Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-05, 17:08   #3541
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

w tym kontekscie nawet nie pomyslalam,ze ogrodek mzoe byc metaforyczny
Szczepienia byly tylko przykladem ]

Selene, nie taki denat straszny zobacz na ktorym miejscu i czy sa jakies substancje mocno nawilzajace. pzoa tym jesli ci nie szkodzil to tym bardziej sie nie obawiaj
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 17:15   #3542
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Selene, nie daj sie zwariowac
No no Za późno o jakieś 600 stron
skoro stosowalas z powodzeniem przez rok i bylo ok, to po co masz zmieniac?
i nie dziwie sie ze mocniej obli glowa jak tylko salate pojadlas. biegiem zjedz cos wiecej!

ja tam dzis caly dzien jem co chwile...
Ech..zawsze czegoś się można doczepić, krzywdy mi w sumie nie robi. Tak naprawdę to ja nie się na tym nic a nic nie znam...Kupiłam ostatnio Arden i Gatienau i stoją bo mam po nich zaskórniki...pięty będę nimi smarować chyba...Postanowiłam że będę analizować juz przeanalizowane kosmetyki , spisywać składniki z Biochemii itp...bo 90 procent moich kosmetyków nie używam, a najgorzej szkoda mi było tych drogich ale niestety badziewnych .Więc będę się uczyć ..taka mała prywatna podyplomówka

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
w tym kontekscie nawet nie pomyslalam,ze ogrodek mzoe byc metaforyczny
Szczepienia byly tylko przykladem ]

Selene, nie taki denat straszny zobacz na ktorym miejscu i czy sa jakies substancje mocno nawilzajace. pzoa tym jesli ci nie szkodzil to tym bardziej sie nie obawiaj
Gliceryna jest piąta a alkohol jest 6-ty..chyba nie jest tak źle , bo to był jedyny krem w aptece z gliceryną na 5-ym..Vichy, No7 i tego typu mają glicerynę na drugim
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 17:27   #3543
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

tak jak piszą dziewczyny, nie dajmy się zwariować swiadomosć jak najbardziej, ale bez popadania w skrajnosci

czuje sie okropnie- własnie po raz kolejny uświadomiłam sobie, ze jestem zakupoholiczką a już parę miesięcy temu miałam z tym skończyć i co? na prawde czuje sie uzależniona ukrywam się juz z zakupami przed wszystkimi, bo mają mnie za wariatke to ejst poważne. muszę sie leczyć
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 17:46   #3544
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Winly, az tak szalejesz z zakupami? ja to sie zasmiewalam do Tz ostatnio ze we mnie cos wstapilo bo ciagle chce cos kupowac, cos by sie przydalo.
nie lubie was za te wypisywanie promocji hehe
juz czekam na probli lauress z nadzieja ze mi podpasuja.

a na mazidlach wlasnie zapelnilam koszyk na 120 zl... wyrzucajac kilka rzeczy po drodze bo myslalam ze padne. a niedawno przeciez robilam tam zakupy... i jeszcze BU tym tonikiem PHA kusi. i cienie ciagle kusza.
tak wiec Winly- rozumiemy cie tu pewnie w wiekszosci- tylko ze ja nie mam zawyczajnie kasy zeby zaszalec, moze to mnie ratuje? bo Tz krzywo patrzy tylko jak znowu chce kase.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-09-05 o 17:52
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 17:50   #3545
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Winly, az tak szalejesz z zakupami?
nooo, na prawdę boję sie, że to już choroba i mówię teraz poważnie

jak się zmusic to pisania pracy magisterskiej, zamiast siedzie na wizażu i sklepach internetowych? chyba ktoś musi mi założyć w przeglądarce jakaś blokadę stron, serio
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 19:16   #3546
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
nooo, na prawdę boję sie, że to już choroba i mówię teraz poważnie

jak się zmusic to pisania pracy magisterskiej, zamiast siedzie na wizażu i sklepach internetowych? chyba ktoś musi mi założyć w przeglądarce jakaś blokadę stron, serio
Ja jak mam zamiar posiedzieć nad mgr to proszę mojego tżta albo jego brata, żeby mi wizaż zbanowali (i inne stronki też )

co do zakupów - ja też muszę przystopować bo za chwilę stracę płynność finansową

a tak z innej beczki kupiłam Mojej Babci na 90 urodziny broszkę - myślicie, ze może się jej spodobać? Ten zakup przynajmniej jest usprawiedliwiony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7230.jpg (31,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7232.jpg (35,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7229.jpg (39,9 KB, 14 załadowań)
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 19:19   #3547
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziewczyny, mam pytanie do tych, które używają złuszczających różnych cudeniek...

