Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-24, 08:11   #3361
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Moje lutowo-marcowe nowości
Pyszności! co to jest na pierwszym zdjeciu po prawej w małej tubie chyba z YR?
Cytat:
Napisane przez fergieunia Pokaż wiadomość
Witam! A ja dziś wybrałam sie do rossmanna. Jestem szczerze zadowolna z 2 powodów: zrobiłam udane zakupy, mój portfel wiele nie ucierpiał. Kupiłam antyperspirant nivea UWAGA; Nowość teraz większa pojemność: 250 ml za ok 15 zł Oczywiście z racji tego ze mi sie opłacało wzięłam to wieksze opakowanie. Postanowiłam też zakupić puder i tak tez zrobiłam. Firmy vibo i musze powiedzeć pierwszy efekt zadawalający , ciekawe jak bedzie sie sparwdzał przez nastepnych kilka dni... cena ok 7zł. Prosze mi wybaczyc że nie dodałam zdjęć ale mój apart chwilowo odmówił posłuszeństwa. Mam nadzieję, że już niedługo pochwale sie Wam moimi zbiorami ( o ile jest czym sie chwalic )
250 ml!no to sie opłaca
Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Postanowilam się przyłaczyć oto moja kolekcja (kolejność przypadkowa)
jaaa podoba mi się Twój zbiorek. Seria do higieny intymnej ładnie pachnie ? Jak się sprawuje szampon pharmaceris? rzeczywiście włosy wolniej sieprzetłuszczają? bo czaję sie na niego
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 08:38   #3362
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

dziewczyny gdzie kupujecie te owocowe peelingi Joanny ?! Jestem z Częstochowy i nie spotkałam sie z nimi
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 08:42   #3363
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie kupujecie te owocowe peelingi Joanny ?! Jestem z Częstochowy i nie spotkałam sie z nimi
Są na pewno w Naturze, większości supermarketów i mniejszych drogeriach.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 08:59   #3364
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Są na pewno w Naturze, większości supermarketów i mniejszych drogeriach.
Nie wiedziałam że w Cze-wie jest Natura Ale już znalazłam i musze się wybrać po te peelingi...w dodatku są takie tanie dawno nie kupiłam żadnego, mam z Avon-u ten śródziemnomorski z oliwką (to właściwie scrub) ,jest dobry ale drogi .Czytałam natomiast że ten pomarańczowy Lirene jest świetny (antycellulitowy bodajże)
A częśc moich zbiorów możecie zobaczyć o tu http://www.wizaz.pl/forum/album.php?albumid=3151 i tu http://www.wizaz.pl/forum/album.php?albumid=3474 Pozdrawiam wszytskich
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 09:32   #3365
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

aaaania1989 fajne te Twoje zbiory, zwłaszcza Planet Spa i ta duża paletka cieni.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 09:39   #3366
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
aaaania1989 fajne te Twoje zbiory, zwłaszcza Planet Spa i ta duża paletka cieni.
dziekuje Jestem konsultantką i troszkę mi sie tego nazbierało, nie wszystkie rzeczy Avon są dobre chociaż jest kilka perełek.teraz mam zamiar spróbować czegoś nowego i ograniczyć zakupy z katalogu.Oprócz tego na zdjeciach mam nieco nie-avonowych,ale jest tego mniej
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:20   #3367
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
dziekuje Jestem konsultantką i troszkę mi sie tego nazbierało, nie wszystkie rzeczy Avon są dobre chociaż jest kilka perełek.teraz mam zamiar spróbować czegoś nowego i ograniczyć zakupy z katalogu.Oprócz tego na zdjeciach mam nieco nie-avonowych,ale jest tego mniej
znam to przeważnie konsultantki tak mają ale teraz też otwieram siena nowe mozliwosci nie ma co sie ograniczać jedna firma
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 12:42   #3368
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ola Fajnie, że Ci się podoba Mi się z CHarlesa wszystko podobało, najbardziej maski - miałam nawilżającą i Frizz coś tam Lubiłam też piankę, szampony Mają jeszcze jakieś sera do włosów, ale ich nie używałam, ale zapowiadały się fajnie. Szkoda, że chwilowo nie mam skąd ich brać
Ja frizzu nie mam, wiec sobie te maske podaruje; ta, ktora mialam, byla w takiej turkusowej tubie, nazywala sie chyba Mineral Rescue Treatment... Wlosy byly swietnie nawilzone (algi ), ale nieobciazone. Na pewno kupie jeszcze raz. Zaraz sobie przejrze ich cala oferte, bo tak opowiadasz


