Essence cz. VII - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 18:06   #4201
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Cześć. Napisałam tutaj bo jesteście specjalistkami od Essence, więc pewnie będziecie wiedziały. Przeglądałam ich stronę i zainteresował mnie ich puder brązujący dla blondynek.
http://www.essence.eu/pl/products/su...ng-powder.html
Czy można go znaleźć aktualnie w polskich sklepach, czy to jakaś limitowanka, albo coś czego nie ma u nas?

A jeśli nie ten to czy dostępny jest inny brązer do jasnej karnacji? Tylko sam brązer, a nie różo- brązer. Podeszłabym do Natury i sama sprawdziła, ale mam do niej dość daleko i nie chciałabym jechać na marne, dlatego pytam was

Pozdrawiam!

Jest dostępny ale z tego co pamiętam to tylko jeden kolor (ten ciemniejszy) bo jasny wycofali na jesieni... Są dostępne brązery matowe i rozświetlające (drobinkowe) ale nie wiem czy maja podział na brunetki/blondynki. W serii Sun Club w drugiej szafie tez jest dość duży wybór brązerów.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:17   #4202
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Będą wycofywac na wiosnę, żeby mieć miejsce na nowości.
Na FB pytają, co mogą wycofac. Dużo głosów jest za Pocket Beauty i Sun Club.
No nie...
Dziewczyny, piszcie na ich fejsie. Nie mogą mi tego zrobić. Nie mogą wycofać sun club. Ja nie wiem, co bym bez niego zrobiła
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:21   #4203
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Mnie o dziwo raczej nic nie rusza z tej limitowanki
Opakowania i kolory od razu skojarzyły mi sie z lumitowanką MAC Wonder Woman
Też mi się tak skojarzyło .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:22   #4204
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Będą wycofywac na wiosnę, żeby mieć miejsce na nowości.
Na FB pytają, co mogą wycofac. Dużo głosów jest za Pocket Beauty i Sun Club.
Gdzie na FB o to pytaja, bo ja szukam na oficjalnej facebookowej stronie Essence i nie widze nic takiego (moze na zla strone wchodze albo nie rozumiem, bo tam wszystko jest po niemiecku )??

Ja bym wolala zlikwidowac Pocket Beauty. Sun Club mogliby przebrac i dodac produkty do normalnej serii, bo np. kolorystyka kredek sie powtarza, brazery tez moglyby bys z 1 serii, cienie i blyszczyki tak samo.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:22   #4205
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
No nie...
Dziewczyny, piszcie na ich fejsie. Nie mogą mi tego zrobić. Nie mogą wycofać sun club. Ja nie wiem, co bym bez niego zrobiła
Zamiast się zastanawiać co zrobisz bez niego, lepiej zbierz kasę i zacznij robić mega zapasy
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:42   #4206
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci bardzo za odpowiedz. Wiem, że dwie szafy Essence są na pewno w Gdyni i w Gdańsku Głównym, więc wpadnę w piątek, tam gdzie będzie mi po drodze i zobaczę te brązery na żywo. Nie chciałabym nic w odcieniu pomarańczy. Mam nadzieje, że znajdę coś dla siebie. Nie używam na codzień tego typu komsetyku i właściwie potrzebuje brązera tylko na sobotnią imprezę, bo wymyśliłam sobie, że chciałabym wyglądać inaczej niż zwykle, więc nie chciałabym wydawac na dużo.
Druga szafa w większości sklepów ma testery, więc wszystko sobie możesz wymacać i dobrać odcień. Nie zawsze warto sugerować się podziałem na brunetki/blondynki, bo to kwestia dobrania do karnacji. (a jak zaczniesz używać to pewnie nie przestaniesz ). Powodzenia w wyborze .

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Gdzie na FB o to pytaja, bo ja szukam na oficjalnej facebookowej stronie Essence i nie widze nic takiego (moze na zla strone wchodze albo nie rozumiem, bo tam wszystko jest po niemiecku )??

