Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-02, 21:40   #361
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44947135]Spróbuj odstawić Sensibio i zobacz, czy jest poprawa [/QUOTE]

Odstawię, bo on akurat to mi od początku śmierdzi. Nie chce współpracować z myjadłami, dobry jest, jak użyję tylko jego i niczego więcej, tzn zmyję makijaż i jeszcze nim potem umyję twarz, wtedy buzia jest cud malina. Jak chcę użyć potem czegoś innego do domycia, mleczka, żelu, to buzia dziwnie reaguje, przesusza się. Mam wrażenie, że taki uzależniacz i poza tym nie nadaje się u mnie do oczu. Z tym to dopiero masakra jest, ale co się dziwić jak w składzie glikol i edta. Całkiem możliwe, że wchodzi w reakcje z so bio, chociaż nie używam ich naraz tego samego dnia. Nie maluję się też codziennie. Odstawię obydwa, tak będzie najlepiej i za jakiś czas spróbuję z nagietkowym jeszcze raz.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 21:44   #362
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
...
dobry wybór będziesz zadowolona
Ja już wykończyłam ostatnio odżywkę z różą i jednak do niej nie wrócę Za to do kokosowej jak najbardziej
ja też właśnie kończę różany duecik dr organic i choć na początku bardzo mi się podobał + śliczny zapach to teraz już w ogóle nie zachwyca...za to arganki
czekam już na kolejne promo...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 21:45   #363
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość


Ale na tomoe kobo uważaj, na etanolu robione i jakieś takie ubogie składowo, z wodą, jak za te ceny

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-02-02 o 21:47
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 22:06   #364
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
prosze bardzo, ja od nich kupuje od 10 miesiecy ( przynajmniej raz w miesiacu cos musze kupic, bo jak nie to chora jestem) i ani razu sie nie zawiodlam. Oleje kupowalam w pack promotionels - 5 x 100 ml roznych olei dopasowanych do cery i jeden pack do wlosow. Moja skora jest obecnie ogromnie alergiczna po tych diabelskich rosyjskich pseudonaturalnych wynalazkach z natury syberici (sorry, po prostu nie znosze ) toleruje bardzo niewiele, obecnie jade na zelu slimakowym o bardzo fajnym skladzie, ale nie certyfikowanym i na mieszance oleju inca inchi z olejem dattier du dessert + wlasnorecznie przygotowany 3% zel hialuronowy na hydrolacie cytrynowym. I jest dobrze

a, w niemieckim tkmaxxie jest bardzo fajna marka: Pure Plant Spa - zel prysznicowy, peeling i maslo do ciala - wszystkie pomaranczowo-mandarynkowe zapachy w cenie 7 euro kazdy produkt. Popatrzcie , moze w PL tez jest, a sklady niezle.

Ja z kolei dziekuje za info o mydelkach Plantlife na tym watku - kupilam w naszym TKMaxxie i sa super.
A które rosyjskie tak źle podziałały na Ciebie? Ja ich dużo nie miałam, ale dwa szampony mi pasowały, maska, a do twarzy miałam tylko serum zwężające pory, ale nie zrobiło nic. Jak będę w Polsce to chciałabym tylko kupić peeling do skóry głowy Planeta Organica.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

kasiamagda, cieszę się niezmiernie, że dołączyłaś do miłośników mydełek plantilife
właśnie idę się kąpać i skorzystam z migdałowego
To w takim razie moje plantlife otworzę jako pierwsze .
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 22:08   #365
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Ale na tomoe kobo uważaj, na etanolu robione i jakieś takie ubogie składowo, z wodą, jak za te ceny
No wlasnie,sklady cos nie bardzo jak na te ceny
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 22:18   #366
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Odstawię, bo on akurat to mi od początku śmierdzi. Nie chce współpracować z myjadłami, dobry jest, jak użyję tylko jego i niczego więcej, tzn zmyję makijaż i jeszcze nim potem umyję twarz, wtedy buzia jest cud malina. Jak chcę użyć potem czegoś innego do domycia, mleczka, żelu, to buzia dziwnie reaguje, przesusza się. Mam wrażenie, że taki uzależniacz i poza tym nie nadaje się u mnie do oczu. Z tym to dopiero masakra jest, ale co się dziwić jak w składzie glikol i edta. Całkiem możliwe, że wchodzi w reakcje z so bio, chociaż nie używam ich naraz tego samego dnia. Nie maluję się też codziennie. Odstawię obydwa, tak będzie najlepiej i za jakiś czas spróbuję z nagietkowym jeszcze raz.
strasznie współczuję
mnie też ostatnio coś piekło w twarz, ale podejrzewam z kolei minerały... takich piekących czerwonych plam podostawałam kilka razy na twarzy

zredukuj do minimum pielęgnację i jak znajdziesz uczulającego dziada, to natychmiast wywal z kopa do kosza
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 22:20   #367
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
dobry wybór będziesz zadowolona
Ja już wykończyłam ostatnio odżywkę z różą i jednak do niej nie wrócę Za to do kokosowej jak najbardziej
Tylko to nie dla mnie ma być, ale już się zastanawiam czy sobie nie sprezentować .

