Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-12-13, 19:02   #4621
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

A nie wiecie czy dzia³anie sklepowej farby os³abi³oby np gdybym zamiast wody 9% w Joannie kupi³a i u¿y³a 3% zupe³nie innej firmy? Jak osi±gnê kolor jaki chcê, ala ta iskra, to potem nie mam zamiaru k³a¶æ za miesi±c ca³kowicie na w³osy 9%. Mi fryzjerka mówi³a ¿e nie ma znaczenia producent oksydantu ale to nie profesjonalna tylko drogeryjna i czort ich wie.
Niestety Joanna Professional nie ma takiego rudego jak ta iskra
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:11   #4622
ulotnosc
Rozeznanie
 
Avatar ulotnosc
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 704
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka¿ wiadomo¶æ
a masz mo¿e zdjêcie naturalnego koloru? porówna³abym sobie z moim kurcze szkoda ¿e ja mam duu¿o krótsze, bo na Twoich to bardzo zjawiskowo wygl±da
proszê, o to moje naturalne k³aki
z tym ¿e przed pierwszym farbowaniem rozja¶ni³am trochê w³osy rozja¶niaczem w sprayu joanny, jednak teraz widzê ¿e to by³o raczej zbêdne.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg naturalny-kolor.jpg (103,9 KB, 41 za³adowañ)
ulotnosc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:17   #4623
Redhaired Witch
Nind¿opesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Lataj±cych Sztybletów
Wiadomo¶ci: 26 402
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka¿ wiadomo¶æ
farbowa³am w czwartek, na silnie rozja¶nionej grzywce wysz³o bez cienia czerwieni, ani nie ¿arówiaste, po prostu piekny kolor
na reszcie w³osów mia³am do¶c ciemnawy br±z i z³apa³y tylko takie refleksy, natomiast na odrostach naturalny piekny rudy bez niczego czerwonego

ja ju¿ my³am kilka razy g³owe i kolor sie w ogóle nie zmieni³, a za drugim myciem nawet woda by³a bezbarwna
Mi siê co¶ kojarzy, ¿e mango albo paprykê kiedy¶ u¿y³am i szybko zblak³a niestety
__________________

Redhaired Witch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:36   #4624
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez ulotnosc Poka¿ wiadomo¶æ
proszê, o to moje naturalne k³aki
z tym ¿e przed pierwszym farbowaniem rozja¶ni³am trochê w³osy rozja¶niaczem w sprayu joanny, jednak teraz widzê ¿e to by³o raczej zbêdne.
Jej jakie mia³a¶ ¶liczne w³osy Super kolor jak na naturalne!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:48   #4625
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Kachula, ale mo¿na w hurtowniach fryzjerskich kupiæ % Joanny i dziewczyny bardzo j± polecaj±, jasne, ¿e mo¿na 9 zast±piæ s³absz±.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-13, 20:32   #4626
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, ale mo¿na w hurtowniach fryzjerskich kupiæ % Joanny i dziewczyny bardzo j± polecaj±, jasne, ¿e mo¿na 9 zast±piæ s³absz±.
Tylko czy efekt bêdzie podobny?
No ale najpierw czeka mnie pierwsze farbowanie nowo¶ci± Joanny. Chyba nawet do weekendy nie dotrwam...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:45   #4627
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez ulotnosc Poka¿ wiadomo¶æ
proszê, o to moje naturalne k³aki
z tym ¿e przed pierwszym farbowaniem rozja¶ni³am trochê w³osy rozja¶niaczem w sprayu joanny, jednak teraz widzê ¿e to by³o raczej zbêdne.
Ooo to ja mam jasniejsze lekko ale przede wszystkim cieplejsze ale matko boskie kurcze a¿ mi sie rudego odechcia³o jak na taki ch³ód patrzê!
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 22:09   #4628
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko czy efekt bêdzie podobny?
No ale najpierw czeka mnie pierwsze farbowanie nowo¶ci± Joanny. Chyba nawet do weekendy nie dotrwam...
Nie czekaj, farbuj
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-13, 23:03   #4629
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A nie wiecie czy dzia³anie sklepowej farby os³abi³oby np gdybym zamiast wody 9% w Joannie kupi³a i u¿y³a 3% zupe³nie innej firmy? Jak osi±gnê kolor jaki chcê, ala ta iskra, to potem nie mam zamiaru k³a¶æ za miesi±c ca³kowicie na w³osy 9%. Mi fryzjerka mówi³a ¿e nie ma znaczenia producent oksydantu ale to nie profesjonalna tylko drogeryjna i czort ich wie.
Niestety Joanna Professional nie ma takiego rudego jak ta iskra
O ile wiem to w Drogeriach Natura mo¿na siê spotkaæ z oksydantem Joanny ja raz kupowa³am taki ma³y(bo du¿ego fryzjerskiego nie potrzebowa³am) do profesjonalnej farby ale niestety szybko znik³y u mnie w drogerii. My¶lê, ¿e je¶li za pierwszym razem zafarbujesz 9% na ca³o¶ci, a na nastêpne farbowanie po d³ugo¶ci 3% to powinno byæ ok. Chocia¿ nigdy nic nie wiadomo. Nie zobaczysz póki nie spróbujesz

