Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!! - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-29, 18:06   #631
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A no to już co innego. Skoro byliście umówieni to masz prawo być zła powinien dać znać...
(...)
O nie Ty o siebie dbaj kobieto! To już nie jest śmieszne...
Tak, ale on tego nie widzi i jeszcze ma pretensje, że śmiałam mu zwrócic uwagę

Dbam, dbam, tylko jestem tak wściekła, ze zwyczajnie nie mam ochoty jeść.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ruda to tylko facet
Którego chyba w końcu zostawię, jak ma mi takie numery wywijać
O ślubie też zapomni i przyjdzie dwie godziny później, bo co to za różnica?
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 18:10   #632
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Oj Ruda Ruda wszystko będzie OK... przyznaj sama, że byłoby nudno gdyby wszystko było kolorowo ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 18:36   #633
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
Oj Ruda Ruda wszystko będzie OK... przyznaj sama, że byłoby nudno gdyby wszystko było kolorowo ;D
Chyba wolałabym jednak tą nudę.

Dobra, idę się wyżyć. Pobiegać czy coś. Pewnie pożałuję tego przy pierwszym ataku duszności, ale nie wysiedzę po prostu, zaraz coś rozwalę.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 18:37   #634
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
zrobilam takie, ale chyba nie bede robic drugiej reki, cos mi w nich nie gra
Jednak zmyłam, źle się z nimi czułam
jak to zmyłm?

mam żałobę po tych cudnych pazurkach
Lolli jesteś perfekcjonistką :x
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jgdy pośladki przy każdym kroku robią "łobl łobl"

a pazurki nieźle daja po oczach
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A pazurki, taaak widać.
hehe wczoraj, jak jeszcze mgiełkowe miałam to kobitka w autobusie o mało kręczu szyi nie dostała tak mi się na rece patrzyła
ach te kobitki
Cytat:
Napisane przez Angels2708 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Zajrzałam do was i mi sie spodobało
Też nie cierpię tipsów choć nie powiem że kiedyś je miałam ale tylko sobie krzywdę robiłam bo później pazurki wyglądały strasznie ;( chciałam się też wam pochwalić moją (jak dla mnie) ciężką pracą nad ostatnimi paznokciami mam nadzieję że i wam się spodobają bo wasze są piękne
hej hej
super cieniowanie! wytrwałości w dbaniu o pazurki życzę
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
a farbki w załaczniku, fajne, gęste, i pierwsze zdobienie nimi gratis! Pozdrawiam Anule
super! tez chcę takie!
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 18:44   #635
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
ja sie tak z ciekawości tylko pytam bo ostatnio mi się o uszy obiło, że coś takiego jest a że wy takie mądre to stwierdziłam, że czemu by was nie zapytać ;D
ahaaa myślałam, ze tak z zamiarem zakupu dlatego skierowałam do mądrzejszych ode mnie Ja na razie na początku drogi wiec nie wiele wiem tak na prawdę.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Dmka ja kupiłam!
to ja jutro też lecę. Miałam ochotę na farbki juz od X czasu Oby jeszcze były....

Śniegowa
no ja to bym się chyba wstydziła tak przy ludziach rozebrać widać jak mocno zakompleksiona jestem... A w saunie nigdy nie byłam nawet

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Czego słuchasz? Ja mam od dłuższego czasu fazę na piosenki Florence. Od wczoraj słucham jednej i przestać nie mogę...
heheheh ja chyba od tygodnia męczę jej płyty - w kółko. I przy trzecim słuchaniu doszłam do wniosku, ze chyba nawet nie będę przebierać w nich tylko będę słuchac dalej jak leci

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Dobra, idę się wyżyć. Pobiegać czy coś. Pewnie pożałuję tego przy pierwszym ataku duszności, ale nie wysiedzę po prostu, zaraz coś rozwalę.
ojjjj Ruda... no trochę skruchy mógłby okazać, ale nie wnerwiaj się az tak... Chociaż trochę nie bardzo jak ty mu powiedziałaś co ci lezy na sercu w związku z tym a on :dupa:
eh wyładuj się może jednak ale nie zbyt drastycznie bo chora jestes! nie wolno ci zasadniczo...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 18:49   #636
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Ruda- to weź sobie zjedz całą tabliczke czekolady ;D a najlepiej wykrzycz wszystko i ci ulży ;D

