Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-06, 21:54   #3781
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ta moja Rossmannowska jest fajna,z jednej strony zółta, z drugiej ma takie szorstkie coś, biało-niebieskie. Mama mi ja kupowała, znajac życie wziął najtańsza jaka była
Ja właśnie stojąc w rossmanie przed półką z tymi ścierkami doznałam lekkiego wstrząsu. Tyle ich tam było
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 21:56   #3782
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Powiem Wam, że moje podkłady pod wpływem obecnosci TZta chyba jakoś nie wiem, reagują chemicznie z nim, bo Pixie trzymało się mi dziś pięknie kilka godzin, zero ciasta na twarzy
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 22:12   #3783
Ktosia:-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
GG do Ktosia:-)
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mam pytanie do dziewczyn stosujących filtr Evy, macie może porównanie do Lirene Family 50+, stosuję właśnie ten filtr i jest najlepszy z wszystkich, które używałam ale marzy mi się taki, który będzie zachowywał się jak normalny krem, żadnej tłustości. Dzisiaj robiłam makijaż dopiero wieczorem, nie użyłam filtra i przypomniałam sobie jak to cudownie. Nie cierpię mieć na twarzy czegokolwiek oprócz odrobiny korektora i pudru, skrobia to już dla mnie za dużo, daje taki ciastowaty efekt. Czy filtr Evy nie wymaga skrobiowania :P?
__________________
Emilia
Ktosia:-) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 22:13   #3784
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

u mnie wymaga skrobowania.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 22:14   #3785
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

agusia ciesz się
wracając do twarzy... od czerwca mam z nią problemy (ogólnie od 4 lat... ale wcześniej było w miare spoko...),jakieś 3 tyg temu zaczęłam pić bratek (wywaliło mnie strasznie...) ale to mała różnica w stosunku do tego co było,a mam nadzieje oczyścić skórę... byłam ostatnio u dermatologa...(4-tego) i po raz kolejny skończyło się na jednej wizycie,a nie na jakiejś "terapii" ... bo trądziku nie da się wyleczyć tylko zaleczyć i płacę mnóstwo za wizytę,a na mojej twarzy nic się nie rusza...
więc chyba pozostało mi walczyć samej...
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 08:53   #3786
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Bledziochem nie jestem ale jakoś trafiłam na ten wątek z czyjegoś postu.
Poprzeglądałam kilka stron i stwierdzam że wszystkie tu jesteście śliczne i macie takie taaakie idealne cery że tylko różem musnąć do smaku i tyle

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2010-11-07 o 08:55
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 09:43   #3787
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że moje podkłady pod wpływem obecnosci TZta chyba jakoś nie wiem, reagują chemicznie z nim, bo Pixie trzymało się mi dziś pięknie kilka godzin, zero ciasta na twarzy
ja bym obstawiała, że to raczej Ty reagujesz z nim chemicznie, i wtedy środowisko jest przyjaźniejsze dla podkładu...
nie pozostaje nic innego, jak tylko nie rozstawać się z TŻ
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 10:45   #3788
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez kachnaaaa Pokaż wiadomość
bledziochem nie jestem ale jakoś trafiłam na ten wątek z czyjegoś postu.
Poprzeglądałam kilka stron i stwierdzam że wszystkie tu jesteście śliczne i macie takie taaakie idealne cery że tylko różem musnąć do smaku i tyle
:d:d:d
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 11:21   #3789
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
agusia ciesz się
wracając do twarzy... od czerwca mam z nią problemy (ogólnie od 4 lat... ale wcześniej było w miare spoko...),jakieś 3 tyg temu zaczęłam pić bratek (wywaliło mnie strasznie...) ale to mała różnica w stosunku do tego co było,a mam nadzieje oczyścić skórę... byłam ostatnio u dermatologa...(4-tego) i po raz kolejny skończyło się na jednej wizycie,a nie na jakiejś "terapii" ... bo trądziku nie da się wyleczyć tylko zaleczyć i płacę mnóstwo za wizytę,a na mojej twarzy nic się nie rusza...
więc chyba pozostało mi walczyć samej...
A po ile dniach picia bratka Cię wysypało? Bo się kurde nad nim zastanawiam, ale muszę być przygotowana na jakiś dłuższy okres wolnego
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 11:38   #3790
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