EDIT: znalazlam te maske http://www.boots.com/webapp/wcs/stor...roductId=42294
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 14:00   #3369
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Naoglądałam się waszych zbiorów i mam ochotę kupowac, kupowac i kupowac
Dobrze, ze nie mam w poblizu drogerii bo codziennie bym tam latala. Postanowilam obfotografowac i dodac moj zbior, ktory jest wedlug mnie ubogi, w porownaniu z tym co sie naoglodalam Watek na prawde wciagajacy...

Moj zbior to raczej proste, zwykle kosmetyki, zadnych rewelacji ;P:
1.Twarz
2.Włosy
3.Ciało
4.Dłonie i stopy
5.Inne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9033.jpg (36,9 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9034.jpg (40,5 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9035.jpg (37,7 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9037.jpg (36,8 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9039.jpg (33,5 KB, 187 załadowań)
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 14:32   #3370
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Pyszności! co to jest na pierwszym zdjeciu po prawej w małej tubie chyba z YR?

Tak, to mleczko przedłużające opaleniznę, dostałam je jako prezent z jakiejś tam ulotki przy zakupach.

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie kupujecie te owocowe peelingi Joanny ?! Jestem z Częstochowy i nie spotkałam sie z nimi
Tak jak już ktoś pisał, w Naturze są, oprócz tego na Promenadzie można znaleźć również serię Fruit fantasy i Sweet Fantasy oraz Naturię

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam że w Cze-wie jest Natura Ale już znalazłam i musze się wybrać po te peelingi...w dodatku są takie tanie
Natura jest w alejach NMP 2a

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Naoglądałam się waszych zbiorów i mam ochotę kupowac, kupowac i kupowac
Dobrze, ze nie mam w poblizu drogerii bo codziennie bym tam latala. Postanowilam obfotografowac i dodac moj zbior, ktory jest wedlug mnie ubogi, w porownaniu z tym co sie naoglodalam Watek na prawde wciagajacy...

Moj zbior to raczej proste, zwykle kosmetyki, zadnych rewelacji ;P:
1.Twarz
2.Włosy
3.Ciało
4.Dłonie i stopy
5.Inne
Świetny zbiór
Jak oceniasz peeling enzymatyczny DAXa gruszkowy, mam taką maseczkę i ją bardzo lubię więc czekam na opinię o peelingu.
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 15:54   #3371
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Jak oceniasz peeling enzymatyczny DAXa gruszkowy, mam taką maseczkę i ją bardzo lubię więc czekam na opinię o peelingu.
Tak, maseczka jest swietna, jedyna do cery tradzikowej, ktora nie wysusza lecz wrecz nawilza. Peeling jest tak samo dobry jak maseczka, bo tez nie wysusza, skora jest po gladka. Jedyny peeling, ktory nie powoduje podraznien, zaczerwienien czy innych skutkow ubocznych. U mnie sie bardzo sprawdzil, ostatnio dawno go nie uzywalam, ale musze znow zaczac.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 16:34   #3372
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Jestem zadowolona. Poki co mam tylko te do cery tlustej, tradzikowej i one przede wszystkim odswiezaja skore bez podraznienia. Poza tym nie zapychaja a skora jest taka oczyszczona i odswiezona.
Dziękuje za odpowiedź A napisz mi jeszcze który z nich najbardziej przypadł Ci do gustu?

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Hosenko, mówisz o płynie do zmywania makijażu oczu? Bo mam na zdjęciu też mleczko . Mleczko jest boskie, zużyłam już z dziesięć opakowań pewnie, ale płyn - okropny! Męczę to samo opakowanie z przerwami ponad pół roku... nawet nie wiem, czy nie nadaje się on przypadkiem do wyrzucenia już tragedia. Na początku mi pasował, ale potem oczy zaczęły piec, skóra wysychać, a czarne półkola z tuszu nadal są, także nawet nie jest tak skuteczny, by to cierpienie usprawiedliwić
Mi od początku nie podszedł (płyn)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 17:08   #3373
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Naoglądałam się waszych zbiorów i mam ochotę kupowac, kupowac i kupowac
Dobrze, ze nie mam w poblizu drogerii bo codziennie bym tam latala. Postanowilam obfotografowac i dodac moj zbior, ktory jest wedlug mnie ubogi, w porownaniu z tym co sie naoglodalam Watek na prawde wciagajacy...