Ja bym wolala zlikwidowac Pocket Beauty. Sun Club mogliby przebrac i dodac produkty do normalnej serii, bo np. kolorystyka kredek sie powtarza, brazery tez moglyby bys z 1 serii, cienie i blyszczyki tak samo.
http://www.facebook.com/essence.cosmetic?ref=ts i pierwszy wpis z góry. Może Tobie pomóc, jak pomógł mi, nieoceniony google translator
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:44   #4207
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essence cz. VII

Dziewczyny, jeśli chodzi o Naturę w bielskim Gemini to w koszyczku wyprzedażowym nawet błyszczyki z kolekcji Summer of Love (??), cienie z RtP niestety pokruszone, ale za to cała limitka ILB- 2 paletki, wszystkie lakiery do paznokci (ten różowy był tylko 1) a tak to wszystko w nadmiarze.
Ja dziś się zaopatrzyłam w ten wysuszacz do lakieru i niebawem przejdzie testy

Pudru z moonlight już nie dorwałam, był jeszcze wczoraj a dziś jak przyszłam to zastałam pustki

A obawiam się że na zapleczu i w szafach są poukrywane różne cuda jeszcze, tylko niewystawione. W weekend będę w Krakowie więc zbadam stan krakowskich natur :P
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/

Edytowane przez Młoda86
Czas edycji: 2011-02-01 o 18:46 Powód: ..
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 18:44   #4208
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. VII

Dziewczyny a co złego jest w serii Pure Skin Ja mam krem i tonik i jestem zadowolona, czaję się jeszcze na żel do mycia twarzy. Nie chciałabym żeby wycofali tą serię. SC też nie mogą wycofać. Mogliby wycofać te miniaturki bo chyba rzadko kto to kupuje. A co wam nie odpowiada w cieniach do powiek? Te podwójne to faktycznie słabo napigmentowane, ale czwórki i wypiekane są fajne.
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:46   #4209
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Essence cz. VII

Nawet niech mi się nie ważą wycofywac SC to moja ulubiona seria nowa limitowanka średnia a lakiery kojarzą mi się z CAH
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:50   #4210
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli chodzi o Naturę w bielskim Gemini to w koszyczku wyprzedażowym nawet błyszczyki z kolekcji Summer of Love (??), cienie z RtP niestety pokruszone, ale za to cała limitka ILB- 2 paletki, wszystkie lakiery do paznokci (ten różowy był tylko 1) a tak to wszystko w nadmiarze.
Ja dziś się zaopatrzyłam w ten wysuszacz do lakieru i niebawem przejdzie testy

Pudru z moonlight już nie dorwałam, był jeszcze wczoraj a dziś jak przyszłam to zastałam pustki

A obawiam się że na zapleczu i w szafach są poukrywane różne cuda jeszcze, tylko niewystawione. W weekend będę w Krakowie więc zbadam stan krakowskich natur :P
Dzięki za chęci. Najwidoczniej nie był mi pisany
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:53   #4211
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A obawiam się że na zapleczu i w szafach są poukrywane różne cuda jeszcze, tylko niewystawione. W weekend będę w Krakowie więc zbadam stan krakowskich natur :P
Obawiam się, że w Krakowie nic ciekawego nie znajdziesz - patrolujemy go na bieżąco
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 18:58   #4212
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
No nie...
Dziewczyny, piszcie na ich fejsie. Nie mogą mi tego zrobić. Nie mogą wycofać sun club. Ja nie wiem, co bym bez niego zrobiła
Musiałabyś po niemiecku pisac - ja na tyle nie umiem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:59   #4213
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Obawiam się, że w Krakowie nic ciekawego nie znajdziesz - patrolujemy go na bieżąco
Wiem że patrolujecie nie szukam limitowanek, bardziej produktów ze stałej oferty, a czasem z wyprzedaży
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:02   #4214
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
http://www.facebook.com/essence.cosmetic?ref=ts i pierwszy wpis z góry. Może Tobie pomóc, jak pomógł mi, nieoceniony google translator
No faktycznie, gapa ze mnie. Myslalam ze chodzi o jakas ankiete, w ktorej zaznacza sie opcje, a nie zwykle pytanie. Mogliby zrobi takie cos na stronie,a nie na Facebooku po niemiecku, bo troche to dyskryminuje niektorych.
EDIT: jakas dziewczyna widzialam napisala to juz po angielsku wiec moze i my tak zrobimy

