Metamorfoza a czas układania fryzury - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-07, 10:50   #1
pokonewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1

Metamorfoza a czas układania fryzury


Witajcie,
po raz kolejny oglądam sobie Wasze metamorfozy, przeglądam zdjęcia różnych fryzur. Bardzo korci mnie, żeby zaszaleć, ale... no właśnie, zawsze jest jakieś ale. Jestem mamą dwuletniej dziewczynki, pracuję zawodowo, prowadzę dom. Nie mam wiele czasu na układanie fryzury, nie zawsze też na czas mogę wybrać się do fryzjera, żeby odświeżyć cięcie. Tymczasem jak tak patrzę na Wasze nowe twarze, to większość z Was musi chyba spędzać co dzień trochę czasu modelując grzywki, pazurki, wywinięte końcówki itp., prawda?

No i jeszcze drugi aspekt tych fryzur - do pracy, ale także do krzątania się z kajtkiem po domu, lubię spinać włosy. I tak się zastanawiam, czy to bardzo szkodzi tym pięknym fryzurom? W dodatku musiałabym znaleźć coś takiego, co nawet spięte wygląda atrakcyjnie i nie wpada do oczu (jestem stomatologiem, grzywka nie może spadać mi na pacjenta )

Napiszcie proszę, jak to jest w Waszym przypadku. Czy nowa fryzura nie stanowi dla Was "utrapienia"?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i cały czas zbieram się na odwagę
pokonewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 13:48   #2
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Metamorfoza a czas układania fryzury

Ja właśnie zapuszczam włosy, żeby nie musieć ich codziennie układać teraz mam za ramiona i wystarczy mi tylko, że wysuszę je z głową pochyloną do przodu. Z mojego doświadczenia wydaje mi się, że nowy fryz trzeba oswoić, nauczyć się go samej układać, a to na początku może okazać się metodą prób i błędów zupełnie inne, niż zaobserwowane u fryzjerki.:P Ogólnie nie rozpisując się za bardzo powiem tyle, że to wszystko zależy od umiejętności fryzjera i Twoich włosów. Kręcone/falowane same dobrze się układają, sztywne i grube dobrze wyglądają pocieniowane, a cienkie i podatne (czyli moje) muszą być ułożone, inaczej są beznadziejne.:P U mnie nowa fryzura jest dobra przez jakiś czas, dopóki nie zniszczy jej codzienna stylizacja lub nie odrośnie lub po prostu mi się nie znudzi:P. Tak więc jest to sprawa bardzo indywidualna...
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 14:53   #3
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: Metamorfoza a czas układania fryzury

też miałam takie obawy odnośnie grzywki- że będę spędzać wieki na jej układaniu, ale na szczęście wcale tak nie jest..
mam wycieniowane włosy tak, że praktycznie same się układają- rano je myję, odzywka, pianka głowa w dół i suszę suszarką przeczesując rękoma, potem do góry, grzywkę troszkę na szczotce podwijam- całość trwa tak z 10-15 minut.. i chyba szybciej jest z ta fryzurka niż prostymi, równymi włosami jakie miałam kiedyś
a jak nie wycieniujesz zbyt mocno, to bez problemu da się związać albo upiąć (ja robię na zmianę, upięcie ekspresowe klamerkami, albo kucyk, albo taki zaplątany koczko-kucyk z tyłu).. też mam tak, że wygodniej mi jest w związanych na ogół
najciężej jest na początku, pierwsze klka dni gdy włosy przyzwyczajają się do nowego ułożenia no i grunt to dobre wycieniowanie
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.