Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-08, 19:50   #3601
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie zobacze swatche😃

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
Ja też chętnie zobaczę. Oglądałam swatche Clarinsa i wygląda obiecująco. Cena też obiecująca.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 19:52   #3602
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

W takim razie jutro wrzuce zdjecia

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 05:06   #3603
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

hej. witam się i ja
używam bb dr g - jestem zadowolona
używam też lotion hada labo czerwony i jest ok
czytam co piszecie bo zupełnie się nie znam na azjatyckich kosmetykach a te co mam kupiłam przez przypadek

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 06:06 ---------- Poprzedni post napisano o 06:06 ----------

mam skórę suchą ze zmarszczkami

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 12:57   #3604
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Wrzucam obiecane wczoraj swatche

Po lewej korektor HR Magic Concealer (01 light) po prawej Clarins Instant Concealer (01)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160709_114436.jpg (53,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160709_114439.jpg (51,3 KB, 19 załadowań)
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 13:06   #3605
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Wrzucam obiecane wczoraj swatche

Po lewej korektor HR Magic Concealer (01 light) po prawej Clarins Instant Concealer (01)
Dzięki
Kolorystycznie chyba bardziej pasowałaby mi Helena. Byłam już nawet dziś w jednej Sephorze, ale akurat ani jednego ani drugiego nie mieli. Wybieram się do jakiejś większej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 13:10   #3606
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dzięki
Kolorystycznie chyba bardziej pasowałaby mi Helena. Byłam już nawet dziś w jednej Sephorze, ale akurat ani jednego ani drugiego nie mieli. Wybieram się do jakiejś większej.
U mnie na ręce widać, że niby Helena też byłaby lepsza pod względem kolorystycznym, ale jednak Clarins stapia się ze skórą lepiej i wygląda bardziej naturalnie. Dlatego polecałabym jednak przed zakupem oba nałożyć pod oczy. Ja w sumie oba kupiłam w ciemno
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 17:17   #3607
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny czy krem holika holika bb nawilzajacy jest bardzo jasny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 18:48   #3608
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Macie jakies sposoby na nieoczekiwany wysyp krost??Nie pamietam zebym kiedys tak miala jak teraz.Wysypalo mnie na policzkach jak nastolatke...Nalozylam filtr przypudrowalam a za trzy godziny polozylam bb,nigdy tak nie robilam ale potrzebowalam pilnie poprawic wyglad swojej cery,wieczorem zmylam olejem i lico w drobych krostkach.Wiec albo to moje zaniedbanie albo olej niedomywa wszystkiego.Tym razem nie umylam dodatkowo zelem.Chce jakos zalagodzic stan mojej cery nie wysuszajac jej(juz to zrobilam uzywajac glinki i jest jeszcze gorzej)Jutro mam urodziny a wygladam jak po ataku komarow.Najgorsze ze u mnie kazda krostka goi sie dlugo i zostawia po sobie blizne.Jak wy nie macie na to ratunku to nikt nie ma😖

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
Nieoczekiwany wysyp krost... U mnie to samo, szczegolnie na zuchwie i troche zlazi na szyje. Jestem na dwa tygodnie przed slubem, a tu takie cos, jak na zlosc.... Smaruje buzie Effaclarem Duo wymieszanym z dosypanym przeze mnie kwasem lha. Smarowalam narazie na dwie noce, zamierzam dalej, ale ostroznie, zeby nie przesuszyc. Taka mieszanka ZAWSZE pomaga szczegolnie na podskorne wulkany, jest niezastapiona, nigdy mnie nie zawiodla, chowaja sie jak na zyczenie : )
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 22:09   #3609
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

U mnie kryzys minal.Gratulacje z okazji ślubu!😃Na pewno bedziesz miec gladka i sliczna buzie😃

