zabieg kwasami firmy guinot latem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-17, 08:03   #1
aldonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 98

zabieg kwasami firmy guinot latem


Te pytanie chyba jest do Pani kosmetyczki chociaż nie tylko.Ostatnio byłam w salonie kosmetycznym firmowym GUINoT chciałam zapytac o zabieg kwasami na twarz, który jak myślałam wykonuje się jesienią,wtedy pani powiedziała mi że owszem jesienią ale firma guinot może taki zabieg stosować również latem.Oczywiscie podała mi kilka argumentów ale i tak nic z tego nie zrozumiałam.Dlatego własnie mam zapytanie czy to co powiedziała kosmetyczka jest prawda,ponieważ za parę dni chciałam skorzystać z tego zabiegu. Bardzo proszę o odpowiedz, bo nie wiem co mam robić
aldonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 08:36   #2
Basiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 19
Re: zabieg kwasami firmy guinot latem

witaj !!

Ja stosowałam te zabiegi latem a dokładnie w lipcu, po jednym zabiegu co tydzień (w sumie trzy). Jestem z nich bardzo zadowolona (teraz robię sobie raz na miesiąc jeden)Bardzo je polecam, super wyrównał kolor skóry, przebarwienia też sie rozjaśniły, cera ładnie się oczyszcza po takich zabiegach. Przede wszystkim te zabiegi są delikatne, skóra przy tym zabiegu praktycznie się nie złuszcza - super !!! ja potem wyjechałam nad morze, opalałam się i nic się nie stało (tak jak mówiła mi kosmetyczka).
Bardzo lubię tą firmę, super jest też zabieg zwany Hydrodermą.

pozdrawiam

Basiek
Basiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 08:53   #3
wulu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 75
Re: zabieg kwasami firmy guinot latem

Drogi Basku,

A na czym polega polecany przez Ciebie zabieg o nazwie Hydroderma. Ile kosztuje? Mozesz tez podac cene jednego zabiegu zluszczajacego?

Podziekowania z gory!
mm
wulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 09:37   #4
Basiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 19
Re: zabieg kwasami firmy guinot latem

Maju !1

Hydroderma polega na wykorzystaniu mikroprądów, 12 produktów, specjalnej technice masażu elektrodami oraz delikatnym relaksującym manualnym masażu wykonywanym przez kosmetyczkę w ostatniej fazie zabiegu. Dzięki temu zabiegowi skóra jest głęboko oczyszczona, nawilżona i dotleniona (a ty sama jesteś zrelaksowana bo do zabiegu puszczana jest odpowiednia muzyczka, dzięki której ja relaksuję się tak że prawie zasypiam !!!!) Przy teym zabiegu jest 7 wersji i w zależności jaką się ma cerę kosmetyczka dobiera odpowiednią wersję np. oczyszczającą. Ten zabieg w mojej miejscowości kosztuje ok 110 zł ale w dużych miastach jest droższy (ten zabieg trwa min 45 min.)

Jeżeli chodzi o zabieg złuszczajacy (Beaute Neuve)trwa on ok 45 min. i kosztuje ok 90 - 100 zł u mojej kosmetyczki. Zabieg powoduje ze drobne linie, zmarszczki i przebarwienia znikają, skóra jest odświeżona i rozjaśniona. Polecam !!!

Och ale się rozpisałam, jeżeli masz jeszcze jakieś pytanka to daj znać

pozdrawiam

Basiek
Basiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 10:23   #5
aldonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 98
Re: zabieg kwasami firmy guinot latem

Bardzo dziękuję za odpowiedz ale męczą mnie jeszcze wątpliwosci, ponieważ mam cerę naczynkowa płytko unaczynioną i nie wiem czy ten zabieg może być również stosowany przy tych dolegliwościach i jeszcze jedno mam mieszaną cerę i rozszerzone pory. Czy zabieg ten również zmniejsza te dolegliwości
Pozdrowienia
aldonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 10:37   #6
Basiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 19
Re: zabieg kwasami firmy guinot latem

aldonko !!

ja mam cerę mieszaną z tendencją do powstawania zaskórników (i tego tymu świństw)i do tego na nosie (mam taki czerwony nos jak święty mikołaj)i policzkach mam popękane naczynia krwionośne. Po tym zabiegu zaskórniki ładnie poschodziły, mój czerwony nochal zbledł (hura !!!) Ja naprawdę jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu, on jest bardzo łagodny, nie wywołuje żadnych podrażnień,zresztą pod koniec tego zabiegu nakładana jest maseczka zawierająca enzymy z czerwonych owoców, która fantastycznie łagodzi wszelkie podrażnienia (tak mi sie ona spodobała że kupiłam ją sobie i stosuję w domu)naprawdę polecam !!!

pozdrowionka

Basiek
Basiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.