Jako że słoneczko nie jest już tak silne wybrałam sie do mojej P. dermatolog po retinoid (zawsze w okresie jesienno-zimowo-wczesnowiosennym je stosuję). Na początku dawka uderzeniowa na łuszczenie, potem raz w tygodniu.

Jak na to zastosować teraz minerały Siedzę załamana, za godzinę przychodzą goście, a ja mam na twarzy masakrę - podkład mineralny uwidocznił mi wszystkie skórki, cos mi wisi przy oku, coś dynda przy nosie, wokół ust masakra

Postaram sie przyklepać to kremem, ale znacie może jakieś tricki, żeby to ukryć Nie chcę wracać do płynnych podkładów....
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 19:31   #3548
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Namaah najlepiej zrobić peeling, zeby te wszystkie skórki usunąć (enzymatyczny chyba najlepiej skoro skóra podrażniona), a potem jakiś dobrze nawilżający krem powinno być ok. i tak na marginesie- pamietaj o mega wysokim filtrze

bardzo ładna broszka
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-05 o 19:33
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 19:36   #3549
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Namaah najlepiej zrobić peeling, zeby te wszystkie skórki usunąć (enzymatyczny chyba najlepiej skoro skóra podrażniona), a potem jakiś dobrze nawilżający krem powinno być ok. i tak na marginesie- pamietaj o mega wysokim filtrze
Spoko spoko, pamiętam, stara wyjadaczka filtrowa jestem, bez 50+ nigdzie się nie ruszam, czy sie łuszczę czy też nie...

No właśnie ten peeling to nie za bardzo na taką nową skórkę - w poniedziałek rano to i owszem, po całym łuszczeniu, ale dziś na świeżynkę się boję...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 19:40   #3550
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

hmmm no to nie wiem mogłaś zacząć kurację po wizycie gości
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 19:42   #3551
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
hmmm no to nie wiem mogłaś zacząć kurację po wizycie gości

No mogłam, ale łuszczenie wtedy wypadłoby w środku tygodnia - praca

Przyklepałam kremem - jest nawet ok, tylko będę musiała biegać co pół godziny do łazienki, żeby kontrolować, czy mi coś nowego nie zwisa

Edytowane przez Naamah6
Czas edycji: 2009-09-05 o 19:43
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 19:44   #3552
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

no tak, tak źle a tak niedobrze no to możesz sobie wmówić, ze nikt nic nie zauważy i nie zblizaj się do nikogo na mniej niż 3 metry
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 19:49   #3553
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

E tam, to moi dobrzy znajomi, wiele już takich moich stanów widzieli (swojego czasu lubiłam eksperymentować )... Poza tym, żeby w moim małym mieszkanku trzymać kogoś na dystans 3m, to musiałabym ich trzymać na klatce
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 20:17   #3554
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
A między Krakowem a Wrocławiem, to akurat Śląsk jest - więc może tutaj
bardzo popieram Śląsk

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a tak z innej beczki kupiłam Mojej Babci na 90 urodziny broszkę - myślicie, ze może się jej spodobać? Ten zakup przynajmniej jest usprawiedliwiony
broszka ładna

od tygodnia tylko podczytuję z dużym opóźnieniem, bo mi się nieco różne rzeczy na głowę zwaliły
a za 26 godzin mam wyjechać na urlop - gdyby nie to, że nie chcę wystawić do wiatru ekipy z którą jadę, to raczej bym kończyła niedokończone sprawy, bo strasznie tak nie lubię, ale cóż

a w temacie wyjazdowym - myślicie, że mi teraz w Chorwacji wystarczy lirenka/babydream 50
bo z tego wszystkiego nie zdarzyłam zakupów przed wyjazdem zrobić, no może jeszcze jutro

