Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-13, 13:03   #3301
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Przejdę się na pewno zobaczyć

W Douglasie w Złotych też jest Star od wczoraj - jest 10, a potem 12, masakra
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 13:05   #3302
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
W Douglasie w Złotych też jest Star od wczoraj - jest 10, a potem 12, masakra

Ja będę w Krakowie to tam wyprobuje i kupie jak coś.

Bo zanim do Szczecina dojdzie to juz kazda bedzie miala
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 13:10   #3303
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48118291]No to zazdroscic. Ja wsrod kolezanek nie mam takich fanek zakupow. Czesto w temacie kosmetycznym sie czuje nieswojo, zwlaszcza w pracy, bo wiadomo zawsze jaki kontekst sie pojawi. Pieniedzy.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------



Juz popatrzylam, ale z napisow nic mnie nie urzeklo. Niemniej dziekuje za odpowiedz. Gdybys cos jeszcze chciala dodac to bardzo prosze .

btw: a jakies zwykle t-shirty polecisz? Jednokolorowe. Gdzie czegos nie kupie to scierki. Z H&Mu mam na przyklad 4 porzadne t-shirty i kilkukrotnie wiecej scierek. Jakosc tam to loteria. Z Zara tak samo. W Massimo Dutti nic za bardzo nie ma. Jakosc Mango strasznie spadla. No i w sumie nie wiem gdzie kupic jakis.

edit: szukam krotkiego rekawu lub bokserki. Chcialabym tez bardzo bardzo taki z wycietymi pachami (taki).[/QUOTE]


Ja swoje koszulki, t- shirty i wszelkie basic kupuje w bynamesakke, Wearso, mam tez Łukasza Jemioła i Kupisza. Powiem ze jakosc bardzo dobra, zwlaszcza polecam bynamesakke i Wearso z bawelny eko. Ze swojej strony bardzo polecam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 13:11   #3304
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ja będę w Krakowie to tam wyprobuje i kupie jak coś.

Bo zanim do Szczecina dojdzie to juz kazda bedzie miala
Pani w D mi zeznała, że wczoraj go zaczęli rozwozić po stolicy, to do Krakowa na pewno zaraz dotrze i wrócisz do domku z nowym nabytkiem
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 13:18   #3305
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

http://fleszstyle.pl/szalzakupow-marki.html

MAC, Douglas, TBS, Pakamera, Mokobelle, Wrangler i sporo innych. Ciezki weekend nadchodzi .

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja swoje koszulki, t- shirty i wszelkie basic kupuje w bynamesakke, Wearso, mam tez Łukasza Jemioła i Kupisza. Powiem ze jakosc bardzo dobra, zwlaszcza polecam bynamesakke i Wearso z bawelny eko. Ze swojej strony bardzo polecam
Dziekuje. Obejrze pozniej wszystkie marki.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 14:13   #3306
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48123300]http://fleszstyle.pl/szalzakupow-marki.html

MAC, Douglas, TBS, Pakamera, Mokobelle, Wrangler i sporo innych. Ciezki weekend nadchodzi .

[/QUOTE]
Ja szukam Kazara, bo zakochałam się w jednych botkach i rozważam różne dziwne opcje na sfinansowanie zakupu, więc zniżka nie byłaby głupim pomysłem

James, testowałaś w końcu My Burberry? Spodobało Ci się?

Edytowane przez ajsikorska
Czas edycji: 2014-09-13 o 14:20
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 16:09   #3307
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

ja maluję się w pracy więc kosmetyczkę mam wypchaną...ale ani kosmetyki ani flaszki tyle komentarzy nie zbierają co książki...w życiu bym nie pomyślała, że książka/czytanie może być taką sensacją....i nie chodzi o to, że to wersja papierowa (jakoś nie mogę się przekonać do elektronicznych) ale o sam fakt, że ktoś czyta...

co do moich zapachów to co rusz mam jakieś zabawne zdarzenia...ostatnio nawet wzywali panów do naprawy klimatyzacji...a to tylko moje Lalique Perles było...
becca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 16:26   #3308
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja bym też nie mogła być z kimś, kto wypomina jakiekolwiek zakupy. Mój Mąż mi nigdy nic nie wypomniał a kupuję na prawdę dużo po prostu rozumie moją pasję i chyba nie zdaje sobie sprawy z tego ile to wszystko razem kosztuje :P
A z ubraniami też mam tak że szkoda mi wydać na nie więcej kasy. Kupuję jeansy, jakieś basicowe rzeczy a resztę poluję w lumpeksie. To moje ulubione miejsce zakupów ciuchowych. Ta adrenalina i perełki które może znaleźć uzależniają poza tym na prawdę musi mi się bardo chcieć żeby wybrać się do galerii na zakupy ciuchowe.

