Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-10, 11:36   #3061
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Ale jaja... 28 stopni! W cieniu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 11:44   #3062
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

[QUOTE=Adzi07;26828728][QUOTE]Też kiedyś kiedyś już o tym słyszałam i zastanawiałam się ile w tym prawdy jest.. Do tego wieku kapkę mi jeszcze brakuje, ale faktycznie zaczynam czuć, że coś się zmienia.. Doznania są jakby intensywniejsze i wszystko jakieś takie fajniejsze mi się wydaje
Cytat:

Kochana bo tak jest. Nie wiem jak to wytlunaczyć ale to bardzo mile. Nawet tz to zauważył i bardzo mu sie to podoba.

Agatko
Zapomnialam napisac
Bralam Linee na spalanie tkanki tłuszczowej i chrom ale to jakies takie bezefektowne.
Za to od roku pije ocet jablkowy rano i wieczorem i moge powiedzic ze widze roznice. Czuje sie o wiele lepiej. I tłuszczyk sie powolutku sam spala. Jestem bardzo zadowolona i nigdy go juz nie zdradze na żadne tabletki.
Jest to jednak powolny proces ale z czasem jak sie widzi roznice to mozna powiedzieć ze sie oplacało.
ja też ale po kryjomu bo mój tata uważa że to w dużych ilościach szkodzi i że ja przesadzam i że jego kumpla córce coś się z wątrobą stało od tego

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
W ogóle kupiłaś sobie fantastyczne buty!!! Można wiedzieć gdzie i za ile?
dziękuję bardzo w sklepiku obuwniczym w swoim miescie żadnym markowym 79 zł
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 11:44   #3063
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Bunny jakbym chciała robić stemple na pazurkach potrzebuje specialny lakier??
nie specjalny, tylko musi byc mocno kryjacy i miec duzo pigmentu- najlepiej czarny, granat, czerwony i nie inglot one sa malo pigmentowe...

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
co do siniaka to mam na kolanie wczorajsza pamiątka po uciechach
zabije jak nie zniknie do soboty
ja jak mam siniaki to nosze je min. 3 tyg

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
fajnie zakupki udane to od razu kobietka lepszy humorek ma
a nie smarujesz się cała? tylko nogi?
na razie smarowalam przez tydzien tylko nogi- patrzylam czy robi plamy i jakie
no i ten do ciemnej mnie tak mocno bierze ze ostatnie 2 dni nie smarowalam niczym i nawet nie zbladlam ale na kostkach, piszczelach ogolnie tam gdzie kosci bierze lekko intensywniej a tu gdzie cialo- uda jasniej i tak srednio to wyglada... musze pokombinowac, bede klasc z nawilzajacym na kosci a na cialo sam.
szczescie plam i zaciekow nie robi, tylko takie ciemniejsze miejsca...
a ten do jasnej mi tak nie robil, ale sie szybciej zmywal- co dzien trzeba bylo nalozyc
niebawem zaczne sie cala smarowac...
u mnie 2 smarowania i ciut nie mulatka
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 11:44   #3064
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zyciowo wiem ze to bedzie pic na wode- kazdy bedzie sciagal a wykladowcy podadza odpowiedzi, bo jak ktos placil to przeciez musi zdac zeby szla opinia w swiat jaka to zdawalnosc ma dana uczelnia
Z tymi szkołami to też różnie - nie wszystkie prywatne takie są jak mówisz - ale większość ludzi faktycznie ma właśnie taką o nich opinie jak Ty..

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Jestem ale jest kochany i na rękach czasami mnie ponosi
Ciekawe w którym miejscu

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Bunny jakbym chciała robić stemple na pazurkach potrzebuje specialny lakier??
Ja używałam normalnego lakieru

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kochana bo tak jest. Nie wiem jak to wytlunaczyć ale to bardzo mile. Nawet tz to zauważył i bardzo mu sie to podoba.
Jak miło ZNaczy będzie jeszcze lepiej

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale jaja... 28 stopni! W cieniu
Nareszcie Kitkulka wymodliła

Aaa co do nóg to siniaków nie mam, opuchnięte tez nie są - to bardziej jak zakwasy trochę ..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 11:47   #3065
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale jaja... 28 stopni! W cieniu
mowilam nie bierz skarpet

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Z tymi szkołami to też różnie - nie wszystkie prywatne takie są jak mówisz - ale większość ludzi faktycznie ma właśnie taką o nich opinie jak Ty..



