Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-18, 20:42   #421
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no wiem pamietam pisalas
MACa juz tam nie sprzedaja
ja darze Truskawke wielkim sentymentem, szkoda ze dolar wysoko a nie jak kiedys po 2 zlote.. och to byly czasy
No, kiedys dolar był taki ze aż przyjemnie sie zamawiało z usa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 22:40   #422
cda1cf8dd8475ebf9b3fe10d4f48bf009600b9f5_61807fa4c74e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 179
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

witam..mam pytanko,czy ktoras z Was uzywala moze tego eyeinera rozowego z sephory /?pozdrawiam
cda1cf8dd8475ebf9b3fe10d4f48bf009600b9f5_61807fa4c74e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 22:43   #423
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja jestem teraz taka jasna, ze nie wiem czy by mi cokolwiek z Guerlain pasowało. A tru miewa purchawy i bałabym sie wtopić znowu.
31 bylby tez za ciemny moim zdaniem.

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
O tak, ja też. Moja przygoda z wizażem zaczęła od od truskawkowego wątku. Pamiętam wielkie emocje, które towarzyszyły mi w trakcie polowania na Shimmer Diora w kolorze Amber . Żaden kosmetyk później nie sprawił mi takiej radości



Pamietam. Ja na Amber nie moglam trafic. Wzielam wiec wtedy z zalu ten rozowy .

Ach, zlote, truskawkowe czasy...
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 10:15   #424
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Poczytalam troche Wasze komentarze i widze, ze chyba nie ma tu zbyt wielu zwolenniczek All about eyes rich Ja raz wzielam probke i bylam zachwycona, no, ale to byla kwestia trzech urzyc. Potrzebuje jakiegos dobrego kremu pod oczy, na pierwsze zmarchy jak widze te linie to mnie trafia :p Macie cos sprawdzonego?
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 10:20   #425
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Nowe promocje w Douglasie:

- kod FINALSALE 10% przy zakupie min. dwóch kosmetyków z kategorii SALE

- 35 procent na podkłady Collistar
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 10:28   #426
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez notsunset Pokaż wiadomość
Poczytalam troche Wasze komentarze i widze, ze chyba nie ma tu zbyt wielu zwolenniczek All about eyes rich Ja raz wzielam probke i bylam zachwycona, no, ale to byla kwestia trzech urzyc. Potrzebuje jakiegos dobrego kremu pod oczy, na pierwsze zmarchy jak widze te linie to mnie trafia :p Macie cos sprawdzonego?

Jak dla mnie najlepszy krem to Extra Repair Bobbi Brown. Trzeba tylko wziąć pod uwagę, że cena jest też extra wysoka :/
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 14:08   #427
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54189399]31 bylby tez za ciemny moim zdaniem.[/QUOTE]

Tez tak myslę.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 14:18   #428
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Co do Extra Repair Bobbi Brown to slyszalam wiele dobrego, ale cena jest dla mnie nie do przejscia... :/ moze kiedys, ale obecnie wolalabym cos zdecydowanie tanszego. Bardzo zawiodl mnie Remedic R, za to lubie Ave <3
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 15:01   #429
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez notsunset Pokaż wiadomość
Poczytalam troche Wasze komentarze i widze, ze chyba nie ma tu zbyt wielu zwolenniczek All about eyes rich Ja raz wzielam probke i bylam zachwycona, no, ale to byla kwestia trzech urzyc. Potrzebuje jakiegos dobrego kremu pod oczy, na pierwsze zmarchy jak widze te linie to mnie trafia :p Macie cos sprawdzonego?
Organique Eternal Gold? Wiele dziewczyn chwaliło, ja nie używałam bo nie używam jeszcze kremów pod oczy ale pora najwyższa zacząć .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:01   #430
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Hej dziewczyny chcialam dzisiaj zwrocic pomadke z maca ruby woo w dougim i mega sie zdziwilam, ze zwrot tylko na karte upominkowa. Nie lubie douglasa i nic tam nie kupuje. Zastanawiam sie co zrobic. Allegro, olx? Co myslicie. To w ogole jest zgodne z prawem, takie obostrzenie?
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:45   #431
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Wg mnie extra rapair BB jest trochę lepszy niż przeciętny krem.
Dla mnie zdecydowanie nie wart swojej ceny