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ja też właśnie kończę różany duecik dr organic i choć na początku bardzo mi się podobał + śliczny zapach to teraz już w ogóle nie zachwyca...za to arganki
czekam już na kolejne promo...
Teraz w H&B jest tylko 3 za 2 na serię arganową do włosów i różaną do twarzy.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2014-02-02 o 22:23
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 22:26   #368
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Co myslicie o peelingu enzymatycznym z takim skladem?

Ingredients: Oryza Sativa (Rice) Bran, Papain (Papaya Extract), Red Algae Extract, Roman Chamomile, Milk, Green Tea Extract, Camu Camu Extract, Spirulina.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 22:44   #369
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Co myslicie o peelingu enzymatycznym z takim skladem?

Ingredients: Oryza Sativa (Rice) Bran, Papain (Papaya Extract), Red Algae Extract, Roman Chamomile, Milk, Green Tea Extract, Camu Camu Extract, Spirulina.
Skład zacny- gdzie to można dostać i za ile
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 22:57   #370
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny,macie doswiadczenia z naturalnymi azjatyckimi kosmetykami?
Co prawda nie jestem stalym watkowcem tutaj, ale czytam codziennie.
Z , ekhm.. w miare naturalnym azjatyckim produktem mam do czynienia ostatnio... tym (opis i recenzja), ale nie bijcie, bo on taki nie do konca naturalny.
Sklad: Snail Secretion Filtrate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Arbutin, Human Ogliopeptide-1, Bee Venom, Plantago Asiatica Extract, Laminana Digita Extract, Dios Pyros Kaki Leaf Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Ulmus Campestris (Elm) Extract, Bacilus Ferment, Azelaic Acid, Althaea Rosea Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Butylene Glycol, Beta-Glucan, Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Cross Polymer, Adenosine, Panthenol, Allantoin, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Arginine
Slimakowego sluzu ma 90%, firma ma niewiele kosmetykow, o raczej naturalnych skladach. Powyzszy slimakowiec mnie osobiscie bardzo sluzy.

Niezla byla tez esencja Innisfree Soybean Energy Essence, ale ona jeszcze bardziej na ten watek nie pasuje.


Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Super stronka!! Wysyłka do Polski 6 euro (bezpłatna od 59 euro), więc nie najgorzej. Tylko ten francuski trochę przeszkadza
Oj tam , jesli ja - kompletny antytalent lingwistyczny daje rade to kazdy moze
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
kasiamagda, cieszę się niezmiernie, że dołączyłaś do miłośników mydełek plantilife
właśnie idę się kąpać i skorzystam z migdałowego
Plantilife z zielona herbata jako myjadlo do twarzy zdetronizowalo wszystko inne. Pieknie pasuje po moim samorobionym nr.1 micelu. I jeszcze trafilam nawyprzedaz w TKMaxxie i wyrwalam ostatnich po 3 euro , byly te z migdalem, zielona herbata, roza i pomaranczowe, ale tego ostatniego nie wzielam, wzielam tez herbaciane z Beautea Organic -tez bardzo fajne.
Tylko moje nie ma w skladzie EDTA, jak w podlinkowanym opisie. Hmm...

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Świetny sklep co do cen, to zgadzam się w całej rozciągłości, drożyzna aż brzydko i to widać zwłaszcza jak się zagląda na zagraniczne strony i te same produkty, nawet do pl przesyłki są darmowe, a te promocje? Bajka! Nie mówiąc już o wyborze. Przykre, ze musimy płacić tyle w Polsce, ale to nie jest też winą handlowców, fiskus pożera takie małe drobne przedsiębiorstwa, nie mają wyjścia, windują ceny.

Ten sklep sam tez jest dystrybutorem wlasnych kosmetykow i polproduktow, widzialam je w innych sklepach, wiec tu nie przechodzi przez wielu posrednikow, tak mi sie wydaje
W kazdym badz razie zarazilam skutecznie kilka osob zarowno tym sklepem, jak i naturalsami ogolnie - glownie polskim sylveco


Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Są nawet ekstrakty CO2 u nas jeszcze chyba nie dostępne
Jak tu iść na odwyk