Moj zbior to raczej proste, zwykle kosmetyki, zadnych rewelacji ;P:
1.Twarz
2.Włosy
3.Ciało
4.Dłonie i stopy
5.Inne
Ja też mam parę pytań, odnośnie kremów do twarzy: jak sprawuje się matujący Garniera, a jak antybakteryjny Ziaji? Ten z Ziaji sama mam i chciałabym wiedzieć, co inni o nim myślą
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 19:06   #3374
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Ja też mam parę pytań, odnośnie kremów do twarzy: jak sprawuje się matujący Garniera, a jak antybakteryjny Ziaji? Ten z Ziaji sama mam i chciałabym wiedzieć, co inni o nim myślą
Matujący Garniera jest to moj numer jeden wsrod matujacych. Zuzylam juz ktores z kolei opakowanie, skora przyzwyczaja sie po baaardzo dlugim czasie, ale uzywam na przemian z "siarkowa moc". Na poczatku troche wysuszal bo uzywalam przesadnio tej calej niebieskiej serii z Garniera i innych przeciwtradzikowych wysuszaczy, co prowadzilo do mega swiecenia. Ale teraz skore nawilzam, juz sie duzo mniej swieci, a ten krem swietnie matuje, na niemal caly dzien. No i nie zapycha, szybko sie wchlania.
Krem antybakteryjny z Ziaji jest tez dobry, ale troche mu tam brakuje, bo pryszcze moze znikaja, ale strasznie powoli, wiec w tej kwestii to chyba za duzo nie daje, jednak nie wysusza jak wiekszosc tego typu, ladnie pachnie, nie zapycha, wchlania sie do matu i ogolnie nie jest zly. Stosuje go na noc, a na dzien ten z Garniera matujacy
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 19:21   #3375
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Tak, maseczka jest swietna, jedyna do cery tradzikowej, ktora nie wysusza lecz wrecz nawilza. Peeling jest tak samo dobry jak maseczka, bo tez nie wysusza, skora jest po gladka. Jedyny peeling, ktory nie powoduje podraznien, zaczerwienien czy innych skutkow ubocznych. U mnie sie bardzo sprawdzil, ostatnio dawno go nie uzywalam, ale musze znow zaczac.
Oj bardzo dziękuję
Kupię ten peeling, enzymatycznego jeszcze nie miałam, ale podoba mi się jego działanie.
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 20:25   #3376
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedź A napisz mi jeszcze który z nich najbardziej przypadł Ci do gustu?
Cytrynowy po moj nr 1, a mietowy nr 2 jak dotychczas. Swietny jest tez peeling enzymatyczny z BU, lepszy od gotowych!
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 08:38   #3377
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Naoglądałam się waszych zbiorów i mam ochotę kupowac, kupowac i kupowac
Dobrze, ze nie mam w poblizu drogerii bo codziennie bym tam latala. Postanowilam obfotografowac i dodac moj zbior, ktory jest wedlug mnie ubogi, w porownaniu z tym co sie naoglodalam Watek na prawde wciagajacy...

Moj zbior to raczej proste, zwykle kosmetyki, zadnych rewelacji ;P:
1.Twarz
2.Włosy
3.Ciało
4.Dłonie i stopy
5.Inne
Bardzo podba mi się Twój zestawik jak sie sprawuje balsam z Ori spowalniajacy odrost włosków? dobrze nawilża?
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 08:47   #3378
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

