wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-07, 18:30   #2581
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
no ja dzisiaj się w nią ubrałam... ale jakoś srednio, nie kryje za mocno, za sucha... coś się stęskniłam za peach sake, ale nie mam już...
Też lubię peach sake ale jedynka jest dla mnie trochę za różowa a dwójka z kolei za ciemna
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:36   #2582
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
no ja dzisiaj się w nią ubrałam... ale jakoś srednio, nie kryje za mocno, za sucha... coś się stęskniłam za peach sake, ale nie mam już...
Ha, ja jestem po pierwszym dniu z peach sake I kurczę, mógłby być bardziej żółty, a nie brzoskwiniowy... Na szczęście całkiem ładnie się wtopił i nie miałam potrzeby zmywać go . Krycie delikatne, ale da się je stopniować. Zaskoczyło mnie wykończenie - na mojej twarzy jest po prostu matowe. Bez 'BB glow'. Minus - nie lubi się z rozświetlaczem Estee Lauder.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:37   #2583
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dla wszystkich lubiących nowości - Skin79 Dear Rose BB Cream
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skin79dearrosebbcream2.jpg (32,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skin79dearrosebbcream5.jpg (48,9 KB, 88 załadowań)
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:38   #2584
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Dla wszystkich lubiących nowości - Skin79 Dear Rose BB Cream
Fajny żółty
Jak z kryciem?
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:55   #2585
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Dla wszystkich lubiących nowości - Skin79 Dear Rose BB Cream
jaka jest nazwa tego orange bo kolor fajny i nie jest taki jasny .szukam czegoś w brzoskwiniowym kolorze .
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 12:04   #2586
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Fajny żółty
Jak z kryciem?
Jeszcze nie nakładałam, boję się, że będzie za jasny, a dzisiaj pokazuje się ludziom, nie chciałam straszyć.

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
jaka jest nazwa tego orange bo kolor fajny i nie jest taki jasny .szukam czegoś w brzoskwiniowym kolorze .
To ten - Nowy krem BB Skin79 - Super Plus Beblesh Balm Triple Functions "pomarańczowy", nie wiem jak go nazwać, nie ma swojej nazwy niestety.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 12:11   #2587
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

dzięki za wyjaśnienie
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 14:02   #2588
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Nie miałam się czym dzisiaj wysmarować (moje zielone Lioele zaginęło po drodze z Korei, na paczkę od Zygmusia czekam, czekam...) i wydłubałam z czeluści pudełka próbkowego Holika Colour Change.
Posmarowałam się - wyglądałam jak trup chciałam zmyć ale moje dzieci postanowiły w tym momencie rozpocząć III wojnę światową. Po jakiś 15 minutach patrzę w lustro, a ja jestem śniada Masakra. Nie miałam już czasu zmywać, wiec stwierdziłam, że trudno, mżawka u mnie najwyżej założę wielki kaptur na pół twarzy. Spojrzałam w lustro po jakiejś godzinie - dopasował się, nie jakoś idealnie, bo jestem ciut ciemniejsza niż zwykle, jakby lekko słońcem muśnięta, ładnie to wygląda, tylko od szyi się odcina, ale golf dziś mam

Jak ktoś potrzebuje silnych wrażeń z rana to polecam tą Holikę.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 14:07   #2589
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Nie miałam się czym dzisiaj wysmarować (moje zielone Lioele zaginęło po drodze z Korei, na paczkę od Zygmusia czekam, czekam...) i wydłubałam z czeluści pudełka próbkowego Holika Colour Change.
Posmarowałam się - wyglądałam jak trup chciałam zmyć ale moje dzieci postanowiły w tym momencie rozpocząć III wojnę światową. Po jakiś 15 minutach patrzę w lustro, a ja jestem śniada Masakra. Nie miałam już czasu zmywać, wiec stwierdziłam, że trudno, mżawka u mnie najwyżej założę wielki kaptur na pół twarzy. Spojrzałam w lustro po jakiejś godzinie - dopasował się, nie jakoś idealnie, bo jestem ciut ciemniejsza niż zwykle, jakby lekko słońcem muśnięta, ładnie to wygląda, tylko od szyi się odcina, ale golf dziś mam