Ciekawe w którym miejscu



Ja używałam normalnego lakieru



Jak miło ZNaczy będzie jeszcze lepiej



Nareszcie Kitkulka wymodliła

Aaa co do nóg to siniaków nie mam, opuchnięte tez nie są - to bardziej jak zakwasy trochę ..
Yatta...
ja place za szkole- i tak jest.
moja sis placi za studia- i tez tak jest...
to jakie mam miec zdanie
2:0 cóż...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 11:54   #3066
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta...
ja place za szkole- i tak jest.
moja sis placi za studia- i tez tak jest...
to jakie mam miec zdanie
2:0 cóż...
Też chodziłam i miałam więcej do wkuwania niż mój brat na Uniwerku.. Potem do naszej szkoły przyszły osoby z innej prywatnej bo im szkołę rozwiązali - i stawiali u nich 6 , to nikt z nich (6-stkowych uczniów) nie zaliczył 1 sesji u nas..
Są różnice w poziomach i są różne szkoły prywatne - szkoda, że o tych co naprawdę się uczyli i tak wszyscy mają zdanie jak o tych co zapłacili za oceny.. to jest krzywdzące..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:04   #3067
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też chodziłam i miałam więcej do wkuwania niż mój brat na Uniwerku.. Potem do naszej szkoły przyszły osoby z innej prywatnej bo im szkołę rozwiązali - i stawiali u nich 6 , to nikt z nich (6-stkowych uczniów) nie zaliczył 1 sesji u nas..
Są różnice w poziomach i są różne szkoły prywatne - szkoda, że o tych co naprawdę się uczyli i tak wszyscy mają zdanie jak o tych co zapłacili za oceny.. to jest krzywdzące..
dokładnie to zależy od wykładowców ja mam troszkę takich rzeźników co nam nie odpuszczą i trzeba cały materiał od deski do deski zakuć i mimo to można wszystko napisać i 3 wyłapać a na egzamin przychodzi taki profesorek z obstawą 3-4 osobową

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie specjalny, tylko musi byc mocno kryjacy i miec duzo pigmentu- najlepiej czarny, granat, czerwony i nie inglot one sa malo pigmentowe...


ja jak mam siniaki to nosze je min. 3 tyg


na razie smarowalam przez tydzien tylko nogi- patrzylam czy robi plamy i jakie
no i ten do ciemnej mnie tak mocno bierze ze ostatnie 2 dni nie smarowalam niczym i nawet nie zbladlam ale na kostkach, piszczelach ogolnie tam gdzie kosci bierze lekko intensywniej a tu gdzie cialo- uda jasniej i tak srednio to wyglada... musze pokombinowac, bede klasc z nawilzajacym na kosci a na cialo sam.
szczescie plam i zaciekow nie robi, tylko takie ciemniejsze miejsca...
a ten do jasnej mi tak nie robil, ale sie szybciej zmywal- co dzien trzeba bylo nalozyc
niebawem zaczne sie cala smarowac...
u mnie 2 smarowania i ciut nie mulatka
3 tygodnie nie no u mnie szybciej na szczęście

rozumiem właśnie takie balsamy to z nawilżających na kostkach łokciach nadgarstkach i kolankach najlepiej

a ja lecę zaraz niszczyć skórkę na solarce
mówiłam do Tż że widzę już że blednę a on e tam no pocieszające
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 12:06   #3068
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