W ogole dostalyscie jakies info o trend editions 2.0 na maila od Essence? probuje wlasnie przetlumaczyc za pomoca translatora, ale nie bardzo idzie.. cos o jakichs ankietach jest, o 3 fazach. Czyzby pytali jakie chcemy miec produkty nowe albo limitowanki?

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2011-02-01 o 19:06
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:02   #4215
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Wiem że patrolujecie nie szukam limitowanek, bardziej produktów ze stałej oferty, a czasem z wyprzedaży
No o wyprzedaże mi chodziło
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:03   #4216
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Essence cz. VII

ja dzisiaj zdobyłam paletkę cieni z ILB i dwa linery niestety różowego cienia już nie było ;( już zobaczyłam, że te cienie można wyjąć z tej kasetki bo przede wszystkim zakochałam się w tym ślicznym opakowaniu
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:03   #4217
veroniquef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 414
Dot.: Essence cz. VII

Właśnie wróciłam z Carrefoura na Bemowie. Zakupiłam tylko 2 lakiery buddy bear (niebieski) i berlin story (czarny). Niebieski zgarnęłam ostatni, czarnych zostały jeszcze 3 i były jeszcze 2 zielone. Zastanawiałam się nad zielonym, ale zrezygnowałam jednak. Chciałam wziąć jeszcze biały balsam koloryzujący, był ostatni ale jakiś debil wsadził w niego palucha i jestem złaaaaaa . Nie było w ogóle paletek z cieniami, było sporo czarnych lakierów do dobień i kredki w płynie. Pani powiedziała, że więcej nic nie mają oprócz tego co jest wystawione. Więc jestem zmuszona jechać jeszcze w 2 miesjca w poszukiwaniu różowego lakieru, paletki z cieniami i balsamu. Życzcie mi powodzenia

Edit. Zapomniałam napisać że jest pełna szafa Catrice. Jestem zachwycona lakierami!! Są nie drogie 9,99zł i bardzo fajna gama kolorków. Kupiłam dwa odcienie 230 i 220 takie w kolorze kawy z mlekiem na jakie polowałam z tym że jeden jest jaśniejszy drugi ciemniejszy.

Edytowane przez veroniquef
Czas edycji: 2011-02-01 o 19:06
veroniquef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:14   #4218
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
No nie...
Dziewczyny, piszcie na ich fejsie. Nie mogą mi tego zrobić. Nie mogą wycofać sun club. Ja nie wiem, co bym bez niego zrobiła
Ja nie szprecham

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Zamiast się zastanawiać co zrobisz bez niego, lepiej zbierz kasę i zacznij robić mega zapasy
Ja tak planuje
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:15   #4219
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Mnie o dziwo raczej nic nie rusza z tej limitowanki
Opakowania i kolory od razu skojarzyły mi sie z lumitowanką MAC Wonder Woman
Tak samo mi się kojarzy

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Gdzie na FB o to pytaja, bo ja szukam na oficjalnej facebookowej stronie Essence i nie widze nic takiego (moze na zla strone wchodze albo nie rozumiem, bo tam wszystko jest po niemiecku )??