Jak ktoś potrzebuje silnych wrażeń z rana to polecam tą Holikę.
I to tak właśnie jest z tymi BB, one nie są jednoznaczne. Wszystkie trzeba przetestować na własnej skórze
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 18:05   #2590
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Zygmuś - wysłałam do Ciebie (na adres podany na blogu) maila z zamówieniem - nie mam żadnej odpowiedzi
Może coś robię nie tak bo to moje pierwsze zakupy u Ciebie...mój adres z którego wysłałam maila to katkiller4@wp.pl
Będę wdzięczna za info co i jak
Pozdrawiam
__________________
mobile

Edytowane przez 2303
Czas edycji: 2011-11-08 o 18:09
2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 18:55   #2591
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Dla wszystkich lubiących nowości - Skin79 Dear Rose BB Cream
piękny!!
Rozbiera się?

ja jestem zakochana w kolorze mishy 13 i tego męskiego...
tylko, żeby były jeszcze takie żółte...
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 18:58   #2592
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Zygmuś - wysłałam do Ciebie (na adres podany na blogu) maila z zamówieniem - nie mam żadnej odpowiedzi
Zaraz poszukam wiadomości.

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
piękny!!
Rozbiera się?

ja jestem zakochana w kolorze mishy 13 i tego męskiego...
tylko, żeby były jeszcze takie żółte...
No niestety żółte nie są...
Rozebrał się już, wzięłam 5ml, a nie zużyję, więc podzielić się mogę.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:13   #2593
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Zaraz poszukam wiadomości.



No niestety żółte nie są...
Rozebrał się już, wzięłam 5ml, a nie zużyję, więc podzielić się mogę.
to poproszę "kawałek"

a zapisany na mnie kawałek homme?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 23:20   #2594
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
ja znalazłam gdzieś starą próbkę chyba peach sake [rocki- to było to? ] i się zachwycam... jakoś calutki dzień super wygląda. Posypuję pudrem sake i jest super.
Oczywiście tylko kolor nie pasuje... ale buzia jakaś mięciutka z nim.
O, teraz zauwazylam dopiero twoj post Mysle, ze to wlasnie peach A on jest dla ciebie za ciemny, czy za malo zolty? Mi oprocz koloru (na razie z dostepnych mi bb i tak jest najlepszy), najbardziej przeszkadza jego brak trwalosci na twarzy, u mnie po jakims czasie po prostu znika

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2012-04-06 o 13:10
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 15:31   #2595
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

zygmuś chyba ja Ci czymś podpadłam a tak się napaliłam na zakupy
Kobietki, nie bijcie mnie jeżeli gdzieś takie info są ale mam do Was prośbe bo ja nowicjusz tu jestem i szperam i szperam i znaleźć nie mogę. Jestem "dziewicą BB kremową" i szukam swojego pierwszego razu. A jak wiadomo może on bardzo zrazić albo bardzo zachęcić - ja chciałabym to drugie I dlatego próbuję znaleźć wątek gdzie znajdę analizę składu kremów BB - ja np. chciałabym taki co to przeciwstarzeniowo najlepiej działa i pory zakryje i naczynkom nie zaszkodzi
Czy jest gdzieś taki wątek bo na biochemii znalazłam tylko analizę bb cream missha perfect cover spf 42 - oj - ale mu sie od dziewczyn z biochemii dostało!!!! Za niestabilne fitry, dla naczynek to on ponoć ABSOLUTNIE , długi skład który ponoć szału nie robi (silikony, silikony, silikony)
A przecież BB krem chcę zakupić taki aby działał (jak napisane że p.zmarszczkowo to chcę wiedzieć co tam jest takiego co przeciwzmarszczkowo zadziała)
__________________
mobile

