Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-08, 09:57   #1111
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez moor Pokaż wiadomość
witam bladolice
ja sie poddaje w lecie i samoopalaczuje nogi (w tym tez by zatuszowac naczynka itp)
polecam - najlepsza baza z filtrem to mac 50
obecnie zuzywam chanel 50 i clarinsa 40 ktore nie sa zle, ale nie moge doczekac sie powrotu do maca, zuzylam wczesniej jakies 7-10 opakowan, boski
podklad idealny znalazlam to diora nude 010, w wakacje mieszam z 020, idealny od 2 lat
armani luminous tez, ale zapycha i nie zawsze dobrze wyglada
wybielam sie retinoidami
pozdrawiam
edit: wlasnie sie zorientowalam ze troche bezsensu wyszlam z podkladami - ale czytalam strone dwudziesta ktoras myslac ze to ostatnia.
O rany... U mnie nawet w lato nude 10 jest duuużo za ciemna
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:48   #1112
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Pochwalę się, że od wczoraj jestem ruda bladolicą. Jeszcze się nie przyzwyczaiłam do zmiany koloru, ale znajomi twierdzą, że pasuje. Jak dorwę jakiś aparat to się pokaże.

Od kilku dni jestem znów posiadaczką korektora Maybelline Dream Matte Mousse. Przypomniałam sobie za co go kochałam: dobry kolor, musowa konsystencja i naprawde dobre krycie. Chyba zrobię zapasy
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:32   #1113
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja byłam ruda miesiąc temu,ale trochę wyblakłam,a jako że mam wolne (taaaaaaaaa sesja rozwalona^^) to polecę do fryzjera i znowu będe ruda
Można bez problemu dorwać ten korektor na all?
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:27   #1114
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Myślę, że jest różowy
Olejek herbaciany Cię zapycha? Kurczę, myślałam, że on jakoś wysusza, matowi (matuje?) albo coś... Widziałam całą serię w TBS ale nie mogłam się zdecydować co wolę: olejek czy kulki... Wyszłam z kulkami rozświetlającymi
Olejek herbaciany to moje remedium na wszelkie wypryski, u mnie dziala bez zarzutu.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:27   #1115
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
fiasco, a Ty zamówiłaś podkład z Flormaru matujący, prawda? Nie wiem czy czekać na Twoją relację, czy kombinować i już zamawiać. W sumie mnie interesował bardziej kryjący albo wygładzający.
zamówiłam, zapłaciłam w środę chyba, i jeszcze nie doszedł siedzę jak na szpilkach, nie wychodzę z domu żeby czekać na listonosza
(wybacz ale przeoczyłam wcześniej Twój post)

Valie, koniecznie się pokaż właśnie od paru dni mam zamiar cię zapytać, czy w końcu farbowałaś włosy, ale zawsze mi się zapomina...

(ja czekam, aż mi się wypłucze szamponetka, żeby znowu zafarbować na czarno... farbowałam, uwaga! przed Sylwestrem szamponetką za 3zł i nadal mi farbuje wodę przy myciu a już mam centymetrowe szarozielone odrosty)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:31   #1116
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Pochwalę się, że od wczoraj jestem ruda bladolicą. Jeszcze się nie przyzwyczaiłam do zmiany koloru, ale znajomi twierdzą, że pasuje. Jak dorwę jakiś aparat to się pokaże.

Od kilku dni jestem znów posiadaczką korektora Maybelline Dream Matte Mousse. Przypomniałam sobie za co go kochałam: dobry kolor, musowa konsystencja i naprawde dobre krycie. Chyba zrobię zapasy
kolejny rudasek! cudownie
a ja własnie ten korektor mam na oku, mój mi sie kończy.... a nie za różowy troszkę jest?
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:38   #1117
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja też mam w planach zrudzić włosy

Powiem Wam tak- mam dość podkładów.
Nawet jak jest w miarę dopasowany do szyi to i tak się mocno odcina...
No koszmar. Już nie wiem co robić.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 14:00   #1118
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

też mam dość, chyba zacznę mocno ograniczać i sprowadzę używanie ich do korektorowania. chociaż wątpię, żebym wytrwała:/ teraz szukam jakiegoś niezapychającego kremu na dzień z filtrem min. 15
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 14:14   #1119
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

(ja czekam, aż mi się wypłucze szamponetka, żeby znowu zafarbować na czarno... farbowałam, uwaga! przed Sylwestrem szamponetką za 3zł i nadal mi farbuje wodę przy myciu a już mam centymetrowe szarozielone odrosty)

