praktyki w salonie kosmetycznym - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 22:18   #31
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Praktyki w salonie kosmetycznym.

U mnie jest tak że muszę wydrukowac 2 porozumienia , podpisane prze szkołę i salon, oprócz tego dzienniczek praktyk i to wszystko

Cytat:
Napisane przez RagaTulip Pokaż wiadomość
Moje koleżanki również usłyszały taki tekst (!!) Sama jestem w poszukiwaniu praktyki, ale do tej pory słyszę, że nie przyjmują, albo widze te ich miny z szyderczym uśmieszkiem, a też nie mam ochoty myć podłóg i parzyć kawy, bo do tej pory moje koleżanki, które już odbyły swoją "praktykę" ukończyły raczej kurs super sprzątaczki :/
Ja rozumiem, że możemy nie umieć wszystkiego, ale właśnie po to są te praktyki, aby zobaczyć jak to wszytsko wygląda. Zresztą myślę, że demakijaż nie jest już dla nas żadną filozofią i tyle mogłybyśmy robić...ehhh...szukam dalej, może wkońcu trafie na normalne traktowanie praktykanki.
szyderczy uśmieszek niestety tak jest jak ktos nowy przychodzi szczególnie u tych młodych

zgadzam się po to sa praktyki abyśmy się czegoś nauczyły przynajmniej w podparywaniu i zapisywaniu a nie mucie przysłowiowych podłóg i z podglądania nici.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 21:52   #32
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Praktyki w salonie kosmetycznym.

Uczę się w studium, na technika usług kosmetycznych, jestem na II semestrze i musze odbyć praktyki.
Jutro idę popytać po salonach, narazie jestem pozytywnie nastawiona.
Dostałam ze szkoły umowę, którą muszę podpisać z salonem i harmonogram zajęć, oraz dzienniczek, w którym muszę każdego dnia wpisać co robiłam, a kosmetyczka musi wystawić mi ocenę za każdy dzień zajęć.
Przeraża mnie tylko to, że jest to aż 20 dni po 6 godzin, na całe szczęście pracuje na 1/2 etatu więc mam szanse pogodzić praktykę z pracą, ale współczuję tym, którzy pracują na cały etat...

Mam nadzieje, ze trafie na salon na poziomie, w którym pozwola mi sie nauczyc czegos z zakresu kosmetyki, a nie mycia podłóg;p
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 14:30   #33
Adrenalina88
Raczkowanie
 
Avatar Adrenalina88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 124
Praktyki w salonie kosmetycznym - KRAKÓW

Witam
Orientuje się może któraś z Was w jakim salonie w Krakowie można odbyć praktyki? Jestem na 2 roku Kosmetologii i pilnie poszukuję takiego salonu. Niestety, w większości salony nie chcą przyjmować praktykantek, ze względu na "popsucie renomy".

Bardzo proszę o pomoc!
__________________
"ale wolę nic nie mieć, niż mieć coś na niby..."
Adrenalina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 10:22   #34
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Praktyka kosmetyczna - pytanie

Witam, mam pytanie, czy salon kosmetyczny, który przyjmuje na praktykę, musi być w posiadaniu pieczątki? Mam taki problem, odbyłam praktykę w salonie, mam to udokumentowane, w indeksie i dzienniczku praktyk, ale szefowa mi tych praktyk nie podbiła, bo nie ma pieczątki..podobno jest teraz taka ustawa, że pieczątka nie jest konieczna i nie każdy salon ją kupuje. Teraz się martwię, że w szkole powiedzą mi, że te praktyki bez pieczątki są nieważne. Dziewczyny pomóżcie! Wiecie coś na ten temat?Pozdrawiam
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 13:37   #35
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Praktyka kosmetyczna - pytanie

Cytat:
Napisane przez Jodi _ Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie, czy salon kosmetyczny, który przyjmuje na praktykę, musi być w posiadaniu pieczątki? Mam taki problem, odbyłam praktykę w salonie, mam to udokumentowane, w indeksie i dzienniczku praktyk, ale szefowa mi tych praktyk nie podbiła, bo nie ma pieczątki..podobno jest teraz taka ustawa, że pieczątka nie jest konieczna i nie każdy salon ją kupuje. Teraz się martwię, że w szkole powiedzą mi, że te praktyki bez pieczątki są nieważne. Dziewczyny pomóżcie! Wiecie coś na ten temat?Pozdrawiam
zadzwoń do szkoły i zapytaj się czy potrzebna jest pieczątka. W jednej szkole może być potrzebna a w innej nie, różnie bywa.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 20:44   #36
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Praktyka kosmetyczna - pytanie

