makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :) - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-28, 22:26   #1681
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
z cóż to za torebka/kosmetyczka? dostałaś do zakupów czy na butik też zrobiłaś najazd?
To sa małe kosmetyczki, które dostałam gratis do zakupów W jednej była nawet miniaturka 5ml J'adore
Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Próbuję się przekonać, że wcale, ale to wcale, nie chcę tej paletki!
Stąd przekopywanie się przez ten wątek celem wynalezienia fotek...
No to może ja Ci wkleję, najmniej fajne zdjęcie co?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 22:36   #1682
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To sa małe kosmetyczki, które dostałam gratis do zakupów W jednej była nawet miniaturka 5ml J'adore


No to może ja Ci wkleję, najmniej fajne zdjęcie co?
miłe takie gratisy - ja dziś do piątek dostałam aż jedną próbkę zapachu dla małża
wiem, wiem - nie zostawiam tam takiej kasy jak posiadaczki złotej karty (to nie miało być złośliwe)

ale i tak jestem zachwycona dzisiejszą obsługą - odbieraliśmy od razu prezent urodzinowy, a że byłam z mężem Pani spytała co chcemy prezent dla mnie czy dla małża byłam w szoku, ze taka miła była (dodam, że karta jest na małża, więc pewnie bardziej im schodzą damskie prezenty, a i tak bez problemu zamieniła prezenty)
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2010-08-28 o 22:39
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 22:41   #1683
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
miłe takie gratisy - ja dziś do piątek dostałam aż jedną próbkę zapachu dla małża
wiem, wiem - nie zostawiam tam takiej kasy jak posiadaczki złotej karty (to nie miało być złośliwe)
p4w ale nie zawsze dokładają tyle ... czasami 2 próbki zapachów i cześć, nawet za większe zakupy. Zauważyłam, ze w sumie cena nie gra roli, tylko od uprzejmości Pani z perfumerii to zależy, a także od tego, czy i co mają na magazynie. Pod koniec miesiąca najczęściej mało mało co, bo czekaja na dostawę.
Naprawde od karty to nie zależy, bo nie widze róznicy w obsłudze jak miałam czarna, a teraz
Jakie piąteczki wziełas? Misty?
Kochana, a co i komu na prezent kupiłaś Ciekawośc mnie troszke zżera
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-28 o 22:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 22:52   #1684
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Urbanku no coś Ty, ja nie potrafię zdjęcia zrobić

Buzinke masz cudną, nie wiem jak, ale jakoś inaczej sobie ciebie wyobrazałam
a 4 tygodnie na urlopie, a potem opoczywałąm od forum
To popros malza, zeby Ci zrobil No wez, no

Dziekuje Teraz jestem ciekawa, jak to "jakos" wygladalo

Odpoczywalas od forum? Ja jak chociaz szybcikiem nie wejde na wizaz i nie przeczytam choc 1 posta w byle jakim watku, to jestem chora

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja jak zwykle umalowana, ale się oprotestowałam i nie wstawiam makijażu
Bunt i rebelia, niech inne powstawiają
Phi To ja tez chromole taki interes

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość

Urbanku, wracam do pielęgnacji i kosmetyków Mary Kay. Po prawie rocznym leczeniu skóry nie mogłam niczego dobrac, dopiero jedna konsultantka była na tyle cierpliwa, że poswięciła kilka spotkan na dobranie mi linii pielęgnacyjnej, potem pudru i tak pomału pomału miałam juz wszystko. I było fajnie dopóki MK nie wycofała pudrowych cieni, którymi pięknie mi się malowało oczy. Nowymi mineralnymi nie umiałam juz zrobic oczu ładnie i zaczęło sie szukanie po Dogach, a jak zaczęłam juz tam łazic to sie i skusiłam, a to na puder, a to próbki podkładów, potem całe podkłady, kolejne pudry róże błyszczydła, cienie EL też dobrałam. No i nie miałam juz co kupowac w MK. Teraz na nowo podpisze umowę i wracam do nich, bo nie miałam żadnych ze skórą problemów przez pełne prawie 4 lata. Musze wybrać i wybieram zdrową skórę.
O kurcze O MK slyszalam do tej pory tylko "przelotem", czasami migaja mi recenzje ich kosmetykow na wizazu, ale rzeczywiscie - w sklepie tego nigdy nie widzialam Dobrze, ze jest cos, co Ci na 100% sluzy ... no i , ze z ta gorna polka tak wyszlo marnie