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 22:49   #3610
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Nieoczekiwany wysyp krost... U mnie to samo, szczegolnie na zuchwie i troche zlazi na szyje. Jestem na dwa tygodnie przed slubem, a tu takie cos, jak na zlosc.... Smaruje buzie Effaclarem Duo wymieszanym z dosypanym przeze mnie kwasem lha. Smarowalam narazie na dwie noce, zamierzam dalej, ale ostroznie, zeby nie przesuszyc. Taka mieszanka ZAWSZE pomaga szczegolnie na podskorne wulkany, jest niezastapiona, nigdy mnie nie zawiodla, chowaja sie jak na zyczenie : )


A ja ostatnio doszłam do tego ze wysyp takich dziwnych gulowatych niby pryszczy na lini szczeki i na szyi mam od kandydozy. W dodatku pojawił mi sie trądzik różowaty. Dieta uboga w węglowodany, candida clear i wit. B complex powoli zaczyna działać.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 23:39   #3611
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
A ja ostatnio doszłam do tego ze wysyp takich dziwnych gulowatych niby pryszczy na lini szczeki i na szyi mam od kandydozy. W dodatku pojawił mi sie trądzik różowaty. Dieta uboga w węglowodany, candida clear i wit. B complex powoli zaczyna działać.

Dziekuje Evek U mnie to chyba jednak okazalo sie od zblizajacego sie okresu, ale nie podejrzewalam go, bo takiego wysypu jeszcze nie mialam, tylko przy retinoidach. Do tego dochodzi stres i problemy rodzinne. Komples witamin B biore caly czas. Czy przy kandydozie mozna pic drozdze rozrabiane z mlekiem?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 06:18   #3612
Alzea
Raczkowanie
 
Avatar Alzea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Jakiś czas temu doszłam do tego samego evek. Zaczęłam suplementację liściem oliwnym i po 2 miesiącach stwierdzam, że nigdy nie wyglądałam lepiej, zostały same blizny, a z okazji okresu tylko cała jedna niespodzianka którą szybko załatwiłam papką jadwigi (co jest moim świętym gralem na każdy rodzaj pryszcza). Jest to dla mnie sukces zwłaszcza, że od dłuższego czasu jestem na antybiotykach i lekach przeciwbólowych gdzie w takich sytuacjach moja skóra zawsze przechodzi załamanie i najgorsze wysypy.

Edytowane przez Alzea
Czas edycji: 2016-07-12 o 06:21
Alzea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 14:36   #3613
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Dziekuje Evek U mnie to chyba jednak okazalo sie od zblizajacego sie okresu, ale nie podejrzewalam go, bo takiego wysypu jeszcze nie mialam, tylko przy retinoidach. Do tego dochodzi stres i problemy rodzinne. Komples witamin B biore caly czas. Czy przy kandydozie mozna pic drozdze rozrabiane z mlekiem?


Broń boze. Żadnych drożdży. Kandydoza to przerost grzybka candida abicans w przewodzie pokarmowym. Odstawia sie wszystko co moze go podkarmiac- cukry szczególnie, żadnego pieczywa, owoce tylko jagodowe, zielona herbata, zero wieprzowiny. Plus jest taki ze przez uboga diete w węglowodany nie nabiera sie wody jak to babki maja do tego tendencje
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 15:37   #3614
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Broń boze. Żadnych drożdży. Kandydoza to przerost grzybka candida abicans w przewodzie pokarmowym. Odstawia sie wszystko co moze go podkarmiac- cukry szczególnie, żadnego pieczywa, owoce tylko jagodowe, zielona herbata, zero wieprzowiny. Plus jest taki ze przez uboga diete w węglowodany nie nabiera sie wody jak to babki maja do tego tendencje
Tak żem myślała, że to nie podpasuje To ja musiałabym miec diete rozpisaną, żeby to wszystko ogarnąć. Mam swoje jedyne ukochane pieczywo z Kauflandu, chlebek pełnoziarnisty, nie wiem czy umiem z niego zrezynować.. Problemy pierwszego świata.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 21:13   #3615
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Tak żem myślała, że to nie podpasuje To ja musiałabym miec diete rozpisaną, żeby to wszystko ogarnąć. Mam swoje jedyne ukochane pieczywo z Kauflandu, chlebek pełnoziarnisty, nie wiem czy umiem z niego zrezynować.. Problemy pierwszego świata.