Meadow ca³y czas rzuca mi siê w oczy kolor w³osów w Twoim avatarze masz mo¿e to zdjêcie w wiêkszym formacie?
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 09:04   #4630
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Nie czekaj, farbuj
I siê farbne³am i jako¶ tak mieszane uczucia.
To znaczy odrost s³abo z³apa³o ale mo¿e krótko trzyma³am, reszta w³osów taka miedziana. My¶la³am, ¿e bêd± ja¶niejsze
Ogólnie bardzo dobrze przyjê³am szampon bo nic nie piek³o czyli bez amoniaku dla mnie najlepiej. Mimo to twierdzê ¿e p³omienna iskra lepiej mi kiedy¶ odrosty z³apa³a. No sama nie wiem. Zdjêcia pó¼niej bo jeszcze w³osy wilgotne i ciemno wygl±daj±.

No i jedno wiem, ¿e Joanna musi siê lekko wymyæ czyli za dwa mycia zobaczê co mi wysz³o naprawdê.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-12-14 o 09:05
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 10:36   #4631
ulotnosc
Rozeznanie
 
Avatar ulotnosc
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 704
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jej jakie mia³a¶ ¶liczne w³osy Super kolor jak na naturalne!
Cytat:
Napisane przez Meadow Poka¿ wiadomo¶æ
Ooo to ja mam jasniejsze lekko ale przede wszystkim cieplejsze ale matko boskie kurcze a¿ mi sie rudego odechcia³o jak na taki ch³ód patrzê!
A dziêkowaæ dziêkowaæ
Moje naturalne k³aki te¿ mi siê podoba³y, ale ten ciemny kolor jako¶ tak zacz±³ mnie 'przyt³aczaæ'..
Meadow, skoro masz ja¶niejsze i cieplejsze w³osy to s±dzê, ¿e obêdzie siê bez rozja¶niania, jesli wybierzesz farbê z wod± 9%, no mo¿e 6%...
choæ pewnie za pierwszym razem efekt nie bêdzie powalaj±cy
Mi siê marzy ja¶niejszy rudy.. dlatego zastanawiam siê nad profesjonalnymi farbami joanny, i wod± 12%...

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
I siê farbne³am i jako¶ tak mieszane uczucia.
To znaczy odrost s³abo z³apa³o ale mo¿e krótko trzyma³am, reszta w³osów taka miedziana. My¶la³am, ¿e bêd± ja¶niejsze
Ogólnie bardzo dobrze przyjê³am szampon bo nic nie piek³o czyli bez amoniaku dla mnie najlepiej. Mimo to twierdzê ¿e p³omienna iskra lepiej mi kiedy¶ odrosty z³apa³a. No sama nie wiem. Zdjêcia pó¼niej bo jeszcze w³osy wilgotne i ciemno wygl±daj±.

No i jedno wiem, ¿e Joanna musi siê lekko wymyæ czyli za dwa mycia zobaczê co mi wysz³o naprawdê.
Niecierpliwie czekam na zdjêcia, bo sama zastanawia³am siê nad tym szamponem
Dla mnie wielkim plusem jest to, ¿e nie piek³o, bo kiedy siedzê z iskr± i li¶ciem na w³osach to g³owa swêdzi i szczypie ¿e wariacji mo¿na dostaæ
ulotnosc jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 10:57   #4632
Redhaired Witch
Nind¿opesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Lataj±cych Sztybletów
Wiadomo¶ci: 26 402
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Jeszcze a propos Belle Color 75, czy ona rozja¶nia³a czy mi siê tylko zdawa³o?