Orchidku- widziałam u ciebie, że zakupiłaś maske Glorii ;D cena jest zaskakująco niska, zwykle widze takie od 15 i wiecej. A jak tam się sprawuje? Myślisz, że godna polecenia?

jutro mam spr. z rachunkowości, nie chce mi się uczyć!!!
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 18:52   #637
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość

jutro mam spr. z rachunkowości, nie chce mi się uczyć!!!



a gloria jest fajna
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 18:52   #638
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

a ja przeżyłam i zabieram się niedługo za level 2
bosskie to jest wszystko potem boli
ale efekty widzę, piersi są bardziej sprężyste, zadek mi zmalał
Hmm... O czym piszecie?

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość

Jak już zrobiło nam się tak słodko to wklejam ciasto jakie dzisiaj zrobiłam a za nim dorwana nowość Mokate-kocham kawy. wybaczcie duży rozmiar!
:sl ina: Ja jestem uzależniona od słodkiego - oCZąśnijcie się z tych fotek

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Wam to się w głowach poprzewracało od tego dobrobytu internetowego i medialnego normalnie. Płaski brzuch, płaski tyłek a co za tym idzie figura bardziej zbliżona do ołówka aniżeli do klepsydry. A do tego przeraźliwie chude albo prawie... Dla zachowania zdrowia czy kondycji - ok, ale bez przesady. Przecież chcecie się odchudzać bez sensu. Pranie mózgu z nastawieniem na wieszaki normalnie wam zrobił ktoś, bo inaczej tego wytłumaczyć i nazwać nie umiem. Najgorsze, że to jest na wielką skalę i dziewczyny się w ten sposób okaleczają i wyglądają naprawdę źle... A później się dziwić że ta chora, tamta też, że tutaj bolą mięśnie, że coś innego a jak mają nie boleć skoro nie mają paliwa żeby prawidłowo funkcjonować? Ponadto pamiętać należy że podczas odchudzania tłuszcz spalany jest jako ostatni. Podczas głodówki traci się głównie mięśnie i kości a tłuszcz na końcu... Aż szkoda czytać takie rzeczy że któraś z naszych pięknych dziewczyn się odchudza choć zupełnie nie ma z czego... Opanujcie się w końcu!
Hmm... Szyszuś sie wkurzył, ale rozumiem to. Zgadzam się w sumie z Tobą. Ruch, zdrowa dieta - ok. Ale celowe odchudzanie, żeby mi kości wystawały - to już nie bardzo. Ręce i cycki opadają, jak słyszę koleżanki, które dążą do niedowagi. Sama mam 175 cm wzrostu i niedowaga zaczyna się u mnie od 56 kg. W życiu nie zejdę poniżej tej granicy. Ale mięśnie przydałoby mi się wyrobić Kiedyś lekarz mi mówił, ze nie ma czegoś takiego jak lecznicza/zdrowa głodówka. Żeby pozbyć się toksyn i innych śmieci z organizmu wystarczy pić dużo wody i jeść odpowiednie warzywa i owoce. Porównał to nawet do wypalania traw - ludzie myślą, ze będzie lepiej, a tak naprawdę będzie gorzej. Poza tym głodówka spowalnia metabolizm - a to już powinno być dyskwalifikujące.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ewalucja na sobie mialam kokardke- broszkę na łancuszku , pokazywalam na blogu tylko mi sie wywrócila :P a koszula z gieldy, zaplacilam 35zl:P
planuje jeszcze zrobic sobie słit focie w miętowej marynarceee lans.