i jedna uwaga w temacie już porzuconym, ale wydaje mi się istotnym
koty a ciążą
wirusy i pierwotniaki grupy TORCH (tokso, różyczka, CMV, HSV) są najgroźniejsze w pierwszym trymestrze i choć to może źle brzmi - wtedy chyba lepiej jeśli spowodują poronienei, bo inaczej wady wrodzone są bardzo poważne
ale groźna jest świeża infekcja w trakcie ciąży czyli lepiej jeśli wcześniej matka przechorowała np tokso i ima przeciwciał (klasa IgG) to jest bezpieczna, nawet jeśli się spotka z mikrobem
a jeśli zetknęła się po raz pierwszy z życiu, będzie miała przeciwciała IgM i wtedy jest rzeczywiście źle
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 20:26   #3555
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Krakowa/okolic/mające ochotę przyjechać do Krakowa- może zorganizowałybyśmy jakiś zlot mineralny tutaj?



Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
Viollet jak tam wieczór panieński? żyjesz ?
A żyję żyję! Ledwo ale jednak
panieński bardzo fajnie się udał, Młoda zachwycona zabawami, imprezą, otoczką i prezentami ja też dobrze się bawiłam i nie żałuję, choć teraz muszę to odchorować kaca nie mam ale zmęczoooooona jestem... zawsze (no prawie odkąd jest wizaż...) chodzę spać przed północą, każda zarwana godzina kosztuje mnie trochę sił i zdrowia, a dziś poszłam o 5 (o ile można nazwać snem 4-godzinny nocleg na podłodze w śpiworze ), do domu wróciłam o 11 i nie mogę dojść do siebie. Nawet TŻ został na jutro przesunięty


Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Poza tym, żeby w moim małym mieszkanku trzymać kogoś na dystans 3m, to musiałabym ich trzymać na klatce
Ehehe



Alkaxy, Pastereczko - dziękuję za paczuszki
Faa - wymianka dotarła, dzięki


Padam kochane, a za przestudiowanie wątku o naturalnej pielęgnacji zabieram się jak za karę jakoś mi schodzi... więc mam szybkie pytanka: jak przechowywać ZitZapa? iii jak dokładnie używa się tego malinowego nawilżającego cudeńka? o matko i jeszcze NTBT przyszedł... ale to coś o wklepywaniu już czytałam Solennie obiecuję szybko wątek o n.p. nadrobić
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 20:29   #3556
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

selene, a co Ty masz przeciw glicerynie - to niezły nawilżacz i o ile Cie nie zapycha to jest ok
alkohol denat nie sprzyja naczynkom i jest obwiniany o zbytnie przesuszenie ale to wszystko zalezy od towarzystwa, ja mam w filtrze [Shiseido niestety ma, szlak by ich trafił za to odblaskowe opakowanie i mikroskopijne literki, za ch... się nie da normalnie przeczytać] i krzywdy mi o dziwo nie czyni

pastereczko, tiaaa szczepienia, ja na własnej skórze [a raczej skórze synka] poznałam to "dobrodziejstwo"
o bezzasadności niektórych to mi się nawet nie chce pisać
o panice szerzonej przez media również

Naamah, daruj sobie makijaż, tylko porządnie nawilżaj

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

lemirko, piękna brosza, jak babcia lubi szale to jak znalazł

szkoda, że przenieśli targi kamienia z Wrocka do Poznania, miałabym pretekst żeby wpaśc
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 20:44   #3557
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Chciałam tylko zameldować, że jestem. Niestety tylu stron wątku plotkowego nie jestem już w stanie nadrobić. Ale na szczęście całą resztę mam opanowaną.
Jak mnie nie ma w tygodniu to tak jak vril pisała - mam pracy po pachy i nie zawsze mam jeszcze wieczorem czas i chęci by usiąść do Wizażu. Jak to dobrze że jest jeszcze Rozi i vril, które trzymają rękę na pulsie. Wielki buziak dla Was dziewczyny.