Symulacjê sobie zrobi³am
Mam co¶ jak Cintia tylko mniej jaskrawe, chcê te jasne obok, z gotowych farb najsensowniejsza wydaje siê wiêc Loreal Excellence 842 albo 743.
Mo¿e kto¶ ma z nimi do¶wiadczenia?
Robi³am Garnierem 100% 743 i wysz³y za ciemne wiêc pewnie ca³y dolny rz±d te¿ nie bêdzie siê nadawa³.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (47,8 KB, 86 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (134,2 KB, 93 za³adowañ)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 11:39   #4633
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez ulotnosc Poka¿ wiadomo¶æ
A dziêkowaæ dziêkowaæ
Moje naturalne k³aki te¿ mi siê podoba³y, ale ten ciemny kolor jako¶ tak zacz±³ mnie 'przyt³aczaæ'..
Meadow, skoro masz ja¶niejsze i cieplejsze w³osy to s±dzê, ¿e obêdzie siê bez rozja¶niania, jesli wybierzesz farbê z wod± 9%, no mo¿e 6%...
choæ pewnie za pierwszym razem efekt nie bêdzie powalaj±cy
Mi siê marzy ja¶niejszy rudy.. dlatego zastanawiam siê nad profesjonalnymi farbami joanny, i wod± 12%...

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------


Niecierpliwie czekam na zdjêcia, bo sama zastanawia³am siê nad tym szamponem
Dla mnie wielkim plusem jest to, ¿e nie piek³o, bo kiedy siedzê z iskr± i li¶ciem na w³osach to g³owa swêdzi i szczypie ¿e wariacji mo¿na dostaæ
Joanna professional nie ma jasnych rudych (sama szuka³am). Poza tym woda 12%?! Dziewczyno spalisz sobie w³osy o skórze nie mówi±c. Je¶li ju¿ to tylko na odrosty a na resztê nawet nie próbuj.

A moje wra¿enia po szamponie to... W³osy miêkkie i b³yszcz±ce, zero szczypania jak pisa³am i smrodu jakiegokolwiek. Nie pope³niê jednak nastêpnym razem b³êdu i d³u¿ej potrzymam na odrostach. Te ja¶niejsze w³osy nawet ³adnie z³apa³o a ciemniejsze koñce s± jak dla mnie jak po farbowaniu miedzi±. Wiem, ¿e Joanna lubi wychodziæ ciemniej i powinno siê mi co nieco wyp³ukaæ. Ale jako¶ zachwytu nie mam bo jak dla mnie nikt pewnie nawet nie zauwa¿y ró¿nicy. Nie wiem czy jeszcze ta czerwieñ mnie nie trzyma po 7.44.
Za dobrze nie kontrolowa³am farbowania bo niestety moje dwa ³obuzy stwierdzi³y ¿e mama nie powinna siê farbowaæ akurat gdy oni maj± chêæ na rozrabianie. Mocno siê zastanawiam nad iskr± lub Joann± Multi Cream p³omienny rudy po nowym roku. S± z amoniakiem i mo¿e tej francy mi potrzeba na odrosty. I mo¿e podetnê w³osy aby te ciemne koñce jeszcze podci±æ. Sama ju¿ nie wiem bo nie powinnam w ogóle farbowaæ. Bo leczê wypadanie ale na ¶wiêta nie chcia³am wygl±daæ jak postrach.

No i po tych wywodach foty...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg r1.jpg (39,6 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg r2.jpg (68,1 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg r3.jpg (36,6 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg r4.jpg (54,1 KB, 32 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 11:41   #4634
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ogólnie co o¶wietlenie to inny odcieñ na g³owie. Jednak zmys³owy rudy jak dla mnie ma co¶ z miedzi±. No ciemno mi wysz³o i nie wiem czy to tylko moje w³osy czy co. Podejrzewam, ¿e na ja¶niejszych lepiej z³apie kolor z pude³ka. Przy skórze nawet jak odcieñ z pude³ka ale reszta siê przyciemni³a...