---

A ja bylam, zobaczylam i zanabylam Swietnie zorganizowany event, glowni makijazysci UD plus ich dyrektor artystyczny, cala masa "prezentow" (chociazby ich kredki w wersji "mini" - 75% regularnego rozmiaru - za free ), swietny dj i fajni ludzie Wrocilam super zadowolona Wstawiam dzisiejsze lupy
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 23:05   #1685
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to może ja Ci wkleję, najmniej fajne zdjęcie co?
poproszę
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 23:12   #1686
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
poproszę
proszę bardzo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-09-01 o 10:45
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 23:18   #1687
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
p4w ale nie zawsze dokładają tyle ... czasami 2 próbki zapachów i cześć, nawet za większe zakupy. Zauważyłam, ze w sumie cena nie gra roli, tylko od uprzejmości Pani z perfumerii to zależy, a także od tego, czy i co mają na magazynie. Pod koniec miesiąca najczęściej mało mało co, bo czekaja na dostawę.
Naprawde od karty to nie zależy, bo nie widze róznicy w obsłudze jak miałam czarna, a teraz
Jakie piąteczki wziełas? Misty?
Kochana, a co i komu na prezent kupiłaś Ciekawośc mnie troszke zżera
ja wiem - w sumie to ja nawet nie czekam na próbki, jeśli mi na czymś zależy to proszę wprost i zawsze dostaję
tak Misty wzięłam
a prezent to urodzinowy - na urodziny Sephora przysyła kupon - podwajają punkty za zakupy i dają prezent - dla faceta kosmetyczka, a dla kobiety dwa cienie Sephory - karta jest na małża, więc powinniśmy dostać kosmetyczkę, ale Pani byłą taka miła, ze spytała co chcemy - cienie czy kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość

A ja bylam, zobaczylam i zanabylam Swietnie zorganizowany event, glowni makijazysci UD plus ich dyrektor artystyczny, cala masa "prezentow" (chociazby ich kredki w wersji "mini" - 75% regularnego rozmiaru - za free ), swietny dj i fajni ludzie Wrocilam super zadowolona Wstawiam dzisiejsze lupy
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 23:22   #1688
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
proszę bardzo
Dziękuję!
(nie udało Ci się mnie zniechęcić... )
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 09:16   #1689
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość

O kurcze O MK slyszalam do tej pory tylko "przelotem", czasami migaja mi recenzje ich kosmetykow na wizazu, ale rzeczywiscie - w sklepie tego nigdy nie widzialam Dobrze, ze jest cos, co Ci na 100% sluzy ... no i , ze z ta gorna polka tak wyszlo marnie

---
Urban, mnie wkurzyła nasza daglasowa półka. Pewnie podobnie jest i w Germanii. Wczoraj wściekła byłam na maxa, bo wylazło mi po tym próchnie parę plamek na policzkach, juz na szczęście opanowanych. Mnie musiały załatwiać podkłady/ moje maniactwo/i pudry, nigdy nie sprawdzałam kodów, w swojej naiwności wierząc że skoro TAKIE ceny i TAKI punkt, to MUSZĄ być świeże... / a nie kupowałam na All ani na truskawie ze względu właśnie na mozliwość kupienia przeterminowanego/
MK nie zaspokoi mnie całkowicie, ale jej podstawowa pielęgnacja plus podkład plus puder mineralny i róż, rozświetlacze i brązery była i myslę, że dalej będzie dla mnie dobra. Odrębna sprawa to cienie, ale tym będę martwic sie póżniej, na razie mam dobrane /bardzo świeże/ EL. Jesli będę musiała cienie nabyc w Dog to tylko z nowych kolekcji czy limitowanek.

Ale ale, nabyłaś piekną paletkę, a ile gadżetów! Ta koszulka to tez gratis? No to teraz dopiero będziesz tworzyć cuda, dziewczyny tak zachwalają tego UD

Cori to Twoje nowe Incognito? Pięknie. A kiedy one wyszły?

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2010-08-29 o 10:13
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 10:13   #1690
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Dziękuję!
(nie udało Ci się mnie zniechęcić... )
A to szkoda Czy to znaczy, że ja kupisz?
Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Urban, mnie wkurzyła nasza daglasowa półka. Pewnie podobnie jest i w Germanii. Wczoraj wściekła byłam na maxa, bo wylazło mi po tym próchnie parę plamek na policzkach, juz na szczęście opanowanych. Mnie musiały załatwiać podkłady/ moje maniactwo/i pudry, nigdy nie sprawdzałam kodów.
MK nie zaspokoi mnie całkowicie, ale jej podstawowa pielęgnacja plus podkład plus puder mineralny i róż, rozświetlacze i brązery była i myslę, że dalej będzie dla mnie dobra. Odrębna sprawa to cienie, ale tym będę martwic sie póżniej, na razie mam dobrane /bardzo świeże/ EL. Jesli będę musiała cienie nabyc w Dog to tylko z nowych kolekcji czy limitowanek.