a tak off topujac to zbulwersowala mnie moja nauczycielka-szefowa na praktykach, zaczela mowic ze jestesmy lenie, ze sie nie uczymy ( srednia 4.5 w technikum hello) ze w naszym wieku to ona juz pracowala i LEPIEJ zebysmy bogatych męzów szukaly.
to jej zroobilam wyklad, czy moze mam pracowac na weekendach i gdzie mnie przyjmą bez matury jak ludzie po 2 fakultetach roboty nie maja, czy moze na rurze robote mam sobie zalatwic, ale wtedy to musialabym doplacic., wiec zaden biznes.
czy moze sponsoring sobie zalatwie, czy bedzie lepiej? czy mysli ze gdybym miala mozliwosc to bym nie pracowala, czy mi pieniadze nie sa potrzebne.
i sie spytalam jeszcze czy mi sugeruje ze ja studiow nie skoncze. i ze sie jeszcze zdziwi.

i ona juz biedna nie wiedziala co powiedziec i podsumowala " bo KIEDYS bylo inaczej!" a ja mowie " bo TERAZ sa INNE czasy!" najpiej sprowadzic rozmowę do tonu " bo teraz ta mlodziez" a co to moja wina ? juz mi na to nie odpowiedziala.

ciekawe czy jej córunia sie dostanie na aktorstwo i czy nie bedzie musiala męza bogacza szukac pfff! no ale jak jej mamusia jest przekonana, że " ja to bym za pierwszym razem egzaminy zdala pf!" to o czym tu rozmawiac jak "za☠☠☠istość ocieka nią" .i ona takie ciezkie zycie miala, bo bez matki. dobrze, ze ja majac 19 lat nie mam problemow.
dodam baba ma 40 lat .

srry za off top, czy to moze ze mna jest cos nie tak?
Jak słyszę tekst, ze "kiedyś było inaczej" to mi ręce opadają. Po co w ogóle porównać 'kiedyś' do 'teraz'? Wkurzają mnie też uogólnienia i porównania "bo teraz ta dzisiejsza młodzież...." Czasy się zmieniły i dla mnie takie porównywanie trochę mija się z celem. Cieszę się, ze nie siedziałaś cicho i się odezwałaś

Mnie kiedyś babka zjechała w (na szczęście) byłej już pracy, bo ksero źle zrobiłam. Pismo było pisane piórem, a pióra nie da się ładnie kserować. Nawet przy ustawieniach ksera na max wychodziła niemal czysta kartka. Zaczęła nas (robiłam to ksero z koleżanką, bo było dużo i wszystko na wczoraj, a ona przecież nie będzie się brudziła tonerem) wyzywać, obrażać, mieszać z błotem. Koleżanka stała ze łzami w oczach, a ja stoję tylko i czekam aż skończy. Czekam, by odeprzeć atak W kulturalny sposób i spokojnie (szkoda, ze ona tego nie umiała) powiedziałam co ja o tym wszystkim myślę. W dodatku to ja miałam rację. Skończyły się takie akcje, a 'dzień dobry' mówiłam już bez uśmiechu


Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 18:56   #639
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

a to myśle, że w najbliższym czasie pojawie sie w Interku ;D
ja rachunkowość w sumie lubie (chociaż ja to dopiero mam podstawy- jestem na etapie ewidencji sprzedaży) ale baba jak tłumaczy to jest 45 min. wolności, zasypiasz od razu jak powie 1 słowo ( 5 razy to samo powtarza i ciągle sie pyta: rozumiecie, kumacie - tylko szkoda, że nikt jej nie słucha)
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:01   #640
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

ja mam rachunkowosc II i jej nie lubie
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:04   #641
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

wiesz co innego studia a co innego średnia szkoła, ale ja chyba nie będę chciała studiować ekonomicznych przedmiotów, wolałabym zostać np. takim inż. matematyki bądź inż. architektury budownictwa
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 19:08   #642
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ojjjj Ruda... no trochę skruchy mógłby okazać, ale nie wnerwiaj się az tak... Chociaż trochę nie bardzo jak ty mu powiedziałaś co ci lezy na sercu w związku z tym a on :dupa:
eh wyładuj się może jednak ale nie zbyt drastycznie bo chora jestes! nie wolno ci zasadniczo...
Sratatata
Nie wytrzymałam kondycyjnie biegania. Po dwustu metrach mało się nie udusiłam.
Idę zacząć Jilian Michaels. Skoro jestem za gruba, to to naprawię.