A mi się ostatnio strasznie cera popsuła, nad tym ubolewam najbardziej... To chyba przez stresy w pracy. Mam robotę, w której jestem dosłownie cały czas na najwyższych obrotach. Nim się przyzwyczaję, to jeszcze to trochę potrwa. W dodatku tonik PHA chyba znów daje o sobie znać, tzn. skóra na nowo się oczyszcza. Masakra jakaś...
A największy szok dla mnie - nie mam czasu na zakupy w sieci. A plany i potrzeby spore - uzupełnienie mazideł, nowe ciuchy na jesień - jak tak dalej pójdzie, to nie będę miała w czym chodzić. Przydała by mi się też nowa torebka i ze dwie pary butów. I nie mam na to czasu...
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:00   #3558
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Namaah, jak starzy znajomi to spoko jak pisała Ilonka, daruj sobie makijaż

frantic
ja to bym teraz właśnie chciała nie mieć czasu na zakupy tylko to mnie ratuje przed nałogiem. Mam nadzieję, żę już niedługo wrócę w wir zajęc. juz mnei ta bezczynnosc do szału doprowadza. mam na głowie TYLKO (a jednocześnie AŻ) pisanie mgr, a i tak tego nie robie nie napisze tego, coś czuje ze po prostu nie zrobie tego i tyle

w zeszłym roku jak pracowałam do 19 (bo po pracy zawsze jeszcze korki) to nie miałam problemu za akupoholizmem, bo po prostu nie było czasu na ogladanie, kupowanie. ot, recepta!

Violl
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-05 o 21:02
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:02   #3559
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Mam głowę do wymiany

Kupiłam kolejny stanik Jedwabny, firmy Spank. Ale kosztował grosze, bo 4,7 Ł już z wysyłką za nowy stanik z metką Spodobał mi się jak go zobaczyłam na balkonetce

Muszę zacząć oszczędzać, bo zamiast w sukni ślubnej wystąpię na ślubie w dżinsach i koszulce
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 21:15   #3560
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Namaah, jak starzy znajomi to spoko jak pisała Ilonka, daruj sobie makijaż

frantic
ja to bym teraz właśnie chciała nie mieć czasu na zakupy tylko to mnie ratuje przed nałogiem. Mam nadzieję, żę już niedługo wrócę w wir zajęc. juz mnei ta bezczynnosc do szału doprowadza. mam na głowie TYLKO (a jednocześnie AŻ) pisanie mgr, a i tak tego nie robie nie napisze tego, coś czuje ze po prostu nie zrobie tego i tyle

w zeszłym roku jak pracowałam do 19 (bo po pracy zawsze jeszcze korki) to nie miałam problemu za akupoholizmem, bo po prostu nie było czasu na ogladanie, kupowanie. ot, recepta!

Violl
Fakt, plusem jest to, że mój portfel trochę odpoczął. Teraz jeszcze sobie przypomniałam, że muszę wreszcie stanik w odpowiednim rozmiarze kupić - na to też trzeba trochę czasu poświęcić. Pierwsze podejście parę tygodni/miesięcy temu niestety było nieudane - za duży rozmiar wzięłam. Teraz miałam się tym zająć już konkretniej, bo aż mi wstyd jak czytam, że wy już prawie wszystkie we właściwym rozmiarze chodzicie, a ja wciąż nie.

A co do mgr - to miałam tak samo jak Ty. To była jedyna rzecz, którą musiałam się zająć a i tak nie pisałam jej długie miesiące. W rezultacie ostatnie egzaminy zdawałam w czerwcu a broniłam się w grudniu.

Pranie dostałaś Lumenkę i bioferment? Jakie wrażenia?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:27   #3561
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Wiesz co..siedzi mi to pytanie w głowie..i tak myslę..a niech sobie podczytują..byle nie nasi moj wie że gdzieś tam piszę ale nie ma pojęcia o Wizażu......i niech tak już zostanie
Mój już napomyka, że jest zazdrosny o wizaz. Nie radzi sobie z tym, że nie wie, z kim ja tu czas spędzam. I dlaczego ciągle uśmiecham się nad klawiaturą

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Krakowa/okolic/mające ochotę przyjechać do Krakowa- może zorganizowałybyśmy jakiś zlot mineralny tutaj?
Przyjechałabym

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a we wrocławiu
Do Wrocławia też bym przyjechała , nawet byłoby mi wygodniej, choć dalej. Pisałam wam już, że jestem z Wrocławia?

