Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III! - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-03, 14:08   #1051
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Ja np. robię zdjęcia telefonem, bo nie chce mi się biegać po aparat i kabel. Komórka zawsze pod ręką
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 14:15   #1052
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
A ja mam zepsuty laptop i od jakiegoś czasu czytam Wizaż korzystając z aplikacji, więc zdjęć nie widzę

Wczoraj zdenkowałam krem do rąk z Avon Cocoa Butter oraz krem na noc Bioluxe z organicznym ekstraktem Awokado 40 ml, z którego moja skóra była bardzo zadowolona. Szybko się wchłaniał, odżywiał i nawilżał. Do tego bardzo wydajny: otworzyłam go kilka dni później niż krem na dzień 50 ml, a starczył mi na jakieś półtora tygodnia dłużej A kosztował mnie całe 4,90 zł

Moim celem na luty jest zdenkowałać wszystkie napoczęte kremy do rąk, które znajduję w torebkach czy różnych zakątkach domu
Tylko jednego kremu nie dam rady wykończyć w jeden miesiąc, podejrzewam że starczy mi na jakieś pół roku to balsam do rąk Boutique 500 ml
Ciesz się, że w ogóle wizaż masz





Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Ja mam w planach wziąć się za krem do biustu. Jeszcze go nie otworzylam, ale w szafce już jakiś czas stoi. Nie sądzę żeby skończył się już w lutym, ale w marcu to już koniecznie chce go pokazać w denku
A ja właśnie się zmobilizowałam i używam a właściwie prawie kończę krem do cycków z Ziaji
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 14:48   #1053
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Zdjęcia nie są konieczne, jednak dużo ułatwiają. Wystarczy jeden rzut okiem i już wiemy co kto zużył.
Każde foto jest mile widziane, bez względu na jego jakość. Jednocześnie, nie to jest tutaj najważniejsze. Nie zapominajmy, że istotą wątku jest systematyczne UŻYWANIE i ZUŻYWANIE, oczyszczanie swojej przestrzeni ze zbędnych rzeczy, itp.
Przyznaję, że mam co raz większą ochotę zrezygnować z robienia fotek. Pomimo swoich zalet, mają jedną podstawową wadę- wymagają konieczności przetrzymywania pustych opakowań, aż do momentu zbiorczego zdjęcia. Kiedyś, to mi się to nawet podobało i z ulgą wyrzucałam pełną siatę pustych opakowań. Teraz, mam potrzebę pozbywania się śmieci natychmiastowo. Raz -ciach, bez zbędnych ceregieli, przetrzymywania pustaków w siatach i cykania im fotek. No kto to widział? Haha

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Moje zuzycia styczniowe
Brawo Hosenko, widać, że nie próżnowałaś.

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Przybywam z moimi styczniowymi....2 tyg chorowałam, więc nie w głowie mi było namaszczanie, peelingowanie, wsmarowywanie i spryskiwanie się... mam nadzieje nadrobić w lutym. Do tego niestety był to miesiąc małych bubelków .
Przez te bubelki odechciewa się wszystkiego. Ale dobrze, że je już masz za sobą. Kolejne miesiące będą przyjemniejsze.
A denko?
Ulalala. Pokaźne.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 14:51   #1054
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ciesz się, że w ogóle wizaż masz







A ja właśnie się zmobilizowałam i używam a właściwie prawie kończę krem do cycków z Ziaji
no i jak tam Twoje cycki ?zadowolone?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 14:59   #1055
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Zdjęcia nie są konieczne, jednak dużo ułatwiają. Wystarczy jeden rzut okiem i już wiemy co kto zużył.
Każde foto jest mile widziane, bez względu na jego jakość. Jednocześnie, nie to jest tutaj najważniejsze. Nie zapominajmy, że istotą wątku jest systematyczne UŻYWANIE i ZUŻYWANIE, oczyszczanie swojej przestrzeni ze zbędnych rzeczy, itp.
Przyznaję, że mam co raz większą ochotę zrezygnować z robienia fotek. Pomimo swoich zalet, mają jedną podstawową wadę- wymagają konieczności przetrzymywania pustych opakowań, aż do momentu zbiorczego zdjęcia. Kiedyś, to mi się to nawet podobało i z ulgą wyrzucałam pełną siatę pustych opakowań. Teraz, mam potrzebę pozbywania się śmieci natychmiastowo. Raz -ciach, bez zbędnych ceregieli, przetrzymywania pustaków w siatach i cykania im fotek. No kto to widział? Haha

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------



Brawo Hosenko, widać, że nie próżnowałaś.



