Odżywka do rzęs XLASH - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-04, 07:30   #121
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

ja juz 3 dzien i wczoraj narobilam fot;D dla porownania tylko robilam po wytuszowaniu rzes;D mam koncowki rzes tak jasne ze nie widac ich prawdziwej dlugosci;D i bede robic zdjecia co 10 dni;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 07:39   #122
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ewelinka jest efekt u Ciebie


u mnie też jest po 4 tygodniach używania rzęsy są znacznie dłuższe
Cytat:
Napisane przez Samanta79 Pokaż wiadomość
Woow ale śliczne! No to chyba jednak działa Ja swój Xlash stosuję od lutego (minął mi miesiąc) i tak coś marnie u mnie z efektem - ale pewnie to za wcześnie, zobaczymy Napisz proszę na jak długo wystarcza 1 opakowanie Xlash? pozdrawiam

Ja też stosuję już miesiąc i efekt taki sobie. Wydaje mi się, że są ciut bardziej podkręcone, łatwiej maluje mi się tuszem, może minimalnie dłuższe, ale to już wcześniej zaobserwowałam i od tego czasu wydaje mi się, że nic nie ruszyło .

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinkaa08 Pokaż wiadomość
A tu zdjęcie po ( dodam ze było robione jakies 3 tygodnie temu)
Sorki ze tak rozdzielilam na 2 posty ale nie chciało mi dodać dwóch zdjec
Efekt jest a Rzesy nadal rosną, wyrastają nowe i coraz bardziej sie podkrecaja, na zdjęciach bez grama tuszu, jak je wytuszuje sa świetne, dłuższe niż niektóre połówki rzes które do niedawna doklejalam ale przestal bo nie ma efektu skoro moje sa dłuższe

Ewelinka08 super
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 20:47   #123
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Ja też stosuję już miesiąc i efekt taki sobie. Wydaje mi się, że są ciut bardziej podkręcone, łatwiej maluje mi się tuszem, może minimalnie dłuższe, ale to już wcześniej zaobserwowałam i od tego czasu wydaje mi się, że nic nie ruszyło
Ja mam podobne odczucia po 3 tygodniach, niby optymalny efekt jest po 12 tygodniach wiec może jeszcze coś drgnie u nas myślałam ze będę miała dwa razy dłuższe rzęsy, chyba za dużo się naoogladalam się obrazków w necie
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 06:57   #124
ewelinkaa08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
GG do ewelinkaa08
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Ja stosuje od początku grudnia i jeszcze mam sporo, myśle ze z polowe tego co było cieżko jest to ocenić a mam to mniejsze opakowanie -3 ml
Pomyślcie jak wytuszuje Rzesy to dopiero jest efekt
ewelinkaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 08:15   #125
itomaszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 88
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

producent podaje, że opakowanie 3 ml to kuracja na 5 miesięcy, a opakowanie 6 ml na 10 miesięcy Ale myślę że i tak wystarczy na więcej
itomaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 08:25   #126
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Heh, zrobiłam sobie zdjęcia dziś aby porównać i efekt i mam ważenie, ze przed Xlash miałam dłuższe rzęsy Może kwestia zdjęcia
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 09:28   #127
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez itomaszek Pokaż wiadomość
producent podaje, że opakowanie 3 ml to kuracja na 5 miesięcy, a opakowanie 6 ml na 10 miesięcy Ale myślę że i tak wystarczy na więcej
pewnie zalezy czy malujesz tylko gorne czy tez dolne ja maluje tylko gore kiedys malowalam dol przy lumiganie i komicznie to wygladalo musialam je przycinac by jakos logicznie wygladaly

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Heh, zrobiłam sobie zdjęcia dziś aby porównać i efekt i mam ważenie, ze przed Xlash miałam dłuższe rzęsy Może kwestia zdjęcia
dlatego ja robie zdjeci tylko i wylacznie pomalowanych rzes;D nagie rzesy nie dosc ze maja konce jasne to jeszcze odbijaja swiatlo i tez nie widac koncowek rzes a smoliscie czarne dokladnie sie odznaczaja na skorze
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 10:54   #128
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
pewnie zalezy czy malujesz tylko gorne czy tez dolne ja maluje tylko gore kiedys malowalam dol przy lumiganie i komicznie to wygladalo musialam je przycinac by jakos logicznie wygladaly

