Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-09, 15:38   #2281
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Przyszla dziś moja paczka z Sabinki zamawiałam w piątek
patrząc na pędzelek, 093 mnie trochę rozczarował (dla mnie to perła nie żaden brokat), a 096 zapowiada się fajnie i chybnę pyknę nim następny mani zobaczymy jak bdzie na wzorniku...
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 16:00   #2282
anko23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

zamówiłam w sklepie diamond cosmetic kilka hybrydek, zrobilam przelew i nadal nie dostalam zadnej wiadomosci o tym, czy dostali moja kase.... rano z pewnoscia przelew juz byl, nie wiem czy to jakis zbieg okolicznosci i nie zdazyli jeszcze tego sprawdzic i zaznaczyc(przy okazji wyslac paczke) czy po prostu im sie nie spieszy... masakra. chyba ostatni raz tam korzystam z ich sklepu... ;/ jak czesto zdarza Wam sie czekac na zamówienie?

Edytowane przez anko23
Czas edycji: 2015-03-09 o 16:02 Powód: błędy
anko23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 17:18   #2283
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kamcia2703 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem z hybrydą semilac ! Może któraś z was mogłaby mi pomóc. Naczytałam się pozytywnych opinii o tych hybrydach i zamówiłam na próbę pastelowy róż nr 047. No i niestety nie jestem zadowolona, zastanawiam się czy może nie trafił mi się jakiś felerny egzemplarz. Już w buteleczce są malutkie pęcherzyki powietrza, staram się malować na prawdę mega cieniutkie warstwy, przy nakładaniu hybrydy na paznokcie jak by się pieni, powstaje mnóstwo malutkich pęcherzyków powietrza. Przemywałam pędzelek, sprawdzałam przed nałożeniem lakieru na paznokieć czy na pędzelku nie ma pęcherzyków, i nawet jak nie było przy pierwszym pociągnięciu pędzelkiem i tak powstają malutkie kropeczki z powietrzem. Uzyskanie jednolitej tafli koloru jest przez to niemożliwe. Nie wiem co mogłabym robić źle, z innymi lakierami nie mam tego problemu. Czy któraś z was miała kiedyś też taki problem? Chciałam zamówić więcej kolorów ale teraz nie wiem czy się zdecyduję
już pisałam na ten temat u mnie też na niektórych lakierach tak się dzieje, ale nie zawsze. W sobotę malowałam wzorniki i znowu tak się stało. pęcherzyki nie pojawiają się przy każdym malowaniu i tylko na kilku kolorach ;/

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

macie 083? w moim znajdują się jakieś brokatowe niebieskie drobinki .. dziwne bo jest ich trochę na każdym paznokciu trafia się kilka...

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Gahla Pokaż wiadomość
Wybrałam się dzisiaj na pierwsze Semilakowe zakupy... miały być 3, max. 4 kolory, ale kto by nie skorzystał z promocji 5+1 gratis?
Jutro wrzucę wzornik, na razie mam szybkie pytanie odnośnie 2 kolorów:
106 Wet Marengo - wydaje mi się taki jakiś bardziej gęsty niż inne, nie da się cienko nałożyć (chociaż ładnie się poziomuje)
083 Burgund Wine - ma pojedyncze niebieskawe mikro drobinki... trzeba się dobrze przyjrzeć, tak ze 2 na paznokieć, ale jak się już wie, że są, to wkurzają

Któraś ma podobnie?
o właśnie widzę że nie tylko w moim tak jest

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

i pytaliście jak wygląda mardi gras położony na czarny, teraz mam 083 więc mogę powiedzieć że jest bardzo podobny, połączenie 034 i 031 jest odrobinke ciemniejsze od 083, ale jest to bardzo mała różnica. Gdybym wiedziała że jest tak bardzo podobny nie kupowałabym 083 tylko jakiś inny kolor którego jeszcze nie mam.
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 17:34   #2284
Melazja178
Raczkowanie
 
Avatar Melazja178
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 55
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

anko23 Moje zamówienie z DC szło ostatnio tydzień. Długo! W tym samym czasie zamawiałam z CZ i, w porówaniu do DC, zamówienie z CZ przyszło w tempie ekspresowym. Ale na szczęście semilacki dotarły w komplecie.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

I odkąd mam hybrydy znowu mam długie paznokcie. Niby takich u siebie nie lubię a jednak nie mogę się doczekać aż będą wyglądać dokładnie tak: http://blog.diamond-cosmetics.eu/wp-...c3253bd9ba.jpg