U nas jest różnie - praktyka leży, ALE żeby było smieszniej, nasza uczelnia ma niby najlepsze zaplecze, lepsze niż uniwerek. Nie skomentuje tego Ale faktycznie tak jest. Mamy najlepsze produkty, najwiecej sprzętu, ale i tak to jest mało, maaaaało!
Wykładowców mamy takich samych jak ci na uniwerku, ci z medycznej to są właściwie najwieksze siekiery.
My jak mamy lajt to z przedmiotów takich typu etyka, komunikacja społeczna. A na chemi czy mikrobiologi to nas cisną tak że ledwo dajemy rade
Porównując pewnie u nas jest najwiecej luzu, ale to nie znaczy ze mozemy sie obijac bo zupelnie tak nie jest, żeby stypendium mieć od 4,3 średniej to trzeba sie naprawde nieźle namęczyć.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:07   #3069
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Lady
Ocet jablkowy to samo zdrowie. Ale juz spirytusowy = śmierć
Ja tez sie go obawiałam ale niepotrzebnie
Pytałam paru lakarzy nawet i nikt nie widział przeciwskazan. Trzeba sie w temat wglebic i poczytac. Ja to chyba jeszcze nie natrafiłam na artykuł aby bylo o nim zle pisane. a przeczytalam bardzo duzo
A z tym wiekiem to tak jest. Jesli teraz u Ciebie jest dobrze to bedzie jeszcze lepiej
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:09   #3070
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
z jednej strony uwazam ze te egzaminy sa lepsze, bo prace napisze kazdy debil co zaplacil za szkole i wiadomo ze ma licencjat
to bedzie w sumie sprawiedliwe
a zyciowo wiem ze to bedzie pic na wode- kazdy bedzie sciagal a wykladowcy podadza odpowiedzi, bo jak ktos placil to przeciez musi zdac zeby szla opinia w swiat jaka to zdawalnosc ma dana uczelnia


no raczej ze przesadziliscie
mi raz tz robil masaz to mi siniakow ponabijal i tyle z tego bylo
też tak bym chciała żeby było u mnie ale nie sądze profesorzy nie wszyscy są tacy lajcikowi
zawodowy egzamin w techników też nie łatwo było zdać zresztą jak to w szkole średniej tych co nie dawali im szans nie dopuszczali tak samo do matury jak chciał zdawać maturę albo egz. to dostawał 1 z przedmiotu a jak zrezygnował i nie podchodził to 2 i chociaż szkołę skończył nie musiał roku powtarzać
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:09   #3071
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

[QUOTE=xLADYx;26828896][QUOTE=Adzi07;26828728]
Cytat:
Też kiedyś kiedyś już o tym słyszałam i zastanawiałam się ile w tym prawdy jest.. Do tego wieku kapkę mi jeszcze brakuje, ale faktycznie zaczynam czuć, że coś się zmienia.. Doznania są jakby intensywniejsze i wszystko jakieś takie fajniejsze mi się wydaje

ja też ale po kryjomu bo mój tata uważa że to w dużych ilościach szkodzi i że ja przesadzam i że jego kumpla córce coś się z wątrobą stało od tego

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------



dziękuję bardzo w sklepiku obuwniczym w swoim miescie żadnym markowym 79 zł
Szkoda... Myślałam, że są dostępne w jakiejś sieciówce...

A swoją drogą masz zabójczy kolor włosów Też chciałabym sobie na dniach rozjaśnić, ale każdy mówi czekaj 2 tygodnie... Ale ja nie chcę czekać Niecierpliwa coś jestem ostatnio
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.


Edytowane przez psyhe666
Czas edycji: 2011-05-10 o 12:10
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 12:11   #3072
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Lady
Ocet jablkowy to samo zdrowie. Ale juz spirytusowy = śmierć
Ja tez sie go obawiałam ale niepotrzebnie
Pytałam paru lakarzy nawet i nikt nie widział przeciwskazan. Trzeba sie w temat wglebic i poczytac. Ja to chyba jeszcze nie natrafiłam na artykuł aby bylo o nim zle pisane. a przeczytalam bardzo duzo
A z tym wiekiem to tak jest. Jesli teraz u Ciebie jest dobrze to bedzie jeszcze lepiej
może piła spirytusowy a kolega tacie głupot nagadał
albo piła go litrami buteleczka na dzien
ja jabłkowy z kamisa mam może taki być? jest napisane ze z polskich jabłek z naturalnej fermentacji? Ty robisz sama? podobno taki zdrowszy o wiele
coraz lepiej jest
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:12   #3073
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dokładnie to zależy od wykładowców ja mam troszkę takich rzeźników co nam nie odpuszczą i trzeba cały materiał od deski do deski zakuć i mimo to można wszystko napisać i 3 wyłapać a na egzamin przychodzi taki profesorek z obstawą 3-4 osobową