...mowa o tej francuskiej stronie
To jescze Wam podrzuce wloskie forum ze skladami INCI roznych kosmetykow, w tym od groma naturalsow, mozna fajne perelki znalezc: tu , a tu alfabetycznie
Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
A które rosyjskie tak źle podziałały na Ciebie? Ja ich dużo nie miałam, ale dwa szampony mi pasowały, maska, a do twarzy miałam tylko serum zwężające pory, ale nie zrobiło nic. Jak będę w Polsce to chciałabym tylko kupić peeling do skóry głowy Planeta Organica.
Przez cale moje prawie 40-letnie zycie nie mialam alergii, zadnej i na nic. Zaczelo sie jakies poltorej roku temu od maeczki anti-age na dzien, nastepnie pianka oczyszczajaca, potem krem... Poczatkowo myslam, ze moze jakis skladnik farby, ktora malowalam pokoj...ale nie.. Doslownie wzarlo mi sie to rosyjskie ustrojstwo tak, ze cala twarz popekala, jak po oparzeniu, do krwi, bol i swedzenie niesamowite..Eliminowalam wszystko po kolei, bo testy alergiczne nic nie wykazaly... Dlugi czas zadnych kremow, tylko masci sterydowe.
Po jakims czasie stwierdzialm, ze nie ma mowy, to nie od ruskow i kupilam kolejne cos z pieknym skladem, majace robic cuda ze skora.., teraz nawet nie pamietam co to dokladnie bylo, ale chyba jakis nocny krem - po jednym uzyciu swedzenie start...
Koszmar. Pozniej bylo dobrze, bez ruskow. I jakis czas temu dostalam w prezencie szampon i odzywke z planety organiki - - pomyslalam - na glowie uczulenia nie mialam to w sumie moze i zuzyje..Owszem, glowa i wlosy zniosly calkiem niezle, ale szyja i twarz, po ktorych splywala wloda, splukujaca owe specyfiki... juz nie. Swedzenie, rany, bol.
Pozniej zaczelam bardziej przygladac sie skladom rosyjskich cudeniek, ot - z ciekawosci, i niestety, dla mnie woda z infuzja nawet 1000 ekstraktow nie jest niczym wartosciowym, bo w sumie nikt naprawde nie wie, ile tych ekstraktow jest rzeczywiscie. Ale jak to ladnie brzmi: aqua with infusion....ogromnej ilosci ziolek i roslinek---
Nie, nie lubie, nie polecam, oczywiscie- wielu, wielu osobom te kosmetyki sluza, ale innym sluzy tez pielegnacja bezkremowa
Poza tym osoatnio widzialam nowe serie, juz napakowane silikonami i podobnymi...Nie przemawia to do mnie wcale. Do mojej skory tez.
Jedno dobre z mojej alergii, ze wpadlam na pomysl ukrecenia Najlepszego Kremu Na Swiecie - ktory nie dosc, ze mnie leczy ( bo czasem teraz moja skora dziwnie reaguje a to na deszcz, a to na jakies jedzenie itp...) to jeszcze regeneruje, nawilza i zluszcza - ale to nie na ten watek, bo mowa o kremie Homemade

Chyba sie rozpisalam za bardzo

Edytowane przez kasiamagda
Czas edycji: 2014-02-02 o 23:02
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 23:01   #371
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Co myslicie o peelingu enzymatycznym z takim skladem?

Ingredients: Oryza Sativa (Rice) Bran, Papain (Papaya Extract), Red Algae Extract, Roman Chamomile, Milk, Green Tea Extract, Camu Camu Extract, Spirulina.

Znalazłam
http://www.amazon.com/Rice-Papaya-En.../dp/B00EFDUTUY
To jest to?

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Co prawda nie jestem stalym watkowcem tutaj, ale czytam codziennie.
Z , ekhm.. w miare naturalnym azjatyckim produktem mam do czynienia ostatnio... tym (opis i recenzja), ale nie bijcie, bo on taki nie do konca naturalny.
Sklad: Snail Secretion Filtrate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Arbutin, Human Ogliopeptide-1, Bee Venom, Plantago Asiatica Extract, Laminana Digita Extract, Dios Pyros Kaki Leaf Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Ulmus Campestris (Elm) Extract, Bacilus Ferment, Azelaic Acid, Althaea Rosea Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Butylene Glycol, Beta-Glucan, Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Cross Polymer, Adenosine, Panthenol, Allantoin, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Arginine
Slimakowego sluzu ma 90%, firma ma niewiele kosmetykow, o raczej naturalnych skladach. Powyzszy slimakowiec mnie osobiscie bardzo sluzy.

Niezla byla tez esencja Innisfree Soybean Energy Essence, ale ona jeszcze bardziej na ten watek nie pasuje.



Oj tam , jesli ja - kompletny antytalent lingwistyczny daje rade to kazdy moze


Plantilife z zielona herbata jako myjadlo do twarzy zdetronizowalo wszystko inne. Pieknie pasuje po moim samorobionym nr.1 micelu. I jeszcze trafilam nawyprzedaz w TKMaxxie i wyrwalam ostatnich po 3 euro , byly te z migdalem, zielona herbata, roza i pomaranczowe, ale tego ostatniego nie wzielam, wzielam tez herbaciane z Beautea Organic -tez bardzo fajne.