Hybryda zmienia ludzi. A w każdym razie ich przyzwyczajenia.[/QUOTE]

Piękne te paznokcie!!!!
A z tym, że hybryda zmienia przyzwyczajenia, to coś w tym jest. Póki malowałam zwykłym lakierem, to w ogólnie nie było mowy o jakiś wzorkach itp. Byłam szczęśliwa, ze coś tam na tych paznokciach jest, mało wiele wygląda, a jak z trzy dni się trzyma to jest to ogromny sukces. A potem wybrałam się na mani hybrydowy i okazało się, że to, iż lakier nie odpryskuje przez dwa tygodnie przestało mi wystarczać. Teraz zaczęłam nakładać hybrydę samodzielnie, na razie tylko jeden kolorek,ale już patrzę, żeby następnym razem czymś ozdobić... O ile w ogóle samodzielny mani zda u mnie egzamin, bo póki co denerwują mnie te "mini oczka"

Edytowane przez Melazja178
Czas edycji: 2015-03-09 o 17:35 Powód: błędy
Melazja178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 18:22   #2285
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
macie 083? w moim znajdują się jakieś brokatowe niebieskie drobinki .. dziwne bo jest ich trochę na każdym paznokciu trafia się kilka...
Też go mam i też zauważyłam dopiero po pomalowaniu, jak się przyjrzę to je widać, a tak to jakby ich nie było.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:27   #2286
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny, a mogłybyście polecić jakiegoś sprawdzonego allegrowicza z Semilacami? Byłabym wdzięczna
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:28   #2287
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a mogłybyście polecić jakiegoś sprawdzonego allegrowicza z Semilacami? Byłabym wdzięczna
Drogeria Celux
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 20:27   #2288
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Drogeria Celux
Dziękuję
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 21:20   #2289
karchola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 26
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
mi babeczka otwierała każdy kolor więc wątpliwości nie miałam
jednak teoretycznie ważność produktu liczy się 12 mscy od otwarcia więc chyba nie byłabym zachwycona gdyby przy mnie odkręcali bo zaczęłabym się zastanawiać ile razy i kiedy został otworzony taki lakier
karchola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 06:20   #2290
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

A to cie pewnie zaskocze. Mam kilka lakierow ktore sa juz sporo po dacie waznosci. Ale jako ze byly szczelnie zamykane i dobrze przechowywane trzymaja sie do dzisiaj. Jeden lakier mam nawet jeszcze ze swojego slubu czyli prawie 8 lat temu. Mam kilka takich sztuk i maja sie calkiem ok.

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 08:41   #2291
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Przyszla dziś moja paczka z Sabinki zamawiałam w piątek
patrząc na pędzelek, 093 mnie trochę rozczarował (dla mnie to perła nie żaden brokat), a 096 zapowiada się fajnie i chybnę pyknę nim następny mani zobaczymy jak bdzie na wzorniku...
ojej kurcze czuję się winna ale perłowy to 92 taki srebrnoszary
może pomaluj nim i wtedy ocenisz

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez karchola Pokaż wiadomość
jednak teoretycznie ważność produktu liczy się 12 mscy od otwarcia więc chyba nie byłabym zachwycona gdyby przy mnie odkręcali bo zaczęłabym się zastanawiać ile razy i kiedy został otworzony taki lakier
teoretycznie to nigdy nie wiesz czy lakier nie był otwierany
Pani otwierała nawet gdy o to nie prosiłam, na szczęście schodzą im szybko więc bez różnicy
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 08:59   #2292
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
ojej kurcze czuję się winna ale perłowy to 92 taki srebrnoszary
może pomaluj nim i wtedy ocenisz [COLOR="Silver"]
092 to mgielka, tez go mam malowałam na wzornik, wygląda spoko i super kryje (po 1 warstwie!), ale koło gold disco nawet nie stał jest bardziej metaliczny niż brokatowy. No ale tak czy inaczej się przyda
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 12:10   #2293
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez karchola Pokaż wiadomość
jednak teoretycznie ważność produktu liczy się 12 mscy od otwarcia więc chyba nie byłabym zachwycona gdyby przy mnie odkręcali bo zaczęłabym się zastanawiać ile razy i kiedy został otworzony taki lakier
Bez przesady z tymi datami przydatności kosmetyki muszą mieć te oznaczenia z miesiącami co nie znaczy jeszcze, że dokładnie po tym czasie kosmetyk się zepsuje. Ja mam kilka zwykłych lakierów do paznokci kilka lat po terminie przydatności a dalej dają radę
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 12:55   #2294
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
jasne kolory chyba ogólnie są "kapryśne "
dlatego semilaczki kupiłam w bardziej zdecydowanych kolorach, perłach lub brokatach - o niebo łatwiejsze do malowania.
Mnie się wydaje, że to kwestia konkretnej buteleczki, ewentualnie jednego odcienia, raczej nie wszystkich jasnych kolorów. Miałam takie problemy z 032, a teraz mam 002 i jest ok, a też kolor jaśniutki.
Zobaczymy, jak będzie z kolejną buteleczką 032.. Mam nadzieję, że lepiej, bo mimo wszystko polubiłam ten kolorek.
__________________
Piszę.

