Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-26, 21:19   #1621
mahal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

To znowu ja i moja sukienka http://images.asos.com/inv/media/7/6.../image1xxl.jpg Teraz problem jest z butami wiem jak maja wyglądać( szpilki, platforma) ale nie wiem czy do takiej sukienki mogę zaszaleć z kolorem rozum mówi, że mają to być czarne buciki ale serduszko chciałoby zaszeleść z kolorem np: glitter miedziane

A co do makijażu do tej sukienki to dostałam parę propozycji ale nie wstawiłam swojego zdjęcia więc nadrabiam to zaniedbanie oto kilka fotek dodam, że kolor oczu mam piwny :
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._1291255_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...38664102_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...85152105_n.jpg
mahal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 21:24   #1622
mahal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

To znowu ja i moja sukienka http://images.asos.com/inv/media/7/6.../image1xxl.jpg Teraz problem jest z butami wiem jak maja wyglądać( szpilki, platforma) ale nie wiem czy do takiej sukienki mogę zaszaleć z kolorem rozum mówi, że mają to być czarne buciki ale serduszko chciałoby zaszeleść z kolorem np: glitter miedziane

A co do makijażu do tej sukienki to dostałam parę propozycji ale nie wstawiłam swojego zdjęcia więc nadrabiam to zaniedbanie oto kilka fotek dodam, że kolor oczu mam piwny :
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._1291255_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...38664102_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...85152105_n.jpg
mahal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 22:02   #1623
mahal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

To znowu ja Dalej z tą samą sukienka ale teraz problem jest z butami
Rozum podpowiada, że muszą to być czarne bo inne nie pasują ale może zwarzając na dzisiejsza modę, że wszystko jest z innej parafii to można zaszaleć z kolorek bucików jak myślicie? jakieś propozycje ?
Oto sukienka dodam, że w rzeczywistości jest koloru beżowego po ciemną kość słoniową :
http://images.asos.com/inv/media/7/6.../image1xxl.jpg

Wcześniej pytałam się o makijaż ale nie zamieściłam zdjęcia swojej buziuchny więc nadrabiam to przeoczenie
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...33109328_n.jpg
i same oczka dodam, że są piwne :
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...38664102_n.jpg
mahal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 22:44   #1624
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez mahal Pokaż wiadomość
To znowu ja Dalej z tą samą sukienka ale teraz problem jest z butami
Rozum podpowiada, że muszą to być czarne bo inne nie pasują ale może zwarzając na dzisiejsza modę, że wszystko jest z innej parafii to można zaszaleć z kolorek bucików jak myślicie? jakieś propozycje ?
Oto sukienka dodam, że w rzeczywistości jest koloru beżowego po ciemną kość słoniową :
http://images.asos.com/inv/media/7/6.../image1xxl.jpg

Wcześniej pytałam się o makijaż ale nie zamieściłam zdjęcia swojej buziuchny więc nadrabiam to przeoczenie
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...33109328_n.jpg
i same oczka dodam, że są piwne :
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...38664102_n.jpg
Buty mogą być czarne, ale nie muszą. Dobrze będą wyglądały też beżowe ! Szpilki w kolorze nude świetnie wydłużą nogi i będą wspaniale współgrać z sukienką. Możesz też założyć złote czółenka. Sporo firm oferuje brokatowe, złote szpilki, co jest idealną propozycją na imprezy ! Takie buty na pewno przyciągną uwagę i będą wyglądały oryginalnie !

Co do makijażu, to potwierdzę swoją poprzednia wypowiedź- będą pasowały beże i brązy oraz eye-liner na oczach i róże, beże, lub czerwienie na ustach !
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 22:58   #1625
mahal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