Ten sklep sam tez jest dystrybutorem wlasnych kosmetykow i polproduktow, widzialam je w innych sklepach, wiec tu nie przechodzi przez wielu posrednikow, tak mi sie wydaje
W kazdym badz razie zarazilam skutecznie kilka osob zarowno tym sklepem, jak i naturalsami ogolnie - glownie polskim sylveco


To jescze Wam podrzuce wloskie forum ze skladami INCI roznych kosmetykow, w tym od groma naturalsow, mozna fajne perelki znalezc: tu , a tu alfabetycznie
Przez cale moje prawie 40-letnie zycie nie mialam alergii, zadnej i na nic. Zaczelo sie jakies poltorej roku temu od maeczki anti-age na dzien, nastepnie pianka oczyszczajaca, potem krem... Poczotkowo myslam, ze moze jakis skladnik farby, ktora malowalam pokoj...ale nie.. Doslownie wzarlo mi sie to rosyjskie ustrojstwo tak, ze cala twarz popekala, jak po oparzeniu, do krwi, bol i swedzenie niesamowite..Eliminowalam wszystko po kolei, bo testy alergiczne nic nie wykazaly... Dlugi czas zadnych kremow, tylko masci sterydowe.
Po jakims czasie stwierdzialm, ze nie ma mowy, to nie od ruskow i kupilam kolejne cos z piekym skladem, majace robic cuda ze skora.., teraz nawet nie pamietam co to dokladnie bylo, ale chyba jakis nocny krem - po jednym uzyciu swedzenie start...
Koszmar. Pozniej bylo dobrze, bez ruskow. I jakis czas temu dostalam w prezencie szampon i odzywke z planety organiki - - pomyslalam - na glowie uczulenia nie mialam to w sumie moze i zuzyje..Owszem, glowa i wlosy zniosly calkiem niezle, ale szyja i twarz, po ktorych splywala wloda, splukujaca owe specyfiki... juz nie. Swedzenie, rany, bol.
Pozniej zaczelam bardziej przygladac sie skladow, i niestety, dla mnie woda z infuzja nawet 100 ekstraktow nie jest niczym wartosciowym, bo w sumie nikt naprawde nie wie, ile tych ekstraktow jest rzeczywiscie. Ale jak to ladnie brzmi: aqua with infusion....ogromnej ilosci ziolek i roslinek---
Nie, nie lubie, nie polecam, oczywiscie- wielu, wielu osobom te kosmetyki sluza, ale innym sluzy tez pielegnacja bezkremowa
Poza tym osoatnio widziala nowe serie, juz pakowane silikonami i podobnymi...Nie przemawie to do mnie wcale. Do mojej skory tez.
Jedno dobre z mojej alergii, ze wpadlam na pomysl Najlepszego Kremu Na Swiecie - ktory nie dosc, ze mnie leczy to jeszcze regeneruje, nawilza i zluszcza - ale to nie na ten watek, bo mowa o kremie Homemade

Chyba sie rozpisalam za bardzo
Po takim opisie - nazwie musisz podzielić się recepturą, o ile to nie tajemnica Chociaż jestem nogą w tym temacie, to chętnie się dowiem.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 23:21   #372
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

mlodziudka
Tak to ten peeling-tylko ze mysle o wersji bezzapachowej.Sklad wydaje mi sie b fajny w stosunku do ceny
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 23:26   #373
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Przez cale moje prawie 40-letnie zycie nie mialam alergii, zadnej i na nic. Zaczelo sie jakies poltorej roku temu od maeczki anti-age na dzien, nastepnie pianka oczyszczajaca, potem krem... Poczatkowo myslam, ze moze jakis skladnik farby, ktora malowalam pokoj...ale nie.. Doslownie wzarlo mi sie to rosyjskie ustrojstwo tak, ze cala twarz popekala, jak po oparzeniu, do krwi, bol i swedzenie niesamowite..Eliminowalam wszystko po kolei, bo testy alergiczne nic nie wykazaly... Dlugi czas zadnych kremow, tylko masci sterydowe.
Po jakims czasie stwierdzialm, ze nie ma mowy, to nie od ruskow i kupilam kolejne cos z pieknym skladem, majace robic cuda ze skora.., teraz nawet nie pamietam co to dokladnie bylo, ale chyba jakis nocny krem - po jednym uzyciu swedzenie start...
Koszmar. Pozniej bylo dobrze, bez ruskow. I jakis czas temu dostalam w prezencie szampon i odzywke z planety organiki - - pomyslalam - na glowie uczulenia nie mialam to w sumie moze i zuzyje..Owszem, glowa i wlosy zniosly calkiem niezle, ale szyja i twarz, po ktorych splywala wloda, splukujaca owe specyfiki... juz nie. Swedzenie, rany, bol.
Pozniej zaczelam bardziej przygladac sie skladom rosyjskich cudeniek, ot - z ciekawosci, i niestety, dla mnie woda z infuzja nawet 1000 ekstraktow nie jest niczym wartosciowym, bo w sumie nikt naprawde nie wie, ile tych ekstraktow jest rzeczywiscie. Ale jak to ladnie brzmi: aqua with infusion....ogromnej ilosci ziolek i roslinek---
Nie, nie lubie, nie polecam, oczywiscie- wielu, wielu osobom te kosmetyki sluza, ale innym sluzy tez pielegnacja bezkremowa
Poza tym osoatnio widzialam nowe serie, juz napakowane silikonami i podobnymi...Nie przemawia to do mnie wcale. Do mojej skory tez.
Jedno dobre z mojej alergii, ze wpadlam na pomysl ukrecenia Najlepszego Kremu Na Swiecie - ktory nie dosc, ze mnie leczy ( bo czasem teraz moja skora dziwnie reaguje a to na deszcz, a to na jakies jedzenie itp...) to jeszcze regeneruje, nawilza i zluszcza - ale to nie na ten watek, bo mowa o kremie Homemade

