Zmarszczkom- od młodości NIE !!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-09, 11:09   #31
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Cytat:
No wlasnie... Teraz to niby One sa "ladniejsze", ale za kilka lat... Ehhh Juz sie nie moge doczekac, jak stane obok takiej i bede wygladala niczym jej corka Hehe no dobra, nie przesadzajmy... Ale na pewno wyjdzie nam to na dobre... Tylko, ze jest problem- ja UWIELBIAM sie opalac... Myslicie, ze jak latem bede sie opalala z 15 min dziennie ( bo chyba tyle jest jeszcze zdrowo), albo co 2 dzien i uzywala wysokich filtrow to nie wpynie zle na moja skore? Ja szczerze sie na tym zabardzo nie znam...

Pzdr, The
15 minut dziennie lezenia na sloncu codziennie to duzoale i tak lepsze slonce niz solarium. lepiej samoopalacz, a na sloncu np jak nad jezioro pojedziesz czy nad morze o .
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 11:12   #32
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Cytat:
A jaki jest zwiazek miedzy "fluidem" i zmarszczkami? Czy codzienne uzywanie fluidu przyspieszy powstawanie zmarszczek?
nei wiem skąd te twierdzenia sie biorą , ale przy odpowiednim dobraniu podkladu i ZMYWANIU DOKLADNYM WIECZOREm nie zrobi sie niczego zlego skorze, wrecz przeciwnie, poprawimy sobie humor bo tam cos zakamuflowalysmy , tam zakrylysmy, a dobre samopoczucie tez ma odbienie na skorze, jak dieta, dodatkowo podklad sam w sobie daje ochrone 3 - 4 SPF , malą co prawda ale zawse dodatkowo coraz wiecej podkladow pielegnuje . za zmarszczki az w 80 % odpowiedzialne jest poromieniowanie UVA .
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 11:40   #33
Vocalisa
Przyczajenie
 
Avatar Vocalisa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Księstwo Urody :)
Wiadomości: 22
Smile Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

przede wszystkim nawilzanie od poczatku
ok 18 roku zycia przydalby sie kremnawilzajacy na okolice oczu /bo tu najbardziej widac pierwsze zmarszczki/
ogolnie glebokie nawilzanie i odzywianie skory

potem pierwsze kuracje przeciwzmarszczkowe
serdecznie polecam dla mlodych dziewczyn np.zakupienie kremu przec. dla kobiet 25+ i stosowanie go przez 2 tyg. i tak z 3 razy w roku to juz cos sama to stosowalam i mysle,ze to dobry sposob

poza tym masaz twarzy i odpowiednie nakladanie kremu - kierunek od podbrodka do czola oraz ruchy typowe dla masazu przeciwzm.
no i akupunktura tu jest znane uciskanie kilku punktow jako dzialanie ujedrniajace i przeciwzmarszczkowe
Vocalisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:58   #34
_bu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 61
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

__________________
bez podtekstow

Edytowane przez _bu
Czas edycji: 2009-11-10 o 23:55
_bu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 16:43   #35
mii_chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Cześć Właśnie za miesiąc skończę 18 lat, i już zauwazyłam u siebie pierwsze zmarszczki, głównie w okolicach oczu, dodatkowo mam straszne "cienie" po oczami (prawdopodobnie z niewysypiania się). W związku z tym zakupiłam krem pod oczy Ziaji z bławatkiem. To był chyba błąd. Najwyraźniej moja skóra nie akceptuje któregoś składnika, ponieważ, zamiast zniwelować cienie i rozjaśnić skórę i przy tym wygładzić drobne zmarszczki jak to było napisane na opakowaniu, moje okolice oczu zaczerwieniły się w dodatku po nocy obudziłam się z podpuchniętymi oczami, a moja skóra pod oczami stała sie bardzo mało elastyczna i zmarszczki były jeszcze bardziej widoczne niż przed zastosowaniem kremu. Koszmar! Odstawiłam ten krem, ale mój problem pozostał. skóra już powoli wraca do stanu poprzedniego, ale nadal nie wiem jak o nią zadbać. Nie chce za jakiś czas wyglądać staro Od paru lat używałam kremu Garniera Czysta Skóra, ponieważ mam skórę mieszaną.Ładnie matuje i faktycznie mam wrażenie czystej skóry, ale nie najlepiej nawilża. A nawilżenie jest chyba bardzo ważne w zapobieganiu powstawania zmarszczek. W dodatku mam cerę naczynkową co dodatkowo utrudnia dobranie odpowiednich kosmetyków.
Czuję się zupełnie zdezorientowana co do pielęgnacji skóry. Lepiej zapobiegać powstawaniu zmarszczek niż później z nimi walczyć. Dlatego: Pomocy!
mii_chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 16:49   #36
Shafira
Raczkowanie
 