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

dlatego ja robie zdjeci tylko i wylacznie pomalowanych rzes;D nagie rzesy nie dosc ze maja konce jasne to jeszcze odbijaja swiatlo i tez nie widac koncowek rzes a smoliscie czarne dokladnie sie odznaczaja na skorze
Też zrobiłam pomalowanym
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 23:04   #129
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

nie wiecie może, czy można xlasha kupić gdzieś teraz ze zniżką? wiem, że Naturmedicin ma zniżkę w weekend, ale to tylko na targach. ale może coś gdzieś z okazji dnia kobiet?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 07:24   #130
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
nie wiecie może, czy można xlasha kupić gdzieś teraz ze zniżką? wiem, że Naturmedicin ma zniżkę w weekend, ale to tylko na targach. ale może coś gdzieś z okazji dnia kobiet?
Wpisałam w gugla hasło zniżka xlash dzień kobiet i jedyne co:
http://bmsalononline.pl/pl/p/Xlash-N...o-rzes-3ml/187 - obniżka 10%
Może poczekaj i naturmedicin zrobi jakąś promocję?

A ja muszę napisać, że po 3 tygodniach zaczynam dostrzegać efekty
+ nadal nie podrażnia, nie szczypie, piecze, nie wyrządza oczom krzywdy, nie zostawia żadnych czerwonych kresek itp (jak revitalash)
+ wzmacnia rzęsy! w tym tygodniu miałam mocno wytuszowane rzęsy i przy zmywaniu nie wypadła mi ani jedna (normalnie wypadłyby mi 2-4);
+ wydaje mi się, że rzęsy są bardziej podkręcone, dłuższe, do gęstości nie mam przekonania. Ale tego póki co nie będę oceniać, dopiero za 3 tygodnie zrobię zdjęcie do porównania.
Ogólne wrażenia bardzo pozytywne!

Pozdrawiam
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2013-03-08 o 07:31
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 08:34   #131
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

dzięki.

chyba faktycznie poczekam, bo widziałam, że bywały większe obniżki niż te 10%.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 10:44   #132
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
Ja mam podobne odczucia po 3 tygodniach, niby optymalny efekt jest po 12 tygodniach wiec może jeszcze coś drgnie u nas myślałam ze będę miała dwa razy dłuższe rzęsy, chyba za dużo się naoogladalam się obrazków w necie
U mnie już szósty tydzień z xlash i stoję w miejscu . Po trzech tygodniach dostrzegłam jakieś tam działanie i od tego czasu nic więcej . Chyba też przyjdzie mi dłużej niż innym dziewczyna czekać na zauważalne efekty i obym się doczekała .
Czy Wy faktycznie tylko raz nakładacie odżywkę (raz przejeżdżacie pędzelkiem) nad górną linią rzęs?
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 10:50   #133
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
U mnie już szósty tydzień z xlash i stoję w miejscu . Po trzech tygodniach dostrzegłam jakieś tam działanie i od tego czasu nic więcej . Chyba też przyjdzie mi dłużej niż innym dziewczyna czekać na zauważalne efekty i obym się doczekała .
Czy Wy faktycznie tylko raz nakładacie odżywkę (raz przejeżdżacie pędzelkiem) nad górną linią rzęs?
ja tak.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 10:57   #134
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ja tak.
Dzięki za odpowiedź
Już się zaczęłam zastanawiać, że może za mało jej nakładam , ale z tego co pamiętam u Ciebie efekty są już chwilę, a zaczęłaś jej używać chyba tydzień wcześniej niż ja.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 14:57   #135
il_Madrina
Raczkowanie
 
Avatar il_Madrina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 330
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Dziewczyny, ja jestem już po miesiącu stosowania odżywki i jedyne co mogę stwierdzić, to fakt, że urosły mi tylko włoski w wewnętrznym kąciku oka i to dość nieznacznie. Nic, czekamy dalej. Co do wypadania rzęs nie mogę się wypowiedzieć, bo przez rok stosowałam olejek rycynowy, który bardzo wzmocnił moje włoski.
__________________
Młoda mama.