Stwierdzam, ¿e rudy jaki mi siê podoba to ju¿ wymyty rudy po jakiej¶ farbie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-12-14 o 11:44
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 12:28   #4635
ulotnosc
Rozeznanie
 
Avatar ulotnosc
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 704
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Joanna professional nie ma jasnych rudych (sama szuka³am). Poza tym woda 12%?! Dziewczyno spalisz sobie w³osy o skórze nie mówi±c. Je¶li ju¿ to tylko na odrosty a na resztê nawet nie próbuj.

A moje wra¿enia po szamponie to... W³osy miêkkie i b³yszcz±ce, zero szczypania jak pisa³am i smrodu jakiegokolwiek. Nie pope³niê jednak nastêpnym razem b³êdu i d³u¿ej potrzymam na odrostach. Te ja¶niejsze w³osy nawet ³adnie z³apa³o a ciemniejsze koñce s± jak dla mnie jak po farbowaniu miedzi±. Wiem, ¿e Joanna lubi wychodziæ ciemniej i powinno siê mi co nieco wyp³ukaæ. Ale jako¶ zachwytu nie mam bo jak dla mnie nikt pewnie nawet nie zauwa¿y ró¿nicy. Nie wiem czy jeszcze ta czerwieñ mnie nie trzyma po 7.44.
Za dobrze nie kontrolowa³am farbowania bo niestety moje dwa ³obuzy stwierdzi³y ¿e mama nie powinna siê farbowaæ akurat gdy oni maj± chêæ na rozrabianie. Mocno siê zastanawiam nad iskr± lub Joann± Multi Cream p³omienny rudy po nowym roku. S± z amoniakiem i mo¿e tej francy mi potrzeba na odrosty. I mo¿e podetnê w³osy aby te ciemne koñce jeszcze podci±æ. Sama ju¿ nie wiem bo nie powinnam w ogóle farbowaæ. Bo leczê wypadanie ale na ¶wiêta nie chcia³am wygl±daæ jak postrach.

No i po tych wywodach foty...
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ogólnie co o¶wietlenie to inny odcieñ na g³owie. Jednak zmys³owy rudy jak dla mnie ma co¶ z miedzi±. No ciemno mi wysz³o i nie wiem czy to tylko moje w³osy czy co. Podejrzewam, ¿e na ja¶niejszych lepiej z³apie kolor z pude³ka. Przy skórze nawet jak odcieñ z pude³ka ale reszta siê przyciemni³a...

Stwierdzam, ¿e rudy jaki mi siê podoba to ju¿ wymyty rudy po jakiej¶ farbie.

no w³a¶nie akurat odrosty to ³adnie mi ³api± pomieszane 9% z 6%, chodzi mi bardziej o koñce bo zawsze ciemniejsze wychodz±
no ale mo¿e faktycznie 12% to za du¿o...
a z profesjonalnej joanny znalaz³am czerwony jasny blond, na próbniku wygl±da ca³kiem ³adnie...
Tobie w³oski bardzo ³adnie wysz³y, ale faktycznie tak miedziano, i równiez zauwa¿y³am ¿e najbardziej podoba mi siê ju¿ taki wymyty rudy szkoda tylko ¿e jak ju¿ jest taki wymyty to sie odrosty pojawiaj±..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 60de74d5581687e4eefe17f613e5b3f3.jpg (16,7 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 26_8c46d05933a4.jpg (60,7 KB, 7 za³adowañ)
ulotnosc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 13:29   #4636
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Redhaired Witch, jad±c od góry- Bell Color ju¿ nie ma, Loreal 842 nie widzia³am nigdy, Loreal 743 wychodzi jak jasny rudawy br±z. Na dole- Mango, wychodzi ³adnie, w wiêkszo¶ci przypadków bez czerwieni, P78- Pure Paprika- intensywny, czerwony.

To te, które znam.