Edytowane przez 2303
Czas edycji: 2011-11-09 o 15:40
2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 15:34   #2596
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
zygmuś chyba ja Ci czymś podpadłam a tak się napaliłam na zakupy
Kobietki, nie bijcie mnie ale mam do Was prośbe bo ja nowicjusz tu jestem i szperam i szperam i znaleźć nie mogę. Chodzi mi o analizę składu kremów BB - ja np. chciałabym taki co to przeciwstarzeniowo najlepiej działa
Czy jest gdzieś taki wątek bo na biochemii znalazłam tylko analizę bb cream missha perfect cover spf 42 - oj - ale mu sie od dziewczyn z biochemii dostało!!!! Za niestabilne fitry, długi skład który ponoć szału nie robi (silikony, silikony, silikony)
A przecież BB krem chcę zakupić taki aby działał (jak napisane że p.zmarszczkowo to chcę wiedzieć co tam jest takiego co przeciwzmarszczkowo zadziała)
Napiszę do Ciebie zaraz z drugiego maila, bo po przekierowaniu poczty czasami maile nie dochodzą.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 15:45   #2597
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Napiszę do Ciebie zaraz z drugiego maila, bo po przekierowaniu poczty czasami maile nie dochodzą.
HURRA więc jednak nie podpadłam. Dziękuję
__________________
mobile
2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 16:18   #2598
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
zygmuś chyba ja Ci czymś podpadłam a tak się napaliłam na zakupy
Kobietki, nie bijcie mnie jeżeli gdzieś takie info są ale mam do Was prośbe bo ja nowicjusz tu jestem i szperam i szperam i znaleźć nie mogę. Jestem "dziewicą BB kremową" i szukam swojego pierwszego razu. A jak wiadomo może on bardzo zrazić albo bardzo zachęcić - ja chciałabym to drugie I dlatego próbuję znaleźć wątek gdzie znajdę analizę składu kremów BB - ja np. chciałabym taki co to przeciwstarzeniowo najlepiej działa i pory zakryje i naczynkom nie zaszkodzi
Czy jest gdzieś taki wątek bo na biochemii znalazłam tylko analizę bb cream missha perfect cover spf 42 - oj - ale mu sie od dziewczyn z biochemii dostało!!!! Za niestabilne fitry, dla naczynek to on ponoć ABSOLUTNIE , długi skład który ponoć szału nie robi (silikony, silikony, silikony)
A przecież BB krem chcę zakupić taki aby działał (jak napisane że p.zmarszczkowo to chcę wiedzieć co tam jest takiego co przeciwzmarszczkowo zadziała)
Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
HURRA więc jednak nie podpadłam. Dziękuję
Na pewno nie Missha ani Skin79 na początek.
Nie wiem czy gdzieś jest analiza składów, jakoś sama już nie zwracam uwagi na składy kremów BB, bo krzywdy mi nie robią (to mnie dziwiło na początku), a nawet skóra wygląda dużo lepiej po przerzuceniu się na wyłącznie azjatyckie kosmetyki.

W jakim odcieniu szukasz kremu?
Już idę pisać maila
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 18:24   #2599
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Na pewno nie Missha ani Skin79 na początek.
Pierwszy bb jaki kupiłam sama na eBay, calkowicie w ciemno zanim znalazłam jeszcze jakikolwiek wątek na Wizazu to był różowy Skin79 i był (jest nadal, nie mogę go wykończyć) całkiem ok.
Oczywiście potem poznałam inne kremy, ale ten nadal z przyjemnością używam.

Wczoraj pisałam o moich przygodach kolorystycznych z Holiką. Dziaisj nałożyłam go na inny krem i tragedia - już pal licho kolor, ale nakładał się nierówno, ze smugami, strasznie wyglądałam. Bardzo kapryśny jest
annje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 18:30   #2600
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny lioele dollish zielony jest świetny super kolorek i wogóle od 8 rano do teraz mam super makijaż
no po dzisejszym dniu stwierdzam że lepszy i misshy chobo i lioele triple

a i nałożyłam go paluchem, bo "różowym jajem" (beauty blenderem) jak nałożyłam wczoraj to wyszło dużo gorzej - dziwne
na resztę bb kremów różowe jajo jest idealne do aplikacji
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 18:41   #2601
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Dziewczyny lioele dollish zielony jest świetny super kolorek i wogóle od 8 rano do teraz mam super makijaż
no po dzisejszym dniu stwierdzam że lepszy i misshy chobo i lioele triple

a i nałożyłam go paluchem, bo "różowym jajem" (beauty blenderem) jak nałożyłam wczoraj to wyszło dużo gorzej - dziwne
na resztę bb kremów różowe jajo jest idealne do aplikacji
Wszyscy go chwalą, a na mnie wygląda najgorzej ze wszystkich, a przetestowałam ponad 50...