No ja mam rozpisana przez dietetyka. Tęsknie za chlebem własnej produkcji na zakwasie i tortem dakłas z sowy
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 21:15   #3616
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
No ja mam rozpisana przez dietetyka. Tęsknie za chlebem własnej produkcji na zakwasie i tortem dakłas z sowy
Dlugo juz jestes na takowej diecie? I coz to za cudo z tego "tortu dakłas z sowy"?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 21:34   #3617
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Dlugo juz jestes na takowej diecie? I coz to za cudo z tego "tortu dakłas z sowy"?


Dopiero trzy tygodnie :-/ tort dakłas z cukierni sowa to poezja, tort bezowy z kremem na bazie mascarpone i solonego karmelu i z orzeszkami pekan i daktylami. Trzeba spróbować zeby zrozumieć
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 17:08   #3618
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy ten BB krem zawiera filtr przenikający ?

Edytowane przez Silloe
Czas edycji: 2016-07-13 o 17:11
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 17:15   #3619
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Czy ten BB krem zawiera filtr przenikający ?
Tak, Ethylhexyl Methoxycinnamate.


karmik, hermiona111, czym nakładacie korektor pod oczy?
Kupiłam w końcu Magic Concealer Heleny Rubinstein, próbek Clarinsa nie zdążyłam znaleźć. Wygląda on bardzo naturalnie, chociaż włazi w zmarszczki, ale ich nie podkreśla. Tylko nie do końca podoba mi się efekt po nałożeniu palcem, nie leży idealnie równomiernie i zastanawiam się, czy nie byłoby lepiej kupić pędzel. Sądzę, że mogę wyciągnąć z tego kosmetyku więcej. Nigdy nie miałam specjalnego pędzla do korektora.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-07-13 o 17:23
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 19:05   #3620
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak, Ethylhexyl Methoxycinnamate.


karmik, hermiona111, czym nakładacie korektor pod oczy?
Kupiłam w końcu Magic Concealer Heleny Rubinstein, próbek Clarinsa nie zdążyłam znaleźć. Wygląda on bardzo naturalnie, chociaż włazi w zmarszczki, ale ich nie podkreśla. Tylko nie do końca podoba mi się efekt po nałożeniu palcem, nie leży idealnie równomiernie i zastanawiam się, czy nie byłoby lepiej kupić pędzel. Sądzę, że mogę wyciągnąć z tego kosmetyku więcej. Nigdy nie miałam specjalnego pędzla do korektora.
Dziękuję a jaki krem BB go nie zawiera? Jest taki ?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 19:12   #3621
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Dziękuję a jaki krem BB go nie zawiera? Jest taki ?
O ile pamiętam to Snail Nutrition Skin79 ma tylko filtry mineralne. Na nim się jednak moja przygoda z tego typu produktami zakończyła, więc nie jestem zorientowana w temacie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 22:38   #3622
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak, Ethylhexyl Methoxycinnamate.


karmik, hermiona111, czym nakładacie korektor pod oczy?
Kupiłam w końcu Magic Concealer Heleny Rubinstein, próbek Clarinsa nie zdążyłam znaleźć. Wygląda on bardzo naturalnie, chociaż włazi w zmarszczki, ale ich nie podkreśla. Tylko nie do końca podoba mi się efekt po nałożeniu palcem, nie leży idealnie równomiernie i zastanawiam się, czy nie byłoby lepiej kupić pędzel. Sądzę, że mogę wyciągnąć z tego kosmetyku więcej. Nigdy nie miałam specjalnego pędzla do korektora.
Rano pod oczami smaruje skore kremem a potem wklepuje korektor palcami. U mnie chyba by się pędzel nie sprawdził,pròbowałam podkład nakładać pędzlem i kiepsko to wyglądało.Tak z ciekawości ,masz najjaśniejszy odcień?I mnie czeka ten zakup w najblizszych dniach, była jakaś promocja? Mam nadzieje,ze sie dogadacie z tym korektorem,jak ci nie bedzie pasowal mogę odkupić.


Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Macie jakiś sposòb na worki pod oczami?Z wiekiem robi mi sie wieksza dolina łez i pod jednym okiem mam jakby wałeczek 😋nie widac tego na wprost ale tak jakby z boku pod światło.Nie wróży to dobrze...Używam sum37 Time Control to dobry krem ale na to nie działa.Nie wspomne już o sińcach ale nie wierzę,że coś je może ruszyć.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 10:21   #3623
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
O ile pamiętam to Snail Nutrition Skin79 ma tylko filtry mineralne. Na nim się jednak moja przygoda z tego typu produktami zakończyła, więc nie jestem zorientowana w temacie.
Dziękuję za odpowiedź
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 11:17   #3624
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
karmik, hermiona111, czym nakładacie korektor pod oczy?
Kupiłam w końcu Magic Concealer Heleny Rubinstein, próbek Clarinsa nie zdążyłam znaleźć. Wygląda on bardzo naturalnie, chociaż włazi w zmarszczki, ale ich nie podkreśla. Tylko nie do końca podoba mi się efekt po nałożeniu palcem, nie leży idealnie równomiernie i zastanawiam się, czy nie byłoby lepiej kupić pędzel. Sądzę, że mogę wyciągnąć z tego kosmetyku więcej. Nigdy nie miałam specjalnego pędzla do korektora.
U mnie Helenka najładniej wygląda nałożona beauty blenderem - dużym albo małym, tylko krycie nieco mniejsze (albo ja się nie umiem obsłużyć ).
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 14:10   #3625
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Rano pod oczami smaruje skore kremem a potem wklepuje korektor palcami. U mnie chyba by się pędzel nie sprawdził,pròbowałam podkład nakładać pędzlem i kiepsko to wyglądało.Tak z ciekawości ,masz najjaśniejszy odcień?I mnie czeka ten zakup w najblizszych dniach, była jakaś promocja? Mam nadzieje,ze sie dogadacie z tym korektorem,jak ci nie bedzie pasowal mogę odkupić.
Najjaśniejszy. Odcień mi jak najbardziej pasuje. Problem może leżeć w tym, że mam chyba nierealne oczekiwania w stosunku do kolorówki tzn chciałabym, żeby nie było jej w ogóle widać i żeby udawała normalną skórę. Przeszkadza mi najmniejsza nawet "pudrowatośc", ciastkowatość, wchodzenie w nierówności, nie znoszę tego w ciągu dnia poprawiać. Jedyne co toleruję, to transparentne pudry, cała reszta, czy to klasyczne podkłady czy BB czy minerały czy nawet półtransparentne pudry są dla mnie już tapetą, albo stają się nią po kilku godzinach podkreślając to, co chciałam ukryć.

Kupowałam korektor w stacjonarnej polskiej Sephorze w regularnej cenie i dopiero potem się zorientowałam, że lepszy deal bym zrobiła kupując go po powrocie do Niemiec, bo tu kosztuje 27-34 euro, czyli maksimum 150 złotych. No ale już za późno.

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Macie jakiś sposòb na worki pod oczami?Z wiekiem robi mi sie wieksza dolina łez i pod jednym okiem mam jakby wałeczek ��nie widac tego na wprost ale tak jakby z boku pod światło.Nie wróży to dobrze...Używam sum37 Time Control to dobry krem ale na to nie działa.Nie wspomne już o sińcach ale nie wierzę,że coś je może ruszyć.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
Azjatycki Cukier dużo o tym pisała, testowała i pokazywała efekty na zdjęciach tak samo jak i Pink Beauty Ninja KLIK

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
U mnie Helenka najładniej wygląda nałożona beauty blenderem - dużym albo małym, tylko krycie nieco mniejsze (albo ja się nie umiem obsłużyć ).
Przy moim minimalizmie makijażowym chyba nie opłaca mi się w takim razie kupować specjalnego "osprzętowania" do nakładania korektora.


