostawicie na końcu swój mail, to za jakiś czas odeśle Wam Wasze wyniki. Pozdrawiam, a niżej link do testu.

https://docs.google.com/forms/d/17y6...YO0ueOOPs/edit
Katrioshka jest teraz online Zgłoś do moderatora
Katrioshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 07:24   #30
kocica27
Rozeznanie
 
Avatar kocica27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 729
Dot.: Odchudzanie - czyli zdrowe odżywianie + intensywne ćwiczenia;)

Cytat:
Napisane przez OkoPani Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, chętnie dolacze


jestem 2 miesiące po 2gim porodzie i walcze z nadmiarem kilogramow. cala ciaze wymiotowałam i to chyba rozregulowalo mi metabolizm, od miesiąca jem przykładnie (zdarzają się raz na jakiś czas gorsze dni, ale nie zakladalam nigdy ze tak nie będzie ), skonczylam 1 poziom 30days shred z Jilian M, biegam i trzaskam kilometry z wozkiem a waga zamiast szybko spadac, powoli rosnie...
nie poddaje się, zależy mi na tym, żeby unknac konecznosci odswiezania garderoby...


po wyjściu ze szpitala wazylam 63 kg. dziś 64.4... licze, ze uda się zejść przynajmniej do wagi sprzed ciąży (56kg)
Ja też jestem po drugim porodzie (rok) i dopiero teraz mi się udalo schudnąć. Jeszcze mi brakuje 2,5kg. Ale caly czas zdrowe odżywianie + treningi. A co u Ciebie? Jakieś postępy?
kocica27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-13 08:24:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.