Przez te bubelki odechciewa się wszystkiego. Ale dobrze, że je już masz za sobą. Kolejne miesiące będą przyjemniejsze.
A denko?
Ulalala. Pokaźne.
Mi się zdjęć robić nie chce tak szczerze i trzymać puste opakowania





Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
no i jak tam Twoje cycki ?zadowolone?
Baaa a u tz już denkuje olej Joanna Migdał bo masuję pupę
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 15:13   #1056
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Zdjęcia to fajny dodatek, ale faktycznie, jak tak cały rok odkładać opakowania i robić zdjęcia to może to być faktycznie uciążliwe. Ja nie będę trzymać saszetek po maseczkach jednorazowych, bo są trochę brudne :/
Chyba będę musiała zrobić tak, jak mówiła meszugga. Powyjmuję wszystko, pomodlę się nad tym, przemyślę i zacznę denkować
Najgorzej będzie z kolorówką... niektóre kosmetyki są już dawno po terminie, ale szkoda mi wyrzucić, a do dna jeszcze daleeeeeko. Chyba naprawdę będę musiała podjąć drastyczne kroki!
No i balsamy... mam taki perfumowany balsam Ultra Sexy z Avonu, który zaczyna mi powoli śmierdzieć, a do końca jeszcze pół słoiczka.
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 15:28   #1057
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Nikt nie każe wam robić zdjęć. Nie jest nigdzie napisane, że musza być ale jak już wrzucacie to takie żeby było cokolwiek dobrze widać bo w przeciwnym razie to się mija z celem i równie dobrze mogłoby ich nie być. Takie jest moje zdanie.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 15:38   #1058
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Mój kochany mąż kupił mi dziś laptopa

I właśnie zauważyłam, że na telefonie moje " " pisałam :klaski:
Muszę zainstalować sobie add blocka, bo te wszędobylskie reklamy mnie dobijają.


Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja np. robię zdjęcia telefonem, bo nie chce mi się biegać po aparat i kabel. Komórka zawsze pod ręką
Ja zawsze wrzucam zdjęcia z komórki, bo najłatwiej i najszybciej

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Polecam zużyć jako balsam pod prysznic Tak wykańczam balsamy, do których nie mam serca, albo kiepsko się u mnie spisują.
A taka aplikacja umyje skórę? Czy użyć takiego balsamu po wyszorowaniu się?
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 16:16   #1059
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Mój kochany mąż kupił mi dziś laptopa

I właśnie zauważyłam, że na telefonie moje " " pisałam :klaski:
Muszę zainstalować sobie add blocka, bo te wszędobylskie reklamy mnie dobijają.



Ja zawsze wrzucam zdjęcia z komórki, bo najłatwiej i najszybciej


A taka aplikacja umyje skórę? Czy użyć takiego balsamu po wyszorowaniu się?
Po umyciu, jak typowy balsam pod prysznic
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 16:27   #1060
Luksa
Zakorzenienie
 
Avatar Luksa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 3 367
GG do Luksa
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
brawo za denka! Widzę że jesteś miłośniczką produktów avonowskich, ja coraz bardziej się przekonuje, zwłaszcza do pielęgnacji stóp
O pogrubionych - jesteś z nich zadowolona?
Z peelingu bardzo, drapie aż szczypie! do tego zostawia fajną tłustą warstewkę
Z musu średnio, zapach fajny, wchłania się szybko ale jakoś nie pokochałam.
Luksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 16:36   #1061
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Nikt nie każe wam robić zdjęć. Nie jest nigdzie napisane, że musza być ale jak już wrzucacie to takie żeby było cokolwiek dobrze widać bo w przeciwnym razie to się mija z celem i równie dobrze mogłoby ich nie być. Takie jest moje zdanie.

nie siej zamętu,każdy wrzuca co może ,do tej pory nikomu to nie przeszkadzało więc zachowaj swoje komentarze dla siebie.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 17:03   #1062
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

styczniowe denko:

  1. żel do golenia Isana Men
  2. krem do rąk Biały Jeleń
  3. olejek do kąpieli Biały Jeleń Prebiotic
  4. emulsja do ciała Isana
  5. malinowe masło do ciała balneokosmetyki
  6. szampon do włosów Dove
  7. odżywka do rzęs Eveline
  8. miniaturka balsamu do ciała Isana
  9. woda perfumowana ck
  10. miniaturka zmywacza do paznokci Isana
  11. miniaturka szamponu do włosów z chlorofilem Biały Jeleń
  12. krem do stóp Biały Jeleń
  13. mleczko do ciała Lirene
  14. olejek do kąpieli Bielenda
  15. regenerum do paznokci
zużyłam również dwie saszetki próbek, ale już ich nie mam: szampon do włosów ciemnych Biały Jeleń, żel do mycia 3w1 Biały Jeleń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2030052.jpg (43,0 KB, 34 załadowań)
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26

Edytowane przez fioleciasto
Czas edycji: 2015-02-03 o 17:06
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 20:25   #1063
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

fioleciasto

Czy to malinowe masło z Balneokosmetyków jest tak dobre jak o nim mówią? Pachnie raczej słodką malinką czy orzeźwiającą? Nie powiem, mam chrapkę.