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------



3 tygodnie nie no u mnie szybciej na szczęście

rozumiem właśnie takie balsamy to z nawilżających na kostkach łokciach nadgarstkach i kolankach najlepiej

a ja lecę zaraz niszczyć skórkę na solarce
mówiłam do Tż że widzę już że blednę a on e tam no pocieszające
nie no, ja nie mam hopla na punkcie opalenizny na szczescie, raczej wole siebie blada...
ale jak juz sie smaruje to patrze rano- o jeszcze jest mocno widac, to daje spokoj i czekam kolejny dzien az dochodze do optimum

kurcze, odrost mnie wkurza i mam ochote go zgladzic ale obiecalam sobie robic co 3 tyg, a to dopiero 2,5
nie wiem jak wytrzymam bo mam w domu 3 op. c12 i rece swierzbia
no i pazury mam do roboty ale mi sie tak nie chce, ale chyba zaraz chociaz zaczne to jutro tylko zmienie wzor...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:14   #3074
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Apropo lekarzy i przeciwwskazań to.. byłam u opkulisty
Tyle co mi ledwo ledwo wystaje i to tylko na górze to nie mam się co przejmować i mogę chodzić.. a w ogóle to powiedziała mi Pani, że tymi "rozmiarami" nie ma się co sugerować bo różni producenci mogą mieć różne swoje standardy i może być tak, że u jednego 8.7 będzie dobre a u innego 8.3 dlatego zanim się kupi soczewki trzeba przymierzyć i zobaczyć jak leży

Dlatego Princesska idź do jakiegoś okulisty zobacz czy ma wybór szkieł i powiedź, że chciałabyś acuvue ale nie wiesz jak będziesz wyglądać itd.. Oni mają jakąś manię by przymierzać w gabinecie Zawsze możesz powiedzieć, że dziękujesz bo efekt Cię nie zadowala, a w domu kupić na necie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:15   #3075
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

[QUOTE=psyhe666;26829520][QUOTE=xLADYx;26828896]
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Szkoda... Myślałam, że są dostępne w jakiejś sieciówce...

A swoją drogą masz zabójczy kolor włosów Też chciałabym sobie na dniach rozjaśnić, ale każdy mówi czekaj 2 tygodnie... Ale ja nie chcę czekać Niecierpliwa coś jestem ostatnio
no niestety nie w sieciówce
ale na prawdę wiele podobnych jest na all ceny ok.100 zł
albo z deezee ale to już droższe

kolor włosków dziękuje
lepiej poczekaj nie ma co się śpieszyć bo można sobie krzywdę na główce zrobić trzeba stopniowo
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:17   #3076
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie no, ja nie mam hopla na punkcie opalenizny na szczescie, raczej wole siebie blada...
ale jak juz sie smaruje to patrze rano- o jeszcze jest mocno widac, to daje spokoj i czekam kolejny dzien az dochodze do optimum

kurcze, odrost mnie wkurza i mam ochote go zgladzic ale obiecalam sobie robic co 3 tyg, a to dopiero 2,5
nie wiem jak wytrzymam bo mam w domu 3 op. c12 i rece swierzbia
no i pazury mam do roboty ale mi sie tak nie chce, ale chyba zaraz chociaz zaczne to jutro tylko zmienie wzor...
U mnie też 2,5 tygodnia minęło ale u mnie póki co na oko to 7 mm (pewnie jakbym urwała i zmierzyła porządnie do linijki to by było kapkę więcej..), no ale i tak nie rzucają się w oczy to mi sie na razie nie spieszy
Choć nie powiem.. jakbym miała farbę na stanie w domu to nie wiem jakby to było
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:19   #3077
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

[QUOTE=xLADYx;26829636][QUOTE=psyhe666;26829520]
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

no niestety nie w sieciówce
ale na prawdę wiele podobnych jest na all ceny ok.100 zł
albo z deezee ale to już droższe