Raczej pieczątka powinna być w dzienniczku praktyk, tylko nie wiem jak masz skonstruowany ten dzienniczek bo u mnie jest napisane pieczątka zakładu, ale to też zależy gdzie u mnie tylko pod umową i w rekomendacji potrzebna.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 12:21   #37
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Praktyka kosmetyczna - pytanie

Szkoła zazwyczaj wysyła do zakładu pracy, w którym odbywałaś praktyki, umowę i wtedy mają czarno na białym, że wszystko jest ok.
Nie ma przepisu nakazującego posiadanie pieczątki, ale w żadnym banku, a nawet Urzędzie Skarbowym przedsiębiorca nic nie załatwi bez pieczątki.

W moich dzienniczkach praktyk (w 2 różnych szkołach) życzyli sobie, żeby pieczątka zakładu pracy znajdowała się na każdej stronie.

Edytowane przez kawa.
Czas edycji: 2010-09-13 o 12:29
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 14:04   #38
clubowa
Raczkowanie
 
Avatar clubowa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 169
GG do clubowa
Dot.: Praktyka kosmetyczna - pytanie

No właśnie dziwi mnie to, że nie posiadają pieczątki, zwłaszcza ze w wielu instytucjach jej wymagają, wiec jak ta kosmetyczka chce załatwiać sprawy w urzedach czy innych instytucjach gdzie pieczątka jest wymagana? Myślę, ze koszt pieczątki nie jest sam w sobie drogi a posiadasnie jej nie zaszkodzi

jeśli dogadasz się ze szkoła, powiesz jaka była sytuacja to powinni Ci to uznać, choć na wszytskich umowach oraz na dzienniczku praktyk wymagana była pieczątka, podpis kierownika praktyk oraz ocena koncowa
__________________
call me kitten. mr kitten.


Blog dla miłośniczek kosmetolożki http://vogue-beauty.blogspot.com/
clubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 19:10   #39
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Praktyka kosmetyczna - pytanie

Każda osoba która ma założoną firmę MUSI posiadać pieczątke firmową, wiec nie wiem jakim cudem ten zakład funkcjonuje;|
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 14:00   #40
Develon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 37
GG do Develon
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

Mam podobny problem, może starsze koleżanki po fachu coś poradzą? Może robiłyście praktyki w jakichś ciekawych salonach w Poznaniu ...
Develon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 20:45   #41
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez Develon Pokaż wiadomość
Mam podobny problem, może starsze koleżanki po fachu coś poradzą? Może robiłyście praktyki w jakichś ciekawych salonach w Poznaniu ...
fajnie, że wzięłaś sprawę w swoje ręce, a nie miałczysz jak wiele - że szkoła praktyk nie załatwia i to koniec świata, itd i tp.aż uszy puchną.

nie wiele osób widzi to jako szanse doboru miejsca wykonania praktyk - mogą iś w ciekawe miejsce, gdzie same mogą się czegoś nauczyć - a nie po prostu wpisać praktyki czy je odbębnić.
Mi akurat praktyki pomogły, chodziłam do cosinusa i sama szukałam miejsca gdzie mogłabym je odbyć - i znalazłam moim zdaniem najlepsze - wpisałam też do cv, bo przecież trzeba się pochwalić i jak nic jest doświadczenie zawsze jeden krok więcej- przed innymi, stąd walcz o najlepsze i najciekawsze praktyki!
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 10:46   #42
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

zgadzam sie z kolezanka.
Równiez chodze do Cosinusa i musialam odbyc praktyki do konca ubiegłego roku. Dziewczyny czekały az im szkoła załatwi, albo po prostu czekały sobie nie wiadomo na co. Mimo, iz semestr sie zaczal w polowie wrzesnia, ja juz sama sobie załatwiłąm praktyki na poczatku wrzesnia. Po prostu wysłalam maila do pierwszego znalezionego z dobra opinia salonu z zapytaniem o mozliwosc odbycia praktyk. I jako pierwsza w szkole oddałam papiery pod koniec wrzesnia. Nie dosc, ze szybko to jeszcze jak najbardziej mi sie podobało.
Powodzenia
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:51   #43
Anette7
Raczkowanie
 