Przechodzę kryzys, kolejny kupiony krem i znowu za jasny, nie przypuszczałam, że aż tak ciemna jestem.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 19:05   #2602
Magda0303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Herbal BB Cream ALEX COSMETIC zawiera wiele cennych składników:


Tokoferol jeden z najważniejszych przeciwutleniaczy.
Witamina E i olej sojowy nawilżają skórę, chronią ją przed promieniowaniem UVB i pomagają w regeneracji tkanek.
Olej jojoba posiada wyjątkowe właściwości zmiękczające skórę i pomaga zrównoważyć produkcję sebum.
Kiełki pszenicy bogate w witaminy A, E i D pomagają w tworzeniu nowych komórek skóry, a także zawierają właściwości odżywcze.
Dwutlenek tytanu , tlenek cynku, bisabolol działają przeciwzapalnie i antybakteryjnie.
Pantenol, alantoina łagodzą podrażnienia.
Magda0303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 19:06   #2603
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
O, teraz zauwazylam dopiero twoj post Mysle, ze to wlasnie peach A on jest dla ciebie za ciemny, czy za malo zolty? Mi oprocz koloru (na razie z dostepnych mi bb i tak jest najlepszy), najbardziej przeszkadza jego brak trwalosci na twarzy, u mnie po jakims czasie po prostu znika
i jedno i drugie, ale jakoś matowy i ładnie wyglądał...
ale się boję- bo od tygodnia niemalże co nałożę to bombka po kilku h- Elemong, Lioele, Holika, Tea Tree

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Dziewczyny lioele dollish zielony jest świetny super kolorek i wogóle od 8 rano do teraz mam super makijaż
no po dzisejszym dniu stwierdzam że lepszy i misshy chobo i lioele triple

a i nałożyłam go paluchem, bo "różowym jajem" (beauty blenderem) jak nałożyłam wczoraj to wyszło dużo gorzej - dziwne
na resztę bb kremów różowe jajo jest idealne do aplikacji
a jaki poziom jasności?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 19:11   #2604
Magda0303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

POLECAM BARDZO, BARDZO GORĄCO

ALEX COSMETIC WYPUŚCIŁA NOWY KREM BB ORGANICZNY!