Przyszla mi paczka z D. - puder i korektor a pudlo jak na kozaki
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 17:49   #432
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Przyszla mi paczka z D. - puder i korektor a pudlo jak na kozaki
Oni nie wiedzieć czemu daja wielkie pudełka nawet jak sie zamówi jedna mała rzecz, ja pod koniec roku zamawiałam jeden tint armaniego, a pudełko jak na buty
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 18:08   #433
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ale mam porąbany dzień
Zgubiłam złoty pierścionek , rozerwałam puchówkę na szwie plus debil z DPD zostawił mi zamówienie NARSa na wycieraczce pod drzwiami. Każdy z sąsiadów lub ich odwiedzających osób mógł ja sobie zabrać. Ofc nie zadzownił do mnie

A co do zamówienia z NARS - jak zamawiałam miałam tylko kwotę zamówienia 65 EUR plus dostawa (pow. 50 EUR) za free. Teraz jak weszłam w szczegóły zamówienia (kasa nadal tylko zablokowana na karcie) to nagle w szczegółach widnieje podatek - 10,83 EUR.

Za zamówienia z UK płaci się jakiś podatek, VAT albo coś
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 18:10   #434
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Ale mam porąbany dzień
Zgubiłam złoty pierścionek , rozerwałam puchówkę na szwie plus debil z DPD zostawił mi zamówienie NARSa na wycieraczce pod drzwiami. Każdy z sąsiadów lub ich odwiedzających osób mógł ja sobie zabrać. Ofc nie zadzownił do mnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:43   #435
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chcialam dzisiaj zwrocic pomadke z maca ruby woo w dougim i mega sie zdziwilam, ze zwrot tylko na karte upominkowa. Nie lubie douglasa i nic tam nie kupuje. Zastanawiam sie co zrobic. Allegro, olx? Co myslicie. To w ogole jest zgodne z prawem, takie obostrzenie?
Jak kupowałaś w D. online, to masz prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni i wtedy muszą Ci zwrócić pieniądze, a jak kupowałaś stacjonarnie, to sklep w ogóle nie ma obowiązku przyjąć zwrotu, więc jeśli już to robi, to może sobie wymyślić kartę upominkową, zamiast zwrotu gotówki, no chyba, że co innego przewiduje ich wewnętrzny regulamin , o ile taki w ogóle w tym zakresie obowiązuje i jeśli wiesz, co tam sobie w nim zapisali

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Ale mam porąbany dzień
Zgubiłam złoty pierścionek , rozerwałam puchówkę na szwie plus debil z DPD zostawił mi zamówienie NARSa na wycieraczce pod drzwiami. Każdy z sąsiadów lub ich odwiedzających osób mógł ja sobie zabrać. Ofc nie zadzownił do mnie

A co do zamówienia z NARS - jak zamawiałam miałam tylko kwotę zamówienia 65 EUR plus dostawa (pow. 50 EUR) za free. Teraz jak weszłam w szczegóły zamówienia (kasa nadal tylko zablokowana na karcie) to nagle w szczegółach widnieje podatek - 10,83 EUR.

Za zamówienia z UK płaci się jakiś podatek, VAT albo coś
Ojej, szczerze współczuję
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:16   #436
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak kupowałaś w D. online, to masz prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni i wtedy muszą Ci zwrócić pieniądze, a jak kupowałaś stacjonarnie, to sklep w ogóle nie ma obowiązku przyjąć zwrotu, więc jeśli już to robi, to może sobie wymyślić kartę upominkową, zamiast zwrotu gotówki, no chyba, że co innego przewiduje ich wewnętrzny regulamin , o ile taki w ogóle w tym zakresie obowiązuje i jeśli wiesz, co tam sobie w nim zapisali


Ojej, szczerze współczuję
Dzięki dziewczyny
Już trochę zeszło ze mnie ciśnienie, mam tylko nadzieję, że to tylko taki "wyjątkowy" dzień, a nie początek serii ...

Zakupy z NARSa jednak fajne, więc przynajmniej taki pozytyw
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:44   #437
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Już trochę zeszło ze mnie ciśnienie, mam tylko nadzieję, że to tylko taki "wyjątkowy" dzień, a nie początek serii ...