rozważałam buciki nude ale czy to nie będzie za mdło ?
no brokacikowe są prześliczne i właśnie na takie chce zapolować
mahal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 23:05   #1626
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez mahal Pokaż wiadomość
rozważałam buciki nude ale czy to nie będzie za mdło ?
no brokacikowe są prześliczne i właśnie na takie chce zapolować
Moim zdaniem nie będzie za mdło (ale to tylko moje zdanie, ktoś inny może uznać, że będzie mdło). Weź pod uwagę też to, że masz ciemne włosy, co również wpływa na Twój ogólny wygląd ! Zawsze możesz dodać ciemne dodatki. Jeżeli obawiasz się, że beżowa kiecka+beżowe szpilki to za mdłe połączenie, dorzuć czarną, grubą bransoletkę i czarną torebkę !
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 12:39   #1627
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

mam problem bo dostlaam srebrna bizuterie i do tej sukni mam zloto czarne biolerko ajk to zrobic zeby te zloto ze srebrem sie nie gryzlo i czy dalej taki maikijaz jak mowilas na poczatku. A jaka fryzura by mi pasowala na sylwestra bo ide na fryzjera i nie mam pomyslu
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 14:12   #1628
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez martuska87 Pokaż wiadomość
mam problem bo dostlaam srebrna bizuterie i do tej sukni mam zloto czarne biolerko ajk to zrobic zeby te zloto ze srebrem sie nie gryzlo i czy dalej taki maikijaz jak mowilas na poczatku. A jaka fryzura by mi pasowala na sylwestra bo ide na fryzjera i nie mam pomyslu
Hmm... moim zdaniem zielona sukienka, złoto-czarne bolerko i srebrna biżuteria to za dużo kolorów na raz. Założyłabym kieckę, bolerko, buty, prosty naszyjnik (myślę, że jeżeli bolerko jest ze złotymi elementami, to złoty naszyjnik będzie odpowiedni) i tyle. Nie kombinowałabym za bardzo, żeby nie przesadzić !

Makijaż taki jak mówiłam, może być też beżowo-brązowy, na pewno delikatny. Mocny make-up źle będzie wyglądał przy tylu kolorach, pomaluj się subtelnie .

Fryzura? Hmm.. może po prostu fale? Sądzę, że to dobry pomysł .
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 15:17   #1629
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Pomocy! Poszukuję odpowiedniego makijażu do sukienki studniówkowej :)

-

Edytowane przez DreamQueen
Czas edycji: 2011-12-27 o 22:21
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 22:22   #1630
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Pomocy! Poszukuję odpowiedniego makijażu do sukienki studniówkowej :)

Cytat:
Napisane przez DrinkVervain Pokaż wiadomość
Czyli tak jak w tytule mam morską sukienkę <załączona w linku poniżej>, mam szare buty i dodatki w tym także kolorze mam włosy troszkę za ramiona , poszukuję odpowiedniej fryzury i makijażu Co proponujecie?
A jakiego koloru masz włosy, oczy? Powiedz coś więcej, bo trudno doradzić. Możesz też wkleić zdjęcie. Makijaż dobiera się do typu urody !

Edytowane przez DreamQueen
Czas edycji: 2011-12-27 o 22:25
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 18:19   #1631
prawieoptymistka
Przyczajenie
 
Avatar prawieoptymistka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny pomóżcie!
Kupiłam sobie dzisiaj śliczną różowo-pomarańczową sukienkę w Bialconie i kompletnie nie wiem jak się do niej pomalować. Mam niebieskie oczy i brązowe włosy.
Liczę na waszą pomoc

Edytowane przez prawieoptymistka
Czas edycji: 2011-12-28 o 20:08
prawieoptymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 19:32   #1632
KatyBmt
Raczkowanie
 
Avatar KatyBmt
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Też chyba potrzebuję porady. Chodzi o makijaż na studniówkę. Niestety nie dam zdjęcia kiecki, bo aktualnie się skraca, a w internecie jej nie ma. Jest to cudo w kolorze leżącym pomiędzy kobaltowym niebieskim a fioletem ze srebrnymi i kobaltowymi świecidełkami. Zastanawiam się czy postawić na podkreślenie oczu czy też nie. Włosy jak i oczy ciemny brąz, cera w kolorze porcelain, usta dosyć kształtne, więc fajnie wyglądają jak są podkreślone, jednak oczęta wymagają jakiejś oprawy.
Nie mam totalnie pomysłu. Chciałam iść raczej w srebro na oczach , a co do reszty nie wiem.
Doradzicie coś ?