Edytowane przez Vegetka
Czas edycji: 2014-09-13 o 16:30
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 17:32   #3309
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

rozmawiałyście o Star - w Douglasie on-line jest w próbkach do wyboru odcień 020
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 17:44   #3310
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Szkoda, że jaśniejszego nie ma do wyboru. W poniedziałek wybiorę się do mojej sephory ze słoiczkiem, żeby mi zrobiły próbkę. Gorzej jak mi się spodoba. Obiecałam sobie, że nie kupię nowego podkładu, dopóki nie zużyję chociaż połowy a propo, ile macie podkładów ? I ile zajmuje Wam zużycie jednej flaszki ?

Edytowane przez Vegetka
Czas edycji: 2014-09-13 o 18:30
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 17:47   #3311
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Kobitki ktora uzywala guerlain perfection? Albo mi sie wydaje albo ciemnieje troche na twarzy
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 18:01   #3312
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Ja też kupuję zdecydowanie za dużo. Oczywiście używam wszystkiego, ale czy to kiedyś zużyję - nie sądzę. Przechodzę dwie fazy. raz nie kupuję miesiącami nic, a potem jak ruszę to nie mogę się zatrzymać. Teraz mam tą drugą fazę. Denerwuje mnie tylko ilosc posiadanych podkładów. Kilka kupionych na zapas i nawet nie otwartych. Sprzedawać nie ma sensu bo to drogeryjne, a wymieniać też nie bo nie potrzebuję niczego nowego. ja się do minimalizmu kosmetycznego nie nadaję. I też mam tak jak james. nie mam koleżanek, które rozumieją zamiłowanie do kosmetyków...
Nie kłam
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 18:38   #3313
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Kobitki ktora uzywala guerlain perfection? Albo mi sie wydaje albo ciemnieje troche na twarzy
Ja miałam. Oj ciemnieje i na twarzy i chyba ciut w opakowaniu. Poszedł w świat
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 18:43   #3314
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Widzialyscie? Jestem w lekkim szoku

http://www.labelsandlove.pl/advanced...gnetic&x=0&y=0
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 19:34   #3315
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Nie kłam
Ciebie widze dwa razy w roku, w porywach do trzech wiec się nie liczy
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 20:38   #3316
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Ja bym też nie mogła być z kimś, kto wypomina jakiekolwiek zakupy. Mój Mąż mi nigdy nic nie wypomniał a kupuję na prawdę dużo po prostu rozumie moją pasję i chyba nie zdaje sobie sprawy z tego ile to wszystko razem kosztuje :P
A z ubraniami też mam tak że szkoda mi wydać na nie więcej kasy. Kupuję jeansy, jakieś basicowe rzeczy a resztę poluję w lumpeksie. To moje ulubione miejsce zakupów ciuchowych. Ta adrenalina i perełki które może znaleźć uzależniają poza tym na prawdę musi mi się bardo chcieć żeby wybrać się do galerii na zakupy ciuchowe.

Ja wlasnie chyba wole ciuchy.. A teraz obiecuje sobie kupic botki I.Marant. Od dawna na nie choruje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 21:22   #3317
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Ja miałam. Oj ciemnieje i na twarzy i chyba ciut w opakowaniu. Poszedł w świat