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
Ruda- to weź sobie zjedz całą tabliczke czekolady ;D a najlepiej wykrzycz wszystko i ci ulży ;D
Zapomnij. Wykrzyczeć - bardzo chętnie. Ale tabliczka czekolady ma 500kalorii, to mniej więcej tyle, ile przyjęłam dzisiaj przez cały dzień.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:08   #643
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ruda
Za to jestem dzisiaj mistrzem, zjadłam dwie kanapki z chleba pełnoziarnistego z rzodkiewką i rukolą i kilka łyżek kapuśniaku dziabnęłam. Samej wody i troszkę kapusty.

Widać jestem za gruba, żeby chodził ze mną na pizzę. Da się naprawić.
I dalsze zrzucanie wagi... Tylko czekać aż zobaczymy jakiś post ze szpitala...

Dzisiaj nie jest dobrym dniem...
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:11   #644
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

ruda wiesz ze jedzac za mało twoj organizm zamiast chudnąc zacznie się buntowac? Lepiej zjesc 1200 kcal przynajmniej ale zdrowe i co 3h a nie głupoty robic... zlać cie po tyłku moja droga?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:16   #645
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

ale mówi się, że od czekolady ma się lepszy humor ;D a 500kalorii to baaaardzo mało jak na cały dzień ;D ja tam sobie niczego nie żałuje, niby chciałabym troszke zrzucić ale życie jest zbyt krótkie żeby odmawiać sobie przyjemności ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:17   #646
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
ooo tak bosskie
mój biedny portfel

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
zrobilam takie, ale chyba nie bede robic drugiej reki, cos mi w nich nie gra
---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Jednak zmyłam, źle się z nimi czułam
cudowne
zrób inne

Śniegowa ale masz dające po oczach pazury

Cytat:
Napisane przez Angels2708 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
cześć
bardzo ładne cieniowanie, mi tak nie wychodzi

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
a farbki w załaczniku, fajne, gęste, i pierwsze zdobienie nimi gratis! Pozdrawiam Anule
słodziaki

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Hmm... O czym piszecie?
było i ćwiczeniach które pokazuje ta pani : jillian michaels

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
I dalsze zrzucanie wagi... Tylko czekać aż zobaczymy jakiś post ze szpitala...

Dzisiaj nie jest dobrym dniem...
eee to już była krew z nosa u Rudej co niezmiernie mnei martwi
jednak co ja mogę, każdy kowalem swojego losu
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:18   #647
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

szyszek- fakt dziś dzień nie jest zbyt fajny a do tego ta pogoda, u mnie właśnie leje jak z wiadra ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:19   #648
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
napisałam w notce stoiska i niesieciowe drogerie. Gdybys nie mogla znalezc to postaram sie pomoc, bo masm w radomiu zrodelka .
U mnie jeszcze ich nie widziałam Co za zad...pie

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Nie brzmi to dobrze... Widziałam kiedyś dokument o ludziach z fobiami. Pokazana była m.in. kobieta uzależniona od mycia rąk. Myła ręce co rusz, parząc sobie ręce gorącą wodą. Dłonie wycierała tylko papierowym ręcznikiem, a gdy przy wyrzucaniu go dotknęła kosza- myła ręce od nowa...
Podsumowując- trelluś, musisz trochę wyluzować
I ona miała małą córeczkę? Widziałam taki dokument na jakimś tam babskim kanale. Płakała, bo nie chciała tak żyć. Chciała opiekować się córką, ale nie mogła przestać myć ręce. Myła je przed ubraniem się i po ubraniu. Dosłownie po każdej czynności. Córkę rzadko przytulała, bo nie mogła wytrzymać bez mycia rąk po jej dotknięciu.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
zrobilam takie, ale chyba nie bede robic drugiej reki, cos mi w nich nie gra