Chyba sie rozpisalam za bardzo
Faktycznie nieźle Cię urządziły- podstępne bestie; a składy, zwłaszcza Planeta Organica wyglądają jak marzenie o kosmetyku idealnym- dla kogoś, kto nigdy nie miał alergii ich bogactwo nie wydaje się być problemem, a jednak...zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe i to za taką śmieszną cenę

Jeśli tylko Twój boski krem jest naturalny, to przecież jak najbardziej się nadaje...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-02-03 o 00:25
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 23:29   #374
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość

Po takim opisie - nazwie musisz podzielić się recepturą, o ile to nie tajemnica
Podpinam sie pod ta prosbe
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 23:56   #375
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Przez cale moje prawie 40-letnie zycie nie mialam alergii, zadnej i na nic. Zaczelo sie jakies poltorej roku temu od maeczki anti-age na dzien, nastepnie pianka oczyszczajaca, potem krem... Poczatkowo myslam, ze moze jakis skladnik farby, ktora malowalam pokoj...ale nie.. Doslownie wzarlo mi sie to rosyjskie ustrojstwo tak, ze cala twarz popekala, jak po oparzeniu, do krwi, bol i swedzenie niesamowite..Eliminowalam wszystko po kolei, bo testy alergiczne nic nie wykazaly... Dlugi czas zadnych kremow, tylko masci sterydowe.
Po jakims czasie stwierdzialm, ze nie ma mowy, to nie od ruskow i kupilam kolejne cos z pieknym skladem, majace robic cuda ze skora.., teraz nawet nie pamietam co to dokladnie bylo, ale chyba jakis nocny krem - po jednym uzyciu swedzenie start...
Koszmar. Pozniej bylo dobrze, bez ruskow. I jakis czas temu dostalam w prezencie szampon i odzywke z planety organiki - - pomyslalam - na glowie uczulenia nie mialam to w sumie moze i zuzyje..Owszem, glowa i wlosy zniosly calkiem niezle, ale szyja i twarz, po ktorych splywala wloda, splukujaca owe specyfiki... juz nie. Swedzenie, rany, bol.
Pozniej zaczelam bardziej przygladac sie skladom rosyjskich cudeniek, ot - z ciekawosci, i niestety, dla mnie woda z infuzja nawet 1000 ekstraktow nie jest niczym wartosciowym, bo w sumie nikt naprawde nie wie, ile tych ekstraktow jest rzeczywiscie. Ale jak to ladnie brzmi: aqua with infusion....ogromnej ilosci ziolek i roslinek---
Nie, nie lubie, nie polecam, oczywiscie- wielu, wielu osobom te kosmetyki sluza, ale innym sluzy tez pielegnacja bezkremowa
Poza tym osoatnio widzialam nowe serie, juz napakowane silikonami i podobnymi...Nie przemawia to do mnie wcale. Do mojej skory tez.
Jedno dobre z mojej alergii, ze wpadlam na pomysl ukrecenia Najlepszego Kremu Na Swiecie - ktory nie dosc, ze mnie leczy ( bo czasem teraz moja skora dziwnie reaguje a to na deszcz, a to na jakies jedzenie itp...) to jeszcze regeneruje, nawilza i zluszcza - ale to nie na ten watek, bo mowa o kremie Homemade

Chyba sie rozpisalam za bardzo
Współczuję wszystkich problemów. Na szczęście skończyło się znalezieniem super kremu, którego bardzo jestem ciekawa, bo moja pielęgnacja twarzy nadal jest na "wyczucie" i nigdy nie wiem co nowego wymyśli.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2014-02-03 o 00:45
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 07:26   #376
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

korah, tak testuję to mleczko Aronia. szkoda, że nie przetestowałam wcześnie, jak było tego dużo, to bym kupiła drugą butlę i dała znać o jego cudownym działaniu na wątku. Ale wykańczałam inne, to nie chciałam otwierać nowej butli, a to był błąd. Czasem Anulowa niecierpliwość jest wskazana
Jednak może kiedyś się pojawi jeszcze w tk maxx. na opakowaniu cena 29 zł, a ja kupiłam za12 zł i to nieużywany, nieotwierany egzemplarz. Butla 200 ml, więc służę próbką akurat idę dziś na pocztę

współczuję ci problemów ze skórą Ja też niedawno miałam problemy, ale się tak przestraszyłam, bo skóra mi cała schodzila, że pobiegłam do dermatologa i dała mi maści i pomogło. kosmetyki nie były winne, a stres, bo akurat taki okres zamykanie roku i początek roku to u mnie duży stres

promolcia, też na początku byłam zachwycona różą, ale w miarę użycia miłość mi przechodziła i nawet zapach jakoś nie był taki intensywny jak na początku. nie wrócę do niej

susabee, czy ty już testowałaś deo w kremie z Maurelii ??