Cori to Twoje nowe Incognito? Pięknie. A kiedy one wyszły?
Babu, ja Ci sie nie dziwię, Twojej wściekłości i rozgoryczeniu. Mam jednak nadzieję, że nie będzie tak źle i skusisz się czasami na nowości

Tak, to nowe Incognito, wyszły teraz, razem z jesienną kolekcją Diora. Trochę je ulepszyli, trwalsze są niż stare i dodali delikatną perłę , dzięki której ta paletka bardzo zyskuje
Jeszcze wyszły ulepszone Sunset Cafe. I rzucili Green Design, która rok temu była limitowanka na rynek azjatycki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 10:33   #1691
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Ja Incognito kupowałam dla tego mysiego kolorku i tego cremu u góry, były nie do zastapienia w tamtych czasach. Jak pojadę z reklamacją to obejrzę dokładnie. Ale raczej błysk Diora mi nie pasuje. A Green Design nie znam, była tu pokazywana? Mi odpowiadają cienie EL, nie są tępo matowe, ale tez i nie błyszczą i pięknie sie cieniują. Do moich oczu w sam raz. Chętnie wybrałabym z Mac ale nie wiem gdzie je moge znależć w Szczecinie, bo w Dog nie ma.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 10:35   #1692
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Ja Incognito kupowałam dla tego mysiego kolorku i tego cremu u góry, były nie do zastapienia w tamtych czasach. Jak pojadę z reklamacją to obejrzę dokładnie. Ale raczej błysk Diora mi nie pasuje. A Green Design nie znam, była tu pokazywana? Mi odpowiadają cienie EL, nie są tępo matowe, ale tez i nie błyszczą i pięknie sie cieniują. Do moich oczu w sam raz. Chętnie wybrałabym z Mac ale nie wiem gdzie je moge znależć w Szczecinie, bo w Dog nie ma.
w Szczecinie nie ma Mac'a najbliższy w Berlinie

ale a'propos szczecina - w Sephorze w CH Turzyn jest Benefit, MUFE, Givenchy i czego nie było ostatnio jest Shiseido - do tej pory tylko w Douglasie
kiedyś szukałam rozpaczliwie pryzm to nie było w całym mieście, a teraz już mamy
ale już Ci nic nie piszę, zeby nie przywoływać złych wspomnień
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2010-08-29 o 10:41
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 10:59   #1693
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Urbanku cudne zdobycze ... paletki zazdraszczam straszliwie ...


ps. sliczny avek ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 11:38   #1694
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
w Szczecinie nie ma Mac'a najbliższy w Berlinie

ale a'propos szczecina - w Sephorze w CH Turzyn jest Benefit, MUFE, Givenchy i czego nie było ostatnio jest Shiseido - do tej pory tylko w Douglasie
kiedyś szukałam rozpaczliwie pryzm to nie było w całym mieście, a teraz już mamy
ale już Ci nic nie piszę, zeby nie przywoływać złych wspomnień
Twoich czy moich?
Ja juz sie wyładowałam a wspomnienie zachowam jako doświadczenie i na przyszłość zastosuje zasadę ograniczonego zaufania, albo raczej braku zaufania
Kody marek potrzebnych juz mam rozczłonkowane dokładnie - i zapisane w razie czego w terminarzu, a ten zawsze jest ze mną.
A gdzie jest Mac w Berlinie? Wiesz może?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 12:11   #1695
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Ja Incognito kupowałam dla tego mysiego kolorku i tego cremu u góry, były nie do zastapienia w tamtych czasach. Jak pojadę z reklamacją to obejrzę dokładnie. Ale raczej błysk Diora mi nie pasuje. A Green Design nie znam, była tu pokazywana? Mi odpowiadają cienie EL, nie są tępo matowe, ale tez i nie błyszczą i pięknie sie cieniują. Do moich oczu w sam raz. Chętnie wybrałabym z Mac ale nie wiem gdzie je moge znależć w Szczecinie, bo w Dog nie ma.
Babu, ale to nie jest nachalny połysk, on jest bardzo delikatny
Jeszcze we Wrocławiu masz maca, ale to już chyba większy kawałek od Ciebie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-29 o 12:18
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 12:53   #1696
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Twoich czy moich?
Ja juz sie wyładowałam a wspomnienie zachowam jako doświadczenie i na przyszłość zastosuje zasadę ograniczonego zaufania, albo raczej braku zaufania
Kody marek potrzebnych juz mam rozczłonkowane dokładnie - i zapisane w razie czego w terminarzu, a ten zawsze jest ze mną.
A gdzie jest Mac w Berlinie? Wiesz może?
Ja mam MACa we Wroclawiu, wiec jakbys miala jakas konkretna liste to moge pojechac i kupic.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 13:03   #1697
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Dzieki Cori, ale fakt, mi blizej do Berlina, acz we Wrocku mam koleżankę, która zapraszała na parapetówę, więc może przy okazji, a konkretnie to gdzie tego Maca szukać?