Kachula, faktycznie, ciemno trochê wysz³o.....
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 13:38   #4637
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez ulotnosc Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie akurat odrosty to ³adnie mi ³api± pomieszane 9% z 6%, chodzi mi bardziej o koñce bo zawsze ciemniejsze wychodz±
no ale mo¿e faktycznie 12% to za du¿o...
a z profesjonalnej joanny znalaz³am czerwony jasny blond, na próbniku wygl±da ca³kiem ³adnie...
Tobie w³oski bardzo ³adnie wysz³y, ale faktycznie tak miedziano, i równiez zauwa¿y³am ¿e najbardziej podoba mi siê ju¿ taki wymyty rudy szkoda tylko ¿e jak ju¿ jest taki wymyty to sie odrosty pojawiaj±..
Dla mnie taki ciemny ten czerwony.
No có¿, zobaczê to wymywanie i je¶li szybko poja¶nieje to mo¿e tylko tym szamponem bêdê robiæ. Zniosê ju¿ kilka dni z kolorem ciemniejszym aby potem ³adny by³. No i najwa¿niejsze, ¿e mnie nic a nic nie szczypa³o.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Redhaired Witch, jad±c od góry- Bell Color ju¿ nie ma, Loreal 842 nie widzia³am nigdy, Loreal 743 wychodzi jak jasny rudawy br±z. Na dole- Mango, wychodzi ³adnie, w wiêkszo¶ci przypadków bez czerwieni, P78- Pure Paprika- intensywny, czerwony.

To te, które znam.

Kachula, faktycznie, ciemno trochê wysz³o.....
No ciemno, ciemno.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 14:12   #4638
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomo¶ci: 14 308
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Poka¿ wiadomo¶æ
Kurcze, czy Belle Color 75 Jasna intensywna mied¼ to jest jeszcze produkowana? Nigdzie nie mogê dorwaæ.
Kiedy¶ jej namiêtnie u¿ywa³am, potem w ci±¿y przestawi³am siê na hennê ale niestety nie rozja¶nia. W desperacji u¿y³am dzi¶ Garniera 743 Z³ocisty miedziany blond ale ani on z³ocisty ani blond tylko ciemna mied¼... Rozja¶nienie znikome, odrosty wygl±daj± fatalnie.

Czego najlepiej u¿yæ w zastêpstwie Belle Color ¿eby osi±gn±æ taki celtycki rudy, mo¿e tej Joanny? Wola³abym jaki¶ gotowiec sklepowy ni¿ kombinacje
I jeszcze jedno pytanie - czy 7 albo 5 w numerze koloru co¶ oznacza? Ju¿ wyczyta³am, ¿e 6 to czerwienie, 4 odcienie miedziane.

Siê przy okazji pochwalê swoimi - henna lub cassja na rozja¶niane Belle Color
Mo¿e to?
http://www.lorealparis.pl/img/l10n/p...2/HCo14_17.jpg
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki, chyba siê skuszê na któr±¶ tylko muszê o nich doczytaæ

A Feeria Mango wychodzi czerwonawa czy niekoniecznie?
Chyba czeka mnie lektura ca³ego w±tku
Na moich mango wychodzi czerwone, ale bardzo szybko siê spiera do rudawego blondu.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od ma³py,
rude pochodz± od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 15:10   #4639
Cherrish
Przyczajenie
 
Avatar Cherrish
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Okolice 3miasta
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Witam
mam pytanie - jaki ciekawy rudy kolor polecacie?
Ogólnie jestem blondynk± - pierwszy raz w³osy farbowa³am jakie¶ 2 miesi±ce temu farb± L'OREAL Casting Creme Gloss kolor BURSZTYN - bardzo ciekawy kolor . Tylko na moim jasny ³epku do¶æ ciemny wyszed³.. Ale teraz czas poszukaæ koloru nowego, RUDEGO

pomo¿ecie mi?
Pozdrawiam
Cherrish jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 15:56   #4640
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Cherrish Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
mam pytanie - jaki ciekawy rudy kolor polecacie?
Ogólnie jestem blondynk± - pierwszy raz w³osy farbowa³am jakie¶ 2 miesi±ce temu farb± L'OREAL Casting Creme Gloss kolor BURSZTYN - bardzo ciekawy kolor . Tylko na moim jasny ³epku do¶æ ciemny wyszed³.. Ale teraz czas poszukaæ koloru nowego, RUDEGO

pomo¿ecie mi?
Pozdrawiam
Wyszed³ ciemno bo na blond. A jaki rudy chcesz? Czerwony - miedziany, marchewkowy, itp?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 16:00   #4641
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Meadow ca³y czas rzuca mi siê w oczy kolor w³osów w Twoim avatarze masz mo¿e to zdjêcie w wiêkszym formacie?
mam, ale niestety nie jest ono jakie¶ du¿e (500x266, ale to w avatarze jest uciête i w oryginale wiêkszo¶æ zajmuje otoczenie ni¿ owa pani ) mogê gdzie¶ wrzuciæ i Ci przes³aæ link na pw