kasiamagda, mnie też rozczarowały kosmetyki z Rosji poza szamponami love2mix
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-02-03 o 07:28
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 08:09   #377
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ja też właśnie kończę różany duecik dr organic i choć na początku bardzo mi się podobał + śliczny zapach to teraz już w ogóle nie zachwyca...za to arganki
czekam już na kolejne promo...
ja też odliczam czas do kolejnego zamówienia na h&b trzeba mieć ręke na pulsie
na arganki promocja teraz jest, ale tylko na nie, więc trochę skąpy wybór....
chociaż w sumie odżywka arganowa pasowała mi....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 08:18   #378
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja też odliczam czas do kolejnego zamówienia na h&b trzeba mieć ręke na pulsie
na arganki promocja teraz jest, ale tylko na nie, więc trochę skąpy wybór....
chociaż w sumie odżywka arganowa pasowała mi....
ach, te emocje

Wczoraj nie dopisałam co widziałam w tk maxx. Ogólnie pustki z naturalnych poza nowymi markami: Pure Plant Spa balsam do ciała za 24,99 zł, ale tylko zapach lawendy
http://pureplantspa.com/
provence beauty mydełka lemon verbena 3 sztuki za 29,99 zł oraz pojedyncze 226 g za 19,99 zł, zapachy róża i marokańska amber. Strony z mydełka się nie wyświetla i nie widzę w necie nigdzie tych mydeł, żeby wam pokazać. Jednak skład idealny. Wąchałam wszystkie, to najbardziej przekonuje lemon verbena i marokańska ambra. Tylko ja niestety tonę w mydłach, więc się nie skusiłam.
organique minearlny puder do twarzy za 16,99 zł. Skład niestety był zaklejony ceną, a w necie jakoś nie mogę doszukać. Może ktoś już miał ten puder?
http://makeupcherimoya.com/product/o...ompact-powder/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-02-03 o 10:20
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 10:16   #379
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

kasiamagda widzę, że koleżanka w moim przedziale wiekowym Muszę powiedzieć, że od początku nie ufałam tym rosyjskim kosmetykom, przede wszystkim ze względu na to, że nie ufam zapewnieniom producenta na opakowaniu. U nas mimo wszystko jest kontrola w zakresie ustawy o kosmetykach plus dyrektywy unijne.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 10:30   #380
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja też odliczam czas do kolejnego zamówienia na h&b trzeba mieć ręke na pulsie
na arganki promocja teraz jest, ale tylko na nie, więc trochę skąpy wybór....
chociaż w sumie odżywka arganowa pasowała mi....
poczekajmy jak bedzie promo na wszystko, żeby każda mogła wybrać coś dla siebie

potrzebuję opinii na temat zapachów (i jak się da to działania) męskiej linii LOGONA. Kupowałyście cokolwiek z tej listy dla swoich Panów?
http://www.justperfect.pl/pl/18_logona
muszę kupić żel pod prysznic, balsam do ciała, balsam po goleniu i wodę po goleniu ale się obawiam czy zapachy nie są jakieś dziadkowe
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 11:16   #381
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dostałam paczuszkę z mmb.
Krem pachnie pięknie
Dostałam rozwarstwiony krem. Wylać ''wodę'' czy zostawić? Mam krem pomarańczowy. Tak ma być wgl?
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 11:19   #382
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Dostałam paczuszkę z mmb.
Krem pachnie pięknie
Dostałam rozwarstwiony krem. Wylać ''wodę'' czy zostawić? Mam krem pomarańczowy. Tak ma być wgl?
Mi się odrobinę wybijał olej, ale tylko troszkę miałam tego oleju, jedynie w zagłębieniach po parę kropelek widywałam...
Ja bym nic nie wylewała wymieszaj szpatułką i zobacz czy znowu się rozwarstwi. Te kremy chyba mrozów nie wytrzymują...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 11:25   #383
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mi się odrobinę wybijał olej, ale tylko troszkę miałam tego oleju, jedynie w zagłębieniach po parę kropelek widywałam...
Ja bym nic nie wylewała wymieszaj szpatułką i zobacz czy znowu się rozwarstwi. Te kremy chyba mrozów nie wytrzymują...
Swój różany dostałam w czasie tych największych mrozów i był w stałym stanie. Nic się ani nie rozwarstwiało, ani nie wylewało, zbity kremik. Nadal taki jest. Może to jest zależne od partii?