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;21711871]Ja mam MACa we Wroclawiu, wiec jakbys miala jakas konkretna liste to moge pojechac i kupic.[/QUOTE]

Dzieki Jam, tylko ja na zywe oczy nie widziałam niczego z Maca - musiałabym najpierw te cuda opatrzeć i omacać, chyba
ze się zdecyduje w ciemno, ale musiałabym najpierw przeglądnąć wątek z nim a i parę filmów z "moimi" ślepkami. Mac ma tyle kolorów i odcieni tudzież formuł, że ....ufff
To w razie czego dam Ci znać.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 14:02   #1698
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja wiem - w sumie to ja nawet nie czekam na próbki, jeśli mi na czymś zależy to proszę wprost i zawsze dostaję
tak Misty wzięłam
a prezent to urodzinowy - na urodziny Sephora przysyła kupon - podwajają punkty za zakupy i dają prezent - dla faceta kosmetyczka, a dla kobiety dwa cienie Sephory - karta jest na małża, więc powinniśmy dostać kosmetyczkę, ale Pani byłą taka miła, ze spytała co chcemy - cienie czy kosmetyczka


Rzeczywiscie bardzo sympatycznie Was potraktowali Od razu ma czlowiek przyjemniejsze wspomnienia z wizyty w sklepie

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Urban, mnie wkurzyła nasza daglasowa półka. Pewnie podobnie jest i w Germanii. Wczoraj wściekła byłam na maxa, bo wylazło mi po tym próchnie parę plamek na policzkach, juz na szczęście opanowanych. Mnie musiały załatwiać podkłady/ moje maniactwo/i pudry, nigdy nie sprawdzałam kodów, w swojej naiwności wierząc że skoro TAKIE ceny i TAKI punkt, to MUSZĄ być świeże... / a nie kupowałam na All ani na truskawie ze względu właśnie na mozliwość kupienia przeterminowanego/
MK nie zaspokoi mnie całkowicie, ale jej podstawowa pielęgnacja plus podkład plus puder mineralny i róż, rozświetlacze i brązery była i myslę, że dalej będzie dla mnie dobra. Odrębna sprawa to cienie, ale tym będę martwic sie póżniej, na razie mam dobrane /bardzo świeże/ EL. Jesli będę musiała cienie nabyc w Dog to tylko z nowych kolekcji czy limitowanek.

Ale ale, nabyłaś piekną paletkę, a ile gadżetów! Ta koszulka to tez gratis? No to teraz dopiero będziesz tworzyć cuda, dziewczyny tak zachwalają tego UD
Cena niestety nie zawsze jest adekwatna do jakosci A juz na pewno w PL, gdzie kosmetyki kosztuja majatek bez wiekszego uzasadnienia Ale to juz temat na osobny watek
To jeszcze raz - gdzie i na jakiej zasadzie nabywasz kosmetyki MK? Przepraszam, ze Cie tak mecze, ale ciekawska bestia jestem

Co do zakupow - dziekuje Tak, koszulke tez dorzucili 200 pierwszym osobom To juz moja trzecia paletka UD (w ciagu 3 tygodni ) i musze przyznac, ze uwielbiam ich cienie Sa o niebo lepsze od wszelkich gornopolkowcow, a w dodatku znacznie tansze No i kolory maja tez ciekawsze, wiec mozna poszalec Strasznie sie ciesze, ze mi sie wczoraj udalo

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Urbanku cudne zdobycze ... paletki zazdraszczam straszliwie ...