A jakiej firmy szamponetka? Bo ja się zastanawiam nad przyciemnieniem włosów...Już mam dość blond kłaków.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 15:04   #1120
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
A jakiej firmy szamponetka? Bo ja się zastanawiam nad przyciemnieniem włosów...Już mam dość blond kłaków.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cy.html&next=1
niby recenzje ma kiepskie, ale ja i tak ją lubię dużo bardziej niż Palette i Joannę
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:28   #1121
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

królowo korektor dorwałam na allegro za 11,99 zł u tego użytkownika http://allegro.pl/show_user.php?uid=10254029 Niestety teraz widzę, że nie ma już koloru nr 2 (o dziwo najjaśniejszego). Robienie zapasów musi poczekać.

little witch mi się on wydaje beżowy bez różowych tonów. W sobote albo niedziele wrzucę fotki nowego koloru (ach ta zła sesja nie pozwala wrócić do domu ) to przy okazji zrobię też swatche tego korektora.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 19:25   #1122
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
A co do grudek, to też mam ten odwieczny problem jako takie pryszcze wychodzą mi raczej pojedyńczo i rzadko, ale za to grudek mam mase.
W miare dobrze radzi sobie z nimi Duac Gel (zwłaszcza w wersji o większym stężeniu jakiegoś tam składnika aktywnego), jest niestety na receptę (ale jest taka jedna miła pani farmaceutka, u której kupiłam już 3 razy i za każdym razem zarzeka się, że NIGDY nie sprzedaje bez recepty, ale dla mnie zrobi wyjątek i sprzeda pierwszy raz)
Powiem, że Duac był jednym z najlepszych dermatologicznych mazideł jakie miałam okazję stosować. Swoją 10 letnią walkę z cerą zakończyłam właśnie nim. Używałam z pół roku, pod ścisłą kontrolą dermatologa i przez następne dwa lata miałam spokój (zużyłam wtedy chyba 4 tubki). Oczywiście, do tego odpowiednia pielęgnacja, dieta, tryb życia itp. Ale fakt faktem, pięknie się uporał z grudkami i zaskórnikami
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 19:56   #1123
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja też mam w planach zrudzić włosy

Powiem Wam tak- mam dość podkładów.
Nawet jak jest w miarę dopasowany do szyi to i tak się mocno odcina...
No koszmar. Już nie wiem co robić.
Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
też mam dość, chyba zacznę mocno ograniczać i sprowadzę używanie ich do korektorowania. chociaż wątpię, żebym wytrwała:/ teraz szukam jakiegoś niezapychającego kremu na dzień z filtrem min. 15
A ja za to na razie nie mogę sobie wyobraziź, jak można używać podkładu w płynie Kupiłam sobie puder mineralny Vichy, na spróbowanie minerałów i od czasu, kiedy go używam zamiast Bourjois, jest o wieeele lepiej z moją cerą. Ach, i wcześniej się pytałam o nakłądanie korektora, ja swój nakładam grubszą warstwą pod minerał, wtedy ładnie się wszystko wtapia.
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 20:58   #1124
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
Powiem, że Duac był jednym z najlepszych dermatologicznych mazideł jakie miałam okazję stosować. Swoją 10 letnią walkę z cerą zakończyłam właśnie nim. Używałam z pół roku, pod ścisłą kontrolą dermatologa i przez następne dwa lata miałam spokój (zużyłam wtedy chyba 4 tubki). Oczywiście, do tego odpowiednia pielęgnacja, dieta, tryb życia itp. Ale fakt faktem, pięknie się uporał z grudkami i zaskórnikami
Poł roku? Kurcze,w zalecaniach jest chyba max.3 miechy..
A jak go stosowałaś,codziennie?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 22:22   #1125
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