faktycznie epidemia. tez mam cerę ostatnio masakryczną i straszne zajdy, które pojawiają się u mnie raz dwa razy w roku i mimo łykania witamin w ciągu miesiąca już drugi raz się ukazały a bolą... gęby nie idzie otworzyć a wyglądam jak zombie przez to. blada japa i czerwone strupiszcza.
Dla mnie HM jest zdecydowanie zbyt żółty i ciemny niestety, tyle ile się na wydaje na podkłady to eh.
co do korektorów kiedyś chyba wspominałam już, że polecam bell A1.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 12:08   #3791
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ha, ja ze swoimi zajadami wygladam zawsze jak Joker z Batmana
Dziewczyny, wczoraj przeglądałam sobie wątek jasnopodkładowy i natrafiłam na info o liliowej bazie pod podkład. Że pięknie rozjaśnia cerę. Stosowała ją któraś z Was??
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 12:20   #3792
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ha, ja ze swoimi zajadami wygladam zawsze jak Joker z Batmana
Dziewczyny, wczoraj przeglądałam sobie wątek jasnopodkładowy i natrafiłam na info o liliowej bazie pod podkład. Że pięknie rozjaśnia cerę. Stosowała ją któraś z Was??
Dostałam ją kiedyś w prezencie. Piszesz o tej z YSL?
No więc moje spostrzeżenia:
- używana sama, bez podkładu itp. daje wygląd topielca, mimo tego, że użyłam jej oszczędnie
-używana na same policzki jest fajna, ale reszta twarzy musi mieć jednolity, bardzo jasny (z tym nie będzie chyba problemu :P) kolor, żeby wyglądało to w porządku
-moja koleżanka o kolorze cery na poziomie 3 z Pixie wyglądała w niej fatalnie, baza zostawiła jasne placki
-miałam wrażenie, że wysusza mi skórę (ale to na jakieś 80%- zawsze mam problem z rozpoznaniem winowajcy)
-genialna jak chcesz rozjaśnić podkład (jednak biały Inglot jest wg mnie lepszy)
-zdecydowanie jest do chłodnego typu, ja wyglądałam w niej beznadziejnie.
-chyba nie jest dostępna w Polsce (moja ciocia przysłała mi ją z zagranicy)
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 12:29   #3793
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Dostałam ją kiedyś w prezencie. Piszesz o tej z YSL?
No więc moje spostrzeżenia:
- używana sama, bez podkładu itp. daje wygląd topielca, mimo tego, że użyłam jej oszczędnie
-używana na same policzki jest fajna, ale reszta twarzy musi mieć jednolity, bardzo jasny (z tym nie będzie chyba problemu :P) kolor, żeby wyglądało to w porządku
-moja koleżanka o kolorze cery na poziomie 3 z Pixie wyglądała w niej fatalnie, baza zostawiła jasne placki
-miałam wrażenie, że wysusza mi skórę (ale to na jakieś 80%- zawsze mam problem z rozpoznaniem winowajcy)
-genialna jak chcesz rozjaśnić podkład (jednak biały Inglot jest wg mnie lepszy)
-zdecydowanie jest do chłodnego typu, ja wyglądałam w niej beznadziejnie.
-chyba nie jest dostępna w Polsce (moja ciocia przysłała mi ją z zagranicy)
O, to sobie ją jednak daruję, bo zastanawiałam się czy się na nią nie przyczaić.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 12:55   #3794
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ktosia:-) Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn stosujących filtr Evy, macie może porównanie do Lirene Family 50+, stosuję właśnie ten filtr i jest najlepszy z wszystkich, które używałam ale marzy mi się taki, który będzie zachowywał się jak normalny krem, żadnej tłustości. Dzisiaj robiłam makijaż dopiero wieczorem, nie użyłam filtra i przypomniałam sobie jak to cudownie. Nie cierpię mieć na twarzy czegokolwiek oprócz odrobiny korektora i pudru, skrobia to już dla mnie za dużo, daje taki ciastowaty efekt. Czy filtr Evy nie wymaga skrobiowania :P?
Różnica jest na pewno taka, że w Lirence jest pewna stabilność (ma stabilny Tinosorb M), a w Evie jest ona wątpliwosć, bo nie ma całkiem stabilnych filtrów, tylko Parsol; niby stabilizuje go Octocrylene, ale trudno powiedzieć, czy i tak nie zdestabilizuje go np. tlenek cynku (Zinc oxide), talk czy mika, które są często w kolorowych kosmetykach. tak czy siak, Eva u mnie wchłania się do całkowitego matu
Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Bledziochem nie jestem ale jakoś trafiłam na ten wątek z czyjegoś postu.
Poprzeglądałam kilka stron i stwierdzam że wszystkie tu jesteście śliczne i macie takie taaakie idealne cery że tylko różem musnąć do smaku i tyle
aaach chciałabym, żeby tak u mnie było ja niestety bez podkładu i korektora bardzo rzadko wychodzę, coby nikogo nie przestraszyć. ale jak umiejętnie zrobię makijaż wyglądam ładnie i naturalnie, bez efektu tapety, mimo, iż mam na sobie dużo kolorowy kosmetyków. niewiele z nas może się pochwalić idealną cerą