Kolejne denka:

Avon, Red Real, lakier do paznokci o odcieniu pięknej, klasycznej, zmysłowej czerwieni. Był ze mną z 7 lat, żyliśmy w szczęśliwym związku. Jednak nie przetrwaliśmy kryzysu, on zaczął się ciągnąć, odpryskiwać po jednym dniu i strzelać fochy. Poza tym po latach okazało się, że przykrótki pędzelek to jednak wada. Musieliśmy się rozstać.
Sally Hansen, Insta Dri- nabłyszczacz, utwardzacz, wysuszacz w jednym. Bardzo dobry produkt, zwłaszcza dla osób niecierpliwych, lub nie lubiących tracić czasu. Błyskawicznie wysusza lakier i nadaje mu żelowe wykończenie. Jedyny minus? Niestety gęstnieje. 1/4 buteleczki idzie na zmarnowanie.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 21:12   #1064
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Denko nr 1: Bielenda, drogocenny olejek arganowy 3w1, 150 ml

No to teraz dylemat co wyjąć z zapasów... krem kakaowy Isany, szarlotkowe masło Farmony czy masło oliwkowe Barwy?
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 21:47   #1065
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
nie siej zamętu,każdy wrzuca co może ,do tej pory nikomu to nie przeszkadzało więc zachowaj swoje komentarze dla siebie.
Nie sieje zamętu. To jest forum i mam prawo do wyrażania swojego zdania. A Ty nie będziesz dyktować co mam robić. Ja tylko grzecznie poprosiłam o większe zdjęcia bo nie ukrywam, że lepiej się takie ogląda. Nic nikomu nie narzucam. I tak każdy zrobi co zechce więc nie rozumiem po co ta dyskusja. To tyle w tym temacie. Nie chcę więcej do tego wracać.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 22:33   #1066
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
fioleciasto

Czy to malinowe masło z Balneokosmetyków jest tak dobre jak o nim mówią? Pachnie raczej słodką malinką czy orzeźwiającą? Nie powiem, mam chrapkę.

Kolejne denka:

Avon, Red Real, lakier do paznokci o odcieniu pięknej, klasycznej, zmysłowej czerwieni. Był ze mną z 7 lat, żyliśmy w szczęśliwym związku. Jednak nie przetrwaliśmy kryzysu, on zaczął się ciągnąć, odpryskiwać po jednym dniu i strzelać fochy. Poza tym po latach okazało się, że przykrótki pędzelek to jednak wada. Musieliśmy się rozstać.
Sally Hansen, Insta Dri- nabłyszczacz, utwardzacz, wysuszacz w jednym. Bardzo dobry produkt, zwłaszcza dla osób niecierpliwych, lub nie lubiących tracić czasu. Błyskawicznie wysusza lakier i nadaje mu żelowe wykończenie. Jedyny minus? Niestety gęstnieje. 1/4 buteleczki idzie na zmarnowanie.
Masło było naprawdę świetne. Ma bardzo dobry skład (masło shea już na drugim miejcu). Pachnie cudownie, ciężko mi określić czy to słodka malina czy orzeźwiająca- chyba coś takiego pomiędzy. I używało się tego masła też z wielką przyjemności, bo i konsystencja taka jak dla mnie idealna i fajnie się wchłaniało i pachniało i naprawdę same plusy. Dla mnie niestety kosztuje za dużo więc pewnie więcej się u mnie nie pojawi, ale szczerze polecam. To opakowanie dostałam w prezencie



---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Denko nr 1: Bielenda, drogocenny olejek arganowy 3w1, 150 ml

No to teraz dylemat co wyjąć z zapasów... krem kakaowy Isany, szarlotkowe masło Farmony czy masło oliwkowe Barwy?
szarlotka
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 23:33   #1067
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Denko nr 1: Bielenda, drogocenny olejek arganowy 3w1, 150 ml

No to teraz dylemat co wyjąć z zapasów... krem kakaowy Isany, szarlotkowe masło Farmony czy masło oliwkowe Barwy?
szarlotkowe masło Farmony na samą myśl mam ochotę kupić a mam w sumie 600 ml produktów do wmasowywania i do tego z krótką datą ważności

Jeszcze raz oklaski za denka Ilość Waszych denek mnie powala
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 11:29   #1068
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Wczoraj zdenkowałam krem do rąk z Avon Cocoa Butter oraz krem na noc Bioluxe z organicznym ekstraktem Awokado 40 ml, z którego moja skóra była bardzo zadowolona. Szybko się wchłaniał, odżywiał i nawilżał. Do tego bardzo wydajny: otworzyłam go kilka dni później niż krem na dzień 50 ml, a starczył mi na jakieś półtora tygodnia dłużej A kosztował mnie całe 4,90 zł