Cytat:
Napisane przez ulotnosc Poka¿ wiadomo¶æ
A dziêkowaæ dziêkowaæ
Moje naturalne k³aki te¿ mi siê podoba³y, ale ten ciemny kolor jako¶ tak zacz±³ mnie 'przyt³aczaæ'..
Meadow, skoro masz ja¶niejsze i cieplejsze w³osy to s±dzê, ¿e obêdzie siê bez rozja¶niania, jesli wybierzesz farbê z wod± 9%, no mo¿e 6%...
choæ pewnie za pierwszym razem efekt nie bêdzie powalaj±cy
Mi siê marzy ja¶niejszy rudy.. dlatego zastanawiam siê nad profesjonalnymi farbami joanny, i wod± 12%...
no w³a¶nie co do 6% nie jestm pewna bo na odrostach 6% mi wysz³o tak jakby chcia³o a nie mog³o my¶la³am tez o tej joannie p³omienny rudy bo ma 9% ale u mnie w drogerii z joann± jest tylko intensywna czerwieñ z tej serii a w innych sklepach juz joanny nie ma wcale chyba bêdê zmuszona kupiæ na internecie, chocia¿ nie lubiê p³aciæ za przesy³kê wolê siê sama przej¶æ ale co tu zrobiæ jak nigdzie nie ma
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 16:53   #4642
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

tak sobie dzi¶ pomy¶la³am, ¿e to ogromnie intryguj±ce, ¿e nagle prawie wszyscy producenci zaczêli wycofywaæ rudo¶ci na poziomie 9, zarówno z farb profesjonalnych jak sklepowych. Dzi¶ w sklepie fryzjerskim nie znalaz³am nic rudego z 9. Zdecydowa³am siê na revlonissimo 8.04 i 6% zobaczymy co wyjdzie.
I muszê co¶ powiedzieæ vesper... Jeste¶ jedn± z najpiêkniejszych dziewczyn jakie widzia³am
Chocia¿ zaskakuj±co du¿o wiza¿anek zachwyca wygl±dem, co zawsze wprawia mnie w roz¿alenie no ale koniec zwierzeñ.
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 18:59   #4643
Redhaired Witch
Nind¿opesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Lataj±cych Sztybletów
Wiadomo¶ci: 26 402
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Redhaired Witch, jad±c od góry- Bell Color ju¿ nie ma, Loreal 842 nie widzia³am nigdy, Loreal 743 wychodzi jak jasny rudawy br±z. Na dole- Mango, wychodzi ³adnie, w wiêkszo¶ci przypadków bez czerwieni, P78- Pure Paprika- intensywny, czerwony.

To te, które znam.
Dziêki
Po Belle noszê ¿a³obê, 842 gdzie¶ moja matka wypatrzy³a ale w³a¶nie wyczyta³am, ¿e na kim¶ wyszed³ strasznie ciemny... Mango i Paprykê sama z siebie odrzuci³am po obejrzeniu dzi¶ w Rossmanie.
A ten Loreal 743 wychodzi mniej wiêcej jak na opakowaniu? Bo chyba nie potrafiê sobie wyobraziæ jasnego rudawego br±zu

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie te¿ zaczê³am o tym my¶leæ i jeszcze o:
- Loreal Casting Busrsztynowy blond 843
- Miodowy blond 832
- Mousse bodaj¿e P³omienna mied¼ 740 ale chyba za ciemny.

Najgorzej, ¿e nie umiem wywnioskowaæ czy farba rozja¶nia czy nie, to jest jako¶ zaznaczone na opakowaniu? Z Belle Color ¿ycie by³o takie proste, rozja¶nia³, dawa³ idealny odcieñ to oczywi¶cie musieli wycofaæ a kilka lat go u¿ywa³am
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg butterscotch-834.jpg (28,5 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg g482d.jpg (31,7 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HCo25_14.jpg (17,7 KB, 24 za³adowañ)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:04   #4644
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

834 nie rozja¶nia.