cześć Dziewczyny! chwilę mnie tu nie było, ale podczytywałam regularnie. wracam z po-studniówkową zagadką - która noga moja?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg noginogi.jpg (34,0 KB, 166 załadowań)
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 22:25   #1126
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny! chwilę mnie tu nie było, ale podczytywałam regularnie. wracam z po-studniówkową zagadką - która noga moja?
Trzecia na lewo?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 23:00   #1127
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Albo czwarta z prawej. Choć bardziej sklaniam się ku trzeciej z lewej, bo wydaje się odrobinę jaśniejsza
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 23:04   #1128
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
A ja za to na razie nie mogę sobie wyobraziź, jak można używać podkładu w płynie Kupiłam sobie puder mineralny Vichy, na spróbowanie minerałów i od czasu, kiedy go używam zamiast Bourjois, jest o wieeele lepiej z moją cerą. Ach, i wcześniej się pytałam o nakłądanie korektora, ja swój nakładam grubszą warstwą pod minerał, wtedy ładnie się wszystko wtapia.
chyba muszę dać minerałom drugą szansę postanowiłam nie używać kosmetyków testowanych na zwierzakach, ciesze się, że gosh się zalicza ale jednak coś jaśniejszego by się przydało
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 06:46   #1129
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Witam moje drogie
Pewnie mnie nie pamietacie pisalam na poprzedniej czesci ale potem sluch o mnie zaginal bo rozkrecalam wlasny biznes tortowy a do tego troche klopotow zdrowotnych mialam
Teraz sprawy troszke sie wyregulowaly i nawet mam czas na neta

Obecnie jestem rudzielcem i wyblaklam tak ze znajomi mowia ze jestem trupioblada
Musze jeszcze fryzure zmienic ale to z czasem a i nowe pomadki kupic bo cos mi za rozowo teraz na ustach
Wrzucilam fotki ja sprzed roku i dzis

Mam problem z cera bo obsyfilo mnie z miesiac temu i zejsc nie hcce
Ostatnio wpadlam na pomysl ze to wina szamponu , zobaczymy
Walcze tez z ciemna skora ramion i plecow ale mam nadzieje ze wyrowna mi sie koloryt do wiosny
Pozdrawiam i bede zagladac jakk sie tylko da

Maqua 3 po lewej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4350.jpg (48,1 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG5426.jpg (88,5 KB, 109 załadowań)
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009

Edytowane przez Kathi75
Czas edycji: 2011-02-09 o 07:19
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 06:57   #1130
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny! chwilę mnie tu nie było, ale podczytywałam regularnie. wracam z po-studniówkową zagadką - która noga moja?
czyżbyś też miała chabrową kieckę, jak ja?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 08:08   #1131
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
A jakiej firmy szamponetka? Bo ja się zastanawiam nad przyciemnieniem włosów...Już mam dość blond kłaków.
ja lubię marion

Kathi75 pięknie w rudym, oczy się wybijają! śliczna cera, mogę podpytać o podkład? taki jaśniutki pewnie minerałki. i piękny błyszczyk/ pomadka.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:04   #1132
Shameer
Raczkowanie
 
Avatar Shameer
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 177
GG do Shameer
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Z tego co pamiętam to Maqua rozglądała się za granatową sukienką na studniówkę, więc pewnie to będzie, tak jak mówią dziewczyny nóżka trzecia od lewej
Shameer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:39   #1133
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Też stawiam na nogę 3 od lewej...
Może to głupio zabrzmi, ale te jasne nogi wyglądają o wiele ładniej niż te ciemniejsze. Jakoś tak zgrabniej i bardziej seksownie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:13   #1134
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Witam chciałam się przywitać, podczytuję Was od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że możecie mnie dopisać do listy (zapewne długiej ) osób, które udało się Wam nawrócić na bladość znaczy skwarkiem to może ja nigdy nie byłam, ale jednak latem zdecydowanie za bardzo mnie do słońca ciągnęło, a o kremie z filtrem to słyszałam tylko z opowieści które mi się jawiły niczym jakieś legendy zimą byłam zawsze wielce nieszczęśliwa, że się robię biała, a potem zaczęłam czytać Was i mi wszystko przeszło kremu z filtrem używam nawet teraz zimą, solarium omijam szerokim łukiem (taaak, kiedyś się zdarzało parę razy tam wpaść, młody człowiek był, głupi) i patrzę w lustro z radością jak widzę moją coraz to bledszą twarz i z zazdrościa patrzę na Wasze piękne, blade oblicza i czekam aż moje choć trochę będzie do Waszych podobne

żeby nie było, że przychodzę z niczym mam dla Was swatch'yki zamówiłam ostatnio z Orriflame, podkład, którego kolor na zdjęciach w katalogu wydawał się jasny, na jakiś szał nie liczyłam zwłaszcza, ze te kolory rzadko maja coś wspólnego z rzeczywistością...ale jednak faktycznie okazał się jaśniutki wiem, że dużo z Was wciąż szuka, próbuje, dobiera odpowiednie odcienie więc pomyślałam, że może komuś się przydadzą zdjęcia podkład jest leciutki, mimo dosyć rzadkiej konsystencji dobrze się nakłada, ładnie się stapia ze skórą, przy odpowiednim dawkowaniu zakrywa co trzeba mam wrażenie, że nawilża, aczkolwiek przy mojej suchej skórze wszystko co odrobinę mokre wydaje mi się nawilżające :P nie jest to podkład jakiś ekstremalnie kryjący, ale przy w miare bezproblemowej cerze sie sprawdzi no i kosztuje całe 19 złotych (teraz w promocji chyba nawet 13zł) więc jak widać majątek to nie jest

przydałam się na cos?