Avatar Anette7
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
zgadzam sie z kolezanka.
Równiez chodze do Cosinusa i musialam odbyc praktyki do konca ubiegłego roku. Dziewczyny czekały az im szkoła załatwi, albo po prostu czekały sobie nie wiadomo na co. Mimo, iz semestr sie zaczal w polowie wrzesnia, ja juz sama sobie załatwiłąm praktyki na poczatku wrzesnia. Po prostu wysłalam maila do pierwszego znalezionego z dobra opinia salonu z zapytaniem o mozliwosc odbycia praktyk. I jako pierwsza w szkole oddałam papiery pod koniec wrzesnia. Nie dosc, ze szybko to jeszcze jak najbardziej mi sie podobało.
Powodzenia
No i prawidłowo Najlepiej właśnie samej wziąć sprawy we własne ręce i popytać. Jeśli osobiście czy telefonicznie nie mamy odwagi (strach przed odmowa?) to od czego jest mail? Wysłać kilka maili z zapytaniem do znalezionych salonów i czekać na odpowiedź. Powodzenia
Anette7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 17:02   #44
Develon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 37
GG do Develon
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

Moja uczelnia praktyk nie załatwia, dlatego siłą rzeczy muszę sama szukać...
Develon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 20:38   #45
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez Develon Pokaż wiadomość
Moja uczelnia praktyk nie załatwia, dlatego siłą rzeczy muszę sama szukać...
naprawdę podejdź do tego jak do szansy, a nie kary - nawet nie wiesz jakie masz pole manewru
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 22:07   #46
Develon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 37
GG do Develon
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

Absolutnie nie patrze na to w tych kategoriach, po prostu trochę latania z tym jest dlatego to "niestety"...nadal czekam na informacje o jakichs fajnych miejscach
Develon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 10:21   #47
agusia1918
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 3
Praktyki kosmetyczne

Witam

Ja mam takie pytanie Nie wiecie może gdzie w Katowicach lub Chorzowie gabinety kosmetyczne przyjmują na praktyki? Ponieważ szukam i nie umiem znaleźć, nie wiedziałam że to będzie taka trudność) Proszę o pomoc
__________________
Agusia
agusia1918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 18:17   #48
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Praktyki kosmetyczne

Ja z zupełnie innego rejonu Polski ale z autopsji wiem, że najlepiej założyć wygodne buty i z uśmiechem na twarzy (niesłabnącym) chodzić od salonu do salonu i pytać.
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:31   #49
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez Develon Pokaż wiadomość
Absolutnie nie patrze na to w tych kategoriach, po prostu trochę latania z tym jest dlatego to "niestety"...nadal czekam na informacje o jakichs fajnych miejscach
no trochę jest, chociaż to w sumie też zależy - mi się udało od razu w pierwszej agencji - trzymam kciuki i daj znaka co i jak powodzenia!
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 07:41   #50
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez my dee Pokaż wiadomość
no trochę jest, chociaż to w sumie też zależy - mi się udało od razu w pierwszej agencji - trzymam kciuki i daj znaka co i jak powodzenia!
odpisuje sie, jesli się chce to mozna naprawdę załatwić świetną praktykę! a potem się nią chwalić ile wlezie dlatego szkoly policealne to dobry myk, jesli sie chce podnieść trochę doświadczenia zawodowego, by mieć łatwiej później w szukaniu pracy!
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 13:37   #51
kamisiab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Exclamation Gdzie praktyki w salonie kosmetycznym w Trójmieście?

Witam wszystkie forumowiczki

Czy, ktokolwiek mógłby mi polecić salon kosmetyczny z Trójmiasta, w którym można odbyć praktyki zawodowe? Po kilkudniowych poszukiwaniach jak dotąd nie znalazłam żadnego

Pozdrawiam
KamisiaB

Edytowane przez kamisiab
Czas edycji: 2011-06-10 o 15:42
kamisiab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 20:56   #52
mroofka_71
Raczkowanie
 
Avatar mroofka_71
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 42
GG do mroofka_71
Dot.: Gdzie praktyki w salonie kosmetycznym w Trójmieście?