Zakupy z NARSa jednak fajne, więc przynajmniej taki pozytyw
No nie ma innej opcji - jak jeden dzień był kichowaty, to drugi musi super (u mnie się to nie sprawdza , ale u Ciebie na pewno będzie inaczej, za co trzymam kciuki ).

Nars to na pewno miłe pocieszenie. Ja kupiłam sobie na iperfumy szminkę z serii audacious, kolor Vera. Bardzo fajna. Jak ktoś lubi klimaty w stylu D for Danger z MAC, to polecam.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 21:42   #438
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Ale mam porąbany dzień
Zgubiłam złoty pierścionek , rozerwałam puchówkę na szwie plus debil z DPD zostawił mi zamówienie NARSa na wycieraczce pod drzwiami. Każdy z sąsiadów lub ich odwiedzających osób mógł ja sobie zabrać. Ofc nie zadzownił do mnie

A co do zamówienia z NARS - jak zamawiałam miałam tylko kwotę zamówienia 65 EUR plus dostawa (pow. 50 EUR) za free. Teraz jak weszłam w szczegóły zamówienia (kasa nadal tylko zablokowana na karcie) to nagle w szczegółach widnieje podatek - 10,83 EUR.

Za zamówienia z UK płaci się jakiś podatek, VAT albo coś


W szczegolach widnieje tax, czy w szczegolach widnieje tax i o taka kwote podwyzszona jest cena calkowita, ktorej sie spodziewalas?

Moze wyszczegolnili tax, ktory byl wliczony w cene. Czesto sklepy tak robia.
Cytat:
2.3.1. All prices are shown in pounds. The applicable prices are those that are shown on the Site at the time at which the Consumer places his/her order, unless a printing error occurs. These prices are inclusive of all taxes, but do not include shipping costs, and any costs or duties associated with shipping, which will be invoiced additionally, and which will be shown separately on the order summary and the order confirmation e-mail and added to the total price of the order. The total price shown on the order summary and the order confirmation e-mail will represent the total amount to be invoiced, inclusive of all duties or taxes and costs. The prices are subject to UK VAT and any change in the legal rate of that VAT will be applied to the price of the Products presented on the Site, on the date stipulated by the application decree governing it. If the Consumer uses a bank card associated with an account that is not in pound currency, the Consumer's bank may charge currency exchange fees and bank fees, which will be payable solely by the Consumer.
2.3.2. NARS reserves the right to alter its prices at any time without prior notice. Such changes, however, will not affect orders that NARS accepted prior to the implementation of these changes, subject to the availability of the Products ordered.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 04:09   #439
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54202998]

W szczegolach widnieje tax, czy w szczegolach widnieje tax i o taka kwote podwyzszona jest cena calkowita, ktorej sie spodziewalas?

Moze wyszczegolnili tax, ktory byl wliczony w cene. Czesto sklepy tak robia.[/QUOTE]

Dzięki Jamesik

Nie, nie jest wliczony w cenę
Niestety nie zrobiłam sobie print screena zamówienia (w którym tax nie był doliczony), a nie dostałam potwierdzenia na email (blokada na karcie jest na kwotę pierowtną czyli 65 EUR).
Nie mam za bardzo pomysłu jak im w razie czego udowodnić, że zaakceptowałam zamowienie bez kosztów w postaci podatku. W paczce nie było f-ry z kwotami, a tylko formularz zwrotu i wyszczególnienie produktów i ilość sztuk
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 09:01   #440
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dzięki Jamesik

Nie, nie jest wliczony w cenę
Niestety nie zrobiłam sobie print screena zamówienia (w którym tax nie był doliczony), a nie dostałam potwierdzenia na email (blokada na karcie jest na kwotę pierowtną czyli 65 EUR).
Nie mam za bardzo pomysłu jak im w razie czego udowodnić, że zaakceptowałam zamowienie bez kosztów w postaci podatku. W paczce nie było f-ry z kwotami, a tylko formularz zwrotu i wyszczególnienie produktów i ilość sztuk
Tax jest zawsze wliczony w cenę, zrobiłam na moim koncie w NARS symulację zamówienia i normalnie w podsumowaniu zamówienia widnieje tax wyszczególniony:
"Subtotal € 60,00
Tax Included € 9,58
Shipping
Total € 60,00"
co zresztą jest w regulaminie: "prices are inclusive of all taxes"
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 09:45   #441
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dzięki Jamesik