ja sie ostatnio zastanawiałam nad jakąś cięższą artylerią na twarz. może kwasy? musiałabym się udać do innego dermatologa, bo ta, do której chodziłam, nie dość, że nie potrafiła mi przepisać żadnego dobrego mazidła, to jeszcze nic mi nie mówi, ani o mojej skórze, ani o tym, co powinnam robić a czego nie, jakich składników unikać itp. A tyle osób ją chwali
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 12:56   #3795
china_girl
Raczkowanie
 
Avatar china_girl
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 46
GG do china_girl
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

hej
przebije Was wszystkie bo mam lat 16
i teraz takie pytanie czy używała kiedyś któraś z Was podkładu firmy Gosh ? i jakich używacie teraz filtrów ?
__________________
Hito wa mikake ni yoranu mono


Jeśli chodzi o ludzi, pozory mylą
china_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 12:59   #3796
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
ja bym obstawiała, że to raczej Ty reagujesz z nim chemicznie, i wtedy środowisko jest przyjaźniejsze dla podkładu...
nie pozostaje nic innego, jak tylko nie rozstawać się z TŻ
Czyli nie pozostało nic jak złączyć się węzłem małżeńskim



Któraś z Was pisała o różu Wibo, podobny do CAH Essence. Wiecie moze jaki numerek ma ten kolor? Oglądałam go ostatnio i nie widziałam numerka
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 13:02   #3797
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez china_girl Pokaż wiadomość
hej
przebije Was wszystkie bo mam lat 16
i teraz takie pytanie czy używała kiedyś któraś z Was podkładu firmy Gosh ? i jakich używacie teraz filtrów ?
Ja teraz filtry odstawilam, bo nie ma to w moim przypadku sensu. W dzień przebywam na słońcu (za chmurami) może z 15 minut.
A podkład Gosha miałam - w czarnej tubie X- coś tam, kolor porcelain. To ładny, jasny (aczkolwiek dla mnie wciąż zbyt ciemny) kolor, wpadający lekko w tony zimne (róż). Bardzo trwały, kryjący, ogólnie mogę polecić. U mnie spisywał się na medal. Szkoda tylko, że nie wypuścili jeszcze jaśniejszego koloru.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 13:19   #3798
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A podkład Gosha miałam - w czarnej tubie X- coś tam, kolor porcelain. To ładny, jasny (aczkolwiek dla mnie wciąż zbyt ciemny) kolor, wpadający lekko w tony zimne (róż). Bardzo trwały, kryjący, ogólnie mogę polecić. U mnie spisywał się na medal. Szkoda tylko, że nie wypuścili jeszcze jaśniejszego koloru.
Ja też testowałam ten podkłąd Gosh X-ceptional wear, oczywiście porcelain I też bardzo go chwalę Wszystko się zgadza, co Quench napisała, z wyjątkiem tego, że na mojej japie kolor był neutralny, nawet w kierunku ciepławego, no ale wiadomo, że to są niuanse i na każdej skórze odcień prezentuje się nieco inaczej.