Kurde coraz częściej słyszę o tych cudach z Bioluxe, chyba kiedyś sobie kupię na próbę jakiś







Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Zużyłam:

Tołpa, płyn micelarny do twarzy i oczu, 200ml- na początku go nie doceniałam, a teraz kiedy już go nie mam, chętnie bym do niego wróciła. Bardzo dobry produkt.
CosmoSpa, glinka brązowa 100% naturalna, 100g- spełniała swoje zadanie, oczyszczała, regenerowała i nadawała witalności.
Clinique, all about eyes, 5ml- miniatura wystarczyła na miesiąc systematycznego używania. Krem ma lekką, szybko wchłaniającą się konsystencję. Delikatnie sunie po skórze. Nawilża i wygładza. Jestem zadowolona, ale spodziewałam się większego WOW, WOW na miarę kremu pod oczy z Tołpy Hibiskus.
Sephora, kapsułka do kąpieli Kwiat pomarańczy- nie mój zapach, ale od początku się tego spodziewałam, więc nie ma zdziwka. Właściwości pielęgnacyjne takie jak u pozostałych sióstr i braci.








Cytat:
Napisane przez meszugga Pokaż wiadomość
jaki szybki odzew

moonara, Efkakam dziewczyny też zaczynam oficjalny projekt denko, będzie dobrze damy rade

Dzisiaj zrobiłam sobie rachunek sumienia, powyciągałam wszystkie kosmetyki ze wszystkich zakamarków.. jestem przerażona.. o zgrozo ile togo mam a co najlepsze chwile wcześniej planowałam już co kupić w biedronce na nowej akcji , nie wiem czy dobrze że tu o niej wspominam, a do tego idzie do mnie małe zamówienie z intranetowego sklepu. I tu moje pytanie jak sobie z tym radzicie? staram się chodzić po drogeriach, ale nie zawsze się udaje
Ja po prostu nie chodzę do drogerii. Wiem, że mam to po co iść. Wczoraj byłam, bo po prostu potrzebowałam peelingu do twarzy i ciała. Kupiłam tylko to, zapłaciłam 15 zł i wyszłam






Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Moje zuzycia styczniowe


1. płyn pierniczkowy Avon
2. peeling cynamonowy Paloma
3. żel pod prysznic migdałowy Avon
4. żel pod prysznic Biały jeleń
5. balsam Oillan Forte
6. serum anycellulitowe Multi modeling Ziaja
7. odżywka do paznokci Maximum Growth Sally Hansen
8. antyperspirant w kulce Avon
9. odżywka do włosów farbowanych Avon
10. żel do mycia twarzy Anti acne Flos Lek
11. micel Bioderma Sensibio
12. peeling do rąk i stóp Planet Spa Avon
13. chusteczki do higieny intymnej Intimea
14. szare mydło Biały jeleń
15. mydło lawendowe kupione we Włoszech
16. korektor pod oczy Invisible ligt Avon
17. maseczka oczyszczająca oliwkowa w saszetce Avon
18. maseczka oczyszczająca w saszetce Kolastyna
19. maska do włosów Biovax z olejkami w saszetce
20. perfumy Insolence Guerlain
+ 3 próbki z Tołpy i mini krem z masłem shea waniliowy L'Occitane


To luty będzie spokojniejszy
Sporo, super!!!!!!!







Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Przybywam z moimi styczniowymi....2 tyg chorowałam, więc nie w głowie mi było namaszczanie, peelingowanie, wsmarowywanie i spryskiwanie się... mam nadzieje nadrobić w lutym. Do tego niestety był to miesiąc małych bubelków .