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Byłam głodna więc kupiłam grilowane skrzydełka z kurczaka, ale zanim je podgrzałam w piekarniku , zdążyłam przeczytać wasze posty o kurczakach i zjadłam tylko sałate a skrzydełka w śmieciach bo mi nagle zaczęły śmierdzieć (przez Was )
To się nazywa siła sugestii
Lepiej się już czujesz?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
czuje sie okropnie- własnie po raz kolejny uświadomiłam sobie, ze jestem zakupoholiczką
Mam względem siebie podobne podejrzenia. Powinnyśmy założyć grupę wsparcia.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:30   #3562
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
selene, a co Ty masz przeciw glicerynie - to niezły nawilżacz i o ile Cie nie zapycha to jest ok
alkohol denat nie sprzyja naczynkom i jest obwiniany o zbytnie przesuszenie ale to wszystko zalezy od towarzystwa, ja mam w filtrze [Shiseido niestety ma, szlak by ich trafił za to odblaskowe opakowanie i mikroskopijne literki, za ch... się nie da normalnie przeczytać] i krzywdy mi o dziwo nie czyni
Hehe..to mnie zabiłaś teraz..no w sumie nie wiem , przeczytałam że sa be!!! Zapychaja i wysuszają, a czy akurat mnie zapycha to nie wiem bo nie mam az tak tragicznych problemów z cerą..ot kilka pryszczy czasmi których się pozbyłam, jedynie jakieś malutkie no i te zaskórniaki
Odkryłam sekret na brak wulkanów Nie wiem czy to przypadek ale moja koleżanka to usłyszała i postanowiła tez spróbować mojego odkrycia bo może jej też pomoże..no i nie ma pryszczy Ale juz o tym pisałam kiedyś
Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Mam głowę do wymiany

Kupiłam kolejny stanik Jedwabny, firmy Spank. Ale kosztował grosze, bo 4,7 Ł już z wysyłką za nowy stanik z metką Spodobał mi się jak go zobaczyłam na balkonetce

Muszę zacząć oszczędzać, bo zamiast w sukni ślubnej wystąpię na ślubie w dżinsach i koszulce
Wiesz..oby koszulka chcociaz białą była

franticDobrze że wróciłaś bo się dziewczyny już za Toba stęskniły

Lemirko!!! Piekna broszka ..zapewne babcia będzie się cieszyć

A gdzie moja starsza siostra??? Zapewne renifera głaszcze
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:35   #3563
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hehe..to mnie zabiłaś teraz..no w sumie nie wiem , przeczytałam że sa be!!! Zapychaja i wysuszają, a czy akurat mnie zapycha to nie wiem bo nie mam az tak tragicznych problemów z cerą..ot kilka pryszczy czasmi których się pozbyłam, jedynie jakieś malutkie no i te zaskórniaki
Odkryłam sekret na brak wulkanów Nie wiem czy to przypadek ale moja koleżanka to usłyszała i postanowiła tez spróbować mojego odkrycia bo może jej też pomoże..no i nie ma pryszczy Ale juz o tym pisałam kiedyś

Wiesz..oby koszulka chcociaz białą była

franticDobrze że wróciłaś bo się dziewczyny już za Toba stęskniły

Lemirko!!! Piekna broszka ..zapewne babcia będzie się cieszyć

A gdzie moja starsza siostra??? Zapewne renifera głaszcze
TŻ stwierdził, że wystąpię w jakimś nowym białym staniku
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:41   #3564
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

No i Cię wywołałam myślami siostro
Poczułam się o wiele lepiej po samej sałatce No siła sugestii ogromna i wpływowa...bo to były moje ulubione skrzydełka..może stare były..
Hehe..moj TZ tez się dziwi czemu ostatnio nie ma mnie na gg i skype

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Batkob..proponuje białe bikini Panache
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:47   #3565
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Odkryłam sekret na brak wulkanów Nie wiem czy to przypadek ale moja koleżanka to usłyszała i postanowiła tez spróbować mojego odkrycia bo może jej też pomoże..no i nie ma pryszczy Ale juz o tym pisałam kiedyś
A gdzie moja starsza siostra??? Zapewne renifera głaszcze
Jestem, jestem
Co to za sekret? Chyba coś mi umknęło, nie pamiętam, żebyś pisała na ten temat.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:49   #3566
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