Przetestowałam myjadła z moich ostatnich zamówień. Evek, dzięki za polecenie O HUI Miracle Moisture Cleansing Liquid Zamówiłam próbki, użyłam na razie dwa razy i jestem zachwycona To jest dokładnie ten rodzaj mycia, którego potrzebuję, łagodny i skuteczny.
Dla odmiany inna emulsja/liquid (?) Caolion Mool Pool Deep Cleansing KLIK jest dla mnie za mocny, pomimo pozornej lekkości czyści skórę w stopniu podobnym do mydła, a to się u mnie dobrze nie kończy. Poza tym ja nie mam wiele do zmywania poza filtrem, a to chyba produkt adresowany bardziej do osób noszących mocny makijaż.

Zaczęłam też używać kremu A-True Spring Green Tea Watery Calming. Ma cechę, której nie cierpię czyli lepi się, pewnie przez dużą ilość gliceryny na samym początku składu. Nie tak też wyobrażam sobie "watery cream". Dla mnie ma on konsystencję przeciętnego drogeryjniaka. Ideałem pod tym względem był dla mnie brązowy ślimak Mizona. Wychodzi na to, że mam teraz dwa pełnowymiarowe lepiszcza (bo jeszcze sleeping mask Laneige). Chociaż jakby ktoś szukał kremu z dużą ilością nawilżaczy, to ten A-True jak najbardziej jest sensownym kandydatem, ma ich bardzo dużo, jak widać poniżej. Tylko na pewno nie jest to typ dla cery przetłuszczającej się, bo jest po prostu za ciężki.

Camellia Sinensis Leaf Water (56486.7432 mg), Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Dimethicone, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Cetearyl Alcohol, Water, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Propylene Glycol Dibenzoate, Glyceryl Stearate SE, PEG-100 Dimethicone, Butyrospermum Parkii Butter, Tocopheryl Acetate, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Centella Asiatica Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Glyceryl Caprylate, Ethylhexylglycerin, Camellia sinensis Leaf Extract (2.248 mg), Citrus Lemon Fruit Extract, Vaccinum Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Borago Officinalis Extract, Cenraurea Cyanus Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Glutathione, Malva Sylvestris (Mallow) Flower Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Extract, Fragrance.
*Compagnie Coloniale Black Tea Water
**Compagnie Coloniale Green Tea Blending Formula

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-07-15 o 19:23
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 16:11   #3626
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[I]Camellia Sinensis Leaf Water (56486.7432 mg), Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Dimethicone, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Cetearyl Alcohol, Water, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Propylene Glycol Dibenzoate, Glyceryl Stearate SE, PEG-100 Dimethicone, Butyrospermum Parkii Butter, Tocopheryl Acetate, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Centella Asiatica Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Glyceryl Caprylate, Ethylhexylglycerin, Camellia sinensis Leaf Extract (2.248 mg), Citrus Lemon Fruit Extract, Vaccinum Angustifolium (Blueberry
Tak.Czytalam te posty ale nie produkuja juz wypelniacza Sidmol.Azjatycki cukier nie jest dla mnie wiarygodna,cos mi sie zdaje,ze ma wypelnienia czy botoks




Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez karmik
Czas edycji: 2016-07-14 o 16:13
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 16:19   #3627
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak, Ethylhexyl Methoxycinnamate.


karmik, hermiona111, czym nakładacie korektor pod oczy?
Kupiłam w końcu Magic Concealer Heleny Rubinstein, próbek Clarinsa nie zdążyłam znaleźć. Wygląda on bardzo naturalnie, chociaż włazi w zmarszczki, ale ich nie podkreśla. Tylko nie do końca podoba mi się efekt po nałożeniu palcem, nie leży idealnie równomiernie i zastanawiam się, czy nie byłoby lepiej kupić pędzel. Sądzę, że mogę wyciągnąć z tego kosmetyku więcej. Nigdy nie miałam specjalnego pędzla do korektora.
Ja nakładam gąbeczką Beauty Blender. Moim zdaniem tak nałożony korektor wygląda najlepiej, nie robi żadnych smug jak pędzel. Jesli nie BB to palce, jakoś nie lubię nakładać korektora pędzelkiem.