Edytowane przez Carousel
Czas edycji: 2015-03-10 o 13:00
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 14:45   #2295
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
092 to mgielka, tez go mam malowałam na wzornik, wygląda spoko i super kryje (po 1 warstwie!), ale koło gold disco nawet nie stał jest bardziej metaliczny niż brokatowy. No ale tak czy inaczej się przyda
a no tak 92 to mgiełka chodziło mi o 90
ja mam mgiełkę 91

Musimy napisać do producenta jakiś zbiorowy apel
o silver disco i ładny nudziak

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Carousel nie wiem ... z tej firmy jasnego jeszcze nie mam, ale mam ochotę na pastelowe więc napiszę co i jak
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 14:52   #2296
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość

Musimy napisać do producenta jakiś zbiorowy apel
o silver disco i ładny nudziak [COLOR="Silver"]
Jestem za! Napiszmy zbiorową petycję
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 15:46   #2297
karchola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 26
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

hybrydy macie od 8 lat czy zwykłe lakiery? (retoryczne)
Chemia chemii nierówna Ja z MM kilka kolorków po terminie wyrzuciłam bo po przekroczenie daty choć znaczne rzeczywiście rzutowało na ich trwałość. Co innego gdy miziamy paznokcie sobie, a co innego gdy jest to bardziej w celach zawodowych gdy stawiamy na pełen profesjonalizm

Edytowane przez karchola
Czas edycji: 2015-03-10 o 15:50
karchola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 15:47   #2298
dorciaczek
Raczkowanie
 
Avatar dorciaczek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Wczoraj zamówiłam lakiery z Sabinki paczką ekonomiczną a dziś przyszły z szybkości realizacji i cen jestem zadowolona
Sabinka nigdy nie daje paragonów? Na jakiej podstawie można złożyć reklamację lub zwrot towaru? Reklamujecie te lakiery w których się robią pęcherzyki? Pamiętam że ktoś kiedyś pisał, ale nie pamiętam jak się sytuacja potoczyła... wymienili na nowy?
__________________

dorciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 17:28   #2299
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez karchola Pokaż wiadomość
jednak teoretycznie ważność produktu liczy się 12 mscy od otwarcia więc chyba nie byłabym zachwycona gdyby przy mnie odkręcali bo zaczęłabym się zastanawiać ile razy i kiedy został otworzony taki lakier
Też nie byłabym zadowolona, gdybym kupiła taki lakier. Hybrydy lubią gęstnieć...
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 17:53   #2300
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja mam za to problem z zakrętką od topu. Przekręca się. W sensie chcę dokręcić do końca, a ona robi pyk i znów otwarte. Strasznie mnie to irytuje..
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 18:09   #2301
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez FancyDesire Pokaż wiadomość
Też nie byłabym zadowolona, gdybym kupiła taki lakier. Hybrydy lubią gęstnieć...
Ale tak naprawdę nigdy nie możesz być pewna, czy lakier nie był otwierany. Niestety, ale może być i tak, że lakier, który kupiłyśmy, już był nie raz otwarty dla sprawdzenia koloru, a my nawet nie wiemy.
__________________
Piszę.

Edytowane przez Carousel
Czas edycji: 2015-03-10 o 18:10
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 22:24   #2302
karchola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 26
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Gdybać to możemy o wszystkim ale skoro wiesz,że tak robią to świadomie wybierzesz tego sprzedawcę?
Jak znajdę lekarza, który nie myje rąk między pacjentami to i tak będę do niego chodzić bo przecież czasem pewnie każdy zapomina? ;p
Jakość, świeżość produktu i higiena pracy akurat dla mnie są ważne.
Gdyby odkręcana buteleczka została oznaczona jako tester i dostałabym inną po zdecydowaniu się na dany kolor byłabym ogromnie zaskoczona profesjonalnym podejściem do klienta ale wiem, że to bajka
karchola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 23:54   #2303
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Ja mam za to problem z zakrętką od topu. Przekręca się. W sensie chcę dokręcić do końca, a ona robi pyk i znów otwarte. Strasznie mnie to irytuje..
Mam dokładnie ten sam problem :p