kolor włosków dziękuje
lepiej poczekaj nie ma co się śpieszyć bo można sobie krzywdę na główce zrobić trzeba stopniowo
Nie wiem czy ta farba rozjaśniająca 2-4 tony mi ich nie przyciemniła bo w domu włosy wyglądają tak:
Zdj. 1 pierwszy kolor
Zdj. 2 po rzekomym rozjaśnianiu
Zdj. z drzewami w tle to nowy kolor na słońcu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0282.jpg (98,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0323.jpg (86,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0328.jpg (143,6 KB, 20 załadowań)
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:21   #3078
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie no, ja nie mam hopla na punkcie opalenizny na szczescie, raczej wole siebie blada...
ale jak juz sie smaruje to patrze rano- o jeszcze jest mocno widac, to daje spokoj i czekam kolejny dzien az dochodze do optimum

kurcze, odrost mnie wkurza i mam ochote go zgladzic ale obiecalam sobie robic co 3 tyg, a to dopiero 2,5
nie wiem jak wytrzymam bo mam w domu 3 op. c12 i rece swierzbia
no i pazury mam do roboty ale mi sie tak nie chce, ale chyba zaraz chociaz zaczne to jutro tylko zmienie wzor...
ja mam troszkę lubie być troszkę opalona mam jasną karnację więc nie opalam się na czekoladę tylko lekko ale muszę być nie lubięsiebie bladej lekko opalona wyglądam zdrowiej i jak to mówią świeżo i kwitnąco
mnie też zawsze świerzbi po 2 tygodniach i czasami robiłam
pazurki rób ciekawe co tym razem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:24   #3079
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Ok jade na zajęcia, bede chwilke wczesniej to sobie poczytam notatki jeszcze.
Skarpet nie biore

Do później
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 12:30   #3080
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

[QUOTE=psyhe666;26829726][QUOTE=xLADYx;26829636]
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ta farba rozjaśniająca 2-4 tony mi ich nie przyciemniła bo w domu włosy wyglądają tak:
Zdj. 1 pierwszy kolor
Zdj. 2 po rzekomym rozjaśnianiu
Zdj. z drzewami w tle to nowy kolor na słońcu...
na zdjęciu na słoneczku kolorek bardzo jasny
a jaką farbą robiłaś?
i jaki kolorek byś chciała uzyskać?
chyba nie białe?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:32   #3081
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

[QUOTE=xLADYx;26829961][QUOTE=psyhe666;26829726]
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

na zdjęciu na słoneczku kolorek bardzo jasny
a jaką farbą robiłaś?
i jaki kolorek byś chciała uzyskać?
chyba nie białe?
Farbowałam Palette Deluxe 230 białe złoto

A chciałabym kolor taki jak ma White albo Kitkulka (niestety farba mejirel czy jakoś tak i Londa odpadają bo nie ma ich w moim mieście)...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Palette_Deluxe_230_Biale-zloto-489x640.jpg (40,3 KB, 6 załadowań)
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:34   #3082
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

[QUOTE=psyhe666;26830007][QUOTE=xLADYx;26829961]
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Farbowałam Palette Deluxe 230 białe złoto

A chciałabym kolor taki jak ma White albo Kitkulka (niestety farba mejirel czy jakoś tak i Londa odpadają bo nie ma ich w moim mieście)...
Majirel Ja i tak brałam przez allegro bo wychodzi taniej niż w hurtowni Tyle, że trzeba chwilkę poczekać aż dojdzie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:40   #3083
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

[QUOTE=Adzi07;26828728][QUOTE]Też kiedyś kiedyś już o tym słyszałam i zastanawiałam się ile w tym prawdy jest.. Do tego wieku kapkę mi jeszcze brakuje, ale faktycznie zaczynam czuć, że coś się zmienia.. Doznania są jakby intensywniejsze i wszystko jakieś takie fajniejsze mi się wydaje
Cytat:

Kochana bo tak jest. Nie wiem jak to wytlunaczyć ale to bardzo mile. Nawet tz to zauważył i bardzo mu sie to podoba.

Agatko
Zapomnialam napisac
Bralam Linee na spalanie tkanki tłuszczowej i chrom ale to jakies takie bezefektowne.
Za to od roku pije ocet jablkowy rano i wieczorem i moge powiedzic ze widze roznice. Czuje sie o wiele lepiej. I tłuszczyk sie powolutku sam spala. Jestem bardzo zadowolona i nigdy go juz nie zdradze na żadne tabletki.
Jest to jednak powolny proces ale z czasem jak sie widzi roznice to mozna powiedzieć ze sie oplacało.
to już sie tych doznań doczekać nie moge
a co do octu jaki to ma smak i ile go pijesz?? łyżkę??