Ja bym wolala zlikwidowac Pocket Beauty. Sun Club mogliby przebrac i dodac produkty do normalnej serii, bo np. kolorystyka kredek sie powtarza, brazery tez moglyby bys z 1 serii, cienie i blyszczyki tak samo.
ZOSTAWCIE SUN CLUB!
I kredki też, kocham ich żelowe kredki, są mega
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 19:26   #4220
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Tak samo mi się kojarzy



ZOSTAWCIE SUN CLUB!
I kredki też, kocham ich żelowe kredki, są mega
Tez lubie Sun Clubu, po prostu mogliby zrobic tak samo ankiete, ktore kolory z podstawowej wersji sa popularne, a ktore nie i wlaczyc zamiast niektorych z nich Sun Cluba jako standardowa wersje. Kredki przeciez maja niektore takie same kolory jak podstawowe, a sa lepszej jakosci, wiec po co 2 razy sprzedawac to samo.
Nie rozumiem w ogole sensu takiej serii jak Sun Club, przeciez on niewiele sie rozni od podstawowej serii, zamiast dac zwyczajne nowosci tworza takie zapchaj dziury dziwne, produkty sie powielaja, a potem maja pretensje, ze nie ma gdzie nowosci wsadzic do szafy i trzeba cos likwidowac. Niech wybiora najlepsze produkty i takie zostawia, a nie bawia sie w jakies usuwanie i potem najlepsze rzeczy nam zabieraja jak roze 2w1, roswietlacze, minerale
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:37   #4221
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Tez lubie Sun Clubu, po prostu mogliby zrobic tak samo ankiete, ktore kolory z podstawowej wersji sa popularne, a ktore nie i wlaczyc zamiast niektorych z nich Sun Cluba jako standardowa wersje. Kredki przeciez maja niektore takie same kolory jak podstawowe, a sa lepszej jakosci, wiec po co 2 razy sprzedawac to samo.
Nie rozumiem w ogole sensu takiej serii jak Sun Club, przeciez on niewiele sie rozni od podstawowej serii, zamiast dac zwyczajne nowosci tworza takie zapchaj dziury dziwne, produkty sie powielaja, a potem maja pretensje, ze nie ma gdzie nowosci wsadzic do szafy i trzeba cos likwidowac. Niech wybiora najlepsze produkty i takie zostawia, a nie bawia sie w jakies usuwanie i potem najlepsze rzeczy nam zabieraja jak roze 2w1, roswietlacze, minerale
Ale ja w podstawowej wersji nie widziałam takich produktów jakie są w Sun Club
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:56   #4222
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja nie szprecham

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------
to napisz po angielsku albo i nawet po polsku, niech sobie sami tłumaczą
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:01   #4223
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
W ogole dostalyscie jakies info o trend editions 2.0 na maila od Essence? probuje wlasnie przetlumaczyc za pomoca translatora, ale nie bardzo idzie.. cos o jakichs ankietach jest, o 3 fazach. Czyzby pytali jakie chcemy miec produkty nowe albo limitowanki?
Możemy brać udział w ankietach na stronie: www.trendedition.eu . Wyniki i inne informacje mają być uaktualniane na bieżąco tutaj: www.fragdiegurus.de .

Swoją drogą wątpię, żeby mieli nie wycofać Pure Skin skoro pojawi się My Skin.