Jeśli chodzi o oczekiwania co do makijażu to miałam jeszcze niedawno takie same jak Ty. Niestety. nałożenie kosmetyku kolorowego = lekka zamiana struktury cery. Zawsze zmarszczki mimiczne mniej rzucają się w oczy, gdy nie mam na sobie grama makijażu, z niestety nie jest idealnie. W pewnym momencie musiałam wybrać, lepszą strukturę, powierzchnię skóry, ale widoczne sińce pod oczami, nie do końca równy koloryt, albo makijaż i odwrotność tego co powyższe.

Postawiłam na solidną pielęgnację, żeby nie było zbyt wielu wgłębień i nierówności na skórze i wtedy też makijaż inaczej wygląda, lepiej. Do tego zainwestowałam w droższe kosmetyki i beauty blender, który jednak według mnie wart jest swojej ceny, chociaż długo odwlekałam z jego zakupem bo wmawiałam sobie, że na pewno taka głupia gąbeczka nie jest w stanie dać efektu wow. Podkład i korektor w 95% przypadkach aplikuję własnie BB i pięknie stapia się ze skórą. Makijaż to makijaż i nie wygląda to tak, jakbym niczego nie nałożyła, ale coś za coś. Korektor jednak utrwalam pudrem, nabieram sporą ilość na BB i nakładam od wewnętrznego kącika oka tak gdzieś do połowy, nie na całość. Po 10 minutach wycieram nadmiar pudru i wtedy nic się nie zbiera i na prawdę wygląda w porządku. Można dać jednak szansę utrwalaniu korektora pod oczami, spróbować rożnych sposobów i pudrów i może akurat w pewnym momencie się na coś trafi

Próbowałaś może podkładu F&B z Maca? Dla mnie nie ma dobrego odcienia, ale z ciekawości wzięłam próbkę. On jako jedyny podkład, którego miałam okazję używać, nie zmienia struktury skóry. Z tym, że trzeba go nakładać palcami, bo wtedy pod wpływem ciepła dłoni zmienia konsystencję. Możesz jego nalożyć x wastw i nadal nie będzie to wyglądać jak makijaż. Jedynym minusem jest baardzo słabe krycie, minimalne, ale nie raz nakładałam jego 2-3 warstwy i korektor, przypudrowałam i było super. Bez przypudrowania wygląda oczywiście zdecydowanie bardziej naturalnie.

Edytowane przez Hermiona111
Czas edycji: 2016-07-14 o 16:36
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 16:51   #3628
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Tak.Czytalam te posty ale nie produkuja juz wypelniacza Sidmol.Azjatycki cukier nie jest dla mnie wiarygodna,cos mi sie zdaje,ze ma wypelnienia czy botoks
A Lioele Volux Premium Serum KLIK? Albo Neogen Plumping & Voluming Ampoule KLIK?

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ja nakładam gąbeczką Beauty Blender. Moim zdaniem tak nałożony korektor wygląda najlepiej, nie robi żadnych smug jak pędzel. Jesli nie BB to palce, jakoś nie lubię nakładać korektora pędzelkiem.

Jeśli chodzi o oczekiwania co do makijażu to miałam jeszcze niedawno takie same jak Ty. Niestety. nałożenie kosmetyku kolorowego = lekka zamiana struktury cery. Zawsze zmarszczki mimiczne mniej rzucają się w oczy, gdy nie mam na sobie grama makijażu, z niestety nie jest idealnie. W pewnym momencie musiałam wybrać, lepszą strukturę, powierzchnię skóry, ale widoczne sińce pod oczami, nie do końca równy koloryt, albo makijaż i odwrotność tego co powyższe.