wymiana - kosmetyki & akcesoria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683128



65 - 64 -63 -62 - 61 - 60 - 59
il_Madrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 15:31   #136
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź
Już się zaczęłam zastanawiać, że może za mało jej nakładam , ale z tego co pamiętam u Ciebie efekty są już chwilę, a zaczęłaś jej używać chyba tydzień wcześniej niż ja.
w piatęk skończe 6 tydzień i powiem Ci,że równo po 4 tygodniach miałam spory efekt i...jakby już nic
No nic będę używać póki xlasha mam i zobaczę czy coś się będzie działo jeszcze
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 22:09   #137
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Czy Wy faktycznie tylko raz nakładacie odżywkę (raz przejeżdżacie pędzelkiem) nad górną linią rzęs?
Ja też raz, maczam pędzelek -maluje jedno oko, maczam znowu i maluje drugie
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 22:31   #138
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
Ja też raz, maczam pędzelek -maluje jedno oko, maczam znowu i maluje drugie
To ja podobnie z tym, że raz zaczynam od prawego, a następnego dnia od lewego oka. Boję się, że dłużej zamoczony pędzelek ma więcej płynu niż jak go na chwilę włożę i wyjmę . Pamiętam, że gdzieś kiedyś czytałam, że jakiejś dziewczynie rzęsy nierównomiernie zareagowały na odżywkę i niefajnie to wyglądało.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 17:44   #139
itomaszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 88
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
pewnie zalezy czy malujesz tylko gorne czy tez dolne ja maluje tylko gore kiedys malowalam dol przy lumiganie i komicznie to wygladalo musialam je przycinac by jakos logicznie wygladaly
nie trzeba malować dolnych wystarczy pomalować górne, a podczas snu odżywka w jakiś "magiczny" sposób dostaje się na dolne też zresztą masz rację co do tego, że dolne takie długie będą wyglądały komicznie
itomaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 18:16   #140
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

dlatego ich nie maluje;D powiem wam ze rewelacji jak narazie u mnie nie ma. po lumiganie juz widzialam wzrost a teraz cos slabiutko. jutro zrobie sobie henne i bede po "odrostach" tez obserwowac tak robilam przy lumiganie

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

dziewczynki mam zrobione fotki rzes z tej samej pozycji . czy ktoras z was ma photoshopa? ( ja niestety mialam czyszczony komp i braki teraz w programach) moglabym wyslac moje fotki rzes z 2 i 11 dnia uzywania xlash. mozna by bylo wyskalowac i nalozyc na siebie warstwy tak by wierzchnia byla polprzezroczysta mozna by bylo porownac dlugosci rzes tak dokladnie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 19:51   #141
itomaszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 88
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

ja właśnie zamówiłam Xlash, teraz czekam na paczkę i też zaczynam
mam photoshopa, ale nie wiem jak zrobić to o czym mówisz - dopiero się uczę
itomaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 20:14   #142
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez itomaszek Pokaż wiadomość
ja właśnie zamówiłam Xlash, teraz czekam na paczkę i też zaczynam
mam photoshopa, ale nie wiem jak zrobić to o czym mówisz - dopiero się uczę
hehe robi sie 2 warstwy na jednej jedno foto otwierasz a na 2giej 2gie ustawia sie na tej wierzchniej przezroczystosc tak by to pod spodem bylo widac , skaluje sie i naklada warstwy tak by idealnie sie nakladaly i by jakies elementy mialy taki sam rozmiar pozniej jak juz zrobisz scalasz warstwy i zapisujesz jako jpeg bie bawilam sie w to jakies pol roku nie wiem czy dobrze pamietam ;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 20:50   #143
itomaszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 88
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

to wyślij zdjęcia - spróbuję może przy okazji nauczę się czegoś nowego

Edit: już wiem jak zrobić!