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie specjalny, tylko musi byc mocno kryjacy i miec duzo pigmentu- najlepiej czarny, granat, czerwony i nie inglot one sa malo pigmentowe...


ja jak mam siniaki to nosze je min. 3 tyg


na razie smarowalam przez tydzien tylko nogi- patrzylam czy robi plamy i jakie
no i ten do ciemnej mnie tak mocno bierze ze ostatnie 2 dni nie smarowalam niczym i nawet nie zbladlam ale na kostkach, piszczelach ogolnie tam gdzie kosci bierze lekko intensywniej a tu gdzie cialo- uda jasniej i tak srednio to wyglada... musze pokombinowac, bede klasc z nawilzajacym na kosci a na cialo sam.
szczescie plam i zaciekow nie robi, tylko takie ciemniejsze miejsca...
a ten do jasnej mi tak nie robil, ale sie szybciej zmywal- co dzien trzeba bylo nalozyc
niebawem zaczne sie cala smarowac...
u mnie 2 smarowania i ciut nie mulatka
aha czyli np z golden rose może być??

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Ja używałam normalnego lakieru

.
oki, to kupie zwykły
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:41   #3084
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

[QUOTE=psyhe666;26830007][QUOTE=xLADYx;26829961]
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Farbowałam Palette Deluxe 230 białe złoto

A chciałabym kolor taki jak ma White albo Kitkulka (niestety farba mejirel czy jakoś tak i Londa odpadają bo nie ma ich w moim mieście)...
Snow robiła ostatnio C10 one na pewno są Kitkulki Londa to w Kauflandzie albo Naturze a mi się jeszcze wydaję że widziałam ją w Tesco
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:43   #3085
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

[QUOTE=xLADYx;26830186][QUOTE=psyhe666;26830007]
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Snow robiła ostatnio C10 one na pewno są Kitkulki Londa to w Kauflandzie albo Naturze a mi się jeszcze wydaję że widziałam ją w Tesco
Właśnie w Naturze nie ma i właśnie tam baba zrobiła ze mnie idiotkę, że ta farba nie istnieje

A Tesco i Kauflanda nie ma w moim mieście
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:44   #3086
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

aaa laski doszedł mi żel z ibd zamówiłam wczoraj i już dzis jest dostałam gratis duże opakowanie różowego brokatu już sie doczekać nie moge kiedy bede robić... i mam tyle pomysłów ze nie wiem który pierwszy
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:46   #3087
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

[QUOTE=psyhe666;26830211][QUOTE=xLADYx;26830186]
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Właśnie w Naturze nie ma i właśnie tam baba zrobiła ze mnie idiotkę, że ta farba nie istnieje

A Tesco i Kauflanda nie ma w moim mieście
Real?

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
aaa laski doszedł mi żel z ibd zamówiłam wczoraj i już dzis jest dostałam gratis duże opakowanie różowego brokatu już sie doczekać nie moge kiedy bede robić... i mam tyle pomysłów ze nie wiem który pierwszy
Hehe pokaż koniecznie jak już zrobisz
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:49   #3088
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

[QUOTE=Yattamanka;26830280][QUOTE=psyhe666;26830211]
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Real?



Hehe pokaż koniecznie jak już zrobisz
U mnie jest tylko Rossmann, Natura, Intermarche, Polo Marketi dwa kosmetyczne sklepy bez nazwy i w żadnym nie było

A do reala mam 40min drogi autobusem A do Tesco ok. 50min... A Kaufland nie wiem czy jest w Łodzi... Pewnie gdzieś jest, ale nigdy nie byłam
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:49   #3089
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

[QUOTE=psyhe666;26830211][QUOTE=xLADYx;26830186]
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Właśnie w Naturze nie ma i właśnie tam baba zrobiła ze mnie idiotkę, że ta farba nie istnieje

A Tesco i Kauflanda nie ma w moim mieście
oj to nie wiem co poradzić
a tej babce to tak jak już pisałam wydrukowałabym opakowanie farby

idę się podsmażyć
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:50   #3090
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Hehe pokaż koniecznie jak już zrobisz
no jasne o ile bedzie sie czym chwalić

bunny poszło do ciebie PW
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.