Ja za tydzień robię zamówienie Szukam jakiegoś fajnego koloru nude.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 06:17   #2304
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

jeden z przedłużonych hardem paznokci niestety nie wytrzymał presji gdybym go teraz pociągnęła to by mi odszedł całym płatem jak tips i zostałabym ze swoim króciaczkiem. Drugi przedłużany natomiast się trzyma. Nie wiem czy to wina tego że paznokieć pracuje (wskazujący) czy tego że sporo przedłużyłam (1cm). Dziś po pracy zrobię go jeszcze raz a jeśli historia się powtórzy będę musiała wrócić do przedłużenia żelem.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 07:20   #2305
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez karchola Pokaż wiadomość
Gdybać to możemy o wszystkim ale skoro wiesz,że tak robią to świadomie wybierzesz tego sprzedawcę?
Jak znajdę lekarza, który nie myje rąk między pacjentami to i tak będę do niego chodzić bo przecież czasem pewnie każdy zapomina? ;p
Jakość, świeżość produktu i higiena pracy akurat dla mnie są ważne.
Gdyby odkręcana buteleczka została oznaczona jako tester i dostałabym inną po zdecydowaniu się na dany kolor byłabym ogromnie zaskoczona profesjonalnym podejściem do klienta ale wiem, że to bajka
No jak wiem, to jasne, że nie będę tam kupować. Albo przynajmniej starać się ten sklep omijać. Ale czasami możemy żyć w błogiej nieświadomości i kupować lakiery, w ogóle nie zdając sobie sprawy z tego, że buteleczka była odkręcona. Tym bardziej np. przy zakupach przez internet..
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 07:59   #2306
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jeden z przedłużonych hardem paznokci niestety nie wytrzymał presji gdybym go teraz pociągnęła to by mi odszedł całym płatem jak tips i zostałabym ze swoim króciaczkiem. Drugi przedłużany natomiast się trzyma. Nie wiem czy to wina tego że paznokieć pracuje (wskazujący) czy tego że sporo przedłużyłam (1cm). Dziś po pracy zrobię go jeszcze raz a jeśli historia się powtórzy będę musiała wrócić do przedłużenia żelem.
Wydaje mi się, że to przez spore przedłużenie. Raz przedłużyłam jednego wg zaleceń 3 mm i wszystko było w porządku. Jak przedłużyłam innym razem wszystkie więcej około 5-6mm to już wskazówka zaczęła się wyginać
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 09:43   #2307
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

bankowo. Hard jest elastyczny, miękki i nie wytrzymuje ciśnienia

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

ale kciuka posypałam dodatkowo proszkiem porcelanowym no i dalam nieco grubszą warstwę i się trzyma póki co... potestujemy-zobaczymy
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 09:45   #2308
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

dziewczyny można Panią w Sabince uświadomić pewnie żyje w nieświadomości że tak nie wolno robić...
osobiście tylko jeden lakier mi po ok roku zgęstniał ale chyba był bardzo stary a data przeklejona bo nawet naklejka z logo straciła kolor z żółtego na prawie biały.
Lakier a.t.a. reszta z tej partii do dziś służy ...
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:22   #2309
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
bankowo. Hard jest elastyczny, miękki i nie wytrzymuje ciśnienia
ale kciuka posypałam dodatkowo proszkiem porcelanowym no i dalam nieco grubszą warstwę i się trzyma póki co... potestujemy-zobaczymy
Dokładnie dlatego siostrze ostatnio przedłużyłam jednego żelem bo trzeba było właśnie centymentr przedłużyć, a dodatkowo maluje paznokcie co kilka dni zwykłymi lakierami. Hard wtedy jeszcze bardziej mięknie więc nie zdałby u niej egzaminu

Ja już jedną buteleczkę harda zużyłam 10ml, idzie jak woda :/ wczoraj zamówiłam nową buteleczkę ciekawe jak będzie się sprawował ten "nowy". Niestety producenci lubią psuć dobre produkty Do tego korzystając z wyprzedaży 6ml wzięłam jeszcze 104, 081 i 020
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:32   #2310
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ja mam właśnie ten nowy. Strasznie gęęęęęęęęęęsty i na pewno nie będzie wydajny.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.