Edytowane przez itomaszek
Czas edycji: 2013-03-13 o 21:13
itomaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 20:52   #144
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

podaj mi mail na prv
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 10:37   #145
il_Madrina
Raczkowanie
 
Avatar il_Madrina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 330
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez totacha Pokaż wiadomość
Dobry patent z tym photoshopem.

Mam pytanie odnośnie odstawienia Xlash. Revitalash ponoć powodował po odstawieniu silne wypadanie u wielu osób, a jak to się ma z Xlash? Czy któraś już próbowała?
Będę BARDZO wdzięczna za info, bo trochę szkoda byłoby mi kasy, jeśli po odstawieniu będę wyglądać gorzej niż teraz.
Mnie też to interesowało, a mimo, że nie uzyskałam odpowiedzi, to postanowiłam zaryzykować. Podobno po odstawieniu rzęsy wracają do poprzedniego stanu, ale w jakim tempie? Nie wiem
__________________
Młoda mama.


wymiana - kosmetyki & akcesoria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683128



65 - 64 -63 -62 - 61 - 60 - 59
il_Madrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 10:40   #146
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez totacha Pokaż wiadomość
Dobry patent z tym photoshopem.

Mam pytanie odnośnie odstawienia Xlash. Revitalash ponoć powodował po odstawieniu silne wypadanie u wielu osób, a jak to się ma z Xlash? Czy któraś już próbowała?
Będę BARDZO wdzięczna za info, bo trochę szkoda byłoby mi kasy, jeśli po odstawieniu będę wyglądać gorzej niż teraz.
no wlasnie bardzo dziwia mnie informacje ze po dostawieniu rzesy wygladaja gorzej niz przed kuracja ??? skad taka plotka sie wziela nie mam pojecia????? nie pierwszy raz gdzie slysze straszenie ze po odstawieniu jest masakra i narze rzesy lysieja i konczy sie tym ze nie mamy pozniej rzes <hahaha> widziajam juz taka opinie ( oczywiscie nie byla to opinia zweryfikowana przez posiadacza bloga- tylko zaslyszana plotka) i na filmiku urodowym youtube gdzie dziewczyna zaczela uzywac xlash bo ma nadzieje ze po odstawieniu rzesy jej nie wypadna ( ze nimy zostana ciagle tak dlugie?)a slyszala ze po rapidlash i revitalash tak sie dzieje ( nie dziwne ze jeszcze nie slyszala skoro xlash jest dosc malo znanym w pl produktem w tej chwili a doswiadczenie z revitalash i rapid lash jest juz dosc duze) no litosci !!!!!!!!!!!!! skad to sie bierze??????

no jasne jest ze posczas uzywania jakiegos stymulatora wzrostu rzes jest efekt "WOW!" i po odstawieniu wiele dziewczyn wpada w panike . ponadto przyzwyczajone do wygladu rzes na wspomagaczach nie pamietaja jak wygladaly ich rzesy wczesniej . pozniej jest placz ze serum zniszczylo im rzesy ze "juz nie sa takie jak dawniej". owszem sa dokladnie takie jak dawniej tylko one nie pamietaja juz ze tak wygladaly. bo ciagle w glowie maja obraz swoich dluuuuugich rzes. ciezko sie z tym pogidzic prawda?? z doswiadczenia powiem ze mi wloski po lumiganie wrocily mniej wiecej do poprzedniego wygladu. jednak smiem twierdzic ze teraz sa mocniejsze. tam gdzie mialam je slabe po odstawieniu wydaje mi sie ze sie wzmocnily choc nie ma szalu z dlugoscia dla porownania mam w malenkim pudeleczku moje "stare" rzesy co po odstawieniu wypadaly. sa sztywne,grube i dluuugie dla porownania przylozylam sobie jedna rzeske do oka i moje obecne sa 2-3-4mm krotsze a swoje mam ok 6-7 mm wiec niektore wydluzyly sie o polowe .wyobrazcie sobie jaka to roznica byla