*Balea żel pod prysznic malinowy z drobinkami; jednak brzydki, za mocny, cukierkowy do obrzygania zapach
*Today żel pod prysznic mleko&kokos; dużo sztucznego mleka
*Lush mydło Yog Nog; ładny zapach goździków i cynamonu, ale w ogóle się nie pienił, chociaż ręce przesuszał
*Alverde maska do włosów Glanz; tępa maska, nic nie robi
*The Body Shop masło do ciała kokosowe; działa prawidłowo, na +
*Uriage woda termalna; podrażnia mnie
*The Body Shop mały olejek lawendowo- rumiankowy +
*LUSH kąpielowy bubble bar Christmas Hedgehog; w porządku, chociaż taki zapach nie wiadomo jaki, tzn pachniał sklepem LUSH a nie konkretną kulą
*LUSH kąpielowy bubble bar lawendowy +++++++ cudna naturalna lawenda z jakimś ziołem, nie potrafię rozpoznać, ale coś fantastycznego i nie syntetycznego
*Diadermine krem do twarzy Hydra vitami cera wrażliwa ++
*Alverde krem pod oczy dla każdego rodzaju skóry; na początku wydawało mi się że mnie przesuszał, teraz nawet mi się podoba
*Sensodyne pasta do zębów; dałam się namówić na okropnie drogą nowość, może moje zęby są wdzięczne, nie wiem, ale różnicy nie widzę, a sakiewka stanowczo lżejsza…
*Bath & Body Works żel antybakteryjny japońska wiśnia; bardzo syntetyczna wiśnia i zapach alkoholu nie wyparowuje, moje ręce „dają” denaturatem parę godzin
*Płatki kosmetyczne ebelin
Maseczki:
*Schaebens czekoladowa; dla mnie za bogata, zmęczyła cerę, ale dla miłośniczek czekoladowych masek bardzo polecam, piękny skład, niemalże czysta czekolada
*Rival de loop maska ratunek; doskonała! Świetnie łagodzi, coś w stylu krem-ratunek z Pharmaceris
**Salthause nawilżająca i z algami morskimi; na razie w porządku, spróbuje jeszcze parę razy aby wyrobić sobie opinię.
*Lush BB Seaweed (mała odlewka); jest ok, ale więcej nie wezmę, ma w sobie zbyt agresywny peeling jak na maskę dla cery podobno wrażliwej
Próbki/miniaturki:
Eucerin szampon dla alergików +
Eucerin kremik na przebarwienia even brighter x 2 +
Eubos kremik nawilżający dla cery wrażliwej x4 +++++
Biomaris med. serum +krem
LRP Cicaplast baume B5 ++
LRP toleriane riche ++
LRP Effelcar żel do mycia twarzy +++
Sagella płyn do higieny intymnej x 3
O wow! Dodatkowe brawa za buble!!!!!
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 13:47   #1069
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
styczniowe denko:

  1. żel do golenia Isana Men
  2. krem do rąk Biały Jeleń
  3. olejek do kąpieli Biały Jeleń Prebiotic
  4. emulsja do ciała Isana
  5. malinowe masło do ciała balneokosmetyki
  6. szampon do włosów Dove
  7. odżywka do rzęs Eveline
  8. miniaturka balsamu do ciała Isana
  9. woda perfumowana ck
  10. miniaturka zmywacza do paznokci Isana
  11. miniaturka szamponu do włosów z chlorofilem Biały Jeleń
  12. krem do stóp Biały Jeleń
  13. mleczko do ciała Lirene
  14. olejek do kąpieli Bielenda
  15. regenerum do paznokci
zużyłam również dwie saszetki próbek, ale już ich nie mam: szampon do włosów ciemnych Biały Jeleń, żel do mycia 3w1 Biały Jeleń
haha, Twoje denka rozpoznaje już po podłodze, podczas szybkiego scrolllowania
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 13:49   #1070
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

pierwsze lutowe denko,cement termiczny Kerastase 10ml.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 13:56   #1071
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cement termiczny??? Nigdy o czymś takim nie słyszałam

U mnie kolejne denka: podkład Miss Sporty i balsam do ust Oriflame.
Wczoraj zrobiłam wielki remanent i podliczyłam, że mam 64 kosmetyki... U rodziców mam pewnie drugie tyle o_O
Oto moje zbiory (jeszcze nie wydenkowane)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2656.jpg (42,9 KB, 48 załadowań)
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 14:08   #1072
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

he he fajna nazwa nie? to takie mleczko termoaktywne

fajna fotka
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 15:38   #1073
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Kiedyś, to mi się to nawet podobało i z ulgą wyrzucałam pełną siatę pustych opakowań. Teraz, mam potrzebę pozbywania się śmieci natychmiastowo. Raz -ciach, bez zbędnych ceregieli, przetrzymywania pustaków w siatach i cykania im fotek. No kto to widział? Haha
A oglądać to lubisz





Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
styczniowe denko:

  1. żel do golenia Isana Men
  2. krem do rąk Biały Jeleń
  3. olejek do kąpieli Biały Jeleń Prebiotic
  4. emulsja do ciała Isana
  5. malinowe masło do ciała balneokosmetyki
  6. szampon do włosów Dove
  7. odżywka do rzęs Eveline
  8. miniaturka balsamu do ciała Isana
  9. woda perfumowana ck
  10. miniaturka zmywacza do paznokci Isana
  11. miniaturka szamponu do włosów z chlorofilem Biały Jeleń
  12. krem do stóp Biały Jeleń
  13. mleczko do ciała Lirene
  14. olejek do kąpieli Bielenda
  15. regenerum do paznokci
zużyłam również dwie saszetki próbek, ale już ich nie mam: szampon do włosów ciemnych Biały Jeleń, żel do mycia 3w1 Biały Jeleń
Wielkie brawa za osiągnięcia!!!!!!







Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Kolejne denka:

Avon, Red Real, lakier do paznokci o odcieniu pięknej, klasycznej, zmysłowej czerwieni. Był ze mną z 7 lat, żyliśmy w szczęśliwym związku. Jednak nie przetrwaliśmy kryzysu, on zaczął się ciągnąć, odpryskiwać po jednym dniu i strzelać fochy. Poza tym po latach okazało się, że przykrótki pędzelek to jednak wada. Musieliśmy się rozstać.
Sally Hansen, Insta Dri- nabłyszczacz, utwardzacz, wysuszacz w jednym. Bardzo dobry produkt, zwłaszcza dla osób niecierpliwych, lub nie lubiących tracić czasu. Błyskawicznie wysusza lakier i nadaje mu żelowe wykończenie. Jedyny minus? Niestety gęstnieje. 1/4 buteleczki idzie na zmarnowanie.

Ja używam Seche Vite w opakowaniu 3,6 ml i zawsze wykańczam do końca bez gęstnienia





Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Denko nr 1: Bielenda, drogocenny olejek arganowy 3w1, 150 ml

No to teraz dylemat co wyjąć z zapasów... krem kakaowy Isany, szarlotkowe masło Farmony czy masło oliwkowe Barwy?

A co się będziesz szczypać, wyciągaj wszystkie trzy

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
haha, Twoje denka rozpoznaje już po podłodze, podczas szybkiego scrolllowania
Ja też






Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
pierwsze lutowe denko,cement termiczny Kerastase 10ml.




Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Cement termiczny??? Nigdy o czymś takim nie słyszałam

U mnie kolejne denka: podkład Miss Sporty i balsam do ust Oriflame.
Wczoraj zrobiłam wielki remanent i podliczyłam, że mam 64 kosmetyki... U rodziców mam pewnie drugie tyle o_O
Oto moje zbiory (jeszcze nie wydenkowane)
za denka.

Kurka ja samych kąpadeł mam ponad 20 w zapasach. Ehhhhh mam tego za dużo...
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 15:44   #1074
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

To ja jeszcze więcej
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 15:48   #1075
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Kurka ja samych kąpadeł mam ponad 20 w zapasach. Ehhhhh mam tego za dużo...
Też mam sporo więc trzeba będzie wieczorem zrobić kąpiółkę
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 16:20   #1076
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Pora i na moje denka.

Oto lista ze stycznia

  1. BeBeauty Creme. Kremowy żel pod prysznic. Czekolada
  2. Marion. Płyn micelarny do oczyszczania oraz demakijażu twarzy i oczu
  3. Alverde. Pasta do zębów 5 w 1
  4. 2x Biały Jeleń. Łagodzenie. Hipoalergiczny krem do twarzy
  5. Biały Jeleń. Łagodzenie. Hipoalergiczny balsam do ciała
  6. Estetica. Czyste piękno. Inteligentne serum na twarz, szyję i dekolt. Nawilżenie
  7. Vis Plantis. Age Killing Effect. Krem na zmarszczki mimiczne i głębokie linie
  8. 3x Purederm. Plastry oczyszczające na nos z węglem drzewnym
  9. Barwa. Siarkowa Moc. Maseczka nawilżająca do skóry z niedoskonałościami
  10. Garnier. Ultra Doux. Szampon dla dzieci 2 w 1 z morelą i kwiatem bawełny – denko synka
  11. 2x Avon Care. Rich Moisture Lip Balm. Intensywnie nawilżający balsam do ust
  12. Avon. Clearskin. Szybko działający żel myjący przeciw wypryskom
  13. Avon. Foot Works. Nawilżający krem do stóp. Wiśniowa świeżość
  14. Avon. Planet Spa. Kojąca maseczka do twarzy. Marokańska Róża
  15. Joanna Naturia. Szampon z biosiarką i bursztynem
  16. Sylveco. Lekki krem rokitnikowy
  17. Isana. Letni żel pod prysznic. Marakuja i kokos
  18. Garnier Essentials. Płyn do demakijażu oczu
  19. Neutrogena. Odżywczy sztyft do ust z maliną nordycką
  20. Giorgio Armani. Si. Odlewka
  21. Ziaja oczyszczanie. Liście manuka. Tonik zwężający pory na dzień i na noc
  22. Babydream. Bezzapachowe chusteczki nawilżane do twarzy i rąk
  23. Taft Power. Lakier do włosów nr 5
  24. BeBeauty Creme. Hipoalergiczny płyn do kąpieli. Oliwka i buriti
  25. Anielskie stopy. Skarpety złuszczające do stóp
  26. Cussons Pure. Wild Fruit Burst. Owocowy żel pod prysznic o zapachu dzikich owoców – coś wspaniałego! Jaki zapach itd.!!!!
  27. Sylveco. Lekki krem brzozowy
  28. Balea. Oczyszczający żel do twarzy
  29. Carea. Płatki kosmetyczne
  30. Colgate Plax. Soft Mint. Płyn do płukania jamy ustnej
  31. Gillette Wenus Original. Końcówka od maszynki
  32. Natei Naturals. Szampon do włosów przetłuszczających się. Lekkość i blask
  33. Biały Jeleń. Hipoalergiczne mydło w płynie
  34. Paloma. Hand Spa. Cukrowy peeling do rąk z olejkiem makadamia i migdałowym
  35. Babydream. Nawilżane chusteczki pielęgnacyjne
  36. 2x Biały Jeleń. Łagodzenie. Hipoalergiczny krem do twarzy
Możesz dwa słowa coś powiedzieć o pogrubionych ;>
Peeling do rąk mam, ale stoi pełny a ja o nim zapominam -.-
Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
A to denka tż. Rozpiętość jakieś 3-4 miesiące:

  1. Avon Naturals. Nawilżający mus do ciała. Wanilia
  2. Avon. Lily of the Valley. Płyn do kąpieli
  3. Ziaja. Tonik ogórkowy
  4. 3x Avon MEN. Rewitalizujący żel do golenia
  5. Isana. Kremowe mydło w płynie. Mleko i miód
  6. Colgate Plax. Deep Clean. Płyn do płukania jamy ustnej
  7. Avon Naturals. Balsam do ciała. Soczysta malina
  8. AXE. Africa. Dezodorant do ciała
  9. Avon. Foot Works. Pielęgnacyjna kąpiel do stóp. Rozkosz lata
  10. Himalaya. Dental Cream. Pasta do zębów
  11. Apart. Mydło pielęgnacyjne z balsamem i lipidami
  12. 2x Blend-a-med. 3D White. Pasta do zębów
  13. Isana. Wiosenne mydło w płynie. Górskie źródło, Zapas
  14. Oliwka do paznokci
  15. Gorzki paluszek
  16. Avon Senses. Enchanted. Kremowy żel pod prysznic
  17. Blend-a-med Pro-Expert.Clinic Line. Gum Protection
  18. Iwostin Solecrin. Wodoodporna emulsja ochronna SPF 50+
  19. Avon. Advance Techniques. Szampon do wszystkich rodzajów włosów nadający połysk
  20. Avon. Instinct. Dezodorant do ciała
  21. Avon. Bathtime Indulgences. Lilly of the Valley. Płyn do kąpieli
  22. Avon. Woda po goleniu. Nazwa się starła
  23. Avon. Foot Works. Krem do stóp z peelingiem
  24. Avon. Christian Lacroix. NOIR. Balsam po goleniu
  25. Avon. Planet Spa. Krem do rąk z minerałami z Morza Martwego
  26. Listerine. Coolmint. Płyn do płukania jamy ustnej
  27. Linda. Kremowe mydło w płynie z dodatkiem mleka i miodu
  28. Boos. Woda toaletowa
  29. Avon Naturals. Nawilżający krem do rąk. Wanilia
  30. Avon. Today Tommorow Always for HIM. Dezodorant w sztyfcie
  31. Avon Naturals. Balsam do ciała. Fiołek i Liczi
  32. Isana. Wiosenne mydło w płynie. Górskie źródło
  33. Bielenda . Only for Men. Super Mat. Peelingujący żel oczyszczający
Piecze ten płyn do ust ?
Widzę, że Avon lubisz i jeszcze masz starszą wersje niektórych kosmetyków
pogrubione ;>
Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Zamówiłam 4 wersje (waniliowa cola, zwykła cola, wiśniowa i wiśniowo-waniliowa). Chciałam wszystkie w sztyfcie, ale tę przysłali mi w pudełeczku, więc dłuugo ją zużywałam. Zachwycona nie jestem, tylko ładnie pachnie... No i fajne pudełeczko. Właściwości pielęgnacyjne, jak to Smackers - raczej gadżecik, niż nawilżacz. Przerobiłam tych pomadek chyba ze 40 w gimnazjum Straszna była ze mnie maniaczka. Chętnie zamówiłabym znów ciasteczkowego, bo ładnie pachniał i coś tam robił Sprite'a natomiast odradzam w razie czego, bo mocno bieli usta.

Kudlik, znowu mnie rozwaliłaś!

Oczywiście brawa dla wszystkich!
Ja mam cole z wiśnią taka sobie, używam na pomadkę.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Moje zuzycia styczniowe


1. płyn pierniczkowy Avon
2. peeling cynamonowy Paloma
3. żel pod prysznic migdałowy Avon
4. żel pod prysznic Biały jeleń
5. balsam Oillan Forte
6. serum anycellulitowe Multi modeling Ziaja
7. odżywka do paznokci Maximum Growth Sally Hansen
8. antyperspirant w kulce Avon
9. odżywka do włosów farbowanych Avon
10. żel do mycia twarzy Anti acne Flos Lek
11. micel Bioderma Sensibio
12. peeling do rąk i stóp Planet Spa Avon
13. chusteczki do higieny intymnej Intimea
14. szare mydło Biały jeleń
15. mydło lawendowe kupione we Włoszech
16. korektor pod oczy Invisible ligt Avon
17. maseczka oczyszczająca oliwkowa w saszetce Avon
18. maseczka oczyszczająca w saszetce Kolastyna
19. maska do włosów Biovax z olejkami w saszetce
20. perfumy Insolence Guerlain
+ 3 próbki z Tołpy i mini krem z masłem shea waniliowy L'Occitane