A to moje zbiory, z tym ze 1/2 jest jeszcze nawet nie otwarta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0018.jpg (150,5 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0019.jpg (149,0 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0020.jpg (145,3 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0021.jpg (150,6 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0023.jpg (148,1 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0024.jpg (137,1 KB, 202 załadowań)
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 08:53   #3379
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
A to moje zbiory, z tym ze 1/2 jest jeszcze nawet nie otwarta
Super uwielbiam tą serię gliss kura 19 składników ten zapach mmmm. Widzę dużo planet spa, którą maseczke lubisz najbardziej z nich? Który kremik do twarzy na dzień najbardizej lubisz ?
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 09:42   #3380
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Super uwielbiam tą serię gliss kura 19 składników ten zapach mmmm. Widzę dużo planet spa, którą maseczke lubisz najbardziej z nich? Który kremik do twarzy na dzień najbardizej lubisz ?
tak,tez uwielbiam zapach gliss kura 19...a planet spa się troszkę nazbierało jakoś tak samo... w mini katalogu były 3 maseczki w promocji , był program kwartalny z prezentami z planet spa no i po szkoleniu zestaw .
najbardziej lubię maseczkę z minerałami z morza martwego i z biała herbata,a ta nowa greckie wyspy to właściwie to samo co herbata.Co do kremu to jakoś żaden nie przypadł mi do gustu matujący mus lirene się wałkuje i jest dziwny jakiś taki,loreal bez rewelacji a ziaja na noc tez zadnych spektakularnych efektow nie przynosi.ale musze je konczyc
co do anew rejuvenate to uzylam raz-wygralam go w krzyzowce ale mam dopiero 20lat i boje sie go uzywac.nie mam zbyt duzego doswiadczenia z kremami-wczesniej mialam tylko nawilzajacy happy per aqua z flos leku i byl super.szkoda ze nie potrafie znalezdz kremu (albo taki nie istnieje) ktory by nawilzal,odzywial,delikat nie rozswietlal,rozsadnie matowal i mial filtr co najmniej 20 (jednoczesnie)

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Edi5555 Pokaż wiadomość
Grupa 3 Twarz czyli wszelkie maski, kremy i serum
co to za firma to w słoiczkach???to jakie sole do kąpieli???
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 12:57   #3381
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez tass822 Pokaż wiadomość
przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale jakoś... przeoczyłam Twój post
masełko waniliowe-pisałam już komuś wyżej, że zapach nie każdemu przypadnie do gustu. dla mnie on pachnie jak margaryna z delikatnym dodatkiem wanilii ale jakoś znoszę ten zapach. jest on najbrzydszy z całej serii (wg mnie najładniej pachnie kakaowa i oliwkowa wersja, kokos zmienia zapach na skórze i jest męczący...), ale za to najlepiej nawilża dlatego tylko jakoś go znoszę

jeśli chodzi o GlissKur-nie zauważyłam specjalnych pozytywnych zmian co do kondycji włosów. szczerze mówiąc, używam jej tylko dlatego, że po niej bardzo łatwo rozczesują się włosy
jeszcze raz przepraszam, że tak późno piszę
Ja też przepraszam, że tak późno składam podziękowania za twoją odpowiedź. W ogóle miałam kilka dni do odrobienia na wizażu.
Co do masełka - trafiłaś w sedno, pachnie właśnie jak margaryna. Tak się składa, że wcześniej używałam właśnie oliwkowego i kakaowego, wiec może tym większe było rozczarowanie masłem waniliowym. Na szczęście już trochę się do niego przyzwyczaiłam i próbuję jak najszybciej zuzyć.
A ta odżywka Gliss Kur czeka w kolejce - akurat jej zapach bardzo mi pasuje
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:57   #3382
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Balsmy pojawiły się już jakiś czas temu - ok. miesiąc, może trochę więcej. Kupiłam je w aptece.
Maseczkę z Avonu uzyłam narazie raz - całkiem przyjemna. Zapach to wg nie pomieszany zapach maseczki z białą herbata i tej z drzewem herbacianym
dzięki Hosenka za odp

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
To jest właśnie jogurtowy żel pod prysznic, pachnie podobnie jak jogurt truskawkowy i w miarę dobrze się pieni. Niedawno właśnie Avon wycofał te jogurtowe żele więc teraz kupiłam na allegro
ja sobie zachomikowałam na wiosnę waniliowy jogurcik