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez prawieoptymistka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie!
Kupiłam sobie dzisiaj śliczną różowo-pomarańczową sukienkę w Bialconie i kompletnie nie wiem jak się do niej pomalować. Mam niebieskie oczy i brązowe włosy.
Liczę na waszą pomoc
Ja bym zrobiła czarne kreski eyelinerem i pomalowała rzęsy mocno tuszem oraz postawiła na różową pomadkę w kolorze sukienki. Na policzki trochę delikatnego różu rozświetlającego.
KatyBmt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 21:21   #1633
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

tak sobie teraz mysle ze bolerko tylko jest i tak na wejscie potem ja bede tylko w sukience kolie musze zalozyc bo dostalam od chlopaka bylby smutny gdybym nie zalozyla. A co powiesz na srebrno-seledynowy makijaz?

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

ja mysle molabys spokojnie pomalowac oczy na srebrny kolor jesli masz srebrna bizuterięa ja tez sie zastanawiam nad makijazem i upieciem wlosow jak juz wczesniej wspomnialam.
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 21:49   #1634
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez martuska87 Pokaż wiadomość
A co powiesz na srebrno-seledynowy makijaz?
Myślę, że będzie za dużo tej zieleni. Zrobiłabym subtelny makijaż .

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez prawieoptymistka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie!
Kupiłam sobie dzisiaj śliczną różowo-pomarańczową sukienkę w Bialconie i kompletnie nie wiem jak się do niej pomalować. Mam niebieskie oczy i brązowe włosy.
Liczę na waszą pomoc
Jeżeli sukienka jest kolorowa, to proponuję delikatny makijaż! Subtelnie podkreśliłabym oczy beżowo-brązowymi cieniami, mocno wytuszowałabym rzęsy, policzki musnęła różem i nałożyła jasny błyszczyk na usta !

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez KatyBmt Pokaż wiadomość
Też chyba potrzebuję porady. Chodzi o makijaż na studniówkę. Niestety nie dam zdjęcia kiecki, bo aktualnie się skraca, a w internecie jej nie ma. Jest to cudo w kolorze leżącym pomiędzy kobaltowym niebieskim a fioletem ze srebrnymi i kobaltowymi świecidełkami. Zastanawiam się czy postawić na podkreślenie oczu czy też nie. Włosy jak i oczy ciemny brąz, cera w kolorze porcelain, usta dosyć kształtne, więc fajnie wyglądają jak są podkreślone, jednak oczęta wymagają jakiejś oprawy.
Nie mam totalnie pomysłu. Chciałam iść raczej w srebro na oczach , a co do reszty nie wiem.
Doradzicie coś ?

Srebro na oczach to dobry pomysł! Ja zaznaczyłabym srebrnym cieniem wewnętrzne kąciki oczu, a zewnętrzne czernią. Usta pasowałyby beżowe .

http://www.apc-cosmetics.com/grafika...duze/foto2.jpg
http://i.snobka.pl/sn897/3606767b002a62394e403496
http://www.mojeciuchy.pl/entityfiles...1/b_529398.jpg

Edytowane przez DreamQueen
Czas edycji: 2011-12-28 o 21:51
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 15:31   #1635
justynaaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny, potrzebuję porady, mam 2 sukienki i muszę się zdecydować, która wybrać na moją studniówkę . Ciemniejszą mam zamiar skrócić, ta długość coś mi nie pasuje i do obu będę dorabiała ramiączka. Jakie dodatki do tego proponujecie? Makijaż raczej stonowany? Jestem ciemną blondynką, twarz podłużna, niebiesko-zielone oczy. Liczę na waszą pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0076.jpg (60,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0091.jpg (50,8 KB, 24 załadowań)
justynaaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 22:09   #1636
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez justynaaxd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję porady, mam 2 sukienki i muszę się zdecydować, która wybrać na moją studniówkę . Ciemniejszą mam zamiar skrócić, ta długość coś mi nie pasuje i do obu będę dorabiała ramiączka. Jakie dodatki do tego proponujecie? Makijaż raczej stonowany? Jestem ciemną blondynką, twarz podłużna, niebiesko-zielone oczy. Liczę na waszą pomoc!
Hmm... i jedna, i druga sukienka jest całkiem fajna. Ciężko powiedzieć, która lepsza, bo obie się nadają na taką okazję . A którą z nich bardziej byś wolała?
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 23:26   #1637
justynaaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Wydaje mi się, że ta ciemnoczerwona jakoś lepiej mi pasuje. Boje się tylko, że mnie za bardzo poszerza. Był jeszcze pomysł, by na pasku dodać jakieś delikatne srebrne ozdoby i na ramiączkach, żeby ożywić przód, ewentualnie jakieś zwężenie,przewiązanie tasiemką z jednego boku
justynaaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:16   #1638
natalussia08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Sylwestrowy niebieski makijaż :D