Poza tym, nie rozumiem czemu mimo tylu bzdet typu Pocket Beauty czy zestaw do robienia kolczyków w paznokciach, chcą usunąć Sun Club ze stałej oferty. W sumie wycofali swoje hity takie jak AOH, puder Pure Mineral i inne, więc chyba to czas robić zapasy.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:02   #4224
lenlea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 288
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Tylko jeśli byś się wczytała w pierwszy post koleżanki sama byś zobaczyła jak to wyglądało. Wynikało z niego, ze sobie wypróbowała lakier w sklepie.
Poza tym później dodała, ze koleżanka po namyśle kupiła lakier, czyli wypróbowała lakier przed decyzja koleżanki o zakupie.
A jakby koleżanka nie kupiła?
Nie chce się kłócić, ale jak czytam takie posty to mnie krew zalewa. Tyle tu mówimy o nie macaniu.
Potem idę do sklepu i du... Pól biedy w cieniach, pudrach, różach... itd bo zobaczę paluchy i nie kupię, a w lakierze??
Nieświadoma kupię, a potem zastanawiam się dlaczego on tak szybko zrobił się glutowaty w butelce. Pieniądze wywalone w błoto, bo ktoś nie widzi przez butelkę. Kurcze 5,50zł to nie są jakieś duże pieniądze za lakier. Tez nie mam super dużo szmalu, ale nie posuwam się do takich rzeczy. Wolę kupić i się rozczarować niż mieć na sumieniu, że potem ktoś to kupi.
A po lakierach dobija mnie otwieranie tuszu i wpychanie palców w limitkę. Nie dość, że ograniczona ilość to jeszcze pchają paluchy.
Sorka, ale musiałam to wyrzucić z siebie.
Mogę być teraz linczowana
Rzeczy z limitek znikają tak błyskawicznie że raczej nic nie zdąży się popsuć/zaschnąć. Też denerwują mnie laski pchające łapska w każdy kosmetyk, bo nie wiadomo czego taka lala dotykała, a ja potem nakładam np. krem/puder/podkład na twarz. I tu oburzenie jest dla mnie zrozumiałe Ale odkręcenie lakieru, maźnięcie odrobiny to dla mnie nie przestępstwo, nie popadajmy w takie skrajności I żeby nie było, sama tak nie robię, ale to pewnie dlatego że mam małego bzika na punkcie lakierów i mimo że mam ich sporo to chyba jeszcze nie za dużo Ale rozumiem że nie każdy ma ochotę naciąć się na 'nie swój' kolor (nie każdy ma kasę na próbowanie czy będzie mu pasować czy nie), a wiadomo że kolor w buteleczce różni się od tego na pazurku a krycie nieraz pozostawia wiele do życzenia. Najlepszym rozwiązaniem byłyby testery do każdego kosmetyku (tak jak np. w Inglocie) Pozdrawiam i bez urazy
lenlea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:13   #4225
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Lenlea, zabiłam swój ulubiony parasol + zniszczyłam spodnie przez to, że jakaś %$%$^&* testowała sobie żula ITW i go nie dokręciła + zepsuła nakrętkę. Więc mam do tego osobisty stosunek
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:38   #4226
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VII

w sumie testowanie lakieru nie jest az takie zle jak tusz otwierany,albo blyszczyk wymacany.. chociaz ja i tak nie moge tak zrobic,bo mam zawsze pomalowane.
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:42   #4227
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

tyle, ze jak ktos testuje lakiery w sklepie to watpie, ze wybiera tylko te z limitek... niektóre limitki stoją po 2 miesiące, a lakier po takim czasie duzo traci na jakości
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:50   #4228
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Nawet niech mi się nie ważą wycofywac SC to moja ulubiona seria nowa limitowanka średnia a lakiery kojarzą mi się z CAH
Tylko nie Sun Club!!! Musze szybko zrobić zapasy

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Obawiam się, że w Krakowie nic ciekawego nie znajdziesz - patrolujemy go na bieżąco
Hehehe dokładnie tak Zwiedzam coraz to nowe Natury
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:57   #4229
lenlea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 288
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Lenlea, zabiłam swój ulubiony parasol + zniszczyłam spodnie przez to, że jakaś %$%$^&* testowała sobie żula ITW i go nie dokręciła + zepsuła nakrętkę. Więc mam do tego osobisty stosunek
A to się nie dziwię
lenlea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:00   #4230
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też mi się tak skojarzyło .
Mi też Ale Essencowe opakowania są ładniejsze, tamte strasznie trącą mi kiczem. Wolę klasyczne

A z samej limitowanki podeszły mi ze dwa lakiery, cień i eyelinery... Błyszczyków mam zdecydowanie zbyt dużo jak na mój użytek
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner

Edytowane przez Maqda
Czas edycji: 2011-02-01 o 21:01
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.