ostatnio u nas na wątku wysyp samych bosskich kolekcji:brawa:
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:58   #3383
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
A to moje zbiory, z tym ze 1/2 jest jeszcze nawet nie otwarta
Ładny zbiorek
Jak oceniasz balsam i mgiełke avon naturals granat i mango?
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 14:55   #3384
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam że w Cze-wie jest Natura Ale już znalazłam i musze się wybrać po te peelingi...w dodatku są takie tanie dawno nie kupiłam żadnego, mam z Avon-u ten śródziemnomorski z oliwką (to właściwie scrub) ,jest dobry ale drogi .Czytałam natomiast że ten pomarańczowy Lirene jest świetny (antycellulitowy bodajże)
A częśc moich zbiorów możecie zobaczyć o tu http://www.wizaz.pl/forum/album.php?albumid=3151 i tu http://www.wizaz.pl/forum/album.php?albumid=3474 Pozdrawiam wszytskich
hello!
jakie masz zdanie na temat tego podkładu Avonu w kanciatym opakowaniu ("Idealny kolor")??

mnie też już kusi, żeby obfocić swój zbiorek...
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 15:14   #3385
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Bardzo podba mi się Twój zestawik jak sie sprawuje balsam z Ori spowalniajacy odrost włosków? dobrze nawilża?
Balsam nawilza, ale nie uzywam go zbyt czesto, bo jakos nie mam nawyku. Skore mam strasznie sucha, a ten balsam daje jej rade, ale to chyba dzieki oliwce i innym stosowanym osobno specyfikom. Co do depilacji, do rzeczywiscie wloski odrastaja pozniej, ale nie ma spektakularnej roznicy, jesli go nie uzywam, po nim skora troche dluzej jest gladka. Moglby byc bardziej tlusty, bo jest strasznie leciutki, a wole jednak czuc, ze sie czyms posmarowalam.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 16:24   #3386
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
jaaa podoba mi się Twój zbiorek. Seria do higieny intymnej ładnie pachnie ? Jak się sprawuje szampon pharmaceris? rzeczywiście włosy wolniej sieprzetłuszczają? bo czaję sie na niego
Mnie sie ten zapach bardzo podoba, to jest chyba zapach ylang-ylang. Dlugo sie utrzymuje. Pisalam to juz kilka razy w kilku miejscach, ale napisze jeszcze raz: serdecznie polecam te serie do higieny intymnej (Pollena Aroma) - doskonale sie sprawuje i łagodzi podrazniena. Jedynym minusem jest to, ze trudno ja dostac (mydelko gdzies widzialam w drogerii, ale balsamu brak), ja zamawiam ze strony producenta.
Szmpon Pharmaceris jest poprawny, ale bez rewelacji. Po spienieniu zostawia się go n 1-2 minuty na wlosach i dopiero potem splukuje. Moje wlosy sie po nim przetluszczaja, tak jak i bez niego, wiec efektu nie ma. Niestety wysusza wlosy, nie wyobrazam sobie rozplatywania po nim wlosow bez nalozenia odzywki. Niestety nie moge go polecic.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 18:20   #3387
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
hello!
jakie masz zdanie na temat tego podkładu Avonu w kanciatym opakowaniu ("Idealny kolor")?
Nie jestem adresatką pytania ale mam ten podkład i stosuję go już od 2 miesięcy więc się wypowiem...

Mam cerę mieszaną, podkład łatwo się nakłada...dobrze się rozsmarowuje, wystarczy malenka kropelka i powstaje naturalny makijaż. :Lepiej nałozyć mniejszą ilość niż za dużo..Bo on naprawdę jest bardzo wydajny i można przedobrzyć. Dobrze się utrzymuje na twarzy, choć bez zażnego pudru matującego np. sypkiego to po 3 h już zaczyna mi się świecić czoło i nos. Dobrze kryje drobne zaczerwienienia, jakieś takie miejśca typu zatkane pory , grudki etc.
ładnie pachnie, Nie tworzy smug i plan, dobrze stapia się ze skórą...

Jedyny minus- szklane opakowanie (bez pompki) ciezko wydobyć podkład ! ALE..znalazłam na to sposób..Posługuje się do "wyciągania" podkładu wacikami higienicznymi do uszu i jedno takie wyciągnięcie podładu na patyczku starcza na całą twarz.
A jak będzie go jeszcze mniej to zawsze można odwrócić do góry dnem


Mi osobiście podkład się spodobał-daje naprawdę naturalny efekt, dobrze się trzyma, Buzia ładnie wyglada i szeroka gada kolorów
Używam go jak pisałam -2 miesiące..nawet troszkę ponad i.... zużyłam dopiero 1/3
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 19:28   #3388
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
hello!
jakie masz zdanie na temat tego podkładu Avonu w kanciatym opakowaniu ("Idealny kolor")??

mnie też już kusi, żeby obfocić swój zbiorek...
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Nie jestem adresatką pytania ale mam ten podkład i stosuję go już od 2 miesięcy więc się wypowiem...