Sama się zastanawiam nad kupnem jeszcze jednej tubki I masz rację Quench, szkoda, że nie wypuścili jaśniejszego koloru Na szczęście zawsze pozostaje dodanie białej bazy
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 13:41   #3799
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Któraś z Was pisała o różu Wibo, podobny do CAH Essence. Wiecie moze jaki numerek ma ten kolor? Oglądałam go ostatnio i nie widziałam numerka
z tego co gdzieś wyczytałam, numerek trudno znaleźć, ale to chyba 10

china girl, ja teraz jeżeli sie filtruje, to mineralną Lirenką SPF30, ewentualnie Babydream. ale tylko wtedy, kiedy albo bardzo swieci słonce (czyli rzadko) albo mam bardzo wysuszona skórę lubię te Lirenkę, ale trochę za bardzo bieli jak dla mnie.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 13:43   #3800
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Różnica jest na pewno taka, że w Lirence jest pewna stabilność (ma stabilny Tinosorb M), a w Evie jest ona wątpliwosć, bo nie ma całkiem stabilnych filtrów, tylko Parsol; niby stabilizuje go Octocrylene, ale trudno powiedzieć, czy i tak nie zdestabilizuje go np. tlenek cynku (Zinc oxide), talk czy mika, które są często w kolorowych kosmetykach. tak czy siak, Eva u mnie wchłania się do całkowitego matu

aaach chciałabym, żeby tak u mnie było ja niestety bez podkładu i korektora bardzo rzadko wychodzę, coby nikogo nie przestraszyć. ale jak umiejętnie zrobię makijaż wyglądam ładnie i naturalnie, bez efektu tapety, mimo, iż mam na sobie dużo kolorowy kosmetyków. niewiele z nas może się pochwalić idealną cerą

ja sie ostatnio zastanawiałam nad jakąś cięższą artylerią na twarz. może kwasy? musiałabym się udać do innego dermatologa, bo ta, do której chodziłam, nie dość, że nie potrafiła mi przepisać żadnego dobrego mazidła, to jeszcze nic mi nie mówi, ani o mojej skórze, ani o tym, co powinnam robić a czego nie, jakich składników unikać itp. A tyle osób ją chwali
No właśnie to też sztuka,żeby zrobić ładny,delikatny makijaż,a przy tym zakamuflować to co niepotrzebne.
Mi wciąż kosmetyki które kupuje po pierwszym użyciu nie odpowiadają,nie wiem czy po prostu brak wprawnej ręki,czy o co tu chodzi
Aż zostanę sobie w tym wątku i będę Was podglądać,a co
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 14:04   #3801
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
O, to sobie ją jednak daruję, bo zastanawiałam się czy się na nią nie przyczaić.
Jeżeli są gdzieś jakieś próbki to zawsze lepiej przetestować. Ja spodziewałam się po niej cudów (wtedy byłam jeszcze na etapie wysoka cena=wysoka jakość), a tu nic specjalnego.