30 POWODÓW DLA KTÓRYCH POWINNAŚ MIEĆ NOWY ALEX ORGANICS PURE BB CREAM:



Powód 30: 30ml tubka kremu BB doskonale mieści się w twojej torebce, kosmetyczce czy kieszeni! Mniejsza od telefonu komórkowego sprawdzi się w nagłych wypadkach.
Powód 29: BB: jest także dla was chłopaki! Masz skaleczenia po goleniu, pieczenie i niechciane pryszcze, nieprzespana noc za Tobą? BB pomoże ci z tym walczyć! Pokaż swoje piękne oblicze i zaufanie do nas!
Powód 28: Gotowe na weekend? Kremy Alex Cosmetics BB są idealnym makijażem weekendowym! BB daje ci naturalną pielęgnację a jego filtry chronią przed słońcem! Idealny na weekendowy odpoczynek Twojej skóry!
Powód 27: Potrzebujesz podkładu lub bazy pod makijaż który nie zawiera silikonu? Nasz BB daje ci delikatną, naturalnie kryjącą powlokę, neutralizuje skórę i minimalizuje pory!
Powód 26: Pure BB ukrywa i leczy zaczerwienienia po laserowej depilacji.
Powód 25: Kładź się spać z czystą, jednolitą buzią i obudź się z czystą i odświeżoną! Nasz BB działa gdy ty śpisz!
Powód 24: Pozbądź się podpuchniętych oczu szopa! Krem BB ukrywa cienie pod oczami i rozjaśnia spojrzenie!
Powód 23: Potrzebujesz ukojenia, gojenia, zneutralizowania twojej podrażnionej twarzy? Nasz BB jest doskonały na podrażnienia, trądzik różowaty, popękane naczynka i dla skóry wrażliwej.
Powód 22: Chroń skórę w skrajnych temperaturach. Gorąco, słońce, sauna czy śnieg i zimny wiatr, z kremem BB jesteś gotowa stawić czoła im wszystkim!
Powód 21: Pragniesz więcej czasu spedzać wychodząc gdzieś ze znajomymi? Dobrze chroniona skóra pozwoli bardziej cieszyć Ci się z przyjemności. Nie zapomnij zastosować kremu BB by chronić swą cerę i pięknie wyglądać!
Powód 20: Co możesz zastosować po zabiegu oczyszczającym by cera była świeża i wyglądała świetnie? BB jest doskonałym rozwiązaniem chroniącym twoją skórę.
Powód 19: Czy masz przebarwienia i plamki na twarzy? Kremy Royal i Pure BB rozjaśnią cerę natychmiast nawet o ton, i skutecznie naprawią skazy jak hiperpigmentacja dzięki ekstraktom z lukrecji zawartym w kremach.
Powód 18: Dostosuj odcień makijażu do koloru swojej cery! Zmieszaj trochę kremu BB z twoim podkładem. Sprawdź też krem Herbal BB Gold dla średniej i ciemnej karnacji!
Powód 17: Mniej znaczy więcej! Pozwól niech krem BB dba o twoją cerę cały dzień abyś ty mogła skupić się na ważniejszych sprawach!
Powód 16: Co takie składniki jak olejek arganowy, olej z kiełków pszenicy, ceramidy i fitosterole - przeciw starzeniu się skóry mają ze sobą wspólnego? Połączone razem jako składnik naszych kremów Royal i Pure BB dają ci optymalną ochronę i regenerację skóry.
Powód 15: Chcesz być królową w ciągu dnia? Nasz najznakomitszy wybór to Royal BB, jest godny cery szlachetnej jak twoja!
Powód 14: Użyliśmy azjatyckich doświadczeń by zatrzymać piękno twojej cery w naszych kremach BB. Wiele aktorek pracujących przed kamerami HD używa naszych kremów, które zapewniają im nieskazitelnie gładką twarz.
Powód 13: Potrzebujesz bogato nawilżającego, rozjaśniającego, opóźniającego efekty starzenia i doskonale kryjącego podkładu? Spróbuj kremu Royal BB. Jest on doskonałą i optymalną ochroną przeciw starzeniu się skóry samodzielnie lub jako baza pod twój podkład.
Powód 12: Wszystkie kremy BB z firmy Alex Cosmetics zawierają filtry przeciw promieniowaniu UVA/UVB oraz chronią przed wolnymi rodnikami. Chronią więc twoją twarz przed słońcem i zanieczyszczonym środowiskiem.
Powód 11: Pragniesz lepszych rezultatów po zabiegach, pilingach, mikrodermabrazji, używaj Pure BB po każdym z nich regularnie. Kremy pozwolą twojej skórze szybciej się zregenerować, zagoić i jednocześnie kryją jej zaczerwienienie!
Powód 10: Zmieszaj kilka kropli Absolute Nano Hyaluron Essence z Royal BB Cream i nakładaj na często zapominane partie ciała jak szyja czy dekolt. Zmieszane składniki doskonale uporają się z efektami przedwczesnego starzenia i wygładzą bruzdy.
Powód 9: Czy kiedykolwiek miałaś wrażenie zszarzałej cery w ciągu dnia? Niby wszystko wydaje się normalne, ale ty po prostu czujesz, że nie wyglądasz dobrze. Użyj jednego z kremów Alex BB i zobacz natychmiastową poprawę!
Powód 8: Co oznacza BB? Beauty Balsam- to wszystko czego potrzebuje twoja cera! Likwiduje przebarwienia, goi podrażniną skórę, poprawia i koryguje koloryt, uspokaja, uzdrawia, nawilża, opóźnia procesy starzenia, chroni przed promieniowaniem słonecznym i wolnymi rodnikami! Może powinien się nazywać Cudownym Balsamem?
Powód 7: Przed ważnymi spotkaniami stosuj kremy Alex BB, możesz wtedy skupić się na tematach rozmowy i nie martwić się jak wygląda twoja cera! Pokaż swą piękną twarz!
Powód 6: Zaufaj serii BB, która oferuje optymalną ochronę i pomaga cerze szybciej dojść do siebie po zabiegach kosmetycznych.
Powód 5: Codziennie zanieczyszczone środowisko niszczy twoją cerę, chroń ją więc przed zanieczyszczeniami i wolnymi rodnikami kremami BB.
Powód 4: Czy chronisz swoje zdrowie i środowisko, lub po prostu masz wrażliwą cerę która źle reaguje na wszelkie substancje chemiczne? Beauty Balm PURE jest idealnym wyborem dla ciebie.
Powód 3: Pure BB dba o wrażliwą cerę, jego lecznicze i regeneracyjne właściwości pochodzące z czystych składników roślinnych koją, uzdrawiają i chronią twoją cerę zapewniając jej równocześnie nieskazitelny wygląd.
Powód 2: Wolny od parabenów Alex Organics Pure BB pojawi się jutro! Nie zawiera parabenów, silikonu, i składników chemicznych. To to czego potrzebuje twoja skóra, nic więcej!
Powód 1. Krem ORGANIC PURE BB jest dostępny! Od dziś możesz go mieć
Magda0303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 19:47   #2605
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