na pierwszym zdjęciu: z lewej twarz bez niczego, z prawej tylko z tym podkładem
na kolejnych zdjęcia na łapce, porównawcze z Bourjois Bio Detox w kolorze Vanille czyli najjaśniejszym z tej serii, który nawiasem mówiąc zrobił się dla mnie za ciemny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 2.jpg (45,4 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0012.jpg (23,0 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0014.jpg (33,4 KB, 178 załadowań)
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:20   #1135
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość

żeby nie było, że przychodzę z niczym mam dla Was swatch'yki zamówiłam ostatnio z Orriflame, podkład, którego kolor na zdjęciach w katalogu wydawał się jasny, na jakiś szał nie liczyłam zwłaszcza, ze te kolory rzadko maja coś wspólnego z rzeczywistością...ale jednak faktycznie okazał się jaśniutki wiem, że dużo z Was wciąż szuka, próbuje, dobiera odpowiednie odcienie więc pomyślałam, że może komuś się przydadzą zdjęcia podkład jest leciutki, mimo dosyć rzadkiej konsystencji dobrze się nakłada, ładnie się stapia ze skórą, przy odpowiednim dawkowaniu zakrywa co trzeba mam wrażenie, że nawilża, aczkolwiek przy mojej suchej skórze wszystko co odrobinę mokre wydaje mi się nawilżające :P nie jest to podkład jakiś ekstremalnie kryjący, ale przy w miare bezproblemowej cerze sie sprawdzi no i kosztuje całe 19 złotych (teraz w promocji chyba nawet 13zł) więc jak widać majątek to nie jest

przydałam się na cos?

na pierwszym zdjęciu: z lewej twarz bez niczego, z prawej tylko z tym podkładem
na kolejnych zdjęcia na łapce, porównawcze z Bourjois Bio Detox w kolorze Vanille czyli najjaśniejszym z tej serii, który nawiasem mówiąc zrobił się dla mnie za ciemny
Ale jasny ten oriflame! Chyba pomęczę o niego koleżankę...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:28   #1136
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Kathi, zdecydowanie lepiej Ci w bladości
Maqua, trzecia z lewej Jasne nogi wyglądają ładniej. Może to głupie, ale opalone na tym zdjęciu w porównaniu do jasnych wydają się takie... brudne :P
asiaasia58, mogłabyś wstawić skład tego podkładu?
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:37   #1137
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

_Czarodzielnica_-jak znajdę gdzieś to wstawię, na opakowaniu niestety nie ma...
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:39   #1138
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ale jasny

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-4...ad-kryjacy.htm

Niestety. Gliceryna
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:49   #1139
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
ale jasny

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-4...ad-kryjacy.htm

Niestety. Gliceryna
czyli zapychacz?
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 11:01   #1140
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

cześć
wow, ten podkład wygląda super.. nie orientuję się jakiego koloru jest bio detox, ale generalnie burżujki są dosyć jasne (część z nas ma tutaj HM 51), więc ten oriflame wydaje się naprawdę obiecujący....

quench, słyszałaś coś o nim?
(ostanio doszłam do wniosku że quench przetestowała chyba wszystkie istniejące na tej ziemii podkłady, a więc jak ktos coś wie, to na pewno ona )

a, i Maqua, na bank 3 z lewej, pamętam dywagacje o granatowe sukience
btw, ja nie miałam podwiązki czerwonej na studniówce... ani majtek. nawet nie przysżlo mi do głowy że to się jakoś kultywuje, i chyba wstydzilabym się pokazac nogę do takiej wysokości.
(nie żebym miała jakies obiekcje wobec innych, czy coś, broń Boże Maqua i inne maturzystki, ja po prostu mam dziwaczne standardy niesmiałości własnej, ograniczone jedynie do samej siebie )
i tak, biała noga wygląda zdecydowanie bardziej seksownie. co poniektóre na tym zdjęciu to jak brudne albo lekko przypalone
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.

Edytowane przez little witch
Czas edycji: 2011-02-09 o 11:05
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.