Kachnaaaa
mnie po pierwszym użyciu to wszystko odpowiada. Przy drugim łapię się na tym, że coś nie gra

Ja też zrezygnowałam z filtrów, bo przerzucałam się na minerały. Lirenka mineralna mi średnio odpowiadała ze względu na bielenie właśnie. I strasznie się u mnie świeci
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 14:20   #3802
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

http://www.youtube.com/watch?v=Jwngbzv0gbY

świetny filmik
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 14:43   #3803
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

fiasco, ja kwasy zdecydowanie polecam, to znaczy moje doświadczenie ogranicza się do jednego migdałka u kosmetyczki, ale z moją pryszczatą gębą nawet po tym jednym razie, mogłam wyjść bez podkładu, tylko z pudrem: świetnie rozjaśnione przebarwienia, i blisko miesiąc bez nowych syfków... no, tylko raz niestety to trochę mało...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 15:15   #3804
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Dobrze kryje, nie swieci sie po nim twarz, dlugo sie trzyma. Troszkę niewydajny.. Mam odcien fawn i jest niczego sobie ale ogolnie moglby byc troche ciemniejszy tak o pol tonu. Niestety w pl same bladolice to i wyboru nie ma.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 15:25   #3805
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
fiasco, ja kwasy zdecydowanie polecam, to znaczy moje doświadczenie ogranicza się do jednego migdałka u kosmetyczki, ale z moją pryszczatą gębą nawet po tym jednym razie, mogłam wyjść bez podkładu, tylko z pudrem: świetnie rozjaśnione przebarwienia, i blisko miesiąc bez nowych syfków... no, tylko raz niestety to trochę mało...
tez polecam kwasy ja w zeszłym roku robiłam sobie peelingi na własną rękę - wszelkie kwasiory można na mazidłach czy ZSKu kupić a obecnie używam kremów z kwasami i mam buźkę jak pupcia niemowlęcia
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 15:26   #3806
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja się teraz złuszczam delikatnie Salicylolem

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

na zmianę z serum azelo-oliwkowym z BU
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 15:27   #3807
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
'Dobrze kryje, nie swieci sie po nim twarz, dlugo sie trzyma. Troszkę niewydajny.. Mam odcien fawn i jest niczego sobie ale ogolnie moglby byc troche ciemniejszy tak o pol tonu. Niestety w pl same bladolice to i wyboru nie ma.'

no bo chyba buchnę śmiechem!

Ale wynika z tego, że nikomu nie dogodzisz Dla nas wszystko za ciemne, dla innych wszystko za jasne
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 15:29   #3808
Ktosia:-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
GG do Ktosia:-)
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziękuję wam bardzo dziewczyny za odpowiedź, może spróbuję na ten jesienny okres Ja akurat na kłopoty z cerą nie narzekam a wy albo potraficie to tak umiejętnie zamaskować albo ja mam jakieś kłopoty ze wzrokiem bo na zdjęciach widzę zawsze idealne cery J
__________________
Emilia
Ktosia:-) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 16:19   #3809
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

też robiłam sobie migdałka,w domu... narazie raz,efektu nie widziałam praktycznie żadnego... ale jeszcze sporo w opakowaniu,więc jak trochę podlecze cerę (te stany zapalne...) to wtedy się zabiorę za serie 4-5...
estra co do bratka... to myśle ,że wysyp się zaczął po około 10 dniach... teraz się tylko ciągnie i ciągne... ale skoro i tak nie robi mi to wielkiej różnicy to chyba wolę przecierpieć i mieć na jakiś czas oczyszczoną twarz,z resztą mam zamiar pić 3 miesiące (no mniej więcej... do końca roku ) i zobaczymy czy to coś da .
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 16:42   #3810
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a ja w środę mam kolejny zabieg u dermatologa, po którym będę wężem przez tydzień. dobrze, że to akurat wolne dni chcę się ogarnąć i dobrze wyglądać przed własną imprezą urodzinową
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.