U mnie sporo kremów bb się wtapia. A większość podkładów drogeryjnych jest dla mnie za ciemna. Odznacza się tylko Lioele zielona (i fioletowa), Holika Color Change oraz Missha i Elemong... Myślałam że Lioele Triple da mi pomarańczę na twarzy, a Skin79 martwego murzyna, a tu wszystko wtopiło się w moją skórę...Dziwne. Bardzo dziwne.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 20:17   #2606
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
i jedno i drugie, ale jakoś matowy i ładnie wyglądał...
ale się boję- bo od tygodnia niemalże co nałożę to bombka po kilku h- Elemong, Lioele, Holika, Tea Tree

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------



a jaki poziom jasności?
u mnie żaden
w koncu mam krem idealnie dopasowany do mojej karnacji
ja jestem ciemna
i np missha 23 i chobo yang #2 były idelane, ale ciut jasne teraz widzę
czaiłam się juz na mische PC 27 w USA jest dostępna, przyjaciółka ma ją testować czekala tylko na jakieś obniżki (sklep misschy w USA).
A ona mi newsa powiedziala ze już clinique ma bb crema w dwóch odcieniach - sprawdzała w sephorze (USA), ale one ponoć bardzo jasne.........jak dla nas (obie podobnie ciemne jesteśmy) to odpuściłam osobiste testowanie

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2011-11-09 o 20:18
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 20:40   #2607
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
U mnie sporo kremów bb się wtapia. A większość podkładów drogeryjnych jest dla mnie za ciemna. Odznacza się tylko Lioele zielona (i fioletowa), Holika Color Change oraz Missha i Elemong... Myślałam że Lioele Triple da mi pomarańczę na twarzy, a Skin79 martwego murzyna, a tu wszystko wtopiło się w moją skórę...Dziwne. Bardzo dziwne.
Wtapiają się na tyle, że nie widać maski, ale od szyi się odznaczają dosyć mocno.
Szyja biało-żółta... i nie mogę nic znaleźć w tym kolorze.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 20:48   #2608
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Macie coś na zimę? ja się zachwycam Misshą vita-ale chciałbym coś na większe mrozy? Może macie jakiegos pomysła?
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 20:53   #2609
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Widzisz, mi się wydaje, że BB dlatego produkowane są w szarawych i różowych barwach, bo to koloryt antagonistyczny do cery Azjatów. Wielu producentów kosmetycznych bazuje na zasadzie przeciwieństw, czyli zalecają stosowanie podkładów o przeciwnym kolorycie do naturalnego zabarwienia skóry, aby ją stonować i zneutralizować (tak robi np. MAC). Czyli żółta cera i podkład z różowymi pigmentami, albo różowa cera i żółty podkład aby uzyskać beżową, neutralną skórę. Do mnie to do końca nie trafia, aczkolwiek żółte podkłady krzywdy mi nie czynią (mam chłodną cerę).
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 20:54   #2610
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Talking Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
ja jestem zakochana w kolorze mishy 13 i tego męskiego...
tylko, żeby były jeszcze takie żółte...
Mi tez raczej te kolorki podchodzą. A właśnie a propos męskich- nie mają one lżejszego krycia niz damskie??
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.