Avatar Shafira
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Emilio napisalas,ze Diroseal mozna uzyc przeciwzmarszczkowo.A jak ktos nie ma cery naczynkowej,sklonnej do zaczerwien to moze spokojnie uzywac Diroseal?
Czy on ma tyle samo retinolu co Diacnal?Ile on ma?
Czy lepiej uzyc Eluage od Diroselu?
Napisalas,ze Diroseal ma taki retinol ktory zamienia sie w skorze w tretinoine,w ta ktora dziala najsilniej.Czy to dotyczy takze innych kremow z retinolem takich jak Diacneal,Eluage??Czy w nich tez ten retinaldehyd zamienia sie w tretinoine?
Shafira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 15:11   #37
Shafira
Raczkowanie
 
Avatar Shafira
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Emilio moge prosic o dopowiedz na powyzsze??
Shafira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 15:23   #38
nanka
Przyczajenie
 
Avatar nanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 21
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

witajcie ,mam 27 lat i straszne zmartwienie!!otoz moja skora zaczyna sie brzydko marszczyc,niechodzi mi tu o zmarszczki mimiczne bo kazdy je ma w wiekrzym lub mniejszym stopniu,mi skora marszczy sie pionowo od oczu w kierunku ust,w ogole strasznie jest jakas taka zwiodczala,cienka i jakby za mocno rozciągnieta.Prosze poradzcie mi co moge z tym zrobic w jaki sposob przeciwdzialac,strasznie to wyglada,moja mama ma leprzą skore!!!
nanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 19:16   #39
Shafira
Raczkowanie
 
Avatar Shafira
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Odpowiedzi chyba sie nie doczekasz tak samo jak ja.Wejdz lepiej na biochemie,tam dziewczyny reprezentuja wieksza i szersza wiedza.
Shafira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 19:30   #40
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
hym...sztuczki zeby zlikwidowac zmarszczki...? nie znam takich... hym... a powiem szczerze ze juz mam zmarczki pod okiem, na dolnej powiece... i robia mi sie 'kurze łapki'...
Jak wyglądają kurze łapki?
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 22:19   #41
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Jak wyglądają kurze łapki?
http://www.dr-osadowska.pl/a.php?id=290
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-04, 20:21   #42
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Cytat:
Napisane przez Shafira Pokaż wiadomość
Emilio napisalas,ze Diroseal mozna uzyc przeciwzmarszczkowo.A jak ktos nie ma cery naczynkowej,sklonnej do zaczerwien to moze spokojnie uzywac Diroseal?
Czy on ma tyle samo retinolu co Diacnal?Ile on ma?
Czy lepiej uzyc Eluage od Diroselu?
Napisalas,ze Diroseal ma taki retinol ktory zamienia sie w skorze w tretinoine,w ta ktora dziala najsilniej.Czy to dotyczy takze innych kremow z retinolem takich jak Diacneal,Eluage??Czy w nich tez ten retinaldehyd zamienia sie w tretinoine?
tak, w każdym produkcie tak działa, gdyż takie są właściwości retinaldehydu (nie retinolu).

steżenia retinaldehydu w kosmetykach:
Diroseal, Ystheal i Eluage - 0,05%
Diacneal - 0,1% (+6% AHA)

wszystkie można stosować przeciwzmarszczkowo, tylko przy cerze naczynkowej Diacneal odpada.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 21:36   #43
Aguśka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 72
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

ja mam juz 20 lat ale nie widze u siebie zadnych zmarszczek. wg mnie podstawa sa wysokie filtry przez cały rok, kremy z kwasami w moim przypadku lysanel active lub glyco-a poniewaz borykam sie z tradzikiem oraz nawilzanie pozdrawiam
Aguśka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 16:10   #44
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Cytat:
Napisane przez Shafira
Emilio napisalas,ze Diroseal mozna uzyc przeciwzmarszczkowo.A jak ktos nie ma cery naczynkowej,sklonnej do zaczerwien to moze spokojnie uzywac Diroseal?
Czy on ma tyle samo retinolu co Diacnal?Ile on ma?
Czy lepiej uzyc Eluage od Diroselu?
Napisalas,ze Diroseal ma taki retinol ktory zamienia sie w skorze w tretinoine,w ta ktora dziala najsilniej.Czy to dotyczy takze innych kremow z retinolem takich jak Diacneal,Eluage??Czy w nich tez ten retinaldehyd zamienia sie w tretinoine?
tak , retinaldehyd, po przejscu reakcji w skorze zmiana sie w pewnym stospniu w tretinoine. doroseal mozesz uzywac takze jesli nie masz cery naczynkowej, jak napisala Justa , mozna je potraktowac jako kuracje przeciwzmarszczkowe. doiacnealu nei mozna na naczynkowa z tego wzgledu ze zawiera kwasy AHA .