Załamalam sie bo byl/ jest o niebo lepszy niz estee lauder double wear..
Tylko to ciemnienie
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 22:23   #3318
elixya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 59
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Wybaczcie ale przeszukałam wszystko i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie.
Chcę zamówić na feelunique meteoryty.Cena po rabacie to 36.55 funtów.
Czy będę musiała zapłacić cło ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ja musialam zaplacic za jedna paczke, na kilka zamowionych, ale feelunique zwrocil mi ta sume na konto, jak tylko ich poinformowalam. Nie musialam nic udowadniac. Moze i tak widzieli to gdzies w ich systemie. Wydaje mi, ze wynika to z pomylki urzedu celnego, bo na rachunku mialam napisane, ze kraj pochodzenia to USA, czyli pomylil Jersey z New Jeresey.. ale nie chcialo mi sie z nimi klocic, bo i tak nic na tym nie stracilam.
elixya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 22:31   #3319
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Szkoda, że jaśniejszego nie ma do wyboru. W poniedziałek wybiorę się do mojej sephory ze słoiczkiem, żeby mi zrobiły próbkę. Gorzej jak mi się spodoba. Obiecałam sobie, że nie kupię nowego podkładu, dopóki nie zużyję chociaż połowy a propo, ile macie podkładów ? I ile zajmuje Wam zużycie jednej flaszki ?
w obrocie mam 5 w płynie, 3 kompakty i 2 mineralne (i kilka na targowisku)
używam zamiennie i dlatego nie mam pojęcia na jak długo starcza jedna flaszka...wiem tylko, że kompakt Shiseido z serii słonecznej (te niebieskie) jest bardzo niewydajny...i dlatego go lubię

co do męskich zakazów/rozliczeń kosmetycznych to jakaś abstrakcja dla mnie jest...nie wyobrażam sobie aby niezależnej wykształconej kobiecie mąż mówił na co ma wydawać pieniądze albo aby ją rozliczał...ale wiem, że w związkach "tureckich" tak się często dzieje...sama byłam świadkiem jak koleś miał w sklepie pretensje do partnerki, że "znowu szampon kupujesz" normalnie myślałam, że mu coś powiem ale bałam się, że mi panna oczy wydrapie..
becca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 22:47   #3320
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dla mnie wydzielanie pieniędzy w związku też byłoby nie do przyjęcia, zwłaszcza, gdy obie osoby pracują Ale umiem sobie też wyobrazić sytuację, gdy z kasą krucho, a jedna osoba wydaje, wydaje i wydaje...
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 23:01   #3321
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dla mnie wydzielanie pieniędzy w związku też byłoby nie do przyjęcia, zwłaszcza, gdy obie osoby pracują Ale umiem sobie też wyobrazić sytuację, gdy z kasą krucho, a jedna osoba wydaje, wydaje i wydaje...

no tak...to oczywiste...ale w kiedy kobieta jest odpowiedzialna (z lekkim skrzywieniem kosmetycznym) w domu biedy nie ma, dzieci nie głodują itp.
innym słowy stać ich na wiele...kontrolowanie kosmetycznych wydatków przez tzw. pana domu straszne sformułowanie...jest niedopuszczalne...i w ogóle jakichkolwiek jej wydatków (oczywiście pomijając sytuacje kiedy kupuje samochód bo będzie jej pasował do torebki)
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 23:05   #3322
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Ja bym też nie mogła być z kimś, kto wypomina jakiekolwiek zakupy. Mój Mąż mi nigdy nic nie wypomniał a kupuję na prawdę dużo po prostu rozumie moją pasję i chyba nie zdaje sobie sprawy z tego ile to wszystko razem kosztuje :P
A z ubraniami też mam tak że szkoda mi wydać na nie więcej kasy. Kupuję jeansy, jakieś basicowe rzeczy a resztę poluję w lumpeksie. To moje ulubione miejsce zakupów ciuchowych. Ta adrenalina i perełki które może znaleźć uzależniają poza tym na prawdę musi mi się bardo chcieć żeby wybrać się do galerii na zakupy ciuchowe.
Ja też nie, zresztą nie wyobrażam sobie wypominania czegokolwiek, tak na dobrą sprawę, wychodzę z założenia, że każdy z nas jest dorosły i wie co robi.

James to legalne?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 08:42   #3323
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
U mnie w pracy ostatnio wynikła dyskusja nt. kosmetyków, tzn. tego, ile można na nie wydać. Jedna z osób dziwiła się, bo widziała, jak ktoś płacił w drogerii 300 zł za zakupy. A dodam, że wszystko działo się w małym mieście, gdzie nie ma Sephor, Douglasów itd. Nieśmiało zapytałam, czy ta osoba nie kupowała przypadkiem perfum, które jak wiadomo bywają drogie. Pozostali uczestnicy rozmowy niemalże oburzyli się i stwierdzili, że tylko milionerzy albo wariaci mogliby zostawić tyle pieniędzy w drogerii i że przecież nikogo w naszym mieście na to nie stać. Więcej się już nie odzywałam.