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

No i już się lepiej sprawuje krem, nakładam go na mocno zwilżoną hydrolatem twarz. Wcześniej czekałam aż się wchłonie i skóra będzie sucha, może to był błąd. I zaczęłam myć buzię mydłem afrykańskim, dziś pierwszy raz Nie wysuszy?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 11:26   #384
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mi się odrobinę wybijał olej, ale tylko troszkę miałam tego oleju, jedynie w zagłębieniach po parę kropelek widywałam...
Ja bym nic nie wylewała wymieszaj szpatułką i zobacz czy znowu się rozwarstwi. Te kremy chyba mrozów nie wytrzymują...
Ja też już pisałam wcześniej, że dostałam zamówienie w czasie dużych mrozów i wszystko było w porządku z kremami. Ciekawe od czego to zależy
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 11:26   #385
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mi się odrobinę wybijał olej, ale tylko troszkę miałam tego oleju, jedynie w zagłębieniach po parę kropelek widywałam...
Ja bym nic nie wylewała wymieszaj szpatułką i zobacz czy znowu się rozwarstwi. Te kremy chyba mrozów nie wytrzymują...
Ja mam sporo oleju, jeszcze trochę wylałam przy otwieraniu...
Spróbuję wymieszać

Dostałam też próbki Garden Roses i Featherlight ten pierwszy jest 'w całości' Feather natomiast sporo się wylał z próbki plus ma grudki. Może zależy od rodzaju kremu

Moja paczka została wysłana w środę, mrozów już nie było ... przynajmniej u mnie
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2014-02-03 o 11:37
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:16   #386
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
strasznie współczuję
mnie też ostatnio coś piekło w twarz, ale podejrzewam z kolei minerały... takich piekących czerwonych plam podostawałam kilka razy na twarzy

zredukuj do minimum pielęgnację i jak znajdziesz uczulającego dziada, to natychmiast wywal z kopa do kosza
Już mu wystawiłam pochlebną opinię na kwc, a tu taki klops. No trudno, poczekam, i najwyżej wyedytuję. Ty pisałaś, że też chyba Cię podrażnia, czułaś swędzenie?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Co myslicie o peelingu enzymatycznym z takim skladem?

Ingredients: Oryza Sativa (Rice) Bran, Papain (Papaya Extract), Red Algae Extract, Roman Chamomile, Milk, Green Tea Extract, Camu Camu Extract, Spirulina.
Bardzo w moim guście, tyle, że on chyba nie do końca enzymatyczny, bo na first place jest mąka ryżowa. Taki mieszaniec będzie mechaniczno-enzymatyczny

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Co prawda nie jestem stalym watkowcem tutaj, ale czytam codziennie.
Przez cale moje prawie 40-letnie zycie nie mialam alergii, zadnej i na nic. Zaczelo sie jakies poltorej roku temu od maeczki anti-age na dzien, nastepnie pianka oczyszczajaca, potem krem... Poczatkowo myslam, ze moze jakis skladnik farby, ktora malowalam pokoj...ale nie.. Doslownie wzarlo mi sie to rosyjskie ustrojstwo tak, ze cala twarz popekala, jak po oparzeniu, do krwi, bol i swedzenie niesamowite..Eliminowalam wszystko po kolei, bo testy alergiczne nic nie wykazaly... Dlugi czas zadnych kremow, tylko masci sterydowe.
Po jakims czasie stwierdzialm, ze nie ma mowy, to nie od ruskow i kupilam kolejne cos z pieknym skladem, majace robic cuda ze skora.., teraz nawet nie pamietam co to dokladnie bylo, ale chyba jakis nocny krem - po jednym uzyciu swedzenie start...
Koszmar. Pozniej bylo dobrze, bez ruskow. I jakis czas temu dostalam w prezencie szampon i odzywke z planety organiki - - pomyslalam - na glowie uczulenia nie mialam to w sumie moze i zuzyje..Owszem, glowa i wlosy zniosly calkiem niezle, ale szyja i twarz, po ktorych splywala wloda, splukujaca owe specyfiki... juz nie. Swedzenie, rany, bol.
Pozniej zaczelam bardziej przygladac sie skladom rosyjskich cudeniek, ot - z ciekawosci, i niestety, dla mnie woda z infuzja nawet 1000 ekstraktow nie jest niczym wartosciowym, bo w sumie nikt naprawde nie wie, ile tych ekstraktow jest rzeczywiscie. Ale jak to ladnie brzmi: aqua with infusion....ogromnej ilosci ziolek i roslinek---
Nie, nie lubie, nie polecam, oczywiscie- wielu, wielu osobom te kosmetyki sluza, ale innym sluzy tez pielegnacja bezkremowa
Poza tym osoatnio widzialam nowe serie, juz napakowane silikonami i podobnymi...Nie przemawia to do mnie wcale. Do mojej skory tez.
Jedno dobre z mojej alergii, ze wpadlam na pomysl ukrecenia Najlepszego Kremu Na Swiecie - ktory nie dosc, ze mnie leczy ( bo czasem teraz moja skora dziwnie reaguje a to na deszcz, a to na jakies jedzenie itp...) to jeszcze regeneruje, nawilza i zluszcza - ale to nie na ten watek, bo mowa o kremie Homemade
Chyba sie rozpisalam za bardzo
Ja tam lubię jak się ktoś rozpisuje, powiało świeżością na wątku, że hej Co do ruskich, miałam parę rzeczy, jedna mnie uczuliła, pozostałe okazały się niezłe, ale ochota na nie mi przeszła z czasem, co świadczy tylko o tym w moim przypadku, że pomimo swoich niezłych właściwości nie poczyniły w mojej pielęgnacji jakiegoś przełomu. Kuszą cenami i być może, jak mnie znów przyciśnie płaskość portfela, to do nich wrócę, ale głównie do tych prostszych składowo, glinek, olejów, toników. Z jednym muszę się zgodzić, to produkty nie dla alergików absolutnie, dużo ziół, często zupełnie obcych w naszym środkowo-europejskim klimacie, obcych także w innych kosmetykach nam znanych i perfumowane często bardzo intensywnie.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
korah, tak testuję to mleczko Aronia. szkoda, że nie przetestowałam wcześnie, jak było tego dużo, to bym kupiła drugą butlę i dała znać o jego cudownym działaniu na wątku. Ale wykańczałam inne, to nie chciałam otwierać nowej butli, a to był błąd. Czasem Anulowa niecierpliwość jest wskazana
Jednak może kiedyś się pojawi jeszcze w tk maxx. na opakowaniu cena 29 zł, a ja kupiłam za12 zł i to nieużywany, nieotwierany egzemplarz. Butla 200 ml, więc służę próbką akurat idę dziś na pocztę