kolezanka obrobila to zdjecie w photoshopie i powiem wam ze wyszlo tak idealnie ze chyba trzeba zrobic 2 wersje tego zdjecia -z warstwana wierzchu z dlyzszymi rzeskami jasniejsza i ciemniejsza by mozna bylo wyparzec dokladnie te rzesy co przybyly cos na zasadzie 2 identycznych prawie obrazkow i "znajdz roznice" o ile kolezanka sie tego podejmie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 16:35   #147
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

http://www.youtube.com/watch?v=T4xbwFL-7Tw


nooooooo ale z cena rapidlash to przyfantazjowala

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

dziewczyny widziala ktoras z was DOKLADNY sklad tej odzywki???? wszedzie wymieniaja tylko skladniki aktywne. nie ma nigdzie pełnego skladu. ani an ulotce ani na opakowaniu. za to pisze cos o podwyzszonym cisnieniu wewnatrzgalkowym ze jest przeciwskazaniem. o ile wiem na ulotce lumiganu tez cos o tym bylo bo ten lek dodatkowo jeszcze je podwyzszal . skoto tu i tu jest to samo przeciwskazanie to juz ja widze jak ona jest naturalna. jeszcze ten brak skladu mnie bardziej utwierdza w tym ze "naturalna" to ona tylko z nazwy jest. pewnie to jest to samo co rapidlashe i revitalashe z tym ze bardziej rozrzedzone- dluzej trzeba czekac na efekty. czy wogole mozna sprzedawac cos co nie ma podanego skladu na etykiecie/pudelku/ulotce?

wlasnie napisalam na ich fanpageu o ten sklad . mam nadzieje ze nie usuna pytania.
znalazlam za to cos takiego:

"[...]Skład każdego produktu kosmetycznego musi być, wg prawa Uni Europejskiej, zadeklarowany w nazewnictwie INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients). Deklaracja ta musi znajdować się na opakowaniu produktu lub na ulotce dołączonej do kosmetyku, gdy opakowanie jest za małe. Nazewnictwo to jest miedzynarodowe.[...]"


przestaje mi sie to podobac;/ moze jak nie odp to zbombardujemy ich pytaniami o sklad INCI? ja tam wolalabym wiedziec co pakuje do oka;/
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-03-15 o 16:51
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 17:40   #148
il_Madrina
Raczkowanie
 
Avatar il_Madrina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 330
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=T4xbwFL-7Tw


nooooooo ale z cena rapidlash to przyfantazjowala

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

dziewczyny widziala ktoras z was DOKLADNY sklad tej odzywki???? wszedzie wymieniaja tylko skladniki aktywne. nie ma nigdzie pełnego skladu. ani an ulotce ani na opakowaniu. za to pisze cos o podwyzszonym cisnieniu wewnatrzgalkowym ze jest przeciwskazaniem. o ile wiem na ulotce lumiganu tez cos o tym bylo bo ten lek dodatkowo jeszcze je podwyzszal . skoto tu i tu jest to samo przeciwskazanie to juz ja widze jak ona jest naturalna. jeszcze ten brak skladu mnie bardziej utwierdza w tym ze "naturalna" to ona tylko z nazwy jest. pewnie to jest to samo co rapidlashe i revitalashe z tym ze bardziej rozrzedzone- dluzej trzeba czekac na efekty. czy wogole mozna sprzedawac cos co nie ma podanego skladu na etykiecie/pudelku/ulotce?

wlasnie napisalam na ich fanpageu o ten sklad . mam nadzieje ze nie usuna pytania.
znalazlam za to cos takiego:

"[...]Skład każdego produktu kosmetycznego musi być, wg prawa Uni Europejskiej, zadeklarowany w nazewnictwie INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients). Deklaracja ta musi znajdować się na opakowaniu produktu lub na ulotce dołączonej do kosmetyku, gdy opakowanie jest za małe. Nazewnictwo to jest miedzynarodowe.[...]"


przestaje mi sie to podobac;/ moze jak nie odp to zbombardujemy ich pytaniami o sklad INCI? ja tam wolalabym wiedziec co pakuje do oka;/
Czytałam o tym ciśnieniu wewnątrzgałkowym, ale to było odnośnie innego Xlash - kropli, które wkraplało się do aplikatora, którym nanosiło się produkt na rzęsy i który powodowały ich wzrost.