Mój małż też czasem narzeka na moje zakupy kosmetyczne. On jest z tych, którzy uważają, że jak ktoś ma jedną parę butów, jedną torebkę i jedną pomadkę, to już w zasadzie wystarczy. Nową można kupić, jak się poprzednia zużyje I też zdarzają mu się czasem uwagi, typu: po co za coś tak dużo płacić, skoro tańszy puder czy pomadka dałyby podobny efekt. Wtedy piorunuję go wzrokiem i siedzi cicho Ale żeby była równowaga, miewa dni, kiedy chwali moje zakupy. I zawsze łazi ze mną do perfumerii.

Też mam opory przed wydawaniem na ciuchy takich kwot, jakie wydaję na kosmetyki. Może dlatego (a przynajmniej tak to sobie racjonalizuję), że puder jednak starczy na dłużej niż ciuch. Niestety nawet droższe i - wydawałoby się - lepszej jakości ubrania ekstremalnie szybko przestają się dziś nadawać do noszenia.
Tak jak dzastinaaaaa wolę chyba inwestować w dodatki. Porządnych t-shirtów dawno przestałam szukać, bo zwykle jak materiał jest ok, to nadruk do Z kolei spodnie muszę brać takie, jakie na mnie w miarę pasują, tzn. nie odstają w talii. A że noszę głównie jeansy i podobają mi się tylko takie, które są jednolicie ciemne i nie mają żadnych dziur, przetarć, frędzelków czy aplikacji, to wybór mam niezbyt duży.
Ostatnio kupiłam sobie jedne "przecierane" jeansy i nawet są ok, ale więcej par nie chcę. Kosmetyki łatwiej się kupuje, nie trzeba się martwić że tyłek w coś nie wejdzie, a jednocześnie w pasie będzie powiewać.
ty tej babie co stwierdzila ze" facet by jej nie pozwolil tyle na kosmetyki wydac"
nie uswiadomilas ze jest w bledzie ze ona nie ma faceta a pana

a z kuchni jej pozwala wychodzic jak goscie przychodza czy waruje pod drzwiami

przepraszam ale nie moglam sie opanowac

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dla mnie wydzielanie pieniędzy w związku też byłoby nie do przyjęcia, zwłaszcza, gdy obie osoby pracują Ale umiem sobie też wyobrazić sytuację, gdy z kasą krucho, a jedna osoba wydaje, wydaje i wydaje...
wtedy jest bardzo proste rozwiazanie
jedno wspolne konto na wydatki domowo budżetowe i osobne dla kazdego i z tego konta kazdy ma na swoje potrzeby ile zarobi tyle ma
ma wiecej zachcianek musi wiecej popracowac

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
W Douglasie w Złotych też jest Star od wczoraj - jest 10, a potem 12, masakra
chodzi wam o marke star
czy o diora star?

Edytowane przez eleonorka cyrolka
Czas edycji: 2014-09-14 o 08:35
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 09:11   #3324
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48126526]Widzialyscie? Jestem w lekkim szoku

http://www.labelsandlove.pl/advanced...gnetic&x=0&y=0[/QUOTE]

__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 09:52   #3325
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość

chodzi wam o marke star
czy o diora star?
Dior Star.
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 10:56   #3326
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

dziekuje

ja mam dziesiatki podkladow czytam o waszych kosmetykach i az mi wstyd bo spokojnie moglabym juz konkurowac iloscia z douglasem

kiedys moim faworytem byl armani luminosilk ale znalazlam lepsze (trzy butelki w toku)

np rouge bunny rouge mleczna akwarela ale nakladany bb
i body end face maka ale on jest za mokry i trzeba wklepywal lateksowa gabeczka

jak mam zly nastroj to smasbox mineralny sypki z 3 kolorow mieszam dobty i wcieram lateksowym platkiem

ciekawe jestem tego stara ale nim u mnie na wsi bedzie to wieki minal choc jutro bede w katowicach moze tam juz tez bedzie