czyzby niejedzenie czekolady?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:52   #3567
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hehe..to mnie zabiłaś teraz..no w sumie nie wiem , przeczytałam że sa be!!! Zapychaja i wysuszają, a czy akurat mnie zapycha to nie wiem bo nie mam az tak tragicznych problemów z cerą..ot kilka pryszczy czasmi których się pozbyłam, jedynie jakieś malutkie no i te zaskórniaki
Odkryłam sekret na brak wulkanów Nie wiem czy to przypadek ale moja koleżanka to usłyszała i postanowiła tez spróbować mojego odkrycia bo może jej też pomoże..no i nie ma pryszczy Ale juz o tym pisałam kiedyś
zaskórniki
A jaki to sekret? bo chyba przeoczyłam :/ No napisz, napisz
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:53   #3568
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No i Cię wywołałam myślami siostro
Poczułam się o wiele lepiej po samej sałatce No siła sugestii ogromna i wpływowa...bo to były moje ulubione skrzydełka..może stare były..
Hehe..moj TZ tez się dziwi czemu ostatnio nie ma mnie na gg i skype

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Batkob..proponuje białe bikini Panache
Taaa Białe bikini, bo i na lato się przyda, na kopertach się zaoszczędzi, bo zaproszenia zapakuję w kopertach po zamawianych proszkach
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 22:10   #3569
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
zaskórniki
A jaki to sekret? bo chyba przeoczyłam :/ No napisz, napisz
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
czyzby niejedzenie czekolady?
Przesiedziałam na temacie czekolady kupe godzin..niby badań na to nie ma , wiele osób twierdzi że tylko osoby mające uczulenie na kakao...znalazłam wypowiedzi setki osób które miały podobne objawy, niby skóra normalna a tu 5 wulkanów nie wiadomo z czego..nie jem czekolady..nie mam wulkanów Odkryłam przez przypadek jak z TZ się objadałam czekolada a na nastepny dzień wstałam z 4 wulkanami... No TZ powiedział czekolada, bo jego brat tez tak miał, ja bym nawet na to nie wpadła.
Tłumaczyłam sobie że mam pryszcze od okresu, bo hormmony i takie tam...dupa...pochłaniałam przed okresem ogromne ilości czekolady i produktów z kakao . Nie mówie że to działa na wszystkich , ale jeżeli ktoś jest uzależniony od czekolady i ma wulkaniki...polecam sprawdzić
Drugim moim problemem była sucha skóra...kremy z kosmosu za kosmiczne ceny i Kupiłam OMEGA 3 , łykam 2 tabletki dziennie regularnie...skóra marzenie Polecam
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 22:24   #3570
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
zgadzam sie z wyjatkiem jednego - owszem jesc trzeba ale miesa jesc nie trzeba. skoro mozemy przezyc nie jedzac miesa to po co je jesc? po co zabijac zwierzeta? eskimosi nie maja wyboru u nich pomidory nie rosna - my mamy.
ano tak, tylko nie potrafię a może nie chcę w 100% zrezygnować z mięsa



Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Mam głowę do wymiany

Kupiłam kolejny stanik Jedwabny, firmy Spank. Ale kosztował grosze, bo 4,7 Ł już z wysyłką za nowy stanik z metką Spodobał mi się jak go zobaczyłam na balkonetce

Muszę zacząć oszczędzać, bo zamiast w sukni ślubnej wystąpię na ślubie w dżinsach i koszulce
ale za to w dobrze dobranym staniku

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Przesiedziałam na temacie czekolady kupe godzin..niby badań na to nie ma , wiele osób twierdzi że tylko osoby mające uczulenie na kakao...znalazłam wypowiedzi setki osób które miały podobne objawy, niby skóra normalna a tu 5 wulkanów nie wiadomo z czego..nie jem czekolady..nie mam wulkanów Odkryłam przez przypadek jak z TZ się objadałam czekolada a na nastepny dzień wstałam z 4 wulkanami... No TZ powiedział czekolada, bo jego brat tez tak miał, ja bym nawet na to nie wpadła.
Tłumaczyłam sobie że mam pryszcze od okresu, bo hormmony i takie tam...dupa...pochłaniałam przed okresem ogromne ilości czekolady i produktów z kakao . Nie mówie że to działa na wszystkich , ale jeżeli ktoś jest uzależniony od czekolady i ma wulkaniki...polecam sprawdzić
Drugim moim problemem była sucha skóra...kremy z kosmosu za kosmiczne ceny i Kupiłam OMEGA 3 , łykam 2 tabletki dziennie regularnie...skóra marzenie Polecam
zgadzam się + ostre przyprawy, pikantne potrawy... i wulkany u mnie gotowe
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.