To luty będzie spokojniejszy

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
styczniowe denko:

  1. żel do golenia Isana Men
  2. krem do rąk Biały Jeleń
  3. olejek do kąpieli Biały Jeleń Prebiotic
  4. emulsja do ciała Isana
  5. malinowe masło do ciała balneokosmetyki
  6. szampon do włosów Dove
  7. odżywka do rzęs Eveline
  8. miniaturka balsamu do ciała Isana
  9. woda perfumowana ck
  10. miniaturka zmywacza do paznokci Isana
  11. miniaturka szamponu do włosów z chlorofilem Biały Jeleń
  12. krem do stóp Biały Jeleń
  13. mleczko do ciała Lirene
  14. olejek do kąpieli Bielenda
zużyłam również dwie saszetki próbek, ale już ich nie mam: szampon do włosów ciemnych Biały Jeleń, żel do mycia 3w1 Biały Jeleń


BRAVA za denka laski !klas ki:
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 19:07   #1077
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość

Kurde coraz częściej słyszę o tych cudach z Bioluxe, chyba kiedyś sobie kupię na próbę jakiś
Te kremy nawet bez promocji kosztują niewiele i na próbę warto wziąć jakiś
Edit
W załączniku skład kremu z avokado
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1423073172632.jpg (75,0 KB, 9 załadowań)
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 19:26   #1078
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Możesz dwa słowa coś powiedzieć o pogrubionych ;>
Peeling do rąk mam, ale stoi pełny a ja o nim zapominam -.-

Piecze ten płyn do ust ?
Widzę, że Avon lubisz i jeszcze masz starszą wersje niektórych kosmetyków
pogrubione ;>
Już mówię
1. Marion micel: bradzo przyjemny, wydajny mimo iż ma chyba tylko 150 ml. Ładnie pachnie i baaaardzo rzadko piecze w oczy. Dobrze zmywa, z pewnością odkupię
2. Barwa siarkowa maseczka: wg mnie dno. Ładnie pachnie i nie robi nic, absolutnie nic! Szkoda kasy
3. Sylveco krem rokitnikowy: mimo, iż miałam próbkę (i kolejne dalej w użyciu) to krem jest wydajny. Ma lekko wodnistą konsystencję ale jest naprawdę bogaty i dobrze nawilża. Z pewnością nie powoduje zaczerwienień ale nie wiem do końca czy np by nie spowodował wysypu nieprzyjaciół. Ważna uwaga: szybko się wchłania, ale na mojej skórze bardzo brzydko pachnie i zostawia lekką warstwę na skórze
4. Sylveco krem brzozowy: bardzo przyjemny. Szybko się wchłania, dość ładnie pachnie, dobrze nawilża, ma lekką konsystencję, ale jest treściwa i nie powoduje żadnych niemiłych reakcji na skórze
5. Paloma peeling: mój ulubiony i do rąk i do ciała i do stóp! Jest super! Dobrze zdziera, drobinki nie zmywają się od razu po kontakcie z wodą. Wydajny i tani. W Hebe jest droższy niż w Auchanie
6. Plax z miodem: nie piecze, jest bardzo przyjemny. epiej smakuje niż pachnie Czuć odświeżenie ale nie palenie
7. Himalaya pasta: bardzo fajna, ale dla miłośników piany nie będzie idealna bo nie pieni się jak szalona. Fajnie czyści i odświeża. Ja i tż z pewnością odkupimy
8. Blend-a-med pasta: jak najbardziej na plus. Fajnie smakuje, dobrze się pieni ale nie wybiela bóg wie jak zębów. Ot pasta jak pasta
9. Avon szampon: u mnie totalne dno i łupież ale tż go lub i mu pasuje. Jedyna zaleta to zapach i to, że się pieni. U mnie brak innych zalet.






Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Te kremy nawet bez promocji kosztują niewiele i na próbę warto wziąć jakiś
Edit
W załączniku skład kremu z avokado
Da się to kupić gdzieś stacjonarnie czy tylko w sieci?
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 19:31   #1079
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Da się to kupić gdzieś stacjonarnie czy tylko w sieci?
Niestety nie wiem. Ja ten krem kupiłam przy okazji zakupów na Skarby Syberii, skuszona ceną i opinią na jakimś blogu
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 19:34   #1080
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Biotherm, Aquasource, miniatura 5ml kremu głęboko nawilżającego- porządnie nawilża, ale jest zbyt treściwy dla mojej mieszanej cery. No i ten zapach łodyg nie bardzo mi odpowiada.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-12 16:21:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.