Nie, nie jest wliczony w cenę
Niestety nie zrobiłam sobie print screena zamówienia (w którym tax nie był doliczony), a nie dostałam potwierdzenia na email (blokada na karcie jest na kwotę pierowtną czyli 65 EUR).
Nie mam za bardzo pomysłu jak im w razie czego udowodnić, że zaakceptowałam zamowienie bez kosztów w postaci podatku. W paczce nie było f-ry z kwotami, a tylko formularz zwrotu i wyszczególnienie produktów i ilość sztuk
Tax jest wliczony (wyzej wkleilam cytat z ich regulaminu), wiec nie moga Ci sciagnac z konta wiecej niz cena produktu widoczna na stronie plus shipping ewentualnie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 17:22   #442
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Nevergoodenaugh18 - dziekuje, obczaje, nie slyszalam o nim. Bosz, da sie cytawac z tel???



Co do zwrotow to zadzwonilabym do biura praw konsumenta. Mi sie wydaje, ze to nie jest zgodne z prawem... :/
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 18:46   #443
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Zwroty w sklepach stacjonarnych to dobra wola sprzedającego, tak jak Ola napisała wyżej.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 19:03   #444
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
Tax jest zawsze wliczony w cenę, zrobiłam na moim koncie w NARS symulację zamówienia i normalnie w podsumowaniu zamówienia widnieje tax wyszczególniony:
"Subtotal € 60,00
Tax Included € 9,58
Shipping
Total € 60,00"
co zresztą jest w regulaminie: "prices are inclusive of all taxes"
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54206552]Tax jest wliczony (wyzej wkleilam cytat z ich regulaminu), wiec nie moga Ci sciagnac z konta wiecej niz cena produktu widoczna na stronie plus shipping ewentualnie .[/QUOTE]

Dziewczyny, no nie wymyśliłam sobie tego, w szczegółach mojego zamówienia stoi jak wół

SUBTOTAL € 65,00
TAX INCLUDED € 10,83
SHIPPING € 0,00
TOTAL € 75,83
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 19:46   #445
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dziewczyny, no nie wymyśliłam sobie tego, w szczegółach mojego zamówienia stoi jak wół

SUBTOTAL € 65,00
TAX INCLUDED € 10,83
SHIPPING € 0,00
TOTAL € 75,83
Jaka jest wartosc produktow, ktore kupilas na stronie na dzien dzisiejszy?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 19:50   #446
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Red face Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54215726]Jaka jest wartosc produktow, ktore kupilas na stronie na dzien dzisiejszy?[/QUOTE]

Taka jak w dniu zakupu - 65 EUR ...
Oczywiscie nie odpowiadaja na maile. Never ever nie zamówię nic z ich strony
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 20:23   #447
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Taka jak w dniu zakupu - 65 EUR ...
Oczywiscie nie odpowiadaja na maile. Never ever nie zamówię nic z ich strony
Kurde, co za dziady. Moze sie zorientuja o czasie, ze to pomylka i tej kasy nie wezma mimo blokady?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 20:29   #448
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

a moje zamowienie z Burberry szlag trafil - okazalo sie ze nie wysylaja do posrednikow o czym mila Pani poinformowala mnie dzisiaj telefonicznie ( po polsku!).
Maja to w regulaminie.. taaa a ja bede czytac ich regulamin
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 06:15   #449
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a moje zamowienie z Burberry szlag trafil - okazalo sie ze nie wysylaja do posrednikow o czym mila Pani poinformowala mnie dzisiaj telefonicznie ( po polsku!).
Maja to w regulaminie.. taaa a ja bede czytac ich regulamin
Z burberry.com zamawiałaś do pośrednika? Czemu? Oni normalnie wysyłają wszystko do PL za darmo, kurierem UPS.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 07:34   #450
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

No wiem ale na stronie PL nie bylo mojego rozmiaru. A na USA byl wiec tam zamowilam.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.