A 734 wychodzi inaczej ni¿ na opakowaniu, jasny br±z, lekko zardzewia³y, ten kolor jest taki zgaszony, "zgni³y".

To zdjêcie mojej kole¿anki po 734.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Loreal.jpg (29,6 KB, 79 za³adowañ)

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2011-12-14 o 20:09
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:57   #4645
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki

W³a¶nie te¿ zaczê³am o tym my¶leæ i jeszcze o:
- Loreal Casting Busrsztynowy blond 843
- Miodowy blond 832
- Mousse bodaj¿e P³omienna mied¼ 740 ale chyba za ciemny.

Najgorzej, ¿e nie umiem wywnioskowaæ czy farba rozja¶nia czy nie, to jest jako¶ zaznaczone na opakowaniu? Z Belle Color ¿ycie by³o takie proste, rozja¶nia³, dawa³ idealny odcieñ to oczywi¶cie musieli wycofaæ a kilka lat go u¿ywa³am
ta mied¼ mousse 740 te¿ zwróci³a moj± uwagê, na pudelku niebanalnie ale te¿ s±dzê, ¿e ciemna.

Widzê teraz zdjêcie powy¿ej, baardzo ³adnie wygl±da, naturalnie.

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2011-12-14 o 20:14
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 20:50   #4646
Cherrish
Przyczajenie
 
Avatar Cherrish
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Okolice 3miasta
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Kachula 82 - szukam w³a¶nie miêdzy czerwieni± a kolorem miedzianym. Marchewkowy najmniej mnie interesuje
Cherrish jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:05   #4647
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

http://www.iwoman.pl/trendy/galerie/...2-g347017.html och mi siê marzy taki odcieñ, bladawo-opalizuj±cy. Chyba wpadaj±cy w ró¿....
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:07   #4648
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki
Po Belle noszê ¿a³obê, 842 gdzie¶ moja matka wypatrzy³a ale w³a¶nie wyczyta³am, ¿e na kim¶ wyszed³ strasznie ciemny... Mango i Paprykê sama z siebie odrzuci³am po obejrzeniu dzi¶ w Rossmanie.
A ten Loreal 743 wychodzi mniej wiêcej jak na opakowaniu? Bo chyba nie potrafiê sobie wyobraziæ jasnego rudawego br±zu
Umieszczam po raz kolejny, ale je¶li ma to co¶ pomóc to proszê to jest kolor 7.43, tyle ¿e na podk³adzie bursztynowym(co¶ w ten deseñ)
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1312924109
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:09   #4649
Redhaired Witch
Nind¿opesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Lataj±cych Sztybletów
Wiadomo¶ci: 26 402
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
834 nie rozja¶nia.

A 734 wychodzi inaczej ni¿ na opakowaniu, jasny br±z, lekko zardzewia³y, ten kolor jest taki zgaszony, "zgni³y".

To zdjêcie mojej kole¿anki po 734.
Oj, fatalnie, znaczy ³adnie ale zupe³nie nie to czego szukam.
Dziêki

Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
ta mied¼ mousse 740 te¿ zwróci³a moj± uwagê, na pudelku niebanalnie ale te¿ s±dzê, ¿e ciemna.
Chwilê siê zastanawia³am o jakim pudlu (psie) mowa

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Umieszczam po raz kolejny, ale je¶li ma to co¶ pomóc to proszê to jest kolor 7.43, tyle ¿e na podk³adzie bursztynowym(co¶ w ten deseñ)
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1312924109
Ech, tu wysz³o chyba bardziej w gu¶cie Milk.
Dziêki

Szukam wiêc dalej.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:17   #4650
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Meadow by³abym wdziêczna za wys³anie tego zdjêcia i b±d¼ tu cz³owieku zdecydowany jak jeszcze niedawno chcia³am mieæ jasny rudy, a jak zobaczy³am Twój avatar to mi siê ciemniejszego rudego zachcia³o

Redhaired Witch w³a¶nie teraz zauwa¿y³am, ¿e mo¿e troszkê podchodzi pod zdjêcie, które doda³a Milk
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.