ps. sliczny avek ...
Dziekowac
Juz wczoraj wieczorem mialam okazje sie nia wysmarowac i jestem wniebowzieta
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 16:01   #1699
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A ja bylam, zobaczylam i zanabylam Swietnie zorganizowany event, glowni makijazysci UD plus ich dyrektor artystyczny, cala masa "prezentow" (chociazby ich kredki w wersji "mini" - 75% regularnego rozmiaru - za free ), swietny dj i fajni ludzie Wrocilam super zadowolona Wstawiam dzisiejsze lupy
Piękne zakupy

Corii ślicznie, tak delikatnie i subtelnie. Pięknie się oczko prezentuje
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 16:42   #1700
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość



To jeszcze raz - gdzie i na jakiej zasadzie nabywasz kosmetyki MK? Przepraszam, ze Cie tak mecze, ale ciekawska bestia jestem
Podpisuje sie umowę konsultancką z jakąś juz konsultantką, wpłaca do firmy za wybrany zestaw kosmetyków i potem kupuje się kiedy potrzeba, z 40 % rabatem, a najwazniejsze, że ma sie świeże te mazidła, bo u konsultantek to też różnie moze być jeśli robia duże zapasy pod sprzedaż. Żeby nie wypaść z firmy i mozliwości bezpośredniego zakupu przez internet, jest mus conajmniej raz na 5 miesięcy kupic za 150 zł / 250 zł-40%/ I to wszystko. Otzrymuje się co m-c gazetke, a zakupy zamawiasz na stronie firmowej. Jak mazidło nie pasuje można odesłać i wymienic na inne.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:39   #1701
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
konkretnie to gdzie tego Maca szukać?
Magnolia Park
Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Piękne zakupy

Corii ślicznie, tak delikatnie i subtelnie. Pięknie się oczko prezentuje
Yasiu, dziękuję, chociaż to tylko powtórka wstawiona dla Wizażanki, bo poprzednie moje mejkapy szlag trafił
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 18:14   #1702
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cori a szukałam twoich oczek w Macu i nie znalazłam...
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 18:22   #1703
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Mój dzisiejszy makeup to mieszanina marek na oku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-09-01 o 10:45
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 18:23   #1704
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Cori a szukałam twoich oczek w Macu i nie znalazłam...
A bo sie deletnęło niekcący Babu, założę chyba album z makeupami, bo nie panuje nad załacznikami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 18:27   #1705
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A bo sie deletnęło niekcący Babu, założę chyba album z makeupami, bo nie panuje nad załacznikami
Tak tak, załóż album
A ten wyżej makijaż cudny, na moim kompie widze mój ukochany mysi z Incognito a reszta?
Pisz po kolei co dawałaś i robiłaś

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2010-08-29 o 18:29
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 18:43   #1706
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Tak tak, załóż album
A ten wyżej makijaż cudny, na moim kompie widze mój ukochany mysi z Incognito a reszta?
Pisz po kolei co dawałaś i robiłaś
Dziękuje
He he, jakżeś Ty poznała ten mysi kolorek? Nooo szczęka mi opadła
reszta to tylko MAC w kolorze Contrast
Bazowo nałożyłam lewy w górnym roku z Incognito, potem na całosć mysi a w zewn. kąciku i w załamaniu, a takze na dolnej powiece MACa dałam i wsio
AA i oczywiscie kreska malowana pędzelkiem Kryolan i w/w MAC-em na mokro.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-29 o 18:45
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 20:27   #1707
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj kupilam w promocji 50% baze brazujaca chanela w kremie.....nigdy nie uzywalam i zaciekawil mnie ten produkt...
mrr piękne zakupy, prosze o nr pomadki YSL? czy ona jest nude?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 20:48   #1708
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
mrr piękne zakupy, prosze o nr pomadki YSL? czy ona jest nude?
taki naturalny kolor....ale zauwazylam ze konsystencja tych pomadek jest super, taka b. kremowa...to moja pierwsza pomadka z ysl,,,,,jesli chodzi o ich pomadki i blyszczyki to bardzlo lubie....uwielbiam smak i zapach....
ROUGE VOLUPTE - to jest nazwa
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 21:30   #1709
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mój dzisiejszy makeup to mieszanina marek na oku
Śliczniutko Masz wspaniałe rzęsy
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 21:35   #1710
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Śliczniutko Masz wspaniałe rzęsy
Dziękuję Kochana
Rzęsy dzisiaj sponsorował YSL FC
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.