Edytowane przez eleonorka cyrolka
Czas edycji: 2014-09-14 o 11:31
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 11:32   #3327
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
dziekuje

ja mam dziesiatki podkladow czytam o waszych kosmetykach i az mi wstyd bo spokojnie moglabym juz konkurowac iloscia z douglasem

kiedys moim faworytem byl armani luminosilk ale znalazlam lepsze

np rouge bunny rouge mleczna akwarela ale nakladany bb
i body end face maka ale on jest za mokry i trzeba wklepywal lateksowa gabeczka

jak mam zly nastroj to smasbox mineralny sypki z 3 kolorow mieszam dobty i wcieram lateksowym platkiem

ciekawe jestem tego stara ale nim u mnie na wsi bedzie to wieki minal choc jutro bede w katowicach moze tam juz tez bedzie
jak będziesz w katowicach, to daj proszę znać czy go gdzieś znalazłaś

oczywiście, że go nie kupię w najbliższym czasie, przecież obiecałam
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 11:38   #3328
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
jak będziesz w katowicach, to daj proszę znać czy go gdzieś znalazłaś

oczywiście, że go nie kupię w najbliższym czasie, przecież obiecałam
oczywiscie ze dam i wezme probki zdajac relacje

a co do rozliczania ludzi z ich zakupow
byla u mnie kuzyna zebym ja pomalowala na wesele wyciagam maca i maziam a ona z przerazeniem to cena
a przeciez mac w porownaniu z armani to za darmo rozdwany
juz jej chcialam powiedziec ze to numer seryjny zeby mi na zawal nie zeszla
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 11:46   #3329
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[QUOTE:
juz jej chcialam powiedziec ze to numer seryjny zeby mi na zawal nie zeszla [/QUOTE]
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 12:47   #3330
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48122077]A klikne, dzieki .

Ja do pracy nosze mala kosmetyczke. Nawet 1/50 mojego "skladu domowego" tam nie ma: Benetint, ze 3 szminki, baza MACa, blotki BB, puder, korektor i cos tam jeszcze. Jak poprawiam sie w pracy to czesto gesto ktos mi zaglada przez ramie i "co tam masz?". Potem slucham zawsze madrosci:
- "o, jakie drogie, mi szkoda byloby pieniedzy",
- "w drogich kosmetykach placisz za marke, tanie kosmetyki roznia sie tylko opakowaniem",
- "mam podobny odcien szminki Chanel z Essence/Lovely/czegos innego co jest tanie, wiec po co przeplacac",
- "mi by facet nie pozwolil tyle na kosmetyki wydawac
".

Wtedy zawsze gryze sie w jezyk i nie mowie nic. Chowam kosmetyczke , stosuje piekna sztuke kohlinaru i wracam do swoich zajec.

[/QUOTE]


Taaa, 3 pierwsze sa boskie, nawet na wizazu zdarzyło mi sie usłyszec, na szczescie nie w tym wątku i chyba dlatego tak sie tu zagniezdziłam

Ostatnie to dla mnie abstrakcja, nie moge sie wypowiedziec. Choc kiedys pamietam jaka stałam w tżtem w sklepie w kolejce i przed nami facet z pretensją do swojej żony na caly głos z ogromną pretensją: "I znowu ZA MOJE placimy" Miny mieliśmy niezłe, szkoda nam tej kobiety, że taki burak pastewny z tego jej męża


Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość




wtedy jest bardzo proste rozwiazanie
jedno wspolne konto na wydatki domowo budżetowe i osobne dla kazdego i z tego konta kazdy ma na swoje potrzeby ile zarobi tyle ma
ma wiecej zachcianek musi wiecej popracowac


Wydaje mi się, że taki układ jest ok pod warunkiem, że oboje partnerzy zarabiają może nie podobnie, ale bez jakichs ogromnych dysproporcji. Dziwna byłaby dla mnie sytuacja, w której jednemu by zostalo po opłatach 300 zl, a drugiemu 10000. I jak chcesz więcej to sobie zarób


Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
oczywiscie ze dam i wezme probki zdajac relacje

a co do rozliczania ludzi z ich zakupow
byla u mnie kuzyna zebym ja pomalowala na wesele wyciagam maca i maziam a ona z przerazeniem to cena
a przeciez mac w porownaniu z armani to za darmo rozdwany
juz jej chcialam powiedziec ze to numer seryjny zeby mi na zawal nie zeszla



A tak a jeszcze w temacie Maca...

Siedze sobie ze 2 dni temu przeglądac macowa stronę. Tż przechodzi, patrzy i mówi:
- Co Ty robisz? Lepiej szybko wyjdz z tej strony.
- ??? (wielkie oczy zrobiłam),
- Bo ona jest strasznie zawirusowana, potem duże sumy z konta ściąga

__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.