Postawiłam na solidną pielęgnację, żeby nie było zbyt wielu wgłębień i nierówności na skórze i wtedy też makijaż inaczej wygląda, lepiej. Do tego zainwestowałam w droższe kosmetyki i beauty blender, który jednak według mnie wart jest swojej ceny, chociaż długo odwlekałam z jego zakupem bo wmawiałam sobie, że na pewno taka głupia gąbeczka nie jest w stanie dać efektu wow. Podkład i korektor w 95% przypadkach aplikuję własnie BB i pięknie stapia się ze skórą. Makijaż to makijaż i nie wygląda to tak, jakbym niczego nie nałożyła, ale coś za coś. Korektor jednak utrwalam pudrem, nabieram sporą ilość na BB i nakładam od wewnętrznego kącika oka tak gdzieś do połowy, nie na całość. Po 10 minutach wycieram nadmiar pudru i wtedy nic się nie zbiera i na prawdę wygląda w porządku. Można dać jednak szansę utrwalaniu korektora pod oczami, spróbować rożnych sposobów i pudrów i może akurat w pewnym momencie się na coś trafi

Próbowałaś może podkładu F&B z Maca? Dla mnie nie ma dobrego odcienia, ale z ciekawości wzięłam próbkę. On jako jedyny podkład, którego miałam okazję używać, nie zmienia struktury skóry. Z tym, że trzeba go nakładać palcami, bo wtedy pod wpływem ciepła dłoni zmienia konsystencję. Możesz jego nalożyć x wastw i nadal nie będzie to wyglądać jak makijaż. Jedynym minusem jest baardzo słabe krycie, minimalne, ale nie raz nakładałam jego 2-3 warstwy i korektor, przypudrowałam i było super. Bez przypudrowania wygląda oczywiście zdecydowanie bardziej naturalnie.
Pędzle do nakładania czegokolwiek na mokro nigdy się u mnie nie sprawdzały, zawsze robiły smugi, które musiałam potem rozcierać, więc chyba ten pomysł odpada.

Nie chcę używać podkładów, bo nie mam za bardzo po co. Jak poprosiłam ostatnio w Sephorze o nałożenie tej Heleny, to pani dopiero po przetarciu mi skóry wacikiem stwierdziła ze zdziwieniem "Myślałam, że pani ma podkład", co wzięłam za bardzo miły komplement Tylko okolice podoczne mam wyraźnie gorsze i z wiekiem to przecież się będzie pogłębiać. Ale tak czy siak ta Helena zapowiada się dobrze, nabłyszcza bez przesady, nie wysusza, kolorystycznie jest świetna.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 17:38   #3629
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A Lioele Volux Premium Serum KLIK? Albo Neogen Plumping & Voluming Ampoule KLIK?



Pędzle do nakładania czegokolwiek na mokro nigdy się u mnie nie sprawdzały, zawsze robiły smugi, które musiałam potem rozcierać, więc chyba ten pomysł odpada.

Nie chcę używać podkładów, bo nie mam za bardzo po co. Jak poprosiłam ostatnio w Sephorze o nałożenie tej Heleny, to pani dopiero po przetarciu mi skóry wacikiem stwierdziła ze zdziwieniem "Myślałam, że pani ma podkład", co wzięłam za bardzo miły komplement Tylko okolice podoczne mam wyraźnie gorsze i z wiekiem to przecież się będzie pogłębiać. Ale tak czy siak ta Helena zapowiada się dobrze, nabłyszcza bez przesady, nie wysusza, kolorystycznie jest świetna.
Super, że Ci pasuje Miłego używania
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 07:13   #3630
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Chimay, cieszę sie ze Ohui Ci podpasowal
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.