współczuję ci problemów ze skórą Ja też niedawno miałam problemy, ale się tak przestraszyłam, bo skóra mi cała schodzila, że pobiegłam do dermatologa i dała mi maści i pomogło. kosmetyki nie były winne, a stres, bo akurat taki okres zamykanie roku i początek roku to u mnie duży stres
Cudowne właściwości mówisz? Widziałam skład, piękny Masz fart z tym tk maxxx. A za próbeczkę dziękuję, obejdę się smakiem, za dużo zachodu z wysyłką byś miała dla jednej próbki, gdyby jeszcze się to dało normalnie kupić, jeśli tylko spotkasz, to poproszę całą butlę Będę dozgonnie wdzięczna i oczywiście wpłacę należności

Mnie się cera uwrażliwiła też od kwasów, no, ale byle do wiosny
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:21   #387
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Ja mam sporo oleju, jeszcze trochę wylałam przy otwieraniu...
Spróbuję wymieszać

Dostałam też próbki Garden Roses i Featherlight ten pierwszy jest 'w całości' Feather natomiast sporo się wylał z próbki plus ma grudki. Może zależy od rodzaju kremu

Moja paczka została wysłana w środę, mrozów już nie było ... przynajmniej u mnie
Możliwe. Bo ja właśnie Garden Roses mam i było ok
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:22   #388
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie się cera uwrażliwiła też od kwasów, no, ale byle do wiosny
A czego konkretnie używasz i co chciałabyś osiągnąć
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:26   #389
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Swój różany dostałam w czasie tych największych mrozów i był w stałym stanie. Nic się ani nie rozwarstwiało, ani nie wylewało, zbity kremik. Nadal taki jest. Może to jest zależne od partii?

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

No i już się lepiej sprawuje krem, nakładam go na mocno zwilżoną hydrolatem twarz. Wcześniej czekałam aż się wchłonie i skóra będzie sucha, może to był błąd. I zaczęłam myć buzię mydłem afrykańskim, dziś pierwszy raz Nie wysuszy?
pouzywasz to się okaże
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja też już pisałam wcześniej, że dostałam zamówienie w czasie dużych mrozów i wszystko było w porządku z kremami. Ciekawe od czego to zależy
Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Ja mam sporo oleju, jeszcze trochę wylałam przy otwieraniu...
Spróbuję wymieszać

Dostałam też próbki Garden Roses i Featherlight ten pierwszy jest 'w całości' Feather natomiast sporo się wylał z próbki plus ma grudki. Może zależy od rodzaju kremu

Moja paczka została wysłana w środę, mrozów już nie było ... przynajmniej u mnie
Nie mam pojecia od czego to zależy - ja i Jadzia dostayśmy featherlight i mój ok, a jej pływa...
Temperatura to jedyne co mi do głowy przyszło... a może też zależy jak długo ta temperatura działała
Słowo daję, że nie wiem....
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-02-03 o 12:29
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:41   #390
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Napisałam do Pani Ani z ciekawości, otrzymałam odpowiedź, że to tzw. pocenie się produktu, ponieważ krem nie zawiera sztucznych emulgatorów i dzieje się tak np przy zmianach temperatur. Najlepiej wymieszać pływający olej z kremem.

Uzależniłam się od zapachu Garden Roses

Na dniach planuję zrobić większe zamówienie, chyba do listy dodam ten dezodorant w kremie, bardzo mnie nim zaciekawiłaś, Anula_ga. Ostatnio miałam z Logony bambusowy, ale zapach okropny ....
Jak na złość kończą mi się produkty do demakijażu a ten krem Savonille strasznie kusi ...
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2014-02-03 o 12:44
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.