Hej ;d Macie jakis pomysł na makijaż, który będzie pasował do niebieskiej tuniki ??
natalussia08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 13:52   #1639
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez justynaaxd Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że ta ciemnoczerwona jakoś lepiej mi pasuje. Boje się tylko, że mnie za bardzo poszerza. Był jeszcze pomysł, by na pasku dodać jakieś delikatne srebrne ozdoby i na ramiączkach, żeby ożywić przód, ewentualnie jakieś zwężenie,przewiązanie tasiemką z jednego boku
Wydaje mi się, że ta- https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1325172631 będzie lepsza ! Ta druga chyba spłaszcza biust (no i jest za długa). Czerwona ładnie podkreśla talię i ma odpowiednią długość !

Co do dodatków to proponuję jakąś klasyczna marynarkę, szpilki i delikatną biżuterię !

Makijaż... delikatny na pewno się sprawdzi, ale możesz tez pomalować się mocniej. Będzie pasowała czarna kreska eye-liner'em i czerwone usta !
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 15:08   #1640
MadameMad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Stylizacja studniówkowa - pomocy!

Kochane wizażanki!
Już niebawem szykuje się studniówka, wiadomo, każda chce dobrze wypaść
Dokonałam dziś zakupu ślicznej sukienki, ale niestety dodatki tj.: biżuteria, jakieś bolerko czy marynarka, fryzura oraz makijaż stanowią już większy problem. Bardzo byłabym wdzięczna za wszelkie wskazówki, rady i propozycje z waszej strony.
Z biżuterii myślałam coś o jakiś rzucających się w oczy cyrkoniach i bransoletce, a odnośnie makijażu to chciałabym być umalowana, ale nic "zmalowanego", nie chciałabym się zbytnio postarzać
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Buziaki ;*

P.S. Oto właśnie jest to cudeńko: http://bbstudio.eu/pokazProdukt.php?...&id_koloru=100
MadameMad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 08:56   #1641
izi93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
Dot.: Stylizacja studniówkowa - pomocy!

Bardzo ładna sukienka, z jednej strony elegancka no i nie wygląda tandetnie.
Co do dodatków, to ja bym poszalała troszkę z biżuterią-jakieś dłuższe kolczyki i bransoletka, z naszyjnika bym zrezygnowała, ale to tylko moje zdanie
No i buty...sama nie wiem jakie bym wzięła, czarne to takie zabezpieczenie i pewność, że będzie pasowało, chociaż poszukałabym jakiś jaśniejszych
izi93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 18:08   #1642
PaladinSol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Opolskie/Śląskie
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Hej! Mam piwne oczy i matową, ciemnogranatową sukienkę na studniówkę Co pasowałoby do tego? Karnację mam ciemną i ciemno brązowe włosy
__________________
ZAKSA



Wierzę, że jeśli ktoś teraz długo jest sam, to przyjdzie taki czas, że w końcu pozna osobę wartą naszego uczucia i te szczęście przyjdzie ze zdwojoną siłą...
PaladinSol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 23:12   #1643
samasobie06
Przyczajenie
 
Avatar samasobie06
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10
GG do samasobie06 Send a message via Skype™ to samasobie06
Dot.: Stylizacja studniówkowa - pomocy!