---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Jednak zmyłam, źle się z nimi czułam
Mnie się podobały Muszę to kiedyś wypróbować

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Ostro. Ale w sumie prawdziwie.
Ja (z powodu obciążenia genetycznego i wieku) musze dość mocno uważać na to co jem, ale głodna na pewno nie chodzę, a ćwiczyć lubię. Uwielbiam joge, dzięki niej poznaję ograniczenia mojego ciała i lubię to uczucie gdy przekraczam granice które zdawały się być nie do pokonania. Lubię basen, kiedyś nie byłam w stanie 25 kraulem zrobić, a teraz daję radę 50 motylem. Lubię rower i to uczucie przewianego zmęczenia po nim. Może i mam kilka kg za dużo, ale wolę je mieć niż wyglądać jak szkielet obciągnięty obwisłą skórą, gdy pośladki przy każdym kroku robią "łobl łobl"
Dodatkowe kg nie wierzę Dodatkowe w sensie więcej niż prawidłowe BMI czy Ty uważasz, ze są dodatkowe?
A pazurki fajne

Cytat:
Napisane przez Angels2708 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Zajrzałam do was i mi sie spodobało
Też nie cierpię tipsów choć nie powiem że kiedyś je miałam ale tylko sobie krzywdę robiłam bo później pazurki wyglądały strasznie ;( chciałam się też wam pochwalić moją (jak dla mnie) ciężką pracą nad ostatnimi paznokciami mam nadzieję że i wam się spodobają bo wasze są piękne
Witaj Nawet fajnie wyszło Ci to cieniowanie. Ja nigdy nie próbowałam

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
d
a farbki w załaczniku, fajne, gęste, i pierwsze zdobienie nimi gratis! Pozdrawiam Anule
Szkoda, ze nie mam zdolności plastycznych, bo bym se kupiła

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
jak którejś sie nudzi i ma chwilke i checi to proszę o głosik http://www.pieknosc-dnia.com.pl/kosm...ezcow-zaglosuj
A niech stracę Aaa zapomniałam pochwalić truskawki. Zatem chwalę: baaardzo ładne

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-03-29 o 19:22
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:20   #649
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no to trzeba pazurki pokazać (jedna warstwa odżywki Eveline 8w1)
poza tym że trochę żółte końcówki (ale wstyd), to wszystko cacy (trzeba będzie nieco podrównać też)

właśnie skończyłam buteleczkę 8w1, chciałam kupić diamentową, ale nie było, więc wzięłam znowu tę samą (nie używam jak zaleca producent, raczej jako lakier podkładowy)

1 przy oknie
2 z lampą
Bardzo ładne pazurki

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Zmalowałam nowe pazurki moim nowym nabytkiem (w ogóle to dzisiaj był dzien listonosza bo 2 paczuszki mi przyszły... obie z lakierami )

Pokazać Wam moje wyczekiwane cudo... od roku poluję na coś takiego iiiii udało się zdobyć nawet mniejszym kosztem niż się spodziewałam

BYS Color Change Nail Enamel - Glitter Purple


Tyle ze mnie - enjoy
Czaję się od jakiegoś czasu na nie tylko czemu oni liczą za przesyłkę za kolejne sztuki why
Świetnie wygląda

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

a ja pomalowałam pierwszy raz lakierem, który mam już długo... i jestem zakochana w tym kameleonie
Pierre Arthes J08
ogólnie fajnie wygląda

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
przechodziłam na zielonym swietle na natolinie a jakiś młody i gniewny cisnął chyba ponad 100km/h i przejechał na czerwonym i ja byłam już w polowie pasów i on wtedy dopiero mnie zauważył i dał po hamulcach gdybym zobiła jeden krok do przodu to bym teraz z wami nie pisała. Zatrzymał się 15 cm odemnie... serce mi staneło na dobra chwilę i myślałam ze zemdleje a gość zobaczył ze stoje i odjechał bez slowa. do tej pory widze tą sytuacje przed oczami.
omg zawał na miejscu normalnie dobrze że nic Ci się nie stało


Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Mój juz zjedzony sernik, pyszny! I moja gołe pazurki zmienila mi sie płytka wydluzyla ! Teraz to zauważyłam. Znalazlam ich stare zdjecie poprostu porazka ! (mało widoczne ale jednak cos widac, takie ogryzki)
mniam
ładniutkie pazurki lepiej się prezentują niż takie długie jak wcześniej

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Nie brzmi to dobrze... Widziałam kiedyś dokument o ludziach z fobiami. Pokazana była m.in. kobieta uzależniona od mycia rąk. Myła ręce co rusz, parząc sobie ręce gorącą wodą. Dłonie wycierała tylko papierowym ręcznikiem, a gdy przy wyrzucaniu go dotknęła kosza- myła ręce od nowa...
Podsumowując- trelluś, musisz trochę wyluzować
też widziałam

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
zrobilam takie, ale chyba nie bede robic drugiej reki, cos mi w nich nie gra

Jednak zmyłam, źle się z nimi czułam
no niee toż to piękne było taka bryza morska

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

A to moje dziś... Nie wiem czy nie zmyję ich szybko, bo jakoś tak nie bardzo mi leżą. To dwa lakiery wibo- pomarańczka, (która u Młodej wygląda świetnie u mnie już nie) prześwitująca lekko nawet po 3 warstwach i rózowo pomarańczowa mgiełka. Kolor nieźle oddany chociaż jakość zdjęcia zostawia sporo do życzenia.
Fajne na lato do opalonej skóry uwielbiam



O żesz Qrka przebrnęłam przez ten spam nie no ledwo się wątek zaczął a tu człowiek ledwo nadąża, zresztą mam ostatnio mało czasu na wizaż niestety pomagam się przeprowadzać siostrze no i w dodatku w domu sprzątanie mycie okien padam
Ale co mam fotki lakierów które obiecałam i w razie ewentualnych chętnych proszę na pw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08590.jpg (42,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08580.jpg (41,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08596.jpg (28,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08601.jpg (29,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08602.jpg (38,9 KB, 26 załadowań)
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 19:21   #650
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

a i Ruda proponuje ci żebyś kupiła sobie jakiś komplet witamin, ja ostatnio też miałam baaardzo osłabiony organizm ( pierwszy raz w życiu krew mi z nosa poszła taka byłam osłabiona) i brałam Vitaminer ( opakowanie 30 tabletek) i czuje sie zdecydowanie duzo lepiej ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:23   #651
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
ale mówi się, że od czekolady ma się lepszy humor ;D a 500kalorii to baaaardzo mało jak na cały dzień ;D ja tam sobie niczego nie żałuje, niby chciałabym troszke zrzucić ale życie jest zbyt krótkie żeby odmawiać sobie przyjemności ;D
aaa gdzieś w radiu słyszałam, że przeprowadzono jakieś badania, i te osoby której jadły czekoladę kilka razy w tygodniu były szczuplejsze od tych co jadły ją sporadycznie

AAAA pazury miałam pokazać

lakier to sensique grape hyacinth nr 269
cudo
a daje po oczach

wybaczcie suche skóry wiem wołają o krem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0660.jpg (25,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0661.jpg (26,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0662.jpg (26,1 KB, 17 załadowań)
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:24   #652
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość


O żesz Qrka przebrnęłam przez ten spam nie no ledwo się wątek zaczął a tu człowiek ledwo nadąża, zresztą mam ostatnio mało czasu na wizaż niestety pomagam się przeprowadzać siostrze no i w dodatku w domu sprzątanie mycie okien padam
Ale co mam fotki lakierów które obiecałam i w razie ewentualnych chętnych proszę na pw
jejku jakie skarby piękne ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:24   #653
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

było i ćwiczeniach które pokazuje ta pani : jillian michaels
Aaaa myślałam, ze piszecie o innej Jillian
Wygooglam
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:25   #654
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_
szyszek- fakt dziś dzień nie jest zbyt fajny a do tego ta pogoda, u mnie właśnie leje jak z wiadra ;D
O ile ranek jeszcze był w miarę, o tyle po południu jest po prostu kiepsko. Może nic takiego się nie stało, ale po prostu kiepsko się czuję.