Cytat:
steżenia retinaldehydu w kosmetykach:
Diroseal, Ystheal i Eluage - 0,05%
Diacneal - 0,1% (+6% AHA)
zgadza sie



Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

ja mam juz 20 lat ale nie widze u siebie zadnych zmarszczek. wg mnie podstawa sa wysokie filtry przez cały rok, kremy z kwasami w moim przypadku lysanel active lub glyco-a poniewaz borykam sie z tradzikiem oraz nawilzanie pozdrawiam

ja najbardziej filtry na dzien to najp\lepiszy sposob na zapobieganie zmarszczkom!!!
ja mam 21 tez nie mam
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 16:38   #45
Shafira
Raczkowanie
 
Avatar Shafira
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

A jaki krem albo jakis kosmetyk ma najwieceej tego retinaldehydu ktory dziala przeciwzmarszzkowo(bez recepty)?
Shafira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 10:14   #46
the
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 40
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Hej!
Hmmm zastanawiam sie czy dobrze robie... Bo smaruje twarz kremem ochronnym bambino, on ma faktor 4. Czy to wystarczy??? A przypadkiem nei zatkam sobie porow tym ciaglym smarowaniem?
Emilia prosze o odpowiedz

Pozdrowionka!!!
the jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 17:25   #47
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Cytat:
A jaki krem albo jakis kosmetyk ma najwieceej tego retinaldehydu ktory dziala przeciwzmarszzkowo(bez recepty)?
odpowiedz jest wyzej
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 17:26   #48
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

Hej!
Hmmm zastanawiam sie czy dobrze robie... Bo smaruje twarz kremem ochronnym bambino, on ma faktor 4. Czy to wystarczy??? A przypadkiem nei zatkam sobie porow tym ciaglym smarowaniem?
Emilia prosze o odpowiedz

Pozdrowionka!!!
faktor 4 ? oczywscie ze nie wystarczy . ja stosuje przez caly rok 50 czasem 40 ,
bambino moze zapchac jesli masz tendencje
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 22:06   #49
the
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 40
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Hmmm tak tez myslalam. W takim razie co moglabys mi polecic Emilko??? Mam sklepy kosmetyczne calkiem niedaleko to sie wybiore....
Moze macie cos sprawdzonego i w 'rozsadnej ' cenie?

Buziaki
the jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 10:03   #50
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

iwostin 50 lub 40 sa poo rozsadnej cenie, jesli nei zapycha CIe bambino , iwostin nie powinien
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 10:47   #51
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
idz do dermatologa po tretinoinę, lub bez recepty diroseal mozesz kuipic (retinaldehyd , ale w skorze pod wpolywem reakcji zamienia sie w najsilneijsza w omladzaniu tretinoine)

active c mozesz pod filtry uzyc , jako antyoxygant

na noc jais intensywny nawilzacz np weleda z irysem, hyrdance optimale, hydraphase...
Używam Dirosealu od 4 miesięcy, ale punktowo na naczynka, dopiero teraz zostałam uświadomiona, że on tez na zmarchy dobry jest I z tym łączy się moje pytanie-czy mogę posmarować nim całą twarz, np okolice oka mnie martwią, bo nie wiem czy ten krem migruje Dodam, że nie mam skłonności do zapychania

Cytat:
Napisane przez Vocalisa Pokaż wiadomość
no i akupunktura tu jest znane uciskanie kilku punktow jako dzialanie ujedrniajace i przeciwzmarszczkowe
A których punktów?
Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
tak, w każdym produkcie tak działa, gdyż takie są właściwości retinaldehydu (nie retinolu).