A skład testowanego przez Nas naturalnego Xlash - zupełnie inny produkt, innej firmy!, to:
Folium Isatidis Extract 10%
Cacumen Platycladi Extract 3%
Nigella Sativa Extract 3%
Fructus Chebulae Extract 2%
Radix Polygoni Multiflori Preparata Extract 2%
Coral Extract 1%
Purified Water 79%

Dodając procenty wychodzi nam równa stówka 100% naturalnych składników.
__________________
Młoda mama.


wymiana - kosmetyki & akcesoria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683128



65 - 64 -63 -62 - 61 - 60 - 59
il_Madrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 18:19   #149
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

cos mi sie jednak wydaje ze to nie jest ten wlasciwy sklad inci;/ powinien byc inaczej oznaczony bo sa normy w jaki sposob i kolejnoscw jakiej sie wymienia skladniki- jest to unormowane prze ue. takie oznaczenie sie nie zgadza z tym. dodam ze na miom opakowaniu nie ma nic napisane o wodzie . a powinno wszytko byc zawarte albo na opakowaniu kosmetyku , albo w ulotce albo na kartoniku. u mnie nie ma pelnej informacji . jest podane tylko te 20 % aktywnych skladnikow.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez il_Madrina Pokaż wiadomość
Czytałam o tym ciśnieniu wewnątrzgałkowym, ale to było odnośnie innego Xlash - kropli, które wkraplało się do aplikatora, którym nanosiło się produkt na rzęsy i który powodowały ich wzrost.

A skład testowanego przez Nas naturalnego Xlash - zupełnie inny produkt, innej firmy!, to:
Folium Isatidis Extract 10%
Cacumen Platycladi Extract 3%
Nigella Sativa Extract 3%
Fructus Chebulae Extract 2%
Radix Polygoni Multiflori Preparata Extract 2%
Coral Extract 1%
Purified Water 79%

Dodając procenty wychodzi nam równa stówka 100% naturalnych składników.
ja mowie o dokladnie tym xlash ktorego producemtem jest ALMEA z siedzibą w Londynie .na ulotce wewnatrz opakowania jest wytlusszczone PRZECIWSKAZANIA i pisze o tym wysokim cisnieniu wewnatrzgalkowym i zacmie ( odwrotnosc jaskry gdzie cisnienie wewnatrzgalkowe jest za niskie i sie je podwyzsza owymi kroplami lumigan). piszemy tutaj o dokladnie tym samym xlashu
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-03-15 o 18:15
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 14:01   #150
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

W sklepie naturmedicin.pl można kupić odżywkę 3 ml za 150 zł ( + 10 zł przesyłka).

Kod rabatowy - KASIA - informacja o kodzie na blogu Kasi Tusk TUTAJ

Ja przed świętami Bożego Narodzenia zdecydowałam się sprawić sobie prezent w postaci odżywki do rzęs- wybierałam pomiędzy Xlash a Rapid Lash.
Kupiłam tą drugą ze względu na to ze o Xlash było jeszcze niewiele opinii.

Po prawie 3 miesiącach codziennego używania na górną i dolną linię rzęs mogę stwierdzić że:
- rzesy faktycznie są dłuższe o jakieś 2 mm (tak na oko bo dokładnie nie mierzyłam)
- zrobiły się nieco ciemniejsze przez co sprawiają wrażenie gęściejszych
- nie odnotowałam jakiś uciążliwych skutków ubocznych poza lekkim podrażnieniem i swędzeniem górnych powiek

Na dzień dzisiejszy odżywka jest na wykończeniu (jeżeli starczy mi do piatku 22 marca to będą równo 3 miesiące używania).
Wg mnie nie jest to jakaś oszałamiająca wydajność, teraz Xlash mam zamiar stosować tylko na górne rzęsy.

Wcześniej używałam odżywki L'biotica i Mavala ale efekty były średnie, lekkie zagęszczenie i przyrost rzęs ok 1 mm po 3 miesiącach używania.

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2013-03-17 o 14:09
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-14 15:00:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.