->alazkrainy
Genialny kolor strasznie mi się podoba.
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:26   #655
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Ala- być może, ja np. słyszałam, że ktoś sie odchudził jedząc wyłącznie tłuste jedzonko ;D regularność jest ważna bo jak jesz zbyt często to proces trawienia zaczyna się od nowa chociaż jeszcze stary sie nie zakończył i wtedy dupka rośnie ;D
a pazurki boskie ^^
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:26   #656
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

szyszak a co myślisz o moich truskawkach? ominąłeś je bezczelnie?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:28   #657
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

szyszek- no nie wiem czy taki fajny ranek. Rano umyłam sobie włosy czekałam cierpliwie aż wyschną, wyszłam po zakupy i mnie deszcz zmoczył ;D i tak było mi zimno..... Brrr!
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:31   #658
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
szyszak a co myślisz o moich truskawkach? ominąłeś je bezczelnie?
nooo paczaj jaka skromna

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
Ala- być może, ja np. słyszałam, że ktoś sie odchudził jedząc wyłącznie tłuste jedzonko ;D regularność jest ważna bo jak jesz zbyt często to proces trawienia zaczyna się od nowa chociaż jeszcze stary sie nie zakończył i wtedy dupka rośnie ;D
a pazurki boskie ^^
dziękuję

no ja tez słyszałam o regularności, jednak jedząc 5 posiłków dziennie nie przynosiło u mnei rezultatów, więc skupiłam się na głównych 3 plus przekąski typu owoce lub jogurty

ale, ale to nie miejsce chyba na gadanie o dietach

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość

->alazkrainy
Genialny kolor strasznie mi się podoba.
dzięki
mój to stwierdził że daje po oczach, a jak mu powiedziałam, ze długie pazury mam to dopiero zobaczył facet
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:32   #659
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Malinka - jestem perfekcjonistka i bardzo mnie to uwiera. paznokcie to bzdety, ale w innych sferach zycia bywa ciezko.

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2012-03-29 o 19:34
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:33   #660
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
ale mówi się, że od czekolady ma się lepszy humor ;D a 500kalorii to baaaardzo mało jak na cały dzień ;D ja tam sobie niczego nie żałuje, niby chciałabym troszke zrzucić ale życie jest zbyt krótkie żeby odmawiać sobie przyjemności ;D
złote słowa, żyję tak samo

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Szkoda, ze nie mam zdolności plastycznych, bo bym se kupiła
a ja ze zdolnościami tak sobie, sama malowac na swoich nie bede bo tylko prawą ręką cos potrafię - ale sobie kupiłam (u mnie akrylowych ze 4 były tylko...). Będę dziewczynom cuda wianki malowac

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Czaję się od jakiegoś czasu na nie tylko czemu oni liczą za przesyłkę za kolejne sztuki why
Świetnie wygląda
eeeeee nieeee..... ja zapłaciłam 7zł za 5 sztuka. Pani napisała, że dopiero powyżej 6 sztuk 9 zł. (Miałam zamówić cały komplet ale wyszło ze jednak 5). Napisz do niej maila najwyżej i dopytaj ale ja tak płaciła. 7zł. Przyszły w pudełeczku i w kopercie bąbelkowej.

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
AAAA pazury miałam pokazać
fajowe

A ja też mam pazury.
Joko J103 (czarny)
A na wierzch ChG Sour Apple

jedno zdjęcie rozmazane bo dopiero na taki widac jak się błyszczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01811.jpg (40,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01800.jpg (23,0 KB, 31 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.