A pytałaś w Abacosun?
mroofka_71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 15:14   #53
kamisiab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Praktyki Trójmiasto

Witam

Nie pytałam, jutro się z nimi skontaktuję.

Dziękuję i pozdrawiam
kamisiab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 14:17   #54
karoo098
Raczkowanie
 
Avatar karoo098
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 365
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

A może jakieś wizażanki mogą polecić fajne salony w Krakowie gdzie bez problemu przyjmują na praktykę?
karoo098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 07:05   #55
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

Jeżeli chcesz zrobić naprawdę dobre wrażenie na właścicielach salonu to sama idź i zadaj pytanie czy organizują praktyki. Wtedy pewnie będą chcieli zadać ci kilka pytań i ewentualnie podpisać jakąś umowę. Szukaj, a na pewno znajdziesz dobre miejsce.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 20:40   #56
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz zrobić naprawdę dobre wrażenie na właścicielach salonu to sama idź i zadaj pytanie czy organizują praktyki. Wtedy pewnie będą chcieli zadać ci kilka pytań i ewentualnie podpisać jakąś umowę. Szukaj, a na pewno znajdziesz dobre miejsce.
dobrze godosz - jak to mówią góralne
to jest nawet lepsze wyjście, ponieważ może zdarzyć się tak, że jakiś salon na wstępie nie planował żadnych praktykantów i jak podeslesz im maila z cv - mogą machinalnie odpowiedznie "nie", albo nawet nie przeczytac - bo nie potrzebuja. a jak pójdziesz - zobaczą, że ci zależy - jest spora szansa ze mocno sie zastanowią, nawet jeśli wcześniej nie brali tego pod uwagę, przyjmą cie - bo zobaczą ze też moga zyskać
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 07:02   #57
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

Dokładnie - właściciele salonów nie mają kompletnie czasu na takie sprawy, dlatego jeśli tylko pojawi się u nich jakaś osoba kompetentna, a będą potrzebowali praktykanta, to na pewno wykorzystają okazję. Ważne by tylko posiadać odpowiednie doświadczenie. Warto mieć za sobą kursy. Kiedy miałam już za sobą szkolenie w New Nails i trochę praktyki, to dużo łatwiej było mi znaleźć miejsce pracy.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 21:07   #58
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
Dokładnie - właściciele salonów nie mają kompletnie czasu na takie sprawy, dlatego jeśli tylko pojawi się u nich jakaś osoba kompetentna, a będą potrzebowali praktykanta, to na pewno wykorzystają okazję. Ważne by tylko posiadać odpowiednie doświadczenie. Warto mieć za sobą kursy. Kiedy miałam już za sobą szkolenie w New Nails i trochę praktyki, to dużo łatwiej było mi znaleźć miejsce pracy.
dokładnie tak, choć jest to też szansa dla tych bez kursów w ogóle bez niczego - choć te mogą wiele ułatwić.

jednak tak naprawdę jeśli chce się być w tych fachu na bieżąco to trzeba ciągle chodzić na kursy aby być na bieżąco, wato się rozejrzeć - teraz wiele policealnych robi takie kursy cosinus czy inne - mała kasa, a sie wie co i jak się dzieje na rynku
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 07:08   #59
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

Czy ciągle chodzić na kursy? Wydaje mi się, że nie. Wystarczy dobre szkolenie zaliczyć raz na dwa lata i wszystko jest ok. Mnie wydaje się, że to czego nauczyłam się w New Nails wystarczy mi na długo, a reszty będę uczyła się od dziewczyn w salonie. Później już jakoś idzie, ale na pewno na szkolenie jeszcze się wybiorę.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 00:35   #60
samantha_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: praktyki w salonie kosmetycznym

hej mam problem ucze sie w liceum kosmetycznym i mam juz zalizone niektore kursy na certyfikaty chcialabym moc miec praktyki w salonie kosmetycznym ,nie wiem jakie zaswiadczenia sa potrzebne i jak je zdobyc mam tylko zaświadczenie ze sie ucze.moja szkola nie zapewnia praktyk w salonach kosmetycznych a mi bardzo na tym zalezy.
samantha_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-16 14:40:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.