Mam cerę mieszaną, podkład łatwo się nakłada...dobrze się rozsmarowuje, wystarczy malenka kropelka i powstaje naturalny makijaż. :Lepiej nałozyć mniejszą ilość niż za dużo..Bo on naprawdę jest bardzo wydajny i można przedobrzyć. Dobrze się utrzymuje na twarzy, choć bez zażnego pudru matującego np. sypkiego to po 3 h już zaczyna mi się świecić czoło i nos. Dobrze kryje drobne zaczerwienienia, jakieś takie miejśca typu zatkane pory , grudki etc.
ładnie pachnie, Nie tworzy smug i plan, dobrze stapia się ze skórą...

Jedyny minus- szklane opakowanie (bez pompki) ciezko wydobyć podkład ! ALE..znalazłam na to sposób..Posługuje się do "wyciągania" podkładu wacikami higienicznymi do uszu i jedno takie wyciągnięcie podładu na patyczku starcza na całą twarz.
A jak będzie go jeszcze mniej to zawsze można odwrócić do góry dnem


Mi osobiście podkład się spodobał-daje naprawdę naturalny efekt, dobrze się trzyma, Buzia ładnie wyglada i szeroka gada kolorów
Używam go jak pisałam -2 miesiące..nawet troszkę ponad i.... zużyłam dopiero 1/3
zgadzam si 100%procentach z wypowiedzią Sweet_Jelly, niestety na razie moj lezy bo nie trafilam troszke z odcieniem i teraz jak zbledlam to jest za ciemny troszkę,ale jak przyjdzie lato...
Cytat:
Napisane przez xxxMadziaxxx95 Pokaż wiadomość
Ładny zbiorek
Jak oceniasz balsam i mgiełkę Avon naturals granat i mango?
balsam w porządku ,zapach ma bardzo słodki,nawilża ale bez rewelacji-natomiast moge polecic fioletowy balsam sss który wraz z cala seria jest w moim albumie .mgielka czeka na lato
a poniżej jeszcze moje już niestety" wykończone " (zdjecia byly robione na potrzeby klubu Avonomaniaczki jakieś 2 m-ce temu chyba.Pozdrowienia dla Ms.Torres)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg user374831_pic18247_1233248380.jpg (28,7 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg user374831_pic18251_1233248819.jpg (26,0 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg user374831_pic20172_1235030204.jpg (40,0 KB, 74 załadowań)
__________________

Edytowane przez aaaania1989
Czas edycji: 2009-03-25 o 19:37
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:29   #3389
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Ja frizzu nie mam, wiec sobie te maske podaruje; ta, ktora mialam, byla w takiej turkusowej tubie, nazywala sie chyba Mineral Rescue Treatment... Wlosy byly swietnie nawilzone (algi ), ale nieobciazone. Na pewno kupie jeszcze raz. Zaraz sobie przejrze ich cala oferte, bo tak opowiadasz


EDIT: znalazlam te maske http://www.boots.com/webapp/wcs/stor...roductId=42294
Właśnie to moja najukochańsza Jak tylko będę miała okazję to na pewno znów zrobię zapas
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 05:04   #3390
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
zgadzam si 100%procentach z wypowiedzią Sweet_Jelly, niestety na razie moj lezy bo nie trafilam troszke z odcieniem i teraz jak zbledlam to jest za ciemny troszkę,ale jak przyjdzie lato...

balsam w porządku ,zapach ma bardzo słodki,nawilża ale bez rewelacji-natomiast moge polecic fioletowy balsam sss który wraz z cala seria jest w moim albumie .mgielka czeka na lato
a poniżej jeszcze moje już niestety" wykończone " (zdjecia byly robione na potrzeby klubu Avonomaniaczki jakieś 2 m-ce temu chyba.Pozdrowienia dla Ms.Torres)
Dzięki za odpowiedz
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.