steżenia retinaldehydu w kosmetykach:
Diroseal, Ystheal i Eluage - 0,05%
Diacneal - 0,1% (+6% AHA)

wszystkie można stosować przeciwzmarszczkowo, tylko przy cerze naczynkowej Diacneal odpada.
Retinol to postać witaminy A, a retinaldehyd proszę oświeć mi, bo już mi się wszystko pomieszało
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
iwostin 50 lub 40 sa poo rozsadnej cenie, jesli nei zapycha CIe bambino , iwostin nie powinien
A ten Iwostin to sprawdzony przez Ciebię Emilio? Bo ja kiedyś miałam krem na noc tej firmy i bardzo szybko mi się zwarzył. Od tej pory jakoś się uprzedziłam do ich produktów..
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 17:16   #52
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Bardzo przydatny wątek, po wypłacie po Diroseal MARSZ!!
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 09:28   #53
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

a co ze zmarszczkami mimicznymi na czole? da sie cos z nimi zrobic?
zna ktos jakies sposoby zeby nie marszczyc czola? bo to silniejsze ode mnie...a zmarszczki coraz glebsze
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 08:39   #54
karolinea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Witam,

ja również mam problem ze zmarszczkami mimicznymi na czole. Mam 25 lat. Przeglądając wątek zauważyłam że sporo piszecie o kwasach. O co chodzi z tymi kwasami? To jakiś zabieg u kosmetyczki czy krem?
karolinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 09:58   #55
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Zrezygnuj z nadmiernego opalania, solarium, palenia papierosów, ogólnie używek, używaj wysokich fotostabilnych filtrów przez cały rok.
Ja w ogóle się nie opalam, nie piję nie palę stosuję filtry i też mam Wszystko przez przeparaty dla nastolatkó które strasznie wysuszają. No ale trudno sie mówi. Trzeba chronić twarz, żeby więcej nie powstało
Tity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 11:33   #56
karolinea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Cytat:
Napisane przez karolinea Pokaż wiadomość
Witam,

ja również mam problem ze zmarszczkami mimicznymi na czole. Mam 25 lat. Przeglądając wątek zauważyłam że sporo piszecie o kwasach. O co chodzi z tymi kwasami? To jakiś zabieg u kosmetyczki czy krem?
Zastanawiam sie żeby zrobić sobie kurację kremem L'OREAL DERMO-EXPERTISE KREM NA NOC DERMO-ODPRĘŻAJĄCY Z BOSWELOX. Ten kremik jest dla osób po 30-tce (ja mam 25l) ale chyba nie zaszkodziłoby to mojej skórze.
karolinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 17:06   #57
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Cytat:
Napisane przez nanka Pokaż wiadomość
witajcie ,mam 27 lat i straszne zmartwienie!!otoz moja skora zaczyna sie brzydko marszczyc,niechodzi mi tu o zmarszczki mimiczne bo kazdy je ma w wiekrzym lub mniejszym stopniu,mi skora marszczy sie pionowo od oczu w kierunku ust,w ogole strasznie jest jakas taka zwiodczala,cienka i jakby za mocno rozciągnieta.Prosze poradzcie mi co moge z tym zrobic w jaki sposob przeciwdzialac,strasznie to wyglada,moja mama ma leprzą skore!!!
Pewnie masz dość mocno przesuszoną skórę. Używaj kremów intensywnie nawilżających, wyeliminuj wszysko co ma w składzie alkohol, kup sobie jakieś witaminki na skórę (np. capivit A+E forte czy co tam innego lubisz) i może lepiej będzie jak krem będziesz wklepywać w skórę zamiast rozsmarowywać, zbyt intensywne wcieranie może ją rozciągać.
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 18:38   #58
_bu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 61
Dot.: Zmarszczkom- od młodości NIE !!!

__________________
bez podtekstow

Edytowane przez _bu
Czas edycji: 2009-11-10 o 23:54
_bu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 07:54   #59
nanka
Przyczajenie
 
Avatar nanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 21
Dot.: Zmarszczkom- od młodości NIE !!!

Kupilam wczoraj active c,planuje tez kupic elauge,i uzywac go na noc,a aktive c na dzien plus filtry,planuje rowniez zakupic hydrolan,czy ktos moze uzywa??ponoc bardzo dobrze nawilza skore .
nanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 13:56   #60
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zmarszczkom- od młodości NIE !!!

Cytat:
Napisane przez nanka Pokaż wiadomość
Kupilam wczoraj active c,planuje tez kupic elauge,i uzywac go na noc,a aktive c na dzien plus filtry,planuje rowniez zakupic hydrolan,czy ktos moze uzywa??ponoc bardzo dobrze nawilza skore .
Chyba hydrolat? na bichemii jest cały wątek pt"oleje i hydrolaty"-polecam lektrurę, bardzo kształcąca
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.