Śliczna sukienka wydaje mi się że do tego pasowałaby duża bransoleta w kolorze górnej części sukienki. Buty chyba czarne będą najbardziej pasować a myślałaś nad fryzurą? Spięte czy rozpuszczone?
samasobie06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 12:43   #1644
izi93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cześć, może mi któraś doradzić, jaki makijaż wykonać na studniówkę?
Jestem dość jasną blondynką, szare oczy.

Nakładam czarną sukienkę i czerwone szpilki.
izi93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 14:58   #1645
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez PaladinSol Pokaż wiadomość
Hej! Mam piwne oczy i matową, ciemnogranatową sukienkę na studniówkę Co pasowałoby do tego? Karnację mam ciemną i ciemno brązowe włosy
srebrny sień
czarna kreska eye-liner'em
tusz do rzęs
jasny, chłodny róż do policzków
bronzer pod kośćmi policzkowymi
delikatne, jasnoróżowe/beżowe usta

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez izi93 Pokaż wiadomość
Cześć, może mi któraś doradzić, jaki makijaż wykonać na studniówkę?
Jestem dość jasną blondynką, szare oczy.

Nakładam czarną sukienkę i czerwone szpilki.
jasno-brązowy cień do powiek
czarna kreska eye-liner'em
róż do policzków (brzoskwiniowy/jasnoróżowy)
delikatne, różowe usta
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 20:13   #1646
PaladinSol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Opolskie/Śląskie
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
srebrny sień
czarna kreska eye-liner'em
tusz do rzęs
jasny, chłodny róż do policzków
bronzer pod kośćmi policzkowymi
delikatne, jasnoróżowe/beżowe usta[COLOR="Silver"]
Dzięki wielkie zobaczę co da się zrobić
__________________
ZAKSA



Wierzę, że jeśli ktoś teraz długo jest sam, to przyjdzie taki czas, że w końcu pozna osobę wartą naszego uczucia i te szczęście przyjdzie ze zdwojoną siłą...
PaladinSol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 00:26   #1647
MadameMad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Stylizacja studniówkowa - pomocy!

Zastanawiałam się nad takim delikatnym koczkiem, z kilkoma powypuszczanymi kosmykami. Coś bardzo takiego lekkiego i dziewczęcego, żeby dodać delikatności. Uważam, że rozpuszczone włosy niekoniecznie pasują de tego typu sukienek, ale właściwie sama nie wiem
MadameMad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 10:15   #1648
samasobie06
Przyczajenie
 
Avatar samasobie06
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10
GG do samasobie06 Send a message via Skype™ to samasobie06
Dot.: Stylizacja studniówkowa - pomocy!

Też tak mi się wydaje Jeśli chodzi o kolczyki to moim zdaniem też pasowałyby jakieś delikatne
samasobie06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 21:38   #1649
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

a jaki makijaż proponujecie do takiej sukienki?? na studniówkę
buty i torebka będą w kolorze nude, ale cały czas nie wiem co zrobić z twarzą ponieważ sukienka jest dość 'bogata' sama w sobie nie chcę przesadzić, a sama też nie mam za bardzo pomysłu
chciałabym by oczy wydawały się duuuże :p na pewno będą sztuczne rzęsy ale co z resztą powieki? macie jakieś wskazówki??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1788993378.jpg (15,6 KB, 34 załadowań)
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 22:14   #1650
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Pokaż wiadomość
a jaki makijaż proponujecie do takiej sukienki?? na studniówkę
buty i torebka będą w kolorze nude, ale cały czas nie wiem co zrobić z twarzą ponieważ sukienka jest dość 'bogata' sama w sobie nie chcę przesadzić, a sama też nie mam za bardzo pomysłu
chciałabym by oczy wydawały się duuuże :p na pewno będą sztuczne rzęsy ale co z resztą powieki? macie jakieś wskazówki??
Hmm... może granatowa/czarna kreska eye-liner'em? Myślę, że fajnie by to wyglądało do sztucznych rzęs . Do tego brzoskwiniowy róż na policzkach i delikatne, różowe usta !
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-29 18:39:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.